image

mladší žákyně U14 / žákovská liga / ročník 2019/20 / Skupina B


tabulka
1. BK Levhartice Chomutov 12 12 0 1120:469 24
2. USK Praha 12 9 3 953:495 21
3. Basket Slovanka 12 7 5 992:519 19
4. BK Lokomotiva Karlovy Vary 12 8 4 899:484 18
5. BCM Sokolov 12 4 8 667:766 16
6. Sokol Kladno 12 2 10 548:1033 14
7. BK Kralupy junior 12 0 12 160:1573 12
1. kolo
43. Sokol Kladno - BKj. Kralupy n.V. 28.11.2019 16:45 118:10 (35:2 57:6 85:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
1. kolo, zápas č. 43

datum: 28.11.2019, 16:45:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.000)
Pazourek Jaroslav (1.000/1.000)

44. Basket Slovanka - USK Praha 02.11.2019 14:00 48:62 (10:9 28:21 44:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
1. kolo, zápas č. 44

datum: 02.11.2019, 14:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Barták Matěj (1.000/1.000)
Hendrich Pavel (1.000/1.000)

45. BCM Sokolov - Loko Karlovy Vary 02.11.2019 10:00 37:74 (11:7 18:39 26:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
1. kolo, zápas č. 45

datum: 02.11.2019, 10:00:00

místo: Tělocvična Gymnázia Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Čihák Dominik (1.000/1.000)
Gregor Lukáš (1.000/1.000)

2. kolo
46. Sokol Kladno - BCM Sokolov 21.09.2019 15:00 52:76 (20:15 28:40 38:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
2. kolo, zápas č. 46

datum: 21.09.2019, 15:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/1.000)
Bendová Linda (1.000/1.000)

47. BKj. Kralupy n.V. - Loko Karlovy Vary 21.09.2019 16:00 19:128 (2:37 5:66 14:86)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
2. kolo, zápas č. 47

datum: 21.09.2019, 16:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Šenk Pavel (1.000/1.000)
Petrák Jakub (1.000/1.000)

48. BK Levhartice Chomutov - Basket Slovanka 21.09.2019 16:00 80:66 (27:15 45:25 57:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
2. kolo, zápas č. 48

datum: 21.09.2019, 16:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Nesper Jindřich (1.000/1.000)

3. kolo
49. Sokol Kladno - Loko Karlovy Vary 22.09.2019 10:00 48:99 (14:26 29:58 36:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
3. kolo, zápas č. 49

datum: 22.09.2019, 10:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Musil Jan (2.000/1.000)
Bendová Linda (2.000/1.000)

50. BKj. Kralupy n.V. - BCM Sokolov 22.09.2019 10:00 22:104 (4:30 11:59 14:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
3. kolo, zápas č. 50

datum: 22.09.2019, 10:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Šenk Pavel (1.000/1.000)
Petrák Jakub (1.000/1.000)

51. BK Levhartice Chomutov - USK Praha 22.09.2019 10:00 77:52 (19:10 48:20 58:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
3. kolo, zápas č. 51

datum: 22.09.2019, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.500)
Nesper Jindřich (1.000/2.500)

4. kolo
52. BCM Sokolov - Basket Slovanka 05.10.2019 11:00 46:73 (12:17 27:32 33:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
4. kolo, zápas č. 52

datum: 05.10.2019, 11:00:00

místo: Tělocvična Gymnázia Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Skořepa Petr (1.000/1.000)
Čabala Tadeáš (1.000/1.000)

53. Loko Karlovy Vary - USK Praha 05.10.2019 14:30 65:56 (10:25 36:31 52:47 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
4. kolo, zápas č. 53

datum: 05.10.2019, 14:30:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.500)
Nesper Jindřich (1.000/2.000)

54. Sokol Kladno - BK Levhartice Chomutov 05.10.2019 14:30 35:90 (7:22 9:48 19:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
4. kolo, zápas č. 54

datum: 05.10.2019, 14:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Kovačovič Matej (2.000/1.000)
Hejnic Jan (2.000/1.000)

5. kolo
55. BCM Sokolov - USK Praha 06.10.2019 09:00 49:71 (4:22 18:39 35:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
5. kolo, zápas č. 55

datum: 06.10.2019, 09:00:00

místo: Tělocvična Gymnázia Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Skořepa Petr (1.000/2.500)
Růžička Jan (3.500/2.500)

56. Loko Karlovy Vary - Basket Slovanka 06.10.2019 09:30 75:56 (15:15 32:34 57:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
5. kolo, zápas č. 56

datum: 06.10.2019, 09:30:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/2.000)
Nesper Jindřich (1.000/2.000)

57. BKj. Kralupy n.V. - BK Levhartice Chomutov 06.10.2019 10:00 8:159 (0:44 3:87 6:123)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
5. kolo, zápas č. 57

datum: 06.10.2019, 10:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.000/1.000)
Horník Michal (1.000/1.000)

6. kolo
58. BK Levhartice Chomutov - BCM Sokolov 19.10.2019 16:00 84:42 (30:19 53:23 71:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
6. kolo, zápas č. 58

datum: 19.10.2019, 16:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/1.000)
Nesper Jindřich (1.000/1.000)

59. Basket Slovanka - Sokol Kladno 19.10.2019 16:00 113:32 (22:6 54:13 81:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
6. kolo, zápas č. 59

datum: 19.10.2019, 16:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana (1.000/1.000)
Týř Pavel (1.000/1.000)

60. USK Praha - BKj. Kralupy n.V. 15.12.2019 10:00 138:16 (37:2 74:5 110:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
6. kolo, zápas č. 60

datum: 15.12.2019, 10:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana (1.000/1.000)
Svoboda Luděk (1.500/1.000)

7. kolo
61. BK Levhartice Chomutov - Loko Karlovy Vary 20.10.2019 10:00 64:48 (15:8 26:24 44:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
7. kolo, zápas č. 61

datum: 20.10.2019, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Rom Daniel (1.000/1.000)
Nesper Jindřich (1.000/1.000)

62. Basket Slovanka - BKj. Kralupy n.V. 20.10.2019 09:00 204:8 (51:2 103:6 153:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
7. kolo, zápas č. 62

datum: 20.10.2019, 09:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Štelbacká Kristina (1.000/2.500)
Jindřichová Simona (1.000/2.500)

63. USK Praha - Sokol Kladno 20.10.2019 12:00 93:38 (20:14 49:22 67:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
7. kolo, zápas č. 63

datum: 20.10.2019, 12:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Horník Michal (1.000/1.500)
Vrla Petr (1.000/1.500)

8. kolo
64. BKj. Kralupy n.V. - Sokol Kladno 02.11.2019 16:00 18:98 (6:29 10:50 17:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
8. kolo, zápas č. 64

datum: 02.11.2019, 16:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Benda Tomáš (1.000/2.500)
Málek Jan (1.000/2.500)

65. USK Praha - Basket Slovanka 03.11.2019 10:00 49:44 (10:18 24:26 39:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
8. kolo, zápas č. 65

datum: 03.11.2019, 10:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Syrovátka František (2.500/1.000)
Kohout Radomír (1.500/1.000)

66. Loko Karlovy Vary - BCM Sokolov 03.11.2019 10:00 75:20 (14:4 39:8 54:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
8. kolo, zápas č. 66

datum: 03.11.2019, 10:00:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Jelínek Jan (1.000/2.000)
Bakajsa Michal (1.000/2.000)

9. kolo
67. Loko Karlovy Vary - Sokol Kladno 16.11.2019 14:30 109:23 (19:7 51:11 83:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
9. kolo, zápas č. 67

datum: 16.11.2019, 14:30:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Nesper Jindřich (1.000/1.000)

68. BCM Sokolov - BKj. Kralupy n.V. 16.11.2019 09:00 110:16 (44:4 56:8 82:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
9. kolo, zápas č. 68

datum: 16.11.2019, 09:00:00

místo: Tělocvična Gymnázia Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Kalabza Lukáš (1.000/1.000)
Kuncl Michal (1.000/1.000)

69. USK Praha - BK Levhartice Chomutov 16.11.2019 12:00 47:62 (11:14 30:30 35:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
9. kolo, zápas č. 69

datum: 16.11.2019, 12:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Hendrich Pavel (1.000/1.000)
Moulton Christopher (1.000/1.000)

10. kolo
70. BCM Sokolov - Sokol Kladno 17.11.2019 09:00 90:24 (31:6 49:10 67:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
10. kolo, zápas č. 70

datum: 17.11.2019, 09:00:00

místo: Tělocvična Gymnázia Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Kalabza Lukáš (1.000/3.500)
Kuncl Michal (1.000/3.500)

71. Loko Karlovy Vary - BKj. Kralupy n.V. 17.11.2019 10:00 145:12 (33:4 56:9 103:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
10. kolo, zápas č. 71

datum: 17.11.2019, 10:00:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Nesper Jindřich (1.000/1.000)

72. Basket Slovanka - BK Levhartice Chomutov 17.11.2019 10:00 49:100 (3:28 19:49 33:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
10. kolo, zápas č. 72

datum: 17.11.2019, 10:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Barták Matěj (1.000/1.000)
Bendová Linda (1.000/1.000)

11. kolo
73. USK Praha - BCM Sokolov 30.11.2019 17:00 108:17 (35:3 54:10 87:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
11. kolo, zápas č. 73

datum: 30.11.2019, 17:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Schaffner Vojta (1.000/1.000)
Kohout Radomír (1.000/1.000)

*74. Basket Slovanka - Loko Karlovy Vary 30.11.2019 12:00 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
11. kolo, zápas č. 74

datum: 30.11.2019, 12:00:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/1.000)
Týř Pavel (1.000/1.000)

75. BK Levhartice Chomutov - BKj. Kralupy n.V. 30.11.2019 15:00 146:7 (39:0 79:2 109:3)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
11. kolo, zápas č. 75

datum: 30.11.2019, 15:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (1.000/1.500)
Nesper Jindřich (1.000/1.500)

12. kolo
76. Basket Slovanka - BCM Sokolov 01.12.2019 10:00 79:36 (14:9 39:15 62:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
12. kolo, zápas č. 76

datum: 01.12.2019, 10:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana (1.000/1.000)
Jilg Albert (1.000/1.000)

*77. USK Praha - Loko Karlovy Vary 01.12.2019 10:00 61:37 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
12. kolo, zápas č. 77

datum: 01.12.2019, 10:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Kohout Radomír (1.500/1.000)
Týř Pavel (2.000/1.000)

78. BK Levhartice Chomutov - Sokol Kladno 01.12.2019 16:00 102:31 (27:2 57:10 85:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
12. kolo, zápas č. 78

datum: 01.12.2019, 16:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Ježek Václav (1.000/2.500)
Nesper Jindřich (1.000/2.500)

13. kolo
79. Loko Karlovy Vary - BK Levhartice Chomutov 14.12.2019 10:00 44:68 (10:14 22:36 32:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
13. kolo, zápas č. 79

datum: 14.12.2019, 10:00:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Kuncl Michal (1.000/1.000)
Kalabza Lukáš (1.000/1.000)

80. BKj. Kralupy n.V. - Basket Slovanka 12.12.2019 17:45 12:125 (3:27 3:68 10:104)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
13. kolo, zápas č. 80

datum: 12.12.2019, 17:45:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav (1.000/1.000)
Hejnic Jan (1.000/1.000)

81. Sokol Kladno - USK Praha 10.12.2019 16:45 30:118 (9:25 15:51 26:86)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
13. kolo, zápas č. 81

datum: 10.12.2019, 16:45:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav (1.000/1.000)
Koc Ondřej (1.000/1.000)

14. kolo
82. BCM Sokolov - BK Levhartice Chomutov 12.12.2019 17:30 40:88 (16:18 19:47 26:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
14. kolo, zápas č. 82

datum: 12.12.2019, 17:30:00

místo: Tělocvična Gymnázia Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Nesper Jindřich (1.000/1.000)
Veselá Lucie (1.000/1.000)

83. Sokol Kladno - Basket Slovanka 13.12.2019 17:30 19:115 (2:26 7:54 15:86)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
14. kolo, zápas č. 83

datum: 13.12.2019, 17:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.000/1.000)
Zámostný Jindřich (1.000/1.000)

84. BKj. Kralupy n.V. - USK Praha 14.11.2019 17:00 12:98 (5:22 7:50 11:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
14. kolo, zápas č. 84

datum: 14.11.2019, 17:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Šmíd Vojtěch (1.000/2.000)
Lejčko Jan (1.000/1.500)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.