image

mladší žákyně U14 / žákovská liga / ročník 2019/20 / Skupina A


tabulka
1. HB Basket Praha 12 12 0 888:429 24
2. BK Klatovy 12 10 2 809:587 22
3. DBaK 12 7 5 855:589 19
4. BK Strakonice 12 6 6 836:635 18
5. Nobiles Nusle 12 5 7 616:711 17
6. BK Sojky Pelhřimov 12 2 10 557:954 14
7. BC Benešov 12 0 12 431:1087 12
1. kolo
1. BC Benešov - Sojky Pelhřimov 02.11.2019 15:00 55:66 (18:10 26:27 45:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 02.11.2019, 15:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Mareš Jan (2.000/1.000)
Vyhlídal Michal (2.000/1.000)

2. Nobiles Nusle - HB Basket 02.11.2019 14:00 34:70 (8:18 13:33 20:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 02.11.2019, 14:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Týř Pavel (2.000/1.000)
Tvrdíková Michaela (1.500/1.000)

3. BK Klatovy - BK Strakonice 02.11.2019 12:30 61:56 (12:14 25:18 47:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 02.11.2019, 12:30:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Podhůrský Pavel (1.000/3.500)
Bílek Martin (1.000/3.000)

2. kolo
4. DBaK - BK Klatovy 21.09.2019 20:00 45:52 (13:17 24:26 35:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
2. kolo, zápas č. 4

datum: 21.09.2019, 20:00:00

místo: ZŠ Kožlany, Kožlany

rozhodčí:
Zámostný Jindřich (2.500/2.000)
Kalabza Lukáš (2.000/1.500)

5. BC Benešov - Nobiles Nusle 21.09.2019 15:00 44:62 (10:17 22:27 36:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
2. kolo, zápas č. 5

datum: 21.09.2019, 15:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Jelínek Jan (1.500/1.000)
Vrla Petr (1.500/1.000)

6. Sojky Pelhřimov - HB Basket 21.09.2019 12:00 31:82 (11:13 19:41 27:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
2. kolo, zápas č. 6

datum: 21.09.2019, 12:00:00

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:
Csöllei Pavel (1.000/1.000)
Havlíček Petr (1.000/1.000)

3. kolo
7. DBaK - BK Strakonice 11.10.2019 18:45 67:45 (16:12 36:23 51:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
3. kolo, zápas č. 7

datum: 11.10.2019, 18:45:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Kalabza Lukáš (1.000/3.500)
Tauber Pavel (1.000/4.000)

8. BC Benešov - HB Basket 22.09.2019 10:00 21:72 (2:20 5:37 12:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
3. kolo, zápas č. 8

datum: 22.09.2019, 10:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Jelínek Jan (1.500/1.000)
Vrla Petr (1.500/1.000)

9. Sojky Pelhřimov - Nobiles Nusle 22.09.2019 09:00 55:65 (8:16 30:27 41:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
3. kolo, zápas č. 9

datum: 22.09.2019, 09:00:00

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:
Csöllei Pavel (1.000/1.000)
Havlíček Petr (1.000/1.000)

4. kolo
10. BK Klatovy - Nobiles Nusle 05.10.2019 14:30 70:46 (23:12 33:22 47:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
4. kolo, zápas č. 10

datum: 05.10.2019, 14:30:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Pivovarský Michal (1.000/3.000)
Kubíček Jiří (1.000/3.000)

11. BK Strakonice - HB Basket 05.10.2019 15:00 26:75 (8:17 12:41 20:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
4. kolo, zápas č. 11

datum: 05.10.2019, 15:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Tomášek Daniel (1.000/1.000)
Petrisko Lukáš (1.000/1.000)

12. DBaK - BC Benešov 05.10.2019 08:45 124:25 (32:6 60:10 91:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
4. kolo, zápas č. 12

datum: 05.10.2019, 08:45:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Jodl Jiří (1.000/2.000)
Buňková Klára (1.000/3.500)

5. kolo
13. BK Klatovy - HB Basket 06.10.2019 13:00 35:72 (8:12 18:31 29:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
5. kolo, zápas č. 13

datum: 06.10.2019, 13:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Ježek Václav (1.000/1.000)
Kuncl Michal (1.000/1.000)

14. BK Strakonice - Nobiles Nusle 06.10.2019 11:00 64:43 (22:9 32:22 53:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
5. kolo, zápas č. 14

datum: 06.10.2019, 11:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Tomášek Daniel (1.000/1.500)
Petrisko Lukáš (1.000/1.500)

15. DBaK - Sojky Pelhřimov 06.10.2019 11:15 101:47 (25:11 49:18 72:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
5. kolo, zápas č. 15

datum: 06.10.2019, 11:15:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/1.000)
Vrla Petr (1.000/1.000)

6. kolo
16. BC Benešov - BK Klatovy 19.10.2019 13:30 32:83 (9:16 13:34 25:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
6. kolo, zápas č. 16

datum: 19.10.2019, 13:30:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Hošek Jan (1.000/1.000)
Bendová Linda (1.500/1.000)

17. Sojky Pelhřimov - BK Strakonice 19.10.2019 16:00 42:86 (9:25 21:51 28:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
6. kolo, zápas č. 17

datum: 19.10.2019, 16:00:00

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:
Dvořák Stanislav (1.000/1.000)
Fikarová Žaneta (1.000/1.000)

18. Nobiles Nusle - DBaK 19.10.2019 13:00 33:68 (11:10 17:35 26:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
6. kolo, zápas č. 18

datum: 19.10.2019, 13:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana (1.000/1.500)
Týř Pavel (1.000/3.500)

7. kolo
19. BC Benešov - BK Strakonice 20.10.2019 09:00 41:94 (10:24 16:52 26:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
7. kolo, zápas č. 19

datum: 20.10.2019, 09:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/1.000)
Toboláková Barbora (1.000/1.000)

20. Sojky Pelhřimov - BK Klatovy 20.10.2019 09:00 46:77 (9:14 21:30 30:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
7. kolo, zápas č. 20

datum: 20.10.2019, 09:00:00

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:
Dvořák Stanislav (1.000/1.000)
Krajcigrová Adéla (1.000/2.500)

21. HB Basket - DBaK 20.10.2019 12:30 58:48 (14:11 34:22 50:35 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
7. kolo, zápas č. 21

datum: 20.10.2019, 12:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)

8. kolo
22. Sojky Pelhřimov - BC Benešov 03.11.2019 09:00 69:60 (19:16 32:23 56:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
8. kolo, zápas č. 22

datum: 03.11.2019, 09:00:00

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:
Novák Václav (1.000/1.000)
Pivovarský Michal (1.000/1.000)

23. HB Basket - Nobiles Nusle 03.11.2019 14:45 70:38 (12:15 43:20 59:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
8. kolo, zápas č. 23

datum: 03.11.2019, 14:45:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/1.000)
Kopecká Barbora (1.000/1.000)

24. BK Strakonice - BK Klatovy 03.11.2019 11:00 55:57 (16:15 27:24 45:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
8. kolo, zápas č. 24

datum: 03.11.2019, 11:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Dvořák Stanislav (2.000/1.000)
Hána Michal (2.000/1.000)

9. kolo
25. BK Strakonice - DBaK 16.11.2019 14:00 81:44 (20:10 38:24 58:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
9. kolo, zápas č. 25

datum: 16.11.2019, 14:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.500/1.500)
Novák Václav (1.500/1.500)

26. HB Basket - BC Benešov 16.11.2019 14:30 119:32 (25:10 56:16 95:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
9. kolo, zápas č. 26

datum: 16.11.2019, 14:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Siegfried Jiří (1.000/1.000)
Reitzová Patricie-Anna (1.000/1.000)

27. Nobiles Nusle - Sojky Pelhřimov 16.11.2019 17:00 59:35 (23:7 35:21 48:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
9. kolo, zápas č. 27

datum: 16.11.2019, 17:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Šmůla Petr (1.000/1.000)
Vrla Petr (1.000/1.000)

10. kolo
28. BK Klatovy - DBaK 15.11.2019 17:00 73:48 (17:22 37:29 56:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
10. kolo, zápas č. 28

datum: 15.11.2019, 17:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Pivovarský Michal (1.000/1.500)
Kuncl Michal (1.000/1.500)

29. Nobiles Nusle - BC Benešov 17.11.2019 09:00 73:30 (20:10 45:15 65:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
10. kolo, zápas č. 29

datum: 17.11.2019, 09:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Šmůla Petr (1.000/2.000)
Vrla Petr (1.000/2.000)

30. HB Basket - Sojky Pelhřimov 17.11.2019 10:30 98:25 (18:2 39:5 67:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
10. kolo, zápas č. 30

datum: 17.11.2019, 10:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Siegfried Jiří (1.000/1.000)
Reitzová Patricie-Anna (1.000/1.000)

11. kolo
31. HB Basket - BK Klatovy 30.11.2019 11:45 58:52 (11:9 27:22 42:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
11. kolo, zápas č. 31

datum: 30.11.2019, 11:45:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Šmůla Petr (1.500/2.000)
Koudela Martin (2.000/2.000)

32. Nobiles Nusle - BK Strakonice 30.11.2019 13:00 84:56 (20:15 48:23 70:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
11. kolo, zápas č. 32

datum: 30.11.2019, 13:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Hejduk Jakub (1.000/2.500)
Bendová Linda (1.000/3.000)

33. Sojky Pelhřimov - DBaK 30.11.2019 13:00 45:80 (16:27 26:41 38:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
11. kolo, zápas č. 33

datum: 30.11.2019, 13:00:00

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:
Dvořák Stanislav (1.000/1.000)
Hána Michal (1.000/1.000)

12. kolo
34. Nobiles Nusle - BK Klatovy 01.12.2019 09:00 41:74 (15:27 21:43 37:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
12. kolo, zápas č. 34

datum: 01.12.2019, 09:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Schaffner Vojta (1.000/1.000)
Podařil Teodor (1.000/2.500)

35. HB Basket - BK Strakonice 01.12.2019 14:30 58:35 (13:11 29:20 41:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
12. kolo, zápas č. 35

datum: 01.12.2019, 14:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Šmůla Petr (1.000/2.500)
Horník Michal (1.000/2.500)

36. BC Benešov - DBaK 01.12.2019 09:00 36:103 (9:25 25:44 31:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
12. kolo, zápas č. 36

datum: 01.12.2019, 09:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/1.000)
Martínek Karel (1.000/1.000)

13. kolo
37. BK Strakonice - BC Benešov 14.12.2019 14:30 123:26 (35:3 65:10 105:14 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
13. kolo, zápas č. 37

datum: 14.12.2019, 14:30:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Balog Lukáš (1.000/1.000)
(---/---)

38. BK Klatovy - Sojky Pelhřimov 14.12.2019 12:00 76:59 (23:14 39:31 58:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
13. kolo, zápas č. 38

datum: 14.12.2019, 12:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.000)
Pivovarský Michal (1.000/1.000)

39. DBaK - HB Basket 13.12.2019 18:45 52:56 (13:8 30:21 41:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
13. kolo, zápas č. 39

datum: 13.12.2019, 18:45:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Kuncl Michal (3.000/2.000)
Kalabza Lukáš (2.000/2.000)

14. kolo
40. BK Klatovy - BC Benešov 15.12.2019 09:00 99:29 (29:11 50:17 73:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
14. kolo, zápas č. 40

datum: 15.12.2019, 09:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Karásek Jan (1.000/1.000)
Podhůrský Pavel (1.000/1.000)

41. BK Strakonice - Sojky Pelhřimov 15.12.2019 10:00 115:37 (35:12 56:17 92:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
14. kolo, zápas č. 41

datum: 15.12.2019, 10:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Siegfried Jiří (1.000/1.000)
Syrovátka František (1.500/1.000)

42. DBaK - Nobiles Nusle 15.12.2019 09:00 75:38 (25:12 43:25 50:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
14. kolo, zápas č. 42

datum: 15.12.2019, 09:00:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Tauber Pavel (1.000/1.500)
Mašek Jakub (1.000/1.500)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.