image

juniorky U19 / liga / ročník 2019/20 / celostátní liga / skupina C


tabulka
1. SBŠ Ostrava 14 14 0 1082:550 28
2. HB Basket Praha 14 11 3 1110:826 25
3. Basket Poděbrady 14 10 4 870:849 24
4. BK Žabiny Brno B 14 9 5 1089:826 23
5. BK Vyškov 14 5 9 763:1042 19
6. BC Vysočina 14 4 10 826:1051 18
7. Basket Ostrava 14 2 12 885:1167 16
8. KP Brno B 14 1 13 776:1090 15
1. kolo
113. SBŠ Ostrava - Basket Ostrava 09.11.2019 15:00 106:34 (31:6 59:16 84:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina C
1. kolo, zápas č. 113

datum: 09.11.2019, 15:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Hecl Jan (1.000/1.500)
Karabínová Natálie (1.000/2.000)

114. Žabiny Brno B - KP Brno B 10.11.2019 09:00 92:64 (27:19 51:37 70:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina C
1. kolo, zápas č. 114

datum: 10.11.2019, 09:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Dombrovský Filip (1.500/1.000)
Bráblík Jan (1.500/1.000)

115. BC Vysočina - BK Vyškov 09.11.2019 15:00 85:82 (23:17 37:33 61:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina C
1. kolo, zápas č. 115

datum: 09.11.2019, 15:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (2.000/1.000)
Sekáč Martin (2.000/2.000)

116. Basket Poděbrady - HB Basket 09.11.2019 11:15 67:63 (17:9 29:33 50:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina C
1. kolo, zápas č. 116

datum: 09.11.2019, 11:15:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Barták Dominik (1.500/2.000)
Koudela Martin (1.500/4.000)

2. kolo
117. SBŠ Ostrava - Basket Poděbrady 28.09.2019 14:30 38:31 (9:11 22:18 32:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina C
2. kolo, zápas č. 117

datum: 28.09.2019, 14:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.000/2.000)
Vildová Linda (1.000/2.000)

118. Basket Ostrava - HB Basket 28.09.2019 13:15 66:92 (17:25 32:51 41:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina C
2. kolo, zápas č. 118

datum: 28.09.2019, 13:15:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Sýkora Václav (1.500/1.000)
Kremser Jakub (1.500/1.000)

119. Žabiny Brno B - BC Vysočina 28.09.2019 18:00 108:38 (28:8 56:14 78:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina C
2. kolo, zápas č. 119

datum: 28.09.2019, 18:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Šenk Pavel (1.000/1.000)
Josefus Ondřej (1.000/1.000)

120. KP Brno B - BK Vyškov 28.09.2019 10:15 55:64 (12:21 24:34 44:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina C
2. kolo, zápas č. 120

datum: 28.09.2019, 10:15:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Šenk Pavel (1.500/1.000)
Josefus Ondřej (1.500/1.000)

3. kolo
121. SBŠ Ostrava - HB Basket 29.09.2019 12:30 65:44 (12:7 31:23 50:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina C
3. kolo, zápas č. 121

datum: 29.09.2019, 12:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.000/1.000)
Vildová Linda (1.000/1.000)

122. Basket Ostrava - Basket Poděbrady 29.09.2019 14:00 55:70 (9:18 15:40 30:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina C
3. kolo, zápas č. 122

datum: 29.09.2019, 14:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Sýkora Václav (2.000/2.000)
Kremser Jakub (2.000/2.000)

123. Žabiny Brno B - BK Vyškov 29.09.2019 08:30 90:38 (29:5 53:19 69:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina C
3. kolo, zápas č. 123

datum: 29.09.2019, 08:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Veis Martin (1.000/2.000)
Petrák Robin (1.000/2.000)

124. KP Brno B - BC Vysočina 29.09.2019 11:30 65:54 (20:10 35:25 49:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina C
3. kolo, zápas č. 124

datum: 29.09.2019, 11:30:00

místo: Tělocvična Purkyňova 2, Brno

rozhodčí:
Matějek Ivor (1.000/1.000)
Karabínová Natálie (1.000/1.000)

4. kolo
125. Basket Poděbrady - BC Vysočina 12.10.2019 13:00 57:47 (19:14 31:29 47:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina C
4. kolo, zápas č. 125

datum: 12.10.2019, 13:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Scholzová Michaela (2.000/1.000)
Výborný Dominik (1.500/1.000)

126. HB Basket - BK Vyškov 12.10.2019 17:30 89:54 (19:8 41:25 59:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina C
4. kolo, zápas č. 126

datum: 12.10.2019, 17:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Rom Daniel (1.000/3.000)
Mycak Michael (1.000/3.000)

127. SBŠ Ostrava - Žabiny Brno B 12.10.2019 15:00 64:43 (20:9 41:21 48:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina C
4. kolo, zápas č. 127

datum: 12.10.2019, 15:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.500/1.000)
Vildová Linda (2.000/1.000)

128. Basket Ostrava - KP Brno B 12.10.2019 17:00 79:56 (22:12 38:30 57:47 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina C
4. kolo, zápas č. 128

datum: 12.10.2019, 17:00:00

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:
Konvička Jan (1.000/1.000)
Krčmář Dominik (1.000/1.000)

5. kolo
129. Basket Poděbrady - BK Vyškov 13.10.2019 10:00 63:44 (23:11 32:29 42:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina C
5. kolo, zápas č. 129

datum: 13.10.2019, 10:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Scholze Michal (2.000/3.000)
Výborný Dominik (1.500/3.000)

130. HB Basket - BC Vysočina 13.10.2019 10:30 91:66 (21:17 44:40 65:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina C
5. kolo, zápas č. 130

datum: 13.10.2019, 10:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Csöllei Pavel (1.000/1.000)
Mycak Michael (1.000/1.000)

131. SBŠ Ostrava - KP Brno B 13.10.2019 13:00 80:29 (25:9 49:15 62:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina C
5. kolo, zápas č. 131

datum: 13.10.2019, 13:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Petrák Robin (1.000/1.000)
Vildová Linda (1.000/1.000)

132. Basket Ostrava - Žabiny Brno B 13.10.2019 10:00 71:93 (22:26 36:51 56:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina C
5. kolo, zápas č. 132

datum: 13.10.2019, 10:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (1.000/1.000)
Chodura Ondřej (2.000/1.000)

6. kolo
133. Žabiny Brno B - Basket Poděbrady 26.10.2019 18:30 84:52 (15:10 36:29 53:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina C
6. kolo, zápas č. 133

datum: 26.10.2019, 18:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Nehoda Pavel (1.500/1.500)
Válek Jakub (1.500/2.000)

134. KP Brno B - HB Basket 26.10.2019 18:00 45:83 (14:13 21:39 29:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina C
6. kolo, zápas č. 134

datum: 26.10.2019, 18:00:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000)
Šenk Pavel (1.000/1.000)

135. BC Vysočina - SBŠ Ostrava 26.10.2019 19:00 33:80 (11:18 13:41 22:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina C
6. kolo, zápas č. 135

datum: 26.10.2019, 19:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Kubeš Michal (1.000/3.000)
Josefus Ondřej (1.000/3.000)

136. BK Vyškov - Basket Ostrava 26.10.2019 17:00 76:69 (15:17 35:27 59:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina C
6. kolo, zápas č. 136

datum: 26.10.2019, 17:00:00

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.000/1.500)
Mynarčík Petr (2.000/1.500)

7. kolo
137. Žabiny Brno B - HB Basket 27.10.2019 13:00 61:80 (17:22 36:38 49:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina C
7. kolo, zápas č. 137

datum: 27.10.2019, 13:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Krčmář Dominik (1.500/1.000)
Račanský Martin (2.000/1.000)

138. KP Brno B - Basket Poděbrady 27.10.2019 09:00 49:65 (10:17 17:38 32:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina C
7. kolo, zápas č. 138

datum: 27.10.2019, 09:00:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Krčmář Dominik (1.000/2.000)
Račanský Martin (1.000/2.000)

139. BC Vysočina - Basket Ostrava 27.10.2019 10:30 70:47 (19:8 38:14 51:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina C
7. kolo, zápas č. 139

datum: 27.10.2019, 10:30:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Kubeš Michal (1.000/1.500)
Josefus Ondřej (1.000/2.000)

140. BK Vyškov - SBŠ Ostrava 27.10.2019 10:00 38:80 (12:21 17:45 26:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina C
7. kolo, zápas č. 140

datum: 27.10.2019, 10:00:00

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.000/1.000)
Mynarčík Petr (1.000/1.000)

8. kolo
141. Basket Ostrava - SBŠ Ostrava 10.11.2019 10:00 55:111 (13:21 26:49 37:89)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina C
8. kolo, zápas č. 141

datum: 10.11.2019, 10:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.500/1.000)
Holeš Daniel (2.000/1.000)

142. KP Brno B - Žabiny Brno B 09.11.2019 14:30 47:93 (7:29 24:46 35:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina C
8. kolo, zápas č. 142

datum: 09.11.2019, 14:30:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Křičková Lenka (1.000/1.000)
Bráblík Jan (1.000/1.000)

143. BK Vyškov - BC Vysočina 10.11.2019 10:00 72:57 (16:20 39:34 56:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina C
8. kolo, zápas č. 143

datum: 10.11.2019, 10:00:00

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:
Mynarčík Petr (2.000/1.000)
Jakubík Petr (2.000/1.000)

144. HB Basket - Basket Poděbrady 10.11.2019 10:30 80:50 (22:12 46:31 59:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina C
8. kolo, zápas č. 144

datum: 10.11.2019, 10:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/2.000)
Asztalos Ondřej (1.000/2.000)

9. kolo
145. HB Basket - SBŠ Ostrava 23.11.2019 16:30 44:71 (11:16 17:36 32:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina C
9. kolo, zápas č. 145

datum: 23.11.2019, 16:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Horník Michal (3.500/1.000)
Moulton Christopher (3.500/1.000)

146. Basket Poděbrady - Basket Ostrava 23.11.2019 15:00 90:80 (26:27 48:43 69:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina C
9. kolo, zápas č. 146

datum: 23.11.2019, 15:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.500/1.500)
Koudela Pavel (1.500/1.500)

147. BK Vyškov - Žabiny Brno B 23.11.2019 17:00 43:74 (8:22 28:40 36:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina C
9. kolo, zápas č. 147

datum: 23.11.2019, 17:00:00

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:
Melichárek Ivo (1.000/1.500)
Sekáč Martin (1.000/1.500)

148. BC Vysočina - KP Brno B 23.11.2019 15:00 68:66 (21:12 38:28 48:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina C
9. kolo, zápas č. 148

datum: 23.11.2019, 15:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Mynarčík Petr (1.000/1.000)
Bráblík Jan (1.000/1.000)

10. kolo
149. Basket Poděbrady - SBŠ Ostrava 24.11.2019 08:30 36:73 (11:19 14:33 24:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina C
10. kolo, zápas č. 149

datum: 24.11.2019, 08:30:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.500/1.500)
Koudela Pavel (1.500/1.500)

150. HB Basket - Basket Ostrava 24.11.2019 12:30 104:56 (21:17 48:30 79:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina C
10. kolo, zápas č. 150

datum: 24.11.2019, 12:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Horník Michal (3.500/1.500)
Moulton Christopher (3.500/1.000)

151. BC Vysočina - Žabiny Brno B 24.11.2019 12:00 69:82 (17:18 42:38 55:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina C
10. kolo, zápas č. 151

datum: 24.11.2019, 12:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Mynarčík Petr (1.000/1.500)
Lejčko Jan (1.000/1.500)

152. BK Vyškov - KP Brno B 24.11.2019 10:00 75:62 (20:17 34:43 59:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina C
10. kolo, zápas č. 152

datum: 24.11.2019, 10:00:00

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:
Kurz Vlastimil (1.000/2.000)
Račanský Martin (1.000/2.000)

11. kolo
153. BK Vyškov - Basket Poděbrady 07.12.2019 18:00 43:71 (12:20 22:35 34:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina C
11. kolo, zápas č. 153

datum: 07.12.2019, 18:00:00

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:
Kubeš Michal (2.500/1.500)
Josefus Ondřej (2.500/1.500)

154. BC Vysočina - HB Basket 07.12.2019 19:00 62:85 (17:18 30:39 47:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina C
11. kolo, zápas č. 154

datum: 07.12.2019, 19:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.000)
Havlíček Petr (1.000/1.000)

155. KP Brno B - SBŠ Ostrava 07.12.2019 12:15 42:71 (10:21 16:35 29:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina C
11. kolo, zápas č. 155

datum: 07.12.2019, 12:15:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Kubeš Michal (1.000/1.000)
Josefus Ondřej (1.000/1.000)

156. Žabiny Brno B - Basket Ostrava 07.12.2019 13:00 86:45 (24:12 50:23 70:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina C
11. kolo, zápas č. 156

datum: 07.12.2019, 13:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Petrák Robin (1.000/2.000)
Krčmář Dominik (1.500/2.000)

12. kolo
157. BC Vysočina - Basket Poděbrady 08.12.2019 10:30 55:59 (19:9 36:23 46:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina C
12. kolo, zápas č. 157

datum: 08.12.2019, 10:30:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Melichárek Ivo (1.000/1.500)
Theodor Pavel (1.000/1.500)

158. BK Vyškov - HB Basket 08.12.2019 11:00 34:101 (5:30 12:55 27:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina C
12. kolo, zápas č. 158

datum: 08.12.2019, 11:00:00

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:
Kubeš Michal (2.500/2.000)
Josefus Ondřej (2.500/2.000)

159. Žabiny Brno B - SBŠ Ostrava 08.12.2019 08:30 49:74 (15:20 33:38 36:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina C
12. kolo, zápas č. 159

datum: 08.12.2019, 08:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Petrák Jakub (1.500/2.500)
Krčmář Dominik (1.500/2.500)

160. KP Brno B - Basket Ostrava 08.12.2019 09:30 63:94 (22:13 39:43 51:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina C
12. kolo, zápas č. 160

datum: 08.12.2019, 09:30:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Novák Petr (1.000/1.500)
Mrázek Michal (1.000/1.500)

13. kolo
161. HB Basket - Žabiny Brno B 11.01.2020 17:15 70:66 (22:22 37:36 57:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina C
13. kolo, zápas č. 161

datum: 11.01.2020, 17:15:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Horník Michal (1.000/1.000)

162. Basket Poděbrady - KP Brno B 11.01.2020 13:00 88:70 (27:14 45:33 62:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina C
13. kolo, zápas č. 162

datum: 11.01.2020, 13:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Slanina Vladimír (2.000/1.000)
Toboláková Barbora (2.000/1.000)

163. Basket Ostrava - BC Vysočina 21.12.2019 12:00 63:78 (21:18 43:46 51:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina C
13. kolo, zápas č. 163

datum: 21.12.2019, 12:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.500/1.000)
Giecek Adam (1.500/1.000)

164. SBŠ Ostrava - BK Vyškov 21.12.2019 15:00 75:28 (23:3 46:11 53:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina C
13. kolo, zápas č. 164

datum: 21.12.2019, 15:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Tichov Michael (1.000/2.000)
Nevřela Tomáš (1.000/2.000)

14. kolo
165. Basket Poděbrady - Žabiny Brno B 12.01.2020 08:30 71:68 (25:18 34:35 54:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina C
14. kolo, zápas č. 165

datum: 12.01.2020, 08:30:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Slanina Vladimír (2.500/1.000)
Toboláková Barbora (2.000/1.500)

166. HB Basket - KP Brno B 12.01.2020 10:30 84:63 (20:10 40:23 61:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina C
14. kolo, zápas č. 166

datum: 12.01.2020, 10:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Horník Michal (1.000/1.000)

167. SBŠ Ostrava - BC Vysočina 22.12.2019 10:00 94:44 (15:13 43:29 69:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina C
14. kolo, zápas č. 167

datum: 22.12.2019, 10:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Konvička Jan (1.000/1.000)
Billík Dennis (1.000/1.000)

168. Basket Ostrava - BK Vyškov 11.01.2020 15:00 71:72 (13:23 28:37 46:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina C
14. kolo, zápas č. 168

datum: 11.01.2020, 15:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Nehoda Pavel (1.500/2.000)
Novák Petr (1.500/2.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

HomeCredit

HomeCredit
Společnost Home Credit a. s. je českou nebankovní institucí, která se specializuje na spotřebitelské financování. Poskytuje je zejména formou nákupu na splátky, úvěrových či kreditních karet či hotovostních úvěrů. www.homecredit.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC