image

juniorky U19 / liga / ročník 2019/20 / celostátní liga / skupina B


tabulka
1. TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 14 14 0 1001:721 28
2. BK Brandýs nad Labem 14 11 3 1064:778 25
3. SLUNETA Ústí nad Labem 14 9 5 1018:918 23
4. Basket Slovanka B 14 7 7 920:857 21
5. BK Loko Trutnov B 14 6 8 816:909 20
6. TJ Slovan Litoměřice 14 5 9 777:831 19
7. Basket Pastelka MB 14 3 11 791:1070 17
8. Sokol Nusle B 14 1 13 676:979 15
1. kolo
57. BK Brandýs n.L. - Basket Pastelka MB 09.11.2019 09:30 100:41 (18:8 42:21 69:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina B
1. kolo, zápas č. 57

datum: 09.11.2019, 09:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (2.000/1.500)
Ftáčková Lucie (2.000/1.500)

58. Slovan Litoměřice - Sluneta Ústí n.L. 09.11.2019 17:00 55:63 (12:16 29:33 40:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina B
1. kolo, zápas č. 58

datum: 09.11.2019, 17:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav (1.000/1.500)
Ďurana Antonín (1.000/1.500)

59. Sokol Nusle B - Basket Slovanka B 10.11.2019 10:00 53:69 (15:13 27:26 47:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina B
1. kolo, zápas č. 59

datum: 10.11.2019, 10:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/1.000)
Kocián Michal (1.000/1.000)

60. B. Jablonec n. N. - Loko Trutnov B 08.11.2019 18:00 79:50 (19:11 43:27 61:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina B
1. kolo, zápas č. 60

datum: 08.11.2019, 18:00:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Menšík Richard (1.000/1.500)
Prchalová Simona (1.000/1.500)

2. kolo
61. BK Brandýs n.L. - B. Jablonec n. N. 28.09.2019 15:00 51:58 (11:11 28:24 36:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina B
2. kolo, zápas č. 61

datum: 28.09.2019, 15:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Koudela Martin (2.000/1.500)
Koudela Pavel (2.000/1.500)

62. Basket Pastelka MB - Loko Trutnov B 28.09.2019 10:00 63:69 (15:14 28:37 41:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina B
2. kolo, zápas č. 62

datum: 28.09.2019, 10:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Lejčko Jan (2.000/1.000)
Kopecká Barbora (2.000/1.000)

63. Slovan Litoměřice - Sokol Nusle B 28.09.2019 13:00 52:35 (14:5 28:14 39:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina B
2. kolo, zápas č. 63

datum: 28.09.2019, 13:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Hendrych Jan (1.000/1.000)

64. Sluneta Ústí n.L. - Basket Slovanka B 28.09.2019 11:30 86:60 (21:13 51:16 70:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina B
2. kolo, zápas č. 64

datum: 28.09.2019, 11:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Prchalová Simona (1.000/1.000)
Poživil Jaroslav (1.000/1.000)

3. kolo
65. BK Brandýs n.L. - Loko Trutnov B 29.09.2019 10:00 64:41 (18:13 33:24 46:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina B
3. kolo, zápas č. 65

datum: 29.09.2019, 10:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Koudela Martin (1.000/1.000)
Koudela Pavel (1.000/1.000)

66. Basket Pastelka MB - B. Jablonec n. N. 29.09.2019 13:00 53:68 (18:19 35:27 44:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina B
3. kolo, zápas č. 66

datum: 29.09.2019, 13:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Lejčko Jan (2.500/3.000)
Kopecká Barbora (2.500/1.500)

67. Slovan Litoměřice - Basket Slovanka B 29.09.2019 13:00 37:51 (12:13 23:28 27:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina B
3. kolo, zápas č. 67

datum: 29.09.2019, 13:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Hendrych Jan (1.000/1.000)

68. Sluneta Ústí n.L. - Sokol Nusle B 29.09.2019 10:00 91:46 (19:11 39:24 73:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina B
3. kolo, zápas č. 68

datum: 29.09.2019, 10:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Prchalová Simona (1.000/1.000)
Poživil Jaroslav (1.000/1.000)

4. kolo
69. B. Jablonec n. N. - Sokol Nusle B 12.10.2019 14:30 77:43 (17:6 40:17 59:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina B
4. kolo, zápas č. 69

datum: 12.10.2019, 14:30:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.000)
Matys Pavel (1.000/1.000)

70. Loko Trutnov B - Basket Slovanka B 12.10.2019 14:30 71:58 (16:15 32:33 55:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina B
4. kolo, zápas č. 70

datum: 12.10.2019, 14:30:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Svoboda Martin (1.000/1.000)
Mareš Roman (1.000/1.000)

71. BK Brandýs n.L. - Slovan Litoměřice 12.10.2019 15:00 79:60 (8:20 30:25 44:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina B
4. kolo, zápas č. 71

datum: 12.10.2019, 15:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Hendrich Pavel (1.000/1.000)
Hejduk Jakub (1.000/1.000)

72. Basket Pastelka MB - Sluneta Ústí n.L. 12.10.2019 10:30 46:68 (12:18 29:30 33:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina B
4. kolo, zápas č. 72

datum: 12.10.2019, 10:30:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Lejčko Jan (2.000/1.000)
Matys Pavel (2.500/1.000)

5. kolo
73. B. Jablonec n. N. - Basket Slovanka B 13.10.2019 10:00 78:59 (18:11 38:24 52:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina B
5. kolo, zápas č. 73

datum: 13.10.2019, 10:00:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.000)
Musil Jan (1.000/1.000)

74. Loko Trutnov B - Sokol Nusle B 13.10.2019 13:30 76:45 (14:15 34:22 60:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina B
5. kolo, zápas č. 74

datum: 13.10.2019, 13:30:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Svoboda Martin (1.000/1.000)
Mareš Roman (1.000/1.000)

75. BK Brandýs n.L. - Sluneta Ústí n.L. 13.10.2019 10:00 88:55 (32:13 48:27 65:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina B
5. kolo, zápas č. 75

datum: 13.10.2019, 10:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Hendrich Pavel (1.500/1.000)
Hejduk Jakub (1.500/1.000)

76. Basket Pastelka MB - Slovan Litoměřice 13.10.2019 09:00 59:54 (16:5 29:27 42:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina B
5. kolo, zápas č. 76

datum: 13.10.2019, 09:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Lejčko Jan (2.000/1.000)
Matys Pavel (2.500/1.000)

6. kolo
77. Slovan Litoměřice - B. Jablonec n. N. 26.10.2019 17:00 43:44 (14:8 21:20 35:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina B
6. kolo, zápas č. 77

datum: 26.10.2019, 17:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Anton Karel (3.000/1.500)
Mycak Michael (3.000/2.500)

78. Sluneta Ústí n.L. - Loko Trutnov B 26.10.2019 15:00 85:58 (18:10 38:17 70:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina B
6. kolo, zápas č. 78

datum: 26.10.2019, 15:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.500/1.000)
Poživil Jaroslav (1.500/1.000)

79. Sokol Nusle B - BK Brandýs n.L. 26.10.2019 19:00 47:81 (11:17 21:45 27:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina B
6. kolo, zápas č. 79

datum: 26.10.2019, 19:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/1.000)
Šlaj Jiří (1.000/1.000)

80. Basket Slovanka B - Basket Pastelka MB 26.10.2019 13:00 104:38 (39:11 67:15 89:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina B
6. kolo, zápas č. 80

datum: 26.10.2019, 13:00:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)

7. kolo
81. Slovan Litoměřice - Loko Trutnov B 27.10.2019 10:00 70:46 (17:20 38:33 54:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina B
7. kolo, zápas č. 81

datum: 27.10.2019, 10:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.000)
Mycak Michael (2.000/1.000)

82. Sluneta Ústí n.L. - B. Jablonec n. N. 27.10.2019 10:00 56:58 (15:12 34:24 50:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina B
7. kolo, zápas č. 82

datum: 27.10.2019, 10:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.500/1.000)
Poživil Jaroslav (1.500/1.000)

83. Sokol Nusle B - Basket Pastelka MB 27.10.2019 12:00 58:68 (11:16 29:28 42:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina B
7. kolo, zápas č. 83

datum: 27.10.2019, 12:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Renc Jan (1.000/1.000)
Syrovátka František (2.000/1.500)

84. Basket Slovanka B - BK Brandýs n.L. 27.10.2019 13:00 77:63 (15:17 42:35 61:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina B
7. kolo, zápas č. 84

datum: 27.10.2019, 13:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/2.000)
Asztalos Ondřej (1.000/2.000)

8. kolo
85. Basket Pastelka MB - BK Brandýs n.L. 10.11.2019 08:00 48:79 (16:27 28:45 37:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina B
8. kolo, zápas č. 85

datum: 10.11.2019, 08:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Balog Lukáš (1.000/1.500)
Lejčko Jan (1.000/1.500)

86. Sluneta Ústí n.L. - Slovan Litoměřice 10.11.2019 12:30 84:47 (27:4 45:17 67:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina B
8. kolo, zápas č. 86

datum: 10.11.2019, 12:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/2.000)
Nesper Jindřich (1.000/2.000)

87. Basket Slovanka B - Sokol Nusle B 09.11.2019 14:00 72:52 (24:12 39:25 52:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina B
8. kolo, zápas č. 87

datum: 09.11.2019, 14:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Horník Michal (1.000/1.000)
Bendová Linda (1.000/1.000)

88. Loko Trutnov B - B. Jablonec n. N. 10.11.2019 13:30 44:82 (16:32 29:51 36:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina B
8. kolo, zápas č. 88

datum: 10.11.2019, 13:30:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Theodor Pavel (1.000/1.000)
Mareš Roman (1.000/1.000)

9. kolo
89. Loko Trutnov B - BK Brandýs n.L. 23.11.2019 14:30 48:85 (13:17 24:41 37:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina B
9. kolo, zápas č. 89

datum: 23.11.2019, 14:30:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000)
Krejsa Vojtěch (1.000/1.000)

90. B. Jablonec n. N. - Basket Pastelka MB 23.11.2019 14:30 90:51 (29:12 51:22 68:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina B
9. kolo, zápas č. 90

datum: 23.11.2019, 14:30:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.500/1.500)
Kout Jan (1.500/2.000)

91. Basket Slovanka B - Slovan Litoměřice 23.11.2019 12:00 67:56 (26:14 31:33 49:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina B
9. kolo, zápas č. 91

datum: 23.11.2019, 12:00:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

92. Sokol Nusle B - Sluneta Ústí n.L. 19.11.2019 18:00 66:73 (14:22 26:39 41:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina B
9. kolo, zápas č. 92

datum: 19.11.2019, 18:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Jelínek Jan (1.000/1.500)
Šmíd Vojtěch (1.000/1.500)

10. kolo
93. B. Jablonec n. N. - BK Brandýs n.L. 24.11.2019 10:00 73:69 (20:19 25:32 42:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina B
10. kolo, zápas č. 93

datum: 24.11.2019, 10:00:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Mašek Tomáš (2.500/1.500)
Kout Jan (2.500/1.500)

94. Loko Trutnov B - Basket Pastelka MB 24.11.2019 13:30 80:59 (26:16 38:29 63:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina B
10. kolo, zápas č. 94

datum: 24.11.2019, 13:30:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000)
Krejsa Vojtěch (1.000/1.500)

95. Sokol Nusle B - Slovan Litoměřice 24.11.2019 13:00 47:51 (17:11 23:25 32:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina B
10. kolo, zápas č. 95

datum: 24.11.2019, 13:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/1.000)
Křenek Karel (1.000/1.000)

96. Basket Slovanka B - Sluneta Ústí n.L. 24.11.2019 13:00 71:74 (14:15 30:27 45:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina B
10. kolo, zápas č. 96

datum: 24.11.2019, 13:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

11. kolo
97. Basket Slovanka B - B. Jablonec n. N. 07.12.2019 12:00 56:63 (11:19 28:30 42:36 50:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina B
11. kolo, zápas č. 97

datum: 07.12.2019, 12:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Toboláková Barbora (1.000/1.000)
Hejnic Jan (1.000/1.000)

98. Sokol Nusle B - Loko Trutnov B 07.12.2019 11:00 50:62 (15:16 26:31 39:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina B
11. kolo, zápas č. 98

datum: 07.12.2019, 11:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.000/1.000)
Jelínek Jan (1.000/1.000)

99. Sluneta Ústí n.L. - BK Brandýs n.L. 07.12.2019 11:00 84:89 (18:15 32:31 50:48 67:67 77:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina B
11. kolo, zápas č. 99

datum: 07.12.2019, 11:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Balog Lukáš (1.500/1.000)
Syrovátka František (1.500/1.000)

100. Slovan Litoměřice - Basket Pastelka MB 07.12.2019 09:00 73:60 (16:12 32:29 55:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina B
11. kolo, zápas č. 100

datum: 07.12.2019, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (1.000/1.500)
Kout Jan (1.000/1.500)

12. kolo
101. Sokol Nusle B - B. Jablonec n. N. 08.12.2019 12:00 34:58 (7:12 19:28 26:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina B
12. kolo, zápas č. 101

datum: 08.12.2019, 12:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/1.500)
Renc Jan (1.000/1.500)

102. Basket Slovanka B - Loko Trutnov B 08.12.2019 09:30 53:45 (12:12 27:22 39:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina B
12. kolo, zápas č. 102

datum: 08.12.2019, 09:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Toboláková Barbora (1.000/1.500)
Hejnic Jan (1.000/1.500)

103. Slovan Litoměřice - BK Brandýs n.L. 08.12.2019 12:00 50:63 (18:17 28:30 36:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina B
12. kolo, zápas č. 103

datum: 08.12.2019, 12:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Tesař Michal (1.000/1.000)
Nesper Jindřich (1.000/1.000)

104. Sluneta Ústí n.L. - Basket Pastelka MB 08.12.2019 10:30 100:68 (26:14 52:35 74:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina B
12. kolo, zápas č. 104

datum: 08.12.2019, 10:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Balog Lukáš (1.500/1.000)
Syrovátka František (1.500/2.000)

13. kolo
105. Loko Trutnov B - Slovan Litoměřice 11.01.2020 17:30 63:66 (19:20 31:34 50:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina B
13. kolo, zápas č. 105

datum: 11.01.2020, 17:30:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.000/1.000)
Mareš Roman (1.000/1.000)

106. B. Jablonec n. N. - Sluneta Ústí n.L. 11.01.2020 14:30 103:49 (26:15 50:24 79:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina B
13. kolo, zápas č. 106

datum: 11.01.2020, 14:30:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Menšík Richard (1.500/1.000)
Prchalová Simona (1.000/1.000)

107. Basket Pastelka MB - Sokol Nusle B 11.01.2020 17:00 62:64 (26:11 40:29 50:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina B
13. kolo, zápas č. 107

datum: 11.01.2020, 17:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav (1.000/1.000)
Šmíd Vojtěch (1.000/1.000)

108. BK Brandýs n.L. - Basket Slovanka B 11.01.2020 10:00 66:60 (14:24 37:37 53:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina B
13. kolo, zápas č. 108

datum: 11.01.2020, 10:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/1.000)
Moulton Christopher (1.000/1.000)

14. kolo
109. B. Jablonec n. N. - Slovan Litoměřice 12.01.2020 10:00 70:63 (25:9 39:28 58:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina B
14. kolo, zápas č. 109

datum: 12.01.2020, 10:00:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Barták Matěj (1.000/1.000)
Menšík Richard (2.000/1.000)

110. Loko Trutnov B - Sluneta Ústí n.L. 12.01.2020 14:00 63:50 (14:7 32:18 46:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina B
14. kolo, zápas č. 110

datum: 12.01.2020, 14:00:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.000/1.000)
Mareš Roman (1.000/1.000)

111. BK Brandýs n.L. - Sokol Nusle B 12.01.2020 10:00 87:36 (22:10 37:17 64:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina B
14. kolo, zápas č. 111

datum: 12.01.2020, 10:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Svoboda Martin (1.000/1.000)
Kubíček Jiří (1.000/1.000)

112. Basket Pastelka MB - Basket Slovanka B 12.01.2020 09:00 75:63 (25:19 42:32 59:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina B
14. kolo, zápas č. 112

datum: 12.01.2020, 09:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav (1.000/1.000)
Šmíd Vojtěch (1.000/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.