image

muži / Oblasti / ročník 2019/20 / Jihomoravská liga / základní


tabulka
1. TJ Třebíč 20 20 0 1615:1223 40
2. BCS Husovice A 20 15 5 1508:1224 35
3. TESLA Brno 20 12 8 1367:1263 32
4. BC VYSOČINA B 20 11 9 1233:1201 31
5. BK Vyškov 20 10 10 1155:1248 30
6. ASK Blansko 20 10 10 1310:1297 30
7. Slovan ČP 20 9 11 1356:1295 29
8. Sokol Hodonín 20 9 11 1373:1411 29
9. BK Vlci Žďár B 20 5 15 1267:1414 25
10. Spartak Uherský Brod 19 4 15 1260:1471 23
11. Sokol Šlapanice A 19 4 15 1029:1426 23
1. kolo
1. TJ Třebíč - BCS Husovice A 06.12.2019 20:00 74:58 (17:11 33:25 56:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
1. kolo, zápas č. 1

datum: 06.12.2019, 20:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Večeřa Pavel ()
Krejčiřík Jiří ()

2. BC VYSOČINA B - BK Vlci Žďár B 08.12.2019 14:30 72:55 (18:10 39:28 53:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
1. kolo, zápas č. 2

datum: 08.12.2019, 14:30:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Křápek Petr ()
Olbort Jan ()

3. ASK Blansko - TESLA Brno 06.12.2019 20:00 62:64 (13:15 36:34 44:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
1. kolo, zápas č. 3

datum: 06.12.2019, 20:00:00

místo: SH Blansko, Blansko

rozhodčí:
Kapounek Petr ()
Sehnal Jiří ()

4. Sp. Uherský Brod - Sok Hodonín 08.12.2019 08:30 77:89 (20:13 37:35 53:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
1. kolo, zápas č. 4

datum: 08.12.2019, 08:30:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Urbánek Štěpán ()
Mikulec Ivo ()

5. Sok. Šlapanice A - Slovan ČP 08.12.2019 09:00 71:65 (21:9 37:30 50:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
1. kolo, zápas č. 5

datum: 08.12.2019, 09:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Jansa Martin ()
Novotný Tomáš ()

2. kolo
7. TJ Třebíč - BK Vyškov 28.09.2019 17:00 80:48 (22:9 46:15 71:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
2. kolo, zápas č. 7

datum: 28.09.2019, 17:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Kočí Jaroslav ()
Kučírek Pavel ()

9. BC VYSOČINA B - Sok. Šlapanice A 28.09.2019 17:00 57:43 (16:15 25:19 45:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
2. kolo, zápas č. 9

datum: 28.09.2019, 17:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Havlíček Petr ()
Trmač Vladislav ()

10. BK Vlci Žďár B - Slovan ČP 28.09.2019 17:30 46:57 (8:12 14:28 33:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
2. kolo, zápas č. 10

datum: 28.09.2019, 17:30:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Kazda Petr ()
Friedl Miroslav ()

11. ASK Blansko - Sp. Uherský Brod 28.09.2019 17:30 60:57 (15:16 27:31 36:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
2. kolo, zápas č. 11

datum: 28.09.2019, 17:30:00

místo: SH Blansko, Blansko

rozhodčí:
Urbánek Štěpán ()
Hofman Radim ()

12. TESLA Brno - Sok Hodonín 28.09.2019 17:00 66:57 (11:11 28:30 38:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
2. kolo, zápas č. 12

datum: 28.09.2019, 17:00:00

místo: SH Tesla Brno, Brno

rozhodčí:
Horký Radim ()
Slezák Jiří ()

3. kolo
14. BK Vyškov - BCS Husovice A 01.10.2019 19:00 51:77 (12:20 18:40 39:65 51:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
3. kolo, zápas č. 14

datum: 01.10.2019, 19:00:00

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:
Kapounek Petr ()
Sehnal Jiří ()

15. BC VYSOČINA B - Slovan ČP 29.09.2019 10:00 65:49 (17:13 37:26 53:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
3. kolo, zápas č. 15

datum: 29.09.2019, 10:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Havlíček Petr ()
Trmač Vladislav ()

16. BK Vlci Žďár B - Sok. Šlapanice A 29.09.2019 11:30 69:58 (25:19 39:29 50:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
3. kolo, zápas č. 16

datum: 29.09.2019, 11:30:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Friedl Miroslav ()
Kazda Petr ()

17. ASK Blansko - Sok Hodonín 27.09.2019 20:00 53:68 (16:12 28:29 39:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
3. kolo, zápas č. 17

datum: 27.09.2019, 20:00:00

místo: SH Blansko, Blansko

rozhodčí:
Křičková Lenka ()
Lošťák Jan ()

18. TESLA Brno - Sp. Uherský Brod 29.09.2019 11:00 77:71 (28:31 52:42 61:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
3. kolo, zápas č. 18

datum: 29.09.2019, 11:00:00

místo: SH Tesla Brno, Brno

rozhodčí:
Karafiát Kamil ()
Zavřel Maxmilian ()

4. kolo
19. BK Vyškov - Sp. Uherský Brod 12.10.2019 17:00 63:54 (19:15 34:38 48:41 63:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
4. kolo, zápas č. 19

datum: 12.10.2019, 17:00:00

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:
Vybíral Michal ()
Dokoupil Tomáš ()

21. Sok. Šlapanice A - ASK Blansko 12.10.2019 18:00 76:77 (13:20 36:40 53:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
4. kolo, zápas č. 21

datum: 12.10.2019, 18:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Sehnal Jiří ()
Lošťák Jan ()

22. Slovan ČP - TESLA Brno 09.10.2019 20:00 63:52 (20:11 40:28 59:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
4. kolo, zápas č. 22

datum: 09.10.2019, 20:00:00

místo: Hala Univerzity Obrany, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel ()
Urbánek Štěpán ()

23. TJ Třebíč - BC VYSOČINA B 12.10.2019 17:00 76:61 (21:18 45:31 65:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
4. kolo, zápas č. 23

datum: 12.10.2019, 17:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Urbánek Štěpán ()
Krejčiřík Jiří ()

24. BCS Husovice A - BK Vlci Žďár B 12.10.2019 17:45 81:60 (20:11 42:23 63:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
4. kolo, zápas č. 24

datum: 12.10.2019, 17:45:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Marek Vojtěch ()
Olbort Jan ()

5. kolo
25. BK Vyškov - Sok Hodonín 11.10.2019 19:30 67:50 (23:15 34:29 56:39 67:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
5. kolo, zápas č. 25

datum: 11.10.2019, 19:30:00

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:
Josefus Ondřej ()
Křápek Petr ()

27. Sok. Šlapanice A - TESLA Brno 13.10.2019 10:00 34:74 (4:20 17:35 29:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
5. kolo, zápas č. 27

datum: 13.10.2019, 10:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Marek Vojtěch ()
Křápek Petr ()

28. Slovan ČP - ASK Blansko 18.10.2019 18:00 56:53 (15:11 31:22 39:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
5. kolo, zápas č. 28

datum: 18.10.2019, 18:00:00

místo: Hala Univerzity Obrany, Brno

rozhodčí:
Račanský Martin ()
Sekáč Martin ()

29. TJ Třebíč - BK Vlci Žďár B 13.10.2019 10:00 70:56 (21:17 39:31 55:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
5. kolo, zápas č. 29

datum: 13.10.2019, 10:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Urbánek Štěpán ()
Sehnal Jiří ()

30. BCS Husovice A - BC VYSOČINA B 13.10.2019 13:00 71:54 (17:10 35:38 56:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
5. kolo, zápas č. 30

datum: 13.10.2019, 13:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Horký Radim ()
Slezák Jiří ()

6. kolo
31. BC VYSOČINA B - BK Vyškov 26.10.2019 15:00 57:58 (11:6 31:18 44:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
6. kolo, zápas č. 31

datum: 26.10.2019, 15:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Kočí Jaroslav ()
Kučírek Pavel ()

33. ASK Blansko - TJ Třebíč 26.10.2019 17:30 74:80 (17:28 45:41 57:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
6. kolo, zápas č. 33

datum: 26.10.2019, 17:30:00

místo: SH Blansko, Blansko

rozhodčí:
Slezák Jiří ()
Lošťák Jan ()

34. TESLA Brno - BCS Husovice A 24.10.2019 20:00 44:69 (10:18 21:32 33:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
6. kolo, zápas č. 34

datum: 24.10.2019, 20:00:00

místo: SH Tesla Brno, Brno

rozhodčí:
Karafiát Kamil ()
Josefus Ondřej ()

35. Sp. Uherský Brod - Sok. Šlapanice A 26.10.2019 18:00 78:67 (24:22 34:34 56:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
6. kolo, zápas č. 35

datum: 26.10.2019, 18:00:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Urbánek Štěpán ()
Krejčiřík Jiří ()

36. Sok Hodonín - Slovan ČP 01.11.2019 18:30 63:58 (12:15 28:29 46:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
6. kolo, zápas č. 36

datum: 01.11.2019, 18:30:00

místo: Sportovní hala, Hodonín

rozhodčí:
Dokoupil Tomáš ()
Vybíral Michal ()

7. kolo
38. BK Vlci Žďár B - BK Vyškov 27.10.2019 13:45 74:53 (31:17 44:35 54:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
7. kolo, zápas č. 38

datum: 27.10.2019, 13:45:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Kazda Petr ()
Friedl Miroslav ()

39. ASK Blansko - BCS Husovice A 25.10.2019 20:00 63:74 (15:15 26:37 38:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
7. kolo, zápas č. 39

datum: 25.10.2019, 20:00:00

místo: SH Blansko, Blansko

rozhodčí:
Večeřa Pavel ()
Zavřel Maxmilian ()

40. TESLA Brno - TJ Třebíč 27.10.2019 11:00 69:72 (17:23 36:40 48:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
7. kolo, zápas č. 40

datum: 27.10.2019, 11:00:00

místo: SH Tesla Brno, Brno

rozhodčí:
Slezák Jiří ()
Křápek Petr ()

41. Sp. Uherský Brod - Slovan ČP 25.10.2019 20:20 84:81 (18:17 36:37 55:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
7. kolo, zápas č. 41

datum: 25.10.2019, 20:20:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Urbánek Štěpán ()
Krejčiřík Jiří ()

42. Sok Hodonín - Sok. Šlapanice A 18.01.2020 19:45 73:78 (17:17 29:44 50:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
7. kolo, zápas č. 42

datum: 18.01.2020, 19:45:00

místo: SH Hodonín TEZA, Hodonín

rozhodčí:
Dokoupil Tomáš ()
Vybíral Michal ()

8. kolo
43. BK Vyškov - Sok. Šlapanice A 09.11.2019 16:00 68:54 (23:15 39:28 53:42 68:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
8. kolo, zápas č. 43

datum: 09.11.2019, 16:00:00

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:
Sehnal Jiří ()
Chaloupka Libor ()

45. TJ Třebíč - Sp. Uherský Brod 09.11.2019 18:00 83:53 (20:0 46:11 63:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
8. kolo, zápas č. 45

datum: 09.11.2019, 18:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Urbánek Štěpán ()
Krejčiřík Jiří ()

46. BCS Husovice A - Sok Hodonín 09.11.2019 18:30 69:58 (15:18 35:38 54:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
8. kolo, zápas č. 46

datum: 09.11.2019, 18:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Novotný Tomáš ()
Jansa Martin ()

47. BC VYSOČINA B - ASK Blansko 09.11.2019 19:00 57:58 (20:13 29:31 46:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
8. kolo, zápas č. 47

datum: 09.11.2019, 19:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Friedl Miroslav ()
Kazda Petr ()

48. BK Vlci Žďár B - TESLA Brno 09.11.2019 18:00 60:77 (16:18 25:42 49:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
8. kolo, zápas č. 48

datum: 09.11.2019, 18:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Kočí Jaroslav ()
Kučírek Pavel ()

9. kolo
49. BK Vyškov - Slovan ČP 08.11.2019 19:00 72:52 (17:15 33:30 52:43 72:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
9. kolo, zápas č. 49

datum: 08.11.2019, 19:00:00

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:
Vondráček Marek ()
Buryšek Zdeněk ()

51. TJ Třebíč - Sok Hodonín 10.11.2019 10:00 81:66 (27:11 44:33 67:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
9. kolo, zápas č. 51

datum: 10.11.2019, 10:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Krejčiřík Jiří ()
Urbánek Štěpán ()

52. BCS Husovice A - Sp. Uherský Brod 10.11.2019 12:00 105:64 (28:18 57:30 86:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
9. kolo, zápas č. 52

datum: 10.11.2019, 12:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Chaloupka Libor ()
Sehnal Jiří ()

53. BC VYSOČINA B - TESLA Brno 10.11.2019 10:30 58:49 (13:17 32:32 40:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
9. kolo, zápas č. 53

datum: 10.11.2019, 10:30:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Kazda Petr ()
Friedl Miroslav ()

54. BK Vlci Žďár B - ASK Blansko 10.11.2019 10:30 72:73 (21:11 33:32 58:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
9. kolo, zápas č. 54

datum: 10.11.2019, 10:30:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Karafiát Kamil ()
Kočí Jaroslav ()

10. kolo
55. ASK Blansko - BK Vyškov 23.11.2019 17:30 37:62 (10:21 17:38 28:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
10. kolo, zápas č. 55

datum: 23.11.2019, 17:30:00

místo: SH Blansko, Blansko

rozhodčí:
Sehnal Jiří ()
Hofman Radim ()

57. Sp. Uherský Brod - BC VYSOČINA B 23.11.2019 19:00 76:70 (19:22 43:42 58:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
10. kolo, zápas č. 57

datum: 23.11.2019, 19:00:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Kotala Dominik ()
Mikulec Ivo ()

58. BK Vlci Žďár B - Sok Hodonín 23.11.2019 18:15 59:65 (10:17 31:29 43:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
10. kolo, zápas č. 58

datum: 23.11.2019, 18:15:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Kurz Vlastimil ()
Dolejš Václav ()

59. Sok. Šlapanice A - TJ Třebíč 23.11.2019 17:00 38:101 (6:22 15:46 32:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
10. kolo, zápas č. 59

datum: 23.11.2019, 17:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Horký Radim ()
Frass Rastislav ()

60. Slovan ČP - BCS Husovice A 22.11.2019 20:00 50:54 (17:17 26:32 37:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
10. kolo, zápas č. 60

datum: 22.11.2019, 20:00:00

místo: Hala Univerzity Obrany, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel ()
Olbort Jan ()

11. kolo
62. TESLA Brno - BK Vyškov 21.11.2019 20:00 64:54 (15:16 32:26 51:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
11. kolo, zápas č. 62

datum: 21.11.2019, 20:00:00

místo: SH Tesla Brno, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel ()
Zavřel Maxmilian ()

63. Sp. Uherský Brod - BK Vlci Žďár B 24.11.2019 10:00 72:61 (18:16 45:28 57:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
11. kolo, zápas č. 63

datum: 24.11.2019, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Kotala Dominik ()
Mikulec Ivo ()

64. BC VYSOČINA B - Sok Hodonín 24.11.2019 08:00 66:60 (17:24 27:39 47:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
11. kolo, zápas č. 64

datum: 24.11.2019, 08:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Mynarčík Petr ()
Bráblík Jan ()

65. Sok. Šlapanice A - BCS Husovice A 24.11.2019 10:00 44:77 (10:19 17:40 29:59 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
11. kolo, zápas č. 65

datum: 24.11.2019, 10:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Urbánek Štěpán ()
Sehnal Jiří ()

66. Slovan ČP - TJ Třebíč 24.11.2019 11:00 64:93 (15:24 30:45 48:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
11. kolo, zápas č. 66

datum: 24.11.2019, 11:00:00

místo: Hala Univerzity Obrany, Brno

rozhodčí:
Hofman Radim ()
Janík Karel ()

12. kolo
67. BCS Husovice A - TJ Třebíč 07.12.2019 18:00 73:78 (24:12 43:34 62:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
12. kolo, zápas č. 67

datum: 07.12.2019, 18:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Horký Radim ()
Janík Karel ()

68. BK Vlci Žďár B - BC VYSOČINA B 07.12.2019 18:30 50:55 (19:20 33:27 41:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
12. kolo, zápas č. 68

datum: 07.12.2019, 18:30:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Kazda Petr ()
Bříza Jiří ()

69. TESLA Brno - ASK Blansko 03.12.2019 18:30 75:64 (13:15 35:32 54:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
12. kolo, zápas č. 69

datum: 03.12.2019, 18:30:00

místo: SH Tesla Brno, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel ()
Janík Karel ()

70. Sok Hodonín - Sp. Uherský Brod 07.12.2019 19:00 86:75 (22:13 49:34 69:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
12. kolo, zápas č. 70

datum: 07.12.2019, 19:00:00

místo: SH Hodonín TEZA, Hodonín

rozhodčí:
Dokoupil Tomáš ()
Vybíral Michal ()

71. Slovan ČP - Sok. Šlapanice A 07.12.2019 18:00 79:45 (24:14 40:20 57:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
12. kolo, zápas č. 71

datum: 07.12.2019, 18:00:00

místo: Hala Univerzity Obrany, Brno

rozhodčí:
Sehnal Jiří ()
Slezák Jiří ()

13. kolo
74. BCS Husovice A - BK Vyškov 11.01.2020 19:30 89:48 (20:15 44:24 62:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
13. kolo, zápas č. 74

datum: 11.01.2020, 19:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Slezák Jiří ()
Sehnal Jiří ()

75. Slovan ČP - BC VYSOČINA B 11.01.2020 12:00 52:64 (19:18 30:34 42:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
13. kolo, zápas č. 75

datum: 11.01.2020, 12:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Mrázek Michal ()
Fanta Jiří ()

76. Sok. Šlapanice A - BK Vlci Žďár B 11.01.2020 16:00 62:72 (26:15 43:30 55:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
13. kolo, zápas č. 76

datum: 11.01.2020, 16:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Krejčiřík Jiří ()
Urbánek Štěpán ()

77. Sok Hodonín - ASK Blansko 11.01.2020 18:00 78:68 (20:14 30:40 48:54 65:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
13. kolo, zápas č. 77

datum: 11.01.2020, 18:00:00

místo: SH Hodonín TEZA, Hodonín

rozhodčí:
Dokoupil Tomáš ()
Vybíral Michal ()

78. Sp. Uherský Brod - TESLA Brno 11.01.2020 17:00 (63:67) (16:13 42:32 57:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
13. kolo, zápas č. 78

datum: 11.01.2020, 17:00:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Kotala Dominik ()
Kraváček Břetislav ()

14. kolo
79. BK Vyškov - TJ Třebíč 12.01.2020 11:00 59:69 (11:18 24:32 45:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
14. kolo, zápas č. 79

datum: 12.01.2020, 11:00:00

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:
Sehnal Jiří ()
Slezák Jiří ()

81. Sok. Šlapanice A - BC VYSOČINA B 12.01.2020 10:00 48:56 (13:16 23:26 32:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
14. kolo, zápas č. 81

datum: 12.01.2020, 10:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Buryšek Zdeněk ()
Novotný Tomáš ()

82. Slovan ČP - BK Vlci Žďár B 12.01.2020 14:00 102:63 (31:12 55:31 80:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
14. kolo, zápas č. 82

datum: 12.01.2020, 14:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Urbánek Štěpán ()
Krejčiřík Jiří ()

83. Sp. Uherský Brod - ASK Blansko 12.01.2020 09:00 57:84 (8:17 27:39 39:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
14. kolo, zápas č. 83

datum: 12.01.2020, 09:00:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Kraváček Břetislav ()
Kotala Dominik ()

84. Sok Hodonín - TESLA Brno 12.01.2020 10:00 78:76 (22:15 15:20 21:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
14. kolo, zápas č. 84

datum: 12.01.2020, 10:00:00

místo: SH Hodonín TEZA, Hodonín

rozhodčí:
Vybíral Michal ()
Dokoupil Tomáš ()

15. kolo
85. Sok Hodonín - BK Vyškov 17.01.2020 18:45 60:67 (18:16 30:38 42:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
15. kolo, zápas č. 85

datum: 17.01.2020, 18:45:00

místo: SH Hodonín TEZA, Hodonín

rozhodčí:
Dokoupil Tomáš ()
Vybíral Michal ()

87. TESLA Brno - Sok. Šlapanice A 25.01.2020 17:00 96:37 (20:11 39:15 69:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
15. kolo, zápas č. 87

datum: 25.01.2020, 17:00:00

místo: SH Tesla Brno, Brno

rozhodčí:
Horký Radim ()
Novotný Tomáš ()

88. ASK Blansko - Slovan ČP 25.01.2020 17:30 72:56 (24:18 39:31 58:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
15. kolo, zápas č. 88

datum: 25.01.2020, 17:30:00

místo: SH Blansko, Blansko

rozhodčí:
Jansa Martin ()
Buryšek Zdeněk ()

89. BK Vlci Žďár B - TJ Třebíč 25.01.2020 18:00 79:92 (10:19 32:46 57:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
15. kolo, zápas č. 89

datum: 25.01.2020, 18:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Jakubík Petr ()
Josefus Ondřej ()

90. BC VYSOČINA B - BCS Husovice A 25.01.2020 19:00 64:56 (17:16 25:32 42:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
15. kolo, zápas č. 90

datum: 25.01.2020, 19:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Mynarčík Petr ()
Sekáč Martin ()

16. kolo
91. Sp. Uherský Brod - BK Vyškov 26.01.2020 10:00 63:66 (14:14 34:24 55:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
16. kolo, zápas č. 91

datum: 26.01.2020, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Kotala Dominik ()
Kraváček Břetislav ()

93. ASK Blansko - Sok. Šlapanice A 26.01.2020 10:30 77:42 (11:6 30:15 56:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
16. kolo, zápas č. 93

datum: 26.01.2020, 10:30:00

místo: SH Blansko, Blansko

rozhodčí:
Sehnal Jiří ()
Novotný Tomáš ()

94. TESLA Brno - Slovan ČP 28.01.2020 20:30 70:76 (16:20 35:43 51:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
16. kolo, zápas č. 94

datum: 28.01.2020, 20:30:00

místo: SH Tesla Brno, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel ()
Urbánek Štěpán ()

95. BC VYSOČINA B - TJ Třebíč 26.01.2020 12:00 57:77 (13:19 30:31 46:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
16. kolo, zápas č. 95

datum: 26.01.2020, 12:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Mynarčík Petr ()
Sekáč Martin ()

96. BK Vlci Žďár B - BCS Husovice A 24.01.2020 19:45 61:75 (20:14 35:31 49:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
16. kolo, zápas č. 96

datum: 24.01.2020, 19:45:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Friedl Miroslav ()
Bříza Jiří ()

17. kolo
98. BK Vyškov - BK Vlci Žďár B 08.02.2020 17:30 60:59 (14:17 30:32 44:48 60:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
17. kolo, zápas č. 98

datum: 08.02.2020, 17:30:00

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:
Vaníček Marek ()
Slezák Jiří ()

99. BCS Husovice A - ASK Blansko 08.02.2020 17:00 64:78 (17:20 33:29 51:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
17. kolo, zápas č. 99

datum: 08.02.2020, 17:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Melichárek Ivo ()
Frass Rastislav ()

100. TJ Třebíč - TESLA Brno 08.02.2020 17:00 84:63 (20:15 41:33 71:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
17. kolo, zápas č. 100

datum: 08.02.2020, 17:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Kazda Petr ()
Friedl Miroslav ()

101. Slovan ČP - Sp. Uherský Brod 01.03.2020 14:00 96:52 (16:18 37:26 65:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
17. kolo, zápas č. 101

datum: 01.03.2020, 14:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Mynarčík Petr ()
Račanský Martin ()

102. Sok. Šlapanice A - Sok Hodonín 08.02.2020 17:00 73:70 (16:20 41:36 58:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
17. kolo, zápas č. 102

datum: 08.02.2020, 17:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Kapounek Petr ()
Dokoupil Tomáš ()

18. kolo
103. BK Vyškov - BC VYSOČINA B 09.02.2020 11:00 58:53 (12:10 33:32 44:36 58:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
18. kolo, zápas č. 103

datum: 09.02.2020, 11:00:00

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:
Marek Vojtěch ()
Novotný Tomáš ()

105. TJ Třebíč - ASK Blansko 09.02.2020 10:00 75:63 (21:18 43:34 64:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
18. kolo, zápas č. 105

datum: 09.02.2020, 10:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Kučírek Pavel ()
Kočí Jaroslav ()

106. BCS Husovice A - TESLA Brno 05.02.2020 20:05 84:86 (18:18 35:44 55:58 72:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
18. kolo, zápas č. 106

datum: 05.02.2020, 20:05:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Melichárek Ivo ()
Sekáč Martin ()

107. Sok. Šlapanice A - Sp. Uherský Brod 09.02.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
18. kolo, zápas č. 107

datum: 09.02.2020, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Slezák Jiří ()
Chaloupka Libor ()

108. Slovan ČP - Sok Hodonín 09.02.2020 13:00 97:70 (25:14 56:29 76:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
18. kolo, zápas č. 108

datum: 09.02.2020, 13:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Vaníček Marek ()
Urbánek Štěpán ()

19. kolo
109. Slovan ČP - BK Vyškov 22.02.2020 13:00 82:58 (11:10 35:31 52:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
19. kolo, zápas č. 109

datum: 22.02.2020, 13:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Vaníček Marek ()
Urbánek Štěpán ()

111. Sok Hodonín - TJ Třebíč 22.02.2020 18:00 64:82 (11:19 30:31 49:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
19. kolo, zápas č. 111

datum: 22.02.2020, 18:00:00

místo: SH Hodonín TEZA, Hodonín

rozhodčí:
Dokoupil Tomáš ()
Vybíral Michal ()

112. Sp. Uherský Brod - BCS Husovice A 22.02.2020 16:45 72:79 (15:17 37:37 57:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
19. kolo, zápas č. 112

datum: 22.02.2020, 16:45:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Hudec Filip ()
Baďura Ota ()

113. TESLA Brno - BC VYSOČINA B 22.02.2020 17:00 73:61 (19:16 38:26 53:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
19. kolo, zápas č. 113

datum: 22.02.2020, 17:00:00

místo: SH Tesla Brno, Brno

rozhodčí:
Vaníček Marek ()
Urbánek Štěpán ()

114. ASK Blansko - BK Vlci Žďár B 22.02.2020 17:30 76:65 (23:20 47:40 65:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
19. kolo, zápas č. 114

datum: 22.02.2020, 17:30:00

místo: SH Blansko, Blansko

rozhodčí:
Horký Radim ()
Novotný Tomáš ()

20. kolo
115. Sok. Šlapanice A - BK Vyškov 23.02.2020 10:00 57:45 (14:7 30:18 42:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
20. kolo, zápas č. 115

datum: 23.02.2020, 10:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Jansa Martin ()
Zavřel Maxmilian ()

117. Sp. Uherský Brod - TJ Třebíč 23.02.2020 10:00 64:76 (19:18 39:42 51:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
20. kolo, zápas č. 117

datum: 23.02.2020, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Hudec Filip ()
Baďura Ota ()

118. Sok Hodonín - BCS Husovice A 23.02.2020 10:00 66:85 (20:20 34:45 46:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
20. kolo, zápas č. 118

datum: 23.02.2020, 10:00:00

místo: SH Hodonín TEZA, Hodonín

rozhodčí:
Dokoupil Tomáš ()
Vybíral Michal ()

119. ASK Blansko - BC VYSOČINA B 23.02.2020 10:30 59:69 (12:23 31:39 44:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
20. kolo, zápas č. 119

datum: 23.02.2020, 10:30:00

místo: SH Blansko, Blansko

rozhodčí:
Vaníček Marek ()
Urbánek Štěpán ()

120. TESLA Brno - BK Vlci Žďár B 23.02.2020 11:00 67:68 (16:24 30:40 51:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
20. kolo, zápas č. 120

datum: 23.02.2020, 11:00:00

místo: SH Tesla Brno, Brno

rozhodčí:
Horký Radim ()
Marek Vojtěch ()

21. kolo
122. BK Vyškov - TESLA Brno 07.03.2020 17:30 (48:58) (15:14 26:32 39:37 48:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
21. kolo, zápas č. 122

datum: 07.03.2020, 17:30:00

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:
Slezák Jiří ()
Frass Rastislav ()

123. BK Vlci Žďár B - Sp. Uherský Brod 07.03.2020 17:15 (85:69) (15:15 34:24 59:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
21. kolo, zápas č. 123

datum: 07.03.2020, 17:15:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Sekáč Martin ()
Bráblík Jan ()

124. Sok Hodonín - BC VYSOČINA B 07.03.2020 16:00 (74:61) (12:19 29:38 48:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
21. kolo, zápas č. 124

datum: 07.03.2020, 16:00:00

místo: SH Hodonín TEZA, Hodonín

rozhodčí:
Vybíral Michal ()
Čada Filip ()

125. BCS Husovice A - Sok. Šlapanice A 07.03.2020 17:00 (100:54) (33:13 50:19 70:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
21. kolo, zápas č. 125

datum: 07.03.2020, 17:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Urbánek Štěpán ()
Horký Radim ()

126. TJ Třebíč - Slovan ČP 07.03.2020 18:00 (80:66) (13:19 32:33 53:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
21. kolo, zápas č. 126

datum: 07.03.2020, 18:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Vaníček Marek ()
Novotný Tomáš ()

22. kolo
127. BK Vyškov - ASK Blansko 06.03.2020 19:00 (50:59) (15:16 29:32 35:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
22. kolo, zápas č. 127

datum: 06.03.2020, 19:00:00

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:
Vaníček Marek ()
Urbánek Štěpán ()

129. BC VYSOČINA B - Sp. Uherský Brod 08.03.2020 12:00 (76:59) (20:19 41:36 58:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
22. kolo, zápas č. 129

datum: 08.03.2020, 12:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Lejčko Jan ()
Havlíček Petr ()

130. Sok Hodonín - BK Vlci Žďár B 08.03.2020 13:00 (78:53) (18:13 31:26 50:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
22. kolo, zápas č. 130

datum: 08.03.2020, 13:00:00

místo: SH Hodonín TEZA, Hodonín

rozhodčí:
Vybíral Michal ()
Dokoupil Tomáš ()

131. TJ Třebíč - Sok. Šlapanice A 08.03.2020 10:00 (92:48) (27:14 51:31 70:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
22. kolo, zápas č. 131

datum: 08.03.2020, 10:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Vaníček Marek ()
Slezák Jiří ()

132. BCS Husovice A - Slovan ČP 04.03.2020 19:50 (68:55) (21:14 43:26 57:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Jihomoravská liga základní
22. kolo, zápas č. 132

datum: 04.03.2020, 19:50:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Vaníček Marek ()
Urbánek Štěpán ()

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.