image

junioři U19 / extraliga / ročník 2019/20 / základní část


tabulka
1. Sokol Písek Sršni 22 20 2 2246:1668 42
2. GBA Jindřichův Hradec 22 17 5 1869:1582 39
3. BK Snakes Ostrava 22 15 7 1888:1612 37
4. USK Praha 22 15 7 1857:1376 37
5. BCM Orli Prostějov 22 13 9 1894:1667 35
6. BA Nymburk 22 13 9 1858:1826 35
7. BC Kolín 22 12 10 1823:1751 34
8. BK Pardubice 22 11 11 1648:1679 33
9. Slavoj BK Litoměřice 22 6 16 1478:1752 28
10. Sokol pražský 22 5 17 1648:1899 27
11. YDEA KONDOR 22 5 17 1519:1932 27
12. BK Lokomotiva Plzeň 22 0 22 1275:2259 22
1. kolo
1. Slavoj Litoměřice - YDEA KONDOR 07.12.2019 17:00 89:77 (21:12 50:35 71:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 1

datum: 07.12.2019, 17:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.000)
Kavan Jonáš (1.000/1.000)

2. BK Pardubice - BC Kolín 10.12.2019 18:00 81:72 (15:15 38:29 59:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 2

datum: 10.12.2019, 18:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Kovář Jan (2.000/2.000)
Svoboda Martin (2.000/2.000)

3. USK Praha - BA Nymburk 12.02.2020 17:30 106:73 (25:14 47:29 81:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 3

datum: 12.02.2020, 17:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Kovačovič Matej (1.000/1.500)
Bohata Pavel (1.000/1.500)

4. Sokol Písek - GBA J. Hradec 10.12.2019 18:00 110:82 (26:25 57:35 82:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 4

datum: 10.12.2019, 18:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/1.000)
Musil Jan (1.000/1.000)

5. BK Loko Plzeň - Sokol pražský 07.12.2019 14:00 60:104 (12:22 23:43 47:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 5

datum: 07.12.2019, 14:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/1.000)
Eisner Petr (1.000/1.000)

6. BCM Orli Prostějov - Snakes Ostrava 07.12.2019 14:00 91:84 (17:21 38:44 57:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 6

datum: 07.12.2019, 14:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (1.000/2.000)
Karabínová Natálie (1.000/2.000)

2. kolo
7. Slavoj Litoměřice - BCM Orli Prostějov 28.09.2019 17:00 52:83 (9:23 27:40 40:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 7

datum: 28.09.2019, 17:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Hendrych Jan (1.000/1.000)

8. YDEA KONDOR - Snakes Ostrava 28.09.2019 18:00 66:75 (20:15 29:32 44:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 8

datum: 28.09.2019, 18:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/1.000)
Barták Matěj (1.000/1.000)

9. BK Pardubice - BK Loko Plzeň 28.09.2019 18:00 95:54 (26:9 48:21 69:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 9

datum: 28.09.2019, 18:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Baloun Jan (1.000/1.000)
Csöllei Pavel (1.000/1.000)

10. BC Kolín - Sokol pražský 28.09.2019 16:00 88:83 (32:28 48:52 70:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 10

datum: 28.09.2019, 16:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000)
Kult Michal (1.500/1.500)

11. USK Praha - Sokol Písek 28.09.2019 14:00 83:84 (18:24 44:48 70:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 11

datum: 28.09.2019, 14:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Vošahlík Marek (2.000/1.000)
Výborný Dominik (2.000/1.000)

12. BA Nymburk - GBA J. Hradec 28.09.2019 16:00 74:99 (24:31 38:54 59:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 12

datum: 28.09.2019, 16:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Barták Dominik (1.500/1.000)
Theodor Pavel (2.000/1.000)

3. kolo
13. Slavoj Litoměřice - Snakes Ostrava 29.09.2019 09:00 52:103 (9:29 23:55 36:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 13

datum: 29.09.2019, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Hendrych Jan (1.000/1.000)

14. YDEA KONDOR - BCM Orli Prostějov 29.09.2019 13:00 70:88 (13:17 25:45 41:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 14

datum: 29.09.2019, 13:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/1.000)
Barták Matěj (1.000/1.000)

15. BK Pardubice - Sokol pražský 29.09.2019 12:00 66:80 (17:25 35:43 50:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 15

datum: 29.09.2019, 12:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.500/1.000)
Csöllei Pavel (1.000/1.000)

16. BC Kolín - BK Loko Plzeň 29.09.2019 11:30 87:48 (17:11 41:25 65:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 16

datum: 29.09.2019, 11:30:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000)
Kult Michal (1.500/1.000)

17. USK Praha - GBA J. Hradec 29.09.2019 12:00 54:61 (12:19 21:37 41:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 17

datum: 29.09.2019, 12:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Vošahlík Marek (4.000/1.000)
Výborný Dominik (3.500/1.000)

18. BA Nymburk - Sokol Písek 29.09.2019 11:00 84:113 (22:30 35:66 51:93)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 18

datum: 29.09.2019, 11:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Šafařík Michal (2.000/1.000)
Theodor Pavel (2.000/1.000)

4. kolo
19. BCM Orli Prostějov - Sokol Písek 12.10.2019 15:00 90:97 (24:25 41:43 60:65 82:82)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 19

datum: 12.10.2019, 15:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.000/1.000)
Veis Martin (1.000/1.000)

20. Snakes Ostrava - GBA J. Hradec 12.10.2019 17:00 67:50 (14:18 32:26 46:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 20

datum: 12.10.2019, 17:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.000/2.000)
Petrák Robin (1.000/2.000)

21. BK Loko Plzeň - USK Praha 12.10.2019 15:00 52:95 (16:27 26:47 47:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 21

datum: 12.10.2019, 15:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
Renc Jan (1.000/1.000)
Hendrych Jan (1.000/1.000)

22. Sokol pražský - BA Nymburk 12.10.2019 17:00 86:95 (18:25 37:54 64:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 22

datum: 12.10.2019, 17:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.500)
Kocián Michal (1.000/2.000)

23. Slavoj Litoměřice - BK Pardubice 12.10.2019 15:00 61:78 (11:19 26:42 42:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 23

datum: 12.10.2019, 15:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/1.000)
Balog Lukáš (1.000/1.500)

24. YDEA KONDOR - BC Kolín 12.10.2019 14:30 63:89 (17:24 28:42 44:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 24

datum: 12.10.2019, 14:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Hošek Jan (1.000/1.000)
Šenk Pavel (1.000/1.000)

5. kolo
25. BCM Orli Prostějov - GBA J. Hradec 13.10.2019 10:00 88:97 (24:16 38:41 59:56 78:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 25

datum: 13.10.2019, 10:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Nehoda Pavel (1.000/2.000)
Veis Martin (1.000/2.000)

26. Snakes Ostrava - Sokol Písek 13.10.2019 09:00 82:99 (18:32 45:56 62:82)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 26

datum: 13.10.2019, 09:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.000/1.000)
Petrák Robin (1.000/1.000)

27. BK Loko Plzeň - BA Nymburk 13.10.2019 14:30 74:87 (18:20 37:45 53:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 27

datum: 13.10.2019, 14:30:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
Renc Jan (1.500/1.500)
Hendrych Jan (2.000/1.500)

28. Sokol pražský - USK Praha 13.10.2019 10:00 65:104 (14:23 29:54 54:83)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 28

datum: 13.10.2019, 10:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/2.000)
Kocián Michal (1.000/1.500)

29. Slavoj Litoměřice - BC Kolín 13.10.2019 10:00 76:70 (12:21 36:40 57:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 29

datum: 13.10.2019, 10:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/1.500)
Balog Lukáš (1.000/4.000)

30. YDEA KONDOR - BK Pardubice 13.10.2019 10:00 52:84 (12:26 22:49 36:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 30

datum: 13.10.2019, 10:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Hošek Jan (1.000/1.000)
Šenk Pavel (1.000/1.000)

6. kolo
31. BK Pardubice - BCM Orli Prostějov 26.10.2019 14:00 90:73 (21:11 47:28 72:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 31

datum: 26.10.2019, 14:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/1.000)
Barták Matěj (1.000/1.000)

32. BC Kolín - Snakes Ostrava 26.10.2019 14:30 100:90 (24:23 49:46 75:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 32

datum: 26.10.2019, 14:30:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Kovář Jan (2.000/1.000)
Theodor Pavel (2.000/1.000)

33. USK Praha - Slavoj Litoměřice 26.10.2019 15:30 71:66 (24:8 43:26 62:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 33

datum: 26.10.2019, 15:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/1.000)
Scholzová Michaela (1.000/1.000)

34. BA Nymburk - YDEA KONDOR 26.10.2019 14:00 88:57 (30:19 56:33 75:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 34

datum: 26.10.2019, 14:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.500/1.000)
Svoboda Martin (1.500/1.000)

35. Sokol Písek - BK Loko Plzeň 26.10.2019 16:30 104:70 (34:13 65:28 95:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 35

datum: 26.10.2019, 16:30:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.000/1.000)
Csöllei Pavel (1.000/1.000)

36. GBA J. Hradec - Sokol pražský 26.10.2019 15:30 103:67 (21:18 47:30 75:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 36

datum: 26.10.2019, 15:30:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Melichárek Ivo (1.000/1.000)
Veis Martin (1.000/1.500)

7. kolo
37. BK Pardubice - Snakes Ostrava 27.10.2019 09:00 69:82 (11:23 27:38 45:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 37

datum: 27.10.2019, 09:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/1.000)
Barták Matěj (1.000/1.000)

38. BC Kolín - BCM Orli Prostějov 27.10.2019 10:30 97:90 (33:19 57:47 79:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 38

datum: 27.10.2019, 10:30:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.000)
Kocián Michal (1.000/1.000)

39. USK Praha - YDEA KONDOR 27.10.2019 12:00 88:39 (24:8 40:21 60:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 39

datum: 27.10.2019, 12:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Scholze Michal (1.500/1.000)
Peterková Lucie (1.500/1.000)

40. BA Nymburk - Slavoj Litoměřice 27.10.2019 10:00 105:71 (21:13 54:34 82:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 40

datum: 27.10.2019, 10:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000)
Svoboda Martin (1.000/1.000)

41. Sokol Písek - Sokol pražský 27.10.2019 11:00 112:82 (39:20 70:42 100:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 41

datum: 27.10.2019, 11:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.000/1.500)
Csöllei Pavel (1.000/1.500)

42. GBA J. Hradec - BK Loko Plzeň 27.10.2019 11:00 109:61 (32:21 51:36 80:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 42

datum: 27.10.2019, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Dombrovský Filip (1.000/1.000)
Křičková Lenka (1.000/1.000)

8. kolo
43. BCM Orli Prostějov - BK Loko Plzeň 09.11.2019 12:00 100:66 (26:21 52:33 75:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 43

datum: 09.11.2019, 12:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Nehoda Pavel (1.000/1.000)
Petrák Robin (1.000/1.000)

44. Snakes Ostrava - Sokol pražský 09.11.2019 17:00 87:57 (23:15 46:32 61:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 44

datum: 09.11.2019, 17:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Hecl Jan (1.000/1.000)
Karabínová Natálie (1.000/2.000)

45. Slavoj Litoměřice - Sokol Písek 05.11.2019 17:30 69:99 (15:19 38:43 53:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 45

datum: 05.11.2019, 17:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.500/1.000)
Pazourek Jaroslav (1.500/1.000)

46. YDEA KONDOR - GBA J. Hradec 10.11.2019 10:30 48:69 (21:15 33:31 40:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 46

datum: 10.11.2019, 10:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Renc Jan (1.000/2.000)
Kavan Jonáš (1.000/2.000)

47. BK Pardubice - USK Praha 09.11.2019 14:00 63:93 (19:24 33:44 45:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 47

datum: 09.11.2019, 14:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000)
Kult Michal (1.000/1.000)

48. BC Kolín - BA Nymburk 09.11.2019 13:00 85:74 (13:20 39:39 61:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 48

datum: 09.11.2019, 13:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Scholzová Michaela (2.500/1.500)
Mašek Tomáš (2.500/2.000)

9. kolo
49. BCM Orli Prostějov - Sokol pražský 10.11.2019 10:00 87:58 (20:17 38:29 62:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 49

datum: 10.11.2019, 10:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Nehoda Pavel (1.000/1.000)
Petrák Robin (1.000/1.500)

50. Snakes Ostrava - BK Loko Plzeň 10.11.2019 10:00 94:62 (26:12 45:25 70:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 50

datum: 10.11.2019, 10:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Hecl Jan (1.000/1.000)
Kremser Jakub (1.000/1.000)

51. Slavoj Litoměřice - GBA J. Hradec 09.11.2019 15:00 53:78 (12:10 20:26 31:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 51

datum: 09.11.2019, 15:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Pazourek Jaroslav (1.000/1.000)

52. YDEA KONDOR - Sokol Písek 08.01.2020 18:30 84:116 (23:21 46:59 69:86)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 52

datum: 08.01.2020, 18:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000)
Pazourek Jaroslav (1.000/1.000)

53. BK Pardubice - BA Nymburk 10.11.2019 12:00 75:76 (22:25 41:41 55:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 53

datum: 10.11.2019, 12:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000)
Kult Michal (1.000/2.000)

54. BC Kolín - USK Praha 10.11.2019 11:30 66:84 (20:26 40:49 51:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 54

datum: 10.11.2019, 11:30:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Scholzová Michaela (2.500/1.000)
Mašek Tomáš (2.500/1.000)

10. kolo
55. USK Praha - BCM Orli Prostějov 23.11.2019 13:30 68:60 (15:9 37:33 52:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 55

datum: 23.11.2019, 13:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000)
Barták Matěj (1.000/1.000)

56. BA Nymburk - Snakes Ostrava 23.11.2019 17:00 83:80 (14:17 30:38 62:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 56

datum: 23.11.2019, 17:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.500/2.000)
Pazourek Jaroslav (1.500/2.000)

57. Sokol Písek - BK Pardubice 23.11.2019 17:00 115:69 (30:6 66:33 95:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 57

datum: 23.11.2019, 17:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/2.000)
Šenk Pavel (1.000/2.000)

58. GBA J. Hradec - BC Kolín 23.11.2019 15:30 98:62 (31:14 56:36 74:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 58

datum: 23.11.2019, 15:30:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/1.500)
Svejkovský Ondřej (1.000/2.500)

59. BK Loko Plzeň - Slavoj Litoměřice 23.11.2019 15:00 63:67 (10:15 25:41 49:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 59

datum: 23.11.2019, 15:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Renc Jan (3.500/1.000)
Balog Lukáš (1.500/1.000)

60. Sokol pražský - YDEA KONDOR 23.11.2019 16:00 100:71 (24:22 51:35 76:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 60

datum: 23.11.2019, 16:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Barták Dominik (1.000/1.000)
Theodor Pavel (1.000/1.000)

11. kolo
61. USK Praha - Snakes Ostrava 24.11.2019 11:00 68:74 (20:14 34:37 53:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 61

datum: 24.11.2019, 11:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.500/1.000)
Barták Matěj (1.500/1.000)

62. BA Nymburk - BCM Orli Prostějov 24.11.2019 10:00 100:95 (21:21 44:48 65:72 85:85)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 62

datum: 24.11.2019, 10:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.500/2.000)
Pazourek Jaroslav (2.000/2.000)

63. Sokol Písek - BC Kolín 24.11.2019 10:00 95:67 (37:13 57:30 79:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 63

datum: 24.11.2019, 10:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/1.500)
Šenk Pavel (1.000/1.500)

64. GBA J. Hradec - BK Pardubice 24.11.2019 11:00 90:77 (18:27 48:44 69:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 64

datum: 24.11.2019, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/1.500)
Svejkovský Ondřej (1.000/2.000)

65. BK Loko Plzeň - YDEA KONDOR 24.11.2019 10:00 77:86 (21:22 48:47 58:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 65

datum: 24.11.2019, 10:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/1.000)
Balog Lukáš (1.000/1.000)

66. Sokol pražský - Slavoj Litoměřice 24.11.2019 11:00 66:67 (24:13 38:32 54:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 66

datum: 24.11.2019, 11:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Šafařík Michal (2.000/1.500)
Theodor Pavel (3.000/2.000)

12. kolo
67. YDEA KONDOR - Slavoj Litoměřice 08.12.2019 11:00 72:70 (17:18 39:40 60:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 67

datum: 08.12.2019, 11:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Musil Jan (4.000/1.000)
Slanina Vladimír (1.000/1.000)

68. BC Kolín - BK Pardubice 08.12.2019 11:30 105:84 (22:22 48:47 72:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 68

datum: 08.12.2019, 11:30:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/2.000)
Kavan Jonáš (1.000/2.000)

69. BA Nymburk - USK Praha 26.02.2020 11:30 73:68 (22:21 40:34 55:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 69

datum: 26.02.2020, 11:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Scholze Michal (1.500/1.500)
Jeřáb Jan (1.500/1.000)

70. GBA J. Hradec - Sokol Písek 12.12.2019 19:30 99:90 (37:29 62:48 76:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 70

datum: 12.12.2019, 19:30:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Dombrovský Filip (1.000/1.000)
Melichárek Ivo (1.000/1.000)

71. Sokol pražský - BK Loko Plzeň 08.12.2019 13:30 114:57 (27:22 63:34 81:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 71

datum: 08.12.2019, 13:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000)
Bohata Pavel (1.000/1.000)

72. Snakes Ostrava - BCM Orli Prostějov 08.12.2019 12:30 82:93 (20:24 45:45 63:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 72

datum: 08.12.2019, 12:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (2.000/1.000)
Petrák Robin (2.000/1.000)

13. kolo
73. Snakes Ostrava - Slavoj Litoměřice 11.01.2020 19:30 85:54 (30:10 48:24 64:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 73

datum: 11.01.2020, 19:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000)
Nováková Bára (1.000/1.000)

74. BCM Orli Prostějov - YDEA KONDOR 11.01.2020 15:00 82:62 (21:13 41:30 65:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 74

datum: 11.01.2020, 15:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.000/1.000)
Kremser Jakub (1.000/1.000)

75. Sokol pražský - BK Pardubice 11.01.2020 13:00 91:94 (22:17 48:42 68:65 84:84)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 75

datum: 11.01.2020, 13:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Eisner Petr (1.500/3.000)
Balog Lukáš (2.500/2.000)

76. BK Loko Plzeň - BC Kolín 05.02.2020 16:00 47:118 (16:32 23:59 32:92)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 76

datum: 05.02.2020, 16:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.000)
Barták Matěj (1.000/1.000)

77. GBA J. Hradec - USK Praha 11.01.2020 18:00 68:71 (16:20 29:42 48:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 77

datum: 11.01.2020, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (2.000/1.000)
Kejklíček Roman (2.000/1.000)

78. Sokol Písek - BA Nymburk 11.01.2020 17:00 93:77 (26:13 48:41 68:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 78

datum: 11.01.2020, 17:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.500)
Kavan Jonáš (1.000/1.500)

14. kolo
79. BCM Orli Prostějov - Slavoj Litoměřice 12.01.2020 10:00 94:52 (18:11 48:27 70:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 79

datum: 12.01.2020, 10:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.000/1.000)
Kremser Jakub (1.000/1.000)

80. Snakes Ostrava - YDEA KONDOR 12.01.2020 11:00 97:59 (27:10 53:20 77:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 80

datum: 12.01.2020, 11:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/3.500)
Nováková Bára (1.000/2.500)

81. BK Loko Plzeň - BK Pardubice 12.01.2020 09:00 67:75 (17:24 31:48 49:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 81

datum: 12.01.2020, 09:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.000)
Kavan Jonáš (1.500/1.000)

82. Sokol pražský - BC Kolín 15.01.2020 18:30 83:77 (26:25 40:43 64:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 82

datum: 15.01.2020, 18:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/2.000)
Kavan Jonáš (1.500/2.000)

83. Sokol Písek - USK Praha 12.01.2020 11:00 84:77 (20:21 39:38 62:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 83

datum: 12.01.2020, 11:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Baloun Jan (1.000/1.000)
Salvetr Rudolf (1.000/1.000)

84. GBA J. Hradec - BA Nymburk 12.01.2020 11:00 110:95 (24:19 47:37 75:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 84

datum: 12.01.2020, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Kejklíček Roman (2.000/2.000)
Kocián Michal (2.000/2.000)

15. kolo
85. GBA J. Hradec - BCM Orli Prostějov 25.01.2020 16:00 83:74 (22:25 40:43 62:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 85

datum: 25.01.2020, 16:00:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Veis Martin (1.000/1.000)
Slanina Vladimír (1.000/1.000)

86. Sokol Písek - Snakes Ostrava 25.01.2020 17:00 105:87 (32:23 61:34 76:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 86

datum: 25.01.2020, 17:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/2.000)
Svejkovský Ondřej (1.000/3.000)

87. BA Nymburk - BK Loko Plzeň 25.01.2020 17:00 120:55 (25:7 59:21 87:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 87

datum: 25.01.2020, 17:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Šafařík Michal (1.500/1.000)
Theodor Pavel (1.500/1.000)

88. USK Praha - Sokol pražský 25.01.2020 13:00 99:55 (32:14 50:26 71:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 88

datum: 25.01.2020, 13:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Eisner Petr (1.000/1.000)

89. BC Kolín - Slavoj Litoměřice 25.01.2020 10:30 72:62 (12:17 37:32 56:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 89

datum: 25.01.2020, 10:30:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Hartig Lukáš (1.000/1.000)
Svoboda Martin (1.000/1.000)

90. BK Pardubice - YDEA KONDOR 25.01.2020 13:00 97:66 (19:15 45:33 66:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 90

datum: 25.01.2020, 13:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Melichárek Ivo (1.000/1.000)
Křičková Lenka (2.000/1.000)

16. kolo
91. Sokol Písek - BCM Orli Prostějov 26.01.2020 10:00 108:80 (32:12 52:30 87:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 91

datum: 26.01.2020, 10:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/1.000)
Svejkovský Ondřej (1.000/1.000)

92. GBA J. Hradec - Snakes Ostrava 24.01.2020 16:30 90:70 (23:19 44:32 64:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 92

datum: 24.01.2020, 16:30:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/2.000)
Peterková Lucie (3.000/2.000)

93. USK Praha - BK Loko Plzeň 26.01.2020 12:30 127:26 (35:4 68:8 96:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 93

datum: 26.01.2020, 12:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Eisner Petr (1.000/1.000)

94. BA Nymburk - Sokol pražský 26.01.2020 09:30 93:78 (24:32 53:48 72:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 94

datum: 26.01.2020, 09:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.500/1.000)
Theodor Pavel (1.500/1.000)

95. BK Pardubice - Slavoj Litoměřice 26.01.2020 11:00 87:77 (17:26 38:34 66:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 95

datum: 26.01.2020, 11:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Melichárek Ivo (1.000/1.000)
Karabínová Natálie (1.500/1.000)

96. BC Kolín - YDEA KONDOR 26.01.2020 10:30 83:68 (25:11 46:28 69:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 96

datum: 26.01.2020, 10:30:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Hartig Lukáš (1.500/1.000)
Svoboda Martin (1.500/1.500)

17. kolo
97. Snakes Ostrava - BK Pardubice 08.02.2020 17:00 85:55 (27:19 55:25 66:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 97

datum: 08.02.2020, 17:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Nehoda Pavel (1.000/1.000)
Kremser Jakub (1.000/2.000)

98. BCM Orli Prostějov - BC Kolín 10.02.2020 11:00 93:66 (22:21 55:29 76:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 98

datum: 10.02.2020, 11:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (1.000/1.500)
Kapaňa Lukáš (1.000/1.500)

99. YDEA KONDOR - USK Praha 08.02.2020 17:00 51:107 (11:22 27:51 38:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 99

datum: 08.02.2020, 17:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Hartig Lukáš (1.000/1.000)
Scholzová Michaela (1.000/1.000)

100. Slavoj Litoměřice - BA Nymburk 08.02.2020 18:00 82:89 (18:14 36:29 51:56 76:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 100

datum: 08.02.2020, 18:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.500/1.500)
Pazourek Jaroslav (1.500/1.500)

101. Sokol pražský - Sokol Písek 04.02.2020 18:30 48:133 (5:47 28:74 33:100)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 101

datum: 04.02.2020, 18:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000)
Mašek Tomáš (1.000/1.000)

102. BK Loko Plzeň - GBA J. Hradec 08.02.2020 18:00 60:111 (12:28 23:55 38:83)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 102

datum: 08.02.2020, 18:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/1.000)
Slanina Vladimír (1.000/1.000)

18. kolo
103. BCM Orli Prostějov - BK Pardubice 09.02.2020 11:00 62:75 (18:13 33:38 47:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 103

datum: 09.02.2020, 11:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Křičková Lenka (1.000/2.000)
Fanta Jiří (1.000/1.500)

104. Snakes Ostrava - BC Kolín 09.02.2020 11:00 101:85 (28:25 52:51 87:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 104

datum: 09.02.2020, 11:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (3.000/1.000)
Nehoda Pavel (1.000/1.000)

105. Slavoj Litoměřice - USK Praha 09.02.2020 12:00 46:87 (8:26 24:45 37:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 105

datum: 09.02.2020, 12:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.000/1.000)
Pazourek Jaroslav (1.000/1.000)

106. YDEA KONDOR - BA Nymburk 09.02.2020 12:00 81:111 (25:19 50:41 73:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 106

datum: 09.02.2020, 12:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Scholze Michal (1.000/2.000)
Hartig Lukáš (1.000/1.500)

107. BK Loko Plzeň - Sokol Písek 29.01.2020 16:30 55:120 (18:31 25:63 38:85)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 107

datum: 29.01.2020, 16:30:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/1.000)
Hendrych Jan (1.000/1.000)

108. Sokol pražský - GBA J. Hradec 09.02.2020 10:00 52:71 (12:19 22:36 37:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 108

datum: 09.02.2020, 10:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/1.000)
Hendrych Jan (1.000/1.000)

19. kolo
109. Sokol pražský - BCM Orli Prostějov 22.02.2020 16:00 66:91 (22:20 29:50 48:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 109

datum: 22.02.2020, 16:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Eisner Petr (1.000/1.000)

110. BK Loko Plzeň - Snakes Ostrava 22.02.2020 18:00 67:115 (18:37 36:62 55:85)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 110

datum: 22.02.2020, 18:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.000/1.000)
Kocián Michal (1.000/1.000)

111. GBA J. Hradec - Slavoj Litoměřice 22.02.2020 17:30 85:52 (24:13 43:18 64:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 111

datum: 22.02.2020, 17:30:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Melichárek Ivo (1.000/1.000)
Křičková Lenka (1.000/1.000)

112. Sokol Písek - YDEA KONDOR 22.02.2020 17:00 131:65 (50:20 81:36 109:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 112

datum: 22.02.2020, 17:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/1.500)
Balog Lukáš (1.000/1.500)

113. BA Nymburk - BK Pardubice 22.02.2020 15:00 75:68 (20:22 45:33 64:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 113

datum: 22.02.2020, 15:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.500/1.500)
Kult Michal (1.500/2.500)

114. USK Praha - BC Kolín 22.02.2020 13:00 92:67 (20:22 40:36 64:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 114

datum: 22.02.2020, 13:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/1.000)
Mašek Tomáš (1.000/1.500)

20. kolo
115. BK Loko Plzeň - BCM Orli Prostějov 23.02.2020 09:00 63:118 (19:29 33:50 48:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 115

datum: 23.02.2020, 09:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.000/1.000)
Kocián Michal (1.000/1.000)

116. Sokol pražský - Snakes Ostrava 23.02.2020 10:00 74:87 (18:28 42:57 62:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 116

datum: 23.02.2020, 10:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Eisner Petr (1.000/1.000)

117. Sokol Písek - Slavoj Litoměřice 23.02.2020 11:00 91:68 (24:13 42:27 69:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 117

datum: 23.02.2020, 11:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/1.000)
Balog Lukáš (1.000/1.000)

118. GBA J. Hradec - YDEA KONDOR 23.02.2020 11:00 58:104 (19:23 28:56 38:86)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 118

datum: 23.02.2020, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Melichárek Ivo (1.000/1.500)
Křičková Lenka (1.000/2.000)

119. USK Praha - BK Pardubice 23.02.2020 12:00 79:52 (17:12 33:24 61:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 119

datum: 23.02.2020, 12:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/1.000)
Mašek Tomáš (1.000/2.500)

120. BA Nymburk - BC Kolín 23.02.2020 12:00 58:78 (19:32 31:43 44:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 120

datum: 23.02.2020, 12:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.500/2.000)
Kult Michal (1.500/2.500)

21. kolo
121. Snakes Ostrava - USK Praha 07.03.2020 17:00 67:66 (11:21 30:40 46:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 121

datum: 07.03.2020, 17:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000)
Karabínová Natálie (3.500/1.500)

122. BCM Orli Prostějov - BA Nymburk 07.03.2020 18:00 78:61 (18:16 41:29 56:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 122

datum: 07.03.2020, 18:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (1.000/2.000)
Kremser Jakub (1.000/2.000)

123. BC Kolín - Sokol Písek 07.03.2020 13:00 84:86 (19:34 39:56 61:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 123

datum: 07.03.2020, 13:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.500/1.000)
Scholzová Michaela (1.500/1.000)

124. BK Pardubice - GBA J. Hradec 07.03.2020 15:00 48:63 (20:18 27:30 40:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 124

datum: 07.03.2020, 15:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Svoboda Martin (2.000/1.000)
Kult Michal (2.000/1.000)

125. YDEA KONDOR - BK Loko Plzeň 07.03.2020 17:00 100:63 (19:13 44:30 69:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 125

datum: 07.03.2020, 17:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Bohata Pavel (1.000/1.000)

126. Slavoj Litoměřice - Sokol pražský 07.03.2020 15:00 (79:69) (14:22 33:33 63:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 126

datum: 07.03.2020, 15:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kovačovič Matej (1.000/2.000)
Mašek Tomáš (1.000/2.000)

22. kolo
127. BCM Orli Prostějov - USK Praha 08.03.2020 10:00 84:70 (18:18 36:36 60:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 127

datum: 08.03.2020, 10:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Karafiát Kamil (1.000/1.000)
Kremser Jakub (1.000/1.000)

128. Snakes Ostrava - BA Nymburk 08.03.2020 10:00 94:67 (25:14 50:34 68:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 128

datum: 08.03.2020, 10:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Hecl Jan (1.000/2.000)
Karabínová Natálie (1.000/2.500)

129. BK Pardubice - Sokol Písek 08.03.2020 15:00 66:61 (13:16 30:29 50:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 129

datum: 08.03.2020, 15:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Svoboda Martin (2.000/1.000)
Kult Michal (2.000/1.000)

130. BC Kolín - GBA J. Hradec 08.03.2020 11:00 105:95 (23:10 42:31 63:56 83:83)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 130

datum: 08.03.2020, 11:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Hartig Lukáš (2.500/4.000)
Scholzová Michaela (2.500/4.000)

131. Slavoj Litoměřice - BK Loko Plzeň 08.03.2020 10:00 113:28 (30:13 67:16 87:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 131

datum: 08.03.2020, 10:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kovačovič Matej (1.000/1.000)
Mašek Tomáš (1.000/1.000)

132. YDEA KONDOR - Sokol pražský 08.03.2020 09:30 78:70 (23:17 46:37 66:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 132

datum: 08.03.2020, 09:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Neuman Ladislav (2.000/1.000)
Bohata Pavel (3.000/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

AirBank

AirBank
dělá bankovnictví jednodušeji, bez zbytečností a hvězdiček, férově a narovinu. Zkrátka takové, abyste se pro něj mohli rozhodnout i vy. www.airbank.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC