image

juniorky U19 / extraliga / ročník 2019/20 / základní část


tabulka
1. Basket Slovanka 22 21 1 2028:1204 43
2. BK Žabiny Brno 22 21 1 1652:1292 43
3. USK Praha 22 17 5 1745:1196 39
4. Sokol Hradec Králové 22 13 9 1393:1361 35
5. BK Loko Trutnov 22 13 9 1584:1540 35
6. BA Sparta Praha 22 10 12 1440:1518 32
7. BK Havířov 22 8 14 1576:1625 30
8. KP Brno 22 8 14 1269:1503 30
9. BK Studánka Pardubice 22 7 15 1284:1595 29
10. Sokol Nusle 22 7 15 1391:1689 29
11. BK Strakonice 22 7 15 1364:1503 29
12. OSK Olomouc 22 0 22 1037:1737 22
1. kolo
1. USK Praha - Studánka Pardubice 07.12.2019 12:00 78:49 (18:11 45:18 62:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 1

datum: 07.12.2019, 12:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000/---)
Mašek Tomáš (1.000/1.000/---)


2. BK Strakonice - BA Sparta Praha 07.12.2019 16:00 59:54 (15:14 33:28 41:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 2

datum: 07.12.2019, 16:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Novák Václav (1.500/4.000/---)
Kalabza Lukáš (1.500/4.000/---)


3. Žabiny Brno - KP Brno 07.12.2019 15:00 85:39 (19:16 34:23 67:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 3

datum: 07.12.2019, 15:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Petrák Robin (1.500/1.500/---)
Petrák Jakub (1.500/1.500/---)


4. Basket Slovanka - Sokol Nusle 07.12.2019 10:00 96:38 (25:5 49:11 76:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 4

datum: 07.12.2019, 10:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Toboláková Barbora (1.000/1.000/---)
Hejnic Jan (1.000/2.000/---)


5. Loko Trutnov - Sokol H. Králové 07.12.2019 12:15 72:66 (15:14 37:26 56:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 5

datum: 07.12.2019, 12:15:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000/---)
Theodor Pavel (1.000/1.500/---)


6. BK Havířov - OSK Olomouc 07.12.2019 15:00 77:51 (18:9 42:19 58:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 6

datum: 07.12.2019, 15:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Konvička Jan (1.000/1.000/---)
Tichov Michael (1.000/1.000/---)


2. kolo
7. USK Praha - BK Havířov 28.09.2019 14:00 90:57 (24:17 47:29 71:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 7

datum: 28.09.2019, 14:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Scholzová Michaela (1.000/1.000/---)
Kopecká Barbora (1.000/1.000/---)


8. Studánka Pardubice - OSK Olomouc 28.09.2019 13:30 64:52 (10:14 26:25 43:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 8

datum: 28.09.2019, 13:30:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (1.000/1.000/---)
Siegfried Jiří (1.000/1.000/---)


9. BK Strakonice - Loko Trutnov 28.09.2019 15:00 60:67 (16:23 30:42 47:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 9

datum: 28.09.2019, 15:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Balog Lukáš (2.000/2.000/---)
Kavan Jonáš (2.000/2.000/---)


10. BA Sparta Praha - Sokol H. Králové 28.09.2019 15:00 67:58 (21:16 32:38 52:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 10

datum: 28.09.2019, 15:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.500/---)
Lejčko Jan (1.000/1.500/---)


11. Žabiny Brno - Basket Slovanka 28.09.2019 10:30 73:70 (22:16 34:35 57:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 11

datum: 28.09.2019, 10:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Veis Martin (1.500/4.000/---)
Petrák Robin (1.500/4.000/---)


12. KP Brno - Sokol Nusle 28.09.2019 19:15 63:47 (23:11 38:25 52:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 12

datum: 28.09.2019, 19:15:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Karabínová Natálie (1.000/1.500/---)
Račanský Martin (1.000/2.500/---)


3. kolo
13. USK Praha - OSK Olomouc 29.09.2019 10:00 71:37 (16:7 39:20 60:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 13

datum: 29.09.2019, 10:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Scholze Michal (1.000/1.000/---)
Scholzová Michaela (1.000/1.000/---)


14. Studánka Pardubice - BK Havířov 29.09.2019 10:00 60:67 (14:21 33:33 47:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 14

datum: 29.09.2019, 10:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000/---)
Siegfried Jiří (1.000/1.000/---)


15. BK Strakonice - Sokol H. Králové 29.09.2019 09:30 67:68 (18:17 38:39 51:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 15

datum: 29.09.2019, 09:30:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Renc Jan (2.000/2.000/---)
Bakajsa Michal (2.000/2.500/---)


16. BA Sparta Praha - Loko Trutnov 29.09.2019 10:00 51:71 (12:21 28:36 37:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 16

datum: 29.09.2019, 10:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/1.000/---)
Peterková Lucie (1.000/1.000/---)


17. Žabiny Brno - Sokol Nusle 29.09.2019 10:30 93:59 (25:12 46:27 70:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 17

datum: 29.09.2019, 10:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Veis Martin (1.500/1.000/---)
Petrák Robin (1.500/2.000/---)


18. KP Brno - Basket Slovanka 29.09.2019 09:30 53:90 (12:25 32:49 42:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 18

datum: 29.09.2019, 09:30:00

místo: Tělocvična Purkyňova 2, Brno

rozhodčí:
Matějek Ivor (1.000/1.000/---)
Karabínová Natálie (1.000/1.000/---)


4. kolo
19. BK Havířov - Basket Slovanka 12.10.2019 17:00 55:92 (15:29 25:50 43:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 19

datum: 12.10.2019, 17:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Sýkora Václav (2.000/1.000/---)
Menšík Jan (2.000/1.000/---)


20. OSK Olomouc - Sokol Nusle 12.10.2019 15:00 51:68 (12:22 25:36 36:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 20

datum: 12.10.2019, 15:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.500/1.000/---)
Válek Jakub (1.500/2.500/---)


21. Loko Trutnov - Žabiny Brno 12.10.2019 12:15 51:77 (9:25 17:43 30:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 21

datum: 12.10.2019, 12:15:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Svoboda Martin (1.500/1.500/---)
Kult Michal (2.000/1.500/---)


22. Sokol H. Králové - KP Brno 12.10.2019 14:00 79:53 (19:18 31:40 55:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 22

datum: 12.10.2019, 14:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej (1.000/2.000/---)
Krejsa Vojtěch (1.000/2.000/---)


23. USK Praha - BK Strakonice 12.10.2019 14:00 81:46 (28:10 56:23 71:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 23

datum: 12.10.2019, 14:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Barták Dominik (1.000/2.000/---)
Theodor Pavel (1.000/2.000/---)


24. Studánka Pardubice - BA Sparta Praha 12.10.2019 11:00 70:71 (18:18 26:43 42:56 65:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 24

datum: 12.10.2019, 11:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Kubíček Jiří (1.000/4.000/---)
Hejnic Jan (1.000/2.500/---)


5. kolo
25. BK Havířov - Sokol Nusle 13.10.2019 10:00 86:91 (28:23 53:42 69:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 25

datum: 13.10.2019, 10:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Sýkora Václav (2.500/3.000/---)
Menšík Jan (2.500/3.000/---)


26. OSK Olomouc - Basket Slovanka 13.10.2019 10:00 52:64 (16:20 26:39 39:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 26

datum: 13.10.2019, 10:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.000/---)
Válek Jakub (1.000/1.000/---)


27. Loko Trutnov - KP Brno 13.10.2019 11:15 65:78 (17:16 33:44 42:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 27

datum: 13.10.2019, 11:15:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Svoboda Martin (1.500/1.000/---)
Kult Michal (2.000/1.000/---)


28. Sokol H. Králové - Žabiny Brno 13.10.2019 10:00 64:87 (21:22 29:41 38:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 28

datum: 13.10.2019, 10:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.500/---)
Krejsa Vojtěch (1.000/1.500/---)


29. USK Praha - BA Sparta Praha 13.10.2019 10:00 67:45 (29:9 36:26 49:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 29

datum: 13.10.2019, 10:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Scholzová Michaela (1.500/2.000/---)
Theodor Pavel (1.500/2.000/---)


30. Studánka Pardubice - BK Strakonice 13.10.2019 13:00 80:58 (20:19 33:36 56:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 30

datum: 13.10.2019, 13:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.500/---)
Hejnic Jan (1.000/2.000/---)


6. kolo
31. BK Strakonice - BK Havířov 26.10.2019 13:30 62:58 (16:19 37:34 52:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 31

datum: 26.10.2019, 13:30:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/3.500/---)
Svejkovský Ondřej (1.500/3.500/---)


32. BA Sparta Praha - OSK Olomouc 26.10.2019 14:00 71:52 (23:12 40:28 62:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 32

datum: 26.10.2019, 14:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Petrák Jakub (1.000/1.000/---)
Toboláková Barbora (1.000/1.000/---)


33. Žabiny Brno - USK Praha 26.10.2019 16:30 89:68 (23:14 51:30 72:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 33

datum: 26.10.2019, 16:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Nehoda Pavel (1.000/1.000/---)
Válek Jakub (1.000/1.000/---)


34. KP Brno - Studánka Pardubice 26.10.2019 12:15 51:67 (13:18 27:39 34:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 34

datum: 26.10.2019, 12:15:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000/---)
Šenk Pavel (1.000/1.000/---)


35. Basket Slovanka - Loko Trutnov 26.10.2019 11:00 102:64 (16:15 43:34 72:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 35

datum: 26.10.2019, 11:00:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.500/---)
Asztalos Ondřej (1.000/1.500/---)


36. Sokol Nusle - Sokol H. Králové 22.10.2019 18:30 59:66 (18:18 29:32 52:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 36

datum: 22.10.2019, 18:30:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Peterková Lucie (2.500/1.000/---)
Výborný Dominik (4.000/1.000/---)


7. kolo
37. BK Strakonice - OSK Olomouc 27.10.2019 12:00 54:34 (14:13 26:20 44:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 37

datum: 27.10.2019, 12:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/1.000/---)
Svejkovský Ondřej (1.500/1.000/---)


38. BA Sparta Praha - BK Havířov 27.10.2019 11:00 78:76 (19:15 43:42 63:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 38

datum: 27.10.2019, 11:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Petrák Jakub (1.000/1.500/---)
Toboláková Barbora (1.000/1.500/---)


39. Žabiny Brno - Studánka Pardubice 27.10.2019 11:00 79:60 (18:14 40:27 61:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 39

datum: 27.10.2019, 11:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Nehoda Pavel (1.000/1.000/---)
Válek Jakub (1.000/1.000/---)


40. KP Brno - USK Praha 27.10.2019 11:15 52:69 (15:27 25:46 37:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 40

datum: 27.10.2019, 11:15:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000/---)
Šenk Pavel (1.000/1.000/---)


41. Basket Slovanka - Sokol H. Králové 27.10.2019 10:00 92:46 (19:10 36:24 66:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 41

datum: 27.10.2019, 10:00:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000/---)
Asztalos Ondřej (1.000/1.000/---)


42. Sokol Nusle - Loko Trutnov 25.10.2019 18:30 71:80 (19:15 35:43 53:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 42

datum: 25.10.2019, 18:30:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Renc Jan (1.000/1.000/---)
Pazourek Jaroslav (1.000/1.000/---)


8. kolo
43. BK Havířov - Loko Trutnov 09.11.2019 17:45 75:83 (26:23 37:47 54:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 43

datum: 09.11.2019, 17:45:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Opletal Petr (1.500/1.000/---)
Tichov Michael (2.000/1.000/---)


44. OSK Olomouc - Sokol H. Králové 09.11.2019 15:30 45:79 (14:21 25:40 39:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 44

datum: 09.11.2019, 15:30:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.000/---)
Mrázek Michal (1.000/1.500/---)


45. USK Praha - Basket Slovanka 09.11.2019 10:00 61:92 (18:25 31:42 42:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 45

datum: 09.11.2019, 10:00:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Hartig Lukáš (1.000/1.000/---)
Toboláková Barbora (1.000/1.000/---)


46. Studánka Pardubice - Sokol Nusle 09.11.2019 10:00 76:71 (10:16 25:29 46:46 64:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 46

datum: 09.11.2019, 10:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Theodor Pavel (1.000/4.000/---)
Štancl Dominik (1.000/4.000/---)


47. BK Strakonice - Žabiny Brno 11.02.2020 18:15 56:66 (11:15 28:29 37:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 47

datum: 11.02.2020, 18:15:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.500/1.500/---)
Novák Václav (2.500/1.500/---)


48. BA Sparta Praha - KP Brno 09.11.2019 18:00 76:55 (16:20 32:38 58:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 48

datum: 09.11.2019, 18:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/2.000/---)
Prchalová Simona (1.500/1.500/---)


9. kolo
49. BK Havířov - Sokol H. Králové 10.11.2019 10:00 57:61 (17:19 28:41 43:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 49

datum: 10.11.2019, 10:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Opletal Petr (1.500/1.000/---)
Tichov Michael (1.500/1.500/---)


50. OSK Olomouc - Loko Trutnov 10.11.2019 09:00 60:80 (17:28 29:42 45:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 50

datum: 10.11.2019, 09:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.000/---)
Mrázek Michal (1.000/1.000/---)


51. USK Praha - Sokol Nusle 07.11.2019 17:30 81:44 (17:9 43:18 54:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 51

datum: 07.11.2019, 17:30:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Perlík Michal (1.500/4.000/---)
Balog Lukáš (2.000/4.000/---)


52. Studánka Pardubice - Basket Slovanka 10.11.2019 10:00 33:82 (12:21 27:39 32:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 52

datum: 10.11.2019, 10:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Šafařík Michal (1.000/1.000/---)
Štancl Dominik (1.000/1.000/---)


53. BK Strakonice - KP Brno 10.11.2019 11:30 66:56 (27:12 45:29 52:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 53

datum: 10.11.2019, 11:30:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.500/1.500/---)
Siegfried Jiří (1.500/1.500/---)


54. BA Sparta Praha - Žabiny Brno 04.03.2020 17:30 57:72 (10:16 33:37 46:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 54

datum: 04.03.2020, 17:30:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/2.000/---)
Pazourek Jaroslav (1.000/1.500/---)


10. kolo
55. Žabiny Brno - BK Havířov 23.11.2019 13:00 68:64 (15:16 31:39 46:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 55

datum: 23.11.2019, 13:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.500/1.000/---)
Josefus Ondřej (1.500/1.000/---)


56. KP Brno - OSK Olomouc 23.11.2019 10:00 71:54 (15:17 37:29 58:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 56

datum: 23.11.2019, 10:00:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Veis Martin (1.000/1.000/---)
Siegfried Jiří (1.000/1.000/---)


57. Basket Slovanka - BK Strakonice 23.11.2019 10:00 90:70 (21:16 47:33 71:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 57

datum: 23.11.2019, 10:00:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000/---)
Rom Daniel (1.000/1.000/---)


58. Sokol Nusle - BA Sparta Praha 26.11.2019 18:00 63:95 (13:30 22:50 42:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 58

datum: 26.11.2019, 18:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (4.000/1.000/---)
Pazourek Jaroslav (4.000/1.000/---)


59. Loko Trutnov - USK Praha 23.11.2019 12:15 85:56 (24:12 36:27 60:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 59

datum: 23.11.2019, 12:15:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000/---)
Svoboda Martin (1.000/1.000/---)


60. Sokol H. Králové - Studánka Pardubice 23.11.2019 13:00 77:52 (12:15 33:27 59:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 60

datum: 23.11.2019, 13:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.000/---)
Křenek Karel (1.000/1.000/---)


11. kolo
61. Žabiny Brno - OSK Olomouc 24.11.2019 08:00 64:41 (11:12 27:21 41:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 61

datum: 24.11.2019, 08:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Křičková Lenka (1.500/1.000/---)
Karabínová Natálie (1.500/1.000/---)


62. KP Brno - BK Havířov 24.11.2019 11:45 73:68 (14:26 38:42 59:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 62

datum: 24.11.2019, 11:45:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Veis Martin (1.000/1.000/---)
Siegfried Jiří (1.000/1.000/---)


63. Basket Slovanka - BA Sparta Praha 24.11.2019 10:00 90:67 (32:13 54:25 74:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 63

datum: 24.11.2019, 10:00:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000/---)
Rom Daniel (1.000/1.000/---)


64. Sokol Nusle - BK Strakonice 24.11.2019 15:00 71:59 (19:16 33:27 51:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 64

datum: 24.11.2019, 15:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/1.000/---)
Křenek Karel (1.000/1.000/---)


65. Loko Trutnov - Studánka Pardubice 24.11.2019 11:15 75:79 (14:24 34:47 53:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 65

datum: 24.11.2019, 11:15:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000/---)
Svoboda Martin (1.000/1.000/---)


66. Sokol H. Králové - USK Praha 24.11.2019 10:00 38:63 (6:24 18:34 27:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 66

datum: 24.11.2019, 10:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Scholzová Michaela (1.500/1.000/---)
Kapl Antonín (1.000/1.000/---)


12. kolo
67. Studánka Pardubice - USK Praha 08.12.2019 10:00 40:101 (12:32 18:53 30:82)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 67

datum: 08.12.2019, 10:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Svoboda Martin (1.000/1.000/---)
Kubíček Jiří (1.000/1.000/---)


68. BA Sparta Praha - BK Strakonice 08.12.2019 11:00 72:65 (17:13 37:30 55:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 68

datum: 08.12.2019, 11:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.500/1.500/---)
Kout Jan (1.500/1.500/---)


69. KP Brno - Žabiny Brno 08.12.2019 11:45 46:74 (14:15 23:38 32:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 69

datum: 08.12.2019, 11:45:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Novák Petr (1.500/1.500/---)
Mrázek Michal (1.500/1.500/---)


70. Sokol Nusle - Basket Slovanka 08.12.2019 10:00 51:102 (15:19 29:56 35:85)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 70

datum: 08.12.2019, 10:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Perlík Michal (2.000/1.000/---)
Renc Jan (1.500/1.000/---)


71. Sokol H. Králové - Loko Trutnov 08.12.2019 09:30 57:50 (17:19 34:26 43:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 71

datum: 08.12.2019, 09:30:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Barták Matěj (1.000/1.500/---)
Šenk Pavel (1.000/1.000/---)


72. OSK Olomouc - BK Havířov 08.12.2019 10:00 53:76 (20:15 35:37 37:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 72

datum: 08.12.2019, 10:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Válek Jakub (1.000/1.500/---)
Hudec Filip (1.000/1.500/---)


13. kolo
73. OSK Olomouc - USK Praha 11.01.2020 15:30 30:103 (9:34 19:65 26:85)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 73

datum: 11.01.2020, 15:30:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Petrák Robin (1.000/1.000/---)
Billík Dennis (1.000/1.000/---)


74. BK Havířov - Studánka Pardubice 11.01.2020 17:00 85:68 (23:24 52:38 69:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 74

datum: 11.01.2020, 17:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Konvička Jan (1.000/1.000/---)
Opletal Petr (1.000/1.000/---)


75. Sokol H. Králové - BK Strakonice 11.01.2020 12:00 72:51 (18:9 29:28 52:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 75

datum: 11.01.2020, 12:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Kovář Jan (1.000/1.500/---)
Kapl Antonín (1.000/1.000/---)


76. Loko Trutnov - BA Sparta Praha 11.01.2020 15:15 92:68 (25:15 51:32 69:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 76

datum: 11.01.2020, 15:15:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.000/1.500/---)
Theodor Pavel (1.000/2.000/---)


77. Sokol Nusle - Žabiny Brno 11.01.2020 17:30 59:76 (22:18 38:33 50:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 77

datum: 11.01.2020, 17:30:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Hendrich Pavel (4.000/2.500/---)
Poživil Jaroslav (4.000/2.500/---)


78. Basket Slovanka - KP Brno 11.01.2020 11:00 105:53 (39:17 59:26 81:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 78

datum: 11.01.2020, 11:00:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Scholzová Michaela (1.000/1.000/---)
Barták Dominik (1.000/1.000/---)


14. kolo
79. BK Havířov - USK Praha 12.01.2020 10:00 72:95 (22:26 40:43 62:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 79

datum: 12.01.2020, 10:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Konvička Jan (1.500/1.000/---)
Opletal Petr (1.500/1.000/---)


80. OSK Olomouc - Studánka Pardubice 12.01.2020 09:00 50:82 (10:18 22:39 31:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 80

datum: 12.01.2020, 09:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Petrák Robin (1.000/1.000/---)
Billík Dennis (1.000/1.000/---)


81. Loko Trutnov - BK Strakonice 12.01.2020 11:45 72:74 (12:21 32:42 47:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 81

datum: 12.01.2020, 11:45:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.000/1.000/---)
Theodor Pavel (1.500/1.500/---)


82. Sokol H. Králové - BA Sparta Praha 12.01.2020 14:00 76:61 (19:13 35:29 58:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 82

datum: 12.01.2020, 14:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Scholze Michal (1.000/2.000/---)
Kapl Antonín (1.000/1.500/---)


83. Basket Slovanka - Žabiny Brno 12.01.2020 10:00 83:58 (10:21 40:28 66:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 83

datum: 12.01.2020, 10:00:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/1.500/---)
Scholzová Michaela (1.000/1.500/---)


84. Sokol Nusle - KP Brno 12.01.2020 10:30 75:69 (20:22 44:40 63:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 84

datum: 12.01.2020, 10:30:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Křenek Karel (4.000/1.000/---)
Poživil Jaroslav (4.000/1.000/---)


15. kolo
85. Sokol Nusle - BK Havířov 25.01.2020 17:00 85:91 (24:24 42:38 60:52 75:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 85

datum: 25.01.2020, 17:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.500/1.000/---)
Mycak Michael (1.500/1.000/---)


86. Basket Slovanka - OSK Olomouc 25.01.2020 11:00 115:40 (29:10 62:15 89:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 86

datum: 25.01.2020, 11:00:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000/---)
Tesař Michal (1.000/1.000/---)


87. KP Brno - Loko Trutnov 25.01.2020 14:30 47:58 (14:11 20:34 35:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 87

datum: 25.01.2020, 14:30:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.000/1.000/---)
Krčmář Dominik (1.000/3.000/---)


88. Žabiny Brno - Sokol H. Králové 22.01.2020 18:00 60:51 (22:17 42:33 48:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 88

datum: 22.01.2020, 18:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Melichárek Ivo (1.500/1.000/---)
Karabínová Natálie (1.500/1.500/---)


89. BA Sparta Praha - USK Praha 25.01.2020 09:00 49:96 (10:34 21:59 39:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 89

datum: 25.01.2020, 09:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Výborný Dominik (2.000/1.000/---)
Renc Jan (4.000/1.000/---)


90. BK Strakonice - Studánka Pardubice 30.01.2020 18:00 70:66 (18:15 31:36 54:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 90

datum: 30.01.2020, 18:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Balog Lukáš (1.500/1.000/---)
Syrovátka František (1.500/1.000/---)


16. kolo
91. Basket Slovanka - BK Havířov 26.01.2020 10:00 83:53 (25:11 37:27 64:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 91

datum: 26.01.2020, 10:00:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000/---)
Tesař Michal (1.000/1.000/---)


92. Sokol Nusle - OSK Olomouc 26.01.2020 10:00 65:54 (16:16 24:23 42:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 92

datum: 26.01.2020, 10:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.500/2.000/---)
Šlaj Jiří (1.500/2.000/---)


93. Žabiny Brno - Loko Trutnov 26.01.2020 08:00 75:63 (18:15 29:36 51:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 93

datum: 26.01.2020, 08:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.500/1.500/---)
Račanský Martin (2.000/2.000/---)


94. KP Brno - Sokol H. Králové 26.01.2020 14:30 38:77 (4:27 19:40 28:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 94

datum: 26.01.2020, 14:30:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.000/1.000/---)
Krčmář Dominik (1.000/1.500/---)


95. BK Strakonice - USK Praha 26.01.2020 14:00 59:79 (20:22 35:39 50:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 95

datum: 26.01.2020, 14:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Jelínek Jan (1.500/1.500/---)
Moulton Christopher (1.500/2.000/---)


96. BA Sparta Praha - Studánka Pardubice 26.01.2020 15:00 86:28 (17:14 53:19 68:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 96

datum: 26.01.2020, 15:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.500/1.000/---)
Petrák Jakub (1.500/1.000/---)


17. kolo
97. OSK Olomouc - BK Strakonice 08.02.2020 17:00 32:71 (9:21 19:39 25:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 97

datum: 08.02.2020, 17:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Karabínová Natálie (1.000/1.500/---)
Josefus Ondřej (1.000/2.000/---)


98. BK Havířov - BA Sparta Praha 08.02.2020 15:00 98:67 (25:19 46:39 70:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 98

datum: 08.02.2020, 15:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Giecek Adam (1.000/1.000/---)
Tichov Michael (1.000/1.000/---)


99. Studánka Pardubice - Žabiny Brno 08.02.2020 15:00 50:53 (16:17 25:23 41:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 99

datum: 08.02.2020, 15:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Kult Michal (1.000/1.500/---)
Kapl Antonín (1.000/1.000/---)


100. USK Praha - KP Brno 08.02.2020 13:00 57:40 (6:17 21:28 39:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 100

datum: 08.02.2020, 13:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.500/3.000/---)
Koc Ondřej (1.500/3.000/---)


101. Sokol H. Králové - Basket Slovanka 08.02.2020 15:00 54:85 (17:20 34:36 46:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 101

datum: 08.02.2020, 15:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Barták Dominik (1.500/1.000/---)
Štancl Dominik (2.500/1.000/---)


102. Loko Trutnov - Sokol Nusle 08.02.2020 11:15 75:73 (17:18 35:25 48:48 63:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 102

datum: 08.02.2020, 11:15:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/4.000/---)
Svoboda Martin (1.000/1.500/---)


18. kolo
103. BK Havířov - BK Strakonice 09.02.2020 10:00 76:60 (20:13 37:26 59:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 103

datum: 09.02.2020, 10:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Giecek Adam (1.000/2.000/---)
Tichov Michael (1.000/2.000/---)


104. OSK Olomouc - BA Sparta Praha 09.02.2020 09:00 48:78 (12:23 27:39 42:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 104

datum: 09.02.2020, 09:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Karabínová Natálie (1.000/1.000/---)
Josefus Ondřej (1.000/1.000/---)


105. USK Praha - Žabiny Brno 09.02.2020 10:00 70:73 (25:16 44:42 61:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 105

datum: 09.02.2020, 10:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.500/---)
Koc Ondřej (2.000/1.500/---)


106. Studánka Pardubice - KP Brno 09.02.2020 10:00 56:67 (20:14 29:37 45:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 106

datum: 09.02.2020, 10:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Kult Michal (1.000/2.000/---)
Kapl Antonín (1.000/1.000/---)


107. Loko Trutnov - Basket Slovanka 09.02.2020 09:30 63:96 (8:25 29:53 40:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 107

datum: 09.02.2020, 09:30:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000/---)
Svoboda Martin (1.000/1.000/---)


108. Sokol H. Králové - Sokol Nusle 09.02.2020 14:00 52:64 (13:15 29:32 44:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 108

datum: 09.02.2020, 14:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Kovář Jan (2.000/3.000/---)
Štancl Dominik (2.000/3.000/---)


19. kolo
109. Sokol H. Králové - BK Havířov 22.02.2020 14:00 69:64 (17:17 35:35 51:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 109

datum: 22.02.2020, 14:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Kovář Jan (1.000/2.500/---)
Mareš Roman (1.000/1.000/---)


110. Loko Trutnov - OSK Olomouc 22.02.2020 11:15 107:58 (31:24 63:32 84:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 110

datum: 22.02.2020, 11:15:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000/---)
Theodor Pavel (1.000/1.000/---)


111. Sokol Nusle - USK Praha 20.02.2020 17:00 43:99 (11:29 18:53 27:84)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 111

datum: 20.02.2020, 17:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.000/---)
Čížek Daniel (1.000/1.000/---)


112. Basket Slovanka - Studánka Pardubice 22.02.2020 10:00 124:43 (41:10 62:20 89:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 112

datum: 22.02.2020, 10:00:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav (1.000/1.000/---)
Horník Michal (1.000/1.000/---)


113. KP Brno - BK Strakonice 22.02.2020 12:15 63:53 (12:16 28:25 50:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 113

datum: 22.02.2020, 12:15:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Nehoda Pavel (1.000/2.000/---)
Krčmář Dominik (1.000/2.000/---)


114. Žabiny Brno - BA Sparta Praha 22.02.2020 12:00 74:57 (25:10 41:21 55:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 114

datum: 22.02.2020, 12:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.500/1.000/---)
Mrázek Michal (1.500/1.000/---)


20. kolo
115. Loko Trutnov - BK Havířov 23.02.2020 09:30 93:69 (22:17 46:39 77:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 115

datum: 23.02.2020, 09:30:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000/---)
Theodor Pavel (1.000/1.000/---)


116. Sokol H. Králové - OSK Olomouc 23.02.2020 11:00 89:42 (21:5 46:22 65:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 116

datum: 23.02.2020, 11:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000/---)
Hejnic Jan (1.000/1.000/---)


117. Basket Slovanka - USK Praha 23.02.2020 15:00 83:65 (17:20 46:33 68:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 117

datum: 23.02.2020, 15:00:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/1.000/---)
Barták Matěj (1.000/2.000/---)


118. Sokol Nusle - Studánka Pardubice 23.02.2020 16:00 59:76 (17:21 33:38 42:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 118

datum: 23.02.2020, 16:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Kouba Dalibor (4.000/1.000/---)
Tesař Michal (3.000/1.000/---)


119. Žabiny Brno - BK Strakonice 23.02.2020 11:00 76:64 (21:13 44:28 58:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 119

datum: 23.02.2020, 11:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.500/1.000/---)
Mrázek Michal (1.500/1.500/---)


120. KP Brno - BA Sparta Praha 23.02.2020 09:30 51:49 (15:14 29:23 40:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 120

datum: 23.02.2020, 09:30:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Nehoda Pavel (1.000/2.000/---)
Krčmář Dominik (1.000/4.000/---)


21. kolo
121. OSK Olomouc - Žabiny Brno 07.03.2020 16:00 52:96 (14:26 29:39 41:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 121

datum: 07.03.2020, 16:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Novák Petr (1.000/1.000/---)
Billík Dennis (1.000/1.500/---)


122. BK Havířov - KP Brno 07.03.2020 17:00 84:59 (23:12 41:30 64:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 122

datum: 07.03.2020, 17:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Giecek Adam (1.000/1.500/---)
Vildová Linda (1.000/1.500/---)


123. BA Sparta Praha - Basket Slovanka 07.03.2020 12:00 44:96 (10:33 26:50 32:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 123

datum: 07.03.2020, 12:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.000/---)
Kocián Michal (1.000/1.000/---)


124. BK Strakonice - Sokol Nusle 07.03.2020 16:00 72:74 (15:15 32:38 44:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 124

datum: 07.03.2020, 16:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/1.000/---)
Novák Václav (1.000/2.000/---)


125. Studánka Pardubice - Loko Trutnov 07.03.2020 10:00 51:83 (22:20 31:38 38:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 125

datum: 07.03.2020, 10:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.000/1.000/---)
Koudela Pavel (1.000/1.000/---)


126. USK Praha - Sokol H. Králové 26.02.2020 17:00 98:38 (23:4 44:18 73:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 126

datum: 26.02.2020, 17:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000/---)
Asztalos Ondřej (1.000/1.000/---)


22. kolo
127. BK Havířov - Žabiny Brno 08.03.2020 11:00 68:84 (23:19 47:41 59:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 127

datum: 08.03.2020, 11:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Giecek Adam (1.000/1.500/---)
Vildová Linda (1.000/1.500/---)


128. OSK Olomouc - KP Brno 08.03.2020 09:00 49:92 (6:25 21:49 33:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 128

datum: 08.03.2020, 09:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Válek Jakub (1.000/1.000/---)
Billík Dennis (3.000/1.000/---)


129. BK Strakonice - Basket Slovanka 08.03.2020 11:00 68:96 (14:29 39:56 56:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 129

datum: 08.03.2020, 11:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Kalabza Lukáš (1.000/1.000/---)
Novák Václav (1.000/1.000/---)


130. BA Sparta Praha - Sokol Nusle 08.03.2020 13:00 77:61 (17:15 32:25 57:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 130

datum: 08.03.2020, 13:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/1.000/---)
Kocián Michal (1.000/4.000/---)


131. USK Praha - Loko Trutnov 08.03.2020 10:00 97:35 (30:14 54:18 77:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 131

datum: 08.03.2020, 10:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.000/---)
Perlík Michal (1.000/1.000/---)


132. Studánka Pardubice - Sokol H. Králové 08.03.2020 10:00 34:56 (12:22 23:31 34:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 132

datum: 08.03.2020, 10:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.000/1.000/---)
Koudela Pavel (1.000/1.000/---)


  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

AirBank

AirBank
dělá bankovnictví jednodušeji, bez zbytečností a hvězdiček, férově a narovinu. Zkrátka takové, abyste se pro něj mohli rozhodnout i vy. www.airbank.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC