image

muži / 2. liga / ročník 2019/20 / skupina A


tabulka
1. BK Levharti Chomutov 20 20 0 1997:1383 40
2. Sokol Žižkov 20 13 7 1613:1481 33
3. SLUNETA USK Ústí nad Labem 20 13 7 1514:1422 33
4. Sokol Písek Sršni B 20 12 8 1589:1540 32
5. BK Jiskra Domažlice 20 11 9 1658:1561 31
6. Slavoj BK Litoměřice "B" 20 10 10 1443:1475 30
7. SKB Rokycany 20 9 11 1483:1613 29
8. BK Wolves Radotín 20 8 12 1601:1678 28
9. Tigers Basketball České Budějovice 20 6 14 1462:1657 26
10. BK Klatovy 20 5 15 1521:1668 25
11. BK Příbram 2000 20 3 17 1464:1867 23
1. kolo
1. Slavoj BK Litoměřice "B" - Sluneta USK Ústí n.L. 04.12.2019 19:30 66:71 (11:18 34:42 54:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 04.12.2019, 19:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.500/---)
Mašek Tomáš (1.000/1.500/---)


2. BK Klatovy - Jiskra Domažlice 14.12.2019 10:00 71:82 (18:18 34:38 58:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 14.12.2019, 10:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Havlíček Petr (2.000/2.000/---)
Pivovarský Michal (2.000/3.000/---)


3. Tigers Č. Budějovice - Sokol Písek B 14.12.2019 18:00 65:78 (19:13 33:32 49:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 14.12.2019, 18:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/1.000/---)
Barták Matěj (1.000/1.000/---)


4. BK Levharti Chomutov - Sokol Žižkov 12.12.2019 19:00 85:60 (24:7 43:17 60:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 12.12.2019, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/1.000/---)
Anton Karel (1.000/1.000/---)


5. Příbram - Wolves Radotín 14.12.2019 18:30 77:80 (18:15 44:32 64:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 5

datum: 14.12.2019, 18:30:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/1.000/---)
Havlíček Petr (1.000/1.000/---)


2. kolo
7. Slavoj BK Litoměřice "B" - SKB Rokycany 05.10.2019 17:00 64:55 (11:14 25:26 44:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 7

datum: 05.10.2019, 17:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.500/---)
Pazourek Jaroslav (1.000/1.500/---)


9. BK Klatovy - Příbram 05.10.2019 17:00 100:65 (26:19 49:35 70:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 9

datum: 05.10.2019, 17:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Pivovarský Michal (1.000/1.000/---)
Kubíček Jiří (1.000/1.000/---)


10. Jiskra Domažlice - Wolves Radotín 05.10.2019 18:00 95:75 (28:12 52:35 74:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 10

datum: 05.10.2019, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/1.000/---)
Kalabza Lukáš (1.000/3.000/---)


11. Tigers Č. Budějovice - BK Levharti Chomutov 05.10.2019 18:00 70:84 (21:26 42:47 58:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 11

datum: 05.10.2019, 18:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Novák Václav (1.000/1.000/---)
Koc Ondřej (1.000/1.000/---)


12. Sokol Písek B - Sokol Žižkov 05.10.2019 18:00 80:70 (20:18 42:37 66:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 12

datum: 05.10.2019, 18:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Csöllei Pavel (1.000/2.000/---)
Havlíček Petr (1.000/2.000/---)


3. kolo
14. Sluneta USK Ústí n.L. - SKB Rokycany 06.10.2019 10:00 79:66 (14:22 35:31 55:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 14

datum: 06.10.2019, 10:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/1.500/---)
Svejkovský Ondřej (1.000/1.500/---)


15. BK Klatovy - Wolves Radotín 06.10.2019 11:00 77:74 (27:16 45:39 64:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 15

datum: 06.10.2019, 11:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Pivovarský Michal (1.000/1.500/---)
Kubíček Jiří (1.000/3.500/---)


16. Jiskra Domažlice - Příbram 06.10.2019 10:00 94:69 (22:23 50:33 73:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 16

datum: 06.10.2019, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/1.500/---)
Kalabza Lukáš (2.000/2.000/---)


17. Tigers Č. Budějovice - Sokol Žižkov 06.10.2019 10:00 85:97 (26:24 47:50 70:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 17

datum: 06.10.2019, 10:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Novák Václav (1.000/1.000/---)
Koc Ondřej (1.000/1.000/---)


18. Sokol Písek B - BK Levharti Chomutov 06.10.2019 12:00 80:85 (15:26 38:43 58:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 18

datum: 06.10.2019, 12:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Csöllei Pavel (1.000/1.000/---)
Havlíček Petr (3.000/1.000/---)


4. kolo
19. SKB Rokycany - BK Levharti Chomutov 19.10.2019 20:00 84:90 (21:21 41:44 69:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 19

datum: 19.10.2019, 20:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Barták Matěj (2.000/1.000/---)
Balog Lukáš (1.500/1.000/---)


21. Příbram - Tigers Č. Budějovice 19.10.2019 15:00 56:80 (12:25 23:43 45:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 21

datum: 19.10.2019, 15:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
Barták Matěj (1.000/1.000/---)
Balog Lukáš (1.000/1.000/---)


22. Wolves Radotín - Sokol Písek B 19.10.2019 18:00 106:96 (31:24 53:50 82:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 22

datum: 19.10.2019, 18:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
Toboláková Barbora (1.500/2.500/---)
Hendrich Pavel (2.000/3.000/---)


23. Slavoj BK Litoměřice "B" - BK Klatovy 19.10.2019 17:00 80:68 (19:24 42:33 64:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 23

datum: 19.10.2019, 17:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/3.000/---)
Tesař Michal (1.000/3.000/---)


24. Sluneta USK Ústí n.L. - Jiskra Domažlice 19.10.2019 16:00 79:65 (16:12 41:30 62:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 24

datum: 19.10.2019, 16:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/2.000/---)
Pazourek Jaroslav (1.000/3.500/---)


5. kolo
25. SKB Rokycany - Sokol Žižkov 20.10.2019 13:00 72:89 (13:28 33:43 51:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 25

datum: 20.10.2019, 13:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/1.000/---)
Peterková Lucie (1.000/1.000/---)


27. Příbram - Sokol Písek B 20.10.2019 11:00 62:78 (18:21 30:45 48:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 27

datum: 20.10.2019, 11:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
Barták Matěj (1.000/2.000/---)
Balog Lukáš (1.000/1.000/---)


28. Wolves Radotín - Tigers Č. Budějovice 20.10.2019 17:00 95:103 (16:18 45:41 68:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 28

datum: 20.10.2019, 17:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
Baloun Jan (1.000/1.000/---)
Hendrich Pavel (1.000/1.000/---)


29. Slavoj BK Litoměřice "B" - Jiskra Domažlice 20.10.2019 10:00 84:74 (28:15 45:32 68:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 29

datum: 20.10.2019, 10:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.500/4.000/---)
Tesař Michal (1.500/2.000/---)


30. Sluneta USK Ústí n.L. - BK Klatovy 20.10.2019 11:30 80:65 (14:16 33:30 58:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 30

datum: 20.10.2019, 11:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/3.000/---)
Pazourek Jaroslav (1.000/3.000/---)


6. kolo
31. BK Klatovy - SKB Rokycany 02.11.2019 17:00 77:82 (26:22 36:38 57:57 73:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 31

datum: 02.11.2019, 17:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/1.000/---)
Kejklíček Roman (1.000/1.000/---)


33. Tigers Č. Budějovice - Slavoj BK Litoměřice "B" 02.11.2019 18:00 72:70 (20:13 41:29 56:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 33

datum: 02.11.2019, 18:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.500/---)
Koc Ondřej (1.000/2.000/---)


34. Sokol Písek B - Sluneta USK Ústí n.L. 02.11.2019 17:00 92:63 (35:21 58:36 79:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 34

datum: 02.11.2019, 17:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej (1.000/1.500/---)
Petrák Jakub (1.000/1.500/---)


35. BK Levharti Chomutov - Příbram 02.11.2019 19:30 126:68 (38:19 77:36 101:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 35

datum: 02.11.2019, 19:30:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Šmíd Pavel (1.000/1.000/---)
Tesař Michal (1.000/1.000/---)


36. Sokol Žižkov - Wolves Radotín 02.11.2019 20:00 72:77 (21:18 39:40 54:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 36

datum: 02.11.2019, 20:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000/---)
Křenek Karel (1.000/1.000/---)


7. kolo
38. Jiskra Domažlice - SKB Rokycany 03.11.2019 10:00 72:83 (16:22 36:47 51:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 38

datum: 03.11.2019, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Perlík Michal (1.500/1.000/---)
Čížek Daniel (1.500/1.000/---)


39. Tigers Č. Budějovice - Sluneta USK Ústí n.L. 03.11.2019 10:15 62:79 (16:24 34:38 47:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 39

datum: 03.11.2019, 10:15:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.500/---)
Koc Ondřej (1.000/1.500/---)


40. Sokol Písek B - Slavoj BK Litoměřice "B" 03.11.2019 12:00 74:70 (19:17 33:27 53:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 40

datum: 03.11.2019, 12:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej (2.500/2.000/---)
Petrák Jakub (1.000/2.000/---)


41. BK Levharti Chomutov - Wolves Radotín 03.11.2019 10:00 103:63 (34:18 59:33 85:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 41

datum: 03.11.2019, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav (1.000/1.000/---)
Zámostný Jindřich (1.000/1.000/---)


42. Sokol Žižkov - Příbram 03.11.2019 10:00 86:56 (27:8 42:22 65:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 42

datum: 03.11.2019, 10:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000/---)
Křenek Karel (1.000/1.000/---)


8. kolo
43. SKB Rokycany - Příbram 16.11.2019 19:30 102:72 (29:22 57:33 80:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 43

datum: 16.11.2019, 19:30:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/1.000/---)
Zámostný Jindřich (1.000/1.000/---)


45. Slavoj BK Litoměřice "B" - BK Levharti Chomutov 16.11.2019 17:00 61:78 (15:20 32:44 48:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 45

datum: 16.11.2019, 17:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.000/---)
Anton Karel (1.000/1.000/---)


46. Sluneta USK Ústí n.L. - Sokol Žižkov 16.11.2019 16:00 70:63 (19:23 36:39 53:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 46

datum: 16.11.2019, 16:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.500/1.000/---)
Kout Jan (1.500/1.000/---)


47. BK Klatovy - Tigers Č. Budějovice 16.11.2019 18:00 65:63 (22:12 40:34 53:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 47

datum: 16.11.2019, 18:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.000/---)
Musil Jan (1.000/1.000/---)


48. Jiskra Domažlice - Sokol Písek B 16.11.2019 18:00 88:70 (28:18 46:32 61:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 48

datum: 16.11.2019, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.000/---)
Jelínek Jan (2.000/1.000/---)


9. kolo
49. SKB Rokycany - Wolves Radotín 17.11.2019 12:00 79:85 (21:23 40:39 63:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 49

datum: 17.11.2019, 12:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/1.000/---)
Zámostný Jindřich (1.000/1.000/---)


51. Slavoj BK Litoměřice "B" - Sokol Žižkov 17.11.2019 10:00 62:80 (17:13 33:29 49:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 51

datum: 17.11.2019, 10:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/3.000/---)
Anton Karel (1.000/1.000/---)


52. Sluneta USK Ústí n.L. - BK Levharti Chomutov 17.11.2019 12:00 67:77 (8:25 38:41 45:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 52

datum: 17.11.2019, 12:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Bohata Pavel (2.500/1.000/---)
Mycak Michael (2.500/1.000/---)


53. BK Klatovy - Sokol Písek B 17.11.2019 11:00 61:66 (17:19 33:36 51:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 53

datum: 17.11.2019, 11:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Vošahlík Marek (2.500/1.000/---)
Musil Jan (3.000/1.000/---)


54. Jiskra Domažlice - Tigers Č. Budějovice 17.11.2019 10:00 104:53 (29:9 51:20 77:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 54

datum: 17.11.2019, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.000/---)
Jelínek Jan (1.500/1.000/---)


10. kolo
55. Tigers Č. Budějovice - SKB Rokycany 30.11.2019 18:00 60:80 (15:22 26:42 41:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 55

datum: 30.11.2019, 18:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Novák Václav (1.000/1.000/---)
Pivovarský Michal (1.000/1.000/---)


57. BK Levharti Chomutov - BK Klatovy 30.11.2019 19:30 104:45 (21:16 46:27 82:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 57

datum: 30.11.2019, 19:30:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Šmíd Pavel (1.000/1.500/---)
Šlaj Jiří (1.000/1.500/---)


58. Sokol Žižkov - Jiskra Domažlice 30.11.2019 19:00 96:66 (24:18 47:38 79:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 58

datum: 30.11.2019, 19:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Hartig Lukáš (1.000/1.500/---)
Barták Dominik (1.000/1.500/---)


59. Příbram - Slavoj BK Litoměřice "B" 30.11.2019 14:30 69:78 (14:13 32:32 49:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 59

datum: 30.11.2019, 14:30:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.500/1.000/---)
Kalabza Lukáš (1.500/1.000/---)


60. Wolves Radotín - Sluneta USK Ústí n.L. 30.11.2019 18:00 70:77 (23:24 39:45 58:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 60

datum: 30.11.2019, 18:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
Kavan Jonáš (1.500/1.500/---)
Koc Ondřej (2.000/1.500/---)


11. kolo
62. Sokol Písek B - SKB Rokycany 01.12.2019 12:00 103:55 (24:7 60:17 83:31 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 62

datum: 01.12.2019, 12:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.000/---)
Kuncl Michal (1.000/1.000/---)


63. BK Levharti Chomutov - Jiskra Domažlice 01.12.2019 10:00 91:70 (27:18 49:32 62:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 63

datum: 01.12.2019, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Šmíd Pavel (1.000/1.000/---)
Šlaj Jiří (1.000/1.000/---)


64. Sokol Žižkov - BK Klatovy 01.12.2019 11:00 88:65 (27:13 53:38 72:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 64

datum: 01.12.2019, 11:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Kučírek Martin (1.000/3.500/---)
Barták Dominik (1.000/2.000/---)


65. Příbram - Sluneta USK Ústí n.L. 01.12.2019 11:00 67:80 (14:21 26:45 47:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 65

datum: 01.12.2019, 11:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.500/1.000/---)
Kalabza Lukáš (1.500/1.000/---)


66. Wolves Radotín - Slavoj BK Litoměřice "B" 01.12.2019 17:00 81:83 (22:18 46:36 60:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 66

datum: 01.12.2019, 17:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
Kavan Jonáš (1.500/1.500/---)
Pazourek Jaroslav (2.000/1.000/---)


12. kolo
67. Sluneta USK Ústí n.L. - Slavoj BK Litoměřice "B" 11.12.2019 18:30 60:70 (23:25 36:39 51:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 67

datum: 11.12.2019, 18:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.500/1.500/---)
Hendrych Jan (1.500/1.500/---)


68. Jiskra Domažlice - BK Klatovy 15.12.2019 10:00 101:70 (26:21 47:47 81:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 68

datum: 15.12.2019, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/2.000/---)
Toboláková Barbora (2.000/2.500/---)


69. Sokol Písek B - Tigers Č. Budějovice 15.12.2019 11:00 86:81 (24:21 42:40 58:58 74:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 69

datum: 15.12.2019, 11:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.000/---)
Pivovarský Michal (1.000/1.000/---)


70. Sokol Žižkov - BK Levharti Chomutov 09.12.2019 19:15 75:101 (11:21 27:44 57:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 70

datum: 09.12.2019, 19:15:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Theodor Pavel (1.000/1.000/---)
Hejnic Jan (1.000/1.000/---)


71. Wolves Radotín - Příbram 15.12.2019 17:00 89:91 (21:16 44:52 71:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 71

datum: 15.12.2019, 17:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/1.000/---)
Šmůla Petr (1.000/1.000/---)


13. kolo
74. SKB Rokycany - Sluneta USK Ústí n.L. 04.01.2020 19:30 81:65 (26:21 42:36 62:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 74

datum: 04.01.2020, 19:30:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/1.500/---)
Čížek Daniel (1.000/1.500/---)


75. Wolves Radotín - BK Klatovy 04.01.2020 18:00 86:108 (26:28 49:50 73:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 75

datum: 04.01.2020, 18:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.500/1.500/---)
Hejnic Jan (2.500/1.500/---)


76. Příbram - Jiskra Domažlice 04.01.2020 18:00 64:74 (16:18 37:43 51:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 76

datum: 04.01.2020, 18:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
Blahout Petr (1.500/1.000/---)
Křenek Karel (1.500/1.000/---)


77. Sokol Žižkov - Tigers Č. Budějovice 04.01.2020 15:00 82:70 (18:12 46:29 65:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 77

datum: 04.01.2020, 15:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000/---)
Anton Karel (1.000/1.000/---)


78. BK Levharti Chomutov - Sokol Písek B 04.01.2020 18:00 100:73 (28:8 57:26 86:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 78

datum: 04.01.2020, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/1.000/---)
Kouba Dalibor (1.000/1.000/---)


14. kolo
79. SKB Rokycany - Slavoj BK Litoměřice "B" 05.01.2020 10:30 69:59 (21:13 37:28 52:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 79

datum: 05.01.2020, 10:30:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/1.000/---)
Čížek Daniel (1.000/1.000/---)


81. Příbram - BK Klatovy 05.01.2020 11:00 111:104 (20:30 51:48 78:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 81

datum: 05.01.2020, 11:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
Křenek Karel (1.000/2.500/---)
Zámostný Jindřich (1.000/2.500/---)


82. Wolves Radotín - Jiskra Domažlice 05.01.2020 17:00 85:87 (25:19 47:41 63:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 82

datum: 05.01.2020, 17:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.500/2.000/---)
Hejnic Jan (3.500/3.500/---)


83. BK Levharti Chomutov - Tigers Č. Budějovice 05.01.2020 13:00 101:56 (36:10 56:20 81:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 83

datum: 05.01.2020, 13:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.000/---)
Rom Daniel (1.000/1.000/---)


84. Sokol Žižkov - Sokol Písek B 05.01.2020 12:00 77:64 (23:14 50:27 63:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 84

datum: 05.01.2020, 12:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000/---)
Anton Karel (1.000/1.000/---)


15. kolo
85. Sokol Žižkov - SKB Rokycany 18.01.2020 16:00 101:63 (28:17 52:37 77:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 85

datum: 18.01.2020, 16:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/1.000/---)
Vávrová Veronika (1.000/1.000/---)


87. Sokol Písek B - Příbram 18.01.2020 18:00 90:76 (27:16 53:36 75:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 87

datum: 18.01.2020, 18:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Kavan Jonáš (1.000/1.000/---)
Jelínek Jan (1.000/1.000/---)


88. Tigers Č. Budějovice - Wolves Radotín 18.01.2020 18:00 98:90 (31:18 57:37 80:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 88

datum: 18.01.2020, 18:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Barták Matěj (1.000/2.000/---)
Veis Martin (1.000/2.000/---)


89. Jiskra Domažlice - Slavoj BK Litoměřice "B" 18.01.2020 18:00 87:95 (27:16 58:43 75:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 89

datum: 18.01.2020, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Lejčko Jan (3.500/1.500/---)
Ježek Václav (4.000/1.500/---)


90. BK Klatovy - Sluneta USK Ústí n.L. 18.01.2020 18:30 70:74 (16:16 40:35 50:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 90

datum: 18.01.2020, 18:30:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Perlík Michal (1.500/1.000/---)
Musil Jan (1.500/1.000/---)


16. kolo
91. BK Levharti Chomutov - SKB Rokycany 19.01.2020 09:00 114:57 (29:14 58:27 86:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 91

datum: 19.01.2020, 09:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.000/1.000/---)
Siegfried Jiří (1.000/1.000/---)


93. Tigers Č. Budějovice - Příbram 19.01.2020 11:00 76:73 (17:9 31:33 50:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 93

datum: 19.01.2020, 11:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Výborný Dominik (2.000/2.500/---)
Veis Martin (2.000/2.500/---)


94. Sokol Písek B - Wolves Radotín 19.01.2020 10:30 73:85 (11:34 37:52 60:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 94

datum: 19.01.2020, 10:30:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Kavan Jonáš (1.000/1.000/---)
Jelínek Jan (1.000/1.000/---)


95. BK Klatovy - Slavoj BK Litoměřice "B" 19.01.2020 11:00 83:59 (30:21 47:35 64:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 95

datum: 19.01.2020, 11:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.500/1.500/---)
Svejkovský Ondřej (1.500/1.500/---)


96. Jiskra Domažlice - Sluneta USK Ústí n.L. 19.01.2020 10:00 87:62 (26:14 45:28 64:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 96

datum: 19.01.2020, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Lejčko Jan (2.500/1.000/---)
Ježek Václav (3.500/1.000/---)


17. kolo
98. SKB Rokycany - Jiskra Domažlice 01.02.2020 16:00 74:70 (17:17 33:45 58:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 98

datum: 01.02.2020, 16:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Kocián Michal (1.000/3.000/---)
Šmůla Petr (1.000/2.000/---)


99. Sluneta USK Ústí n.L. - Tigers Č. Budějovice 01.02.2020 16:00 81:51 (19:8 45:18 67:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 99

datum: 01.02.2020, 16:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/2.000/---)
Anton Karel (1.000/2.500/---)


100. Slavoj BK Litoměřice "B" - Sokol Písek B 01.02.2020 17:00 86:61 (22:13 40:34 67:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 100

datum: 01.02.2020, 17:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.000/2.500/---)
Mycak Michael (1.000/3.000/---)


101. Wolves Radotín - BK Levharti Chomutov 01.02.2020 18:00 69:99 (12:25 27:49 47:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 101

datum: 01.02.2020, 18:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/1.000/---)
Vávrová Veronika (1.000/1.000/---)


102. Příbram - Sokol Žižkov 01.02.2020 18:00 94:98 (21:27 50:47 73:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 102

datum: 01.02.2020, 18:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav (1.000/1.000/---)
Hendrich Pavel (1.000/1.000/---)


18. kolo
103. SKB Rokycany - BK Klatovy 02.02.2020 11:00 85:82 (27:12 48:33 63:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 103

datum: 02.02.2020, 11:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Kocián Michal (1.000/1.500/---)
Šmůla Petr (1.000/1.500/---)


105. Slavoj BK Litoměřice "B" - Tigers Č. Budějovice 02.02.2020 10:30 74:67 (29:17 44:42 56:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 105

datum: 02.02.2020, 10:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.000/1.000/---)
Mycak Michael (1.000/1.000/---)


106. Sluneta USK Ústí n.L. - Sokol Písek B 02.02.2020 11:30 80:61 (14:21 38:35 63:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 106

datum: 02.02.2020, 11:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/2.500/---)
Anton Karel (1.000/1.000/---)


107. Příbram - BK Levharti Chomutov 02.02.2020 11:00 74:159 (16:43 28:85 56:125)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 107

datum: 02.02.2020, 11:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
Barták Matěj (1.000/1.000/---)
Hendrich Pavel (1.000/1.000/---)


108. Wolves Radotín - Sokol Žižkov 02.02.2020 17:00 68:62 (23:18 40:30 49:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 108

datum: 02.02.2020, 17:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.000/---)
Bohata Pavel (1.000/1.000/---)


19. kolo
109. Wolves Radotín - SKB Rokycany 15.02.2020 18:00 84:63 (16:18 42:39 61:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 109

datum: 15.02.2020, 18:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.000/1.000/---)
Kout Jan (1.000/1.500/---)


111. Sokol Žižkov - Slavoj BK Litoměřice "B" 15.02.2020 14:00 79:63 (24:17 35:33 61:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 111

datum: 15.02.2020, 14:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.000/---)
Jelínek Jan (1.000/1.000/---)


112. BK Levharti Chomutov - Sluneta USK Ústí n.L. 15.02.2020 19:30 89:83 (29:27 49:44 69:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 112

datum: 15.02.2020, 19:30:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Mycak Michael (1.000/3.500/---)
Asztalos Ondřej (1.000/3.500/---)


113. Sokol Písek B - BK Klatovy 15.02.2020 13:00 87:79 (27:14 48:34 66:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 113

datum: 15.02.2020, 13:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/1.500/---)
Barták Matěj (1.000/1.500/---)


114. Tigers Č. Budějovice - Jiskra Domažlice 15.02.2020 18:00 84:96 (26:20 45:44 64:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 114

datum: 15.02.2020, 18:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/1.000/---)
Petrák Jakub (1.000/1.000/---)


20. kolo
115. Příbram - SKB Rokycany 16.02.2020 12:00 88:72 (30:17 50:40 72:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 115

datum: 16.02.2020, 12:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
Renc Jan (1.500/4.000/---)
Čížek Daniel (1.500/4.000/---)


117. BK Levharti Chomutov - Slavoj BK Litoměřice "B" 16.02.2020 10:00 107:68 (33:22 55:37 82:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 117

datum: 16.02.2020, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Mycak Michael (1.000/3.000/---)
Asztalos Ondřej (1.000/2.500/---)


118. Sokol Žižkov - Sluneta USK Ústí n.L. 16.02.2020 11:30 89:79 (32:16 48:37 74:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 118

datum: 16.02.2020, 11:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/1.000/---)
Výborný Dominik (1.000/1.000/---)


119. Tigers Č. Budějovice - BK Klatovy 16.02.2020 11:00 94:88 (25:18 46:41 68:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 119

datum: 16.02.2020, 11:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/2.500/---)
Petrák Jakub (1.000/2.500/---)


120. Sokol Písek B - Jiskra Domažlice 16.02.2020 10:30 90:68 (17:12 41:32 64:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 120

datum: 16.02.2020, 10:30:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/1.000/---)
Barták Matěj (1.000/1.000/---)


21. kolo
122. SKB Rokycany - Sokol Písek B 29.02.2020 19:30 83:87 (25:25 43:47 67:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 122

datum: 29.02.2020, 19:30:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Ježek Václav (1.500/1.000/---)
Kuncl Michal (2.000/1.000/---)


123. Jiskra Domažlice - BK Levharti Chomutov 29.02.2020 18:00 88:92 (30:17 49:44 67:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 123

datum: 29.02.2020, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Havlíček Petr (3.000/1.000/---)
Pivovarský Michal (2.000/1.000/---)


124. BK Klatovy - Sokol Žižkov 29.02.2020 18:00 71:75 (8:23 31:40 53:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 124

datum: 29.02.2020, 18:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Novák Václav (2.500/1.000/---)
Kalabza Lukáš (2.000/1.000/---)


125. Sluneta USK Ústí n.L. - Příbram 29.02.2020 14:00 116:65 (27:20 57:34 88:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 125

datum: 29.02.2020, 14:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000/---)
Josefus Ondřej (1.000/1.000/---)


126. Slavoj BK Litoměřice "B" - Wolves Radotín 29.02.2020 17:00 66:73 (12:5 31:30 45:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 126

datum: 29.02.2020, 17:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/2.500/---)
Kout Jan (1.000/3.000/---)


22. kolo
127. SKB Rokycany - Tigers Č. Budějovice 01.03.2020 15:30 78:72 (24:18 43:39 59:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 127

datum: 01.03.2020, 15:30:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/1.000/---)
Peterková Lucie (1.000/1.000/---)


129. BK Klatovy - BK Levharti Chomutov 01.03.2020 10:00 72:112 (19:24 34:51 48:83)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 129

datum: 01.03.2020, 10:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Novák Václav (2.500/1.000/---)
Kalabza Lukáš (2.500/1.000/---)


130. Jiskra Domažlice - Sokol Žižkov 01.03.2020 10:00 90:74 (35:15 59:34 74:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 130

datum: 01.03.2020, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Havlíček Petr (2.000/1.000/---)
Pivovarský Michal (2.000/1.000/---)


131. Slavoj BK Litoměřice "B" - Příbram 01.03.2020 11:30 85:67 (23:14 46:33 65:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 131

datum: 01.03.2020, 11:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000/---)
Kout Jan (1.000/1.000/---)


132. Sluneta USK Ústí n.L. - Wolves Radotín 01.03.2020 14:30 69:66 (24:22 35:39 48:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 132

datum: 01.03.2020, 14:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/2.000/---)
Josefus Ondřej (1.000/4.000/---)


  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.