image

ženy / 1. liga / ročník 2019/20 / základní část


tabulka
1. USK Praha B 22 19 3 1648:1224 41
2. ŠKO-ENERGO MB 22 18 4 1719:1369 40
3. BK Studánka Pardubice 22 15 7 1367:1254 37
4. TJ Sokol Pečky 22 13 9 1535:1447 35
5. Aritma Praha 22 12 10 1567:1574 34
6. Sokol Nusle 22 11 11 1450:1495 33
7. BK Žabiny Brno B 22 10 12 1475:1529 32
8. KP Brno junior 22 10 12 1558:1586 32
9. BA Sparta 22 9 13 1498:1524 31
10. BK Havířov 22 8 14 1545:1550 30
11. Bižuterie Jablonec n.N. 22 7 15 1336:1526 29
12. K2 Prostějov 22 0 22 1106:1726 22
1. kolo
1. Studánka Pardubice - Sokol Pečky 14.12.2019 16:00 45:61 (8:15 26:29 31:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
1. kolo, zápas č. 1

datum: 14.12.2019, 16:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000/---)
Kovář Jan (1.000/2.000/---)


2. KP Brno junior - Žabiny Brno B 14.12.2019 13:30 59:79 (10:20 25:37 47:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
1. kolo, zápas č. 2

datum: 14.12.2019, 13:30:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Veis Martin (2.000/1.500/---)
Dolejš Václav (2.000/1.500/---)


3. BA Sparta - Sokol Nusle 14.12.2019 16:00 62:77 (11:19 26:41 45:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
1. kolo, zápas č. 3

datum: 14.12.2019, 16:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.500/1.000/---)
Hendrich Pavel (1.500/2.000/---)


4. USK Praha B - Aritma Praha 14.12.2019 09:00 84:60 (16:17 37:23 57:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
1. kolo, zápas č. 4

datum: 14.12.2019, 09:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Toboláková Barbora (1.000/1.000/---)
Novák Václav (2.000/1.000/---)


5. B. Jablonec n. N. - Ško-Energo MB 14.12.2019 17:00 51:90 (15:17 19:45 34:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
1. kolo, zápas č. 5

datum: 14.12.2019, 17:00:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Barták Dominik (2.500/2.000/---)
Theodor Pavel (2.500/2.000/---)


6. K2 Prostějov - BK Havířov 14.12.2019 19:00 42:75 (14:20 20:39 36:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
1. kolo, zápas č. 6

datum: 14.12.2019, 19:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Fanta Jiří (2.000/2.000/---)
Vildová Linda (2.000/2.000/---)


2. kolo
7. Studánka Pardubice - K2 Prostějov 05.10.2019 15:00 85:45 (11:11 36:22 58:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
2. kolo, zápas č. 7

datum: 05.10.2019, 15:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.000/2.000/---)
Koudela Martin (1.000/2.000/---)


8. Sokol Pečky - BK Havířov 05.10.2019 17:30 72:70 (23:26 42:43 55:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
2. kolo, zápas č. 8

datum: 05.10.2019, 17:30:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Kučírek Martin (1.000/1.000/---)
Svoboda Martin (1.500/1.000/---)


9. KP Brno junior - B. Jablonec n. N. 05.10.2019 18:00 60:54 (14:8 27:20 50:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
2. kolo, zápas č. 9

datum: 05.10.2019, 18:00:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Veis Martin (1.000/2.000/---)
Zachar Dominik (1.000/2.000/---)


10. Žabiny Brno B - Ško-Energo MB 05.10.2019 10:30 48:82 (10:24 23:41 33:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
2. kolo, zápas č. 10

datum: 05.10.2019, 10:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Karabínová Natálie (1.500/1.500/---)
Dolejš Václav (1.500/1.500/---)


11. BA Sparta - USK Praha B 05.10.2019 15:00 60:65 (15:15 32:27 46:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
2. kolo, zápas č. 11

datum: 05.10.2019, 15:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Kocián Michal (2.500/1.000/---)
Šmůla Petr (3.000/1.000/---)


12. Sokol Nusle - Aritma Praha 05.10.2019 18:00 50:62 (14:17 22:32 35:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
2. kolo, zápas č. 12

datum: 05.10.2019, 18:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Kovačovič Matej (2.000/1.500/---)
Hejnic Jan (2.000/1.000/---)


3. kolo
13. Studánka Pardubice - BK Havířov 06.10.2019 10:00 88:74 (27:17 43:41 71:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
3. kolo, zápas č. 13

datum: 06.10.2019, 10:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.000/2.000/---)
Koudela Martin (1.000/2.000/---)


14. Sokol Pečky - K2 Prostějov 06.10.2019 12:00 91:58 (22:17 48:28 65:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
3. kolo, zápas č. 14

datum: 06.10.2019, 12:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Kučírek Martin (1.500/1.000/---)
Blahout Petr (1.500/1.000/---)


15. KP Brno junior - Ško-Energo MB 06.10.2019 10:00 58:77 (20:24 29:42 44:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
3. kolo, zápas č. 15

datum: 06.10.2019, 10:00:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Veis Martin (1.000/3.000/---)
Zachar Dominik (1.000/3.000/---)


16. Žabiny Brno B - B. Jablonec n. N. 06.10.2019 08:00 78:69 (21:26 41:42 66:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
3. kolo, zápas č. 16

datum: 06.10.2019, 08:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Kubeš Michal (1.500/1.500/---)
Mynarčík Petr (1.500/1.500/---)


17. BA Sparta - Aritma Praha 06.10.2019 13:00 73:75 (22:19 38:36 55:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
3. kolo, zápas č. 17

datum: 06.10.2019, 13:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Kocián Michal (2.000/2.000/---)
Šmůla Petr (3.000/1.500/---)


18. Sokol Nusle - USK Praha B 06.10.2019 09:00 68:65 (19:23 41:34 56:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
3. kolo, zápas č. 18

datum: 06.10.2019, 09:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Peterková Lucie (2.000/1.000/---)
Šmíd Vojtěch (4.000/3.000/---)


4. kolo
19. K2 Prostějov - USK Praha B 19.10.2019 12:00 55:72 (14:18 27:38 39:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
4. kolo, zápas č. 19

datum: 19.10.2019, 12:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (2.000/1.000/---)
Vildová Linda (3.000/1.500/---)


20. BK Havířov - Aritma Praha 19.10.2019 17:00 78:73 (22:20 34:40 56:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
4. kolo, zápas č. 20

datum: 19.10.2019, 17:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000/---)
Konvička Jan (1.000/2.500/---)


21. B. Jablonec n. N. - BA Sparta 19.10.2019 13:00 63:55 (13:13 23:30 43:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
4. kolo, zápas č. 21

datum: 19.10.2019, 13:00:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Jelínek Jan (1.500/3.000/---)
Hejduk Jakub (1.500/2.000/---)


22. Ško-Energo MB - Sokol Nusle 08.11.2019 18:30 100:76 (27:23 59:46 79:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
4. kolo, zápas č. 22

datum: 08.11.2019, 18:30:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Theodor Pavel (2.000/4.000/---)
Kout Jan (2.500/4.000/---)


23. Studánka Pardubice - KP Brno junior 19.10.2019 11:45 75:50 (16:16 42:26 60:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
4. kolo, zápas č. 23

datum: 19.10.2019, 11:45:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.500/---)
Krejsa Vojtěch (1.000/1.500/---)


24. Sokol Pečky - Žabiny Brno B 19.10.2019 16:00 75:61 (21:14 40:37 66:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
4. kolo, zápas č. 24

datum: 19.10.2019, 16:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Šenk Pavel (1.000/1.500/---)
Kopecká Barbora (1.500/1.500/---)


5. kolo
25. K2 Prostějov - Aritma Praha 20.10.2019 10:00 58:77 (21:16 30:41 48:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
5. kolo, zápas č. 25

datum: 20.10.2019, 10:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Hecl Jan (2.000/1.500/---)
Vildová Linda (2.000/2.000/---)


26. BK Havířov - USK Praha B 20.10.2019 10:00 74:82 (21:20 41:47 57:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
5. kolo, zápas č. 26

datum: 20.10.2019, 10:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000/---)
Konvička Jan (1.000/1.000/---)


27. B. Jablonec n. N. - Sokol Nusle 18.10.2019 19:00 57:70 (15:16 24:25 46:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
5. kolo, zápas č. 27

datum: 18.10.2019, 19:00:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Mašek Tomáš (4.000/2.000/---)
Menšík Richard (1.500/3.000/---)


28. Ško-Energo MB - BA Sparta 18.10.2019 18:30 84:62 (20:10 45:21 68:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
5. kolo, zápas č. 28

datum: 18.10.2019, 18:30:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Křenek Karel (1.500/2.000/---)
Hejnic Jan (1.500/2.500/---)


29. Studánka Pardubice - Žabiny Brno B 20.10.2019 11:00 74:49 (19:12 42:28 58:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
5. kolo, zápas č. 29

datum: 20.10.2019, 11:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.500/---)
Havlíček Petr (1.000/1.500/---)


30. Sokol Pečky - KP Brno junior 20.10.2019 09:30 91:80 (13:26 39:40 62:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
5. kolo, zápas č. 30

datum: 20.10.2019, 09:30:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/1.500/---)
Kopecká Barbora (1.000/1.500/---)


6. kolo
31. KP Brno junior - K2 Prostějov 02.11.2019 15:00 88:62 (25:15 55:34 70:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
6. kolo, zápas č. 31

datum: 02.11.2019, 15:00:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Karabínová Natálie (1.000/2.000/---)
Bráblík Jan (1.000/2.000/---)


32. Žabiny Brno B - BK Havířov 02.11.2019 13:30 66:46 (16:12 30:20 38:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
6. kolo, zápas č. 32

datum: 02.11.2019, 13:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.000/1.500/---)
Josefus Ondřej (1.000/1.500/---)


33. BA Sparta - Studánka Pardubice 02.11.2019 12:00 72:45 (19:9 31:16 51:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
6. kolo, zápas č. 33

datum: 02.11.2019, 12:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.000/---)
Csöllei Pavel (1.000/1.000/---)


34. Sokol Nusle - Sokol Pečky 02.11.2019 18:00 61:57 (11:9 31:18 41:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
6. kolo, zápas č. 34

datum: 02.11.2019, 18:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Svoboda Martin (3.000/1.000/---)
Kult Michal (2.500/1.000/---)


35. USK Praha B - B. Jablonec n. N. 02.11.2019 13:00 63:39 (19:13 30:20 47:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
6. kolo, zápas č. 35

datum: 02.11.2019, 13:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/2.000/---)
Kopecká Barbora (1.000/2.000/---)


36. Aritma Praha - Ško-Energo MB 02.11.2019 16:00 64:86 (10:18 30:41 48:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
6. kolo, zápas č. 36

datum: 02.11.2019, 16:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.500/1.000/---)
Koudela Martin (1.500/1.500/---)


7. kolo
37. KP Brno junior - BK Havířov 03.11.2019 11:15 91:89 (26:28 49:49 66:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
7. kolo, zápas č. 37

datum: 03.11.2019, 11:15:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Karabínová Natálie (1.000/1.500/---)
Bráblík Jan (1.000/1.500/---)


38. Žabiny Brno B - K2 Prostějov 03.11.2019 14:00 80:62 (22:11 45:24 56:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
7. kolo, zápas č. 38

datum: 03.11.2019, 14:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel (2.000/4.000/---)
Josefus Ondřej (2.500/3.000/---)


39. BA Sparta - Sokol Pečky 03.11.2019 13:00 67:60 (15:16 32:35 48:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
7. kolo, zápas č. 39

datum: 03.11.2019, 13:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/1.000/---)
Csöllei Pavel (1.000/1.500/---)


40. Sokol Nusle - Studánka Pardubice 03.11.2019 09:00 46:62 (12:15 25:33 35:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
7. kolo, zápas č. 40

datum: 03.11.2019, 09:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Svoboda Martin (4.000/1.000/---)
Kult Michal (3.000/1.000/---)


41. USK Praha B - Ško-Energo MB 03.11.2019 10:00 63:66 (17:21 37:33 50:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
7. kolo, zápas č. 41

datum: 03.11.2019, 10:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/3.000/---)
Kovačovič Matej (2.000/3.500/---)


42. Aritma Praha - B. Jablonec n. N. 03.11.2019 10:30 71:66 (21:11 34:33 49:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
7. kolo, zápas č. 42

datum: 03.11.2019, 10:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/1.000/---)
Šenk Pavel (1.000/1.000/---)


8. kolo
43. K2 Prostějov - B. Jablonec n. N. 16.11.2019 18:30 65:72 (20:19 34:37 54:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
8. kolo, zápas č. 43

datum: 16.11.2019, 18:30:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Konvička Jan (2.000/2.000/---)
Hudec Filip (2.000/2.000/---)


44. BK Havířov - Ško-Energo MB 16.11.2019 17:15 74:63 (22:18 47:38 56:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
8. kolo, zápas č. 44

datum: 16.11.2019, 17:15:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Sýkora Václav (2.500/2.000/---)
Rusz Ondřej (2.500/2.000/---)


45. Studánka Pardubice - USK Praha B 16.11.2019 10:00 35:47 (11:10 18:25 29:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
8. kolo, zápas č. 45

datum: 16.11.2019, 10:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.000/1.500/---)
Mareš Roman (1.000/2.500/---)


46. Sokol Pečky - Aritma Praha 16.11.2019 16:30 80:74 (15:16 42:34 63:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
8. kolo, zápas č. 46

datum: 16.11.2019, 16:30:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.500/1.000/---)
Křenek Karel (1.500/1.000/---)


47. KP Brno junior - BA Sparta 16.11.2019 12:45 101:91 (21:20 45:45 74:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
8. kolo, zápas č. 47

datum: 16.11.2019, 12:45:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Karafiát Kamil (1.000/1.000/---)
Špaček Jan (1.000/1.000/---)


48. Žabiny Brno B - Sokol Nusle 16.11.2019 20:30 75:58 (18:14 33:28 56:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
8. kolo, zápas č. 48

datum: 16.11.2019, 20:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Novák Petr (1.000/1.500/---)
Josefus Ondřej (1.000/1.000/---)


9. kolo
49. K2 Prostějov - Ško-Energo MB 17.11.2019 10:00 51:69 (18:21 28:40 47:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
9. kolo, zápas č. 49

datum: 17.11.2019, 10:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Konvička Jan (2.000/2.000/---)
Hudec Filip (2.000/2.000/---)


50. BK Havířov - B. Jablonec n. N. 17.11.2019 11:15 62:50 (27:15 44:24 53:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
9. kolo, zápas č. 50

datum: 17.11.2019, 11:15:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Sýkora Václav (2.500/1.500/---)
Rusz Ondřej (2.500/1.500/---)


51. Studánka Pardubice - Aritma Praha 17.11.2019 11:00 60:52 (15:18 39:28 47:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
9. kolo, zápas č. 51

datum: 17.11.2019, 11:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.000/1.000/---)
Mareš Roman (1.000/1.000/---)


52. Sokol Pečky - USK Praha B 17.11.2019 10:00 70:77 (18:17 32:37 52:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
9. kolo, zápas č. 52

datum: 17.11.2019, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Výborný Dominik (2.500/1.000/---)
Křenek Karel (2.500/1.000/---)


53. KP Brno junior - Sokol Nusle 17.11.2019 11:45 70:74 (16:25 35:44 51:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
9. kolo, zápas č. 53

datum: 17.11.2019, 11:45:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Karafiát Kamil (1.000/1.000/---)
Špaček Jan (1.000/1.000/---)


54. Žabiny Brno B - BA Sparta 15.11.2019 12:00 77:64 (24:11 46:24 56:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
9. kolo, zápas č. 54

datum: 15.11.2019, 12:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.500/1.000/---)
Veis Martin (1.500/1.000/---)


10. kolo
55. BA Sparta - K2 Prostějov 30.11.2019 15:30 70:60 (21:12 37:27 47:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
10. kolo, zápas č. 55

datum: 30.11.2019, 15:30:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Křenek Karel (2.000/2.000/---)
Hejnic Jan (3.000/2.000/---)


56. Sokol Nusle - BK Havířov 30.11.2019 17:30 78:67 (19:25 44:34 60:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
10. kolo, zápas č. 56

datum: 30.11.2019, 17:30:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000/---)
Kopecká Barbora (1.000/1.000/---)


57. USK Praha B - KP Brno junior 30.11.2019 12:00 74:77 (22:21 41:43 58:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
10. kolo, zápas č. 57

datum: 30.11.2019, 12:00:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.000/---)
Vrla Petr (1.000/1.000/---)


58. Aritma Praha - Žabiny Brno B 30.11.2019 18:00 79:69 (19:11 38:31 60:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
10. kolo, zápas č. 58

datum: 30.11.2019, 18:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/1.500/---)
Svejkovský Ondřej (1.000/1.500/---)


59. B. Jablonec n. N. - Studánka Pardubice 30.11.2019 11:00 66:69 (16:25 31:45 52:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
10. kolo, zápas č. 59

datum: 30.11.2019, 11:00:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Kovačovič Matej (3.000/1.000/---)
Lejčko Jan (3.000/1.000/---)


60. Ško-Energo MB - Sokol Pečky 30.11.2019 16:00 80:63 (20:20 41:37 59:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
10. kolo, zápas č. 60

datum: 30.11.2019, 16:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Blahout Petr (2.000/2.000/---)
Šenk Pavel (3.000/1.500/---)


11. kolo
61. BA Sparta - BK Havířov 01.12.2019 12:30 66:82 (9:21 32:44 44:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
11. kolo, zápas č. 61

datum: 01.12.2019, 12:30:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Křenek Karel (2.000/1.000/---)
Hejnic Jan (3.000/1.000/---)


62. Sokol Nusle - K2 Prostějov 01.12.2019 11:00 81:60 (14:17 33:32 65:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
11. kolo, zápas č. 62

datum: 01.12.2019, 11:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000/---)
Kopecká Barbora (1.000/2.000/---)


63. USK Praha B - Žabiny Brno B 01.12.2019 10:00 91:41 (33:9 56:17 71:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
11. kolo, zápas č. 63

datum: 01.12.2019, 10:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.500/---)
Záruba Matěj (1.000/1.500/---)


64. Aritma Praha - KP Brno junior 01.12.2019 10:30 85:81 (20:29 40:54 58:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
11. kolo, zápas č. 64

datum: 01.12.2019, 10:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Bohata Pavel (2.000/2.000/---)
Horník Michal (1.500/2.000/---)


65. B. Jablonec n. N. - Sokol Pečky 01.12.2019 10:00 67:73 (17:21 33:39 48:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
11. kolo, zápas č. 65

datum: 01.12.2019, 10:00:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Kovačovič Matej (4.000/1.500/---)
Lejčko Jan (4.000/1.500/---)


66. Ško-Energo MB - Studánka Pardubice 01.12.2019 10:30 73:74 (16:15 39:37 56:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
11. kolo, zápas č. 66

datum: 01.12.2019, 10:30:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Blahout Petr (2.000/1.000/---)
Šenk Pavel (3.500/1.000/---)


12. kolo
67. Sokol Pečky - Studánka Pardubice 15.12.2019 09:15 60:66 (16:14 34:32 49:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
12. kolo, zápas č. 67

datum: 15.12.2019, 09:15:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej (1.500/1.000/---)
Hendrich Pavel (1.500/1.000/---)


68. Žabiny Brno B - KP Brno junior 15.12.2019 20:00 59:71 (21:27 36:43 46:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
12. kolo, zápas č. 68

datum: 15.12.2019, 20:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Křičková Lenka (1.500/1.000/---)
Karabínová Natálie (1.500/1.000/---)


69. Sokol Nusle - BA Sparta 15.12.2019 10:00 83:74 (22:24 40:44 62:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
12. kolo, zápas č. 69

datum: 15.12.2019, 10:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Hošek Jan (3.000/1.000/---)
Jeřáb Jan (1.500/1.000/---)


70. Aritma Praha - USK Praha B 15.12.2019 10:30 62:78 (10:25 31:43 45:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
12. kolo, zápas č. 70

datum: 15.12.2019, 10:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav (2.500/1.500/---)
Petrák Jakub (2.000/1.500/---)


71. Ško-Energo MB - B. Jablonec n. N. 15.12.2019 10:30 77:57 (17:15 31:28 56:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
12. kolo, zápas č. 71

datum: 15.12.2019, 10:30:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.500/3.000/---)
Kout Jan (1.500/3.000/---)


72. BK Havířov - K2 Prostějov 15.12.2019 11:15 87:45 (24:10 45:25 59:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
12. kolo, zápas č. 72

datum: 15.12.2019, 11:15:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/2.000/---)
Sýkora Václav (1.000/2.000/---)


13. kolo
73. BK Havířov - Studánka Pardubice 18.01.2020 16:00 54:67 (16:14 33:34 42:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
13. kolo, zápas č. 73

datum: 18.01.2020, 16:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Karabínová Natálie (2.000/1.000/---)
Veselý Ondřej (2.000/1.000/---)


74. K2 Prostějov - Sokol Pečky 18.01.2020 12:00 41:84 (11:24 25:49 35:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
13. kolo, zápas č. 74

datum: 18.01.2020, 12:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.000/---)
Opletal Petr (1.000/1.000/---)


75. Ško-Energo MB - KP Brno junior 18.01.2020 10:00 76:62 (20:18 45:28 63:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
13. kolo, zápas č. 75

datum: 18.01.2020, 10:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Šmůla Petr (1.500/1.500/---)
Toboláková Barbora (1.500/1.500/---)


76. B. Jablonec n. N. - Žabiny Brno B 18.01.2020 12:00 87:83 (25:27 45:54 65:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
13. kolo, zápas č. 76

datum: 18.01.2020, 12:00:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Eisner Petr (1.500/2.000/---)
Asztalos Ondřej (1.500/2.000/---)


77. Aritma Praha - BA Sparta 18.01.2020 18:00 65:71 (12:16 29:35 48:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
13. kolo, zápas č. 77

datum: 18.01.2020, 18:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.000/---)
Svejkovský Ondřej (1.000/1.000/---)


78. USK Praha B - Sokol Nusle 18.01.2020 11:00 67:50 (19:16 31:25 48:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
13. kolo, zápas č. 78

datum: 18.01.2020, 11:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000/---)
Koudela Martin (1.000/1.000/---)


14. kolo
79. K2 Prostějov - Studánka Pardubice 19.01.2020 10:00 44:66 (6:18 10:32 30:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
14. kolo, zápas č. 79

datum: 19.01.2020, 10:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.000/1.000/---)
Opletal Petr (1.000/1.000/---)


80. BK Havířov - Sokol Pečky 19.01.2020 09:30 58:69 (15:18 23:37 44:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
14. kolo, zápas č. 80

datum: 19.01.2020, 09:30:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Karabínová Natálie (3.000/1.000/---)
Veselý Ondřej (3.000/1.000/---)


81. B. Jablonec n. N. - KP Brno junior 19.01.2020 12:30 51:70 (9:21 25:37 40:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
14. kolo, zápas č. 81

datum: 19.01.2020, 12:30:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Eisner Petr (2.000/1.000/---)
Asztalos Ondřej (2.000/1.000/---)


82. Ško-Energo MB - Žabiny Brno B 19.01.2020 10:30 101:60 (26:20 49:26 74:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
14. kolo, zápas č. 82

datum: 19.01.2020, 10:30:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Šmůla Petr (1.500/2.000/---)
Toboláková Barbora (1.500/2.000/---)


83. USK Praha B - BA Sparta 19.01.2020 10:00 94:61 (23:11 56:29 76:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
14. kolo, zápas č. 83

datum: 19.01.2020, 10:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000/---)
Šlaj Jiří (1.000/1.000/---)


84. Aritma Praha - Sokol Nusle 19.01.2020 10:30 81:60 (16:25 29:39 53:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
14. kolo, zápas č. 84

datum: 19.01.2020, 10:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Čížek Daniel (1.000/1.000/---)
Kopecká Barbora (2.000/1.000/---)


15. kolo
85. Aritma Praha - K2 Prostějov 01.02.2020 18:00 65:42 (19:10 30:22 51:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
15. kolo, zápas č. 85

datum: 01.02.2020, 18:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Ježek Václav (1.000/3.000/---)
Kalabza Lukáš (1.500/3.000/---)


86. USK Praha B - BK Havířov 01.02.2020 13:30 67:46 (18:7 33:21 50:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
15. kolo, zápas č. 86

datum: 01.02.2020, 13:30:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.000/---)
Hejnic Jan (1.000/1.000/---)


87. Sokol Nusle - B. Jablonec n. N. 01.02.2020 17:00 59:70 (14:14 23:26 43:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
15. kolo, zápas č. 87

datum: 01.02.2020, 17:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej (1.000/2.000/---)
Tesař Michal (1.500/2.000/---)


88. BA Sparta - Ško-Energo MB 01.02.2020 11:00 67:82 (16:20 35:40 50:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
15. kolo, zápas č. 88

datum: 01.02.2020, 11:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Toboláková Barbora (1.500/2.000/---)
Kopecká Barbora (2.500/3.000/---)


89. Žabiny Brno B - Studánka Pardubice 01.02.2020 16:00 70:57 (17:17 35:29 53:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
15. kolo, zápas č. 89

datum: 01.02.2020, 16:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.000/---)
Josefus Ondřej (2.000/1.000/---)


90. KP Brno junior - Sokol Pečky 01.02.2020 13:30 69:67 (12:10 30:26 49:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
15. kolo, zápas č. 90

datum: 01.02.2020, 13:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (1.000/1.500/---)
Křičková Lenka (1.000/1.500/---)


16. kolo
91. USK Praha B - K2 Prostějov 02.02.2020 12:30 101:29 (32:7 52:16 80:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
16. kolo, zápas č. 91

datum: 02.02.2020, 12:30:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/2.000/---)
Hejnic Jan (1.000/2.000/---)


92. Aritma Praha - BK Havířov 02.02.2020 10:30 80:75 (21:22 44:43 62:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
16. kolo, zápas č. 92

datum: 02.02.2020, 10:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Ježek Václav (1.000/1.000/---)
Kalabza Lukáš (1.500/1.000/---)


93. BA Sparta - B. Jablonec n. N. 02.02.2020 13:00 70:48 (20:13 40:30 58:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
16. kolo, zápas č. 93

datum: 02.02.2020, 13:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.500/---)
Toboláková Barbora (1.000/2.000/---)


94. Sokol Nusle - Ško-Energo MB 02.02.2020 10:00 57:69 (12:13 30:27 49:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
16. kolo, zápas č. 94

datum: 02.02.2020, 10:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/1.500/---)
Tesař Michal (1.000/1.500/---)


95. KP Brno junior - Studánka Pardubice 02.02.2020 11:00 51:56 (12:10 21:27 40:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
16. kolo, zápas č. 95

datum: 02.02.2020, 11:00:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Kurz Vlastimil (1.000/1.000/---)
Nejezchleb Petr (1.000/1.000/---)


96. Žabiny Brno B - Sokol Pečky 02.02.2020 10:00 83:53 (19:10 45:22 61:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
16. kolo, zápas č. 96

datum: 02.02.2020, 10:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.500/---)
Josefus Ondřej (2.500/2.000/---)


17. kolo
97. BK Havířov - KP Brno junior 15.02.2020 17:15 74:60 (17:19 31:36 56:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
17. kolo, zápas č. 97

datum: 15.02.2020, 17:15:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Konvička Jan (2.000/1.500/---)
Rusz Ondřej (1.500/1.500/---)


98. K2 Prostějov - Žabiny Brno B 15.02.2020 15:00 37:69 (12:10 21:31 27:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
17. kolo, zápas č. 98

datum: 15.02.2020, 15:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Kovář Jan (3.000/1.500/---)
Krčmář Dominik (3.000/1.500/---)


99. Sokol Pečky - BA Sparta 15.02.2020 16:00 74:73 (19:24 35:43 48:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
17. kolo, zápas č. 99

datum: 15.02.2020, 16:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Bohata Pavel (2.000/2.500/---)
Hejnic Jan (1.500/3.500/---)


100. Studánka Pardubice - Sokol Nusle 15.02.2020 15:00 55:53 (15:16 32:35 42:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
17. kolo, zápas č. 100

datum: 15.02.2020, 15:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Scholzová Michaela (1.000/1.000/---)
Svoboda Martin (1.000/1.000/---)


101. Ško-Energo MB - USK Praha B 15.02.2020 16:00 56:75 (15:22 31:40 47:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
17. kolo, zápas č. 101

datum: 15.02.2020, 16:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Eisner Petr (3.500/1.500/---)
Šlaj Jiří (2.000/1.500/---)


102. B. Jablonec n. N. - Aritma Praha 15.02.2020 15:00 83:74 (21:21 43:35 60:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
17. kolo, zápas č. 102

datum: 15.02.2020, 15:00:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000/---)
Tesař Michal (1.000/1.000/---)


18. kolo
103. K2 Prostějov - KP Brno junior 16.02.2020 10:00 46:89 (8:26 17:47 32:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
18. kolo, zápas č. 103

datum: 16.02.2020, 10:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Nehoda Pavel (2.000/1.000/---)
Krčmář Dominik (2.000/1.000/---)


104. BK Havířov - Žabiny Brno B 16.02.2020 11:15 72:80 (19:14 33:53 54:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
18. kolo, zápas č. 104

datum: 16.02.2020, 11:15:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Konvička Jan (2.000/1.500/---)
Rusz Ondřej (1.500/1.500/---)


105. Studánka Pardubice - BA Sparta 26.02.2020 17:30 51:57 (10:17 24:23 43:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
18. kolo, zápas č. 105

datum: 26.02.2020, 17:30:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.000/1.000/---)
Křenek Karel (1.000/2.000/---)


106. Sokol Pečky - Sokol Nusle 16.02.2020 09:30 75:60 (21:7 33:24 58:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
18. kolo, zápas č. 106

datum: 16.02.2020, 09:30:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/2.000/---)
Hejnic Jan (1.000/4.000/---)


107. B. Jablonec n. N. - USK Praha B 16.02.2020 09:30 49:79 (11:22 23:41 39:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
18. kolo, zápas č. 107

datum: 16.02.2020, 09:30:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000/---)
Ďurana Antonín (1.000/1.000/---)


108. Ško-Energo MB - Aritma Praha 16.02.2020 09:00 92:76 (18:17 41:35 59:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
18. kolo, zápas č. 108

datum: 16.02.2020, 09:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Eisner Petr (3.000/1.000/---)
Šlaj Jiří (2.000/1.000/---)


19. kolo
109. Ško-Energo MB - K2 Prostějov 29.02.2020 16:00 89:44 (23:4 38:10 61:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
19. kolo, zápas č. 109

datum: 29.02.2020, 16:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Šmůla Petr (1.000/3.000/---)
Horník Michal (1.000/3.000/---)


110. B. Jablonec n. N. - BK Havířov 29.02.2020 17:00 75:67 (25:19 46:33 58:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
19. kolo, zápas č. 110

datum: 29.02.2020, 17:00:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.000/---)
Poživil Jaroslav (1.000/1.000/---)


111. Aritma Praha - Studánka Pardubice 29.02.2020 18:00 57:72 (17:14 21:41 40:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
19. kolo, zápas č. 111

datum: 29.02.2020, 18:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Siegfried Jiří (1.000/1.000/---)
Moulton Christopher (1.000/1.000/---)


112. USK Praha B - Sokol Pečky 29.02.2020 13:00 78:51 (16:7 30:23 56:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
19. kolo, zápas č. 112

datum: 29.02.2020, 13:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Siegfried Jiří (1.500/1.000/---)
Moulton Christopher (1.500/1.000/---)


113. Sokol Nusle - KP Brno junior 29.02.2020 17:00 53:66 (11:20 24:25 40:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
19. kolo, zápas č. 113

datum: 29.02.2020, 17:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Scholzová Michaela (2.000/1.000/---)
Reitzová Patricie-Anna (2.500/1.000/---)


114. BA Sparta - Žabiny Brno B 29.02.2020 17:00 67:40 (21:14 35:19 53:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
19. kolo, zápas č. 114

datum: 29.02.2020, 17:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/1.500/---)
Pazourek Jaroslav (2.000/1.500/---)


20. kolo
115. B. Jablonec n. N. - K2 Prostějov 01.03.2020 10:00 69:46 (21:7 39:16 60:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
20. kolo, zápas č. 115

datum: 01.03.2020, 10:00:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/2.000/---)
Poživil Jaroslav (1.000/2.000/---)


116. Ško-Energo MB - BK Havířov 01.03.2020 10:30 86:65 (26:12 44:28 64:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
20. kolo, zápas č. 116

datum: 01.03.2020, 10:30:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Šmůla Petr (1.500/1.000/---)
Horník Michal (1.500/1.000/---)


117. USK Praha B - Studánka Pardubice 01.03.2020 10:00 65:45 (21:10 40:25 56:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
20. kolo, zápas č. 117

datum: 01.03.2020, 10:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Siegfried Jiří (2.500/1.000/---)
Moulton Christopher (1.500/1.000/---)


118. Aritma Praha - Sokol Pečky 01.03.2020 10:30 73:62 (12:15 37:30 51:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
20. kolo, zápas č. 118

datum: 01.03.2020, 10:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Toboláková Barbora (1.000/1.500/---)
Kopecká Barbora (1.000/1.500/---)


119. BA Sparta - KP Brno junior 01.03.2020 09:00 75:58 (19:23 39:36 57:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
20. kolo, zápas č. 119

datum: 01.03.2020, 09:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/1.500/---)
Pazourek Jaroslav (2.000/1.500/---)


120. Sokol Nusle - Žabiny Brno B 01.03.2020 13:00 80:71 (30:12 48:29 59:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
20. kolo, zápas č. 120

datum: 01.03.2020, 13:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Scholzová Michaela (1.500/1.500/---)
Reitzová Patricie-Anna (2.000/1.500/---)


21. kolo
121. BK Havířov - BA Sparta 21.09.2019 16:00 79:66 (23:19 39:33 49:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
21. kolo, zápas č. 121

datum: 21.09.2019, 16:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.500/---)
Karabínová Natálie (1.000/2.000/---)


122. K2 Prostějov - Sokol Nusle 21.09.2019 17:30 53:72 (15:22 31:38 43:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
21. kolo, zápas č. 122

datum: 21.09.2019, 17:30:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.500/1.000/---)
Opletal Petr (1.500/1.000/---)


123. Žabiny Brno B - USK Praha B 21.09.2019 15:00 65:71 (15:13 29:26 54:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
21. kolo, zápas č. 123

datum: 21.09.2019, 15:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Petrák Robin (1.000/1.500/---)
Válek Jakub (1.000/1.500/---)


124. KP Brno junior - Aritma Praha 21.09.2019 18:45 82:88 (16:30 42:52 57:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
21. kolo, zápas č. 124

datum: 21.09.2019, 18:45:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Nehoda Pavel (1.500/1.000/---)
Mrázek Michal (1.500/1.000/---)


125. Sokol Pečky - B. Jablonec n. N. 21.09.2019 17:00 85:51 (31:15 47:31 68:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
21. kolo, zápas č. 125

datum: 21.09.2019, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Scholzová Michaela (1.000/2.500/---)
Theodor Pavel (1.000/2.500/---)


126. Studánka Pardubice - Ško-Energo MB 21.09.2019 13:30 60:66 (16:11 37:28 45:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
21. kolo, zápas č. 126

datum: 21.09.2019, 13:30:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/1.500/---)
Toboláková Barbora (1.000/2.500/---)


22. kolo
127. K2 Prostějov - BA Sparta 22.09.2019 09:30 61:75 (11:14 26:36 42:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
22. kolo, zápas č. 127

datum: 22.09.2019, 09:30:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.500/1.000/---)
Opletal Petr (1.500/2.000/---)


128. BK Havířov - Sokol Nusle 22.09.2019 10:00 77:84 (21:29 45:47 61:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
22. kolo, zápas č. 128

datum: 22.09.2019, 10:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/4.000/---)
Karabínová Natálie (1.000/2.000/---)


129. KP Brno junior - USK Praha B 22.09.2019 11:15 65:90 (18:19 26:46 47:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
22. kolo, zápas č. 129

datum: 22.09.2019, 11:15:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Nehoda Pavel (1.000/1.500/---)
Mrázek Michal (1.000/1.500/---)


130. Žabiny Brno B - Aritma Praha 22.09.2019 10:00 72:74 (23:18 42:38 59:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
22. kolo, zápas č. 130

datum: 22.09.2019, 10:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Petrák Robin (2.000/1.000/---)
Válek Jakub (1.500/1.000/---)


131. Studánka Pardubice - B. Jablonec n. N. 22.09.2019 13:30 60:42 (19:10 36:16 48:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
22. kolo, zápas č. 131

datum: 22.09.2019, 13:30:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/1.500/---)
Toboláková Barbora (1.000/1.500/---)


132. Sokol Pečky - Ško-Energo MB 22.09.2019 13:00 62:55 (26:7 36:29 50:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
základní část
22. kolo, zápas č. 132

datum: 22.09.2019, 13:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Scholzová Michaela (1.000/2.000/---)
Theodor Pavel (1.500/2.000/---)


  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.