image

muži / Oblasti / ročník 2019/20 / Oblastní přebor II / základní


tabulka
1. TJ Sokol Podolí 18 15 3 1472:1124 33
2. TJ Slavia Kroměříž B 18 14 4 1329:1132 32
3. TJ Třebíč B 16 14 2 1246:912 30
4. BK Velké Meziříčí 17 11 6 1064:1033 28
5. TJ Sokol Moravská Nová Ves 17 11 6 1231:1144 28
6. Sokol Bystřice nad Pern. 17 9 8 1202:1173 26
7. TJ Znojmo 18 8 10 1149:1220 26
8. INMEDIAS Mikulov 18 7 11 1127:1209 25
9. Jiskra Kyjov B 19 4 15 1157:1354 23
10. TJ Spartak Hluk 18 3 15 1062:1309 21
11. SK Slavičín 16 0 16 843:1272 16
1. kolo
1. Slavia Kroměříž B - Spartak Hluk 15.12.2019 09:00 69:47 (14:12 37:28 50:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
1. kolo, zápas č. 1

datum: 15.12.2019, 09:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Mikulec Ivo
Kotala Dominik

2. Sokol Podolí - Sokol Bystřice nad Pern. 15.12.2019 10:00 90:72 (25:27 52:36 66:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
1. kolo, zápas č. 2

datum: 15.12.2019, 10:00:00

místo: Sokolovna Podolí, Podolí

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Slezák Jiří

3. Jiskra Kyjov B - INMEDIAS Mikulov 15.12.2019 10:00 84:72 (31:19 51:41 72:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
1. kolo, zápas č. 3

datum: 15.12.2019, 10:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Dokoupil Tomáš
Vybíral Michal

4. TJ Znojmo - Sokol Moravská Nová Ves 15.12.2019 10:00 82:78 (16:9 44:27 57:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
1. kolo, zápas č. 4

datum: 15.12.2019, 10:00:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:
Horký Radim
Juránek Zdeněk

5. BK Velké Meziříčí - TJ Třebíč B 15.12.2019 10:00 52:81 (19:23 27:29 42:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
1. kolo, zápas č. 5

datum: 15.12.2019, 10:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Kazda Petr
Friedl Miroslav

2. kolo
7. SK Slavičín - Slavia Kroměříž B 05.10.2019 17:30 57:73 (12:25 26:43 39:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
2. kolo, zápas č. 7

datum: 05.10.2019, 17:30:00

místo: Hala SK Slavičín, Slavičín

rozhodčí:
Urbánek Štěpán
Krejčiřík Jiří

9. Sokol Podolí - BK Velké Meziříčí 05.10.2019 18:00 69:50 (18:13 36:19 52:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
2. kolo, zápas č. 9

datum: 05.10.2019, 18:00:00

místo: Sokolovna Podolí, Podolí

rozhodčí:
Křápek Petr
Olbort Jan

10. Sokol Bystřice nad Pern. - TJ Třebíč B 05.10.2019 17:00 67:60 (18:11 26:30 46:36 67:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
2. kolo, zápas č. 10

datum: 05.10.2019, 17:00:00

místo: ZŠ Bystřice nad Pernšt., Bystřice nad Pern.

rozhodčí:
Bříza Jiří
Dospíšil Josef

11. Jiskra Kyjov B - TJ Znojmo 05.10.2019 16:15 59:63 (19:12 29:30 40:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
2. kolo, zápas č. 11

datum: 05.10.2019, 16:15:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Dokoupil Tomáš
Vybíral Michal

12. INMEDIAS Mikulov - Sokol Moravská Nová Ves 05.10.2019 18:00 55:58 (12:12 27:31 36:50 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
2. kolo, zápas č. 12

datum: 05.10.2019, 18:00:00

místo: Městská SH Mikulov, Mikulov

rozhodčí:
Horký Radim
Buryšek Zdeněk

3. kolo
14. Spartak Hluk - SK Slavičín 06.10.2019 10:00 (87:84) (19:26 37:31 60:46 74:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
3. kolo, zápas č. 14

datum: 06.10.2019, 10:00:00

místo: SH města Hluk, Hluk

rozhodčí:
Mikulec Ivo
Slezák Filip

15. Sokol Podolí - TJ Třebíč B 06.10.2019 10:00 93:62 (19:8 43:32 68:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
3. kolo, zápas č. 15

datum: 06.10.2019, 10:00:00

místo: Sokolovna Podolí, Podolí

rozhodčí:
Slezák Jiří
Olbort Jan

16. Sokol Bystřice nad Pern. - BK Velké Meziříčí 06.10.2019 11:00 65:72 (18:13 33:34 49:51 62:62 65:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
3. kolo, zápas č. 16

datum: 06.10.2019, 11:00:00

místo: ZŠ Bystřice nad Pernšt., Bystřice nad Pern.

rozhodčí:
Friedl Miroslav
Kazda Petr

17. Jiskra Kyjov B - Sokol Moravská Nová Ves 06.10.2019 10:00 57:74 (18:23 31:42 46:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
3. kolo, zápas č. 17

datum: 06.10.2019, 10:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Vybíral Michal
Dokoupil Tomáš

18. INMEDIAS Mikulov - TJ Znojmo 06.10.2019 10:30 50:59 (12:15 20:28 37:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
3. kolo, zápas č. 18

datum: 06.10.2019, 10:30:00

místo: Městská SH Mikulov, Mikulov

rozhodčí:
Křápek Petr
Kryštof Pavel

4. kolo
19. SK Slavičín - TJ Znojmo 19.10.2019 17:30 57:79 (11:21 35:40 46:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
4. kolo, zápas č. 19

datum: 19.10.2019, 17:30:00

místo: Hala SK Slavičín, Slavičín

rozhodčí:
Kotala Dominik
Kraváček Břetislav

21. BK Velké Meziříčí - Jiskra Kyjov B 19.10.2019 17:00 64:49 (24:16 42:30 52:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
4. kolo, zápas č. 21

datum: 19.10.2019, 17:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Kazda Petr
Friedl Miroslav

22. TJ Třebíč B - INMEDIAS Mikulov 19.10.2019 17:00 80:54 (21:15 40:33 53:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
4. kolo, zápas č. 22

datum: 19.10.2019, 17:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Kočí Jaroslav
Kučírek Pavel

23. Slavia Kroměříž B - Sokol Podolí 19.10.2019 18:00 78:72 (11:14 26:27 35:44 60:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
4. kolo, zápas č. 23

datum: 19.10.2019, 18:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Hudec Filip
Slavík Josef

24. Spartak Hluk - Sokol Bystřice nad Pern. 19.10.2019 10:00 67:75 (16:14 36:33 48:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
4. kolo, zápas č. 24

datum: 19.10.2019, 10:00:00

místo: SH města Hluk, Hluk

rozhodčí:
Mikulec Ivo
Slezák Filip

5. kolo
25. SK Slavičín - Sokol Moravská Nová Ves 20.10.2019 09:30 63:80 (16:29 31:48 43:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
5. kolo, zápas č. 25

datum: 20.10.2019, 09:30:00

místo: Hala SK Slavičín, Slavičín

rozhodčí:
Kotala Dominik
Kraváček Břetislav

27. BK Velké Meziříčí - INMEDIAS Mikulov 20.10.2019 10:00 55:52 (16:11 23:22 44:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
5. kolo, zápas č. 27

datum: 20.10.2019, 10:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Kočí Jaroslav
Kučírek Martin

28. TJ Třebíč B - Jiskra Kyjov B 20.10.2019 10:00 75:57 (16:14 37:30 53:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
5. kolo, zápas č. 28

datum: 20.10.2019, 10:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Kazda Petr
Friedl Miroslav

29. Slavia Kroměříž B - Sokol Bystřice nad Pern. 20.10.2019 12:00 84:56 (20:19 51:34 66:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
5. kolo, zápas č. 29

datum: 20.10.2019, 12:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Hudec Filip
Slavík Josef

30. Spartak Hluk - Sokol Podolí 20.10.2019 10:00 75:80 (23:25 30:52 58:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
5. kolo, zápas č. 30

datum: 20.10.2019, 10:00:00

místo: SH města Hluk, Hluk

rozhodčí:
Mikulec Ivo
Slezák Filip

6. kolo
31. Sokol Podolí - SK Slavičín 02.11.2019 18:00 107:49 (29:18 56:28 86:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
6. kolo, zápas č. 31

datum: 02.11.2019, 18:00:00

místo: Sokolovna Podolí, Podolí

rozhodčí:
Horký Radim
Olbort Jan

33. Jiskra Kyjov B - Slavia Kroměříž B 02.11.2019 17:30 51:82 (17:16 27:35 36:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
6. kolo, zápas č. 33

datum: 02.11.2019, 17:30:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Vybíral Michal
Dokoupil Tomáš

34. INMEDIAS Mikulov - Spartak Hluk 02.11.2019 18:00 73:43 (21:8 34:21 56:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
6. kolo, zápas č. 34

datum: 02.11.2019, 18:00:00

místo: Městská SH Mikulov, Mikulov

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Buryšek Zdeněk

35. TJ Znojmo - BK Velké Meziříčí 02.11.2019 17:00 58:62 (14:14 28:27 46:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
6. kolo, zápas č. 35

datum: 02.11.2019, 17:00:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:
Kočí Jaroslav
Kučírek Pavel

36. Sokol Moravská Nová Ves - TJ Třebíč B 02.11.2019 17:00 62:72 (12:25 34:35 53:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
6. kolo, zápas č. 36

datum: 02.11.2019, 17:00:00

místo: Sokolovna Moravská Nová Ves, Moravská Nová Ves

rozhodčí:
Křápek Petr
Novotný Tomáš

7. kolo
38. Sokol Bystřice nad Pern. - SK Slavičín 03.11.2019 11:00 111:46 (33:12 52:19 79:29 111:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
7. kolo, zápas č. 38

datum: 03.11.2019, 11:00:00

místo: ZŠ Bystřice nad Pernšt., Bystřice nad Pern.

rozhodčí:
Kazda Petr
Friedl Miroslav

39. Jiskra Kyjov B - Spartak Hluk 03.11.2019 12:15 77:62 (18:22 39:36 62:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
7. kolo, zápas č. 39

datum: 03.11.2019, 12:15:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Vybíral Michal
Dokoupil Tomáš

40. INMEDIAS Mikulov - Slavia Kroměříž B 03.11.2019 10:30 56:59 (13:23 22:38 40:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
7. kolo, zápas č. 40

datum: 03.11.2019, 10:30:00

místo: Městská SH Mikulov, Mikulov

rozhodčí:
Horký Radim
Urbánek Štěpán

41. TJ Znojmo - TJ Třebíč B 03.11.2019 10:00 47:79 (15:18 26:46 36:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
7. kolo, zápas č. 41

datum: 03.11.2019, 10:00:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:
Kočí Jaroslav
Kučírek Pavel

42. Sokol Moravská Nová Ves - BK Velké Meziříčí 03.11.2019 10:00 66:54 (16:9 28:21 49:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
7. kolo, zápas č. 42

datum: 03.11.2019, 10:00:00

místo: Sokolovna Moravská Nová Ves, Moravská Nová Ves

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Buryšek Zdeněk

8. kolo
43. SK Slavičín - BK Velké Meziříčí 16.11.2019 18:30 48:63 (10:17 20:38 34:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
8. kolo, zápas č. 43

datum: 16.11.2019, 18:30:00

místo: Hala SK Slavičín, Slavičín

rozhodčí:
Kraváček Břetislav
Mikšík Milan

45. Slavia Kroměříž B - TJ Znojmo 16.11.2019 16:00 69:61 (21:14 35:28 53:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
8. kolo, zápas č. 45

datum: 16.11.2019, 16:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Sekáč Martin
Večeřa Pavel

46. Sokol Moravská Nová Ves - Spartak Hluk 16.11.2019 18:00 70:48 (27:5 37:19 55:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
8. kolo, zápas č. 46

datum: 16.11.2019, 18:00:00

místo: Sokolovna Moravská Nová Ves, Moravská Nová Ves

rozhodčí:
Kryštof Pavel
Juránek Zdeněk

47. Sokol Podolí - Jiskra Kyjov B 16.11.2019 18:00 109:41 (25:9 52:13 88:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
8. kolo, zápas č. 47

datum: 16.11.2019, 18:00:00

místo: Sokolovna Podolí, Podolí

rozhodčí:
Křápek Petr
Olbort Jan

48. Sokol Bystřice nad Pern. - INMEDIAS Mikulov 16.11.2019 17:00 66:76 (20:15 38:38 56:50 66:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
8. kolo, zápas č. 48

datum: 16.11.2019, 17:00:00

místo: ZŠ Bystřice nad Pernšt., Bystřice nad Pern.

rozhodčí:
Chaloupka Libor
Bříza Jiří

9. kolo
49. SK Slavičín - TJ Třebíč B 17.11.2019 09:30 31:104 (11:32 17:58 25:82)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
9. kolo, zápas č. 49

datum: 17.11.2019, 09:30:00

místo: Hala SK Slavičín, Slavičín

rozhodčí:
Kraváček Břetislav
Kotala Dominik

51. Sokol Moravská Nová Ves - Slavia Kroměříž B 17.11.2019 10:00 92:88 (26:24 42:43 62:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
9. kolo, zápas č. 51

datum: 17.11.2019, 10:00:00

místo: Sokolovna Moravská Nová Ves, Moravská Nová Ves

rozhodčí:
Kryštof Pavel
Juránek Zdeněk

52. Spartak Hluk - TJ Znojmo 17.11.2019 08:00 72:77 (21:14 38:32 52:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
9. kolo, zápas č. 52

datum: 17.11.2019, 08:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Hudec Filip
Baďura Ota

53. Sokol Podolí - INMEDIAS Mikulov 17.11.2019 10:00 109:66 (27:16 49:29 78:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
9. kolo, zápas č. 53

datum: 17.11.2019, 10:00:00

místo: Sokolovna Podolí, Podolí

rozhodčí:
Křápek Petr
Slezák Jiří

54. Sokol Bystřice nad Pern. - Jiskra Kyjov B 17.11.2019 11:00 84:61 (26:17 40:38 58:45 84:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
9. kolo, zápas č. 54

datum: 17.11.2019, 11:00:00

místo: ZŠ Bystřice nad Pernšt., Bystřice nad Pern.

rozhodčí:
Chaloupka Libor
Bříza Jiří

10. kolo
55. Jiskra Kyjov B - SK Slavičín 30.11.2019 17:30 69:49 (17:13 36:26 54:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
10. kolo, zápas č. 55

datum: 30.11.2019, 17:30:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Vybíral Michal
Dokoupil Tomáš

57. TJ Znojmo - Sokol Podolí 30.11.2019 14:00 75:85 (26:17 43:39 63:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
10. kolo, zápas č. 57

datum: 30.11.2019, 14:00:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:
Kočí Jaroslav
Juránek Zdeněk

58. Sokol Moravská Nová Ves - Sokol Bystřice nad Pern. 30.11.2019 17:00 68:61 (11:13 35:26 56:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
10. kolo, zápas č. 58

datum: 30.11.2019, 17:00:00

místo: Sokolovna Moravská Nová Ves, Moravská Nová Ves

rozhodčí:
Jansa Martin
Slezák Jiří

59. BK Velké Meziříčí - Slavia Kroměříž B 30.11.2019 17:00 55:74 (23:18 35:36 46:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
10. kolo, zápas č. 59

datum: 30.11.2019, 17:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Friedl Miroslav
Kazda Petr

60. TJ Třebíč B - Spartak Hluk 30.11.2019 17:00 80:55 (26:10 47:22 56:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
10. kolo, zápas č. 60

datum: 30.11.2019, 17:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Janík Karel
Kučírek Pavel

11. kolo
62. INMEDIAS Mikulov - SK Slavičín 01.12.2019 10:30 72:47 (11:15 26:8 21:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
11. kolo, zápas č. 62

datum: 01.12.2019, 10:30:00

místo: Městská SH Mikulov, Mikulov

rozhodčí:
Křápek Petr
Olbort Jan

63. TJ Znojmo - Sokol Bystřice nad Pern. 04.01.2020 19:15 60:78 (16:10 39:30 52:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
11. kolo, zápas č. 63

datum: 04.01.2020, 19:15:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:
Urbánek Štěpán
Krejčiřík Jiří

64. Sokol Moravská Nová Ves - Sokol Podolí 01.12.2019 10:00 73:89 (16:25 40:45 61:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
11. kolo, zápas č. 64

datum: 01.12.2019, 10:00:00

místo: Sokolovna Moravská Nová Ves, Moravská Nová Ves

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Kryštof Pavel

65. BK Velké Meziříčí - Spartak Hluk 01.12.2019 10:00 71:48 (18:8 36:21 58:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
11. kolo, zápas č. 65

datum: 01.12.2019, 10:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Kazda Petr
Friedl Miroslav

66. TJ Třebíč B - Slavia Kroměříž B 01.12.2019 10:00 66:46 (23:13 35:20 49:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
11. kolo, zápas č. 66

datum: 01.12.2019, 10:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Janík Karel
Juránek Zdeněk

12. kolo
67. Spartak Hluk - Slavia Kroměříž B 14.12.2019 10:00 50:78 (2:15 18:37 39:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
12. kolo, zápas č. 67

datum: 14.12.2019, 10:00:00

místo: SH města Hluk, Hluk

rozhodčí:
Kraváček Břetislav
Mikulec Ivo

68. Sokol Bystřice nad Pern. - Sokol Podolí 14.12.2019 17:00 59:100 (12:15 21:43 34:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
12. kolo, zápas č. 68

datum: 14.12.2019, 17:00:00

místo: ZŠ Bystřice nad Pernšt., Bystřice nad Pern.

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Slezák Jiří

69. INMEDIAS Mikulov - Jiskra Kyjov B 11.01.2020 18:00 (62:60) (6:10 15:26 38:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
12. kolo, zápas č. 69

datum: 11.01.2020, 18:00:00

místo: Městská SH Mikulov, Mikulov

rozhodčí:
Mynarčík Petr
Olbort Jan

70. Sokol Moravská Nová Ves - TJ Znojmo 13.12.2019 18:30 85:74 (17:19 42:51 67:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
12. kolo, zápas č. 70

datum: 13.12.2019, 18:30:00

místo: Sokolovna Moravská Nová Ves, Moravská Nová Ves

rozhodčí:
Čada Filip
Kryštof Pavel

71. TJ Třebíč B - BK Velké Meziříčí 14.12.2019 18:00 86:51 (20:17 47:25 66:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
12. kolo, zápas č. 71

datum: 14.12.2019, 18:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Buryšek Zdeněk
Křápek Petr

13. kolo
74. SK Slavičín - Spartak Hluk 24.01.2020 19:30 54:70 (14:17 26:35 36:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
13. kolo, zápas č. 74

datum: 24.01.2020, 19:30:00

místo: Hala SK Slavičín, Slavičín

rozhodčí:
Sokolovský Ladislav
Kraváček Břetislav

75. TJ Třebíč B - Sokol Podolí 18.01.2020 17:00 78:49 (19:10 39:20 61:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
13. kolo, zápas č. 75

datum: 18.01.2020, 17:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Horký Radim
Kočí Jaroslav

76. BK Velké Meziříčí - Sokol Bystřice nad Pern. 18.01.2020 16:00 73:50 (23:15 37:20 58:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
13. kolo, zápas č. 76

datum: 18.01.2020, 16:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Janík Karel
Frass Rastislav

77. Sokol Moravská Nová Ves - Jiskra Kyjov B 21.02.2020 20:00 80:68 (17:16 38:29 57:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
13. kolo, zápas č. 77

datum: 21.02.2020, 20:00:00

místo: Sokolovna Moravská Nová Ves, Moravská Nová Ves

rozhodčí:
Dokoupil Tomáš
Vybíral Michal

78. TJ Znojmo - INMEDIAS Mikulov 18.01.2020 14:00 67:71 (13:14 28:24 43:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
13. kolo, zápas č. 78

datum: 18.01.2020, 14:00:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:
Buryšek Zdeněk
Kočí Jaroslav

14. kolo
79. Slavia Kroměříž B - SK Slavičín 19.01.2020 12:30 (81:43) (16:11 39:25 61:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
14. kolo, zápas č. 79

datum: 19.01.2020, 12:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Melichárek Ivo
Křičková Lenka

81. BK Velké Meziříčí - Sokol Podolí 19.01.2020 10:00 72:55 (10:18 27:34 46:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
14. kolo, zápas č. 81

datum: 19.01.2020, 10:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Urbánek Štěpán
Krejčiřík Jiří

82. TJ Třebíč B - Sokol Bystřice nad Pern. 28.03.2020 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
14. kolo, zápas č. 82

datum: 28.03.2020, 17:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Juránek Zdeněk
Kočí Jaroslav

83. TJ Znojmo - Jiskra Kyjov B 19.01.2020 10:00 (61:48) (14:13 24:28 44:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
14. kolo, zápas č. 83

datum: 19.01.2020, 10:00:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Novotný Tomáš

84. Sokol Moravská Nová Ves - INMEDIAS Mikulov 20.03.2020 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
14. kolo, zápas č. 84

datum: 20.03.2020, 18:00:00

místo: Sokolovna Moravská Nová Ves, Moravská Nová Ves

rozhodčí:
Vybíral Michal
Dokoupil Tomáš

15. kolo
85. Sokol Moravská Nová Ves - SK Slavičín 01.02.2020 17:00 82:52 (17:15 40:29 59:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
15. kolo, zápas č. 85

datum: 01.02.2020, 17:00:00

místo: Sokolovna Moravská Nová Ves, Moravská Nová Ves

rozhodčí:
Dokoupil Tomáš
Vybíral Michal

87. INMEDIAS Mikulov - BK Velké Meziříčí 01.02.2020 18:00 67:73 (15:34 32:46 50:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
15. kolo, zápas č. 87

datum: 01.02.2020, 18:00:00

místo: Městská SH Mikulov, Mikulov

rozhodčí:
Buryšek Zdeněk
Krejčiřík Jiří

88. Jiskra Kyjov B - TJ Třebíč B 01.02.2020 16:30 73:79 (14:22 30:39 49:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
15. kolo, zápas č. 88

datum: 01.02.2020, 16:30:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Novák Petr
Bráblík Jan

89. Sokol Bystřice nad Pern. - Slavia Kroměříž B 01.02.2020 17:00 83:68 (18:19 44:34 60:53 83:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
15. kolo, zápas č. 89

datum: 01.02.2020, 17:00:00

místo: ZŠ Bystřice nad Pernšt., Bystřice nad Pern.

rozhodčí:
Kazda Petr
Friedl Miroslav

90. Sokol Podolí - Spartak Hluk 01.02.2020 18:00 96:49 (24:12 61:29 81:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
15. kolo, zápas č. 90

datum: 01.02.2020, 18:00:00

místo: Sokolovna Podolí, Podolí

rozhodčí:
Novotný Tomáš
Slezák Jiří

16. kolo
91. TJ Znojmo - SK Slavičín 02.02.2020 10:00 52:51 (13:19 29:25 35:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
16. kolo, zápas č. 91

datum: 02.02.2020, 10:00:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:
Kučírek Pavel
Juránek Zdeněk

93. Jiskra Kyjov B - BK Velké Meziříčí 02.02.2020 11:00 66:61 (19:14 41:29 50:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
16. kolo, zápas č. 93

datum: 02.02.2020, 11:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Novák Petr
Bráblík Jan

94. INMEDIAS Mikulov - TJ Třebíč B 02.02.2020 10:30 45:77 (7:10 20:32 33:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
16. kolo, zápas č. 94

datum: 02.02.2020, 10:30:00

místo: Městská SH Mikulov, Mikulov

rozhodčí:
Dokoupil Tomáš
Vybíral Michal

95. Sokol Podolí - Slavia Kroměříž B 02.02.2020 10:00 70:69 (19:20 34:36 58:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
16. kolo, zápas č. 95

datum: 02.02.2020, 10:00:00

místo: Sokolovna Podolí, Podolí

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Novotný Tomáš

96. Sokol Bystřice nad Pern. - Spartak Hluk 02.02.2020 11:00 70:59 (12:12 29:30 45:46 70:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
16. kolo, zápas č. 96

datum: 02.02.2020, 11:00:00

místo: ZŠ Bystřice nad Pernšt., Bystřice nad Pern.

rozhodčí:
Friedl Miroslav
Kazda Petr

17. kolo
98. SK Slavičín - Sokol Bystřice nad Pern. 15.02.2020 17:30 63:73 (17:14 28:38 43:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
17. kolo, zápas č. 98

datum: 15.02.2020, 17:30:00

místo: Hala SK Slavičín, Slavičín

rozhodčí:
Mikšík Milan
Kraváček Břetislav

99. Spartak Hluk - Jiskra Kyjov B 15.02.2020 13:00 60:50 (14:7 35:20 53:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
17. kolo, zápas č. 99

datum: 15.02.2020, 13:00:00

místo: SH města Hluk, Hluk

rozhodčí:
Mikšík Milan
Kraváček Břetislav

100. Slavia Kroměříž B - INMEDIAS Mikulov 15.02.2020 18:00 85:68 (20:6 43:27 69:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
17. kolo, zápas č. 100

datum: 15.02.2020, 18:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Vaníček Marek
Baďura Ota

101. TJ Třebíč B - TJ Znojmo 15.02.2020 17:00 86:61 (27:13 50:30 68:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
17. kolo, zápas č. 101

datum: 15.02.2020, 17:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Kočí Jaroslav
Kučírek Pavel

102. BK Velké Meziříčí - Sokol Moravská Nová Ves 15.02.2020 17:00 75:57 (19:16 38:24 56:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
17. kolo, zápas č. 102

datum: 15.02.2020, 17:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Slezák Jiří
Juránek Zdeněk

18. kolo
103. SK Slavičín - Sokol Podolí 16.02.2020 09:30 49:69 (19:18 29:38 38:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
18. kolo, zápas č. 103

datum: 16.02.2020, 09:30:00

místo: Hala SK Slavičín, Slavičín

rozhodčí:
Kotala Dominik
Kraváček Břetislav

105. Slavia Kroměříž B - Jiskra Kyjov B 16.02.2020 10:00 75:70 (26:20 41:32 56:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
18. kolo, zápas č. 105

datum: 16.02.2020, 10:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Vaníček Marek
Baďura Ota

106. Spartak Hluk - INMEDIAS Mikulov 16.02.2020 10:00 67:72 (16:16 41:29 52:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
18. kolo, zápas č. 106

datum: 16.02.2020, 10:00:00

místo: SH města Hluk, Hluk

rozhodčí:
Novotný Tomáš
Buryšek Zdeněk

107. BK Velké Meziříčí - TJ Znojmo 16.02.2020 10:00 61:42 (18:16 26:23 44:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
18. kolo, zápas č. 107

datum: 16.02.2020, 10:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Friedl Miroslav
Kazda Petr

108. TJ Třebíč B - Sokol Moravská Nová Ves 16.02.2020 10:00 81:69 (20:24 45:47 62:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
18. kolo, zápas č. 108

datum: 16.02.2020, 10:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Slezák Jiří
Kočí Jaroslav

19. kolo
109. TJ Třebíč B - SK Slavičín 29.02.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
19. kolo, zápas č. 109

datum: 29.02.2020, 00:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:



111. Slavia Kroměříž B - Sokol Moravská Nová Ves 29.02.2020 15:30 (82:74) (13:20 36:39 47:49 66:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
19. kolo, zápas č. 111

datum: 29.02.2020, 15:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Holubek Tomáš
Giecek Adam

112. TJ Znojmo - Spartak Hluk 29.02.2020 14:00 (70:60) (16:13 45:23 54:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
19. kolo, zápas č. 112

datum: 29.02.2020, 14:00:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:
Kryštof Pavel
Šabo Ondřej

113. INMEDIAS Mikulov - Sokol Podolí 29.02.2020 18:00 (51:62) (15:13 27:31 41:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
19. kolo, zápas č. 113

datum: 29.02.2020, 18:00:00

místo: Městská SH Mikulov, Mikulov

rozhodčí:
Jansa Martin
Urbánek Štěpán

114. Jiskra Kyjov B - Sokol Bystřice nad Pern. 29.02.2020 16:00 (61:74) (19:16 37:39 47:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
19. kolo, zápas č. 114

datum: 29.02.2020, 16:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Petrák Robin
Fanta Jiří

20. kolo
115. BK Velké Meziříčí - SK Slavičín 01.03.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
20. kolo, zápas č. 115

datum: 01.03.2020, 00:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:



117. TJ Znojmo - Slavia Kroměříž B 01.03.2020 10:00 (61:69) (14:19 32:42 48:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
20. kolo, zápas č. 117

datum: 01.03.2020, 10:00:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:
Urbánek Štěpán
Novotný Tomáš

118. Spartak Hluk - Sokol Moravská Nová Ves 01.03.2020 10:00 (43:63) (10:17 22:33 30:47 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
20. kolo, zápas č. 118

datum: 01.03.2020, 10:00:00

místo: SH města Hluk, Hluk

rozhodčí:
Kotala Dominik
Mikulec Ivo

119. Jiskra Kyjov B - Sokol Podolí 01.03.2020 11:30 (56:68) (16:9 29:30 46:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
20. kolo, zápas č. 119

datum: 01.03.2020, 11:30:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Petrák Robin
Fanta Jiří

120. INMEDIAS Mikulov - Sokol Bystřice nad Pern. 01.03.2020 10:30 (65:58) (16:16 30:32 50:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
20. kolo, zápas č. 120

datum: 01.03.2020, 10:30:00

místo: Městská SH Mikulov, Mikulov

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Kapounek Petr

21. kolo
122. SK Slavičín - INMEDIAS Mikulov 14.03.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
21. kolo, zápas č. 122

datum: 14.03.2020, 00:00:00

místo: Hala SK Slavičín, Slavičín

rozhodčí:
Baďura Ota
Kraváček Břetislav

123. Sokol Bystřice nad Pern. - TJ Znojmo 14.03.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
21. kolo, zápas č. 123

datum: 14.03.2020, 00:00:00

místo: ZŠ Bystřice nad Pernšt., Bystřice nad Pern.

rozhodčí:
Friedl Miroslav
Kazda Petr

124. Sokol Podolí - Sokol Moravská Nová Ves 14.03.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
21. kolo, zápas č. 124

datum: 14.03.2020, 00:00:00

místo: Sokolovna Podolí, Podolí

rozhodčí:
Urbánek Štěpán
Krejčiřík Jiří

125. Spartak Hluk - BK Velké Meziříčí 14.03.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
21. kolo, zápas č. 125

datum: 14.03.2020, 00:00:00

místo: Gymnázium Uher.Hradiště, Uherské Hradiště

rozhodčí:
Kotala Dominik
Mikulec Ivo

126. Slavia Kroměříž B - TJ Třebíč B 14.03.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
21. kolo, zápas č. 126

datum: 14.03.2020, 00:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Fanta Jiří
Hudec Filip

22. kolo
127. SK Slavičín - Jiskra Kyjov B 15.03.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
22. kolo, zápas č. 127

datum: 15.03.2020, 00:00:00

místo: Hala SK Slavičín, Slavičín

rozhodčí:
Kotala Dominik
Mikulec Ivo

129. Sokol Podolí - TJ Znojmo 15.03.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
22. kolo, zápas č. 129

datum: 15.03.2020, 00:00:00

místo: Sokolovna Podolí, Podolí

rozhodčí:
Urbánek Štěpán
Krejčiřík Jiří

130. Sokol Bystřice nad Pern. - Sokol Moravská Nová Ves 15.03.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
22. kolo, zápas č. 130

datum: 15.03.2020, 00:00:00

místo: ZŠ Bystřice nad Pernšt., Bystřice nad Pern.

rozhodčí:
Buryšek Zdeněk
Bříza Jiří

131. Slavia Kroměříž B - BK Velké Meziříčí 15.03.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
22. kolo, zápas č. 131

datum: 15.03.2020, 00:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Hudec Filip
Petrák Robin

132. Spartak Hluk - TJ Třebíč B 15.03.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
22. kolo, zápas č. 132

datum: 15.03.2020, 00:00:00

místo: Gymnázium Uher.Hradiště, Uherské Hradiště

rozhodčí:
Mikšík Milan
Kraváček Břetislav

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.