image

mladší žákyně U14 / žákovská liga / ročník 2019/20 / Skupina D


tabulka
1. BŠ Tygři Praha 12 12 0 1094:394 24
2. ŠBK Parker-Hannifin Sadská 12 9 3 926:480 21
3. BA Sparta Praha 12 9 3 802:529 21
4. BK Brandýs nad Labem 12 6 6 637:649 18
5. BC Kolín 12 4 8 531:833 16
6. BK Studánka Pardubice 12 2 10 397:924 14
7. AŠ Mladá Boleslav 12 0 12 272:850 12
1. kolo
127. BŠ Tygři Praha - BA Sparta Praha 02.11.2019 16:00 95:40 (16:10 44:24 66:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
1. kolo, zápas č. 127

datum: 02.11.2019, 16:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Holeš Daniel (1.000/1.000)
Lejčko Jan (1.000/1.000)

128. BK Brandýs n.L. - ŠBK Parker-Hannifin Sadská 02.11.2019 12:00 29:62 (6:18 14:35 20:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
1. kolo, zápas č. 128

datum: 02.11.2019, 12:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Reitzová Patricie-Anna (1.000/1.500)
Vrla Petr (1.000/1.000)

129. BC Kolín - Studánka Pardubice 02.11.2019 13:30 53:38 (8:9 18:21 33:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
1. kolo, zápas č. 129

datum: 02.11.2019, 13:30:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Syrovátka František (1.000/1.000)
Kotrbatá Zuzana (1.000/1.000)

2. kolo
130. BŠ Tygři Praha - AŠ Mladá Boleslav 21.09.2019 17:00 102:8 (26:4 53:6 81:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
2. kolo, zápas č. 130

datum: 21.09.2019, 17:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej (1.000/1.000)
Siegfried Jiří (1.000/1.000)

131. BK Brandýs n.L. - BC Kolín 23.10.2019 17:30 74:48 (17:13 41:28 55:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
2. kolo, zápas č. 131

datum: 23.10.2019, 17:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Křenek Karel (1.000/1.000)
Hejnic Jan (1.000/1.000)

132. ŠBK Parker-Hannifin Sadská - Studánka Pardubice 21.09.2019 13:30 84:31 (21:10 46:17 58:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
2. kolo, zápas č. 132

datum: 21.09.2019, 13:30:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Křenek Karel (1.000/1.500)
Koudela Pavel (1.000/1.500)

3. kolo
133. BA Sparta Praha - AŠ Mladá Boleslav 22.09.2019 17:30 83:16 (15:8 34:11 61:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
3. kolo, zápas č. 133

datum: 22.09.2019, 17:30:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Čížek Daniel (1.000/1.000)
Lejčko Jan (1.000/1.000)

134. BK Brandýs n.L. - Studánka Pardubice 22.09.2019 09:30 62:41 (17:11 32:16 48:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
3. kolo, zápas č. 134

datum: 22.09.2019, 09:30:00

místo: Sportcentrum, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Šmíd Vojtěch (1.000/4.000)
Koudela Martin (1.000/4.000)

135. ŠBK Parker-Hannifin Sadská - BC Kolín 01.10.2019 17:00 114:31 (32:10 53:18 80:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
3. kolo, zápas č. 135

datum: 01.10.2019, 17:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Petrák Jakub (1.000/1.000)
Hejnic Jan (1.000/1.000)

4. kolo
136. AŠ Mladá Boleslav - BC Kolín 05.10.2019 13:00 35:57 (12:11 16:30 25:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
4. kolo, zápas č. 136

datum: 05.10.2019, 13:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.000)
Poživil Jaroslav (1.000/1.000)

137. BŠ Tygři Praha - BK Brandýs n.L. 05.10.2019 17:30 80:40 (16:6 40:22 60:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
4. kolo, zápas č. 137

datum: 05.10.2019, 17:30:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.000/1.000)
Dub Michal (1.000/1.000)

138. BA Sparta Praha - ŠBK Parker-Hannifin Sadská 05.10.2019 13:00 28:60 (7:11 10:25 23:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
4. kolo, zápas č. 138

datum: 05.10.2019, 13:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Kocián Michal (1.000/1.000)
Šmůla Petr (1.000/1.000)

5. kolo
139. AŠ Mladá Boleslav - Studánka Pardubice 06.10.2019 15:30 27:48 (6:8 13:18 15:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
5. kolo, zápas č. 139

datum: 06.10.2019, 15:30:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Benda Tomáš (1.000/1.000)
Vyhlídal Michal (1.500/1.000)

140. BŠ Tygři Praha - ŠBK Parker-Hannifin Sadská 06.10.2019 14:15 76:46 (24:7 40:17 55:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
5. kolo, zápas č. 140

datum: 06.10.2019, 14:15:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Šťavík Radek (1.000/1.000)
Hackl Filip (1.000/1.000)

141. BA Sparta Praha - BK Brandýs n.L. 06.10.2019 15:00 62:28 (9:7 33:16 45:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
5. kolo, zápas č. 141

datum: 06.10.2019, 15:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Kocián Michal (1.000/2.000)
Šmůla Petr (1.000/2.000)

6. kolo
142. BK Brandýs n.L. - AŠ Mladá Boleslav 19.10.2019 11:00 53:32 (15:0 31:10 45:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
6. kolo, zápas č. 142

datum: 19.10.2019, 11:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Šenk Pavel (1.000/1.000)
Kopecká Barbora (1.000/1.000)

143. BC Kolín - BŠ Tygři Praha 19.10.2019 09:00 10:89 (1:23 4:43 4:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
6. kolo, zápas č. 143

datum: 19.10.2019, 09:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Renc Jan (1.000/1.000)
Petrák Jakub (1.000/1.000)

144. Studánka Pardubice - BA Sparta Praha 19.10.2019 14:30 42:104 (8:29 24:49 34:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
6. kolo, zápas č. 144

datum: 19.10.2019, 14:30:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Schmidt David (1.500/1.000)
Černohorský Marek (1.500/1.000)

7. kolo
145. ŠBK Parker-Hannifin Sadská - AŠ Mladá Boleslav 20.10.2019 10:00 99:27 (31:6 57:13 70:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
7. kolo, zápas č. 145

datum: 20.10.2019, 10:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/4.000)
Bendová Linda (1.000/3.000)

146. BC Kolín - BA Sparta Praha 20.10.2019 11:30 32:66 (9:23 21:34 26:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
7. kolo, zápas č. 146

datum: 20.10.2019, 11:30:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000)
Menšík Richard (1.000/1.000)

147. Studánka Pardubice - BŠ Tygři Praha 20.10.2019 14:00 24:136 (8:43 13:69 18:102)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
7. kolo, zápas č. 147

datum: 20.10.2019, 14:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Kašpar Tomáš (2.000/1.000)
Bubeníčková Michaela (2.000/1.000)

8. kolo
148. BA Sparta Praha - BŠ Tygři Praha 03.11.2019 15:00 44:65 (10:20 21:36 34:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
8. kolo, zápas č. 148

datum: 03.11.2019, 15:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/1.000)
Csöllei Pavel (1.000/1.000)

149. ŠBK Parker-Hannifin Sadská - BK Brandýs n.L. 03.11.2019 09:00 83:56 (12:14 36:20 61:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
8. kolo, zápas č. 149

datum: 03.11.2019, 09:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Toboláková Barbora (1.000/1.000)
Bendová Linda (1.000/1.000)

150. Studánka Pardubice - BC Kolín 03.11.2019 12:00 55:66 (14:13 24:36 35:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
8. kolo, zápas č. 150

datum: 03.11.2019, 12:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Holubová Anežka (1.500/1.500)
Kašpar Tomáš (1.500/1.500)

9. kolo
151. AŠ Mladá Boleslav - BA Sparta Praha 16.11.2019 14:00 28:84 (8:21 14:48 14:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
9. kolo, zápas č. 151

datum: 16.11.2019, 14:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Nesvadba Miloš (1.000/1.000)
Tejček Tomáš (1.000/1.000)

152. Studánka Pardubice - BK Brandýs n.L. 16.11.2019 18:00 23:71 (4:15 10:38 18:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
9. kolo, zápas č. 152

datum: 16.11.2019, 18:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Toboláková Barbora (1.000/1.000)
Mareš Roman (1.000/1.000)

153. BC Kolín - ŠBK Parker-Hannifin Sadská 16.11.2019 09:00 26:92 (5:27 11:44 20:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
9. kolo, zápas č. 153

datum: 16.11.2019, 09:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.000/1.000)
Koudela Pavel (1.000/1.000)

10. kolo
154. AŠ Mladá Boleslav - BŠ Tygři Praha 17.11.2019 10:00 17:71 (2:13 7:35 14:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
10. kolo, zápas č. 154

datum: 17.11.2019, 10:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Nesvadba Miloš (1.000/1.000)
Tejček Tomáš (1.000/1.000)

155. BC Kolín - BK Brandýs n.L. 17.11.2019 13:00 30:77 (7:24 16:32 26:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
10. kolo, zápas č. 155

datum: 17.11.2019, 13:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.000/1.000)
Koudela Pavel (1.000/1.000)

156. Studánka Pardubice - ŠBK Parker-Hannifin Sadská 17.11.2019 13:00 21:104 (5:16 11:48 16:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
10. kolo, zápas č. 156

datum: 17.11.2019, 13:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Holubová Anežka (1.000/1.500)
Jarolímek Otto (1.000/1.500)

11. kolo
157. Studánka Pardubice - AŠ Mladá Boleslav 30.11.2019 19:00 36:16 (12:3 22:5 27:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
11. kolo, zápas č. 157

datum: 30.11.2019, 19:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Svoboda Martin (1.000/1.000)
Mareš Roman (1.000/1.000)

158. ŠBK Parker-Hannifin Sadská - BŠ Tygři Praha 30.11.2019 15:00 44:82 (8:30 20:41 33:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
11. kolo, zápas č. 158

datum: 30.11.2019, 15:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Benda Tomáš (1.000/1.000)
Mareš Jan (1.000/1.000)

159. BK Brandýs n.L. - BA Sparta Praha 30.11.2019 09:30 46:68 (11:20 22:34 35:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
11. kolo, zápas č. 159

datum: 30.11.2019, 09:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/1.000)
Slanina Vladimír (1.000/1.000)

12. kolo
160. BC Kolín - AŠ Mladá Boleslav 01.12.2019 09:00 69:21 (17:6 36:8 56:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
12. kolo, zápas č. 160

datum: 01.12.2019, 09:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Benda Tomáš (1.000/1.000)
Jon Miloslav (1.000/1.000)

161. BK Brandýs n.L. - BŠ Tygři Praha 01.12.2019 10:00 43:88 (9:18 21:44 31:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
12. kolo, zápas č. 161

datum: 01.12.2019, 10:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Dub Michal (1.000/1.000)
Poláček Vojtěch (1.000/1.000)

162. ŠBK Parker-Hannifin Sadská - BA Sparta Praha 01.12.2019 11:00 48:60 (13:15 26:31 40:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
12. kolo, zápas č. 162

datum: 01.12.2019, 11:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Kubíček Jiří (1.000/1.000)
Frátrik Josef (1.000/1.000)

13. kolo
163. AŠ Mladá Boleslav - ŠBK Parker-Hannifin Sadská 14.12.2019 15:30 13:90 (3:35 3:56 5:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
13. kolo, zápas č. 163

datum: 14.12.2019, 15:30:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.000/1.000)
Dub Michal (1.000/1.000)

164. BA Sparta Praha - BC Kolín 14.12.2019 14:00 81:49 (24:6 45:23 67:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
13. kolo, zápas č. 164

datum: 14.12.2019, 14:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/1.000)
Hejduk Jakub (1.000/1.000)

165. BŠ Tygři Praha - Studánka Pardubice 14.12.2019 13:30 119:18 (31:6 63:8 90:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
13. kolo, zápas č. 165

datum: 14.12.2019, 13:30:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Petrák Jakub (1.000/1.000)
Siegfried Jiří (1.000/1.000)

14. kolo
166. AŠ Mladá Boleslav - BK Brandýs n.L. 15.12.2019 10:00 32:58 (6:17 10:27 22:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
14. kolo, zápas č. 166

datum: 15.12.2019, 10:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Velda Pavel (1.000/1.000)
Frána Petr (1.000/1.000)

167. BŠ Tygři Praha - BC Kolín 15.12.2019 13:00 91:60 (25:20 44:36 69:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
14. kolo, zápas č. 167

datum: 15.12.2019, 13:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.000/1.000)
Hackl Filip (1.000/1.000)

168. BA Sparta Praha - Studánka Pardubice 15.12.2019 09:00 82:20 (22:2 36:10 63:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina D
14. kolo, zápas č. 168

datum: 15.12.2019, 09:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Čížek Daniel (1.000/1.000)
Vrla Petr (1.000/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

AirBank

AirBank
dělá bankovnictví jednodušeji, bez zbytečností a hvězdiček, férově a narovinu. Zkrátka takové, abyste se pro něj mohli rozhodnout i vy. www.airbank.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC