image

kadetky U17 / extraliga / ročník 2019/20 / základní část


tabulka
1. Basket Slovanka 20 18 2 1522:1178 38
2. USK Praha 20 15 5 1380:1115 35
3. Sokol Hradec Králové 20 15 5 1464:1147 35
4. BK Havířov 20 13 7 1420:1314 33
5. BA Sparta 20 12 8 1405:1331 32
6. HB Basket Praha 20 11 9 1407:1466 31
7. BK Levhartice Chomutov 20 11 9 1297:1286 31
8. BK Žabiny Brno 20 9 11 1421:1407 29
9. KP Brno 20 6 14 1229:1385 26
10. BK Strakonice 20 4 16 1147:1398 24
11. SBŠ Ostrava 20 3 17 999:1353 23
12. BK Loko Trutnov 20 3 17 1131:1442 23
1. kolo
1. USK Praha - BK Strakonice 14.12.2019 11:30 62:66 (19:15 37:29 51:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 1

datum: 14.12.2019, 11:30:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Toboláková Barbora (2.000/1.000/---)
Novák Václav (3.000/1.500/---)


2. Sokol H. Králové - Loko Trutnov 14.12.2019 13:00 77:46 (23:10 42:23 56:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 2

datum: 14.12.2019, 13:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Mynarčík Petr (2.000/1.500/---)
Špaček Jan (4.000/1.500/---)


3. BA Sparta - HB Basket 14.12.2019 12:00 89:60 (20:13 38:28 56:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 3

datum: 14.12.2019, 12:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Hendrich Pavel (1.000/1.000/---)
Hejduk Jakub (1.000/1.000/---)


4. Basket Slovanka - Levhartice Chomutov 14.12.2019 14:00 57:42 (7:9 25:14 41:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 4

datum: 14.12.2019, 14:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000/---)
Pazourek Jaroslav (1.000/1.000/---)


5. Žabiny Brno - KP Brno 14.12.2019 12:30 68:81 (17:21 37:43 55:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 5

datum: 14.12.2019, 12:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.500/1.000/---)
Šenk Pavel (1.500/1.000/---)


6. SBŠ Ostrava - BK Havířov 13.12.2019 18:15 33:73 (10:11 14:33 17:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 6

datum: 13.12.2019, 18:15:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Kavan Jonáš (1.500/1.000/---)
Kremser Jakub (1.500/1.000/---)


2. kolo
7. SBŠ Ostrava - USK Praha 05.10.2019 16:00 32:80 (9:20 12:35 25:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 7

datum: 05.10.2019, 16:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (2.000/1.000/---)
Nováková Bára (2.000/1.000/---)


8. BK Havířov - BK Strakonice 05.10.2019 15:00 67:48 (13:17 32:31 49:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 8

datum: 05.10.2019, 15:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/1.000/---)
Billík Dennis (1.000/1.000/---)


9. Sokol H. Králové - Žabiny Brno 05.10.2019 17:00 73:75 (20:20 34:38 51:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 9

datum: 05.10.2019, 17:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Barták Matěj (2.000/1.500/---)
Bakajsa Michal (4.000/1.500/---)


10. Loko Trutnov - KP Brno 05.10.2019 12:15 65:69 (17:14 42:34 52:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 10

datum: 05.10.2019, 12:15:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Renc Jan (1.500/1.000/---)
Čížek Daniel (2.000/1.000/---)


11. BA Sparta - Basket Slovanka 05.10.2019 11:00 65:67 (20:21 34:36 46:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 11

datum: 05.10.2019, 11:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Theodor Pavel (1.500/1.000/---)
Frátrik Josef (1.500/1.000/---)


12. HB Basket - Levhartice Chomutov 05.10.2019 16:00 89:54 (22:17 56:25 71:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 12

datum: 05.10.2019, 16:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/1.500/---)
Šmíd Vojtěch (1.000/3.500/---)


3. kolo
13. BK Havířov - USK Praha 06.10.2019 10:00 62:72 (18:23 30:39 48:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 13

datum: 06.10.2019, 10:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/1.000/---)
Billík Dennis (1.000/1.000/---)


14. SBŠ Ostrava - BK Strakonice 06.10.2019 10:30 52:50 (14:11 25:22 39:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 14

datum: 06.10.2019, 10:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Nováková Bára (2.000/1.500/---)
Konvička Jan (1.500/1.500/---)


15. Sokol H. Králové - KP Brno 06.10.2019 09:00 84:63 (23:18 41:36 64:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 15

datum: 06.10.2019, 09:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Barták Matěj (2.000/1.000/---)
Bakajsa Michal (3.500/1.000/---)


16. Loko Trutnov - Žabiny Brno 06.10.2019 09:30 41:76 (6:20 26:39 39:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 16

datum: 06.10.2019, 09:30:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Renc Jan (1.500/1.500/---)
Čížek Daniel (2.000/1.500/---)


17. BA Sparta - Levhartice Chomutov 06.10.2019 11:00 83:75 (31:22 46:41 62:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 17

datum: 06.10.2019, 11:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Theodor Pavel (1.500/3.000/---)
Frátrik Josef (1.500/3.000/---)


18. HB Basket - Basket Slovanka 06.10.2019 10:30 78:72 (26:16 39:32 57:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 18

datum: 06.10.2019, 10:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Hošek Jan (1.000/1.000/---)
Kopecká Barbora (1.000/1.000/---)


4. kolo
19. Basket Slovanka - SBŠ Ostrava 16.10.2019 18:00 56:38 (20:10 25:19 44:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 19

datum: 16.10.2019, 18:00:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Theodor Pavel (1.000/1.000/---)
Toboláková Barbora (1.000/1.000/---)


20. Levhartice Chomutov - BK Havířov 19.10.2019 18:00 70:65 (20:12 37:33 51:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 20

datum: 19.10.2019, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/3.000/---)
Nesper Jindřich (1.000/3.000/---)


21. Žabiny Brno - BA Sparta 19.10.2019 14:30 71:66 (12:15 29:37 55:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 21

datum: 19.10.2019, 14:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Nehoda Pavel (1.500/1.500/---)
Račanský Martin (3.000/1.500/---)


22. KP Brno - HB Basket 19.10.2019 15:00 78:47 (22:25 44:29 67:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 22

datum: 19.10.2019, 15:00:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Křičková Lenka (1.000/1.500/---)
Dolejš Václav (1.000/1.500/---)


23. USK Praha - Sokol H. Králové 19.10.2019 14:00 59:50 (16:17 34:25 51:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 23

datum: 19.10.2019, 14:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Šafařík Michal (1.000/2.000/---)
Svoboda Martin (1.000/2.000/---)


24. BK Strakonice - Loko Trutnov 19.10.2019 15:00 43:56 (7:12 17:28 31:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 24

datum: 19.10.2019, 15:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Havlíček Petr (2.000/1.000/---)
Koc Ondřej (2.000/1.000/---)


5. kolo
25. Levhartice Chomutov - SBŠ Ostrava 15.10.2019 19:00 72:44 (19:13 40:20 72:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 25

datum: 15.10.2019, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000/---)
Asztalos Ondřej (1.000/1.000/---)


26. Basket Slovanka - BK Havířov 20.10.2019 10:00 86:47 (24:10 44:21 66:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 26

datum: 20.10.2019, 10:00:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/2.000/---)
Siegfried Jiří (1.000/2.000/---)


27. Žabiny Brno - HB Basket 20.10.2019 09:00 79:86 (13:29 35:43 54:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 27

datum: 20.10.2019, 09:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Mrázek Michal (2.000/2.000/---)
Račanský Martin (3.000/2.000/---)


28. KP Brno - BA Sparta 20.10.2019 09:30 74:54 (21:13 39:28 54:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 28

datum: 20.10.2019, 09:30:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Křičková Lenka (1.000/1.500/---)
Dolejš Václav (1.000/1.500/---)


29. USK Praha - Loko Trutnov 20.10.2019 10:00 87:46 (24:15 48:24 68:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 29

datum: 20.10.2019, 10:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Kec Jakub (1.000/1.000/---)
Svoboda Martin (1.000/1.000/---)


30. BK Strakonice - Sokol H. Králové 20.10.2019 10:30 35:91 (13:28 21:47 28:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 30

datum: 20.10.2019, 10:30:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Havlíček Petr (2.000/3.000/---)
Koc Ondřej (2.500/3.000/---)


6. kolo
31. Sokol H. Králové - SBŠ Ostrava 02.11.2019 13:00 72:51 (23:12 38:20 56:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 31

datum: 02.11.2019, 13:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Balog Lukáš (1.000/2.500/---)
Hejduk Jakub (1.000/2.500/---)


32. Loko Trutnov - BK Havířov 02.11.2019 12:15 50:93 (20:20 35:47 45:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 32

datum: 02.11.2019, 12:15:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Kubíček Jiří (1.000/1.000/---)
Mareš Roman (1.000/1.000/---)


33. BA Sparta - USK Praha 02.11.2019 15:00 59:66 (16:23 27:42 48:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 33

datum: 02.11.2019, 15:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.000/---)
Csöllei Pavel (1.000/1.000/---)


34. HB Basket - BK Strakonice 02.11.2019 18:30 83:64 (22:14 40:38 62:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 34

datum: 02.11.2019, 18:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Koudela Martin (2.000/3.000/---)
Kopecká Barbora (1.000/2.000/---)


35. Basket Slovanka - Žabiny Brno 02.11.2019 13:00 103:76 (22:19 43:39 66:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 35

datum: 02.11.2019, 13:00:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Theodor Pavel (1.000/1.500/---)
Matys Pavel (1.000/1.500/---)


36. Levhartice Chomutov - KP Brno 02.11.2019 15:00 62:47 (8:11 25:18 44:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 36

datum: 02.11.2019, 15:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/3.000/---)
Asztalos Ondřej (1.000/2.000/---)


7. kolo
37. Sokol H. Králové - BK Havířov 03.11.2019 09:30 84:70 (28:16 48:35 78:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 37

datum: 03.11.2019, 09:30:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Balog Lukáš (1.000/1.000/---)
Hejduk Jakub (1.000/1.000/---)


38. Loko Trutnov - SBŠ Ostrava 03.11.2019 09:30 53:67 (15:13 26:37 39:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 38

datum: 03.11.2019, 09:30:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Šafařík Michal (1.000/2.000/---)
Scholzová Michaela (1.000/2.500/---)


39. BA Sparta - BK Strakonice 03.11.2019 11:00 79:52 (19:17 51:26 68:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 39

datum: 03.11.2019, 11:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/4.000/---)
Jeřáb Jan (1.000/2.500/---)


40. HB Basket - USK Praha 03.11.2019 12:45 62:83 (23:23 37:38 49:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 40

datum: 03.11.2019, 12:45:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Peterková Lucie (2.000/1.500/---)
Kopecká Barbora (1.500/1.500/---)


41. Basket Slovanka - KP Brno 03.11.2019 10:00 97:73 (22:13 49:42 81:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 41

datum: 03.11.2019, 10:00:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Theodor Pavel (1.000/1.000/---)
Matys Pavel (1.000/1.000/---)


42. Levhartice Chomutov - Žabiny Brno 03.11.2019 11:00 66:60 (14:19 32:37 54:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 42

datum: 03.11.2019, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Šmíd Pavel (1.000/1.500/---)
Tesař Michal (1.000/1.500/---)


8. kolo
43. SBŠ Ostrava - Žabiny Brno 16.11.2019 15:00 66:78 (18:25 37:44 55:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 43

datum: 16.11.2019, 15:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Holubek Tomáš (2.500/1.000/---)
Kavan Jonáš (3.000/1.500/---)


44. BK Havířov - KP Brno 16.11.2019 15:00 92:83 (29:11 49:32 69:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 44

datum: 16.11.2019, 15:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Sýkora Václav (2.000/1.000/---)
Rusz Ondřej (2.000/1.000/---)


45. USK Praha - Basket Slovanka 16.11.2019 13:00 61:69 (9:11 23:31 44:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 45

datum: 16.11.2019, 13:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Rom Daniel (2.000/1.500/---)
Tesař Michal (2.000/3.500/---)


46. BK Strakonice - Levhartice Chomutov 16.11.2019 16:00 71:81 (17:18 34:40 52:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 46

datum: 16.11.2019, 16:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.500/1.000/---)
Novák Václav (1.500/1.000/---)


47. Sokol H. Králové - BA Sparta 20.11.2019 18:00 70:74 (14:25 41:42 56:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 47

datum: 20.11.2019, 18:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Kovář Jan (1.000/1.000/---)
Kapl Antonín (1.000/1.000/---)


48. Loko Trutnov - HB Basket 16.11.2019 12:15 79:92 (24:21 41:45 57:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 48

datum: 16.11.2019, 12:15:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Theodor Pavel (1.000/1.000/---)
Kubíček Jiří (1.000/1.000/---)


9. kolo
49. SBŠ Ostrava - KP Brno 17.11.2019 13:00 47:64 (8:17 23:32 38:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 49

datum: 17.11.2019, 13:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Holubek Tomáš (2.000/1.000/---)
Kavan Jonáš (2.500/1.000/---)


50. BK Havířov - Žabiny Brno 17.11.2019 09:00 94:80 (28:16 42:39 65:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 50

datum: 17.11.2019, 09:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Sýkora Václav (2.000/1.500/---)
Rusz Ondřej (2.000/1.500/---)


51. USK Praha - Levhartice Chomutov 17.11.2019 12:40 58:61 (14:15 29:29 39:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 51

datum: 17.11.2019, 12:40:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Rom Daniel (2.000/1.000/---)
Tesař Michal (2.000/1.000/---)


52. BK Strakonice - Basket Slovanka 17.11.2019 10:00 62:69 (15:23 30:35 43:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 52

datum: 17.11.2019, 10:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.500/1.000/---)
Novák Václav (2.000/1.000/---)


53. HB Basket - Sokol H. Králové 01.11.2019 17:30 60:70 (15:28 27:42 52:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 53

datum: 01.11.2019, 17:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Toboláková Barbora (1.000/1.000/---)
Šmíd Vojtěch (1.000/2.500/---)


54. Loko Trutnov - BA Sparta 17.11.2019 09:30 59:62 (15:20 25:35 42:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 54

datum: 17.11.2019, 09:30:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Theodor Pavel (1.000/1.000/---)
Kubíček Jiří (1.000/1.000/---)


10. kolo
55. BA Sparta - SBŠ Ostrava 30.11.2019 13:00 75:70 (19:19 29:38 52:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 55

datum: 30.11.2019, 13:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Křenek Karel (2.000/2.000/---)
Reitzová Patricie-Anna (2.500/1.500/---)


56. HB Basket - BK Havířov 30.11.2019 14:30 67:74 (15:17 27:33 53:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 56

datum: 30.11.2019, 14:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej (1.000/2.000/---)
Koudela Pavel (1.000/2.000/---)


57. Basket Slovanka - Sokol H. Králové 30.11.2019 10:00 76:62 (11:23 41:33 60:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 57

datum: 30.11.2019, 10:00:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/1.000/---)
Koudela Pavel (2.500/1.000/---)


58. Levhartice Chomutov - Loko Trutnov 30.11.2019 13:00 76:64 (22:21 41:35 58:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 58

datum: 30.11.2019, 13:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (1.000/2.500/---)
Nesper Jindřich (1.000/2.500/---)


59. Žabiny Brno - USK Praha 30.11.2019 17:30 60:81 (19:24 37:47 45:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 59

datum: 30.11.2019, 17:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Křičková Lenka (1.500/1.500/---)
Novák Petr (1.500/1.500/---)


60. KP Brno - BK Strakonice 30.11.2019 15:00 65:72 (18:27 40:41 53:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 60

datum: 30.11.2019, 15:00:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Dolejš Václav (1.500/1.000/---)
Bráblík Jan (1.500/1.000/---)


11. kolo
61. BA Sparta - BK Havířov 01.12.2019 10:30 82:71 (23:18 43:39 62:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 61

datum: 01.12.2019, 10:30:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Křenek Karel (2.000/2.500/---)
Koudela Pavel (3.500/2.500/---)


62. HB Basket - SBŠ Ostrava 01.12.2019 12:30 82:74 (18:14 36:41 60:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 62

datum: 01.12.2019, 12:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000/---)
Šmůla Petr (1.000/1.000/---)


63. Basket Slovanka - Loko Trutnov 01.12.2019 10:00 86:47 (25:9 45:18 66:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 63

datum: 01.12.2019, 10:00:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.000/1.000/---)
Reitzová Patricie-Anna (1.000/1.000/---)


64. Levhartice Chomutov - Sokol H. Králové 01.12.2019 08:30 55:68 (12:18 25:41 44:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 64

datum: 01.12.2019, 08:30:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Šmíd Pavel (1.000/3.000/---)
Šlaj Jiří (1.000/1.500/---)


65. Žabiny Brno - BK Strakonice 01.12.2019 10:30 62:75 (19:23 37:48 54:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 65

datum: 01.12.2019, 10:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Novák Petr (1.500/1.000/---)
Krčmář Dominik (1.500/1.000/---)


66. KP Brno - USK Praha 01.12.2019 12:15 58:67 (12:20 30:34 44:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 66

datum: 01.12.2019, 12:15:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Dolejš Václav (1.500/3.000/---)
Bráblík Jan (1.500/3.000/---)


12. kolo
67. BK Strakonice - USK Praha 15.12.2019 12:00 44:53 (10:10 17:24 28:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 67

datum: 15.12.2019, 12:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Siegfried Jiří (1.000/3.500/---)
Syrovátka František (1.000/4.000/---)


68. Loko Trutnov - Sokol H. Králové 15.12.2019 09:30 47:79 (18:12 31:34 38:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 68

datum: 15.12.2019, 09:30:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Kubíček Jiří (2.500/2.500/---)
Mareš Roman (2.000/2.000/---)


69. HB Basket - BA Sparta 15.12.2019 12:30 97:83 (19:27 49:46 81:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 69

datum: 15.12.2019, 12:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav (1.000/3.000/---)
Petrák Jakub (1.000/3.000/---)


70. Levhartice Chomutov - Basket Slovanka 15.12.2019 09:00 68:73 (13:13 24:28 45:44 58:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 70

datum: 15.12.2019, 09:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000/---)
Tesař Michal (1.000/1.000/---)


71. KP Brno - Žabiny Brno 15.12.2019 10:00 55:90 (13:17 32:35 43:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 71

datum: 15.12.2019, 10:00:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Veis Martin (3.000/1.500/---)
Karabínová Natálie (2.000/1.500/---)


72. BK Havířov - SBŠ Ostrava 15.12.2019 09:00 67:66 (17:14 33:27 54:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 72

datum: 15.12.2019, 09:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/2.500/---)
Sýkora Václav (1.000/2.000/---)


13. kolo
73. USK Praha - BK Havířov 18.01.2020 13:00 58:52 (13:25 28:35 42:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 73

datum: 18.01.2020, 13:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000/---)
Šlaj Jiří (1.000/1.000/---)


74. BK Strakonice - SBŠ Ostrava 18.01.2020 15:00 65:50 (19:14 31:23 52:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 74

datum: 18.01.2020, 15:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/2.000/---)
Vrla Petr (1.000/2.000/---)


75. KP Brno - Sokol H. Králové 18.01.2020 15:00 39:75 (12:19 19:36 31:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 75

datum: 18.01.2020, 15:00:00

místo: Tělocvična Purkyňova 2, Brno

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.000/1.000/---)
Hecl Jan (1.000/1.000/---)


76. Žabiny Brno - Loko Trutnov 18.01.2020 14:00 73:63 (18:19 37:29 56:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 76

datum: 18.01.2020, 14:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Nehoda Pavel (1.500/1.000/---)
Melichárek Ivo (1.500/1.000/---)


77. Levhartice Chomutov - BA Sparta 18.01.2020 12:00 58:65 (16:15 33:27 47:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 77

datum: 18.01.2020, 12:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Zámostný Jindřich (1.000/1.000/---)
Kout Jan (1.000/1.000/---)


78. Basket Slovanka - HB Basket 18.01.2020 10:00 102:66 (19:16 46:29 70:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 78

datum: 18.01.2020, 10:00:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Kavan Jonáš (1.000/1.000/---)
Jelínek Jan (1.000/1.000/---)


14. kolo
79. USK Praha - SBŠ Ostrava 19.01.2020 12:00 69:46 (15:13 33:25 55:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 79

datum: 19.01.2020, 12:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/2.000/---)
Šlaj Jiří (1.000/2.000/---)


80. BK Strakonice - BK Havířov 19.01.2020 12:00 54:75 (13:17 32:41 42:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 80

datum: 19.01.2020, 12:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Havlíček Petr (2.000/1.000/---)
Vrla Petr (2.000/1.000/---)


81. Žabiny Brno - Sokol H. Králové 19.01.2020 11:00 44:58 (11:15 23:39 37:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 81

datum: 19.01.2020, 11:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Zachar Dominik (2.000/3.000/---)
Račanský Martin (2.000/3.500/---)


82. KP Brno - Loko Trutnov 19.01.2020 12:00 51:68 (16:19 29:35 40:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 82

datum: 19.01.2020, 12:00:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Petrák Robin (4.000/1.000/---)
Štancl Dominik (2.000/1.000/---)


83. Basket Slovanka - BA Sparta 19.01.2020 10:00 67:53 (20:11 39:22 59:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 83

datum: 19.01.2020, 10:00:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Bakajsa Michal (1.000/3.000/---)
Syrovátka František (1.000/3.000/---)


84. Levhartice Chomutov - HB Basket 19.01.2020 10:00 66:58 (21:12 31:30 46:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 84

datum: 19.01.2020, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000/---)
Zámostný Jindřich (1.000/1.000/---)


15. kolo
85. SBŠ Ostrava - Levhartice Chomutov 01.02.2020 15:00 45:61 (6:19 18:32 28:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 85

datum: 01.02.2020, 15:00:00

místo: Hala VŠB-TU Slezská Ostrava, Ostrava-Slezská Ostrava

rozhodčí:
Nováková Bára (1.000/1.000/---)
Sýkora Václav (1.000/1.000/---)


86. BK Havířov - Basket Slovanka 01.02.2020 09:30 62:60 (10:20 35:35 46:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 86

datum: 01.02.2020, 09:30:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000/---)
Holaň Dominik (1.000/1.000/---)


87. HB Basket - Žabiny Brno 01.02.2020 14:30 75:58 (26:15 43:27 57:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 87

datum: 01.02.2020, 14:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Křenek Karel (1.000/2.000/---)
Ježek Václav (1.000/2.000/---)


88. BA Sparta - KP Brno 01.02.2020 15:00 83:60 (18:22 45:32 72:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 88

datum: 01.02.2020, 15:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Toboláková Barbora (1.500/1.000/---)
Koudela Pavel (1.500/2.000/---)


89. Loko Trutnov - USK Praha 01.02.2020 14:30 53:93 (15:18 29:51 41:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 89

datum: 01.02.2020, 14:30:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Špaček Jan (2.000/1.500/---)
Trmač Vladislav (2.500/1.500/---)


90. Sokol H. Králové - BK Strakonice 01.02.2020 15:00 92:63 (30:14 58:28 70:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 90

datum: 01.02.2020, 15:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.000/2.000/---)
Prchalová Simona (1.000/2.000/---)


16. kolo
91. SBŠ Ostrava - Basket Slovanka 31.01.2020 19:15 49:79 (11:25 18:46 30:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 91

datum: 31.01.2020, 19:15:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Nováková Bára (1.000/1.000/---)
Sýkora Václav (1.000/1.000/---)


92. BK Havířov - Levhartice Chomutov 02.02.2020 09:00 64:63 (15:13 37:31 47:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 92

datum: 02.02.2020, 09:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000/---)
Holaň Dominik (1.000/1.000/---)


93. BA Sparta - Žabiny Brno 02.02.2020 11:00 72:85 (15:16 37:46 53:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 93

datum: 02.02.2020, 11:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/2.000/---)
Kopecká Barbora (2.500/2.000/---)


94. HB Basket - KP Brno 02.02.2020 12:30 67:49 (22:12 43:28 54:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 94

datum: 02.02.2020, 12:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Ježek Václav (1.000/2.000/---)
Kalabza Lukáš (1.000/2.000/---)


95. Sokol H. Králové - USK Praha 02.02.2020 09:00 63:62 (18:16 32:28 52:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 95

datum: 02.02.2020, 09:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.000/1.500/---)
Prchalová Simona (1.000/2.000/---)


96. Loko Trutnov - BK Strakonice 02.02.2020 09:30 67:41 (16:16 33:26 48:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 96

datum: 02.02.2020, 09:30:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Špaček Jan (2.000/1.500/---)
Trmač Vladislav (2.000/1.500/---)


17. kolo
97. BK Havířov - Sokol H. Králové 15.02.2020 15:00 72:74 (19:20 33:35 51:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 97

datum: 15.02.2020, 15:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Konvička Jan (1.500/1.500/---)
Rusz Ondřej (1.000/3.000/---)


98. SBŠ Ostrava - Loko Trutnov 15.02.2020 15:00 49:46 (7:14 22:26 36:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 98

datum: 15.02.2020, 15:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Menšík Jan (1.500/1.500/---)
Holeš Daniel (1.500/1.500/---)


99. BK Strakonice - BA Sparta 11.03.2020 18:00 62:67 (14:25 29:35 44:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 99

datum: 11.03.2020, 18:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Peterková Lucie (3.000/1.000/---)
Novák Václav (4.000/1.000/---)


100. USK Praha - HB Basket 15.02.2020 14:00 81:49 (19:14 50:18 63:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 100

datum: 15.02.2020, 14:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Hošek Jan (1.500/1.000/---)
Hendrich Pavel (1.500/1.000/---)


101. KP Brno - Basket Slovanka 15.02.2020 12:30 33:64 (13:24 20:40 28:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 101

datum: 15.02.2020, 12:30:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Novák Petr (1.000/1.000/---)
Mrázek Michal (1.000/1.000/---)


102. Žabiny Brno - Levhartice Chomutov 15.02.2020 12:00 82:65 (20:24 35:37 63:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 102

datum: 15.02.2020, 12:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.500/1.000/---)
Jakubík Petr (1.000/1.000/---)


18. kolo
103. SBŠ Ostrava - Sokol H. Králové 16.02.2020 10:00 35:75 (9:16 15:43 23:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 103

datum: 16.02.2020, 10:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Menšík Jan (2.000/1.000/---)
Holeš Daniel (2.000/1.000/---)


104. BK Havířov - Loko Trutnov 16.02.2020 09:00 91:69 (26:18 51:30 65:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 104

datum: 16.02.2020, 09:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Konvička Jan (1.500/2.000/---)
Rusz Ondřej (1.000/2.000/---)


105. USK Praha - BA Sparta 16.02.2020 10:00 57:54 (16:20 29:33 45:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 105

datum: 16.02.2020, 10:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Jeřáb Jan (3.000/1.000/---)
Slanina Vladimír (3.000/1.000/---)


106. BK Strakonice - HB Basket 16.02.2020 11:00 62:71 (13:16 33:30 53:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 106

datum: 16.02.2020, 11:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.500/1.000/---)
Kalabza Lukáš (1.500/1.000/---)


107. Žabiny Brno - Basket Slovanka 14.02.2020 17:00 68:78 (14:19 27:41 47:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 107

datum: 14.02.2020, 17:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.500/1.000/---)
Račanský Martin (3.000/1.000/---)


108. KP Brno - Levhartice Chomutov 16.02.2020 09:45 72:78 (18:13 35:36 56:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 108

datum: 16.02.2020, 09:45:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Novák Petr (1.500/1.000/---)
Mrázek Michal (1.500/1.000/---)


19. kolo
109. KP Brno - SBŠ Ostrava 03.03.2020 18:25 55:38 (16:7 33:16 44:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 109

datum: 03.03.2020, 18:25:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000/---)
Račanský Martin (1.000/2.000/---)


110. Žabiny Brno - BK Havířov 29.02.2020 17:00 55:62 (7:19 23:35 31:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 110

datum: 29.02.2020, 17:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Mynarčík Petr (2.000/1.000/---)
Sekáč Martin (2.000/1.000/---)


111. Levhartice Chomutov - USK Praha 29.02.2020 17:00 57:64 (19:16 26:28 47:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 111

datum: 29.02.2020, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Šmíd Pavel (1.000/2.500/---)
Ďurana Antonín (1.000/2.500/---)


112. Basket Slovanka - BK Strakonice 29.02.2020 11:00 89:61 (26:10 41:25 59:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 112

datum: 29.02.2020, 11:00:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.000/1.000/---)
Mycak Michael (1.000/1.000/---)


113. Sokol H. Králové - HB Basket 29.02.2020 11:00 89:56 (27:18 45:36 67:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 113

datum: 29.02.2020, 11:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Mareš Roman (1.000/1.000/---)
Hejnic Jan (1.000/1.000/---)


114. BA Sparta - Loko Trutnov 29.02.2020 15:00 75:52 (21:11 30:21 56:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 114

datum: 29.02.2020, 15:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.500/3.500/---)
Pazourek Jaroslav (2.000/2.500/---)


20. kolo
115. Žabiny Brno - SBŠ Ostrava 11.03.2020 15:00 81:47 (19:15 44:31 61:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 115

datum: 11.03.2020, 15:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.000/2.500/---)
Josefus Ondřej (1.500/3.000/---)


116. KP Brno - BK Havířov 01.03.2020 10:00 60:67 (16:15 27:43 37:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 116

datum: 01.03.2020, 10:00:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (1.500/1.000/---)
Jakubík Petr (1.500/1.000/---)


117. Basket Slovanka - USK Praha 01.03.2020 10:00 72:67 (20:10 37:27 57:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 117

datum: 01.03.2020, 10:00:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/2.000/---)
Mycak Michael (1.000/2.000/---)


118. Levhartice Chomutov - BK Strakonice 01.03.2020 11:00 67:57 (13:19 31:22 51:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 118

datum: 01.03.2020, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Rom Daniel (1.000/1.000/---)
Ďurana Antonín (1.000/1.000/---)


119. BA Sparta - Sokol H. Králové 01.03.2020 11:00 65:58 (17:18 33:31 44:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 119

datum: 01.03.2020, 11:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/4.000/---)
Pazourek Jaroslav (2.500/3.000/---)


120. HB Basket - Loko Trutnov 01.03.2020 12:30 62:60 (17:21 32:27 49:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 120

datum: 01.03.2020, 12:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Toboláková Barbora (1.000/2.000/---)
Kopecká Barbora (1.000/2.000/---)


21. kolo
121. BK Havířov - BA Sparta       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 121

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Holubek Tomáš (---/---/---)
Karabínová Natálie (---/---/---)


122. SBŠ Ostrava - HB Basket       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 122

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala VŠB-TU Slezská Ostrava, Ostrava-Slezská Ostrava

rozhodčí:
Nováková Bára (---/---/---)
Sýkora Václav (---/---/---)


123. Loko Trutnov - Basket Slovanka       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 123

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Mareš Roman (---/---/---)
Kubíček Jiří (---/---/---)


124. Sokol H. Králové - Levhartice Chomutov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 124

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Šmůla Petr (---/---/---)
Kopecká Barbora (---/---/---)


125. BK Strakonice - Žabiny Brno       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 125

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Kocián Michal (---/---/---)
Hejduk Jakub (---/---/---)


126. USK Praha - KP Brno       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 126

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav (---/---/---)
Reitzová Patricie-Anna (---/---/---)


22. kolo
127. SBŠ Ostrava - BA Sparta       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 127

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala VŠB-TU Slezská Ostrava, Ostrava-Slezská Ostrava

rozhodčí:
Nováková Bára (---/---/---)
Sýkora Václav (---/---/---)


128. BK Havířov - HB Basket       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 128

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Holubek Tomáš (---/---/---)
Karabínová Natálie (---/---/---)


129. Sokol H. Králové - Basket Slovanka       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 129

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Štancl Dominik (---/---/---)
Kopecká Barbora (---/---/---)


130. Loko Trutnov - Levhartice Chomutov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 130

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Frátrik Josef (---/---/---)
Kubíček Jiří (---/---/---)


131. USK Praha - Žabiny Brno       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 131

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Peterková Lucie (---/---/---)
Hartig Lukáš (---/---/---)


132. BK Strakonice - KP Brno       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 132

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Kocián Michal (---/---/---)
Hejduk Jakub (---/---/---)


  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.