image

mladší žákyně U14 / žákovská liga / ročník 2019/20 / Skupina F


tabulka
1. SBŠ Ostrava 12 12 0 964:450 24
2. Basket Ostrava 12 10 2 943:588 22
3. SK Bruntál 12 7 5 603:621 19
4. OSK Olomouc 12 5 7 596:722 17
5. Loko Krnov 12 4 8 606:721 16
6. BK Havířov 12 3 9 523:817 15
7. Basket Valmez 12 1 11 470:786 13
1. kolo
225. Basket Valmez - OSK Olomouc 02.11.2019 12:30 49:52 (17:19 27:29 37:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina F
1. kolo, zápas č. 225

datum: 02.11.2019, 12:30:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Menšík Jan (1.000/1.000)
Mrázek Michal (1.000/1.000)

226. SBŠ Ostrava - Basket Ostrava 02.11.2019 15:00 68:39 (17:10 36:14 42:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina F
1. kolo, zápas č. 226

datum: 02.11.2019, 15:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Pilch Marek (1.000/1.000)
Pospíšil Zdeněk (1.000/1.000)

227. SK Bruntál - Loko Krnov 02.11.2019 09:00 56:45 (14:2 30:25 46:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina F
1. kolo, zápas č. 227

datum: 02.11.2019, 09:00:00

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:
Jedličková Kateřina (1.000/1.000)
Balušková Veronika (1.000/1.500)

2. kolo
228. Basket Valmez - BK Havířov 21.09.2019 12:45 47:30 (11:12 17:21 38:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina F
2. kolo, zápas č. 228

datum: 21.09.2019, 12:45:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Giecek Adam (1.000/1.000)
Billík Dennis (1.000/1.000)

229. SBŠ Ostrava - SK Bruntál 21.09.2019 11:00 90:42 (14:8 47:18 66:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina F
2. kolo, zápas č. 229

datum: 21.09.2019, 11:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Konvička Jan (1.000/1.000)
Smelty Jiří (1.000/1.000)

230. Basket Ostrava - Loko Krnov 21.09.2019 18:00 75:44 (22:5 40:20 57:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina F
2. kolo, zápas č. 230

datum: 21.09.2019, 18:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Menšík Jan (1.000/1.500)
Kremser Jakub (1.000/1.500)

3. kolo
231. OSK Olomouc - BK Havířov 22.09.2019 09:00 77:24 (38:2 47:10 60:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina F
3. kolo, zápas č. 231

datum: 22.09.2019, 09:00:00

místo: SH Gymnázia Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.000/1.000)
Vildová Linda (1.000/1.000)

232. SBŠ Ostrava - Loko Krnov 22.09.2019 11:00 81:38 (9:16 42:28 68:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina F
3. kolo, zápas č. 232

datum: 22.09.2019, 11:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Konvička Jan (1.000/1.500)
Smelty Jiří (1.000/1.500)

233. Basket Ostrava - SK Bruntál 22.09.2019 12:30 75:31 (19:12 42:18 51:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina F
3. kolo, zápas č. 233

datum: 22.09.2019, 12:30:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Menšík Jan (1.000/1.000)
Kremser Jakub (1.000/1.000)

4. kolo
234. BK Havířov - SK Bruntál 30.11.2019 17:00 42:63 (12:17 21:31 32:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina F
4. kolo, zápas č. 234

datum: 30.11.2019, 17:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Ščurek Vojtěch (1.000/1.000)
Križanová Johana (1.000/2.000)

235. Basket Valmez - SBŠ Ostrava 05.10.2019 10:00 24:82 (5:19 5:43 19:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina F
4. kolo, zápas č. 235

datum: 05.10.2019, 10:00:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Menšík Jan (2.000/1.000)
Kraváček Břetislav (2.000/1.000)

236. OSK Olomouc - Basket Ostrava 05.10.2019 10:00 37:76 (10:22 17:41 26:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina F
4. kolo, zápas č. 236

datum: 05.10.2019, 10:00:00

místo: SH Gymnázia Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Vildová Linda (1.000/1.000)
Fanta Jiří (1.000/1.000)

5. kolo
237. BK Havířov - Loko Krnov 01.12.2019 10:00 62:56 (13:13 27:27 43:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina F
5. kolo, zápas č. 237

datum: 01.12.2019, 10:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (1.000/1.500)
Križanová Johana (1.000/1.500)

238. Basket Valmez - Basket Ostrava 06.10.2019 12:45 25:94 (11:26 15:45 21:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina F
5. kolo, zápas č. 238

datum: 06.10.2019, 12:45:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Petrák Robin (2.000/1.000)
Menšík Jan (2.000/1.000)

239. OSK Olomouc - SBŠ Ostrava 06.10.2019 10:00 35:81 (10:18 20:42 25:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina F
5. kolo, zápas č. 239

datum: 06.10.2019, 10:00:00

místo: SH Gymnázia Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Vildová Linda (2.000/1.000)
Janoušek Petr (1.500/1.000)

6. kolo
240. SBŠ Ostrava - BK Havířov 17.10.2019 16:45 79:30 (16:6 39:17 58:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina F
6. kolo, zápas č. 240

datum: 17.10.2019, 16:45:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Nováková Bára (1.000/1.000)
Holaň Dominik (1.000/1.000)

241. SK Bruntál - Basket Valmez 19.10.2019 09:00 60:37 (19:4 29:7 42:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina F
6. kolo, zápas č. 241

datum: 19.10.2019, 09:00:00

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:
Kavan Jonáš (3.000/1.000)
Klapetek René (3.000/1.000)

242. Loko Krnov - OSK Olomouc 19.10.2019 12:00 58:47 (13:12 30:21 41:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina F
6. kolo, zápas č. 242

datum: 19.10.2019, 12:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Billík Dennis (1.500/1.000)
Chodura Ondřej (2.000/1.000)

7. kolo
243. Basket Ostrava - BK Havířov 20.10.2019 10:00 83:55 (29:13 51:22 67:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina F
7. kolo, zápas č. 243

datum: 20.10.2019, 10:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/1.000)
Rusz Ondřej (1.000/1.000)

244. SK Bruntál - OSK Olomouc 20.10.2019 09:00 52:29 (13:6 26:16 33:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina F
7. kolo, zápas č. 244

datum: 20.10.2019, 09:00:00

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:
Kavan Jonáš (1.000/1.000)
Klapetek René (1.000/1.000)

245. Loko Krnov - Basket Valmez 20.10.2019 10:00 71:37 (10:8 34:26 51:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina F
7. kolo, zápas č. 245

datum: 20.10.2019, 10:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Billík Dennis (1.000/1.000)
Chodura Ondřej (1.500/1.000)

8. kolo
246. OSK Olomouc - Basket Valmez 03.11.2019 11:00 54:43 (14:11 31:22 43:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina F
8. kolo, zápas č. 246

datum: 03.11.2019, 11:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Opletal Petr (1.500/1.000)
Zachar Dominik (1.500/1.000)

247. Basket Ostrava - SBŠ Ostrava 03.11.2019 12:30 74:86 (14:32 34:49 52:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina F
8. kolo, zápas č. 247

datum: 03.11.2019, 12:30:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Posker Jan (1.000/3.500)
Ščurek Vojtěch (1.000/3.500)

248. Loko Krnov - SK Bruntál 03.11.2019 09:00 33:55 (11:16 20:31 25:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina F
8. kolo, zápas č. 248

datum: 03.11.2019, 09:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Dolinek Ivo (1.000/1.000)
Čarnecký Martin (1.000/1.000)

9. kolo
249. BK Havířov - OSK Olomouc 16.11.2019 17:00 57:49 (19:14 27:27 39:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina F
9. kolo, zápas č. 249

datum: 16.11.2019, 17:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/1.000)
Nevřela Tomáš (1.000/1.000)

250. Loko Krnov - SBŠ Ostrava 12.11.2019 20:00 45:62 (14:22 23:36 28:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina F
9. kolo, zápas č. 250

datum: 12.11.2019, 20:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Čarnecký Martin (1.000/1.000)
Jedličková Kateřina (1.000/1.000)

251. SK Bruntál - Basket Ostrava 16.11.2019 16:30 38:56 (8:22 21:28 26:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina F
9. kolo, zápas č. 251

datum: 16.11.2019, 16:30:00

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:
Holeš Daniel (1.000/1.000)
Holaň Dominik (1.000/1.000)

10. kolo
252. BK Havířov - Basket Valmez 17.11.2019 09:00 60:41 (17:5 32:8 46:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina F
10. kolo, zápas č. 252

datum: 17.11.2019, 09:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/1.000)
Nevřela Tomáš (1.000/1.000)

253. SK Bruntál - SBŠ Ostrava 12.11.2019 17:00 38:63 (15:14 24:35 28:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina F
10. kolo, zápas č. 253

datum: 12.11.2019, 17:00:00

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:
Kremser Jakub (1.000/1.000)
Chodura Ondřej (1.000/1.000)

254. Loko Krnov - Basket Ostrava 17.11.2019 10:00 44:96 (8:25 24:57 37:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina F
10. kolo, zápas č. 254

datum: 17.11.2019, 10:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Čarnecký Martin (1.000/1.000)
Frank Vojtěch (1.500/1.000)

11. kolo
255. Loko Krnov - BK Havířov 05.10.2019 09:30 63:35 (20:3 38:9 47:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina F
11. kolo, zápas č. 255

datum: 05.10.2019, 09:30:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Chodura Ondřej (1.000/1.000)
Klapetek René (1.000/1.000)

256. Basket Ostrava - Basket Valmez 30.11.2019 17:30 91:59 (30:8 56:28 40:83)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina F
11. kolo, zápas č. 256

datum: 30.11.2019, 17:30:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Jurda Aleš (1.000/1.000)
Posker Jan (1.000/1.000)

257. SBŠ Ostrava - OSK Olomouc 30.11.2019 14:00 94:31 (20:12 37:17 68:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina F
11. kolo, zápas č. 257

datum: 30.11.2019, 14:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Billík Dennis (1.000/1.000)
Klapetek René (1.000/1.000)

12. kolo
258. SK Bruntál - BK Havířov 06.10.2019 09:00 74:36 (24:9 41:17 52:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina F
12. kolo, zápas č. 258

datum: 06.10.2019, 09:00:00

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:
Chodura Ondřej (1.000/1.000)
Klapetek René (1.000/1.000)

259. SBŠ Ostrava - Basket Valmez 01.12.2019 09:00 80:22 (19:2 31:4 58:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina F
12. kolo, zápas č. 259

datum: 01.12.2019, 09:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Veselý Ondřej (1.000/2.000)
Holaň Dominik (1.000/1.000)

260. Basket Ostrava - OSK Olomouc 01.12.2019 10:00 97:41 (23:18 54:27 79:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina F
12. kolo, zápas č. 260

datum: 01.12.2019, 10:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Jurda Aleš (1.000/1.000)
Posker Jan (1.000/1.000)

13. kolo
261. BK Havířov - Basket Ostrava 11.12.2019 16:15 60:87 (15:16 26:34 40:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina F
13. kolo, zápas č. 261

datum: 11.12.2019, 16:15:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Konvička Jan (1.000/1.000)
Billík Dennis (1.000/1.000)

262. OSK Olomouc - SK Bruntál 14.12.2019 16:30 69:46 (12:11 33:30 49:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina F
13. kolo, zápas č. 262

datum: 14.12.2019, 16:30:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Račanský Martin (1.000/1.000)
Billík Dennis (1.000/1.000)

263. Basket Valmez - Loko Krnov 14.12.2019 11:30 40:64 (12:18 16:32 29:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina F
13. kolo, zápas č. 263

datum: 14.12.2019, 11:30:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Tichov Michael (1.000/1.000)
Nevřela Tomáš (1.000/1.000)

14. kolo
264. BK Havířov - SBŠ Ostrava 09.12.2019 16:30 32:98 (13:25 21:56 25:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina F
14. kolo, zápas č. 264

datum: 09.12.2019, 16:30:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Konvička Jan (1.000/1.000)
Menšík Jan (1.000/1.000)

265. Basket Valmez - SK Bruntál 15.12.2019 11:30 46:48 (12:14 22:26 32:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina F
14. kolo, zápas č. 265

datum: 15.12.2019, 11:30:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Menšík Jan (1.000/1.000)
Hudec Filip (1.000/1.000)

266. OSK Olomouc - Loko Krnov 15.12.2019 09:00 75:45 (26:14 41:30 51:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina F
14. kolo, zápas č. 266

datum: 15.12.2019, 09:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Zachar Dominik (1.000/1.000)
Billík Dennis (1.000/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.