image

žáci U15 / žákovská liga / ročník 2019/20 / Skupina A


tabulka
1. BK SLUNETA Ústí n.L. 14 12 2 1214:1041 26
2. BŠ Tygři Praha 14 10 4 1130:862 24
3. BK Lokomotiva Plzeň 14 10 4 1178:946 24
4. Válečníci Děčín 14 9 5 1141:989 23
5. Jižní supi 14 7 7 1022:935 21
6. BK Klatovy 14 6 8 901:973 20
7. Sokol Pražský 14 1 13 1004:1305 15
8. BK Levharti Chomutov 14 1 13 751:1290 15
1. kolo
1. Válečníci Děčín - BK SLUNETA Ústí n.L. 23.10.2019 17:00 65:90 (16:22 33:48 47:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 23.10.2019, 17:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)

2. Lokomotiva Plzeň - BK Klatovy 26.10.2019 18:00 81:52 (16:9 42:21 58:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 26.10.2019, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala č.2, Plzeň

rozhodčí:
Koc Ondřej (1.000/3.000)
Pivovarský Michal (1.000/2.000)

3. BK Levharti Chomutov - BŠ Tygři Praha 26.10.2019 16:00 62:96 (17:29 25:50 47:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 26.10.2019, 16:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Ďurana Antonín (1.000/1.000)

4. Jižní supi - Sokol Pražský 23.10.2019 17:40 77:72 (22:18 36:34 62:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 23.10.2019, 17:40:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Musil Jan (2.000/1.000)
Balog Lukáš (2.000/3.500)

2. kolo
5. Válečníci Děčín - Jižní supi 14.09.2019 17:00 73:59 (20:16 39:30 56:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
2. kolo, zápas č. 5

datum: 14.09.2019, 17:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Rom Daniel (1.000/1.000)
Mycak Michael (1.000/2.500)

6. BK SLUNETA Ústí n.L. - Sokol Pražský 14.09.2019 18:00 98:87 (27:17 45:53 77:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
2. kolo, zápas č. 6

datum: 14.09.2019, 18:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/1.000)
Ďurana Antonín (1.000/1.000)

7. Lokomotiva Plzeň - BK Levharti Chomutov 14.09.2019 18:00 112:37 (23:19 54:26 84:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
2. kolo, zápas č. 7

datum: 14.09.2019, 18:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Nesper Jindřich (1.000/1.000)
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)

8. BK Klatovy - BŠ Tygři Praha 14.09.2019 18:00 45:39 (12:10 23:25 38:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
2. kolo, zápas č. 8

datum: 14.09.2019, 18:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Siegfried Jiří (2.000/1.500)
Vrla Petr (2.000/1.500)

3. kolo
9. Válečníci Děčín - Sokol Pražský 15.09.2019 11:00 87:63 (25:6 44:26 68:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
3. kolo, zápas č. 9

datum: 15.09.2019, 11:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Rom Daniel (1.000/2.000)
Mycak Michael (1.000/2.500)

10. BK SLUNETA Ústí n.L. - Jižní supi 15.09.2019 11:00 87:65 (29:14 55:29 72:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
3. kolo, zápas č. 10

datum: 15.09.2019, 11:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/1.500)
Ďurana Antonín (1.000/1.500)

11. Lokomotiva Plzeň - BŠ Tygři Praha 15.09.2019 10:00 89:69 (22:12 43:25 65:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
3. kolo, zápas č. 11

datum: 15.09.2019, 10:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Nesper Jindřich (1.500/1.500)
Asztalos Ondřej (2.500/1.500)

12. BK Klatovy - BK Levharti Chomutov 15.09.2019 10:00 60:40 (14:4 34:16 27:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
3. kolo, zápas č. 12

datum: 15.09.2019, 10:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Siegfried Jiří (2.500/1.000)
Vrla Petr (2.500/1.000)

4. kolo
13. Jižní supi - BK Levharti Chomutov 28.09.2019 15:00 75:48 (15:13 28:26 47:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
4. kolo, zápas č. 13

datum: 28.09.2019, 15:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/1.000)
Jelínek Jan (1.000/1.000)

14. Sokol Pražský - BŠ Tygři Praha 28.09.2019 10:00 59:87 (14:27 27:51 45:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
4. kolo, zápas č. 14

datum: 28.09.2019, 10:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Mašek Tomáš (2.500/1.000)
Šlaj Jiří (2.500/1.000)

15. Válečníci Děčín - Lokomotiva Plzeň 28.09.2019 13:00 69:84 (19:17 37:38 54:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
4. kolo, zápas č. 15

datum: 28.09.2019, 13:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Mycak Michael (1.000/2.500)
Ďurana Antonín (1.000/2.500)

16. BK SLUNETA Ústí n.L. - BK Klatovy 28.09.2019 18:00 96:65 (29:17 47:26 67:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
4. kolo, zápas č. 16

datum: 28.09.2019, 18:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Ďurana Antonín (1.000/1.500)
Mycak Michael (1.000/1.500)

5. kolo
17. Jižní supi - BŠ Tygři Praha 29.09.2019 10:00 47:49 (17:7 23:19 34:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
5. kolo, zápas č. 17

datum: 29.09.2019, 10:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.500/1.000)
Jelínek Jan (1.500/1.000)

18. Sokol Pražský - BK Levharti Chomutov 29.09.2019 10:00 120:57 (24:10 48:34 82:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
5. kolo, zápas č. 18

datum: 29.09.2019, 10:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Hartig Lukáš (1.500/1.000)
Slanina Vladimír (1.500/3.000)

19. Válečníci Děčín - BK Klatovy 29.09.2019 11:00 57:55 (11:16 28:31 43:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
5. kolo, zápas č. 19

datum: 29.09.2019, 11:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/2.500)
Kunclová Natálie (1.000/3.500)

20. BK SLUNETA Ústí n.L. - Lokomotiva Plzeň 29.09.2019 10:30 86:73 (20:18 43:29 72:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
5. kolo, zápas č. 20

datum: 29.09.2019, 10:30:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Ďurana Antonín (1.000/2.500)
Mycak Michael (1.000/2.500)

6. kolo
21. Lokomotiva Plzeň - Jižní supi 12.10.2019 18:00 87:56 (17:9 35:19 71:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
6. kolo, zápas č. 21

datum: 12.10.2019, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
Renc Jan (1.000/1.500)
Hendrych Jan (1.000/2.000)

22. BK Klatovy - Sokol Pražský 12.10.2019 14:00 94:61 (21:19 45:34 66:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
6. kolo, zápas č. 22

datum: 12.10.2019, 14:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Ježek Václav (2.000/2.000)
Kalabza Lukáš (2.000/1.500)

23. BK Levharti Chomutov - Válečníci Děčín 12.10.2019 15:00 59:86 (16:23 30:47 43:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
6. kolo, zápas č. 23

datum: 12.10.2019, 15:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Šlaj Jiří (1.000/1.000)

24. BŠ Tygři Praha - BK SLUNETA Ústí n.L. 12.10.2019 15:00 85:81 (28:18 47:43 67:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
6. kolo, zápas č. 24

datum: 12.10.2019, 15:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Čížek Daniel (1.000/1.000)
Bendová Linda (1.000/1.000)

7. kolo
25. Lokomotiva Plzeň - Sokol Pražský 13.10.2019 11:00 114:54 (19:17 56:29 79:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
7. kolo, zápas č. 25

datum: 13.10.2019, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
Renc Jan (1.000/1.000)
Hendrych Jan (1.000/1.000)

26. BK Klatovy - Jižní supi 13.10.2019 09:00 78:61 (26:12 33:25 57:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
7. kolo, zápas č. 26

datum: 13.10.2019, 09:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Ježek Václav (1.500/1.500)
Kalabza Lukáš (1.500/2.000)

27. BK Levharti Chomutov - BK SLUNETA Ústí n.L. 13.10.2019 12:00 64:79 (16:27 26:43 45:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
7. kolo, zápas č. 27

datum: 13.10.2019, 12:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Šlaj Jiří (1.000/1.000)

28. BŠ Tygři Praha - Válečníci Děčín 13.10.2019 15:30 71:78 (12:22 30:43 41:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
7. kolo, zápas č. 28

datum: 13.10.2019, 15:30:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Čížek Daniel (1.000/1.000)
Kohout Radomír (1.000/1.000)

8. kolo
29. BK SLUNETA Ústí n.L. - Válečníci Děčín 24.10.2019 16:45 85:81 (17:27 45:42 68:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
8. kolo, zápas č. 29

datum: 24.10.2019, 16:45:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (2.000/1.000)
Nesper Jindřich (2.000/1.000)

30. BK Klatovy - Lokomotiva Plzeň 27.10.2019 10:00 58:81 (10:10 25:33 42:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
8. kolo, zápas č. 30

datum: 27.10.2019, 10:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Slanina Vladimír (2.000/1.000)
Matys Pavel (2.500/1.000)

31. BŠ Tygři Praha - BK Levharti Chomutov 27.10.2019 12:00 135:31 (24:9 60:14 91:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
8. kolo, zápas č. 31

datum: 27.10.2019, 12:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Siegfried Jiří (1.000/1.000)
Zámostný Jindřich (1.000/1.000)

32. Sokol Pražský - Jižní supi 22.10.2019 17:00 70:95 (23:29 32:56 52:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
8. kolo, zápas č. 32

datum: 22.10.2019, 17:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Renc Jan (1.500/1.500)
Bendová Linda (2.000/1.500)

9. kolo
33. Sokol Pražský - Válečníci Děčín 09.11.2019 17:00 63:110 (11:26 22:49 42:83)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
9. kolo, zápas č. 33

datum: 09.11.2019, 17:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Šenk Pavel (1.000/1.000)
Lejčko Jan (2.500/1.000)

34. Jižní supi - BK SLUNETA Ústí n.L. 09.11.2019 17:30 70:69 (17:7 45:29 59:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
9. kolo, zápas č. 34

datum: 09.11.2019, 17:30:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Křenek Karel (1.500/1.000)
Šmíd Vojtěch (2.000/1.000)

35. BŠ Tygři Praha - Lokomotiva Plzeň 09.11.2019 15:30 101:59 (33:14 56:32 73:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
9. kolo, zápas č. 35

datum: 09.11.2019, 15:30:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej (1.000/1.000)
Bakajsa Michal (1.000/1.000)

36. BK Levharti Chomutov - BK Klatovy 09.11.2019 19:00 50:86 (15:20 25:36 39:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
9. kolo, zápas č. 36

datum: 09.11.2019, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Ježek Václav (1.000/1.000)

10. kolo
37. Jižní supi - Válečníci Děčín 10.11.2019 13:30 92:99 (18:25 41:55 72:81)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
10. kolo, zápas č. 37

datum: 10.11.2019, 13:30:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Křenek Karel (2.000/1.000)
Šmíd Vojtěch (3.000/1.000)

38. Sokol Pražský - BK SLUNETA Ústí n.L. 10.11.2019 11:00 96:115 (23:24 48:62 76:88)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
10. kolo, zápas č. 38

datum: 10.11.2019, 11:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Šenk Pavel (1.500/1.000)
Horník Michal (2.000/1.000)

39. BK Levharti Chomutov - Lokomotiva Plzeň 10.11.2019 13:30 48:69 (13:15 24:25 28:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
10. kolo, zápas č. 39

datum: 10.11.2019, 13:30:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Ježek Václav (1.000/1.000)

40. BŠ Tygři Praha - BK Klatovy 10.11.2019 11:00 102:56 (29:19 50:33 78:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
10. kolo, zápas č. 40

datum: 10.11.2019, 11:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej (1.000/2.000)
Bakajsa Michal (1.000/2.000)

11. kolo
41. BŠ Tygři Praha - Jižní supi 23.11.2019 14:30 50:49 (7:10 14:19 33:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
11. kolo, zápas č. 41

datum: 23.11.2019, 14:30:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Kocián Michal (1.000/2.000)
Ježek Václav (1.000/2.000)

42. BK Levharti Chomutov - Sokol Pražský 23.11.2019 10:00 75:73 (17:22 40:37 61:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
11. kolo, zápas č. 42

datum: 23.11.2019, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.000)
Ďurana Antonín (1.000/2.000)

43. BK Klatovy - Válečníci Děčín 23.11.2019 15:00 33:82 (8:14 20:37 31:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
11. kolo, zápas č. 43

datum: 23.11.2019, 15:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Peterková Lucie (3.500/1.000)
Kuncl Michal (3.500/1.000)

44. Lokomotiva Plzeň - BK SLUNETA Ústí n.L. 23.11.2019 18:00 90:92 (28:29 48:50 67:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
11. kolo, zápas č. 44

datum: 23.11.2019, 18:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Renc Jan (2.500/1.000)
Balog Lukáš (1.500/1.000)

12. kolo
45. BK Levharti Chomutov - Jižní supi 24.11.2019 10:00 45:116 (9:29 21:55 31:83)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
12. kolo, zápas č. 45

datum: 24.11.2019, 10:00:00

místo: tělocvična SPŠ, Chomutov

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.500)
Ďurana Antonín (1.000/1.000)

46. BŠ Tygři Praha - Sokol Pražský 24.11.2019 18:30 113:62 (24:19 46:30 74:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
12. kolo, zápas č. 46

datum: 24.11.2019, 18:30:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Syrovátka František (1.000/1.500)
Kohout Radomír (1.000/2.000)

47. Lokomotiva Plzeň - Válečníci Děčín 24.11.2019 12:30 97:92 (21:23 45:53 68:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
12. kolo, zápas č. 47

datum: 24.11.2019, 12:30:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/1.000)
Balog Lukáš (1.000/1.000)

48. BK Klatovy - BK SLUNETA Ústí n.L. 24.11.2019 09:00 70:71 (18:16 32:33 50:47 62:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
12. kolo, zápas č. 48

datum: 24.11.2019, 09:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/1.000)
Kuncl Michal (1.500/1.000)

13. kolo
49. Sokol Pražský - Lokomotiva Plzeň 07.12.2019 16:00 56:89 (15:13 28:40 42:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
13. kolo, zápas č. 49

datum: 07.12.2019, 16:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.500/1.000)
Jelínek Jan (1.500/1.000)

50. Jižní supi - BK Klatovy 07.12.2019 17:45 84:55 (28:16 38:32 55:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
13. kolo, zápas č. 50

datum: 07.12.2019, 17:45:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Svoboda Martin (1.000/1.000)
Schaffner Vojta (1.000/1.000)

51. BK SLUNETA Ústí n.L. - BK Levharti Chomutov 07.12.2019 16:00 88:75 (17:16 42:42 65:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
13. kolo, zápas č. 51

datum: 07.12.2019, 16:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Balog Lukáš (1.500/1.000)
Syrovátka František (1.500/1.000)

52. Válečníci Děčín - BŠ Tygři Praha 07.12.2019 18:30 67:78 (18:15 33:32 47:51 65:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
13. kolo, zápas č. 52

datum: 07.12.2019, 18:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

14. kolo
53. Jižní supi - Lokomotiva Plzeň 08.12.2019 09:00 76:53 (20:12 39:28 51:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
14. kolo, zápas č. 53

datum: 08.12.2019, 09:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav (1.000/1.500)
Barták Dominik (1.500/1.500)

54. Sokol Pražský - BK Klatovy 08.12.2019 11:00 68:94 (17:22 34:47 51:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
14. kolo, zápas č. 54

datum: 08.12.2019, 11:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000)
Bohata Pavel (1.500/1.000)

55. Válečníci Děčín - BK Levharti Chomutov 08.12.2019 15:00 95:60 (27:16 47:28 75:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
14. kolo, zápas č. 55

datum: 08.12.2019, 15:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

56. BK SLUNETA Ústí n.L. - BŠ Tygři Praha 08.12.2019 09:00 77:55 (22:12 44:25 62:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Skupina A
14. kolo, zápas č. 56

datum: 08.12.2019, 09:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šmíd Pavel (1.000/1.000)
Kouba Dalibor (1.000/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.