image

mladší žákyně U14 / žákovská liga / ročník 2019/20 / Skupina D


tabulka
1. BŠ Tygři Praha 12 12 0 1094:394 24
2. ŠBK Parker-Hannifin Sadská 12 9 3 926:480 21
3. BA Sparta Praha 12 9 3 802:529 21
4. BK Brandýs nad Labem 12 6 6 637:649 18
5. BC Kolín 12 4 8 531:833 16
6. BK Studánka Pardubice 12 2 10 397:924 14
7. AŠ Mladá Boleslav 12 0 12 272:850 12
1. kolo
127. BŠ Tygři Praha - BA Sparta Praha 02.11.2019 16:00 95:40 (16:10 44:24 66:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
1. kolo, zápas č. 127

datum: 02.11.2019, 16:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Holeš Daniel (1.000/1.000)
Lejčko Jan (1.000/1.000)

128. BK Brandýs n.L. - ŠBK Parker-Hannifin Sadská 02.11.2019 12:00 29:62 (6:18 14:35 20:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
1. kolo, zápas č. 128

datum: 02.11.2019, 12:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Reitzová Patricie-Anna (1.000/1.500)
Vrla Petr (1.000/1.000)

129. BC Kolín - Studánka Pardubice 02.11.2019 13:30 53:38 (8:9 18:21 33:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
1. kolo, zápas č. 129

datum: 02.11.2019, 13:30:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Syrovátka František (1.000/1.000)
Kotrbatá Zuzana (1.000/1.000)

2. kolo
130. BŠ Tygři Praha - AŠ Mladá Boleslav 21.09.2019 17:00 102:8 (26:4 53:6 81:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
2. kolo, zápas č. 130

datum: 21.09.2019, 17:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej (1.000/1.000)
Siegfried Jiří (1.000/1.000)

131. BK Brandýs n.L. - BC Kolín 23.10.2019 17:30 74:48 (17:13 41:28 55:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
2. kolo, zápas č. 131

datum: 23.10.2019, 17:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Křenek Karel (1.000/1.000)
Hejnic Jan (1.000/1.000)

132. ŠBK Parker-Hannifin Sadská - Studánka Pardubice 21.09.2019 13:30 84:31 (21:10 46:17 58:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
2. kolo, zápas č. 132

datum: 21.09.2019, 13:30:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Křenek Karel (1.000/1.500)
Koudela Pavel (1.000/1.500)

3. kolo
133. BA Sparta Praha - AŠ Mladá Boleslav 22.09.2019 17:30 83:16 (15:8 34:11 61:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
3. kolo, zápas č. 133

datum: 22.09.2019, 17:30:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Čížek Daniel (1.000/1.000)
Lejčko Jan (1.000/1.000)

134. BK Brandýs n.L. - Studánka Pardubice 22.09.2019 09:30 62:41 (17:11 32:16 48:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
3. kolo, zápas č. 134

datum: 22.09.2019, 09:30:00

místo: Sportcentrum, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Šmíd Vojtěch (1.000/4.000)
Koudela Martin (1.000/4.000)

135. ŠBK Parker-Hannifin Sadská - BC Kolín 01.10.2019 17:00 114:31 (32:10 53:18 80:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
3. kolo, zápas č. 135

datum: 01.10.2019, 17:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Petrák Jakub (1.000/1.000)
Hejnic Jan (1.000/1.000)

4. kolo
136. AŠ Mladá Boleslav - BC Kolín 05.10.2019 13:00 35:57 (12:11 16:30 25:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
4. kolo, zápas č. 136

datum: 05.10.2019, 13:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.000)
Poživil Jaroslav (1.000/1.000)

137. BŠ Tygři Praha - BK Brandýs n.L. 05.10.2019 17:30 80:40 (16:6 40:22 60:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
4. kolo, zápas č. 137

datum: 05.10.2019, 17:30:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.000/1.000)
Dub Michal (1.000/1.000)

138. BA Sparta Praha - ŠBK Parker-Hannifin Sadská 05.10.2019 13:00 28:60 (7:11 10:25 23:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
4. kolo, zápas č. 138

datum: 05.10.2019, 13:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Kocián Michal (1.000/1.000)
Šmůla Petr (1.000/1.000)

5. kolo
139. AŠ Mladá Boleslav - Studánka Pardubice 06.10.2019 15:30 27:48 (6:8 13:18 15:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
5. kolo, zápas č. 139

datum: 06.10.2019, 15:30:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Benda Tomáš (1.000/1.000)
Vyhlídal Michal (1.500/1.000)

140. BŠ Tygři Praha - ŠBK Parker-Hannifin Sadská 06.10.2019 14:15 76:46 (24:7 40:17 55:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
5. kolo, zápas č. 140

datum: 06.10.2019, 14:15:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Šťavík Radek (1.000/1.000)
Hackl Filip (1.000/1.000)

141. BA Sparta Praha - BK Brandýs n.L. 06.10.2019 15:00 62:28 (9:7 33:16 45:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
5. kolo, zápas č. 141

datum: 06.10.2019, 15:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Kocián Michal (1.000/2.000)
Šmůla Petr (1.000/2.000)

6. kolo
142. BK Brandýs n.L. - AŠ Mladá Boleslav 19.10.2019 11:00 53:32 (15:0 31:10 45:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
6. kolo, zápas č. 142

datum: 19.10.2019, 11:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Šenk Pavel (1.000/1.000)
Kopecká Barbora (1.000/1.000)

143. BC Kolín - BŠ Tygři Praha 19.10.2019 09:00 10:89 (1:23 4:43 4:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
6. kolo, zápas č. 143

datum: 19.10.2019, 09:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Renc Jan (1.000/1.000)
Petrák Jakub (1.000/1.000)

144. Studánka Pardubice - BA Sparta Praha 19.10.2019 14:30 42:104 (8:29 24:49 34:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
6. kolo, zápas č. 144

datum: 19.10.2019, 14:30:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Schmidt David (1.500/1.000)
Černohorský Marek (1.500/1.000)

7. kolo
145. ŠBK Parker-Hannifin Sadská - AŠ Mladá Boleslav 20.10.2019 10:00 99:27 (31:6 57:13 70:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
7. kolo, zápas č. 145

datum: 20.10.2019, 10:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/4.000)
Bendová Linda (1.000/3.000)

146. BC Kolín - BA Sparta Praha 20.10.2019 11:30 32:66 (9:23 21:34 26:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
7. kolo, zápas č. 146

datum: 20.10.2019, 11:30:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000)
Menšík Richard (1.000/1.000)

147. Studánka Pardubice - BŠ Tygři Praha 20.10.2019 14:00 24:136 (8:43 13:69 18:102)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
7. kolo, zápas č. 147

datum: 20.10.2019, 14:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Kašpar Tomáš (2.000/1.000)
Bubeníčková Michaela (2.000/1.000)

8. kolo
148. BA Sparta Praha - BŠ Tygři Praha 03.11.2019 15:00 44:65 (10:20 21:36 34:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
8. kolo, zápas č. 148

datum: 03.11.2019, 15:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/1.000)
Csöllei Pavel (1.000/1.000)

149. ŠBK Parker-Hannifin Sadská - BK Brandýs n.L. 03.11.2019 09:00 83:56 (12:14 36:20 61:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
8. kolo, zápas č. 149

datum: 03.11.2019, 09:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Toboláková Barbora (1.000/1.000)
Bendová Linda (1.000/1.000)

150. Studánka Pardubice - BC Kolín 03.11.2019 12:00 55:66 (14:13 24:36 35:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
8. kolo, zápas č. 150

datum: 03.11.2019, 12:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Holubová Anežka (1.500/1.500)
Kašpar Tomáš (1.500/1.500)

9. kolo
151. AŠ Mladá Boleslav - BA Sparta Praha 16.11.2019 14:00 28:84 (8:21 14:48 14:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
9. kolo, zápas č. 151

datum: 16.11.2019, 14:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Nesvadba Miloš (1.000/1.000)
Tejček Tomáš (1.000/1.000)

152. Studánka Pardubice - BK Brandýs n.L. 16.11.2019 18:00 23:71 (4:15 10:38 18:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
9. kolo, zápas č. 152

datum: 16.11.2019, 18:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Toboláková Barbora (1.000/1.000)
Mareš Roman (1.000/1.000)

153. BC Kolín - ŠBK Parker-Hannifin Sadská 16.11.2019 09:00 26:92 (5:27 11:44 20:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
9. kolo, zápas č. 153

datum: 16.11.2019, 09:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.000/1.000)
Koudela Pavel (1.000/1.000)

10. kolo
154. AŠ Mladá Boleslav - BŠ Tygři Praha 17.11.2019 10:00 17:71 (2:13 7:35 14:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
10. kolo, zápas č. 154

datum: 17.11.2019, 10:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Nesvadba Miloš (1.000/1.000)
Tejček Tomáš (1.000/1.000)

155. BC Kolín - BK Brandýs n.L. 17.11.2019 13:00 30:77 (7:24 16:32 26:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
10. kolo, zápas č. 155

datum: 17.11.2019, 13:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.000/1.000)
Koudela Pavel (1.000/1.000)

156. Studánka Pardubice - ŠBK Parker-Hannifin Sadská 17.11.2019 13:00 21:104 (5:16 11:48 16:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
10. kolo, zápas č. 156

datum: 17.11.2019, 13:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Holubová Anežka (1.000/1.500)
Jarolímek Otto (1.000/1.500)

11. kolo
157. Studánka Pardubice - AŠ Mladá Boleslav 30.11.2019 19:00 36:16 (12:3 22:5 27:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
11. kolo, zápas č. 157

datum: 30.11.2019, 19:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Svoboda Martin (1.000/1.000)
Mareš Roman (1.000/1.000)

158. ŠBK Parker-Hannifin Sadská - BŠ Tygři Praha 30.11.2019 15:00 44:82 (8:30 20:41 33:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
11. kolo, zápas č. 158

datum: 30.11.2019, 15:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Benda Tomáš (1.000/1.000)
Mareš Jan (1.000/1.000)

159. BK Brandýs n.L. - BA Sparta Praha 30.11.2019 09:30 46:68 (11:20 22:34 35:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
11. kolo, zápas č. 159

datum: 30.11.2019, 09:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/1.000)
Slanina Vladimír (1.000/1.000)

12. kolo
160. BC Kolín - AŠ Mladá Boleslav 01.12.2019 09:00 69:21 (17:6 36:8 56:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
12. kolo, zápas č. 160

datum: 01.12.2019, 09:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Benda Tomáš (1.000/1.000)
Jon Miloslav (1.000/1.000)

161. BK Brandýs n.L. - BŠ Tygři Praha 01.12.2019 10:00 43:88 (9:18 21:44 31:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
12. kolo, zápas č. 161

datum: 01.12.2019, 10:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Dub Michal (1.000/1.000)
Poláček Vojtěch (1.000/1.000)

162. ŠBK Parker-Hannifin Sadská - BA Sparta Praha 01.12.2019 11:00 48:60 (13:15 26:31 40:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
12. kolo, zápas č. 162

datum: 01.12.2019, 11:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Kubíček Jiří (1.000/1.000)
Frátrik Josef (1.000/1.000)

13. kolo
163. AŠ Mladá Boleslav - ŠBK Parker-Hannifin Sadská 14.12.2019 15:30 13:90 (3:35 3:56 5:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
13. kolo, zápas č. 163

datum: 14.12.2019, 15:30:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.000/1.000)
Dub Michal (1.000/1.000)

164. BA Sparta Praha - BC Kolín 14.12.2019 14:00 81:49 (24:6 45:23 67:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
13. kolo, zápas č. 164

datum: 14.12.2019, 14:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/1.000)
Hejduk Jakub (1.000/1.000)

165. BŠ Tygři Praha - Studánka Pardubice 14.12.2019 13:30 119:18 (31:6 63:8 90:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
13. kolo, zápas č. 165

datum: 14.12.2019, 13:30:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Petrák Jakub (1.000/1.000)
Siegfried Jiří (1.000/1.000)

14. kolo
166. AŠ Mladá Boleslav - BK Brandýs n.L. 15.12.2019 10:00 32:58 (6:17 10:27 22:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
14. kolo, zápas č. 166

datum: 15.12.2019, 10:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Velda Pavel (1.000/1.000)
Frána Petr (1.000/1.000)

167. BŠ Tygři Praha - BC Kolín 15.12.2019 13:00 91:60 (25:20 44:36 69:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
14. kolo, zápas č. 167

datum: 15.12.2019, 13:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.000/1.000)
Hackl Filip (1.000/1.000)

168. BA Sparta Praha - Studánka Pardubice 15.12.2019 09:00 82:20 (22:2 36:10 63:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
14. kolo, zápas č. 168

datum: 15.12.2019, 09:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Čížek Daniel (1.000/1.000)
Vrla Petr (1.000/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.