image

žáci U15 / žákovská liga / ročník 2019/20 / Skupina A


tabulka
1. BK SLUNETA Ústí n.L. 14 12 2 1214:1041 26
2. BŠ Tygři Praha 14 10 4 1130:862 24
3. BK Lokomotiva Plzeň 14 10 4 1178:946 24
4. Válečníci Děčín 14 9 5 1141:989 23
5. Jižní supi 14 7 7 1022:935 21
6. BK Klatovy 14 6 8 901:973 20
7. Sokol Pražský 14 1 13 1004:1305 15
8. BK Levharti Chomutov 14 1 13 751:1290 15
1. kolo
1. Válečníci Děčín - BK SLUNETA Ústí n.L. 23.10.2019 17:00 65:90 (16:22 33:48 47:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 23.10.2019, 17:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)

2. Lokomotiva Plzeň - BK Klatovy 26.10.2019 18:00 81:52 (16:9 42:21 58:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 26.10.2019, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala č.2, Plzeň

rozhodčí:
Koc Ondřej (1.000/3.000)
Pivovarský Michal (1.000/2.000)

3. BK Levharti Chomutov - BŠ Tygři Praha 26.10.2019 16:00 62:96 (17:29 25:50 47:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 26.10.2019, 16:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Ďurana Antonín (1.000/1.000)

4. Jižní supi - Sokol Pražský 23.10.2019 17:40 77:72 (22:18 36:34 62:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 23.10.2019, 17:40:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Musil Jan (2.000/1.000)
Balog Lukáš (2.000/3.500)

2. kolo
5. Válečníci Děčín - Jižní supi 14.09.2019 17:00 73:59 (20:16 39:30 56:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
2. kolo, zápas č. 5

datum: 14.09.2019, 17:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Rom Daniel (1.000/1.000)
Mycak Michael (1.000/2.500)

6. BK SLUNETA Ústí n.L. - Sokol Pražský 14.09.2019 18:00 98:87 (27:17 45:53 77:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
2. kolo, zápas č. 6

datum: 14.09.2019, 18:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/1.000)
Ďurana Antonín (1.000/1.000)

7. Lokomotiva Plzeň - BK Levharti Chomutov 14.09.2019 18:00 112:37 (23:19 54:26 84:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
2. kolo, zápas č. 7

datum: 14.09.2019, 18:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Nesper Jindřich (1.000/1.000)
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)

8. BK Klatovy - BŠ Tygři Praha 14.09.2019 18:00 45:39 (12:10 23:25 38:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
2. kolo, zápas č. 8

datum: 14.09.2019, 18:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Siegfried Jiří (2.000/1.500)
Vrla Petr (2.000/1.500)

3. kolo
9. Válečníci Děčín - Sokol Pražský 15.09.2019 11:00 87:63 (25:6 44:26 68:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
3. kolo, zápas č. 9

datum: 15.09.2019, 11:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Rom Daniel (1.000/2.000)
Mycak Michael (1.000/2.500)

10. BK SLUNETA Ústí n.L. - Jižní supi 15.09.2019 11:00 87:65 (29:14 55:29 72:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
3. kolo, zápas č. 10

datum: 15.09.2019, 11:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/1.500)
Ďurana Antonín (1.000/1.500)

11. Lokomotiva Plzeň - BŠ Tygři Praha 15.09.2019 10:00 89:69 (22:12 43:25 65:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
3. kolo, zápas č. 11

datum: 15.09.2019, 10:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Nesper Jindřich (1.500/1.500)
Asztalos Ondřej (2.500/1.500)

12. BK Klatovy - BK Levharti Chomutov 15.09.2019 10:00 60:40 (14:4 34:16 27:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
3. kolo, zápas č. 12

datum: 15.09.2019, 10:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Siegfried Jiří (2.500/1.000)
Vrla Petr (2.500/1.000)

4. kolo
13. Jižní supi - BK Levharti Chomutov 28.09.2019 15:00 75:48 (15:13 28:26 47:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
4. kolo, zápas č. 13

datum: 28.09.2019, 15:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/1.000)
Jelínek Jan (1.000/1.000)

14. Sokol Pražský - BŠ Tygři Praha 28.09.2019 10:00 59:87 (14:27 27:51 45:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
4. kolo, zápas č. 14

datum: 28.09.2019, 10:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Mašek Tomáš (2.500/1.000)
Šlaj Jiří (2.500/1.000)

15. Válečníci Děčín - Lokomotiva Plzeň 28.09.2019 13:00 69:84 (19:17 37:38 54:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
4. kolo, zápas č. 15

datum: 28.09.2019, 13:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Mycak Michael (1.000/2.500)
Ďurana Antonín (1.000/2.500)

16. BK SLUNETA Ústí n.L. - BK Klatovy 28.09.2019 18:00 96:65 (29:17 47:26 67:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
4. kolo, zápas č. 16

datum: 28.09.2019, 18:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Ďurana Antonín (1.000/1.500)
Mycak Michael (1.000/1.500)

5. kolo
17. Jižní supi - BŠ Tygři Praha 29.09.2019 10:00 47:49 (17:7 23:19 34:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
5. kolo, zápas č. 17

datum: 29.09.2019, 10:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.500/1.000)
Jelínek Jan (1.500/1.000)

18. Sokol Pražský - BK Levharti Chomutov 29.09.2019 10:00 120:57 (24:10 48:34 82:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
5. kolo, zápas č. 18

datum: 29.09.2019, 10:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Hartig Lukáš (1.500/1.000)
Slanina Vladimír (1.500/3.000)

19. Válečníci Děčín - BK Klatovy 29.09.2019 11:00 57:55 (11:16 28:31 43:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
5. kolo, zápas č. 19

datum: 29.09.2019, 11:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/2.500)
Kunclová Natálie (1.000/3.500)

20. BK SLUNETA Ústí n.L. - Lokomotiva Plzeň 29.09.2019 10:30 86:73 (20:18 43:29 72:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
5. kolo, zápas č. 20

datum: 29.09.2019, 10:30:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Ďurana Antonín (1.000/2.500)
Mycak Michael (1.000/2.500)

6. kolo
21. Lokomotiva Plzeň - Jižní supi 12.10.2019 18:00 87:56 (17:9 35:19 71:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
6. kolo, zápas č. 21

datum: 12.10.2019, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
Renc Jan (1.000/1.500)
Hendrych Jan (1.000/2.000)

22. BK Klatovy - Sokol Pražský 12.10.2019 14:00 94:61 (21:19 45:34 66:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
6. kolo, zápas č. 22

datum: 12.10.2019, 14:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Ježek Václav (2.000/2.000)
Kalabza Lukáš (2.000/1.500)

23. BK Levharti Chomutov - Válečníci Děčín 12.10.2019 15:00 59:86 (16:23 30:47 43:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
6. kolo, zápas č. 23

datum: 12.10.2019, 15:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Šlaj Jiří (1.000/1.000)

24. BŠ Tygři Praha - BK SLUNETA Ústí n.L. 12.10.2019 15:00 85:81 (28:18 47:43 67:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
6. kolo, zápas č. 24

datum: 12.10.2019, 15:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Čížek Daniel (1.000/1.000)
Bendová Linda (1.000/1.000)

7. kolo
25. Lokomotiva Plzeň - Sokol Pražský 13.10.2019 11:00 114:54 (19:17 56:29 79:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
7. kolo, zápas č. 25

datum: 13.10.2019, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
Renc Jan (1.000/1.000)
Hendrych Jan (1.000/1.000)

26. BK Klatovy - Jižní supi 13.10.2019 09:00 78:61 (26:12 33:25 57:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
7. kolo, zápas č. 26

datum: 13.10.2019, 09:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Ježek Václav (1.500/1.500)
Kalabza Lukáš (1.500/2.000)

27. BK Levharti Chomutov - BK SLUNETA Ústí n.L. 13.10.2019 12:00 64:79 (16:27 26:43 45:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
7. kolo, zápas č. 27

datum: 13.10.2019, 12:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Šlaj Jiří (1.000/1.000)

28. BŠ Tygři Praha - Válečníci Děčín 13.10.2019 15:30 71:78 (12:22 30:43 41:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
7. kolo, zápas č. 28

datum: 13.10.2019, 15:30:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Čížek Daniel (1.000/1.000)
Kohout Radomír (1.000/1.000)

8. kolo
29. BK SLUNETA Ústí n.L. - Válečníci Děčín 24.10.2019 16:45 85:81 (17:27 45:42 68:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
8. kolo, zápas č. 29

datum: 24.10.2019, 16:45:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (2.000/1.000)
Nesper Jindřich (2.000/1.000)

30. BK Klatovy - Lokomotiva Plzeň 27.10.2019 10:00 58:81 (10:10 25:33 42:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
8. kolo, zápas č. 30

datum: 27.10.2019, 10:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Slanina Vladimír (2.000/1.000)
Matys Pavel (2.500/1.000)

31. BŠ Tygři Praha - BK Levharti Chomutov 27.10.2019 12:00 135:31 (24:9 60:14 91:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
8. kolo, zápas č. 31

datum: 27.10.2019, 12:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Siegfried Jiří (1.000/1.000)
Zámostný Jindřich (1.000/1.000)

32. Sokol Pražský - Jižní supi 22.10.2019 17:00 70:95 (23:29 32:56 52:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
8. kolo, zápas č. 32

datum: 22.10.2019, 17:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Renc Jan (1.500/1.500)
Bendová Linda (2.000/1.500)

9. kolo
33. Sokol Pražský - Válečníci Děčín 09.11.2019 17:00 63:110 (11:26 22:49 42:83)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
9. kolo, zápas č. 33

datum: 09.11.2019, 17:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Šenk Pavel (1.000/1.000)
Lejčko Jan (2.500/1.000)

34. Jižní supi - BK SLUNETA Ústí n.L. 09.11.2019 17:30 70:69 (17:7 45:29 59:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
9. kolo, zápas č. 34

datum: 09.11.2019, 17:30:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Křenek Karel (1.500/1.000)
Šmíd Vojtěch (2.000/1.000)

35. BŠ Tygři Praha - Lokomotiva Plzeň 09.11.2019 15:30 101:59 (33:14 56:32 73:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
9. kolo, zápas č. 35

datum: 09.11.2019, 15:30:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej (1.000/1.000)
Bakajsa Michal (1.000/1.000)

36. BK Levharti Chomutov - BK Klatovy 09.11.2019 19:00 50:86 (15:20 25:36 39:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
9. kolo, zápas č. 36

datum: 09.11.2019, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Ježek Václav (1.000/1.000)

10. kolo
37. Jižní supi - Válečníci Děčín 10.11.2019 13:30 92:99 (18:25 41:55 72:81)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
10. kolo, zápas č. 37

datum: 10.11.2019, 13:30:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Křenek Karel (2.000/1.000)
Šmíd Vojtěch (3.000/1.000)

38. Sokol Pražský - BK SLUNETA Ústí n.L. 10.11.2019 11:00 96:115 (23:24 48:62 76:88)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
10. kolo, zápas č. 38

datum: 10.11.2019, 11:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Šenk Pavel (1.500/1.000)
Horník Michal (2.000/1.000)

39. BK Levharti Chomutov - Lokomotiva Plzeň 10.11.2019 13:30 48:69 (13:15 24:25 28:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
10. kolo, zápas č. 39

datum: 10.11.2019, 13:30:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Ježek Václav (1.000/1.000)

40. BŠ Tygři Praha - BK Klatovy 10.11.2019 11:00 102:56 (29:19 50:33 78:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
10. kolo, zápas č. 40

datum: 10.11.2019, 11:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej (1.000/2.000)
Bakajsa Michal (1.000/2.000)

11. kolo
41. BŠ Tygři Praha - Jižní supi 23.11.2019 14:30 50:49 (7:10 14:19 33:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
11. kolo, zápas č. 41

datum: 23.11.2019, 14:30:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Kocián Michal (1.000/2.000)
Ježek Václav (1.000/2.000)

42. BK Levharti Chomutov - Sokol Pražský 23.11.2019 10:00 75:73 (17:22 40:37 61:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
11. kolo, zápas č. 42

datum: 23.11.2019, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.000)
Ďurana Antonín (1.000/2.000)

43. BK Klatovy - Válečníci Děčín 23.11.2019 15:00 33:82 (8:14 20:37 31:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
11. kolo, zápas č. 43

datum: 23.11.2019, 15:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Peterková Lucie (3.500/1.000)
Kuncl Michal (3.500/1.000)

44. Lokomotiva Plzeň - BK SLUNETA Ústí n.L. 23.11.2019 18:00 90:92 (28:29 48:50 67:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
11. kolo, zápas č. 44

datum: 23.11.2019, 18:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Renc Jan (2.500/1.000)
Balog Lukáš (1.500/1.000)

12. kolo
45. BK Levharti Chomutov - Jižní supi 24.11.2019 10:00 45:116 (9:29 21:55 31:83)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
12. kolo, zápas č. 45

datum: 24.11.2019, 10:00:00

místo: tělocvična SPŠ, Chomutov

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.500)
Ďurana Antonín (1.000/1.000)

46. BŠ Tygři Praha - Sokol Pražský 24.11.2019 18:30 113:62 (24:19 46:30 74:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
12. kolo, zápas č. 46

datum: 24.11.2019, 18:30:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Syrovátka František (1.000/1.500)
Kohout Radomír (1.000/2.000)

47. Lokomotiva Plzeň - Válečníci Děčín 24.11.2019 12:30 97:92 (21:23 45:53 68:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
12. kolo, zápas č. 47

datum: 24.11.2019, 12:30:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/1.000)
Balog Lukáš (1.000/1.000)

48. BK Klatovy - BK SLUNETA Ústí n.L. 24.11.2019 09:00 70:71 (18:16 32:33 50:47 62:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
12. kolo, zápas č. 48

datum: 24.11.2019, 09:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/1.000)
Kuncl Michal (1.500/1.000)

13. kolo
49. Sokol Pražský - Lokomotiva Plzeň 07.12.2019 16:00 56:89 (15:13 28:40 42:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
13. kolo, zápas č. 49

datum: 07.12.2019, 16:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.500/1.000)
Jelínek Jan (1.500/1.000)

50. Jižní supi - BK Klatovy 07.12.2019 17:45 84:55 (28:16 38:32 55:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
13. kolo, zápas č. 50

datum: 07.12.2019, 17:45:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Svoboda Martin (1.000/1.000)
Schaffner Vojta (1.000/1.000)

51. BK SLUNETA Ústí n.L. - BK Levharti Chomutov 07.12.2019 16:00 88:75 (17:16 42:42 65:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
13. kolo, zápas č. 51

datum: 07.12.2019, 16:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Balog Lukáš (1.500/1.000)
Syrovátka František (1.500/1.000)

52. Válečníci Děčín - BŠ Tygři Praha 07.12.2019 18:30 67:78 (18:15 33:32 47:51 65:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
13. kolo, zápas č. 52

datum: 07.12.2019, 18:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

14. kolo
53. Jižní supi - Lokomotiva Plzeň 08.12.2019 09:00 76:53 (20:12 39:28 51:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
14. kolo, zápas č. 53

datum: 08.12.2019, 09:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav (1.000/1.500)
Barták Dominik (1.500/1.500)

54. Sokol Pražský - BK Klatovy 08.12.2019 11:00 68:94 (17:22 34:47 51:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
14. kolo, zápas č. 54

datum: 08.12.2019, 11:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000)
Bohata Pavel (1.500/1.000)

55. Válečníci Děčín - BK Levharti Chomutov 08.12.2019 15:00 95:60 (27:16 47:28 75:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
14. kolo, zápas č. 55

datum: 08.12.2019, 15:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

56. BK SLUNETA Ústí n.L. - BŠ Tygři Praha 08.12.2019 09:00 77:55 (22:12 44:25 62:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
14. kolo, zápas č. 56

datum: 08.12.2019, 09:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šmíd Pavel (1.000/1.000)
Kouba Dalibor (1.000/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

AirBank

AirBank
dělá bankovnictví jednodušeji, bez zbytečností a hvězdiček, férově a narovinu. Zkrátka takové, abyste se pro něj mohli rozhodnout i vy. www.airbank.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC