image

muži / Oblasti / ročník 2019/20 / Jihomoravská liga / základní


tabulka
1. TJ Třebíč 20 20 0 1615:1223 40
2. BCS Husovice A 20 15 5 1508:1224 35
3. TESLA Brno 20 12 8 1367:1263 32
4. BC VYSOČINA B 20 11 9 1233:1201 31
5. ASK Blansko 20 10 10 1310:1297 30
6. BK Vyškov 20 10 10 1155:1248 30
7. Slovan Černá Pole C 20 9 11 1356:1295 29
8. Sokol Hodonín 20 9 11 1373:1411 29
9. BK Vlci Žďár B 20 5 15 1267:1414 25
10. Spartak Uherský Brod 19 4 15 1260:1471 23
11. Sokol Šlapanice B 19 4 15 1029:1426 23
1. kolo
1. TJ Třebíč - BCS Husovice A 06.12.2019 20:00 74:58 (17:11 33:25 56:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
1. kolo, zápas č. 1

datum: 06.12.2019, 20:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Večeřa Pavel ()
Krejčiřík Jiří ()

2. BC VYSOČINA B - BK Vlci Žďár B 08.12.2019 14:30 72:55 (18:10 39:28 53:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
1. kolo, zápas č. 2

datum: 08.12.2019, 14:30:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Křápek Petr ()
Olbort Jan ()

3. ASK Blansko - TESLA Brno 06.12.2019 20:00 62:64 (13:15 36:34 44:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
1. kolo, zápas č. 3

datum: 06.12.2019, 20:00:00

místo: SH Blansko, Blansko

rozhodčí:
Kapounek Petr ()
Sehnal Jiří ()

4. Sp. Uherský Brod - Sok Hodonín 08.12.2019 08:30 77:89 (20:13 37:35 53:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
1. kolo, zápas č. 4

datum: 08.12.2019, 08:30:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Urbánek Štěpán ()
Mikulec Ivo ()

5. Sok. Šlapanice B - Slovan Černá Pole C 08.12.2019 09:00 71:65 (21:9 37:30 50:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
1. kolo, zápas č. 5

datum: 08.12.2019, 09:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Jansa Martin ()
Novotný Tomáš ()

2. kolo
7. TJ Třebíč - BK Vyškov 28.09.2019 17:00 80:48 (22:9 46:15 71:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
2. kolo, zápas č. 7

datum: 28.09.2019, 17:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Kočí Jaroslav ()
Kučírek Pavel ()

9. BC VYSOČINA B - Sok. Šlapanice B 28.09.2019 17:00 57:43 (16:15 25:19 45:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
2. kolo, zápas č. 9

datum: 28.09.2019, 17:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Havlíček Petr ()
Trmač Vladislav ()

10. BK Vlci Žďár B - Slovan Černá Pole C 28.09.2019 17:30 46:57 (8:12 14:28 33:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
2. kolo, zápas č. 10

datum: 28.09.2019, 17:30:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Kazda Petr ()
Friedl Miroslav ()

11. ASK Blansko - Sp. Uherský Brod 28.09.2019 17:30 60:57 (15:16 27:31 36:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
2. kolo, zápas č. 11

datum: 28.09.2019, 17:30:00

místo: SH Blansko, Blansko

rozhodčí:
Urbánek Štěpán ()
Hofman Radim ()

12. TESLA Brno - Sok Hodonín 28.09.2019 17:00 66:57 (11:11 28:30 38:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
2. kolo, zápas č. 12

datum: 28.09.2019, 17:00:00

místo: SH Tesla Brno, Brno

rozhodčí:
Horký Radim ()
Slezák Jiří ()

3. kolo
14. BK Vyškov - BCS Husovice A 01.10.2019 19:00 51:77 (12:20 18:40 39:65 51:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
3. kolo, zápas č. 14

datum: 01.10.2019, 19:00:00

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:
Kapounek Petr ()
Sehnal Jiří ()

15. BC VYSOČINA B - Slovan Černá Pole C 29.09.2019 10:00 65:49 (17:13 37:26 53:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
3. kolo, zápas č. 15

datum: 29.09.2019, 10:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Havlíček Petr ()
Trmač Vladislav ()

16. BK Vlci Žďár B - Sok. Šlapanice B 29.09.2019 11:30 69:58 (25:19 39:29 50:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
3. kolo, zápas č. 16

datum: 29.09.2019, 11:30:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Friedl Miroslav ()
Kazda Petr ()

17. ASK Blansko - Sok Hodonín 27.09.2019 20:00 53:68 (16:12 28:29 39:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
3. kolo, zápas č. 17

datum: 27.09.2019, 20:00:00

místo: SH Blansko, Blansko

rozhodčí:
Křičková Lenka ()
Lošťák Jan ()

18. TESLA Brno - Sp. Uherský Brod 29.09.2019 11:00 77:71 (28:31 52:42 61:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
3. kolo, zápas č. 18

datum: 29.09.2019, 11:00:00

místo: SH Tesla Brno, Brno

rozhodčí:
Karafiát Kamil ()
Zavřel Maxmilian ()

4. kolo
19. BK Vyškov - Sp. Uherský Brod 12.10.2019 17:00 63:54 (19:15 34:38 48:41 63:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
4. kolo, zápas č. 19

datum: 12.10.2019, 17:00:00

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:
Vybíral Michal ()
Dokoupil Tomáš ()

21. Sok. Šlapanice B - ASK Blansko 12.10.2019 18:00 76:77 (13:20 36:40 53:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
4. kolo, zápas č. 21

datum: 12.10.2019, 18:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Sehnal Jiří ()
Lošťák Jan ()

22. Slovan Černá Pole C - TESLA Brno 09.10.2019 20:00 63:52 (20:11 40:28 59:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
4. kolo, zápas č. 22

datum: 09.10.2019, 20:00:00

místo: Hala Univerzity Obrany, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel ()
Urbánek Štěpán ()

23. TJ Třebíč - BC VYSOČINA B 12.10.2019 17:00 76:61 (21:18 45:31 65:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
4. kolo, zápas č. 23

datum: 12.10.2019, 17:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Urbánek Štěpán ()
Krejčiřík Jiří ()

24. BCS Husovice A - BK Vlci Žďár B 12.10.2019 17:45 81:60 (20:11 42:23 63:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
4. kolo, zápas č. 24

datum: 12.10.2019, 17:45:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Marek Vojtěch ()
Olbort Jan ()

5. kolo
25. BK Vyškov - Sok Hodonín 11.10.2019 19:30 67:50 (23:15 34:29 56:39 67:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
5. kolo, zápas č. 25

datum: 11.10.2019, 19:30:00

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:
Josefus Ondřej ()
Křápek Petr ()

27. Sok. Šlapanice B - TESLA Brno 13.10.2019 10:00 34:74 (4:20 17:35 29:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
5. kolo, zápas č. 27

datum: 13.10.2019, 10:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Marek Vojtěch ()
Křápek Petr ()

28. Slovan Černá Pole C - ASK Blansko 18.10.2019 18:00 56:53 (15:11 31:22 39:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
5. kolo, zápas č. 28

datum: 18.10.2019, 18:00:00

místo: Hala Univerzity Obrany, Brno

rozhodčí:
Račanský Martin ()
Sekáč Martin ()

29. TJ Třebíč - BK Vlci Žďár B 13.10.2019 10:00 70:56 (21:17 39:31 55:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
5. kolo, zápas č. 29

datum: 13.10.2019, 10:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Urbánek Štěpán ()
Sehnal Jiří ()

30. BCS Husovice A - BC VYSOČINA B 13.10.2019 13:00 71:54 (17:10 35:38 56:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
5. kolo, zápas č. 30

datum: 13.10.2019, 13:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Horký Radim ()
Slezák Jiří ()

6. kolo
31. BC VYSOČINA B - BK Vyškov 26.10.2019 15:00 57:58 (11:6 31:18 44:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
6. kolo, zápas č. 31

datum: 26.10.2019, 15:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Kočí Jaroslav ()
Kučírek Pavel ()

33. ASK Blansko - TJ Třebíč 26.10.2019 17:30 74:80 (17:28 45:41 57:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
6. kolo, zápas č. 33

datum: 26.10.2019, 17:30:00

místo: SH Blansko, Blansko

rozhodčí:
Slezák Jiří ()
Lošťák Jan ()

34. TESLA Brno - BCS Husovice A 24.10.2019 20:00 44:69 (10:18 21:32 33:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
6. kolo, zápas č. 34

datum: 24.10.2019, 20:00:00

místo: SH Tesla Brno, Brno

rozhodčí:
Karafiát Kamil ()
Josefus Ondřej ()

35. Sp. Uherský Brod - Sok. Šlapanice B 26.10.2019 18:00 78:67 (24:22 34:34 56:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
6. kolo, zápas č. 35

datum: 26.10.2019, 18:00:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Urbánek Štěpán ()
Krejčiřík Jiří ()

36. Sok Hodonín - Slovan Černá Pole C 01.11.2019 18:30 63:58 (12:15 28:29 46:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
6. kolo, zápas č. 36

datum: 01.11.2019, 18:30:00

místo: Sportovní hala, Hodonín

rozhodčí:
Dokoupil Tomáš ()
Vybíral Michal ()

7. kolo
38. BK Vlci Žďár B - BK Vyškov 27.10.2019 13:45 74:53 (31:17 44:35 54:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
7. kolo, zápas č. 38

datum: 27.10.2019, 13:45:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Kazda Petr ()
Friedl Miroslav ()

39. ASK Blansko - BCS Husovice A 25.10.2019 20:00 63:74 (15:15 26:37 38:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
7. kolo, zápas č. 39

datum: 25.10.2019, 20:00:00

místo: SH Blansko, Blansko

rozhodčí:
Večeřa Pavel ()
Zavřel Maxmilian ()

40. TESLA Brno - TJ Třebíč 27.10.2019 11:00 69:72 (17:23 36:40 48:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
7. kolo, zápas č. 40

datum: 27.10.2019, 11:00:00

místo: SH Tesla Brno, Brno

rozhodčí:
Slezák Jiří ()
Křápek Petr ()

41. Sp. Uherský Brod - Slovan Černá Pole C 25.10.2019 20:20 84:81 (18:17 36:37 55:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
7. kolo, zápas č. 41

datum: 25.10.2019, 20:20:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Urbánek Štěpán ()
Krejčiřík Jiří ()

42. Sok Hodonín - Sok. Šlapanice B 18.01.2020 19:45 73:78 (17:17 29:44 50:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
7. kolo, zápas č. 42

datum: 18.01.2020, 19:45:00

místo: SH Hodonín TEZA, Hodonín

rozhodčí:
Dokoupil Tomáš ()
Vybíral Michal ()

8. kolo
43. BK Vyškov - Sok. Šlapanice B 09.11.2019 16:00 68:54 (23:15 39:28 53:42 68:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
8. kolo, zápas č. 43

datum: 09.11.2019, 16:00:00

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:
Sehnal Jiří ()
Chaloupka Libor ()

45. TJ Třebíč - Sp. Uherský Brod 09.11.2019 18:00 83:53 (20:0 46:11 63:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
8. kolo, zápas č. 45

datum: 09.11.2019, 18:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Urbánek Štěpán ()
Krejčiřík Jiří ()

46. BCS Husovice A - Sok Hodonín 09.11.2019 18:30 69:58 (15:18 35:38 54:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
8. kolo, zápas č. 46

datum: 09.11.2019, 18:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Novotný Tomáš ()
Jansa Martin ()

47. BC VYSOČINA B - ASK Blansko 09.11.2019 19:00 57:58 (20:13 29:31 46:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
8. kolo, zápas č. 47

datum: 09.11.2019, 19:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Friedl Miroslav ()
Kazda Petr ()

48. BK Vlci Žďár B - TESLA Brno 09.11.2019 18:00 60:77 (16:18 25:42 49:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
8. kolo, zápas č. 48

datum: 09.11.2019, 18:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Kočí Jaroslav ()
Kučírek Pavel ()

9. kolo
49. BK Vyškov - Slovan Černá Pole C 08.11.2019 19:00 72:52 (17:15 33:30 52:43 72:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
9. kolo, zápas č. 49

datum: 08.11.2019, 19:00:00

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:
Vondráček Marek ()
Buryšek Zdeněk ()

51. TJ Třebíč - Sok Hodonín 10.11.2019 10:00 81:66 (27:11 44:33 67:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
9. kolo, zápas č. 51

datum: 10.11.2019, 10:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Krejčiřík Jiří ()
Urbánek Štěpán ()

52. BCS Husovice A - Sp. Uherský Brod 10.11.2019 12:00 105:64 (28:18 57:30 86:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
9. kolo, zápas č. 52

datum: 10.11.2019, 12:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Chaloupka Libor ()
Sehnal Jiří ()

53. BC VYSOČINA B - TESLA Brno 10.11.2019 10:30 58:49 (13:17 32:32 40:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
9. kolo, zápas č. 53

datum: 10.11.2019, 10:30:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Kazda Petr ()
Friedl Miroslav ()

54. BK Vlci Žďár B - ASK Blansko 10.11.2019 10:30 72:73 (21:11 33:32 58:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
9. kolo, zápas č. 54

datum: 10.11.2019, 10:30:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Karafiát Kamil ()
Kočí Jaroslav ()

10. kolo
55. ASK Blansko - BK Vyškov 23.11.2019 17:30 37:62 (10:21 17:38 28:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
10. kolo, zápas č. 55

datum: 23.11.2019, 17:30:00

místo: SH Blansko, Blansko

rozhodčí:
Sehnal Jiří ()
Hofman Radim ()

57. Sp. Uherský Brod - BC VYSOČINA B 23.11.2019 19:00 76:70 (19:22 43:42 58:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
10. kolo, zápas č. 57

datum: 23.11.2019, 19:00:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Kotala Dominik ()
Mikulec Ivo ()

58. BK Vlci Žďár B - Sok Hodonín 23.11.2019 18:15 59:65 (10:17 31:29 43:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
10. kolo, zápas č. 58

datum: 23.11.2019, 18:15:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Kurz Vlastimil ()
Dolejš Václav ()

59. Sok. Šlapanice B - TJ Třebíč 23.11.2019 17:00 38:101 (6:22 15:46 32:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
10. kolo, zápas č. 59

datum: 23.11.2019, 17:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Horký Radim ()
Frass Rastislav ()

60. Slovan Černá Pole C - BCS Husovice A 22.11.2019 20:00 50:54 (17:17 26:32 37:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
10. kolo, zápas č. 60

datum: 22.11.2019, 20:00:00

místo: Hala Univerzity Obrany, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel ()
Olbort Jan ()

11. kolo
62. TESLA Brno - BK Vyškov 21.11.2019 20:00 64:54 (15:16 32:26 51:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
11. kolo, zápas č. 62

datum: 21.11.2019, 20:00:00

místo: SH Tesla Brno, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel ()
Zavřel Maxmilian ()

63. Sp. Uherský Brod - BK Vlci Žďár B 24.11.2019 10:00 72:61 (18:16 45:28 57:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
11. kolo, zápas č. 63

datum: 24.11.2019, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Kotala Dominik ()
Mikulec Ivo ()

64. BC VYSOČINA B - Sok Hodonín 24.11.2019 08:00 66:60 (17:24 27:39 47:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
11. kolo, zápas č. 64

datum: 24.11.2019, 08:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Mynarčík Petr ()
Bráblík Jan ()

65. Sok. Šlapanice B - BCS Husovice A 24.11.2019 10:00 44:77 (10:19 17:40 29:59 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
11. kolo, zápas č. 65

datum: 24.11.2019, 10:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Urbánek Štěpán ()
Sehnal Jiří ()

66. Slovan Černá Pole C - TJ Třebíč 24.11.2019 11:00 64:93 (15:24 30:45 48:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
11. kolo, zápas č. 66

datum: 24.11.2019, 11:00:00

místo: Hala Univerzity Obrany, Brno

rozhodčí:
Hofman Radim ()
Janík Karel ()

12. kolo
67. BCS Husovice A - TJ Třebíč 07.12.2019 18:00 73:78 (24:12 43:34 62:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
12. kolo, zápas č. 67

datum: 07.12.2019, 18:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Horký Radim ()
Janík Karel ()

68. BK Vlci Žďár B - BC VYSOČINA B 07.12.2019 18:30 50:55 (19:20 33:27 41:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
12. kolo, zápas č. 68

datum: 07.12.2019, 18:30:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Kazda Petr ()
Bříza Jiří ()

69. TESLA Brno - ASK Blansko 03.12.2019 18:30 75:64 (13:15 35:32 54:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
12. kolo, zápas č. 69

datum: 03.12.2019, 18:30:00

místo: SH Tesla Brno, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel ()
Janík Karel ()

70. Sok Hodonín - Sp. Uherský Brod 07.12.2019 19:00 86:75 (22:13 49:34 69:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
12. kolo, zápas č. 70

datum: 07.12.2019, 19:00:00

místo: SH Hodonín TEZA, Hodonín

rozhodčí:
Dokoupil Tomáš ()
Vybíral Michal ()

71. Slovan Černá Pole C - Sok. Šlapanice B 07.12.2019 18:00 79:45 (24:14 40:20 57:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
12. kolo, zápas č. 71

datum: 07.12.2019, 18:00:00

místo: Hala Univerzity Obrany, Brno

rozhodčí:
Sehnal Jiří ()
Slezák Jiří ()

13. kolo
74. BCS Husovice A - BK Vyškov 11.01.2020 19:30 89:48 (20:15 44:24 62:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
13. kolo, zápas č. 74

datum: 11.01.2020, 19:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Slezák Jiří ()
Sehnal Jiří ()

75. Slovan Černá Pole C - BC VYSOČINA B 11.01.2020 12:00 52:64 (19:18 30:34 42:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
13. kolo, zápas č. 75

datum: 11.01.2020, 12:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Mrázek Michal ()
Fanta Jiří ()

76. Sok. Šlapanice B - BK Vlci Žďár B 11.01.2020 16:00 62:72 (26:15 43:30 55:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
13. kolo, zápas č. 76

datum: 11.01.2020, 16:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Krejčiřík Jiří ()
Urbánek Štěpán ()

77. Sok Hodonín - ASK Blansko 11.01.2020 18:00 78:68 (20:14 30:40 48:54 65:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
13. kolo, zápas č. 77

datum: 11.01.2020, 18:00:00

místo: SH Hodonín TEZA, Hodonín

rozhodčí:
Dokoupil Tomáš ()
Vybíral Michal ()

78. Sp. Uherský Brod - TESLA Brno 11.01.2020 17:00 (63:67) (16:13 42:32 57:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
13. kolo, zápas č. 78

datum: 11.01.2020, 17:00:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Kotala Dominik ()
Kraváček Břetislav ()

14. kolo
79. BK Vyškov - TJ Třebíč 12.01.2020 11:00 59:69 (11:18 24:32 45:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
14. kolo, zápas č. 79

datum: 12.01.2020, 11:00:00

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:
Sehnal Jiří ()
Slezák Jiří ()

81. Sok. Šlapanice B - BC VYSOČINA B 12.01.2020 10:00 48:56 (13:16 23:26 32:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
14. kolo, zápas č. 81

datum: 12.01.2020, 10:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Buryšek Zdeněk ()
Novotný Tomáš ()

82. Slovan Černá Pole C - BK Vlci Žďár B 12.01.2020 14:00 102:63 (31:12 55:31 80:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
14. kolo, zápas č. 82

datum: 12.01.2020, 14:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Urbánek Štěpán ()
Krejčiřík Jiří ()

83. Sp. Uherský Brod - ASK Blansko 12.01.2020 09:00 57:84 (8:17 27:39 39:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
14. kolo, zápas č. 83

datum: 12.01.2020, 09:00:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Kraváček Břetislav ()
Kotala Dominik ()

84. Sok Hodonín - TESLA Brno 12.01.2020 10:00 78:76 (22:15 15:20 21:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
14. kolo, zápas č. 84

datum: 12.01.2020, 10:00:00

místo: SH Hodonín TEZA, Hodonín

rozhodčí:
Vybíral Michal ()
Dokoupil Tomáš ()

15. kolo
85. Sok Hodonín - BK Vyškov 17.01.2020 18:45 60:67 (18:16 30:38 42:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
15. kolo, zápas č. 85

datum: 17.01.2020, 18:45:00

místo: SH Hodonín TEZA, Hodonín

rozhodčí:
Dokoupil Tomáš ()
Vybíral Michal ()

87. TESLA Brno - Sok. Šlapanice B 25.01.2020 17:00 96:37 (20:11 39:15 69:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
15. kolo, zápas č. 87

datum: 25.01.2020, 17:00:00

místo: SH Tesla Brno, Brno

rozhodčí:
Horký Radim ()
Novotný Tomáš ()

88. ASK Blansko - Slovan Černá Pole C 25.01.2020 17:30 72:56 (24:18 39:31 58:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
15. kolo, zápas č. 88

datum: 25.01.2020, 17:30:00

místo: SH Blansko, Blansko

rozhodčí:
Jansa Martin ()
Buryšek Zdeněk ()

89. BK Vlci Žďár B - TJ Třebíč 25.01.2020 18:00 79:92 (10:19 32:46 57:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
15. kolo, zápas č. 89

datum: 25.01.2020, 18:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Jakubík Petr ()
Josefus Ondřej ()

90. BC VYSOČINA B - BCS Husovice A 25.01.2020 19:00 64:56 (17:16 25:32 42:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
15. kolo, zápas č. 90

datum: 25.01.2020, 19:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Mynarčík Petr ()
Sekáč Martin ()

16. kolo
91. Sp. Uherský Brod - BK Vyškov 26.01.2020 10:00 63:66 (14:14 34:24 55:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
16. kolo, zápas č. 91

datum: 26.01.2020, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Kotala Dominik ()
Kraváček Břetislav ()

93. ASK Blansko - Sok. Šlapanice B 26.01.2020 10:30 77:42 (11:6 30:15 56:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
16. kolo, zápas č. 93

datum: 26.01.2020, 10:30:00

místo: SH Blansko, Blansko

rozhodčí:
Sehnal Jiří ()
Novotný Tomáš ()

94. TESLA Brno - Slovan Černá Pole C 28.01.2020 20:30 70:76 (16:20 35:43 51:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
16. kolo, zápas č. 94

datum: 28.01.2020, 20:30:00

místo: SH Tesla Brno, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel ()
Urbánek Štěpán ()

95. BC VYSOČINA B - TJ Třebíč 26.01.2020 12:00 57:77 (13:19 30:31 46:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
16. kolo, zápas č. 95

datum: 26.01.2020, 12:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Mynarčík Petr ()
Sekáč Martin ()

96. BK Vlci Žďár B - BCS Husovice A 24.01.2020 19:45 61:75 (20:14 35:31 49:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
16. kolo, zápas č. 96

datum: 24.01.2020, 19:45:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Friedl Miroslav ()
Bříza Jiří ()

17. kolo
98. BK Vyškov - BK Vlci Žďár B 08.02.2020 17:30 60:59 (14:17 30:32 44:48 60:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
17. kolo, zápas č. 98

datum: 08.02.2020, 17:30:00

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:
Vaníček Marek ()
Slezák Jiří ()

99. BCS Husovice A - ASK Blansko 08.02.2020 17:00 64:78 (17:20 33:29 51:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
17. kolo, zápas č. 99

datum: 08.02.2020, 17:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Melichárek Ivo ()
Frass Rastislav ()

100. TJ Třebíč - TESLA Brno 08.02.2020 17:00 84:63 (20:15 41:33 71:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
17. kolo, zápas č. 100

datum: 08.02.2020, 17:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Kazda Petr ()
Friedl Miroslav ()

101. Slovan Černá Pole C - Sp. Uherský Brod 01.03.2020 14:00 96:52 (16:18 37:26 65:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
17. kolo, zápas č. 101

datum: 01.03.2020, 14:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Mynarčík Petr ()
Račanský Martin ()

102. Sok. Šlapanice B - Sok Hodonín 08.02.2020 17:00 73:70 (16:20 41:36 58:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
17. kolo, zápas č. 102

datum: 08.02.2020, 17:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Kapounek Petr ()
Dokoupil Tomáš ()

18. kolo
103. BK Vyškov - BC VYSOČINA B 09.02.2020 11:00 58:53 (12:10 33:32 44:36 58:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
18. kolo, zápas č. 103

datum: 09.02.2020, 11:00:00

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:
Marek Vojtěch ()
Novotný Tomáš ()

105. TJ Třebíč - ASK Blansko 09.02.2020 10:00 75:63 (21:18 43:34 64:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
18. kolo, zápas č. 105

datum: 09.02.2020, 10:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Kučírek Pavel ()
Kočí Jaroslav ()

106. BCS Husovice A - TESLA Brno 05.02.2020 20:05 84:86 (18:18 35:44 55:58 72:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
18. kolo, zápas č. 106

datum: 05.02.2020, 20:05:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Melichárek Ivo ()
Sekáč Martin ()

107. Sok. Šlapanice B - Sp. Uherský Brod 09.02.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
18. kolo, zápas č. 107

datum: 09.02.2020, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Slezák Jiří ()
Chaloupka Libor ()

108. Slovan Černá Pole C - Sok Hodonín 09.02.2020 13:00 97:70 (25:14 56:29 76:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
18. kolo, zápas č. 108

datum: 09.02.2020, 13:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Vaníček Marek ()
Urbánek Štěpán ()

19. kolo
109. Slovan Černá Pole C - BK Vyškov 22.02.2020 13:00 82:58 (11:10 35:31 52:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
19. kolo, zápas č. 109

datum: 22.02.2020, 13:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Vaníček Marek ()
Urbánek Štěpán ()

111. Sok Hodonín - TJ Třebíč 22.02.2020 18:00 64:82 (11:19 30:31 49:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
19. kolo, zápas č. 111

datum: 22.02.2020, 18:00:00

místo: SH Hodonín TEZA, Hodonín

rozhodčí:
Dokoupil Tomáš ()
Vybíral Michal ()

112. Sp. Uherský Brod - BCS Husovice A 22.02.2020 16:45 72:79 (15:17 37:37 57:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
19. kolo, zápas č. 112

datum: 22.02.2020, 16:45:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Hudec Filip ()
Baďura Ota ()

113. TESLA Brno - BC VYSOČINA B 22.02.2020 17:00 73:61 (19:16 38:26 53:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
19. kolo, zápas č. 113

datum: 22.02.2020, 17:00:00

místo: SH Tesla Brno, Brno

rozhodčí:
Vaníček Marek ()
Urbánek Štěpán ()

114. ASK Blansko - BK Vlci Žďár B 22.02.2020 17:30 76:65 (23:20 47:40 65:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
19. kolo, zápas č. 114

datum: 22.02.2020, 17:30:00

místo: SH Blansko, Blansko

rozhodčí:
Horký Radim ()
Novotný Tomáš ()

20. kolo
115. Sok. Šlapanice B - BK Vyškov 23.02.2020 10:00 57:45 (14:7 30:18 42:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
20. kolo, zápas č. 115

datum: 23.02.2020, 10:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Jansa Martin ()
Zavřel Maxmilian ()

117. Sp. Uherský Brod - TJ Třebíč 23.02.2020 10:00 64:76 (19:18 39:42 51:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
20. kolo, zápas č. 117

datum: 23.02.2020, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Hudec Filip ()
Baďura Ota ()

118. Sok Hodonín - BCS Husovice A 23.02.2020 10:00 66:85 (20:20 34:45 46:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
20. kolo, zápas č. 118

datum: 23.02.2020, 10:00:00

místo: SH Hodonín TEZA, Hodonín

rozhodčí:
Dokoupil Tomáš ()
Vybíral Michal ()

119. ASK Blansko - BC VYSOČINA B 23.02.2020 10:30 59:69 (12:23 31:39 44:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
20. kolo, zápas č. 119

datum: 23.02.2020, 10:30:00

místo: SH Blansko, Blansko

rozhodčí:
Vaníček Marek ()
Urbánek Štěpán ()

120. TESLA Brno - BK Vlci Žďár B 23.02.2020 11:00 67:68 (16:24 30:40 51:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
20. kolo, zápas č. 120

datum: 23.02.2020, 11:00:00

místo: SH Tesla Brno, Brno

rozhodčí:
Horký Radim ()
Marek Vojtěch ()

21. kolo
122. BK Vyškov - TESLA Brno 07.03.2020 17:30 (48:58) (15:14 26:32 39:37 48:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
21. kolo, zápas č. 122

datum: 07.03.2020, 17:30:00

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:
Slezák Jiří ()
Frass Rastislav ()

123. BK Vlci Žďár B - Sp. Uherský Brod 07.03.2020 17:15 (85:69) (15:15 34:24 59:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
21. kolo, zápas č. 123

datum: 07.03.2020, 17:15:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Sekáč Martin ()
Bráblík Jan ()

124. Sok Hodonín - BC VYSOČINA B 07.03.2020 16:00 (74:61) (12:19 29:38 48:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
21. kolo, zápas č. 124

datum: 07.03.2020, 16:00:00

místo: SH Hodonín TEZA, Hodonín

rozhodčí:
Vybíral Michal ()
Čada Filip ()

125. BCS Husovice A - Sok. Šlapanice B 07.03.2020 17:00 (100:54) (33:13 50:19 70:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
21. kolo, zápas č. 125

datum: 07.03.2020, 17:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Urbánek Štěpán ()
Horký Radim ()

126. TJ Třebíč - Slovan Černá Pole C 07.03.2020 18:00 (80:66) (13:19 32:33 53:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
21. kolo, zápas č. 126

datum: 07.03.2020, 18:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Vaníček Marek ()
Novotný Tomáš ()

22. kolo
127. BK Vyškov - ASK Blansko 06.03.2020 19:00 (50:59) (15:16 29:32 35:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
22. kolo, zápas č. 127

datum: 06.03.2020, 19:00:00

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:
Vaníček Marek ()
Urbánek Štěpán ()

129. BC VYSOČINA B - Sp. Uherský Brod 08.03.2020 12:00 (76:59) (20:19 41:36 58:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
22. kolo, zápas č. 129

datum: 08.03.2020, 12:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Lejčko Jan ()
Havlíček Petr ()

130. Sok Hodonín - BK Vlci Žďár B 08.03.2020 13:00 (78:53) (18:13 31:26 50:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
22. kolo, zápas č. 130

datum: 08.03.2020, 13:00:00

místo: SH Hodonín TEZA, Hodonín

rozhodčí:
Vybíral Michal ()
Dokoupil Tomáš ()

131. TJ Třebíč - Sok. Šlapanice B 08.03.2020 10:00 (92:48) (27:14 51:31 70:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
22. kolo, zápas č. 131

datum: 08.03.2020, 10:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Vaníček Marek ()
Slezák Jiří ()

132. BCS Husovice A - Slovan Černá Pole C 04.03.2020 19:50 (68:55) (21:14 43:26 57:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
22. kolo, zápas č. 132

datum: 04.03.2020, 19:50:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Vaníček Marek ()
Urbánek Štěpán ()

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

AirBank

AirBank
dělá bankovnictví jednodušeji, bez zbytečností a hvězdiček, férově a narovinu. Zkrátka takové, abyste se pro něj mohli rozhodnout i vy. www.airbank.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC