image

ženy / 2. liga / ročník 2018/19 / finálová skupina


tabulka
1. BK Levhartice Chomutov 14 12 2 956:784 26
2. TJ OP Prostějov 14 11 3 966:805 25
3. BK Strakonice B 14 9 5 874:810 23
4. BC Benešov 14 8 6 918:815 22
5. Basket Poděbrady 14 5 9 740:840 19
6. TJ Lokomotiva Liberec I 14 5 9 831:973 19
7. SK Bruntál 14 4 10 997:1045 18
8. BK NAPOS Vysoká n.L. 14 2 12 786:996 16
1. kolo
113. Lokomotiva Liberec - Prostějov 20.03.2019 18:30 37:69 (6:19 14:39 24:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 2. liga
finálová skupina
1. kolo, zápas č. 113

datum: 20.03.2019, 18:30:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Mašek Tomáš (2.000/2.000)
Kout Jan (2.000/2.000)

114. Levhartice Chomutov - SK Bruntál 23.02.2019 18:00 80:55 (21:11 44:29 67:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 2. liga
finálová skupina
1. kolo, zápas č. 114

datum: 23.02.2019, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Josefus Ondřej (4.000/1.000)
Asztalos Ondřej (4.000/1.000)

115. BC Benešov - Basket Poděbrady 23.02.2019 19:00 71:38 (21:6 39:17 58:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 2. liga
finálová skupina
1. kolo, zápas č. 115

datum: 23.02.2019, 19:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.500/1.500)
Štelbacká Kristina (1.500/1.500)

116. BK Strakonice B - BK NAPOS Vysoká n.L. 23.02.2019 18:00 62:43 (14:6 28:21 44:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 2. liga
finálová skupina
1. kolo, zápas č. 116

datum: 23.02.2019, 18:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.500)
Pivovarský Michal (1.000/2.000)

2. kolo
117. Lokomotiva Liberec - SK Bruntál 24.02.2019 10:00 98:85 (26:24 48:42 72:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 2. liga
finálová skupina
2. kolo, zápas č. 117

datum: 24.02.2019, 10:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.500/1.000)
Kocián Michal (1.500/1.000)

118. Levhartice Chomutov - Prostějov 27.03.2019 17:15 80:66 (18:18 37:35 66:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 2. liga
finálová skupina
2. kolo, zápas č. 118

datum: 27.03.2019, 17:15:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Hendrych Jan (1.000/1.000)

119. BC Benešov - BK NAPOS Vysoká n.L. 24.02.2019 13:00 67:48 (21:5 33:25 48:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 2. liga
finálová skupina
2. kolo, zápas č. 119

datum: 24.02.2019, 13:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana (1.500/2.500)
Štelbacká Kristina (1.500/2.500)

120. BK Strakonice B - Basket Poděbrady 24.02.2019 11:00 69:48 (24:21 37:33 59:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 2. liga
finálová skupina
2. kolo, zápas č. 120

datum: 24.02.2019, 11:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.500)
Pivovarský Michal (1.000/1.500)

3. kolo
121. Basket Poděbrady - Lokomotiva Liberec 09.03.2019 17:00 86:56 (22:22 48:29 63:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 2. liga
finálová skupina
3. kolo, zápas č. 121

datum: 09.03.2019, 17:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Renc Jan (2.500/2.500)
Barták Matěj (2.500/2.500)

122. BK NAPOS Vysoká n.L. - Levhartice Chomutov 09.03.2019 17:30 55:66 (15:15 22:37 41:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 2. liga
finálová skupina
3. kolo, zápas č. 122

datum: 09.03.2019, 17:30:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Theodor Pavel (1.000/1.000)
Štancl Dominik (1.000/1.000)

123. Prostějov - BC Benešov 09.03.2019 14:00 65:69 (11:17 28:39 42:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 2. liga
finálová skupina
3. kolo, zápas č. 123

datum: 09.03.2019, 14:00:00

místo: Sportcentrum DDM 2, Prostějov

rozhodčí:
Válek Jakub (1.000/1.000)
Menšík Jan (1.000/1.000)

124. SK Bruntál - BK Strakonice B 09.03.2019 17:00 70:75 (22:16 36:30 55:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 2. liga
finálová skupina
3. kolo, zápas č. 124

datum: 09.03.2019, 17:00:00

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:
Pavlík Michael (1.000/1.000)
Rusz Ondřej (1.000/1.000)

4. kolo
125. Basket Poděbrady - Levhartice Chomutov 10.03.2019 09:30 44:74 (10:19 22:45 32:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 2. liga
finálová skupina
4. kolo, zápas č. 125

datum: 10.03.2019, 09:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Balog Lukáš (3.500/1.000)
Tax Tomáš (3.500/1.000)

126. BK NAPOS Vysoká n.L. - Lokomotiva Liberec 10.03.2019 10:30 71:66 (12:18 34:32 54:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 2. liga
finálová skupina
4. kolo, zápas č. 126

datum: 10.03.2019, 10:30:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Theodor Pavel (1.000/1.000)
Štancl Dominik (1.000/1.000)

127. Prostějov - BK Strakonice B 10.03.2019 10:00 55:64 (17:16 27:33 47:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 2. liga
finálová skupina
4. kolo, zápas č. 127

datum: 10.03.2019, 10:00:00

místo: Sportcentrum DDM 2, Prostějov

rozhodčí:
Válek Jakub (1.000/1.000)
Menšík Jan (1.000/1.000)

128. SK Bruntál - BC Benešov 10.03.2019 09:00 59:84 (19:28 30:51 48:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 2. liga
finálová skupina
4. kolo, zápas č. 128

datum: 10.03.2019, 09:00:00

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:
Pavlík Michael (1.000/1.500)
Šuláková Pavlína (1.000/1.500)

5. kolo
129. Levhartice Chomutov - Basket Poděbrady 23.03.2019 16:00 52:35 (20:12 26:19 42:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 2. liga
finálová skupina
5. kolo, zápas č. 129

datum: 23.03.2019, 16:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Balog Lukáš (1.000/2.000)
Svejkovský Ondřej (1.000/2.000)

130. Lokomotiva Liberec - BK NAPOS Vysoká n.L. 23.03.2019 15:00 74:63 (14:14 41:26 58:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 2. liga
finálová skupina
5. kolo, zápas č. 130

datum: 23.03.2019, 15:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Kučírek Martin (1.500/1.000)
Kovačovič Matej (1.500/1.000)

131. BK Strakonice B - Prostějov 23.03.2019 17:00 47:51 (13:7 25:24 37:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 2. liga
finálová skupina
5. kolo, zápas č. 131

datum: 23.03.2019, 17:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/2.500)
Novák Václav (1.000/2.500)

132. BC Benešov - SK Bruntál 23.03.2019 13:00 72:79 (15:28 23:47 41:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 2. liga
finálová skupina
5. kolo, zápas č. 132

datum: 23.03.2019, 13:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Výborný Dominik (2.500/1.000)
Šmůla Petr (2.500/1.000)

6. kolo
133. Lokomotiva Liberec - Basket Poděbrady 24.03.2019 10:00 58:54 (16:18 21:29 41:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 2. liga
finálová skupina
6. kolo, zápas č. 133

datum: 24.03.2019, 10:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Blahout Petr (1.500/1.500)
Záruba Matěj (1.500/1.500)

134. Levhartice Chomutov - BK NAPOS Vysoká n.L. 24.03.2019 11:00 74:51 (18:17 36:27 53:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 2. liga
finálová skupina
6. kolo, zápas č. 134

datum: 24.03.2019, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Balog Lukáš (1.000/1.000)
Svejkovský Ondřej (1.000/1.000)

135. BC Benešov - Prostějov 24.03.2019 09:00 53:59 (19:16 32:31 42:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 2. liga
finálová skupina
6. kolo, zápas č. 135

datum: 24.03.2019, 09:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Vošahlík Marek (2.500/1.500)
Šmůla Petr (2.500/1.500)

136. BK Strakonice B - SK Bruntál 24.03.2019 12:00 76:63 (19:15 38:30 58:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 2. liga
finálová skupina
6. kolo, zápas č. 136

datum: 24.03.2019, 12:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/2.500)
Novák Václav (1.000/2.500)

7. kolo
137. SK Bruntál - Lokomotiva Liberec 06.04.2019 19:30 77:57 (20:5 30:27 48:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 2. liga
finálová skupina
7. kolo, zápas č. 137

datum: 06.04.2019, 19:30:00

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:
Giecek Adam (1.000/1.500)
Kremser Jakub (1.000/1.500)

138. Prostějov - Levhartice Chomutov 06.04.2019 14:30 77:60 (27:18 38:33 57:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 2. liga
finálová skupina
7. kolo, zápas č. 138

datum: 06.04.2019, 14:30:00

místo: Sportcentrum DDM 2, Prostějov

rozhodčí:
Křičková Lenka (2.000/1.000)
Dolejš Václav (1.000/2.000)

139. BK NAPOS Vysoká n.L. - BC Benešov 06.04.2019 18:00 49:103 (16:19 22:48 36:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 2. liga
finálová skupina
7. kolo, zápas č. 139

datum: 06.04.2019, 18:00:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Hartig Lukáš (1.000/1.000)
Barták Dominik (1.000/1.000)

140. Basket Poděbrady - BK Strakonice B 06.04.2019 15:30 48:56 (11:21 19 :40 36:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 2. liga
finálová skupina
7. kolo, zápas č. 140

datum: 06.04.2019, 15:30:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Havlíček Petr (2.500/1.000)
Koudela Pavel (2.000/1.000)

8. kolo
141. Prostějov - Lokomotiva Liberec 07.04.2019 11:00 84:38 (25:7 43:11 66:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 2. liga
finálová skupina
8. kolo, zápas č. 141

datum: 07.04.2019, 11:00:00

místo: Sportcentrum DDM 2, Prostějov

rozhodčí:
Křičková Lenka (2.000/2.500)
Dolejš Václav (1.500/2.000)

142. SK Bruntál - Levhartice Chomutov 07.04.2019 10:00 93:51 (29:13 42:34 63:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 2. liga
finálová skupina
8. kolo, zápas č. 142

datum: 07.04.2019, 10:00:00

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:
Konvička Jan (1.000/2.000)
Kavan Jonáš (1.000/1.000)

143. Basket Poděbrady - BC Benešov 07.04.2019 13:00 35:60 (12:15 12:34 24:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 2. liga
finálová skupina
8. kolo, zápas č. 143

datum: 07.04.2019, 13:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Kult Michal (2.000/1.000)
Kotrbatá Zuzana (2.000/1.000)

144. BK NAPOS Vysoká n.L. - BK Strakonice B 07.04.2019 10:00 49:72 (15:21 26:42 37:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 2. liga
finálová skupina
8. kolo, zápas č. 144

datum: 07.04.2019, 10:00:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.000)
Svoboda Martin (1.000/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

HomeCredit

HomeCredit
www.homecredit.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

BigMedia

BigMediabigmedia.cz

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR