image

kadeti U17 / extraliga / ročník 2019/20 / základní část


tabulka
1. BŠ Tygři Praha 20 18 2 1818:1486 38
2. SAM Brno 21 16 5 1628:1447 37
3. USK Praha 20 17 3 1596:1359 37
4. Sokol Písek Sršni 20 16 4 1854:1612 36
5. BA Nymburk 20 12 8 1376:1366 32
6. Sokol Pražský 20 11 9 1575:1506 31
7. Tygři JBC Brno 21 9 12 1601:1576 30
8. BK Lokomotiva Plzeň 22 6 16 1680:1878 28
9. BK NH Ostrava 20 6 14 1436:1583 26
10. BK Pardubice 20 6 14 1447:1579 26
11. BCM Orli Prostějov 20 4 16 1497:1724 24
12. BK Snakes Ostrava 20 1 19 1236:1628 21
1. kolo
1. SAM Brno - Tygři JBC Brno 14.12.2019 16:45 72:69 (21:27 37:45 55:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 1

datum: 14.12.2019, 16:45:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (2.000/3.500)
Sekáč Martin (2.000/2.000)

2. BCM Orli Prostějov - BK Pardubice 14.12.2019 14:00 82:77 (20:20 39:41 61:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 2

datum: 14.12.2019, 14:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Nehoda Pavel (1.000/2.000)
Mrázek Michal (1.000/2.000)

3. USK Praha - Sokol Písek 05.02.2020 16:30 87:80 (25:19 46:34 56:52 71:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 3

datum: 05.02.2020, 16:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Renc Jan (1.000/1.000)
Theodor Pavel (1.000/1.000)

4. NH Ostrava - Snakes Ostrava 14.12.2019 16:00 76:59 (21:24 41:40 61:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 4

datum: 14.12.2019, 16:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Kremser Jakub (1.000/1.000)
Veselý Ondřej (1.000/1.000)

5. Tygři Praha - BK Loko Plzeň 14.12.2019 15:30 119:84 (37:25 67:41 100:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 5

datum: 14.12.2019, 15:30:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Petrák Jakub (1.000/1.000)
Siegfried Jiří (1.000/1.000)

6. Sokol Pražský - BA Nymburk 14.12.2019 16:00 82:60 (17:26 40:33 64:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 6

datum: 14.12.2019, 16:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Hošek Jan (1.000/1.000)
Svejkovský Ondřej (1.000/2.000)

2. kolo
7. SAM Brno - Sokol Pražský 08.10.2019 19:00 94:83 (24:7 46:34 74:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 7

datum: 08.10.2019, 19:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Dombrovský Filip (1.000/1.000)
Karabínová Natálie (1.000/1.000)

8. Tygři JBC Brno - BA Nymburk 05.10.2019 16:30 64:70 (20:18 35:37 57:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 8

datum: 05.10.2019, 16:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Jakubík Petr (1.000/3.000)
Josefus Ondřej (1.000/3.000)

9. BCM Orli Prostějov - Tygři Praha 05.10.2019 12:00 84:90 (13:21 35:43 64:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 9

datum: 05.10.2019, 12:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Křičková Lenka (2.000/1.500)
Bráblík Jan (2.000/2.000)

10. BK Pardubice - BK Loko Plzeň 05.10.2019 12:00 81:65 (16:14 30:38 60:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 10

datum: 05.10.2019, 12:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.000/1.000)
Koudela Martin (1.000/1.500)

11. USK Praha - NH Ostrava 05.10.2019 15:00 76:51 (12:14 30:23 49:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 11

datum: 05.10.2019, 15:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Křenek Karel (1.000/1.000)
Koudela Pavel (1.000/1.000)

12. Sokol Písek - Snakes Ostrava 05.10.2019 16:00 75:52 (18:15 36:34 64:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 12

datum: 05.10.2019, 16:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Csöllei Pavel (1.000/1.000)
Havlíček Petr (1.000/1.000)

3. kolo
13. SAM Brno - BA Nymburk 06.10.2019 09:30 72:68 (14:17 41:31 57:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 13

datum: 06.10.2019, 09:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.000/3.500)
Josefus Ondřej (1.000/3.500)

14. Tygři JBC Brno - Sokol Pražský 09.10.2019 16:00 85:74 (19:12 36:36 60:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 14

datum: 09.10.2019, 16:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Dolejš Václav (2.000/1.000)
Josefus Ondřej (2.000/1.000)

15. BCM Orli Prostějov - BK Loko Plzeň 06.10.2019 10:00 93:85 (21:25 49:46 67:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 15

datum: 06.10.2019, 10:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Křičková Lenka (2.000/2.000)
Bráblík Jan (2.000/2.000)

16. BK Pardubice - Tygři Praha 06.10.2019 09:30 65:78 (17:18 35:40 51:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 16

datum: 06.10.2019, 09:30:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Svoboda Martin (1.000/1.000)
Havlíček Petr (1.000/1.000)

17. USK Praha - Snakes Ostrava 06.10.2019 11:30 92:53 (20:15 37:32 66:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 17

datum: 06.10.2019, 11:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Křenek Karel (1.000/1.000)
Koudela Pavel (1.000/1.000)

18. Sokol Písek - NH Ostrava 06.10.2019 10:00 104:84 (32:22 54:45 82:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 18

datum: 06.10.2019, 10:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Csöllei Pavel (1.000/1.000)
Havlíček Petr (1.000/1.000)

4. kolo
19. Sokol Pražský - NH Ostrava 19.10.2019 17:15 74:58 (19:16 40:27 59:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 19

datum: 19.10.2019, 17:15:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Horník Michal (1.000/1.000)
Šlaj Jiří (1.000/1.000)

20. BA Nymburk - Snakes Ostrava 19.10.2019 17:00 66:63 (17:12 38:35 49:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 20

datum: 19.10.2019, 17:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Hejnic Jan (2.000/1.000)
Poživil Jaroslav (2.000/3.000)

21. Tygři Praha - USK Praha 19.10.2019 16:30 111:96 (35:18 60:40 87:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 21

datum: 19.10.2019, 16:30:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Kovačovič Matej (1.000/1.000)
Holeš Daniel (1.000/1.000)

22. BK Loko Plzeň - Sokol Písek 19.10.2019 17:15 83:112 (22:33 45:64 63:88)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 22

datum: 19.10.2019, 17:15:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Zámostný Jindřich (2.500/2.000)
Pivovarský Michal (2.500/1.000)

23. SAM Brno - BCM Orli Prostějov 19.10.2019 17:00 90:61 (25:16 45:26 76:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 23

datum: 19.10.2019, 17:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Dombrovský Filip (1.000/2.000)
Zachar Dominik (1.000/2.000)

24. Tygři JBC Brno - BK Pardubice 19.10.2019 13:00 81:58 (25:15 40:37 63:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 24

datum: 19.10.2019, 13:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Karabínová Natálie (1.500/2.000)
Josefus Ondřej (2.000/1.000)

5. kolo
25. Sokol Pražský - Snakes Ostrava 20.10.2019 11:15 84:54 (17:14 43:29 57:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 25

datum: 20.10.2019, 11:15:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.000/1.000)
Šlaj Jiří (1.000/1.000)

26. BA Nymburk - NH Ostrava 20.10.2019 09:30 73:46 (15:7 39:20 61:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 26

datum: 20.10.2019, 09:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Záruba Matěj (2.000/1.000)
Šenk Pavel (2.000/1.000)

27. Tygři Praha - Sokol Písek 20.10.2019 12:00 86:84 (21:17 43:45 62:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 27

datum: 20.10.2019, 12:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Kovačovič Matej (1.500/2.000)
Holeš Daniel (1.500/3.000)

28. BK Loko Plzeň - USK Praha 20.10.2019 10:00 63:79 (20:22 32:43 42:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 28

datum: 20.10.2019, 10:00:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Zámostný Jindřich (1.500/1.000)
Pivovarský Michal (1.500/1.000)

29. SAM Brno - BK Pardubice 20.10.2019 09:00 83:73 (23:17 42:33 67:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 29

datum: 20.10.2019, 09:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Dombrovský Filip (1.000/1.000)
Zachar Dominik (1.000/1.000)

30. Tygři JBC Brno - BCM Orli Prostějov 20.10.2019 13:00 82:62 (24:14 48:30 63:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 30

datum: 20.10.2019, 13:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Karabínová Natálie (2.500/2.000)
Josefus Ondřej (3.000/2.000)

6. kolo
31. BCM Orli Prostějov - Sokol Pražský 06.11.2019 18:00 71:89 (17:30 34:49 57:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 31

datum: 06.11.2019, 18:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Petrák Robin (1.500/1.000)
Krčmář Dominik (1.500/1.000)

32. BK Pardubice - BA Nymburk 02.11.2019 16:00 85:67 (22:18 43:28 69:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 32

datum: 02.11.2019, 16:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Kovačovič Matej (1.000/2.000)
Šenk Pavel (1.000/2.000)

33. USK Praha - SAM Brno 02.11.2019 13:00 66:60 (19:13 33:28 51:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 33

datum: 02.11.2019, 13:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/3.000)
Křenek Karel (1.000/2.000)

34. Sokol Písek - Tygři JBC Brno 02.11.2019 15:00 108:91 (25:19 53:46 76:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 34

datum: 02.11.2019, 15:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej (2.500/4.000)
Petrák Jakub (1.000/4.000)

35. NH Ostrava - Tygři Praha 02.11.2019 14:30 67:88 (12:23 33:42 50:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 35

datum: 02.11.2019, 14:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Válek Jakub (1.000/1.000)
Nevřela Tomáš (1.000/1.000)

36. Snakes Ostrava - BK Loko Plzeň 02.11.2019 17:00 61:75 (12:21 24:43 43:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 36

datum: 02.11.2019, 17:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.000/1.000)
Vildová Linda (2.000/1.000)

7. kolo
37. BCM Orli Prostějov - BA Nymburk 03.11.2019 10:00 84:86 (26:23 42:36 60:57 75:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 37

datum: 03.11.2019, 10:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Mynarčík Petr (1.500/2.000)
Kubeš Michal (1.500/2.000)

38. BK Pardubice - Sokol Pražský 31.10.2019 19:00 77:72 (18:10 39:33 57:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 38

datum: 31.10.2019, 19:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Svoboda Martin (1.000/1.500)
Mareš Roman (1.000/1.500)

39. USK Praha - Tygři JBC Brno 03.11.2019 12:00 70:69 (15:12 36:25 53:42 62:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 39

datum: 03.11.2019, 12:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Hendrych Jan (2.000/4.000)
Křenek Karel (2.000/4.000)

40. Sokol Písek - SAM Brno 03.11.2019 10:00 55:98 (15:26 29:43 40:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 40

datum: 03.11.2019, 10:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej (2.000/1.500)
Petrák Jakub (1.000/1.500)

41. NH Ostrava - BK Loko Plzeň 03.11.2019 10:45 86:80 (24:22 50:44 69:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 41

datum: 03.11.2019, 10:45:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Válek Jakub (1.000/1.000)
Nevřela Tomáš (1.000/1.000)

42. Snakes Ostrava - Tygři Praha 03.11.2019 11:00 58:88 (15:22 27:43 48:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 42

datum: 03.11.2019, 11:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Fanta Jiří (2.000/1.000)
Vildová Linda (3.000/1.000)

8. kolo
43. Sokol Pražský - Tygři Praha 16.11.2019 14:00 69:96 (19:28 37:49 54:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 43

datum: 16.11.2019, 14:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Šmíd Pavel (1.000/1.000)
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)

44. BA Nymburk - BK Loko Plzeň 16.11.2019 14:30 63:60 (15:9 39:30 58:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 44

datum: 16.11.2019, 14:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Scholze Michal (2.500/1.000)
Kocián Michal (2.500/1.000)

45. SAM Brno - NH Ostrava 16.11.2019 14:30 74:62 (14:12 35:30 54:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 45

datum: 16.11.2019, 14:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Veis Martin (2.500/1.000)
Jakubík Petr (2.500/1.000)

46. Tygři JBC Brno - Snakes Ostrava 16.11.2019 16:30 82:55 (18:9 40:27 63:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 46

datum: 16.11.2019, 16:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Csöllei Pavel (1.500/1.000)
Bráblík Jan (1.500/1.000)

47. BCM Orli Prostějov - USK Praha 16.11.2019 15:00 68:77 (22:22 42:40 50:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 47

datum: 16.11.2019, 15:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Konvička Jan (1.500/1.500)
Hudec Filip (1.500/1.500)

48. BK Pardubice - Sokol Písek 27.11.2019 18:00 75:100 (15:22 38:49 61:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 48

datum: 27.11.2019, 18:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Hartig Lukáš (2.000/1.000)
Kult Michal (2.500/1.000)

9. kolo
49. Sokol Pražský - BK Loko Plzeň 17.11.2019 11:00 92:69 (23:16 50:34 65:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 49

datum: 17.11.2019, 11:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Šmíd Pavel (1.000/1.000)
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)

50. BA Nymburk - Tygři Praha 17.11.2019 14:30 60:75 (12:18 19:42 37:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 50

datum: 17.11.2019, 14:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Scholze Michal (3.000/2.000)
Frátrik Josef (3.000/2.000)

51. SAM Brno - Snakes Ostrava 17.11.2019 12:00 75:54 (19:9 35:31 60:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 51

datum: 17.11.2019, 12:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Csöllei Pavel (1.000/2.000)
Bráblík Jan (2.000/2.000)

52. Tygři JBC Brno - NH Ostrava 17.11.2019 10:00 64:76 (16:21 36:39 50:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 52

datum: 17.11.2019, 10:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Csöllei Pavel (2.000/1.000)
Bráblík Jan (2.000/1.000)

53. BCM Orli Prostějov - Sokol Písek 17.11.2019 13:00 97:101 (24:15 48:50 73:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 53

datum: 17.11.2019, 13:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Konvička Jan (3.000/3.000)
Hudec Filip (3.000/3.000)

54. BK Pardubice - USK Praha 29.10.2019 19:00 72:87 (17:28 31:54 53:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 54

datum: 29.10.2019, 19:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Svoboda Martin (1.000/1.500)
Kult Michal (1.000/2.000)

10. kolo
55. Sokol Pražský - USK Praha 30.11.2019 16:00 49:70 (9:20 22:34 36:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 55

datum: 30.11.2019, 16:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Baloun Jan (2.000/1.500)
Pazourek Jaroslav (2.000/2.000)

56. Sokol Písek - BA Nymburk 30.11.2019 16:00 91:64 (21:17 52:27 78:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 56

datum: 30.11.2019, 16:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/3.000)
Kuncl Michal (1.000/3.000)

57. NH Ostrava - BCM Orli Prostějov 30.11.2019 16:00 78:75 (17:21 41:39 60:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 57

datum: 30.11.2019, 16:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (1.000/2.000)
Giecek Adam (1.000/2.000)

58. Snakes Ostrava - BK Pardubice 30.11.2019 16:00 54:73 (18:21 34:39 41:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 58

datum: 30.11.2019, 16:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000)
Opletal Petr (1.000/1.000)

59. Tygři Praha - SAM Brno 30.11.2019 15:30 80:77 (18:25 40:37 59:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 59

datum: 30.11.2019, 15:30:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/2.000)
Hendrich Pavel (1.000/1.500)

60. BK Loko Plzeň - Tygři JBC Brno 30.11.2019 19:00 90:100 (21:30 38:55 64:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 60

datum: 30.11.2019, 19:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Balog Lukáš (1.000/1.000)
Syrovátka František (1.000/1.000)

11. kolo
61. USK Praha - BA Nymburk 01.12.2019 17:00 90:75 (21:20 44:37 70:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 61

datum: 01.12.2019, 17:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Hošek Jan (1.000/2.000)
Musil Jan (1.000/2.000)

62. Sokol Písek - Sokol Pražský 01.12.2019 10:00 98:87 (27:23 52:50 70:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 62

datum: 01.12.2019, 10:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.000)
Kuncl Michal (1.000/1.000)

63. NH Ostrava - BK Pardubice 01.12.2019 10:00 69:58 (20:17 43:26 57:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 63

datum: 01.12.2019, 10:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (1.000/1.000)
Giecek Adam (1.000/1.000)

64. Snakes Ostrava - BCM Orli Prostějov 01.12.2019 10:00 81:88 (15:24 36:45 62:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 64

datum: 01.12.2019, 10:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Opletal Petr (2.000/1.500)
Nevřela Tomáš (4.000/1.500)

65. Tygři Praha - Tygři JBC Brno 01.12.2019 11:00 95:78 (18:16 43:43 75:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 65

datum: 01.12.2019, 11:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/1.000)
Hendrich Pavel (1.000/1.000)

66. BK Loko Plzeň - SAM Brno 01.12.2019 10:00 97:95 (21:16 42:35 66:59 85:85)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 66

datum: 01.12.2019, 10:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Balog Lukáš (1.000/4.000)
Syrovátka František (1.000/2.000)

12. kolo
67. Tygři JBC Brno - SAM Brno 13.12.2019 17:00 53:66 (12:18 35:31 49:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 67

datum: 13.12.2019, 17:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Hecl Jan (2.000/1.500)
Veis Martin (2.000/2.500)

68. BK Pardubice - BCM Orli Prostějov 15.12.2019 12:00 98:91 (22:34 47:48 76:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 68

datum: 15.12.2019, 12:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Kejklíček Roman (2.000/1.000)
Hejduk Jakub (2.000/1.000)

69. Sokol Písek - USK Praha 15.01.2020 18:00 87:83 (19:22 45:37 68:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 69

datum: 15.01.2020, 18:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/2.000)
Kalabza Lukáš (1.000/2.500)

70. Snakes Ostrava - NH Ostrava 15.12.2019 15:00 72:65 (17:9 34:24 53:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 70

datum: 15.12.2019, 15:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Giecek Adam (1.000/1.000)
Opletal Petr (1.000/1.000)

71. BK Loko Plzeň - Tygři Praha 15.12.2019 11:00 72:92 (11:25 38:47 57:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 71

datum: 15.12.2019, 11:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/1.000)
Zámostný Jindřich (1.500/1.000)

72. BA Nymburk - Sokol Pražský 15.12.2019 12:00 41:57 (18:17 23:33 32:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 72

datum: 15.12.2019, 12:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Vošahlík Marek (2.000/1.000)
Koudela Pavel (2.000/1.000)

13. kolo
73. BA Nymburk - SAM Brno 17.12.2019 18:00 77:57 (20:13 41:23 57:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 73

datum: 17.12.2019, 18:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.500/1.000)
Svejkovský Ondřej (1.500/1.000)

74. Sokol Pražský - Tygři JBC Brno 10.03.2020 18:30 92:86 (20:21 46:41 67:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 74

datum: 10.03.2020, 18:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Theodor Pavel (1.000/2.000)
Křenek Karel (1.000/2.000)

75. BK Loko Plzeň - BCM Orli Prostějov 18.01.2020 19:00 77:87 (23:18 37:38 57:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 75

datum: 18.01.2020, 19:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Šenk Pavel (1.000/1.000)
Bakajsa Michal (1.500/1.000)

76. Tygři Praha - BK Pardubice 24.01.2020 18:30 85:73 (24:19 44:29 66:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 76

datum: 24.01.2020, 18:30:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/2.000)
Pazourek Jaroslav (1.000/3.000)

77. Snakes Ostrava - USK Praha 18.01.2020 16:00 55:82 (15:21 32:41 38:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 77

datum: 18.01.2020, 16:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Konvička Jan (1.000/1.000)
Klapetek René (1.000/1.000)

78. NH Ostrava - Sokol Písek 18.01.2020 14:30 78:95 (17:25 43:48 62:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 78

datum: 18.01.2020, 14:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Mrázek Michal (2.500/1.000)
Krčmář Dominik (2.000/1.000)

14. kolo
79. Sokol Pražský - SAM Brno 18.12.2019 17:45 67:65 (18:17 46:31 56:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 79

datum: 18.12.2019, 17:45:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Toboláková Barbora (1.000/4.000)
Koc Ondřej (2.000/2.000)

80. BA Nymburk - Tygři JBC Brno 04.03.2020 18:15 58:37 (14:10 29:17 43:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 80

datum: 04.03.2020, 18:15:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Frátrik Josef (3.000/2.000)
Hejnic Jan (1.500/2.000)

81. Tygři Praha - BCM Orli Prostějov 19.01.2020 10:00 105:64 (24:26 50:40 80:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 81

datum: 19.01.2020, 10:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Renc Jan (1.000/1.500)
Křenek Karel (1.000/1.500)

82. BK Loko Plzeň - BK Pardubice 07.02.2020 16:00 100:81 (19:22 47:44 70:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 82

datum: 07.02.2020, 16:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.500/2.000)
Novák Václav (2.000/2.000)

83. NH Ostrava - USK Praha 19.01.2020 11:30 72:83 (22:16 43:37 57:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 83

datum: 19.01.2020, 11:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Mrázek Michal (4.000/1.500)
Krčmář Dominik (2.000/1.500)

84. Snakes Ostrava - Sokol Písek 19.01.2020 10:00 69:84 (13:14 29:39 47:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 84

datum: 19.01.2020, 10:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Konvička Jan (1.000/1.000)
Klapetek René (1.000/1.000)

15. kolo
85. Snakes Ostrava - Sokol Pražský 01.02.2020 15:00 68:84 (21:13 29:27 47:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 85

datum: 01.02.2020, 15:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Kremser Jakub (3.000/1.000)
Siegfried Jiří (1.000/1.000)

86. NH Ostrava - BA Nymburk 01.02.2020 16:15 92:99 (20:21 39:50 62:67 82:82)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 86

datum: 01.02.2020, 16:15:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Karabínová Natálie (1.000/2.000)
Klapetek René (1.000/2.000)

87. Sokol Písek - Tygři Praha 01.02.2020 17:00 108:84 (25:21 59:42 86:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 87

datum: 01.02.2020, 17:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/1.000)
Havlíček Petr (1.000/1.500)

88. USK Praha - BK Loko Plzeň 01.02.2020 18:30 76:46 (20:17 40:30 62:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 88

datum: 01.02.2020, 18:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.500/1.000)
Slanina Vladimír (3.000/1.000)

89. BK Pardubice - SAM Brno 01.02.2020 13:00 63:75 (11:10 22:26 49:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 89

datum: 01.02.2020, 13:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/1.000)
Syrovátka František (1.000/1.500)

90. BCM Orli Prostějov - Tygři JBC Brno 01.02.2020 14:00 69:82 (14:19 21:40 42:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 90

datum: 01.02.2020, 14:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Nehoda Pavel (1.500/1.000)
Sekáč Martin (1.500/1.000)

16. kolo
91. NH Ostrava - Sokol Pražský 02.02.2020 10:00 74:71 (23:15 37:35 59:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 91

datum: 02.02.2020, 10:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Karabínová Natálie (1.000/4.000)
Klapetek René (1.000/4.000)

92. Snakes Ostrava - BA Nymburk 02.02.2020 12:30 65:75 (24:14 43:41 56:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 92

datum: 02.02.2020, 12:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Kremser Jakub (1.000/2.000)
Siegfried Jiří (1.000/2.000)

93. USK Praha - Tygři Praha 02.02.2020 11:00 77:65 (15:16 38:36 55:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 93

datum: 02.02.2020, 11:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.500/1.000)
Pazourek Jaroslav (2.000/1.000)

94. Sokol Písek - BK Loko Plzeň 02.02.2020 12:00 113:76 (28:17 61:29 85:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 94

datum: 02.02.2020, 12:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.000)
Novák Václav (1.000/1.000)

95. BCM Orli Prostějov - SAM Brno 02.02.2020 10:00 47:70 (12:20 22:37 39:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 95

datum: 02.02.2020, 10:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Nehoda Pavel (1.500/1.000)
Sekáč Martin (1.500/1.000)

96. BK Pardubice - Tygři JBC Brno 02.02.2020 12:30 75:66 (15:14 37:30 64:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 96

datum: 02.02.2020, 12:30:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej (1.000/2.000)
Syrovátka František (1.000/2.000)

17. kolo
97. BA Nymburk - BCM Orli Prostějov 15.02.2020 17:30 76:47 (17:14 36:21 52:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 97

datum: 15.02.2020, 17:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Barták Dominik (2.000/1.500)
Koudela Pavel (2.000/1.500)

98. Sokol Pražský - BK Pardubice 15.02.2020 11:00 94:71 (24:22 44:29 67:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 98

datum: 15.02.2020, 11:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.000/1.500)
Lejčko Jan (1.000/3.000)

99. Tygři JBC Brno - USK Praha 15.02.2020 12:15 70:79 (25:25 39:42 50:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 99

datum: 15.02.2020, 12:15:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Dombrovský Filip (2.500/1.500)
Račanský Martin (2.500/1.500)

100. SAM Brno - Sokol Písek 18.02.2020 19:00 88:81 (31:22 48:45 62:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 100

datum: 18.02.2020, 19:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Veis Martin (2.500/3.500)
Večeřa Pavel (1.000/1.000)

101. BK Loko Plzeň - NH Ostrava 15.02.2020 13:00 79:75 (10:23 34:37 58:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 101

datum: 15.02.2020, 13:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Veis Martin (1.500/1.000)
Havlíček Petr (1.500/1.000)

102. Tygři Praha - Snakes Ostrava 15.02.2020 13:00 95:54 (19:13 43:28 68:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 102

datum: 15.02.2020, 13:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/1.000)
Syrovátka František (1.000/1.000)

18. kolo
103. Sokol Pražský - BCM Orli Prostějov 16.02.2020 11:30 96:78 (26:19 47:33 68:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 103

datum: 16.02.2020, 11:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Kovačovič Matej (1.000/1.500)
Poživil Jaroslav (1.000/1.500)

104. BA Nymburk - BK Pardubice 16.02.2020 12:00 64:56 (15:13 27:35 48:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 104

datum: 16.02.2020, 12:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Šmíd Vojtěch (2.000/3.000)
Koudela Pavel (2.000/3.000)

105. SAM Brno - USK Praha 16.02.2020 10:00 77:64 (17:21 33:38 52:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 105

datum: 16.02.2020, 10:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.000/1.500)
Večeřa Pavel (1.000/2.500)

106. Tygři JBC Brno - Sokol Písek 26.02.2020 16:00 81:90 (27:17 40:38 62:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 106

datum: 26.02.2020, 16:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Vondráček Marek (2.000/1.000)
Karabínová Natálie (2.000/2.000)

107. Tygři Praha - NH Ostrava 16.02.2020 10:00 97:69 (28:18 49:34 73:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 107

datum: 16.02.2020, 10:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej (1.000/1.000)
Syrovátka František (1.000/1.000)

108. BK Loko Plzeň - Snakes Ostrava 16.02.2020 09:00 90:67 (31:17 56:34 77:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 108

datum: 16.02.2020, 09:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Veis Martin (1.000/1.000)
Kuncl Michal (1.000/1.000)

19. kolo
109. BK Loko Plzeň - Sokol Pražský 29.02.2020 17:00 85:77 (29:22 46:44 62:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 109

datum: 29.02.2020, 17:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Ježek Václav (2.000/1.000)
Kuncl Michal (2.000/1.000)

110. Tygři Praha - BA Nymburk 29.02.2020 11:00 83:65 (19:16 42:36 64:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 110

datum: 29.02.2020, 11:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Perlík Michal (1.500/2.000)
Bakajsa Michal (1.500/2.000)

111. Snakes Ostrava - SAM Brno 29.02.2020 17:00 77:81 (24:20 46:31 58:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 111

datum: 29.02.2020, 17:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Rusz Ondřej (3.000/2.000)
Nevřela Tomáš (3.000/3.000)

112. NH Ostrava - Tygři JBC Brno 29.02.2020 14:00 85:88 (19:24 32:49 57:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 112

datum: 29.02.2020, 14:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Nováková Bára (1.000/3.500)
Sýkora Václav (1.000/2.000)

113. Sokol Písek - BCM Orli Prostějov 04.03.2020 17:00 97:82 (28:15 57:35 80:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 113

datum: 04.03.2020, 17:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Novák Václav (1.000/1.500)
Pivovarský Michal (1.000/1.500)

114. USK Praha - BK Pardubice 29.02.2020 15:00 75:69 (12:14 31:32 48:52 64:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 114

datum: 29.02.2020, 15:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/1.500)
Anton Karel (1.500/1.500)

20. kolo
115. Tygři Praha - Sokol Pražský 01.03.2020 11:00 106:82 (28:25 57:46 86:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 115

datum: 01.03.2020, 11:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/1.000)
Bakajsa Michal (1.000/1.000)

116. BK Loko Plzeň - BA Nymburk 01.03.2020 10:00 60:69 (10:14 28:26 43:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 116

datum: 01.03.2020, 10:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Ježek Václav (2.000/2.500)
Kuncl Michal (2.000/2.500)

117. NH Ostrava - SAM Brno 01.03.2020 14:30 73:74 (26:17 46:39 57:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 117

datum: 01.03.2020, 14:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Nováková Bára (1.000/2.500)
Sýkora Václav (1.000/2.000)

118. Snakes Ostrava - Tygři JBC Brno 01.03.2020 12:00 65:98 (15:35 39:51 51:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 118

datum: 01.03.2020, 12:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Rusz Ondřej (4.000/1.000)
Nevřela Tomáš (3.000/1.000)

119. USK Praha - BCM Orli Prostějov 01.03.2020 10:30 87:67 (19:18 42:32 70:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 119

datum: 01.03.2020, 10:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.500)
Tesař Michal (2.000/1.500)

120. Sokol Písek - BK Pardubice 25.02.2020 18:30 91:67 (31:14 60:22 74:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 120

datum: 25.02.2020, 18:30:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/1.500)
Kejklíček Roman (1.000/1.500)

21. kolo
121. BA Nymburk - USK Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 121

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Křenek Karel (---/---)
Havlíček Petr (---/---)

122. Sokol Pražský - Sokol Písek       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 122

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Mycak Michael (---/---)
Šlaj Jiří (---/---)

123. BK Pardubice - NH Ostrava       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 123

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Kovář Jan (---/---)
Štancl Dominik (---/---)

124. BCM Orli Prostějov - Snakes Ostrava       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 124

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Novák Petr (---/---)
Jakubík Petr (---/---)

125. Tygři JBC Brno - Tygři Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 125

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Dombrovský Filip (---/---)
Mrázek Michal (---/---)

126. SAM Brno - BK Loko Plzeň 11.03.2020 18:00 85:77 (31:19 48:40 66:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 126

datum: 11.03.2020, 18:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.000/1.000)
Jakubík Petr (1.500/1.000)

22. kolo
127. USK Praha - Sokol Pražský       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 127

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Kovačovič Matej (---/---)
Svejkovský Ondřej (---/---)

128. BA Nymburk - Sokol Písek       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 128

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Křenek Karel (---/---)
Horník Michal (---/---)

129. BCM Orli Prostějov - NH Ostrava       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 129

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Novák Petr (---/---)
Jakubík Petr (---/---)

130. BK Pardubice - Snakes Ostrava       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 130

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

131. SAM Brno - Tygři Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 131

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Nehoda Pavel (---/---)
Mrázek Michal (---/---)

132. Tygři JBC Brno - BK Loko Plzeň 12.03.2020 09:30 75:67 (26:12 40:30 54:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 132

datum: 12.03.2020, 09:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Veis Martin (2.000/2.000)
Josefus Ondřej (2.000/2.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.