image

mladší žáci U14 / žákovská liga / ročník 2019/20 / Skupina C


tabulka
1. BŠ Tygři Praha 12 12 0 1202:398 24
2. BK Sluneta Ústí nad Labem 12 9 3 871:749 21
3. BA 2006´Roudnice nad Labem 12 8 4 754:736 20
4. BK Levharti Chomutov 12 6 6 766:700 18
5. BK Kladno 12 5 7 724:844 17
6. BK Teplice 12 2 10 549:906 14
7. BA Tygři Louny 12 0 12 471:1004 12
1. kolo
85. BK Teplice - Sluneta Ústí n. L. 02.11.2019 12:00 51:76 (9:19 28:40 38:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
1. kolo, zápas č. 85

datum: 02.11.2019, 12:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Šeferová Nicole (1.000/1.500)
Chojnacká Anna (1.000/1.500)

86. BK Kladno - BA 2006´ Roudnice n.L. 02.11.2019 18:00 42:56 (10:14 20:24 31:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
1. kolo, zápas č. 86

datum: 02.11.2019, 18:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Šťavík Radek (1.000/1.000)
Moravcová Lucie (1.000/1.000)

87. BK Levharti Chomutov - BA Tygři Louny 02.11.2019 11:00 87:29 (22:3 44:15 65:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
1. kolo, zápas č. 87

datum: 02.11.2019, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav (1.000/1.000)
Zámostný Jindřich (1.000/1.000)

2. kolo
88. BŠ Tygři Praha - BK Levharti Chomutov 21.09.2019 15:00 97:22 (18:3 49:8 79:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
2. kolo, zápas č. 88

datum: 21.09.2019, 15:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej (1.000/1.000)
Siegfried Jiří (1.000/1.000)

89. BK Teplice - BK Kladno 21.09.2019 10:00 62:66 (21:10 28:28 46:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
2. kolo, zápas č. 89

datum: 21.09.2019, 10:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Nesper Jindřich (1.000/1.000)

90. Sluneta Ústí n. L. - BA 2006´ Roudnice n.L. 21.09.2019 18:00 80:67 (17:16 38:25 60:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
2. kolo, zápas č. 90

datum: 21.09.2019, 18:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000)
Ďurana Antonín (1.000/1.000)

3. kolo
91. BŠ Tygři Praha - BA Tygři Louny 22.09.2019 12:00 121:19 (41:3 67:9 96:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
3. kolo, zápas č. 91

datum: 22.09.2019, 12:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej (1.000/1.000)
Siegfried Jiří (1.000/1.000)

92. BK Teplice - BA 2006´ Roudnice n.L. 16.11.2019 16:00 28:60 (8:18 11:39 16:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
3. kolo, zápas č. 92

datum: 16.11.2019, 16:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Ryvolová Andrea (1.000/1.000)
Gabriel Jan (1.000/1.000)

93. Sluneta Ústí n. L. - BK Kladno 22.09.2019 10:00 88:57 (23:5 44:17 64:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
3. kolo, zápas č. 93

datum: 22.09.2019, 10:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav (1.000/1.000)
Ďurana Antonín (1.000/1.000)

4. kolo
94. BK Levharti Chomutov - BK Kladno 05.10.2019 16:00 44:43 (18:9 30:16 37:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
4. kolo, zápas č. 94

datum: 05.10.2019, 16:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)

95. BA Tygři Louny - BA 2006´ Roudnice n.L. 05.10.2019 10:00 42:73 (11:25 22:41 30:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
4. kolo, zápas č. 95

datum: 05.10.2019, 10:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Tesař Michal (1.000/1.000)
Vondráčková Sabina (1.000/1.000)

96. BŠ Tygři Praha - BK Teplice 05.10.2019 15:30 114:29 (22:5 47:15 81:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
4. kolo, zápas č. 96

datum: 05.10.2019, 15:30:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Buršík Martin (1.000/1.000)
Hackl Filip (1.000/1.000)

5. kolo
97. BK Levharti Chomutov - BA 2006´ Roudnice n.L. 06.10.2019 10:00 57:68 (7:17 24:38 40:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
5. kolo, zápas č. 97

datum: 06.10.2019, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Mycak Michael (1.000/1.000)
Tesař Michal (1.000/1.000)

98. BA Tygři Louny - BK Kladno 06.10.2019 10:00 42:63 (10:23 25:34 35:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
5. kolo, zápas č. 98

datum: 06.10.2019, 10:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)

99. BŠ Tygři Praha - Sluneta Ústí n. L. 06.10.2019 12:30 84:35 (26:8 47:14 64:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
5. kolo, zápas č. 99

datum: 06.10.2019, 12:30:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Šťavík Radek (1.000/1.000)
Hackl Filip (1.000/1.000)

6. kolo
100. BK Teplice - BK Levharti Chomutov 19.10.2019 13:30 36:98 (7:23 13:48 26:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
6. kolo, zápas č. 100

datum: 19.10.2019, 13:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Šeferová Nicole (1.000/1.000)
Chojnacká Anna (1.000/1.000)

101. Sluneta Ústí n. L. - BA Tygři Louny 19.10.2019 13:00 94:51 (22:7 41:25 69:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
6. kolo, zápas č. 101

datum: 19.10.2019, 13:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Pazourek Jaroslav (1.000/1.000)

102. BK Kladno - BŠ Tygři Praha 19.10.2019 10:30 39:95 (7:25 15:43 29:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
6. kolo, zápas č. 102

datum: 19.10.2019, 10:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.000/1.000)
Šťavík Radek (1.000/1.000)

7. kolo
103. BK Teplice - BA Tygři Louny 20.10.2019 10:00 69:62 (14:21 27:34 46:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
7. kolo, zápas č. 103

datum: 20.10.2019, 10:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Ryvolová Andrea (1.000/1.000)
Lunhul Vladislav (1.000/4.000)

104. Sluneta Ústí n. L. - BK Levharti Chomutov 20.10.2019 09:00 79:71 (23:3 49:27 66:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
7. kolo, zápas č. 104

datum: 20.10.2019, 09:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Pazourek Jaroslav (1.000/1.000)

105. BA 2006´ Roudnice n.L. - BŠ Tygři Praha 20.10.2019 13:00 29:101 (10:26 18:49 23:82)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
7. kolo, zápas č. 105

datum: 20.10.2019, 13:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.000)
Tesař Michal (1.000/1.000)

8. kolo
106. Sluneta Ústí n. L. - BK Teplice 03.11.2019 12:30 100:39 (25:11 49:22 68:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
8. kolo, zápas č. 106

datum: 03.11.2019, 12:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (1.500/1.000)
Asztalos Ondřej (1.500/1.000)

107. BA 2006´ Roudnice n.L. - BK Kladno 03.11.2019 15:00 62:58 (15:18 33:30 48:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
8. kolo, zápas č. 107

datum: 03.11.2019, 15:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Holeš Daniel (1.000/1.500)
Lejčko Jan (1.000/1.500)

108. BA Tygři Louny - BK Levharti Chomutov 03.11.2019 09:30 40:79 (10:24 22:54 35:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
8. kolo, zápas č. 108

datum: 03.11.2019, 09:30:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Nesper Jindřich (1.000/1.000)

9. kolo
109. BA Tygři Louny - BŠ Tygři Praha 16.11.2019 13:00 19:127 (9:33 16:64 16:101)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
9. kolo, zápas č. 109

datum: 16.11.2019, 13:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Šeferová Nicole (1.000/1.000)
Hušek Daniel (1.000/1.000)

110. BA 2006´ Roudnice n.L. - BK Teplice 22.09.2019 10:00 70:53 (20:14 28:31 48:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
9. kolo, zápas č. 110

datum: 22.09.2019, 10:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.000/1.000)
Tesař Michal (1.000/1.000)

111. BK Kladno - Sluneta Ústí n. L. 16.11.2019 13:00 65:81 (10:22 31:42 46:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
9. kolo, zápas č. 111

datum: 16.11.2019, 13:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej (1.000/1.500)
Matys Pavel (1.000/1.500)

10. kolo
112. BK Levharti Chomutov - BŠ Tygři Praha 17.11.2019 10:00 44:84 (3:21 20:35 29:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
10. kolo, zápas č. 112

datum: 17.11.2019, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Čížek Daniel (1.000/1.000)
Ďurana Antonín (1.000/1.000)

113. BK Kladno - BK Teplice 17.11.2019 13:00 87:55 (19:11 44:25 62:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
10. kolo, zápas č. 113

datum: 17.11.2019, 13:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej (1.000/1.000)
Matys Pavel (1.000/1.000)

114. BA 2006´ Roudnice n.L. - Sluneta Ústí n. L. 17.11.2019 15:00 79:82 (22:22 35:44 61:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
10. kolo, zápas č. 114

datum: 17.11.2019, 15:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Lepší Tereza (1.000/3.500)
Pavýza Jiří (1.000/3.000)

11. kolo
115. BA 2006´ Roudnice n.L. - BK Levharti Chomutov 30.11.2019 18:30 62:53 (21:22 34:32 52:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
11. kolo, zápas č. 115

datum: 30.11.2019, 18:30:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Šeferová Nicole (1.000/1.000)
Chojnacká Anna (1.000/1.000)

116. BK Kladno - BA Tygři Louny 30.11.2019 15:30 78:47 (18:16 37:24 58:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
11. kolo, zápas č. 116

datum: 30.11.2019, 15:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Šťavík Radek (1.000/1.000)
Dub Michal (1.000/1.000)

117. Sluneta Ústí n. L. - BŠ Tygři Praha 30.11.2019 12:30 41:91 (10:26 18:46 31:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
11. kolo, zápas č. 117

datum: 30.11.2019, 12:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kult Michal (1.000/1.000)
Kout Jan (1.000/1.000)

12. kolo
118. BK Kladno - BK Levharti Chomutov 01.12.2019 11:30 87:86 (13:21 33:39 54:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
12. kolo, zápas č. 118

datum: 01.12.2019, 11:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Frána Petr (1.000/1.000)
Kvíz Leoš (1.000/1.000)

119. BA 2006´ Roudnice n.L. - BA Tygři Louny 01.12.2019 14:30 74:42 (18:5 23:20 51:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
12. kolo, zápas č. 119

datum: 01.12.2019, 14:30:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Šeferová Nicole (1.000/1.000)
Chojnacká Anna (1.000/1.000)

120. BK Teplice - BŠ Tygři Praha 01.12.2019 10:00 28:64 (6:17 12:28 18:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
12. kolo, zápas č. 120

datum: 01.12.2019, 10:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Blašková Martina (1.000/1.000)
Lahovská Barbora (1.000/1.000)

13. kolo
121. BA Tygři Louny - BK Teplice 14.12.2019 13:00 41:69 (9:20 15:39 23:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
13. kolo, zápas č. 121

datum: 14.12.2019, 13:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)
Nesper Jindřich (1.000/1.000)

122. BK Levharti Chomutov - Sluneta Ústí n. L. 14.12.2019 16:00 57:45 (15:9 27:15 39:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
13. kolo, zápas č. 122

datum: 14.12.2019, 16:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Šlaj Jiří (1.000/1.000)

123. BŠ Tygři Praha - BA 2006´ Roudnice n.L. 14.12.2019 17:30 98:54 (33:5 54:21 75:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
13. kolo, zápas č. 123

datum: 14.12.2019, 17:30:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Benda Tomáš (1.000/1.000)
Mareš Jan (1.000/1.000)

14. kolo
124. BK Levharti Chomutov - BK Teplice 15.12.2019 15:00 68:30 (19:8 29:14 46:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
14. kolo, zápas č. 124

datum: 15.12.2019, 15:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Šlaj Jiří (1.000/1.000)

125. BA Tygři Louny - Sluneta Ústí n. L. 09.12.2019 17:00 37:70 (15:14 29:28 35:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
14. kolo, zápas č. 125

datum: 09.12.2019, 17:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Nesper Jindřich (1.000/1.000)

126. BŠ Tygři Praha - BK Kladno 15.12.2019 09:00 126:39 (42:4 68:19 99:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
14. kolo, zápas č. 126

datum: 15.12.2019, 09:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Benda Tomáš (1.000/1.000)
Jon Miloslav (1.000/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

AirBank

AirBank
dělá bankovnictví jednodušeji, bez zbytečností a hvězdiček, férově a narovinu. Zkrátka takové, abyste se pro něj mohli rozhodnout i vy. www.airbank.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC