image

muži / 2. liga / ročník 2019/20 / skupina C


tabulka
1. KK Valašské Meziříčí 22 19 3 1943:1503 41
2. VSK VŠB Ostrava 22 17 5 1830:1533 39
3. SK Renocar Podolí 22 14 8 1689:1590 36
4. TJ Sokol Karviná 22 13 9 1871:1707 35
5. TJ Slovan Černá Pole Brno 22 12 10 1779:1664 34
6. TJ Šumperk 22 12 10 1749:1775 34
7. SA IMA Brno 22 11 11 1783:1784 33
8. BK Vlci Žďár 22 10 12 1593:1654 32
9. TJ Jiskra Kyjov 22 9 13 1601:1755 31
10. TJ Slavia Kroměříž 22 7 15 1480:1735 29
11. SK Žabovřesky 22 5 17 1666:1891 27
12. SK UP Olomouc 22 3 19 1563:1956 25
1. kolo
529. TJ Jiskra Kyjov - Renocar Podolí 14.12.2019 18:00 69:61 (14:16 30:33 48:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
1. kolo, zápas č. 529

datum: 14.12.2019, 18:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Nehoda Pavel (1.000/2.000/---)
Mrázek Michal (1.000/2.000/---)


530. KK Val. Meziříčí - Slavia Kroměříž 14.12.2019 17:00 111:54 (35:9 63:21 87:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
1. kolo, zápas č. 530

datum: 14.12.2019, 17:00:00

místo: Tělocvična SPŠ stavební , Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Sýkora Václav (1.000/1.500/---)
Konvička Jan (1.000/1.500/---)


531. UP Olomouc - TJ Šumperk 14.12.2019 18:30 88:98 (22:27 44:47 61:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
1. kolo, zápas č. 531

datum: 14.12.2019, 18:30:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Petrák Robin (1.000/2.000/---)
Kapl Antonín (1.000/1.000/---)


532. VŠB Ostrava - Sokol Karviná 14.12.2019 17:30 65:67 (18:16 29:31 38:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
1. kolo, zápas č. 532

datum: 14.12.2019, 17:30:00

místo: Sportovní hala VŠB TU, Ostrava - Poruba

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000/---)
Kavan Jonáš (2.000/2.000/---)


533. SA IMA Brno - Slovan Č. Pole Brno 14.12.2019 19:00 86:63 (18:16 42:34 70:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
1. kolo, zápas č. 533

datum: 14.12.2019, 19:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (1.500/1.000/---)
Csöllei Pavel (1.500/1.500/---)


534. SK Žabovřesky - BK Vlci Žďár 14.12.2019 14:30 84:71 (24:22 46:34 64:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
1. kolo, zápas č. 534

datum: 14.12.2019, 14:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.000/1.000/---)
Šenk Pavel (1.000/1.000/---)


2. kolo
535. TJ Jiskra Kyjov - SK Žabovřesky 05.10.2019 18:30 91:84 (23:21 37:51 64:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
2. kolo, zápas č. 535

datum: 05.10.2019, 18:30:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Nehoda Pavel (1.000/1.000/---)
Mrázek Michal (1.000/1.000/---)


536. Renocar Podolí - BK Vlci Žďár 05.10.2019 18:00 72:63 (18:17 32:35 55:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
2. kolo, zápas č. 536

datum: 05.10.2019, 18:00:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Hecl Jan (1.000/1.000/---)
Karabínová Natálie (1.000/1.500/---)


537. KK Val. Meziříčí - SA IMA Brno 05.10.2019 17:00 93:73 (21:15 47:35 71:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
2. kolo, zápas č. 537

datum: 05.10.2019, 17:00:00

místo: Tělocvična SPŠ stavební , Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Válek Jakub (1.000/1.000/---)
Menšík Jan (1.000/1.000/---)


538. Slavia Kroměříž - Slovan Č. Pole Brno 05.10.2019 17:30 71:68 (20:15 34:31 47:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
2. kolo, zápas č. 538

datum: 05.10.2019, 17:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Novák Petr (2.000/1.500/---)
Krčmář Dominik (2.000/2.500/---)


539. UP Olomouc - VŠB Ostrava 05.10.2019 17:00 63:83 (13:15 31:42 52:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
2. kolo, zápas č. 539

datum: 05.10.2019, 17:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.000/---)
Kremser Jakub (1.000/1.000/---)


540. TJ Šumperk - Sokol Karviná 05.10.2019 18:00 78:79 (13:15 37:35 62:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
2. kolo, zápas č. 540

datum: 05.10.2019, 18:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Fanta Jiří (2.000/1.500/---)
Konvička Jan (2.000/1.500/---)


3. kolo
541. TJ Jiskra Kyjov - BK Vlci Žďár 06.10.2019 12:15 70:49 (18:9 31:26 56:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
3. kolo, zápas č. 541

datum: 06.10.2019, 12:15:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Nehoda Pavel (1.000/3.000/---)
Mrázek Michal (1.000/1.000/---)


542. Renocar Podolí - SK Žabovřesky 06.10.2019 10:00 92:79 (24:19 42:40 70:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
3. kolo, zápas č. 542

datum: 06.10.2019, 10:00:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Hecl Jan (1.000/1.000/---)
Karabínová Natálie (1.000/1.000/---)


543. KK Val. Meziříčí - Slovan Č. Pole Brno 06.10.2019 10:00 80:56 (18:14 46:36 66:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
3. kolo, zápas č. 543

datum: 06.10.2019, 10:00:00

místo: Tělocvična SPŠ stavební , Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Petrák Robin (1.000/2.500/---)
Menšík Jan (1.000/2.500/---)


544. Slavia Kroměříž - SA IMA Brno 06.10.2019 10:00 72:77 (15:29 37:41 51:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
3. kolo, zápas č. 544

datum: 06.10.2019, 10:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Novák Petr (1.500/1.000/---)
Krčmář Dominik (2.500/1.000/---)


545. UP Olomouc - Sokol Karviná 06.10.2019 11:45 90:103 (26:22 49:48 71:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
3. kolo, zápas č. 545

datum: 06.10.2019, 11:45:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.000/---)
Kremser Jakub (1.000/1.000/---)


546. TJ Šumperk - VŠB Ostrava 06.10.2019 11:00 81:79 (19:19 37:36 54:57 72:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
3. kolo, zápas č. 546

datum: 06.10.2019, 11:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (2.000/1.500/---)
Fanta Jiří (2.000/1.500/---)


4. kolo
547. SK Žabovřesky - VŠB Ostrava 19.10.2019 17:00 71:88 (26:16 37:42 48:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
4. kolo, zápas č. 547

datum: 19.10.2019, 17:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Nehoda Pavel (1.000/1.000/---)
Mrázek Michal (1.000/1.000/---)


548. BK Vlci Žďár - Sokol Karviná 19.10.2019 18:45 81:73 (15:16 38:34 56:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
4. kolo, zápas č. 548

datum: 19.10.2019, 18:45:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Karafiát Kamil (1.000/1.500/8.000)
Kult Michal (1.000/1.500/7.500)

komisař: Sládek Oldřich

549. SA IMA Brno - UP Olomouc 19.10.2019 19:00 98:77 (29:19 48:42 77:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
4. kolo, zápas č. 549

datum: 19.10.2019, 19:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Dombrovský Filip (1.000/1.000/---)
Zachar Dominik (1.000/1.000/---)


550. Slovan Č. Pole Brno - TJ Šumperk 19.10.2019 18:00 68:69 (21:12 44:34 62:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
4. kolo, zápas č. 550

datum: 19.10.2019, 18:00:00

místo: Hala Univerzity Obrany, Brno

rozhodčí:
Novák Petr (1.000/1.500/---)
Večeřa Pavel (1.000/1.500/---)


551. TJ Jiskra Kyjov - KK Val. Meziříčí 19.10.2019 18:30 78:99 (21:27 43:52 59:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
4. kolo, zápas č. 551

datum: 19.10.2019, 18:30:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Kremser Jakub (1.000/1.000/---)
Válek Jakub (1.000/1.000/---)


552. Renocar Podolí - Slavia Kroměříž 19.10.2019 18:00 77:80 (16:20 39:35 50:48 65:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
4. kolo, zápas č. 552

datum: 19.10.2019, 18:00:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Melichárek Ivo (1.000/1.500/---)
Krčmář Dominik (1.000/1.500/---)


5. kolo
553. SK Žabovřesky - Sokol Karviná 20.10.2019 13:00 94:73 (20:17 46:38 63:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
5. kolo, zápas č. 553

datum: 20.10.2019, 13:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.000/1.000/---)
Mrázek Michal (1.000/1.000/---)


554. BK Vlci Žďár - VŠB Ostrava 20.10.2019 10:30 74:60 (19:17 38:36 53:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
5. kolo, zápas č. 554

datum: 20.10.2019, 10:30:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Kovář Jan (2.500/1.500/---)
Kult Michal (1.000/1.500/---)


555. SA IMA Brno - TJ Šumperk 20.10.2019 11:00 89:86 (23:11 44:45 67:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
5. kolo, zápas č. 555

datum: 20.10.2019, 11:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Dombrovský Filip (1.000/2.000/---)
Zachar Dominik (1.000/2.000/---)


556. Slovan Č. Pole Brno - UP Olomouc 20.10.2019 11:00 105:55 (22:9 44:27 83:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
5. kolo, zápas č. 556

datum: 20.10.2019, 11:00:00

místo: Hala Univerzity Obrany, Brno

rozhodčí:
Novák Petr (1.000/1.000/---)
Večeřa Pavel (1.000/1.000/---)


557. TJ Jiskra Kyjov - Slavia Kroměříž 20.10.2019 13:00 67:53 (16:13 29:29 46:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
5. kolo, zápas č. 557

datum: 20.10.2019, 13:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Kremser Jakub (1.000/1.500/---)
Válek Jakub (1.000/1.000/---)


558. Renocar Podolí - KK Val. Meziříčí 20.10.2019 10:00 76:81 (26:17 40:39 58:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
5. kolo, zápas č. 558

datum: 20.10.2019, 10:00:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Jedlička Jiří (1.000/1.000/---)
Krčmář Dominik (1.000/1.000/---)


6. kolo
559. KK Val. Meziříčí - SK Žabovřesky 02.11.2019 17:30 90:76 (21:20 44:43 66:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
6. kolo, zápas č. 559

datum: 02.11.2019, 17:30:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Menšík Jan (1.000/1.500/---)
Mrázek Michal (1.000/1.500/---)


560. Slavia Kroměříž - BK Vlci Žďár 02.11.2019 18:30 72:65 (12:10 32:24 51:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
6. kolo, zápas č. 560

datum: 02.11.2019, 18:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Novák Petr (1.000/1.000/---)
Krčmář Dominik (1.000/2.500/---)


561. UP Olomouc - TJ Jiskra Kyjov 02.11.2019 18:30 81:83 (23:17 40:39 60:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
6. kolo, zápas č. 561

datum: 02.11.2019, 18:30:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Nováková Bára (3.500/1.000/---)
Rusz Ondřej (1.500/1.000/---)


562. TJ Šumperk - Renocar Podolí 02.11.2019 18:00 62:52 (17:6 30:22 45:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
6. kolo, zápas č. 562

datum: 02.11.2019, 18:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (1.500/1.000/---)
Štancl Dominik (1.500/1.000/---)


563. VŠB Ostrava - SA IMA Brno 02.11.2019 17:30 84:57 (27:11 47:28 67:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
6. kolo, zápas č. 563

datum: 02.11.2019, 17:30:00

místo: Sportovní hala VŠB TU, Ostrava - Poruba

rozhodčí:
Sýkora Václav (1.000/1.000/---)
Veselý Ondřej (1.000/2.000/---)


564. Sokol Karviná - Slovan Č. Pole Brno 02.11.2019 18:00 94:91 (33:23 59:49 73:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
6. kolo, zápas č. 564

datum: 02.11.2019, 18:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Družby, Karviná - Nové Město

rozhodčí:
Giecek Adam (1.000/1.000/---)
Tichov Michael (1.500/1.000/---)


7. kolo
565. KK Val. Meziříčí - BK Vlci Žďár 03.11.2019 10:00 86:63 (19:17 35:28 58:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
7. kolo, zápas č. 565

datum: 03.11.2019, 10:00:00

místo: Tělocvična SPŠ stavební , Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Menšík Jan (1.000/2.000/---)
Mrázek Michal (1.000/1.500/---)


566. Slavia Kroměříž - SK Žabovřesky 03.11.2019 10:00 84:58 (20:15 43:34 60:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
7. kolo, zápas č. 566

datum: 03.11.2019, 10:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Novák Petr (1.000/1.000/---)
Krčmář Dominik (1.000/1.000/---)


567. UP Olomouc - Renocar Podolí 03.11.2019 13:15 46:59 (9:15 23:21 34:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
7. kolo, zápas č. 567

datum: 03.11.2019, 13:15:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Mynarčík Petr (2.000/1.000/---)
Kubeš Michal (2.000/1.000/---)


568. TJ Šumperk - TJ Jiskra Kyjov 03.11.2019 11:00 81:77 (18:19 37:38 58:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
7. kolo, zápas č. 568

datum: 03.11.2019, 11:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Kovář Jan (2.000/1.000/---)
Štancl Dominik (2.000/1.000/---)


569. VŠB Ostrava - Slovan Č. Pole Brno 03.11.2019 10:30 79:72 (10:19 31:32 54:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
7. kolo, zápas č. 569

datum: 03.11.2019, 10:30:00

místo: Sportovní hala VŠB TU, Ostrava - Poruba

rozhodčí:
Sýkora Václav (1.000/1.500/---)
Veselý Ondřej (1.000/1.500/---)


570. Sokol Karviná - SA IMA Brno 03.11.2019 11:00 91:66 (15:14 40:22 65:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
7. kolo, zápas č. 570

datum: 03.11.2019, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Družby, Karviná - Nové Město

rozhodčí:
Giecek Adam (1.500/1.000/---)
Tichov Michael (1.000/1.000/---)


8. kolo
571. SK Žabovřesky - SA IMA Brno 16.11.2019 12:30 77:85 (18:17 37:45 56:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
8. kolo, zápas č. 571

datum: 16.11.2019, 12:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Petrák Robin (1.000/1.000/---)
Mrázek Michal (1.000/1.000/---)


572. BK Vlci Žďár - Slovan Č. Pole Brno 16.11.2019 18:00 73:61 (20:11 36:28 54:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
8. kolo, zápas č. 572

datum: 16.11.2019, 18:00:00

místo: Hala TJ ŽĎAS, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Hecl Jan (1.000/1.000/---)
Kult Michal (1.000/1.000/---)


573. TJ Jiskra Kyjov - VŠB Ostrava 16.11.2019 18:45 73:99 (20:22 44:49 56:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
8. kolo, zápas č. 573

datum: 16.11.2019, 18:45:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Dombrovský Filip (1.000/1.500/---)
Nehoda Pavel (1.000/1.500/---)


574. Renocar Podolí - Sokol Karviná 16.11.2019 18:00 72:80 (18:27 33:47 52:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
8. kolo, zápas č. 574

datum: 16.11.2019, 18:00:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Veis Martin (2.000/1.500/---)
Jakubík Petr (2.000/1.500/---)


575. KK Val. Meziříčí - UP Olomouc 16.11.2019 17:00 94:59 (27:23 47:34 69:37 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
8. kolo, zápas č. 575

datum: 16.11.2019, 17:00:00

místo: Tělocvična SPŠ stavební , Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Giecek Adam (1.000/2.500/---)
Veselý Ondřej (1.000/2.500/---)


576. Slavia Kroměříž - TJ Šumperk 16.11.2019 18:30 48:90 (16:21 29:36 33:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
8. kolo, zápas č. 576

datum: 16.11.2019, 18:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Kremser Jakub (1.000/1.500/---)
Válek Jakub (1.000/1.500/---)


9. kolo
577. SK Žabovřesky - Slovan Č. Pole Brno 17.11.2019 10:00 62:103 (13:24 35:48 54:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
9. kolo, zápas č. 577

datum: 17.11.2019, 10:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.000/1.000/---)
Novák Petr (1.000/1.000/---)


578. BK Vlci Žďár - SA IMA Brno 17.11.2019 10:00 73:67 (21:17 38:36 49:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
9. kolo, zápas č. 578

datum: 17.11.2019, 10:00:00

místo: Hala TJ ŽĎAS, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (1.000/1.500/---)
Kult Michal (1.000/2.000/---)


579. TJ Jiskra Kyjov - Sokol Karviná 17.11.2019 12:15 82:79 (29:23 42:37 56:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
9. kolo, zápas č. 579

datum: 17.11.2019, 12:15:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Dombrovský Filip (1.000/3.500/---)
Kubeš Michal (1.000/3.500/---)


580. Renocar Podolí - VŠB Ostrava 17.11.2019 10:00 89:82 (21:19 38:42 51:54 73:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
9. kolo, zápas č. 580

datum: 17.11.2019, 10:00:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Veis Martin (2.000/2.000/---)
Jakubík Petr (2.000/2.000/---)


581. KK Val. Meziříčí - TJ Šumperk 17.11.2019 10:00 108:70 (26:12 54:35 82:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
9. kolo, zápas č. 581

datum: 17.11.2019, 10:00:00

místo: Tělocvična SPŠ stavební , Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Giecek Adam (1.000/2.000/---)
Veselý Ondřej (1.000/2.000/---)


582. Slavia Kroměříž - UP Olomouc 17.11.2019 11:15 82:62 (26:13 43:25 58:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
9. kolo, zápas č. 582

datum: 17.11.2019, 11:15:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Kremser Jakub (3.500/1.000/---)
Válek Jakub (1.000/1.000/---)


10. kolo
583. UP Olomouc - SK Žabovřesky 30.11.2019 18:30 74:73 (14:28 38:45 48:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
10. kolo, zápas č. 583

datum: 30.11.2019, 18:30:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.000/1.000/---)
Kapl Antonín (1.000/1.000/---)


584. TJ Šumperk - BK Vlci Žďár 30.11.2019 18:00 84:100 (24:27 40:51 65:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
10. kolo, zápas č. 584

datum: 30.11.2019, 18:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.500/1.000/---)
Válek Jakub (1.500/1.000/---)


585. VŠB Ostrava - KK Val. Meziříčí 30.11.2019 17:30 76:63 (10:11 42:33 51:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
10. kolo, zápas č. 585

datum: 30.11.2019, 17:30:00

místo: Sportovní hala VŠB TU, Ostrava - Poruba

rozhodčí:
Nováková Bára (2.500/2.500/---)
Menšík Jan (2.500/3.000/---)


586. Sokol Karviná - Slavia Kroměříž 30.11.2019 18:00 103:75 (16:15 50:29 83:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
10. kolo, zápas č. 586

datum: 30.11.2019, 18:00:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Konvička Jan (1.000/1.500/---)
Tichov Michael (1.000/1.500/---)


587. SA IMA Brno - TJ Jiskra Kyjov 30.11.2019 18:00 87:65 (29:13 52:30 74:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
10. kolo, zápas č. 587

datum: 30.11.2019, 18:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Jedlička Jiří (1.000/1.000/---)
Veis Martin (1.000/1.000/---)


588. Slovan Č. Pole Brno - Renocar Podolí 30.11.2019 18:00 77:65 (23:18 39:39 63:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
10. kolo, zápas č. 588

datum: 30.11.2019, 18:00:00

místo: Hala Univerzity Obrany, Brno

rozhodčí:
Nehoda Pavel (1.500/1.000/---)
Mrázek Michal (1.500/1.000/---)


11. kolo
589. UP Olomouc - BK Vlci Žďár 01.12.2019 10:30 71:83 (17:21 36:42 57:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
11. kolo, zápas č. 589

datum: 01.12.2019, 10:30:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.000/1.000/---)
Kapl Antonín (1.000/1.000/---)


590. TJ Šumperk - SK Žabovřesky 01.12.2019 11:00 84:76 (28:29 54:33 72:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
11. kolo, zápas č. 590

datum: 01.12.2019, 11:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.500/1.000/---)
Válek Jakub (1.500/1.000/---)


591. VŠB Ostrava - Slavia Kroměříž 01.12.2019 10:30 75:56 (17:11 37:30 54:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
11. kolo, zápas č. 591

datum: 01.12.2019, 10:30:00

místo: Sportovní hala VŠB TU, Ostrava - Poruba

rozhodčí:
Nováková Bára (1.500/3.000/---)
Menšík Jan (1.500/2.000/---)


592. Sokol Karviná - KK Val. Meziříčí 01.12.2019 11:00 90:86 (20:14 39:40 58:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
11. kolo, zápas č. 592

datum: 01.12.2019, 11:00:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Konvička Jan (1.500/3.000/---)
Tichov Michael (1.500/2.000/---)


593. SA IMA Brno - Renocar Podolí 01.12.2019 09:00 91:93 (17:22 38:39 70:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
11. kolo, zápas č. 593

datum: 01.12.2019, 09:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Karafiát Kamil (1.000/2.000/---)
Veis Martin (1.000/2.000/---)


594. Slovan Č. Pole Brno - TJ Jiskra Kyjov 01.12.2019 11:00 91:63 (25:19 43:37 63:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
11. kolo, zápas č. 594

datum: 01.12.2019, 11:00:00

místo: Hala Univerzity Obrany, Brno

rozhodčí:
Nehoda Pavel (1.500/1.000/---)
Mrázek Michal (1.500/1.000/---)


12. kolo
595. Renocar Podolí - TJ Jiskra Kyjov 15.12.2019 10:00 93:80 (26:19 52:41 69:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
12. kolo, zápas č. 595

datum: 15.12.2019, 10:00:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.000/2.000/---)
Dolejš Václav (1.000/2.000/---)


596. Slavia Kroměříž - KK Val. Meziříčí 21.02.2020 19:30 (68:88) (19:27 34:46 45:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
12. kolo, zápas č. 596

datum: 21.02.2020, 19:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.500/1.000/---)
Karabínová Natálie (2.500/1.000/---)


597. TJ Šumperk - UP Olomouc 15.12.2019 11:00 94:76 (31:22 52:38 77:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
12. kolo, zápas č. 597

datum: 15.12.2019, 11:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Hecl Jan (1.000/1.000/---)
Válek Jakub (1.000/1.000/---)


598. Sokol Karviná - VŠB Ostrava 15.12.2019 13:30 91:92 (25:17 50:36 69:59 84:84)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
12. kolo, zápas č. 598

datum: 15.12.2019, 13:30:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Kremser Jakub (3.000/2.500/---)
Konvička Jan (2.000/2.500/---)


599. Slovan Č. Pole Brno - SA IMA Brno 15.12.2019 11:00 82:90 (27:28 45:45 63:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
12. kolo, zápas č. 599

datum: 15.12.2019, 11:00:00

místo: Hala Univerzity Obrany, Brno

rozhodčí:
Dombrovský Filip (1.000/1.000/---)
Šenk Pavel (1.500/1.000/---)


600. BK Vlci Žďár - SK Žabovřesky 15.12.2019 10:00 98:70 (24:20 50:33 72:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
12. kolo, zápas č. 600

datum: 15.12.2019, 10:00:00

místo: Hala TJ ŽĎAS, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Karafiát Kamil (1.000/1.000/---)
Csöllei Pavel (1.500/1.000/---)


13. kolo
601. BK Vlci Žďár - TJ Jiskra Kyjov 04.01.2020 18:00 78:52 (20:8 34:27 53:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
13. kolo, zápas č. 601

datum: 04.01.2020, 18:00:00

místo: Hala TJ ŽĎAS, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Křičková Lenka (1.500/3.000/---)
Sekáč Martin (3.000/2.500/---)


602. SK Žabovřesky - Renocar Podolí 04.01.2020 14:00 73:79 (12:20 29:42 48:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
13. kolo, zápas č. 602

datum: 04.01.2020, 14:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Karabínová Natálie (1.000/1.000/---)
Mrázek Michal (1.000/1.000/---)


603. Slovan Č. Pole Brno - KK Val. Meziříčí 04.01.2020 17:00 83:77 (19:26 37:38 58:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
13. kolo, zápas č. 603

datum: 04.01.2020, 17:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.500/1.000/---)
Veis Martin (2.000/3.500/---)


604. SA IMA Brno - Slavia Kroměříž 04.01.2020 19:00 81:84 (21:19 35:39 56:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
13. kolo, zápas č. 604

datum: 04.01.2020, 19:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.000/1.500/---)
Veis Martin (3.000/2.000/---)


605. Sokol Karviná - UP Olomouc 04.01.2020 15:30 105:68 (32:18 55:38 88:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
13. kolo, zápas č. 605

datum: 04.01.2020, 15:30:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Giecek Adam (1.000/3.000/---)
Opletal Petr (1.000/2.000/---)


606. VŠB Ostrava - TJ Šumperk 04.01.2020 14:00 83:80 (17:24 31:37 57:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
13. kolo, zápas č. 606

datum: 04.01.2020, 14:00:00

místo: Sportovní hala VŠB TU, Ostrava - Poruba

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.500/1.500/---)
Konvička Jan (2.500/1.500/---)


14. kolo
607. SK Žabovřesky - TJ Jiskra Kyjov 05.01.2020 10:00 96:83 (29:26 53:41 74:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
14. kolo, zápas č. 607

datum: 05.01.2020, 10:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Karabínová Natálie (1.000/2.000/---)
Mrázek Michal (1.000/1.000/---)


608. BK Vlci Žďár - Renocar Podolí 05.01.2020 10:00 73:77 (12:13 26:30 50:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
14. kolo, zápas č. 608

datum: 05.01.2020, 10:00:00

místo: Hala TJ ŽĎAS, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Křičková Lenka (2.000/1.500/---)
Sekáč Martin (4.000/1.500/---)


609. SA IMA Brno - KK Val. Meziříčí 05.01.2020 09:30 78:95 (14:22 39:49 61:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
14. kolo, zápas č. 609

datum: 05.01.2020, 09:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Hecl Jan (1.000/1.000/---)
Veis Martin (4.000/4.000/---)


610. Slovan Č. Pole Brno - Slavia Kroměříž 05.01.2020 11:30 87:78 (24:15 42:37 67:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
14. kolo, zápas č. 610

datum: 05.01.2020, 11:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Hecl Jan (1.000/2.000/---)
Veis Martin (1.000/2.500/---)


611. VŠB Ostrava - UP Olomouc 05.01.2020 10:30 119:58 (33:11 61:25 82:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
14. kolo, zápas č. 611

datum: 05.01.2020, 10:30:00

místo: Sportovní hala VŠB TU, Ostrava - Poruba

rozhodčí:
Karafiát Kamil (1.000/1.000/---)
Konvička Jan (1.000/1.000/---)


612. Sokol Karviná - TJ Šumperk 05.01.2020 11:00 85:90 (20:22 46:49 52:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
14. kolo, zápas č. 612

datum: 05.01.2020, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Družby, Karviná - Nové Město

rozhodčí:
Giecek Adam (1.000/1.500/---)
Opletal Petr (1.000/1.500/---)


15. kolo
613. Sokol Karviná - SK Žabovřesky 18.01.2020 19:00 102:58 (26:15 53:27 78:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
15. kolo, zápas č. 613

datum: 18.01.2020, 19:00:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Kremser Jakub (1.000/1.500/---)
Rusz Ondřej (1.000/1.500/---)


614. VŠB Ostrava - BK Vlci Žďár 18.01.2020 20:00 113:70 (38:11 59:32 90:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
15. kolo, zápas č. 614

datum: 18.01.2020, 20:00:00

místo: Sportovní hala VŠB TU, Ostrava - Poruba

rozhodčí:
Nováková Bára (1.000/1.000/---)
Sýkora Václav (1.000/1.000/---)


615. TJ Šumperk - SA IMA Brno 18.01.2020 18:00 103:74 (30:18 50:31 79:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
15. kolo, zápas č. 615

datum: 18.01.2020, 18:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.000/---)
Válek Jakub (1.500/1.000/---)


616. UP Olomouc - Slovan Č. Pole Brno 18.01.2020 19:00 80:83 (17:21 36:44 62:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
15. kolo, zápas č. 616

datum: 18.01.2020, 19:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Dombrovský Filip (1.000/1.000/---)
Novák Petr (1.000/1.000/---)


617. Slavia Kroměříž - TJ Jiskra Kyjov 18.01.2020 17:30 53:66 (19:9 32:33 40:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
15. kolo, zápas č. 617

datum: 18.01.2020, 17:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Melichárek Ivo (1.000/1.000/---)
Nehoda Pavel (1.000/1.000/---)


618. KK Val. Meziříčí - Renocar Podolí 18.01.2020 17:00 94:55 (31:12 53:27 72:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
15. kolo, zápas č. 618

datum: 18.01.2020, 17:00:00

místo: Tělocvična SPŠ stavební , Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Holeš Daniel (1.000/1.000/---)
Billík Dennis (1.000/1.000/---)


16. kolo
619. VŠB Ostrava - SK Žabovřesky 19.01.2020 10:30 104:53 (37:14 54:35 79:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
16. kolo, zápas č. 619

datum: 19.01.2020, 10:30:00

místo: Sportovní hala VŠB TU, Ostrava - Poruba

rozhodčí:
Nováková Bára (1.000/1.000/---)
Sýkora Václav (1.000/1.000/---)


620. Sokol Karviná - BK Vlci Žďár 19.01.2020 13:30 110:61 (33:19 57:34 93:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
16. kolo, zápas č. 620

datum: 19.01.2020, 13:30:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Kremser Jakub (1.000/3.000/---)
Rusz Ondřej (1.000/2.000/---)


621. UP Olomouc - SA IMA Brno 19.01.2020 11:00 65:82 (9:25 34:45 48:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
16. kolo, zápas č. 621

datum: 19.01.2020, 11:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Dombrovský Filip (1.000/1.000/---)
Novák Petr (1.000/1.000/---)


622. TJ Šumperk - Slovan Č. Pole Brno 19.01.2020 11:00 60:88 (30:28 43:43 52:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
16. kolo, zápas č. 622

datum: 19.01.2020, 11:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.000/---)
Válek Jakub (2.000/1.000/---)


623. KK Val. Meziříčí - TJ Jiskra Kyjov 19.01.2020 10:00 100:54 (20:13 46:24 81:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
16. kolo, zápas č. 623

datum: 19.01.2020, 10:00:00

místo: Tělocvična SPŠ stavební , Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Holeš Daniel (1.000/1.000/---)
Billík Dennis (1.000/1.000/---)


624. Slavia Kroměříž - Renocar Podolí 19.01.2020 10:00 44:88 (10:21 27:42 39:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
16. kolo, zápas č. 624

datum: 19.01.2020, 10:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Melichárek Ivo (1.500/1.000/---)
Křičková Lenka (1.500/1.000/---)


17. kolo
625. BK Vlci Žďár - KK Val. Meziříčí 01.02.2020 18:00 63:79 (19:22 39:37 52:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
17. kolo, zápas č. 625

datum: 01.02.2020, 18:00:00

místo: Hala TJ ŽĎAS, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Melichárek Ivo (1.000/1.000/---)
Mynarčík Petr (1.000/1.000/---)


626. SK Žabovřesky - Slavia Kroměříž 01.02.2020 18:00 69:78 (20:22 32:43 53:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
17. kolo, zápas č. 626

datum: 01.02.2020, 18:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.000/---)
Josefus Ondřej (1.500/3.000/---)


627. Renocar Podolí - UP Olomouc 01.02.2020 18:00 93:82 (20:21 43:50 64:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
17. kolo, zápas č. 627

datum: 01.02.2020, 18:00:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Mrázek Michal (1.000/1.500/---)
Dolejš Václav (1.000/2.000/---)


628. TJ Jiskra Kyjov - TJ Šumperk 01.02.2020 18:45 74:90 (14:14 31:34 52:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
17. kolo, zápas č. 628

datum: 01.02.2020, 18:45:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Novák Petr (1.000/1.500/---)
Bráblík Jan (1.000/2.000/---)


629. Slovan Č. Pole Brno - VŠB Ostrava 01.02.2020 16:00 71:82 (18:17 34:41 47:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
17. kolo, zápas č. 629

datum: 01.02.2020, 16:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Petrák Robin (1.000/2.500/---)
Fanta Jiří (1.000/1.500/---)


630. SA IMA Brno - Sokol Karviná 01.02.2020 18:00 98:80 (29:22 53:41 77:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
17. kolo, zápas č. 630

datum: 01.02.2020, 18:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Petrák Robin (1.000/3.500/---)
Fanta Jiří (1.000/2.000/---)


18. kolo
631. SK Žabovřesky - KK Val. Meziříčí 02.02.2020 12:00 69:75 (15:23 27:44 49:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
18. kolo, zápas č. 631

datum: 02.02.2020, 12:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.000/---)
Josefus Ondřej (2.000/1.000/---)


632. BK Vlci Žďár - Slavia Kroměříž 02.02.2020 10:00 71:47 (25:10 43:26 63:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
18. kolo, zápas č. 632

datum: 02.02.2020, 10:00:00

místo: Hala TJ ŽĎAS, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Melichárek Ivo (1.000/1.000/---)
Mynarčík Petr (1.000/1.500/---)


633. TJ Jiskra Kyjov - UP Olomouc 02.02.2020 13:00 88:67 (24:13 38:30 63:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
18. kolo, zápas č. 633

datum: 02.02.2020, 13:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Novák Petr (1.000/1.500/---)
Bráblík Jan (1.000/1.500/---)


634. Renocar Podolí - TJ Šumperk 02.02.2020 10:00 86:53 (24:13 42:21 69:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
18. kolo, zápas č. 634

datum: 02.02.2020, 10:00:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Dombrovský Filip (1.000/2.000/---)
Dolejš Václav (1.000/2.000/---)


635. SA IMA Brno - VŠB Ostrava 02.02.2020 11:00 77:80 (22:19 33:38 52:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
18. kolo, zápas č. 635

datum: 02.02.2020, 11:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Petrák Robin (1.000/2.500/---)
Fanta Jiří (1.000/1.500/---)


636. Slovan Č. Pole Brno - Sokol Karviná 02.02.2020 09:00 90:85 (23:27 47:42 60:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
18. kolo, zápas č. 636

datum: 02.02.2020, 09:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Petrák Robin (1.500/4.000/---)
Fanta Jiří (2.000/3.000/---)


19. kolo
637. Slovan Č. Pole Brno - SK Žabovřesky 12.02.2020 20:00 95:86 (23:16 42:40 72:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
19. kolo, zápas č. 637

datum: 12.02.2020, 20:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000/---)
Kubiš Michal (1.000/1.000/---)


638. SA IMA Brno - BK Vlci Žďár 15.02.2020 16:15 82:63 (29:12 46:34 66:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
19. kolo, zápas č. 638

datum: 15.02.2020, 16:15:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (1.000/1.000/---)
Večeřa Pavel (1.000/1.000/---)


639. Sokol Karviná - TJ Jiskra Kyjov 15.02.2020 18:00 79:58 (33:6 49:15 66:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
19. kolo, zápas č. 639

datum: 15.02.2020, 18:00:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/2.000/---)
Veselý Ondřej (1.000/2.000/---)


640. VŠB Ostrava - Renocar Podolí 15.02.2020 17:30 67:65 (14:17 33:37 48:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
19. kolo, zápas č. 640

datum: 15.02.2020, 17:30:00

místo: Sportovní hala VŠB TU, Ostrava - Poruba

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.000/1.000/---)
Kremser Jakub (1.000/1.000/---)


641. TJ Šumperk - KK Val. Meziříčí 15.02.2020 18:00 59:91 (13:19 33:39 49:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
19. kolo, zápas č. 641

datum: 15.02.2020, 18:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Hecl Jan (1.500/1.000/---)
Zachar Dominik (3.500/2.000/---)


642. UP Olomouc - Slavia Kroměříž 15.02.2020 19:00 85:84 (26:20 45:40 62:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
19. kolo, zápas č. 642

datum: 15.02.2020, 19:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Válek Jakub (1.000/4.000/---)
Billík Dennis (1.000/1.500/---)


20. kolo
643. SA IMA Brno - SK Žabovřesky 16.02.2020 12:00 97:93 (22:23 43:38 70:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
20. kolo, zápas č. 643

datum: 16.02.2020, 12:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000/---)
Kubiš Michal (1.000/1.000/---)


644. Slovan Č. Pole Brno - BK Vlci Žďár 16.02.2020 14:00 81:57 (18:10 42:27 57:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
20. kolo, zápas č. 644

datum: 16.02.2020, 14:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000/---)
Večeřa Pavel (1.000/1.000/---)


645. VŠB Ostrava - TJ Jiskra Kyjov 16.02.2020 10:30 78:65 (27:22 43:40 57:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
20. kolo, zápas č. 645

datum: 16.02.2020, 10:30:00

místo: Sportovní hala VŠB TU, Ostrava - Poruba

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.000/1.000/---)
Kremser Jakub (1.000/1.000/---)


646. Sokol Karviná - Renocar Podolí 16.02.2020 13:30 59:71 (22:24 31:42 49:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
20. kolo, zápas č. 646

datum: 16.02.2020, 13:30:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000/---)
Veselý Ondřej (1.000/1.000/---)


647. UP Olomouc - KK Val. Meziříčí 26.02.2020 20:00 77:93 (25:21 41:39 57:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
20. kolo, zápas č. 647

datum: 26.02.2020, 20:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.000/---)
Billík Dennis (1.000/1.000/---)


648. TJ Šumperk - Slavia Kroměříž 16.02.2020 11:00 88:79 (26:30 46:46 68:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
20. kolo, zápas č. 648

datum: 16.02.2020, 11:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Hecl Jan (1.000/2.000/---)
Zachar Dominik (3.500/2.000/---)


21. kolo
649. BK Vlci Žďár - UP Olomouc 29.02.2020 18:00 68:70 (22:21 45:39 55:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
21. kolo, zápas č. 649

datum: 29.02.2020, 18:00:00

místo: Hala TJ ŽĎAS, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Matějek Ivor (2.500/1.000/---)
Dolejš Václav (2.000/1.000/---)


650. SK Žabovřesky - TJ Šumperk 29.02.2020 15:00 79:76 (21:15 39:36 56:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
21. kolo, zápas č. 650

datum: 29.02.2020, 15:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.000/2.000/---)
Sekáč Martin (1.000/3.000/---)


651. Slavia Kroměříž - VŠB Ostrava 29.02.2020 18:00 66:82 (15:21 38:42 57:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
21. kolo, zápas č. 651

datum: 29.02.2020, 18:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Holubek Tomáš (2.000/1.000/---)
Giecek Adam (2.000/1.000/---)


652. KK Val. Meziříčí - Sokol Karviná 29.02.2020 17:00 89:66 (26:17 48:33 74:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
21. kolo, zápas č. 652

datum: 29.02.2020, 17:00:00

místo: Tělocvična SPŠ stavební , Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.000/2.000/---)
Nehoda Pavel (1.000/2.000/---)


653. Renocar Podolí - SA IMA Brno 29.02.2020 14:00 82:74 (25:22 41:37 60:64 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
21. kolo, zápas č. 653

datum: 29.02.2020, 14:00:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Jedlička Jiří (1.000/1.000/---)
Křičková Lenka (1.000/1.000/---)


654. TJ Jiskra Kyjov - Slovan Č. Pole Brno 29.02.2020 18:30 80:83 (25:17 39:28 59:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
21. kolo, zápas č. 654

datum: 29.02.2020, 18:30:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Petrák Robin (4.000/2.000/---)
Fanta Jiří (1.500/2.000/---)


22. kolo
655. SK Žabovřesky - UP Olomouc 01.03.2020 11:00 86:69 (29:13 40:27 62:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
22. kolo, zápas č. 655

datum: 01.03.2020, 11:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.000/1.000/---)
Sekáč Martin (1.000/1.000/---)


656. BK Vlci Žďár - TJ Šumperk 01.03.2020 09:30 96:73 (26:22 47:41 71:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
22. kolo, zápas č. 656

datum: 01.03.2020, 09:30:00

místo: Hala TJ ŽĎAS, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Kubeš Michal (1.000/2.000/---)
Dolejš Václav (1.000/2.000/---)


657. KK Val. Meziříčí - VŠB Ostrava 01.03.2020 10:00 71:60 (8:16 23:33 38:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
22. kolo, zápas č. 657

datum: 01.03.2020, 10:00:00

místo: Tělocvična SPŠ stavební , Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (1.000/1.500/---)
Nehoda Pavel (1.000/1.500/---)


658. Slavia Kroměříž - Sokol Karviná 01.03.2020 10:00 52:77 (9:18 18:40 31:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
22. kolo, zápas č. 658

datum: 01.03.2020, 10:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000/---)
Giecek Adam (1.000/1.000/---)


659. TJ Jiskra Kyjov - SA IMA Brno 01.03.2020 13:45 83:74 (20:34 38:46 63:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
22. kolo, zápas č. 659

datum: 01.03.2020, 13:45:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Petrák Robin (3.500/1.000/---)
Fanta Jiří (1.000/1.000/---)


660. Renocar Podolí - Slovan Č. Pole Brno 01.03.2020 10:00 92:81 (28:24 50:40 75:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 2. liga
skupina C
22. kolo, zápas č. 660

datum: 01.03.2020, 10:00:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Kurz Vlastimil (1.000/2.000/---)
Křičková Lenka (1.000/2.500/---)


  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

AirBank

AirBank
dělá bankovnictví jednodušeji, bez zbytečností a hvězdiček, férově a narovinu. Zkrátka takové, abyste se pro něj mohli rozhodnout i vy. www.airbank.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC