image

mladší žáci U14 / žákovská liga / ročník 2019/20 / Skupina E


tabulka
1. BK Pardubice 10 9 1 895:364 19
2. USK Praha 10 9 1 759:479 19
3. ADFORS Basket Litomyšl 10 6 4 782:592 16
4. TJ Sokol Jaroměř-Josefov 10 4 6 523:732 14
5. Královští Sokoli 10 2 8 439:793 12
6. BK NAPOS Vysoká n. L. 10 0 10 421:859 10
1. kolo
169. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - BK NAPOS Vysoká n. L. 02.11.2019 12:30 77:63 (22:20 40:38 60:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina E
1. kolo, zápas č. 169

datum: 02.11.2019, 12:30:00

místo: Tělocvična SŠŘ, Jaroměř

rozhodčí:
Špaček Jan (1.500/1.000)
Poul Matěj (1.500/1.000)

170. BK Pardubice - ADFORS Basket Litomyšl 30.10.2019 18:00 81:41 (16:7 38:20 66:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina E
1. kolo, zápas č. 170

datum: 30.10.2019, 18:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Mareš Roman (1.500/1.000)
Krejsa Vojtěch (1.500/1.000)

2. kolo
171. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - BK Pardubice 21.09.2019 18:00 20:93 (4:32 8:42 14:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina E
2. kolo, zápas č. 171

datum: 21.09.2019, 18:00:00

místo: Tělocvična SŠŘ, Jaroměř

rozhodčí:
Mareš Roman (2.000/1.000)
Krejsa Vojtěch (2.000/1.000)

172. BK NAPOS Vysoká n. L. - ADFORS Basket Litomyšl 21.09.2019 09:00 39:93 (17:15 22:43 29:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina E
2. kolo, zápas č. 172

datum: 21.09.2019, 09:00:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Kult Michal (1.000/1.500)
Kubíček Jiří (1.000/1.500)

173. USK Praha - Královští Sokoli 21.09.2019 15:00 77:31 (25:8 41:14 63:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina E
2. kolo, zápas č. 173

datum: 21.09.2019, 15:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.000/2.000)
Bakajsa Michal (1.000/2.000)

3. kolo
174. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - ADFORS Basket Litomyšl 22.09.2019 10:00 43:67 (16:8 24:26 34:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina E
3. kolo, zápas č. 174

datum: 22.09.2019, 10:00:00

místo: Tělocvična SŠŘ, Jaroměř

rozhodčí:
Mareš Roman (2.000/1.500)
Krejsa Vojtěch (2.000/1.500)

175. BK NAPOS Vysoká n. L. - BK Pardubice 22.09.2019 09:00 35:100 (6:29 16:59 25:83)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina E
3. kolo, zápas č. 175

datum: 22.09.2019, 09:00:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Kult Michal (1.000/1.000)
Kubíček Jiří (1.000/1.000)

4. kolo
176. BK Pardubice - Královští Sokoli 03.10.2019 17:30 113:32 (28:5 56:14 81:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina E
4. kolo, zápas č. 176

datum: 03.10.2019, 17:30:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Mareš Roman (1.000/1.000)
Krejsa Vojtěch (1.000/1.000)

177. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - USK Praha 30.11.2019 12:00 33:72 (5:20 18:37 28:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina E
4. kolo, zápas č. 177

datum: 30.11.2019, 12:00:00

místo: Tělocvična SŠŘ, Jaroměř

rozhodčí:
Trmač Vladislav (1.500/1.000)
Poul Matěj (2.000/1.000)

5. kolo
178. ADFORS Basket Litomyšl - Královští Sokoli 06.10.2019 11:00 105:41 (18:6 48:19 75:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina E
5. kolo, zápas č. 178

datum: 06.10.2019, 11:00:00

místo: Městská hala Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Mareš Roman (1.000/1.000)
Trmač Vladislav (1.000/1.000)

179. BK NAPOS Vysoká n. L. - USK Praha 27.11.2019 18:00 36:66 (11:16 21:28 28:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina E
5. kolo, zápas č. 179

datum: 27.11.2019, 18:00:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Mareš Roman (1.000/1.000)
Krejsa Vojtěch (1.000/1.000)

6. kolo
180. USK Praha - BK Pardubice 19.10.2019 14:00 54:102 (7:34 30:58 39:81)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina E
6. kolo, zápas č. 180

datum: 19.10.2019, 14:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Hendrich Pavel (1.000/2.000)
Vampola Jakub (1.000/2.000)

181. Královští Sokoli - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 19.10.2019 17:00 43:85 (10:26 22:46 30:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina E
6. kolo, zápas č. 181

datum: 19.10.2019, 17:00:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Scholze Štěpán (1.500/1.500)
Chocholoušová Karla (1.500/1.500)

7. kolo
182. USK Praha - ADFORS Basket Litomyšl 20.10.2019 11:00 64:57 (15:13 33:28 47:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina E
7. kolo, zápas č. 182

datum: 20.10.2019, 11:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Kohout Radomír (1.000/1.500)
Melzerová Johana (1.000/2.000)

183. Královští Sokoli - BK NAPOS Vysoká n. L. 20.10.2019 10:00 66:52 (26:9 40:17 52:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina E
7. kolo, zápas č. 183

datum: 20.10.2019, 10:00:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Špaček Jan (1.000/1.000)
Cibulka Radek (1.000/1.000)

8. kolo
184. BK NAPOS Vysoká n. L. - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 03.11.2019 09:00 33:75 (4:16 18:36 24:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina E
8. kolo, zápas č. 184

datum: 03.11.2019, 09:00:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Doubková Tereza (1.000/1.000)
Mareš Štěpán (1.000/1.000)

185. ADFORS Basket Litomyšl - BK Pardubice 03.11.2019 15:00 61:89 (13:25 29:43 43:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina E
8. kolo, zápas č. 185

datum: 03.11.2019, 15:00:00

místo: Městská hala Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Friedl Miroslav (2.000/1.500)
Kazda Petr (2.000/1.500)

9. kolo
186. ADFORS Basket Litomyšl - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 16.11.2019 10:00 99:57 (28:10 55:22 77:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina E
9. kolo, zápas č. 186

datum: 16.11.2019, 10:00:00

místo: Městská hala Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Trmač Vladislav (1.000/1.000)
Poul Matěj (1.500/1.000)

187. BK Pardubice - BK NAPOS Vysoká n. L. 16.11.2019 10:00 118:38 (30:11 57:13 97:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina E
9. kolo, zápas č. 187

datum: 16.11.2019, 10:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Kult Michal (1.000/1.000)
Svoboda Martin (1.000/1.000)

10. kolo
188. BK Pardubice - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 17.11.2019 15:00 118:14 (28:2 58:4 89:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina E
10. kolo, zápas č. 188

datum: 17.11.2019, 15:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Kult Michal (1.000/1.000)
Nývltová Eva (1.000/1.000)

189. ADFORS Basket Litomyšl - BK NAPOS Vysoká n. L. 17.11.2019 08:45 112:30 (13:12 63:14 78:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina E
10. kolo, zápas č. 189

datum: 17.11.2019, 08:45:00

místo: Městská hala Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Trmač Vladislav (1.500/1.000)
Poul Matěj (1.500/1.000)

190. Královští Sokoli - USK Praha 17.11.2019 13:00 53:86 (9:16 24:38 39:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina E
10. kolo, zápas č. 190

datum: 17.11.2019, 13:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Kocián Michal (1.000/1.000)
Toboláková Barbora (1.000/1.000)

11. kolo
191. Královští Sokoli - ADFORS Basket Litomyšl 30.11.2019 13:30 41:110 (10:35 16:64 26:88)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina E
11. kolo, zápas č. 191

datum: 30.11.2019, 13:30:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Kubíček Jiří (1.000/1.000)
Frátrik Josef (1.000/1.000)

192. USK Praha - BK NAPOS Vysoká n. L. 05.10.2019 12:30 91:35 (26:8 48:22 68:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina E
11. kolo, zápas č. 192

datum: 05.10.2019, 12:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Křenek Karel (1.000/1.000)
Koudela Pavel (1.000/1.000)

12. kolo
*193. Královští Sokoli - BK Pardubice 0:20 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina E
12. kolo, zápas č. 193

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

194. USK Praha - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 06.10.2019 09:30 73:34 (21:13 37:14 49:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina E
12. kolo, zápas č. 194

datum: 06.10.2019, 09:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Křenek Karel (1.000/1.500)
Koudela Pavel (1.000/1.500)

13. kolo
195. ADFORS Basket Litomyšl - USK Praha 14.12.2019 15:00 37:107 (5:36 20:53 23:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina E
13. kolo, zápas č. 195

datum: 14.12.2019, 15:00:00

místo: Městská hala Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Brandejs Tomáš (1.000/1.000)
Dočkal Petr (1.000/1.000)

196. BK NAPOS Vysoká n. L. - Královští Sokoli 14.12.2019 12:00 60:61 (10:18 36:38 44:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina E
13. kolo, zápas č. 196

datum: 14.12.2019, 12:00:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Cibulka Radek (1.000/1.000)
(---/---)

14. kolo
197. BK Pardubice - USK Praha 15.12.2019 09:30 61:69 (16:18 28:44 45:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina E
14. kolo, zápas č. 197

datum: 15.12.2019, 09:30:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Kejklíček Roman (2.500/1.000)
Hejduk Jakub (2.500/1.000)

198. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - Královští Sokoli 29.11.2019 19:00 85:71 (22:28 43:44 66:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina E
14. kolo, zápas č. 198

datum: 29.11.2019, 19:00:00

místo: Tělocvična SŠŘ, Jaroměř

rozhodčí:
Mareš Roman (1.000/1.000)
Trmač Vladislav (1.000/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.