image

kadetky U17 / extraliga / ročník 2019/20 / základní část


tabulka
1. Basket Slovanka 20 18 2 1522:1178 38
2. Sokol Hradec Králové 20 15 5 1464:1147 35
3. USK Praha 20 15 5 1380:1115 35
4. BK Havířov 20 13 7 1420:1314 33
5. BA Sparta 20 12 8 1405:1331 32
6. BK Levhartice Chomutov 20 11 9 1297:1286 31
7. HB Basket Praha 20 11 9 1407:1466 31
8. BK Žabiny Brno 20 9 11 1421:1407 29
9. KP Brno 20 6 14 1229:1385 26
10. BK Strakonice 20 4 16 1147:1398 24
11. BK Loko Trutnov 20 3 17 1131:1442 23
12. SBŠ Ostrava 20 3 17 999:1353 23
1. kolo
1. USK Praha - BK Strakonice 14.12.2019 11:30 62:66 (19:15 37:29 51:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 1

datum: 14.12.2019, 11:30:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Toboláková Barbora (2.000/1.000/---)
Novák Václav (3.000/1.500/---)


2. Sokol H. Králové - Loko Trutnov 14.12.2019 13:00 77:46 (23:10 42:23 56:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 2

datum: 14.12.2019, 13:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Mynarčík Petr (2.000/1.500/---)
Špaček Jan (4.000/1.500/---)


3. BA Sparta - HB Basket 14.12.2019 12:00 89:60 (20:13 38:28 56:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 3

datum: 14.12.2019, 12:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Hendrich Pavel (1.000/1.000/---)
Hejduk Jakub (1.000/1.000/---)


4. Basket Slovanka - Levhartice Chomutov 14.12.2019 14:00 57:42 (7:9 25:14 41:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 4

datum: 14.12.2019, 14:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000/---)
Pazourek Jaroslav (1.000/1.000/---)


5. Žabiny Brno - KP Brno 14.12.2019 12:30 68:81 (17:21 37:43 55:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 5

datum: 14.12.2019, 12:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.500/1.000/---)
Šenk Pavel (1.500/1.000/---)


6. SBŠ Ostrava - BK Havířov 13.12.2019 18:15 33:73 (10:11 14:33 17:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 6

datum: 13.12.2019, 18:15:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Kavan Jonáš (1.500/1.000/---)
Kremser Jakub (1.500/1.000/---)


2. kolo
7. SBŠ Ostrava - USK Praha 05.10.2019 16:00 32:80 (9:20 12:35 25:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 7

datum: 05.10.2019, 16:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (2.000/1.000/---)
Nováková Bára (2.000/1.000/---)


8. BK Havířov - BK Strakonice 05.10.2019 15:00 67:48 (13:17 32:31 49:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 8

datum: 05.10.2019, 15:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/1.000/---)
Billík Dennis (1.000/1.000/---)


9. Sokol H. Králové - Žabiny Brno 05.10.2019 17:00 73:75 (20:20 34:38 51:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 9

datum: 05.10.2019, 17:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Barták Matěj (2.000/1.500/---)
Bakajsa Michal (4.000/1.500/---)


10. Loko Trutnov - KP Brno 05.10.2019 12:15 65:69 (17:14 42:34 52:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 10

datum: 05.10.2019, 12:15:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Renc Jan (1.500/1.000/---)
Čížek Daniel (2.000/1.000/---)


11. BA Sparta - Basket Slovanka 05.10.2019 11:00 65:67 (20:21 34:36 46:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 11

datum: 05.10.2019, 11:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Theodor Pavel (1.500/1.000/---)
Frátrik Josef (1.500/1.000/---)


12. HB Basket - Levhartice Chomutov 05.10.2019 16:00 89:54 (22:17 56:25 71:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 12

datum: 05.10.2019, 16:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/1.500/---)
Šmíd Vojtěch (1.000/3.500/---)


3. kolo
13. BK Havířov - USK Praha 06.10.2019 10:00 62:72 (18:23 30:39 48:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 13

datum: 06.10.2019, 10:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/1.000/---)
Billík Dennis (1.000/1.000/---)


14. SBŠ Ostrava - BK Strakonice 06.10.2019 10:30 52:50 (14:11 25:22 39:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 14

datum: 06.10.2019, 10:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Nováková Bára (2.000/1.500/---)
Konvička Jan (1.500/1.500/---)


15. Sokol H. Králové - KP Brno 06.10.2019 09:00 84:63 (23:18 41:36 64:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 15

datum: 06.10.2019, 09:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Barták Matěj (2.000/1.000/---)
Bakajsa Michal (3.500/1.000/---)


16. Loko Trutnov - Žabiny Brno 06.10.2019 09:30 41:76 (6:20 26:39 39:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 16

datum: 06.10.2019, 09:30:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Renc Jan (1.500/1.500/---)
Čížek Daniel (2.000/1.500/---)


17. BA Sparta - Levhartice Chomutov 06.10.2019 11:00 83:75 (31:22 46:41 62:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 17

datum: 06.10.2019, 11:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Theodor Pavel (1.500/3.000/---)
Frátrik Josef (1.500/3.000/---)


18. HB Basket - Basket Slovanka 06.10.2019 10:30 78:72 (26:16 39:32 57:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 18

datum: 06.10.2019, 10:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Hošek Jan (1.000/1.000/---)
Kopecká Barbora (1.000/1.000/---)


4. kolo
19. Basket Slovanka - SBŠ Ostrava 16.10.2019 18:00 56:38 (20:10 25:19 44:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 19

datum: 16.10.2019, 18:00:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Theodor Pavel (1.000/1.000/---)
Toboláková Barbora (1.000/1.000/---)


20. Levhartice Chomutov - BK Havířov 19.10.2019 18:00 70:65 (20:12 37:33 51:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 20

datum: 19.10.2019, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/3.000/---)
Nesper Jindřich (1.000/3.000/---)


21. Žabiny Brno - BA Sparta 19.10.2019 14:30 71:66 (12:15 29:37 55:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 21

datum: 19.10.2019, 14:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Nehoda Pavel (1.500/1.500/---)
Račanský Martin (3.000/1.500/---)


22. KP Brno - HB Basket 19.10.2019 15:00 78:47 (22:25 44:29 67:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 22

datum: 19.10.2019, 15:00:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Křičková Lenka (1.000/1.500/---)
Dolejš Václav (1.000/1.500/---)


23. USK Praha - Sokol H. Králové 19.10.2019 14:00 59:50 (16:17 34:25 51:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 23

datum: 19.10.2019, 14:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Šafařík Michal (1.000/2.000/---)
Svoboda Martin (1.000/2.000/---)


24. BK Strakonice - Loko Trutnov 19.10.2019 15:00 43:56 (7:12 17:28 31:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 24

datum: 19.10.2019, 15:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Havlíček Petr (2.000/1.000/---)
Koc Ondřej (2.000/1.000/---)


5. kolo
25. Levhartice Chomutov - SBŠ Ostrava 15.10.2019 19:00 72:44 (19:13 40:20 72:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 25

datum: 15.10.2019, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000/---)
Asztalos Ondřej (1.000/1.000/---)


26. Basket Slovanka - BK Havířov 20.10.2019 10:00 86:47 (24:10 44:21 66:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 26

datum: 20.10.2019, 10:00:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/2.000/---)
Siegfried Jiří (1.000/2.000/---)


27. Žabiny Brno - HB Basket 20.10.2019 09:00 79:86 (13:29 35:43 54:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 27

datum: 20.10.2019, 09:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Mrázek Michal (2.000/2.000/---)
Račanský Martin (3.000/2.000/---)


28. KP Brno - BA Sparta 20.10.2019 09:30 74:54 (21:13 39:28 54:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 28

datum: 20.10.2019, 09:30:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Křičková Lenka (1.000/1.500/---)
Dolejš Václav (1.000/1.500/---)


29. USK Praha - Loko Trutnov 20.10.2019 10:00 87:46 (24:15 48:24 68:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 29

datum: 20.10.2019, 10:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Kec Jakub (1.000/1.000/---)
Svoboda Martin (1.000/1.000/---)


30. BK Strakonice - Sokol H. Králové 20.10.2019 10:30 35:91 (13:28 21:47 28:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 30

datum: 20.10.2019, 10:30:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Havlíček Petr (2.000/3.000/---)
Koc Ondřej (2.500/3.000/---)


6. kolo
31. Sokol H. Králové - SBŠ Ostrava 02.11.2019 13:00 72:51 (23:12 38:20 56:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 31

datum: 02.11.2019, 13:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Balog Lukáš (1.000/2.500/---)
Hejduk Jakub (1.000/2.500/---)


32. Loko Trutnov - BK Havířov 02.11.2019 12:15 50:93 (20:20 35:47 45:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 32

datum: 02.11.2019, 12:15:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Kubíček Jiří (1.000/1.000/---)
Mareš Roman (1.000/1.000/---)


33. BA Sparta - USK Praha 02.11.2019 15:00 59:66 (16:23 27:42 48:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 33

datum: 02.11.2019, 15:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.000/---)
Csöllei Pavel (1.000/1.000/---)


34. HB Basket - BK Strakonice 02.11.2019 18:30 83:64 (22:14 40:38 62:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 34

datum: 02.11.2019, 18:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Koudela Martin (2.000/3.000/---)
Kopecká Barbora (1.000/2.000/---)


35. Basket Slovanka - Žabiny Brno 02.11.2019 13:00 103:76 (22:19 43:39 66:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 35

datum: 02.11.2019, 13:00:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Theodor Pavel (1.000/1.500/---)
Matys Pavel (1.000/1.500/---)


36. Levhartice Chomutov - KP Brno 02.11.2019 15:00 62:47 (8:11 25:18 44:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 36

datum: 02.11.2019, 15:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/3.000/---)
Asztalos Ondřej (1.000/2.000/---)


7. kolo
37. Sokol H. Králové - BK Havířov 03.11.2019 09:30 84:70 (28:16 48:35 78:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 37

datum: 03.11.2019, 09:30:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Balog Lukáš (1.000/1.000/---)
Hejduk Jakub (1.000/1.000/---)


38. Loko Trutnov - SBŠ Ostrava 03.11.2019 09:30 53:67 (15:13 26:37 39:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 38

datum: 03.11.2019, 09:30:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Šafařík Michal (1.000/2.000/---)
Scholzová Michaela (1.000/2.500/---)


39. BA Sparta - BK Strakonice 03.11.2019 11:00 79:52 (19:17 51:26 68:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 39

datum: 03.11.2019, 11:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/4.000/---)
Jeřáb Jan (1.000/2.500/---)


40. HB Basket - USK Praha 03.11.2019 12:45 62:83 (23:23 37:38 49:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 40

datum: 03.11.2019, 12:45:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Peterková Lucie (2.000/1.500/---)
Kopecká Barbora (1.500/1.500/---)


41. Basket Slovanka - KP Brno 03.11.2019 10:00 97:73 (22:13 49:42 81:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 41

datum: 03.11.2019, 10:00:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Theodor Pavel (1.000/1.000/---)
Matys Pavel (1.000/1.000/---)


42. Levhartice Chomutov - Žabiny Brno 03.11.2019 11:00 66:60 (14:19 32:37 54:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 42

datum: 03.11.2019, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Šmíd Pavel (1.000/1.500/---)
Tesař Michal (1.000/1.500/---)


8. kolo
43. SBŠ Ostrava - Žabiny Brno 16.11.2019 15:00 66:78 (18:25 37:44 55:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 43

datum: 16.11.2019, 15:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Holubek Tomáš (2.500/1.000/---)
Kavan Jonáš (3.000/1.500/---)


44. BK Havířov - KP Brno 16.11.2019 15:00 92:83 (29:11 49:32 69:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 44

datum: 16.11.2019, 15:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Sýkora Václav (2.000/1.000/---)
Rusz Ondřej (2.000/1.000/---)


45. USK Praha - Basket Slovanka 16.11.2019 13:00 61:69 (9:11 23:31 44:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 45

datum: 16.11.2019, 13:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Rom Daniel (2.000/1.500/---)
Tesař Michal (2.000/3.500/---)


46. BK Strakonice - Levhartice Chomutov 16.11.2019 16:00 71:81 (17:18 34:40 52:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 46

datum: 16.11.2019, 16:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.500/1.000/---)
Novák Václav (1.500/1.000/---)


47. Sokol H. Králové - BA Sparta 20.11.2019 18:00 70:74 (14:25 41:42 56:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 47

datum: 20.11.2019, 18:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Kovář Jan (1.000/1.000/---)
Kapl Antonín (1.000/1.000/---)


48. Loko Trutnov - HB Basket 16.11.2019 12:15 79:92 (24:21 41:45 57:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 48

datum: 16.11.2019, 12:15:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Theodor Pavel (1.000/1.000/---)
Kubíček Jiří (1.000/1.000/---)


9. kolo
49. SBŠ Ostrava - KP Brno 17.11.2019 13:00 47:64 (8:17 23:32 38:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 49

datum: 17.11.2019, 13:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Holubek Tomáš (2.000/1.000/---)
Kavan Jonáš (2.500/1.000/---)


50. BK Havířov - Žabiny Brno 17.11.2019 09:00 94:80 (28:16 42:39 65:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 50

datum: 17.11.2019, 09:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Sýkora Václav (2.000/1.500/---)
Rusz Ondřej (2.000/1.500/---)


51. USK Praha - Levhartice Chomutov 17.11.2019 12:40 58:61 (14:15 29:29 39:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 51

datum: 17.11.2019, 12:40:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Rom Daniel (2.000/1.000/---)
Tesař Michal (2.000/1.000/---)


52. BK Strakonice - Basket Slovanka 17.11.2019 10:00 62:69 (15:23 30:35 43:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 52

datum: 17.11.2019, 10:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.500/1.000/---)
Novák Václav (2.000/1.000/---)


53. HB Basket - Sokol H. Králové 01.11.2019 17:30 60:70 (15:28 27:42 52:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 53

datum: 01.11.2019, 17:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Toboláková Barbora (1.000/1.000/---)
Šmíd Vojtěch (1.000/2.500/---)


54. Loko Trutnov - BA Sparta 17.11.2019 09:30 59:62 (15:20 25:35 42:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 54

datum: 17.11.2019, 09:30:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Theodor Pavel (1.000/1.000/---)
Kubíček Jiří (1.000/1.000/---)


10. kolo
55. BA Sparta - SBŠ Ostrava 30.11.2019 13:00 75:70 (19:19 29:38 52:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 55

datum: 30.11.2019, 13:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Křenek Karel (2.000/2.000/---)
Reitzová Patricie-Anna (2.500/1.500/---)


56. HB Basket - BK Havířov 30.11.2019 14:30 67:74 (15:17 27:33 53:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 56

datum: 30.11.2019, 14:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej (1.000/2.000/---)
Koudela Pavel (1.000/2.000/---)


57. Basket Slovanka - Sokol H. Králové 30.11.2019 10:00 76:62 (11:23 41:33 60:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 57

datum: 30.11.2019, 10:00:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/1.000/---)
Koudela Pavel (2.500/1.000/---)


58. Levhartice Chomutov - Loko Trutnov 30.11.2019 13:00 76:64 (22:21 41:35 58:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 58

datum: 30.11.2019, 13:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (1.000/2.500/---)
Nesper Jindřich (1.000/2.500/---)


59. Žabiny Brno - USK Praha 30.11.2019 17:30 60:81 (19:24 37:47 45:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 59

datum: 30.11.2019, 17:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Křičková Lenka (1.500/1.500/---)
Novák Petr (1.500/1.500/---)


60. KP Brno - BK Strakonice 30.11.2019 15:00 65:72 (18:27 40:41 53:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 60

datum: 30.11.2019, 15:00:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Dolejš Václav (1.500/1.000/---)
Bráblík Jan (1.500/1.000/---)


11. kolo
61. BA Sparta - BK Havířov 01.12.2019 10:30 82:71 (23:18 43:39 62:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 61

datum: 01.12.2019, 10:30:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Křenek Karel (2.000/2.500/---)
Koudela Pavel (3.500/2.500/---)


62. HB Basket - SBŠ Ostrava 01.12.2019 12:30 82:74 (18:14 36:41 60:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 62

datum: 01.12.2019, 12:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000/---)
Šmůla Petr (1.000/1.000/---)


63. Basket Slovanka - Loko Trutnov 01.12.2019 10:00 86:47 (25:9 45:18 66:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 63

datum: 01.12.2019, 10:00:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.000/1.000/---)
Reitzová Patricie-Anna (1.000/1.000/---)


64. Levhartice Chomutov - Sokol H. Králové 01.12.2019 08:30 55:68 (12:18 25:41 44:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 64

datum: 01.12.2019, 08:30:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Šmíd Pavel (1.000/3.000/---)
Šlaj Jiří (1.000/1.500/---)


65. Žabiny Brno - BK Strakonice 01.12.2019 10:30 62:75 (19:23 37:48 54:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 65

datum: 01.12.2019, 10:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Novák Petr (1.500/1.000/---)
Krčmář Dominik (1.500/1.000/---)


66. KP Brno - USK Praha 01.12.2019 12:15 58:67 (12:20 30:34 44:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 66

datum: 01.12.2019, 12:15:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Dolejš Václav (1.500/3.000/---)
Bráblík Jan (1.500/3.000/---)


12. kolo
67. BK Strakonice - USK Praha 15.12.2019 12:00 44:53 (10:10 17:24 28:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 67

datum: 15.12.2019, 12:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Siegfried Jiří (1.000/3.500/---)
Syrovátka František (1.000/4.000/---)


68. Loko Trutnov - Sokol H. Králové 15.12.2019 09:30 47:79 (18:12 31:34 38:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 68

datum: 15.12.2019, 09:30:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Kubíček Jiří (2.500/2.500/---)
Mareš Roman (2.000/2.000/---)


69. HB Basket - BA Sparta 15.12.2019 12:30 97:83 (19:27 49:46 81:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 69

datum: 15.12.2019, 12:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav (1.000/3.000/---)
Petrák Jakub (1.000/3.000/---)


70. Levhartice Chomutov - Basket Slovanka 15.12.2019 09:00 68:73 (13:13 24:28 45:44 58:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 70

datum: 15.12.2019, 09:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000/---)
Tesař Michal (1.000/1.000/---)


71. KP Brno - Žabiny Brno 15.12.2019 10:00 55:90 (13:17 32:35 43:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 71

datum: 15.12.2019, 10:00:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Veis Martin (3.000/1.500/---)
Karabínová Natálie (2.000/1.500/---)


72. BK Havířov - SBŠ Ostrava 15.12.2019 09:00 67:66 (17:14 33:27 54:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 72

datum: 15.12.2019, 09:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/2.500/---)
Sýkora Václav (1.000/2.000/---)


13. kolo
73. USK Praha - BK Havířov 18.01.2020 13:00 58:52 (13:25 28:35 42:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 73

datum: 18.01.2020, 13:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000/---)
Šlaj Jiří (1.000/1.000/---)


74. BK Strakonice - SBŠ Ostrava 18.01.2020 15:00 65:50 (19:14 31:23 52:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 74

datum: 18.01.2020, 15:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/2.000/---)
Vrla Petr (1.000/2.000/---)


75. KP Brno - Sokol H. Králové 18.01.2020 15:00 39:75 (12:19 19:36 31:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 75

datum: 18.01.2020, 15:00:00

místo: Tělocvična Purkyňova 2, Brno

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.000/1.000/---)
Hecl Jan (1.000/1.000/---)


76. Žabiny Brno - Loko Trutnov 18.01.2020 14:00 73:63 (18:19 37:29 56:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 76

datum: 18.01.2020, 14:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Nehoda Pavel (1.500/1.000/---)
Melichárek Ivo (1.500/1.000/---)


77. Levhartice Chomutov - BA Sparta 18.01.2020 12:00 58:65 (16:15 33:27 47:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 77

datum: 18.01.2020, 12:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Zámostný Jindřich (1.000/1.000/---)
Kout Jan (1.000/1.000/---)


78. Basket Slovanka - HB Basket 18.01.2020 10:00 102:66 (19:16 46:29 70:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 78

datum: 18.01.2020, 10:00:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Kavan Jonáš (1.000/1.000/---)
Jelínek Jan (1.000/1.000/---)


14. kolo
79. USK Praha - SBŠ Ostrava 19.01.2020 12:00 69:46 (15:13 33:25 55:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 79

datum: 19.01.2020, 12:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/2.000/---)
Šlaj Jiří (1.000/2.000/---)


80. BK Strakonice - BK Havířov 19.01.2020 12:00 54:75 (13:17 32:41 42:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 80

datum: 19.01.2020, 12:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Havlíček Petr (2.000/1.000/---)
Vrla Petr (2.000/1.000/---)


81. Žabiny Brno - Sokol H. Králové 19.01.2020 11:00 44:58 (11:15 23:39 37:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 81

datum: 19.01.2020, 11:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Zachar Dominik (2.000/3.000/---)
Račanský Martin (2.000/3.500/---)


82. KP Brno - Loko Trutnov 19.01.2020 12:00 51:68 (16:19 29:35 40:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 82

datum: 19.01.2020, 12:00:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Petrák Robin (4.000/1.000/---)
Štancl Dominik (2.000/1.000/---)


83. Basket Slovanka - BA Sparta 19.01.2020 10:00 67:53 (20:11 39:22 59:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 83

datum: 19.01.2020, 10:00:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Bakajsa Michal (1.000/3.000/---)
Syrovátka František (1.000/3.000/---)


84. Levhartice Chomutov - HB Basket 19.01.2020 10:00 66:58 (21:12 31:30 46:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 84

datum: 19.01.2020, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000/---)
Zámostný Jindřich (1.000/1.000/---)


15. kolo
85. SBŠ Ostrava - Levhartice Chomutov 01.02.2020 15:00 45:61 (6:19 18:32 28:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 85

datum: 01.02.2020, 15:00:00

místo: Hala VŠB-TU Slezská Ostrava, Ostrava-Slezská Ostrava

rozhodčí:
Nováková Bára (1.000/1.000/---)
Sýkora Václav (1.000/1.000/---)


86. BK Havířov - Basket Slovanka 01.02.2020 09:30 62:60 (10:20 35:35 46:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 86

datum: 01.02.2020, 09:30:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000/---)
Holaň Dominik (1.000/1.000/---)


87. HB Basket - Žabiny Brno 01.02.2020 14:30 75:58 (26:15 43:27 57:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 87

datum: 01.02.2020, 14:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Křenek Karel (1.000/2.000/---)
Ježek Václav (1.000/2.000/---)


88. BA Sparta - KP Brno 01.02.2020 15:00 83:60 (18:22 45:32 72:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 88

datum: 01.02.2020, 15:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Toboláková Barbora (1.500/1.000/---)
Koudela Pavel (1.500/2.000/---)


89. Loko Trutnov - USK Praha 01.02.2020 14:30 53:93 (15:18 29:51 41:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 89

datum: 01.02.2020, 14:30:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Špaček Jan (2.000/1.500/---)
Trmač Vladislav (2.500/1.500/---)


90. Sokol H. Králové - BK Strakonice 01.02.2020 15:00 92:63 (30:14 58:28 70:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 90

datum: 01.02.2020, 15:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.000/2.000/---)
Prchalová Simona (1.000/2.000/---)


16. kolo
91. SBŠ Ostrava - Basket Slovanka 31.01.2020 19:15 49:79 (11:25 18:46 30:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 91

datum: 31.01.2020, 19:15:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Nováková Bára (1.000/1.000/---)
Sýkora Václav (1.000/1.000/---)


92. BK Havířov - Levhartice Chomutov 02.02.2020 09:00 64:63 (15:13 37:31 47:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 92

datum: 02.02.2020, 09:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000/---)
Holaň Dominik (1.000/1.000/---)


93. BA Sparta - Žabiny Brno 02.02.2020 11:00 72:85 (15:16 37:46 53:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 93

datum: 02.02.2020, 11:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/2.000/---)
Kopecká Barbora (2.500/2.000/---)


94. HB Basket - KP Brno 02.02.2020 12:30 67:49 (22:12 43:28 54:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 94

datum: 02.02.2020, 12:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Ježek Václav (1.000/2.000/---)
Kalabza Lukáš (1.000/2.000/---)


95. Sokol H. Králové - USK Praha 02.02.2020 09:00 63:62 (18:16 32:28 52:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 95

datum: 02.02.2020, 09:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.000/1.500/---)
Prchalová Simona (1.000/2.000/---)


96. Loko Trutnov - BK Strakonice 02.02.2020 09:30 67:41 (16:16 33:26 48:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 96

datum: 02.02.2020, 09:30:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Špaček Jan (2.000/1.500/---)
Trmač Vladislav (2.000/1.500/---)


17. kolo
97. BK Havířov - Sokol H. Králové 15.02.2020 15:00 72:74 (19:20 33:35 51:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 97

datum: 15.02.2020, 15:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Konvička Jan (1.500/1.500/---)
Rusz Ondřej (1.000/3.000/---)


98. SBŠ Ostrava - Loko Trutnov 15.02.2020 15:00 49:46 (7:14 22:26 36:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 98

datum: 15.02.2020, 15:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Menšík Jan (1.500/1.500/---)
Holeš Daniel (1.500/1.500/---)


99. BK Strakonice - BA Sparta 11.03.2020 18:00 62:67 (14:25 29:35 44:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 99

datum: 11.03.2020, 18:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Peterková Lucie (3.000/1.000/---)
Novák Václav (4.000/1.000/---)


100. USK Praha - HB Basket 15.02.2020 14:00 81:49 (19:14 50:18 63:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 100

datum: 15.02.2020, 14:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Hošek Jan (1.500/1.000/---)
Hendrich Pavel (1.500/1.000/---)


101. KP Brno - Basket Slovanka 15.02.2020 12:30 33:64 (13:24 20:40 28:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 101

datum: 15.02.2020, 12:30:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Novák Petr (1.000/1.000/---)
Mrázek Michal (1.000/1.000/---)


102. Žabiny Brno - Levhartice Chomutov 15.02.2020 12:00 82:65 (20:24 35:37 63:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 102

datum: 15.02.2020, 12:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.500/1.000/---)
Jakubík Petr (1.000/1.000/---)


18. kolo
103. SBŠ Ostrava - Sokol H. Králové 16.02.2020 10:00 35:75 (9:16 15:43 23:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 103

datum: 16.02.2020, 10:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Menšík Jan (2.000/1.000/---)
Holeš Daniel (2.000/1.000/---)


104. BK Havířov - Loko Trutnov 16.02.2020 09:00 91:69 (26:18 51:30 65:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 104

datum: 16.02.2020, 09:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Konvička Jan (1.500/2.000/---)
Rusz Ondřej (1.000/2.000/---)


105. USK Praha - BA Sparta 16.02.2020 10:00 57:54 (16:20 29:33 45:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 105

datum: 16.02.2020, 10:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Jeřáb Jan (3.000/1.000/---)
Slanina Vladimír (3.000/1.000/---)


106. BK Strakonice - HB Basket 16.02.2020 11:00 62:71 (13:16 33:30 53:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 106

datum: 16.02.2020, 11:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.500/1.000/---)
Kalabza Lukáš (1.500/1.000/---)


107. Žabiny Brno - Basket Slovanka 14.02.2020 17:00 68:78 (14:19 27:41 47:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 107

datum: 14.02.2020, 17:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.500/1.000/---)
Račanský Martin (3.000/1.000/---)


108. KP Brno - Levhartice Chomutov 16.02.2020 09:45 72:78 (18:13 35:36 56:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 108

datum: 16.02.2020, 09:45:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Novák Petr (1.500/1.000/---)
Mrázek Michal (1.500/1.000/---)


19. kolo
109. KP Brno - SBŠ Ostrava 03.03.2020 18:25 55:38 (16:7 33:16 44:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 109

datum: 03.03.2020, 18:25:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000/---)
Račanský Martin (1.000/2.000/---)


110. Žabiny Brno - BK Havířov 29.02.2020 17:00 55:62 (7:19 23:35 31:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 110

datum: 29.02.2020, 17:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Mynarčík Petr (2.000/1.000/---)
Sekáč Martin (2.000/1.000/---)


111. Levhartice Chomutov - USK Praha 29.02.2020 17:00 57:64 (19:16 26:28 47:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 111

datum: 29.02.2020, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Šmíd Pavel (1.000/2.500/---)
Ďurana Antonín (1.000/2.500/---)


112. Basket Slovanka - BK Strakonice 29.02.2020 11:00 89:61 (26:10 41:25 59:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 112

datum: 29.02.2020, 11:00:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.000/1.000/---)
Mycak Michael (1.000/1.000/---)


113. Sokol H. Králové - HB Basket 29.02.2020 11:00 89:56 (27:18 45:36 67:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 113

datum: 29.02.2020, 11:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Mareš Roman (1.000/1.000/---)
Hejnic Jan (1.000/1.000/---)


114. BA Sparta - Loko Trutnov 29.02.2020 15:00 75:52 (21:11 30:21 56:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 114

datum: 29.02.2020, 15:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.500/3.500/---)
Pazourek Jaroslav (2.000/2.500/---)


20. kolo
115. Žabiny Brno - SBŠ Ostrava 11.03.2020 15:00 81:47 (19:15 44:31 61:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 115

datum: 11.03.2020, 15:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.000/2.500/---)
Josefus Ondřej (1.500/3.000/---)


116. KP Brno - BK Havířov 01.03.2020 10:00 60:67 (16:15 27:43 37:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 116

datum: 01.03.2020, 10:00:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (1.500/1.000/---)
Jakubík Petr (1.500/1.000/---)


117. Basket Slovanka - USK Praha 01.03.2020 10:00 72:67 (20:10 37:27 57:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 117

datum: 01.03.2020, 10:00:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/2.000/---)
Mycak Michael (1.000/2.000/---)


118. Levhartice Chomutov - BK Strakonice 01.03.2020 11:00 67:57 (13:19 31:22 51:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 118

datum: 01.03.2020, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Rom Daniel (1.000/1.000/---)
Ďurana Antonín (1.000/1.000/---)


119. BA Sparta - Sokol H. Králové 01.03.2020 11:00 65:58 (17:18 33:31 44:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 119

datum: 01.03.2020, 11:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/4.000/---)
Pazourek Jaroslav (2.500/3.000/---)


120. HB Basket - Loko Trutnov 01.03.2020 12:30 62:60 (17:21 32:27 49:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 120

datum: 01.03.2020, 12:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Toboláková Barbora (1.000/2.000/---)
Kopecká Barbora (1.000/2.000/---)


21. kolo
121. BK Havířov - BA Sparta       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 121

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Holubek Tomáš (---/---/---)
Karabínová Natálie (---/---/---)


122. SBŠ Ostrava - HB Basket       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 122

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala VŠB-TU Slezská Ostrava, Ostrava-Slezská Ostrava

rozhodčí:
Nováková Bára (---/---/---)
Sýkora Václav (---/---/---)


123. Loko Trutnov - Basket Slovanka       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 123

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Mareš Roman (---/---/---)
Kubíček Jiří (---/---/---)


124. Sokol H. Králové - Levhartice Chomutov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 124

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Šmůla Petr (---/---/---)
Kopecká Barbora (---/---/---)


125. BK Strakonice - Žabiny Brno       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 125

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Kocián Michal (---/---/---)
Hejduk Jakub (---/---/---)


126. USK Praha - KP Brno       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 126

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav (---/---/---)
Reitzová Patricie-Anna (---/---/---)


22. kolo
127. SBŠ Ostrava - BA Sparta       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 127

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala VŠB-TU Slezská Ostrava, Ostrava-Slezská Ostrava

rozhodčí:
Nováková Bára (---/---/---)
Sýkora Václav (---/---/---)


128. BK Havířov - HB Basket       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 128

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Holubek Tomáš (---/---/---)
Karabínová Natálie (---/---/---)


129. Sokol H. Králové - Basket Slovanka       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 129

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Štancl Dominik (---/---/---)
Kopecká Barbora (---/---/---)


130. Loko Trutnov - Levhartice Chomutov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 130

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Frátrik Josef (---/---/---)
Kubíček Jiří (---/---/---)


131. USK Praha - Žabiny Brno       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 131

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Peterková Lucie (---/---/---)
Hartig Lukáš (---/---/---)


132. BK Strakonice - KP Brno       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 132

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Kocián Michal (---/---/---)
Hejduk Jakub (---/---/---)


  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

AirBank

AirBank
dělá bankovnictví jednodušeji, bez zbytečností a hvězdiček, férově a narovinu. Zkrátka takové, abyste se pro něj mohli rozhodnout i vy. www.airbank.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC