image

mladší žákyně U14 / žákovská liga / ročník 2019/20 / Skupina E


tabulka
1. Sokol Hradec Králové 14 14 0 1261:502 28
2. BK Žabiny Brno 14 12 2 1078:585 26
3. K2 Prostějov 14 10 4 958:667 24
4. KP Brno 14 8 6 686:736 22
5. Jiskra Kyjov 14 5 9 710:834 19
6. SKB Zlín 14 5 9 646:1193 19
7. BK Žabiny Brno B 14 1 13 554:940 15
8. BK VLČICE Žďár 14 1 13 551:987 15
1. kolo
169. K2 Prostějov - SKB Zlín 02.11.2019 09:45 97:33 (28:13 51:20 74:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina E
1. kolo, zápas č. 169

datum: 02.11.2019, 09:45:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Jakubík Petr (1.000/1.500)
Račanský Martin (1.000/1.000)

170. Jiskra Kyjov - KP Brno 02.11.2019 15:15 42:50 (9:13 13:27 29:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina E
1. kolo, zápas č. 170

datum: 02.11.2019, 15:15:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Vybíral Michal (1.000/1.000)
Dokoupil Tomáš (1.000/1.000)

171. BK VLČICE Žďár - Sokol H. Králové 06.11.2019 18:15 30:90 (7:27 18:53 28:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina E
1. kolo, zápas č. 171

datum: 06.11.2019, 18:15:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Veis Martin (1.000/1.000)
Trmač Vladislav (1.000/1.000)

172. Žabiny Brno - Žabiny Brno B 04.11.2019 14:00 70:35 (23:8 41:17 53:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina E
1. kolo, zápas č. 172

datum: 04.11.2019, 14:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000)
Josefus Ondřej (1.000/1.000)

2. kolo
173. K2 Prostějov - Žabiny Brno 21.09.2019 17:00 54:61 (13:15 23:28 39:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina E
2. kolo, zápas č. 173

datum: 21.09.2019, 17:00:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Giecek Adam (1.000/2.500)
Billík Dennis (1.000/1.000)

174. SKB Zlín - Žabiny Brno B 21.09.2019 16:00 67:53 (20:15 40:22 50:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina E
2. kolo, zápas č. 174

datum: 21.09.2019, 16:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Zachar Dominik (1.000/2.500)
Hudec Filip (1.000/2.500)

175. Jiskra Kyjov - BK VLČICE Žďár 21.09.2019 15:00 52:38 (15:6 21:24 37:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina E
2. kolo, zápas č. 175

datum: 21.09.2019, 15:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Krčmář Dominik (1.000/1.000)
Račanský Martin (1.000/1.000)

176. KP Brno - Sokol H. Králové 21.09.2019 15:00 38:69 (4:28 17:36 27:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina E
2. kolo, zápas č. 176

datum: 21.09.2019, 15:00:00

místo: Tělocvična Purkyňova 2, Brno

rozhodčí:
Nehoda Pavel (1.000/1.000)
Mrázek Michal (1.000/1.000)

3. kolo
177. K2 Prostějov - Žabiny Brno B 22.09.2019 10:00 76:25 (18:10 40:13 60:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina E
3. kolo, zápas č. 177

datum: 22.09.2019, 10:00:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Giecek Adam (1.000/1.000)
Billík Dennis (1.000/1.000)

178. SKB Zlín - Žabiny Brno 22.09.2019 10:00 29:119 (7:37 13:70 101:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina E
3. kolo, zápas č. 178

datum: 22.09.2019, 10:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Zachar Dominik (1.000/1.000)
Hudec Filip (1.000/1.000)

179. Jiskra Kyjov - Sokol H. Králové 29.11.2019 16:45 27:93 (9:27 16:50 22:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina E
3. kolo, zápas č. 179

datum: 29.11.2019, 16:45:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Mynarčík Petr (1.000/1.000)
Kubeš Michal (1.000/1.000)

180. KP Brno - BK VLČICE Žďár 22.09.2019 09:00 50:26 (9:9 20:15 34:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina E
3. kolo, zápas č. 180

datum: 22.09.2019, 09:00:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Nehoda Pavel (1.000/1.000)
Mrázek Michal (1.000/1.000)

4. kolo
181. Žabiny Brno - BK VLČICE Žďár 30.11.2019 08:30 118:23 (30:10 59:13 99:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina E
4. kolo, zápas č. 181

datum: 30.11.2019, 08:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Jansa Martin (1.000/1.000)
Zavřel Maxmilian (1.000/1.000)

182. Žabiny Brno B - Sokol H. Králové 30.11.2019 15:30 27:116 (11:24 17:56 21:90)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina E
4. kolo, zápas č. 182

datum: 30.11.2019, 15:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Novák Petr (2.000/1.000)
Krčmář Dominik (2.000/1.000)

183. K2 Prostějov - Jiskra Kyjov 05.10.2019 10:00 71:59 (18:21 36:35 50:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina E
4. kolo, zápas č. 183

datum: 05.10.2019, 10:00:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Zachar Dominik (1.000/1.500)
Janoušek Petr (1.000/1.500)

184. SKB Zlín - KP Brno 05.10.2019 14:00 75:96 (14:16 34:46 50:81)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina E
4. kolo, zápas č. 184

datum: 05.10.2019, 14:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Hudec Filip (1.000/2.000)
Račanský Martin (1.000/2.000)

5. kolo
185. Žabiny Brno - Sokol H. Králové 01.12.2019 08:30 40:82 (8:17 19:41 27:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina E
5. kolo, zápas č. 185

datum: 01.12.2019, 08:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Novák Petr (2.000/1.000)
Krčmář Dominik (3.000/1.000)

186. Žabiny Brno B - BK VLČICE Žďár 01.12.2019 14:30 39:31 (11:4 19:14 25:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina E
5. kolo, zápas č. 186

datum: 01.12.2019, 14:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (1.000/1.000)
Josefus Ondřej (1.000/1.000)

187. K2 Prostějov - KP Brno 06.10.2019 13:30 72:36 (24:8 43:20 62:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina E
5. kolo, zápas č. 187

datum: 06.10.2019, 13:30:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Křičková Lenka (1.000/1.000)
Bráblík Jan (1.000/1.000)

188. SKB Zlín - Jiskra Kyjov 06.10.2019 11:00 53:90 (13:27 23:51 36:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina E
5. kolo, zápas č. 188

datum: 06.10.2019, 11:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Hudec Filip (1.000/1.000)
Račanský Martin (1.000/1.000)

6. kolo
189. Jiskra Kyjov - Žabiny Brno 19.10.2019 12:00 46:68 (11:22 23:46 37:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina E
6. kolo, zápas č. 189

datum: 19.10.2019, 12:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Kubeš Michal (1.500/1.500)
Sekáč Martin (1.500/1.500)

190. KP Brno - Žabiny Brno B 19.10.2019 13:00 59:50 (23:9 35:25 41:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina E
6. kolo, zápas č. 190

datum: 19.10.2019, 13:00:00

místo: Tělocvična Purkyňova 2, Brno

rozhodčí:
Mynarčík Petr (1.000/1.000)
Bráblík Jan (1.000/1.000)

191. BK VLČICE Žďár - K2 Prostějov 19.10.2019 14:15 34:100 (8:27 15:47 25:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina E
6. kolo, zápas č. 191

datum: 19.10.2019, 14:15:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Trmač Vladislav (1.000/1.000)
Poul Matěj (1.000/1.000)

192. Sokol H. Králové - SKB Zlín 19.10.2019 18:00 156:18 (40:4 75:11 111:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina E
6. kolo, zápas č. 192

datum: 19.10.2019, 18:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Němec Karel (1.000/1.000)
Jaroš Milan (1.000/1.000)

7. kolo
193. Jiskra Kyjov - Žabiny Brno B 20.10.2019 10:45 57:43 (15:10 31:24 42:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina E
7. kolo, zápas č. 193

datum: 20.10.2019, 10:45:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Kubeš Michal (1.500/1.000)
Sekáč Martin (1.500/1.000)

194. KP Brno - Žabiny Brno 20.10.2019 11:45 21:56 (8:20 12:31 16:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina E
7. kolo, zápas č. 194

datum: 20.10.2019, 11:45:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Křičková Lenka (1.000/1.000)
Dolejš Václav (1.000/2.000)

195. BK VLČICE Žďár - SKB Zlín 20.10.2019 12:45 65:71 (12:21 27:34 51:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina E
7. kolo, zápas č. 195

datum: 20.10.2019, 12:45:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Trmač Vladislav (1.000/2.000)
Poul Matěj (1.000/2.000)

196. Sokol H. Králové - K2 Prostějov 20.10.2019 09:00 93:47 (14:13 45:17 63:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina E
7. kolo, zápas č. 196

datum: 20.10.2019, 09:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Vyhlídal Michal (1.000/1.000)
Kolář Jaroslav (1.000/1.000)

8. kolo
197. SKB Zlín - K2 Prostějov 03.11.2019 14:00 21:102 (2:37 8:61 18:86)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina E
8. kolo, zápas č. 197

datum: 03.11.2019, 14:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Mikšík Milan (1.000/1.000)
Kraváček Břetislav (1.000/1.000)

198. KP Brno - Jiskra Kyjov 03.11.2019 09:00 56:49 (16:12 28:18 37:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina E
8. kolo, zápas č. 198

datum: 03.11.2019, 09:00:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Karabínová Natálie (1.000/1.000)
Bráblík Jan (1.000/1.000)

199. Sokol H. Králové - BK VLČICE Žďár 04.11.2019 16:30 83:29 (27:3 42:10 63:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina E
8. kolo, zápas č. 199

datum: 04.11.2019, 16:30:00

místo: hala ZŠ Kukleny, Hradec Králové - Kukleny

rozhodčí:
Scholzová Michaela (1.000/1.000)
Krejsa Vojtěch (1.000/1.000)

200. Žabiny Brno B - Žabiny Brno 03.11.2019 16:00 26:78 (7:10 11:39 24:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina E
8. kolo, zápas č. 200

datum: 03.11.2019, 16:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Jakubík Petr (1.000/1.000)
Račanský Martin (1.500/1.500)

9. kolo
201. Žabiny Brno B - K2 Prostějov 16.11.2019 18:30 44:71 (11:19 18:27 31:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina E
9. kolo, zápas č. 201

datum: 16.11.2019, 18:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Novák Petr (1.000/1.000)
Račanský Martin (2.000/1.000)

202. Žabiny Brno - SKB Zlín 16.11.2019 16:30 118:21 (31:2 54:8 89:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina E
9. kolo, zápas č. 202

datum: 16.11.2019, 16:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.000/2.000)
Račanský Martin (2.000/1.500)

203. Sokol H. Králové - Jiskra Kyjov 16.11.2019 14:00 80:36 (17:15 44:27 61:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina E
9. kolo, zápas č. 203

datum: 16.11.2019, 14:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Trmač Vladislav (1.000/3.000)
Poul Matěj (1.000/2.000)

204. BK VLČICE Žďár - KP Brno 16.11.2019 15:30 44:57 (12:17 20:37 37:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina E
9. kolo, zápas č. 204

datum: 16.11.2019, 15:30:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Melichárek Ivo (1.000/1.000)
Mynarčík Petr (1.000/1.000)

10. kolo
205. Žabiny Brno - K2 Prostějov 17.11.2019 08:00 70:58 (21:12 45:29 56:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina E
10. kolo, zápas č. 205

datum: 17.11.2019, 08:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Novák Petr (1.000/1.000)
Josefus Ondřej (1.000/1.000)

206. Žabiny Brno B - SKB Zlín 17.11.2019 12:00 49:50 (16:8 28:30 38:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina E
10. kolo, zápas č. 206

datum: 17.11.2019, 12:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Kubiš Michal (2.000/1.000)
Josefus Ondřej (2.000/2.000)

207. BK VLČICE Žďár - Jiskra Kyjov 17.11.2019 11:30 51:58 (7:16 25:29 32:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina E
10. kolo, zápas č. 207

datum: 17.11.2019, 11:30:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Melichárek Ivo (1.000/1.000)
Mynarčík Petr (1.000/1.000)

208. Sokol H. Králové - KP Brno 17.11.2019 09:00 69:33 (25:7 38:13 58:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina E
10. kolo, zápas č. 208

datum: 17.11.2019, 09:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Kocián Michal (1.000/1.000)
Toboláková Barbora (1.000/1.000)

11. kolo
209. Sokol H. Králové - Žabiny Brno 05.10.2019 15:00 69:58 (20:16 37:30 57:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina E
11. kolo, zápas č. 209

datum: 05.10.2019, 15:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Barták Matěj (1.000/1.000)
Bakajsa Michal (1.000/1.000)

210. BK VLČICE Žďár - Žabiny Brno B 05.10.2019 13:00 55:50 (19:15 23:26 39:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina E
11. kolo, zápas č. 210

datum: 05.10.2019, 13:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Kubeš Michal (1.000/1.500)
Mynarčík Petr (1.000/1.000)

211. KP Brno - K2 Prostějov 30.11.2019 09:15 44:55 (9:10 32:20 38:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina E
11. kolo, zápas č. 211

datum: 30.11.2019, 09:15:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Dolejš Václav (1.000/1.000)
Bráblík Jan (1.000/1.000)

212. Jiskra Kyjov - SKB Zlín 30.11.2019 15:30 50:62 (14:17 18:37 39:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina E
11. kolo, zápas č. 212

datum: 30.11.2019, 15:30:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Dokoupil Tomáš (1.000/1.500)
Vybíral Michal (1.000/1.500)

12. kolo
213. BK VLČICE Žďár - Žabiny Brno 15.10.2019 18:15 48:98 (7:30 52:17 31:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina E
12. kolo, zápas č. 213

datum: 15.10.2019, 18:15:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Trmač Vladislav (1.000/1.500)
Špaček Jan (1.000/1.500)

214. Sokol H. Králové - Žabiny Brno B 06.10.2019 13:00 101:25 (21:6 41:10 76:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina E
12. kolo, zápas č. 214

datum: 06.10.2019, 13:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.000/1.000)
Koudela Martin (1.000/1.000)

215. Jiskra Kyjov - K2 Prostějov 01.12.2019 09:00 44:49 (10:8 21:31 29:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina E
12. kolo, zápas č. 215

datum: 01.12.2019, 09:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Vybíral Michal (1.000/1.000)
Dokoupil Tomáš (1.000/1.000)

216. KP Brno - SKB Zlín 01.12.2019 09:45 64:37 (16:20 39:22 56:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina E
12. kolo, zápas č. 216

datum: 01.12.2019, 09:45:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Dolejš Václav (1.000/1.000)
Bráblík Jan (1.000/1.000)

13. kolo
217. Žabiny Brno B - Jiskra Kyjov 14.12.2019 10:30 52:60 (9:16 20:30 33:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina E
13. kolo, zápas č. 217

datum: 14.12.2019, 10:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Karabínová Natálie (1.500/1.000)
Josefus Ondřej (1.500/1.000)

218. Žabiny Brno - KP Brno 14.12.2019 08:30 56:33 (18:8 29:16 41:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina E
13. kolo, zápas č. 218

datum: 14.12.2019, 08:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Karabínová Natálie (2.500/1.000)
Josefus Ondřej (2.500/1.000)

219. SKB Zlín - BK VLČICE Žďár 14.12.2019 12:45 69:55 (22:10 41:24 59:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina E
13. kolo, zápas č. 219

datum: 14.12.2019, 12:45:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Doležal Vratislav (1.000/1.000)
Sokolovský Ladislav (1.000/1.000)

220. K2 Prostějov - Sokol H. Králové 14.12.2019 11:30 54:81 (8:28 18:46 41:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina E
13. kolo, zápas č. 220

datum: 14.12.2019, 11:30:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Jakubík Petr (1.000/1.000)
Krčmář Dominik (1.000/1.000)

14. kolo
221. Žabiny Brno - Jiskra Kyjov 15.12.2019 10:00 68:40 (12:7 35:19 50:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina E
14. kolo, zápas č. 221

datum: 15.12.2019, 10:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.500/1.000)
Josefus Ondřej (1.500/1.000)

222. Žabiny Brno B - KP Brno 15.12.2019 08:00 36:49 (11:10 17:21 24:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina E
14. kolo, zápas č. 222

datum: 15.12.2019, 08:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel (2.000/1.000)
Josefus Ondřej (2.000/1.000)

223. K2 Prostějov - BK VLČICE Žďár 15.12.2019 11:00 52:22 (19:6 23:10 40:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina E
14. kolo, zápas č. 223

datum: 15.12.2019, 11:00:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Jakubík Petr (1.000/1.000)
Vildová Linda (1.000/1.000)

224. SKB Zlín - Sokol H. Králové 14.12.2019 15:45 40:79 (6:14 12:28 22:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina E
14. kolo, zápas č. 224

datum: 14.12.2019, 15:45:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Menšík Jan (1.000/1.000)
Zachar Dominik (1.000/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

AirBank

AirBank
dělá bankovnictví jednodušeji, bez zbytečností a hvězdiček, férově a narovinu. Zkrátka takové, abyste se pro něj mohli rozhodnout i vy. www.airbank.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC