image

kadeti U17 / extraliga / ročník 2019/20 / základní část


tabulka
1. BK Snakes Ostrava 0 0 0 0:0 0
2. BK Lokomotiva Plzeň 0 0 0 0:0 0
3. BA Nymburk 0 0 0 0:0 0
4. Sokol Písek Sršni 0 0 0 0:0 0
5. BK Synthesia Pardubice 0 0 0 0:0 0
6. Tygři JBC Brno 0 0 0 0:0 0
7. Sokol Pražský 0 0 0 0:0 0
8. BŠ Tygři Praha 0 0 0 0:0 0
9. BK NH Ostrava 0 0 0 0:0 0
10. USK Praha 0 0 0 0:0 0
11. BCM Orli Prostějov 0 0 0 0:0 0
12. SAM Brno 0 0 0 0:0 0
1. kolo
1. SAM Brno - Tygři JBC Brno 14.12.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 1

datum: 14.12.2019, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

2. BCM Orli Prostějov - Synthesia Pardubice 14.12.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 2

datum: 14.12.2019, 00:00:00

místo: Národní sportovní centrum Prostějov, Prostějov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

3. USK Praha - Sokol Písek 14.12.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 3

datum: 14.12.2019, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

4. NH Ostrava - Snakes Ostrava 14.12.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 4

datum: 14.12.2019, 00:00:00

místo: Bonver aréna, Moravská Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

5. Tygři Praha - BK Loko Plzeň 14.12.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 5

datum: 14.12.2019, 00:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

6. Sokol Pražský - BA Nymburk 14.12.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 6

datum: 14.12.2019, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

2. kolo
7. SAM Brno - Sokol Pražský 05.10.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 7

datum: 05.10.2019, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

8. Tygři JBC Brno - BA Nymburk 05.10.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 8

datum: 05.10.2019, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

9. BCM Orli Prostějov - Tygři Praha 05.10.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 9

datum: 05.10.2019, 00:00:00

místo: Národní sportovní centrum Prostějov, Prostějov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

10. Synthesia Pardubice - BK Loko Plzeň 05.10.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 10

datum: 05.10.2019, 00:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

11. USK Praha - NH Ostrava 05.10.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 11

datum: 05.10.2019, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

12. Sokol Písek - Snakes Ostrava 05.10.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 12

datum: 05.10.2019, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

3. kolo
13. SAM Brno - BA Nymburk 06.10.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 13

datum: 06.10.2019, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14. Tygři JBC Brno - Sokol Pražský 06.10.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 14

datum: 06.10.2019, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

15. BCM Orli Prostějov - BK Loko Plzeň 06.10.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 15

datum: 06.10.2019, 00:00:00

místo: Národní sportovní centrum Prostějov, Prostějov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

16. Synthesia Pardubice - Tygři Praha 06.10.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 16

datum: 06.10.2019, 00:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

17. USK Praha - Snakes Ostrava 06.10.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 17

datum: 06.10.2019, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

18. Sokol Písek - NH Ostrava 06.10.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 18

datum: 06.10.2019, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

4. kolo
19. Sokol Pražský - NH Ostrava 19.10.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 19

datum: 19.10.2019, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

20. BA Nymburk - Snakes Ostrava 19.10.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 20

datum: 19.10.2019, 00:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

21. Tygři Praha - USK Praha 19.10.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 21

datum: 19.10.2019, 00:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

22. BK Loko Plzeň - Sokol Písek 19.10.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 22

datum: 19.10.2019, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

23. SAM Brno - BCM Orli Prostějov 19.10.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 23

datum: 19.10.2019, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

24. Tygři JBC Brno - Synthesia Pardubice 19.10.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 24

datum: 19.10.2019, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

5. kolo
25. Sokol Pražský - Snakes Ostrava 20.10.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 25

datum: 20.10.2019, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

26. BA Nymburk - NH Ostrava 20.10.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 26

datum: 20.10.2019, 00:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

27. Tygři Praha - Sokol Písek 20.10.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 27

datum: 20.10.2019, 00:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

28. BK Loko Plzeň - USK Praha 20.10.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 28

datum: 20.10.2019, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

29. SAM Brno - Synthesia Pardubice 20.10.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 29

datum: 20.10.2019, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

30. Tygři JBC Brno - BCM Orli Prostějov 20.10.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 30

datum: 20.10.2019, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

6. kolo
31. BCM Orli Prostějov - Sokol Pražský 02.11.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 31

datum: 02.11.2019, 00:00:00

místo: Národní sportovní centrum Prostějov, Prostějov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

32. Synthesia Pardubice - BA Nymburk 02.11.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 32

datum: 02.11.2019, 00:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

33. USK Praha - SAM Brno 02.11.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 33

datum: 02.11.2019, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

34. Sokol Písek - Tygři JBC Brno 02.11.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 34

datum: 02.11.2019, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

35. NH Ostrava - Tygři Praha 02.11.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 35

datum: 02.11.2019, 00:00:00

místo: Bonver aréna, Moravská Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

36. Snakes Ostrava - BK Loko Plzeň 02.11.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 36

datum: 02.11.2019, 00:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

7. kolo
37. BCM Orli Prostějov - BA Nymburk 03.11.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 37

datum: 03.11.2019, 00:00:00

místo: Národní sportovní centrum Prostějov, Prostějov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

38. Synthesia Pardubice - Sokol Pražský 03.11.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 38

datum: 03.11.2019, 00:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

39. USK Praha - Tygři JBC Brno 03.11.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 39

datum: 03.11.2019, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

40. Sokol Písek - SAM Brno 03.11.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 40

datum: 03.11.2019, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

41. NH Ostrava - BK Loko Plzeň 03.11.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 41

datum: 03.11.2019, 00:00:00

místo: Bonver aréna, Moravská Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

42. Snakes Ostrava - Tygři Praha 03.11.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 42

datum: 03.11.2019, 00:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

8. kolo
43. Sokol Pražský - Tygři Praha 16.11.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 43

datum: 16.11.2019, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

44. BA Nymburk - BK Loko Plzeň 16.11.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 44

datum: 16.11.2019, 00:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

45. SAM Brno - NH Ostrava 16.11.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 45

datum: 16.11.2019, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

46. Tygři JBC Brno - Snakes Ostrava 16.11.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 46

datum: 16.11.2019, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

47. BCM Orli Prostějov - USK Praha 16.11.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 47

datum: 16.11.2019, 00:00:00

místo: Národní sportovní centrum Prostějov, Prostějov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

48. Synthesia Pardubice - Sokol Písek 16.11.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 48

datum: 16.11.2019, 00:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

9. kolo
49. Sokol Pražský - BK Loko Plzeň 17.11.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 49

datum: 17.11.2019, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

50. BA Nymburk - Tygři Praha 17.11.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 50

datum: 17.11.2019, 00:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

51. SAM Brno - Snakes Ostrava 17.11.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 51

datum: 17.11.2019, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

52. Tygři JBC Brno - NH Ostrava 17.11.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 52

datum: 17.11.2019, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

53. BCM Orli Prostějov - Sokol Písek 17.11.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 53

datum: 17.11.2019, 00:00:00

místo: Národní sportovní centrum Prostějov, Prostějov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

54. Synthesia Pardubice - USK Praha 17.11.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 54

datum: 17.11.2019, 00:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

10. kolo
55. USK Praha - Sokol Pražský 30.11.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 55

datum: 30.11.2019, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

56. Sokol Písek - BA Nymburk 30.11.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 56

datum: 30.11.2019, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

57. NH Ostrava - BCM Orli Prostějov 30.11.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 57

datum: 30.11.2019, 00:00:00

místo: Bonver aréna, Moravská Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

58. Snakes Ostrava - Synthesia Pardubice 30.11.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 58

datum: 30.11.2019, 00:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

59. Tygři Praha - SAM Brno 30.11.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 59

datum: 30.11.2019, 00:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

60. BK Loko Plzeň - Tygři JBC Brno 30.11.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 60

datum: 30.11.2019, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

11. kolo
61. USK Praha - BA Nymburk 01.12.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 61

datum: 01.12.2019, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

62. Sokol Písek - Sokol Pražský 01.12.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 62

datum: 01.12.2019, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

63. NH Ostrava - Synthesia Pardubice 01.12.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 63

datum: 01.12.2019, 00:00:00

místo: Bonver aréna, Moravská Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

64. Snakes Ostrava - BCM Orli Prostějov 01.12.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 64

datum: 01.12.2019, 00:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

65. Tygři Praha - Tygři JBC Brno 01.12.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 65

datum: 01.12.2019, 00:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

66. BK Loko Plzeň - SAM Brno 01.12.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 66

datum: 01.12.2019, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

12. kolo
67. Tygři JBC Brno - SAM Brno 15.12.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 67

datum: 15.12.2019, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

68. Synthesia Pardubice - BCM Orli Prostějov 15.12.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 68

datum: 15.12.2019, 00:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

69. Sokol Písek - USK Praha 15.12.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 69

datum: 15.12.2019, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

70. Snakes Ostrava - NH Ostrava 15.12.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 70

datum: 15.12.2019, 00:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

71. BK Loko Plzeň - Tygři Praha 15.12.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 71

datum: 15.12.2019, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

72. BA Nymburk - Sokol Pražský 15.12.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 72

datum: 15.12.2019, 00:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

13. kolo
73. BA Nymburk - SAM Brno 18.01.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 73

datum: 18.01.2020, 00:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

74. Sokol Pražský - Tygři JBC Brno 18.01.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 74

datum: 18.01.2020, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

75. BK Loko Plzeň - BCM Orli Prostějov 18.01.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 75

datum: 18.01.2020, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

76. Tygři Praha - Synthesia Pardubice 18.01.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 76

datum: 18.01.2020, 00:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

77. Snakes Ostrava - USK Praha 18.01.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 77

datum: 18.01.2020, 00:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

78. NH Ostrava - Sokol Písek 18.01.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 78

datum: 18.01.2020, 00:00:00

místo: Bonver aréna, Moravská Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14. kolo
79. Sokol Pražský - SAM Brno 19.01.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 79

datum: 19.01.2020, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

80. BA Nymburk - Tygři JBC Brno 19.01.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 80

datum: 19.01.2020, 00:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

81. Tygři Praha - BCM Orli Prostějov 19.01.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 81

datum: 19.01.2020, 00:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

82. BK Loko Plzeň - Synthesia Pardubice 19.01.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 82

datum: 19.01.2020, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

83. NH Ostrava - USK Praha 19.01.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 83

datum: 19.01.2020, 00:00:00

místo: Bonver aréna, Moravská Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

84. Snakes Ostrava - Sokol Písek 19.01.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 84

datum: 19.01.2020, 00:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

15. kolo
85. Snakes Ostrava - Sokol Pražský 01.02.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 85

datum: 01.02.2020, 00:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

86. NH Ostrava - BA Nymburk 01.02.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 86

datum: 01.02.2020, 00:00:00

místo: Bonver aréna, Moravská Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

87. Sokol Písek - Tygři Praha 01.02.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 87

datum: 01.02.2020, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

88. USK Praha - BK Loko Plzeň 01.02.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 88

datum: 01.02.2020, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

89. Synthesia Pardubice - SAM Brno 01.02.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 89

datum: 01.02.2020, 00:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

90. BCM Orli Prostějov - Tygři JBC Brno 01.02.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 90

datum: 01.02.2020, 00:00:00

místo: Národní sportovní centrum Prostějov, Prostějov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

16. kolo
91. NH Ostrava - Sokol Pražský 02.02.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 91

datum: 02.02.2020, 00:00:00

místo: Bonver aréna, Moravská Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

92. Snakes Ostrava - BA Nymburk 02.02.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 92

datum: 02.02.2020, 00:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

93. USK Praha - Tygři Praha 02.02.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 93

datum: 02.02.2020, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

94. Sokol Písek - BK Loko Plzeň 02.02.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 94

datum: 02.02.2020, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

95. BCM Orli Prostějov - SAM Brno 02.02.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 95

datum: 02.02.2020, 00:00:00

místo: Národní sportovní centrum Prostějov, Prostějov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

96. Synthesia Pardubice - Tygři JBC Brno 02.02.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 96

datum: 02.02.2020, 00:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

17. kolo
97. BA Nymburk - BCM Orli Prostějov 15.02.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 97

datum: 15.02.2020, 00:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

98. Sokol Pražský - Synthesia Pardubice 15.02.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 98

datum: 15.02.2020, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

99. Tygři JBC Brno - USK Praha 15.02.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 99

datum: 15.02.2020, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

100. SAM Brno - Sokol Písek 15.02.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 100

datum: 15.02.2020, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

101. BK Loko Plzeň - NH Ostrava 15.02.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 101

datum: 15.02.2020, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

102. Tygři Praha - Snakes Ostrava 15.02.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 102

datum: 15.02.2020, 00:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

18. kolo
103. Sokol Pražský - BCM Orli Prostějov 16.02.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 103

datum: 16.02.2020, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

104. BA Nymburk - Synthesia Pardubice 16.02.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 104

datum: 16.02.2020, 00:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

105. SAM Brno - USK Praha 16.02.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 105

datum: 16.02.2020, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

106. Tygři JBC Brno - Sokol Písek 16.02.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 106

datum: 16.02.2020, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

107. Tygři Praha - NH Ostrava 16.02.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 107

datum: 16.02.2020, 00:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

108. BK Loko Plzeň - Snakes Ostrava 16.02.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 108

datum: 16.02.2020, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

19. kolo
109. BK Loko Plzeň - Sokol Pražský 29.02.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 109

datum: 29.02.2020, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

110. Tygři Praha - BA Nymburk 29.02.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 110

datum: 29.02.2020, 00:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

111. Snakes Ostrava - SAM Brno 29.02.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 111

datum: 29.02.2020, 00:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

112. NH Ostrava - Tygři JBC Brno 29.02.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 112

datum: 29.02.2020, 00:00:00

místo: Bonver aréna, Moravská Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

113. Sokol Písek - BCM Orli Prostějov 29.02.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 113

datum: 29.02.2020, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

114. USK Praha - Synthesia Pardubice 29.02.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 114

datum: 29.02.2020, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

20. kolo
115. Tygři Praha - Sokol Pražský 01.03.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 115

datum: 01.03.2020, 00:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

116. BK Loko Plzeň - BA Nymburk 01.03.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 116

datum: 01.03.2020, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

117. NH Ostrava - SAM Brno 01.03.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 117

datum: 01.03.2020, 00:00:00

místo: Bonver aréna, Moravská Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

118. Snakes Ostrava - Tygři JBC Brno 01.03.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 118

datum: 01.03.2020, 00:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

119. USK Praha - BCM Orli Prostějov 01.03.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 119

datum: 01.03.2020, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

120. Sokol Písek - Synthesia Pardubice 01.03.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 120

datum: 01.03.2020, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

21. kolo
121. BA Nymburk - USK Praha 14.03.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 121

datum: 14.03.2020, 00:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

122. Sokol Pražský - Sokol Písek 14.03.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 122

datum: 14.03.2020, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

123. Synthesia Pardubice - NH Ostrava 14.03.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 123

datum: 14.03.2020, 00:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

124. BCM Orli Prostějov - Snakes Ostrava 14.03.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 124

datum: 14.03.2020, 00:00:00

místo: Národní sportovní centrum Prostějov, Prostějov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

125. Tygři JBC Brno - Tygři Praha 14.03.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 125

datum: 14.03.2020, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

126. SAM Brno - BK Loko Plzeň 14.03.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 126

datum: 14.03.2020, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

22. kolo
127. Sokol Pražský - USK Praha 15.03.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 127

datum: 15.03.2020, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

128. BA Nymburk - Sokol Písek 15.03.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 128

datum: 15.03.2020, 00:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

129. BCM Orli Prostějov - NH Ostrava 15.03.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 129

datum: 15.03.2020, 00:00:00

místo: Národní sportovní centrum Prostějov, Prostějov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

130. Synthesia Pardubice - Snakes Ostrava 15.03.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 130

datum: 15.03.2020, 00:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

131. SAM Brno - Tygři Praha 15.03.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 131

datum: 15.03.2020, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

132. Tygři JBC Brno - BK Loko Plzeň 15.03.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 132

datum: 15.03.2020, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

HomeCredit

HomeCredit
www.homecredit.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

BigMedia

BigMediabigmedia.cz

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR