image

kadeti U17 / extraliga / ročník 2018/19 / play-off


1. kolo
133. SAM Brno - NH Ostrava 06.04.2019 11:15 85:60 (19:14 44:22 61:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
play-off
1. kolo, zápas č. 133

datum: 06.04.2019, 11:15:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Petrák Jakub (1.500/3.500)
Toboláková Barbora (1.500/1.500)

134. Snakes Ostrava - Synthesia Pardubice 06.04.2019 17:00 77:74 (19:9 39:32 52:53 67:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
play-off
1. kolo, zápas č. 134

datum: 06.04.2019, 17:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Hecl Jan (1.000/2.000)
Siegfried Jiří (1.000/2.000)

135. Sokol Písek - BCM Orli Prostějov 06.04.2019 18:00 99:105 (37:24 64:55 79:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
play-off
1. kolo, zápas č. 135

datum: 06.04.2019, 18:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Peterková Lucie (4.000/1.500)
Tax Tomáš (1.500/1.500)

136. BA Nymburk - Sokol Pražský 06.04.2019 10:30 74:96 (20:21 40:49 55:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
play-off
1. kolo, zápas č. 136

datum: 06.04.2019, 10:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Svoboda Martin (2.000/1.000)
Kult Michal (2.000/1.000)

2. kolo
137. SAM Brno - NH Ostrava 07.04.2019 13:00 80:67 (13:17 42:31 64:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
play-off
2. kolo, zápas č. 137

datum: 07.04.2019, 13:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (1.500/1.000)
Novák Petr (2.000/1.000)

138. Snakes Ostrava - Synthesia Pardubice 07.04.2019 11:00 78:73 (19:25 42:47 61:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
play-off
2. kolo, zápas č. 138

datum: 07.04.2019, 11:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Čarnecký Martin (1.000/2.000)
Kremser Jakub (2.000/2.000)

139. Sokol Písek - BCM Orli Prostějov 07.04.2019 10:00 94:69 (21:23 42:40 74:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
play-off
2. kolo, zápas č. 139

datum: 07.04.2019, 10:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/1.500)
Barták Matěj (1.000/1.500)

140. BA Nymburk - Sokol Pražský 07.04.2019 16:30 93:83 (28:14 53:33 63:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
play-off
2. kolo, zápas č. 140

datum: 07.04.2019, 16:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Baudyš Petr (2.000/1.000)
Theodor Pavel (2.000/2.000)

3. kolo
141. NH Ostrava - SAM Brno 27.04.2019 14:20 81:111 (24:28 40:60 61:84)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
play-off
3. kolo, zápas č. 141

datum: 27.04.2019, 14:20:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Nehoda Pavel (1.000/1.000)
Konvička Jan (1.000/1.000)

142. Synthesia Pardubice - Snakes Ostrava 27.04.2019 19:30 55:77 (14:28 33:49 43:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
play-off
3. kolo, zápas č. 142

datum: 27.04.2019, 19:30:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.000/1.000)
Hartig Lukáš (1.000/1.000)

143. BCM Orli Prostějov - Sokol Písek 27.04.2019 16:00 91:100 (22:33 48:57 73:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
play-off
3. kolo, zápas č. 143

datum: 27.04.2019, 16:00:00

místo: Národní sportovní centrum Prostějov, Prostějov

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.500/1.000)
Opletal Petr (1.500/1.000)

144. Sokol Pražský - BA Nymburk 27.04.2019 15:00 98:71 (22:21 40:37 74:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
play-off
3. kolo, zápas č. 144

datum: 27.04.2019, 15:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.500/2.500)
Mašek Tomáš (1.500/2.500)

4. kolo
147. BCM Orli Prostějov - Sokol Písek 28.04.2019 10:00 97:111 (23:21 47:51 76:85)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
play-off
4. kolo, zápas č. 147

datum: 28.04.2019, 10:00:00

místo: Národní sportovní centrum Prostějov, Prostějov

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.000/1.000)
Nehoda Pavel (1.000/1.000)

148. Sokol Pražský - BA Nymburk 28.04.2019 11:15 86:99 (22:17 37:39 47:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
play-off
4. kolo, zápas č. 148

datum: 28.04.2019, 11:15:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/2.000)
Rom Daniel (1.500/3.000)

5. kolo
152. BA Nymburk - Sokol Pražský 01.05.2019 11:00 89:76 (16:21 40:34 66:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
play-off
5. kolo, zápas č. 152

datum: 01.05.2019, 11:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.000/1.000)
Výborný Dominik (1.000/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.