image

juniorky U19 / extraliga / ročník 2019/20 / základní část


tabulka
1. Basket Slovanka 22 21 1 2028:1204 43
2. BK Žabiny Brno 22 21 1 1652:1292 43
3. USK Praha 22 17 5 1745:1196 39
4. Sokol Hradec Králové 22 13 9 1393:1361 35
5. BK Loko Trutnov 22 13 9 1584:1540 35
6. BA Sparta Praha 22 10 12 1440:1518 32
7. BK Havířov 22 8 14 1576:1625 30
8. KP Brno 22 8 14 1269:1503 30
9. BK Studánka Pardubice 22 7 15 1284:1595 29
10. Sokol Nusle 22 7 15 1391:1689 29
11. BK Strakonice 22 7 15 1364:1503 29
12. OSK Olomouc 22 0 22 1037:1737 22
1. kolo
1. USK Praha - Studánka Pardubice 07.12.2019 12:00 78:49 (18:11 45:18 62:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 1

datum: 07.12.2019, 12:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000/---)
Mašek Tomáš (1.000/1.000/---)


2. BK Strakonice - BA Sparta Praha 07.12.2019 16:00 59:54 (15:14 33:28 41:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 2

datum: 07.12.2019, 16:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Novák Václav (1.500/4.000/---)
Kalabza Lukáš (1.500/4.000/---)


3. Žabiny Brno - KP Brno 07.12.2019 15:00 85:39 (19:16 34:23 67:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 3

datum: 07.12.2019, 15:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Petrák Robin (1.500/1.500/---)
Petrák Jakub (1.500/1.500/---)


4. Basket Slovanka - Sokol Nusle 07.12.2019 10:00 96:38 (25:5 49:11 76:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 4

datum: 07.12.2019, 10:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Toboláková Barbora (1.000/1.000/---)
Hejnic Jan (1.000/2.000/---)


5. Loko Trutnov - Sokol H. Králové 07.12.2019 12:15 72:66 (15:14 37:26 56:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 5

datum: 07.12.2019, 12:15:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000/---)
Theodor Pavel (1.000/1.500/---)


6. BK Havířov - OSK Olomouc 07.12.2019 15:00 77:51 (18:9 42:19 58:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 6

datum: 07.12.2019, 15:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Konvička Jan (1.000/1.000/---)
Tichov Michael (1.000/1.000/---)


2. kolo
7. USK Praha - BK Havířov 28.09.2019 14:00 90:57 (24:17 47:29 71:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 7

datum: 28.09.2019, 14:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Scholzová Michaela (1.000/1.000/---)
Kopecká Barbora (1.000/1.000/---)


8. Studánka Pardubice - OSK Olomouc 28.09.2019 13:30 64:52 (10:14 26:25 43:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 8

datum: 28.09.2019, 13:30:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (1.000/1.000/---)
Siegfried Jiří (1.000/1.000/---)


9. BK Strakonice - Loko Trutnov 28.09.2019 15:00 60:67 (16:23 30:42 47:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 9

datum: 28.09.2019, 15:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Balog Lukáš (2.000/2.000/---)
Kavan Jonáš (2.000/2.000/---)


10. BA Sparta Praha - Sokol H. Králové 28.09.2019 15:00 67:58 (21:16 32:38 52:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 10

datum: 28.09.2019, 15:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.500/---)
Lejčko Jan (1.000/1.500/---)


11. Žabiny Brno - Basket Slovanka 28.09.2019 10:30 73:70 (22:16 34:35 57:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 11

datum: 28.09.2019, 10:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Veis Martin (1.500/4.000/---)
Petrák Robin (1.500/4.000/---)


12. KP Brno - Sokol Nusle 28.09.2019 19:15 63:47 (23:11 38:25 52:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 12

datum: 28.09.2019, 19:15:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Karabínová Natálie (1.000/1.500/---)
Račanský Martin (1.000/2.500/---)


3. kolo
13. USK Praha - OSK Olomouc 29.09.2019 10:00 71:37 (16:7 39:20 60:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 13

datum: 29.09.2019, 10:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Scholze Michal (1.000/1.000/---)
Scholzová Michaela (1.000/1.000/---)


14. Studánka Pardubice - BK Havířov 29.09.2019 10:00 60:67 (14:21 33:33 47:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 14

datum: 29.09.2019, 10:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000/---)
Siegfried Jiří (1.000/1.000/---)


15. BK Strakonice - Sokol H. Králové 29.09.2019 09:30 67:68 (18:17 38:39 51:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 15

datum: 29.09.2019, 09:30:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Renc Jan (2.000/2.000/---)
Bakajsa Michal (2.000/2.500/---)


16. BA Sparta Praha - Loko Trutnov 29.09.2019 10:00 51:71 (12:21 28:36 37:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 16

datum: 29.09.2019, 10:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/1.000/---)
Peterková Lucie (1.000/1.000/---)


17. Žabiny Brno - Sokol Nusle 29.09.2019 10:30 93:59 (25:12 46:27 70:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 17

datum: 29.09.2019, 10:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Veis Martin (1.500/1.000/---)
Petrák Robin (1.500/2.000/---)


18. KP Brno - Basket Slovanka 29.09.2019 09:30 53:90 (12:25 32:49 42:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 18

datum: 29.09.2019, 09:30:00

místo: Tělocvična Purkyňova 2, Brno

rozhodčí:
Matějek Ivor (1.000/1.000/---)
Karabínová Natálie (1.000/1.000/---)


4. kolo
19. BK Havířov - Basket Slovanka 12.10.2019 17:00 55:92 (15:29 25:50 43:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 19

datum: 12.10.2019, 17:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Sýkora Václav (2.000/1.000/---)
Menšík Jan (2.000/1.000/---)


20. OSK Olomouc - Sokol Nusle 12.10.2019 15:00 51:68 (12:22 25:36 36:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 20

datum: 12.10.2019, 15:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.500/1.000/---)
Válek Jakub (1.500/2.500/---)


21. Loko Trutnov - Žabiny Brno 12.10.2019 12:15 51:77 (9:25 17:43 30:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 21

datum: 12.10.2019, 12:15:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Svoboda Martin (1.500/1.500/---)
Kult Michal (2.000/1.500/---)


22. Sokol H. Králové - KP Brno 12.10.2019 14:00 79:53 (19:18 31:40 55:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 22

datum: 12.10.2019, 14:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej (1.000/2.000/---)
Krejsa Vojtěch (1.000/2.000/---)


23. USK Praha - BK Strakonice 12.10.2019 14:00 81:46 (28:10 56:23 71:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 23

datum: 12.10.2019, 14:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Barták Dominik (1.000/2.000/---)
Theodor Pavel (1.000/2.000/---)


24. Studánka Pardubice - BA Sparta Praha 12.10.2019 11:00 70:71 (18:18 26:43 42:56 65:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 24

datum: 12.10.2019, 11:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Kubíček Jiří (1.000/4.000/---)
Hejnic Jan (1.000/2.500/---)


5. kolo
25. BK Havířov - Sokol Nusle 13.10.2019 10:00 86:91 (28:23 53:42 69:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 25

datum: 13.10.2019, 10:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Sýkora Václav (2.500/3.000/---)
Menšík Jan (2.500/3.000/---)


26. OSK Olomouc - Basket Slovanka 13.10.2019 10:00 52:64 (16:20 26:39 39:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 26

datum: 13.10.2019, 10:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.000/---)
Válek Jakub (1.000/1.000/---)


27. Loko Trutnov - KP Brno 13.10.2019 11:15 65:78 (17:16 33:44 42:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 27

datum: 13.10.2019, 11:15:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Svoboda Martin (1.500/1.000/---)
Kult Michal (2.000/1.000/---)


28. Sokol H. Králové - Žabiny Brno 13.10.2019 10:00 64:87 (21:22 29:41 38:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 28

datum: 13.10.2019, 10:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.500/---)
Krejsa Vojtěch (1.000/1.500/---)


29. USK Praha - BA Sparta Praha 13.10.2019 10:00 67:45 (29:9 36:26 49:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 29

datum: 13.10.2019, 10:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Scholzová Michaela (1.500/2.000/---)
Theodor Pavel (1.500/2.000/---)


30. Studánka Pardubice - BK Strakonice 13.10.2019 13:00 80:58 (20:19 33:36 56:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 30

datum: 13.10.2019, 13:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.500/---)
Hejnic Jan (1.000/2.000/---)


6. kolo
31. BK Strakonice - BK Havířov 26.10.2019 13:30 62:58 (16:19 37:34 52:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 31

datum: 26.10.2019, 13:30:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/3.500/---)
Svejkovský Ondřej (1.500/3.500/---)


32. BA Sparta Praha - OSK Olomouc 26.10.2019 14:00 71:52 (23:12 40:28 62:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 32

datum: 26.10.2019, 14:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Petrák Jakub (1.000/1.000/---)
Toboláková Barbora (1.000/1.000/---)


33. Žabiny Brno - USK Praha 26.10.2019 16:30 89:68 (23:14 51:30 72:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 33

datum: 26.10.2019, 16:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Nehoda Pavel (1.000/1.000/---)
Válek Jakub (1.000/1.000/---)


34. KP Brno - Studánka Pardubice 26.10.2019 12:15 51:67 (13:18 27:39 34:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 34

datum: 26.10.2019, 12:15:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000/---)
Šenk Pavel (1.000/1.000/---)


35. Basket Slovanka - Loko Trutnov 26.10.2019 11:00 102:64 (16:15 43:34 72:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 35

datum: 26.10.2019, 11:00:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.500/---)
Asztalos Ondřej (1.000/1.500/---)


36. Sokol Nusle - Sokol H. Králové 22.10.2019 18:30 59:66 (18:18 29:32 52:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 36

datum: 22.10.2019, 18:30:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Peterková Lucie (2.500/1.000/---)
Výborný Dominik (4.000/1.000/---)


7. kolo
37. BK Strakonice - OSK Olomouc 27.10.2019 12:00 54:34 (14:13 26:20 44:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 37

datum: 27.10.2019, 12:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/1.000/---)
Svejkovský Ondřej (1.500/1.000/---)


38. BA Sparta Praha - BK Havířov 27.10.2019 11:00 78:76 (19:15 43:42 63:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 38

datum: 27.10.2019, 11:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Petrák Jakub (1.000/1.500/---)
Toboláková Barbora (1.000/1.500/---)


39. Žabiny Brno - Studánka Pardubice 27.10.2019 11:00 79:60 (18:14 40:27 61:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 39

datum: 27.10.2019, 11:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Nehoda Pavel (1.000/1.000/---)
Válek Jakub (1.000/1.000/---)


40. KP Brno - USK Praha 27.10.2019 11:15 52:69 (15:27 25:46 37:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 40

datum: 27.10.2019, 11:15:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000/---)
Šenk Pavel (1.000/1.000/---)


41. Basket Slovanka - Sokol H. Králové 27.10.2019 10:00 92:46 (19:10 36:24 66:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 41

datum: 27.10.2019, 10:00:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000/---)
Asztalos Ondřej (1.000/1.000/---)


42. Sokol Nusle - Loko Trutnov 25.10.2019 18:30 71:80 (19:15 35:43 53:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 42

datum: 25.10.2019, 18:30:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Renc Jan (1.000/1.000/---)
Pazourek Jaroslav (1.000/1.000/---)


8. kolo
43. BK Havířov - Loko Trutnov 09.11.2019 17:45 75:83 (26:23 37:47 54:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 43

datum: 09.11.2019, 17:45:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Opletal Petr (1.500/1.000/---)
Tichov Michael (2.000/1.000/---)


44. OSK Olomouc - Sokol H. Králové 09.11.2019 15:30 45:79 (14:21 25:40 39:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 44

datum: 09.11.2019, 15:30:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.000/---)
Mrázek Michal (1.000/1.500/---)


45. USK Praha - Basket Slovanka 09.11.2019 10:00 61:92 (18:25 31:42 42:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 45

datum: 09.11.2019, 10:00:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Hartig Lukáš (1.000/1.000/---)
Toboláková Barbora (1.000/1.000/---)


46. Studánka Pardubice - Sokol Nusle 09.11.2019 10:00 76:71 (10:16 25:29 46:46 64:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 46

datum: 09.11.2019, 10:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Theodor Pavel (1.000/4.000/---)
Štancl Dominik (1.000/4.000/---)


47. BK Strakonice - Žabiny Brno 11.02.2020 18:15 56:66 (11:15 28:29 37:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 47

datum: 11.02.2020, 18:15:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.500/1.500/---)
Novák Václav (2.500/1.500/---)


48. BA Sparta Praha - KP Brno 09.11.2019 18:00 76:55 (16:20 32:38 58:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 48

datum: 09.11.2019, 18:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/2.000/---)
Prchalová Simona (1.500/1.500/---)


9. kolo
49. BK Havířov - Sokol H. Králové 10.11.2019 10:00 57:61 (17:19 28:41 43:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 49

datum: 10.11.2019, 10:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Opletal Petr (1.500/1.000/---)
Tichov Michael (1.500/1.500/---)


50. OSK Olomouc - Loko Trutnov 10.11.2019 09:00 60:80 (17:28 29:42 45:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 50

datum: 10.11.2019, 09:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.000/---)
Mrázek Michal (1.000/1.000/---)


51. USK Praha - Sokol Nusle 07.11.2019 17:30 81:44 (17:9 43:18 54:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 51

datum: 07.11.2019, 17:30:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Perlík Michal (1.500/4.000/---)
Balog Lukáš (2.000/4.000/---)


52. Studánka Pardubice - Basket Slovanka 10.11.2019 10:00 33:82 (12:21 27:39 32:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 52

datum: 10.11.2019, 10:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Šafařík Michal (1.000/1.000/---)
Štancl Dominik (1.000/1.000/---)


53. BK Strakonice - KP Brno 10.11.2019 11:30 66:56 (27:12 45:29 52:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 53

datum: 10.11.2019, 11:30:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.500/1.500/---)
Siegfried Jiří (1.500/1.500/---)


54. BA Sparta Praha - Žabiny Brno 04.03.2020 17:30 57:72 (10:16 33:37 46:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 54

datum: 04.03.2020, 17:30:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/2.000/---)
Pazourek Jaroslav (1.000/1.500/---)


10. kolo
55. Žabiny Brno - BK Havířov 23.11.2019 13:00 68:64 (15:16 31:39 46:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 55

datum: 23.11.2019, 13:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.500/1.000/---)
Josefus Ondřej (1.500/1.000/---)


56. KP Brno - OSK Olomouc 23.11.2019 10:00 71:54 (15:17 37:29 58:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 56

datum: 23.11.2019, 10:00:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Veis Martin (1.000/1.000/---)
Siegfried Jiří (1.000/1.000/---)


57. Basket Slovanka - BK Strakonice 23.11.2019 10:00 90:70 (21:16 47:33 71:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 57

datum: 23.11.2019, 10:00:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000/---)
Rom Daniel (1.000/1.000/---)


58. Sokol Nusle - BA Sparta Praha 26.11.2019 18:00 63:95 (13:30 22:50 42:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 58

datum: 26.11.2019, 18:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (4.000/1.000/---)
Pazourek Jaroslav (4.000/1.000/---)


59. Loko Trutnov - USK Praha 23.11.2019 12:15 85:56 (24:12 36:27 60:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 59

datum: 23.11.2019, 12:15:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000/---)
Svoboda Martin (1.000/1.000/---)


60. Sokol H. Králové - Studánka Pardubice 23.11.2019 13:00 77:52 (12:15 33:27 59:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 60

datum: 23.11.2019, 13:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.000/---)
Křenek Karel (1.000/1.000/---)


11. kolo
61. Žabiny Brno - OSK Olomouc 24.11.2019 08:00 64:41 (11:12 27:21 41:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 61

datum: 24.11.2019, 08:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Křičková Lenka (1.500/1.000/---)
Karabínová Natálie (1.500/1.000/---)


62. KP Brno - BK Havířov 24.11.2019 11:45 73:68 (14:26 38:42 59:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 62

datum: 24.11.2019, 11:45:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Veis Martin (1.000/1.000/---)
Siegfried Jiří (1.000/1.000/---)


63. Basket Slovanka - BA Sparta Praha 24.11.2019 10:00 90:67 (32:13 54:25 74:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 63

datum: 24.11.2019, 10:00:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000/---)
Rom Daniel (1.000/1.000/---)


64. Sokol Nusle - BK Strakonice 24.11.2019 15:00 71:59 (19:16 33:27 51:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 64

datum: 24.11.2019, 15:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/1.000/---)
Křenek Karel (1.000/1.000/---)


65. Loko Trutnov - Studánka Pardubice 24.11.2019 11:15 75:79 (14:24 34:47 53:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 65

datum: 24.11.2019, 11:15:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000/---)
Svoboda Martin (1.000/1.000/---)


66. Sokol H. Králové - USK Praha 24.11.2019 10:00 38:63 (6:24 18:34 27:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 66

datum: 24.11.2019, 10:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Scholzová Michaela (1.500/1.000/---)
Kapl Antonín (1.000/1.000/---)


12. kolo
67. Studánka Pardubice - USK Praha 08.12.2019 10:00 40:101 (12:32 18:53 30:82)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 67

datum: 08.12.2019, 10:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Svoboda Martin (1.000/1.000/---)
Kubíček Jiří (1.000/1.000/---)


68. BA Sparta Praha - BK Strakonice 08.12.2019 11:00 72:65 (17:13 37:30 55:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 68

datum: 08.12.2019, 11:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.500/1.500/---)
Kout Jan (1.500/1.500/---)


69. KP Brno - Žabiny Brno 08.12.2019 11:45 46:74 (14:15 23:38 32:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 69

datum: 08.12.2019, 11:45:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Novák Petr (1.500/1.500/---)
Mrázek Michal (1.500/1.500/---)


70. Sokol Nusle - Basket Slovanka 08.12.2019 10:00 51:102 (15:19 29:56 35:85)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 70

datum: 08.12.2019, 10:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Perlík Michal (2.000/1.000/---)
Renc Jan (1.500/1.000/---)


71. Sokol H. Králové - Loko Trutnov 08.12.2019 09:30 57:50 (17:19 34:26 43:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 71

datum: 08.12.2019, 09:30:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Barták Matěj (1.000/1.500/---)
Šenk Pavel (1.000/1.000/---)


72. OSK Olomouc - BK Havířov 08.12.2019 10:00 53:76 (20:15 35:37 37:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 72

datum: 08.12.2019, 10:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Válek Jakub (1.000/1.500/---)
Hudec Filip (1.000/1.500/---)


13. kolo
73. OSK Olomouc - USK Praha 11.01.2020 15:30 30:103 (9:34 19:65 26:85)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 73

datum: 11.01.2020, 15:30:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Petrák Robin (1.000/1.000/---)
Billík Dennis (1.000/1.000/---)


74. BK Havířov - Studánka Pardubice 11.01.2020 17:00 85:68 (23:24 52:38 69:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 74

datum: 11.01.2020, 17:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Konvička Jan (1.000/1.000/---)
Opletal Petr (1.000/1.000/---)


75. Sokol H. Králové - BK Strakonice 11.01.2020 12:00 72:51 (18:9 29:28 52:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 75

datum: 11.01.2020, 12:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Kovář Jan (1.000/1.500/---)
Kapl Antonín (1.000/1.000/---)


76. Loko Trutnov - BA Sparta Praha 11.01.2020 15:15 92:68 (25:15 51:32 69:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 76

datum: 11.01.2020, 15:15:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.000/1.500/---)
Theodor Pavel (1.000/2.000/---)


77. Sokol Nusle - Žabiny Brno 11.01.2020 17:30 59:76 (22:18 38:33 50:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 77

datum: 11.01.2020, 17:30:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Hendrich Pavel (4.000/2.500/---)
Poživil Jaroslav (4.000/2.500/---)


78. Basket Slovanka - KP Brno 11.01.2020 11:00 105:53 (39:17 59:26 81:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 78

datum: 11.01.2020, 11:00:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Scholzová Michaela (1.000/1.000/---)
Barták Dominik (1.000/1.000/---)


14. kolo
79. BK Havířov - USK Praha 12.01.2020 10:00 72:95 (22:26 40:43 62:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 79

datum: 12.01.2020, 10:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Konvička Jan (1.500/1.000/---)
Opletal Petr (1.500/1.000/---)


80. OSK Olomouc - Studánka Pardubice 12.01.2020 09:00 50:82 (10:18 22:39 31:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 80

datum: 12.01.2020, 09:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Petrák Robin (1.000/1.000/---)
Billík Dennis (1.000/1.000/---)


81. Loko Trutnov - BK Strakonice 12.01.2020 11:45 72:74 (12:21 32:42 47:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 81

datum: 12.01.2020, 11:45:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.000/1.000/---)
Theodor Pavel (1.500/1.500/---)


82. Sokol H. Králové - BA Sparta Praha 12.01.2020 14:00 76:61 (19:13 35:29 58:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 82

datum: 12.01.2020, 14:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Scholze Michal (1.000/2.000/---)
Kapl Antonín (1.000/1.500/---)


83. Basket Slovanka - Žabiny Brno 12.01.2020 10:00 83:58 (10:21 40:28 66:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 83

datum: 12.01.2020, 10:00:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/1.500/---)
Scholzová Michaela (1.000/1.500/---)


84. Sokol Nusle - KP Brno 12.01.2020 10:30 75:69 (20:22 44:40 63:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 84

datum: 12.01.2020, 10:30:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Křenek Karel (4.000/1.000/---)
Poživil Jaroslav (4.000/1.000/---)


15. kolo
85. Sokol Nusle - BK Havířov 25.01.2020 17:00 85:91 (24:24 42:38 60:52 75:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 85

datum: 25.01.2020, 17:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.500/1.000/---)
Mycak Michael (1.500/1.000/---)


86. Basket Slovanka - OSK Olomouc 25.01.2020 11:00 115:40 (29:10 62:15 89:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 86

datum: 25.01.2020, 11:00:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000/---)
Tesař Michal (1.000/1.000/---)


87. KP Brno - Loko Trutnov 25.01.2020 14:30 47:58 (14:11 20:34 35:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 87

datum: 25.01.2020, 14:30:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.000/1.000/---)
Krčmář Dominik (1.000/3.000/---)


88. Žabiny Brno - Sokol H. Králové 22.01.2020 18:00 60:51 (22:17 42:33 48:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 88

datum: 22.01.2020, 18:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Melichárek Ivo (1.500/1.000/---)
Karabínová Natálie (1.500/1.500/---)


89. BA Sparta Praha - USK Praha 25.01.2020 09:00 49:96 (10:34 21:59 39:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 89

datum: 25.01.2020, 09:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Výborný Dominik (2.000/1.000/---)
Renc Jan (4.000/1.000/---)


90. BK Strakonice - Studánka Pardubice 30.01.2020 18:00 70:66 (18:15 31:36 54:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 90

datum: 30.01.2020, 18:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Balog Lukáš (1.500/1.000/---)
Syrovátka František (1.500/1.000/---)


16. kolo
91. Basket Slovanka - BK Havířov 26.01.2020 10:00 83:53 (25:11 37:27 64:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 91

datum: 26.01.2020, 10:00:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000/---)
Tesař Michal (1.000/1.000/---)


92. Sokol Nusle - OSK Olomouc 26.01.2020 10:00 65:54 (16:16 24:23 42:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 92

datum: 26.01.2020, 10:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.500/2.000/---)
Šlaj Jiří (1.500/2.000/---)


93. Žabiny Brno - Loko Trutnov 26.01.2020 08:00 75:63 (18:15 29:36 51:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 93

datum: 26.01.2020, 08:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.500/1.500/---)
Račanský Martin (2.000/2.000/---)


94. KP Brno - Sokol H. Králové 26.01.2020 14:30 38:77 (4:27 19:40 28:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 94

datum: 26.01.2020, 14:30:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.000/1.000/---)
Krčmář Dominik (1.000/1.500/---)


95. BK Strakonice - USK Praha 26.01.2020 14:00 59:79 (20:22 35:39 50:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 95

datum: 26.01.2020, 14:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Jelínek Jan (1.500/1.500/---)
Moulton Christopher (1.500/2.000/---)


96. BA Sparta Praha - Studánka Pardubice 26.01.2020 15:00 86:28 (17:14 53:19 68:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 96

datum: 26.01.2020, 15:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.500/1.000/---)
Petrák Jakub (1.500/1.000/---)


17. kolo
97. OSK Olomouc - BK Strakonice 08.02.2020 17:00 32:71 (9:21 19:39 25:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 97

datum: 08.02.2020, 17:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Karabínová Natálie (1.000/1.500/---)
Josefus Ondřej (1.000/2.000/---)


98. BK Havířov - BA Sparta Praha 08.02.2020 15:00 98:67 (25:19 46:39 70:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 98

datum: 08.02.2020, 15:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Giecek Adam (1.000/1.000/---)
Tichov Michael (1.000/1.000/---)


99. Studánka Pardubice - Žabiny Brno 08.02.2020 15:00 50:53 (16:17 25:23 41:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 99

datum: 08.02.2020, 15:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Kult Michal (1.000/1.500/---)
Kapl Antonín (1.000/1.000/---)


100. USK Praha - KP Brno 08.02.2020 13:00 57:40 (6:17 21:28 39:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 100

datum: 08.02.2020, 13:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.500/3.000/---)
Koc Ondřej (1.500/3.000/---)


101. Sokol H. Králové - Basket Slovanka 08.02.2020 15:00 54:85 (17:20 34:36 46:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 101

datum: 08.02.2020, 15:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Barták Dominik (1.500/1.000/---)
Štancl Dominik (2.500/1.000/---)


102. Loko Trutnov - Sokol Nusle 08.02.2020 11:15 75:73 (17:18 35:25 48:48 63:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 102

datum: 08.02.2020, 11:15:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/4.000/---)
Svoboda Martin (1.000/1.500/---)


18. kolo
103. BK Havířov - BK Strakonice 09.02.2020 10:00 76:60 (20:13 37:26 59:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 103

datum: 09.02.2020, 10:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Giecek Adam (1.000/2.000/---)
Tichov Michael (1.000/2.000/---)


104. OSK Olomouc - BA Sparta Praha 09.02.2020 09:00 48:78 (12:23 27:39 42:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 104

datum: 09.02.2020, 09:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Karabínová Natálie (1.000/1.000/---)
Josefus Ondřej (1.000/1.000/---)


105. USK Praha - Žabiny Brno 09.02.2020 10:00 70:73 (25:16 44:42 61:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 105

datum: 09.02.2020, 10:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.500/---)
Koc Ondřej (2.000/1.500/---)


106. Studánka Pardubice - KP Brno 09.02.2020 10:00 56:67 (20:14 29:37 45:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 106

datum: 09.02.2020, 10:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Kult Michal (1.000/2.000/---)
Kapl Antonín (1.000/1.000/---)


107. Loko Trutnov - Basket Slovanka 09.02.2020 09:30 63:96 (8:25 29:53 40:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 107

datum: 09.02.2020, 09:30:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000/---)
Svoboda Martin (1.000/1.000/---)


108. Sokol H. Králové - Sokol Nusle 09.02.2020 14:00 52:64 (13:15 29:32 44:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 108

datum: 09.02.2020, 14:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Kovář Jan (2.000/3.000/---)
Štancl Dominik (2.000/3.000/---)


19. kolo
109. Sokol H. Králové - BK Havířov 22.02.2020 14:00 69:64 (17:17 35:35 51:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 109

datum: 22.02.2020, 14:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Kovář Jan (1.000/2.500/---)
Mareš Roman (1.000/1.000/---)


110. Loko Trutnov - OSK Olomouc 22.02.2020 11:15 107:58 (31:24 63:32 84:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 110

datum: 22.02.2020, 11:15:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000/---)
Theodor Pavel (1.000/1.000/---)


111. Sokol Nusle - USK Praha 20.02.2020 17:00 43:99 (11:29 18:53 27:84)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 111

datum: 20.02.2020, 17:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.000/---)
Čížek Daniel (1.000/1.000/---)


112. Basket Slovanka - Studánka Pardubice 22.02.2020 10:00 124:43 (41:10 62:20 89:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 112

datum: 22.02.2020, 10:00:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav (1.000/1.000/---)
Horník Michal (1.000/1.000/---)


113. KP Brno - BK Strakonice 22.02.2020 12:15 63:53 (12:16 28:25 50:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 113

datum: 22.02.2020, 12:15:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Nehoda Pavel (1.000/2.000/---)
Krčmář Dominik (1.000/2.000/---)


114. Žabiny Brno - BA Sparta Praha 22.02.2020 12:00 74:57 (25:10 41:21 55:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 114

datum: 22.02.2020, 12:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.500/1.000/---)
Mrázek Michal (1.500/1.000/---)


20. kolo
115. Loko Trutnov - BK Havířov 23.02.2020 09:30 93:69 (22:17 46:39 77:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 115

datum: 23.02.2020, 09:30:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000/---)
Theodor Pavel (1.000/1.000/---)


116. Sokol H. Králové - OSK Olomouc 23.02.2020 11:00 89:42 (21:5 46:22 65:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 116

datum: 23.02.2020, 11:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000/---)
Hejnic Jan (1.000/1.000/---)


117. Basket Slovanka - USK Praha 23.02.2020 15:00 83:65 (17:20 46:33 68:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 117

datum: 23.02.2020, 15:00:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/1.000/---)
Barták Matěj (1.000/2.000/---)


118. Sokol Nusle - Studánka Pardubice 23.02.2020 16:00 59:76 (17:21 33:38 42:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 118

datum: 23.02.2020, 16:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Kouba Dalibor (4.000/1.000/---)
Tesař Michal (3.000/1.000/---)


119. Žabiny Brno - BK Strakonice 23.02.2020 11:00 76:64 (21:13 44:28 58:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 119

datum: 23.02.2020, 11:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.500/1.000/---)
Mrázek Michal (1.500/1.500/---)


120. KP Brno - BA Sparta Praha 23.02.2020 09:30 51:49 (15:14 29:23 40:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 120

datum: 23.02.2020, 09:30:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Nehoda Pavel (1.000/2.000/---)
Krčmář Dominik (1.000/4.000/---)


21. kolo
121. OSK Olomouc - Žabiny Brno 07.03.2020 16:00 52:96 (14:26 29:39 41:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 121

datum: 07.03.2020, 16:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Novák Petr (1.000/1.000/---)
Billík Dennis (1.000/1.500/---)


122. BK Havířov - KP Brno 07.03.2020 17:00 84:59 (23:12 41:30 64:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 122

datum: 07.03.2020, 17:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Giecek Adam (1.000/1.500/---)
Vildová Linda (1.000/1.500/---)


123. BA Sparta Praha - Basket Slovanka 07.03.2020 12:00 44:96 (10:33 26:50 32:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 123

datum: 07.03.2020, 12:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.000/---)
Kocián Michal (1.000/1.000/---)


124. BK Strakonice - Sokol Nusle 07.03.2020 16:00 72:74 (15:15 32:38 44:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 124

datum: 07.03.2020, 16:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/1.000/---)
Novák Václav (1.000/2.000/---)


125. Studánka Pardubice - Loko Trutnov 07.03.2020 10:00 51:83 (22:20 31:38 38:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 125

datum: 07.03.2020, 10:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.000/1.000/---)
Koudela Pavel (1.000/1.000/---)


126. USK Praha - Sokol H. Králové 26.02.2020 17:00 98:38 (23:4 44:18 73:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 126

datum: 26.02.2020, 17:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000/---)
Asztalos Ondřej (1.000/1.000/---)


22. kolo
127. BK Havířov - Žabiny Brno 08.03.2020 11:00 68:84 (23:19 47:41 59:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 127

datum: 08.03.2020, 11:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Giecek Adam (1.000/1.500/---)
Vildová Linda (1.000/1.500/---)


128. OSK Olomouc - KP Brno 08.03.2020 09:00 49:92 (6:25 21:49 33:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 128

datum: 08.03.2020, 09:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Válek Jakub (1.000/1.000/---)
Billík Dennis (3.000/1.000/---)


129. BK Strakonice - Basket Slovanka 08.03.2020 11:00 68:96 (14:29 39:56 56:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 129

datum: 08.03.2020, 11:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Kalabza Lukáš (1.000/1.000/---)
Novák Václav (1.000/1.000/---)


130. BA Sparta Praha - Sokol Nusle 08.03.2020 13:00 77:61 (17:15 32:25 57:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 130

datum: 08.03.2020, 13:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/1.000/---)
Kocián Michal (1.000/4.000/---)


131. USK Praha - Loko Trutnov 08.03.2020 10:00 97:35 (30:14 54:18 77:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 131

datum: 08.03.2020, 10:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.000/---)
Perlík Michal (1.000/1.000/---)


132. Studánka Pardubice - Sokol H. Králové 08.03.2020 10:00 34:56 (12:22 23:31 34:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 132

datum: 08.03.2020, 10:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.000/1.000/---)
Koudela Pavel (1.000/1.000/---)


  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.