image

kadeti U17 / liga / ročník 2019/20 / celostátní liga / skupina B


tabulka
1. BVK Holice 14 13 1 1185:818 27
2. Basket Poděbrady 14 12 2 1177:875 26
3. BC Vysočina 14 8 6 981:920 22
4. BSK Modřany - Jižní Supi 14 8 6 1078:1080 22
5. BK Lions Jindřichův Hradec 14 7 7 1002:1059 21
6. Sokol Vyšehrad 14 4 10 939:1080 18
7. Tesla Pardubice 14 3 11 933:1174 17
8. BK Brandýs n. Labem 14 1 13 849:1138 15
1. kolo
57. Tesla Pardubice - BVK Holice 21.11.2019 18:30 66:110 (16:25 28:60 39:86)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
1. kolo, zápas č. 57

datum: 21.11.2019, 18:30:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/2.000)
Kubíček Jiří (1.000/2.000)

58. BSK - Jižní Supi - Sokol Vyšehrad 16.11.2019 17:00 84:64 (28:20 53:39 73:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
1. kolo, zápas č. 58

datum: 16.11.2019, 17:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.000/2.000)
Barták Matěj (1.000/2.000)

59. Lions J. Hradec - BC Vysočina 16.11.2019 13:30 72:71 (18:15 39:27 51:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
1. kolo, zápas č. 59

datum: 16.11.2019, 13:30:00

místo: Městská SH J.Hradec II-malá, Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Koc Ondřej (2.000/1.000)
Pivovarský Michal (1.500/1.000)

60. Basket Poděbrady - BK Brandýs n. L. 16.11.2019 11:00 102:58 (19:14 46:34 71:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
1. kolo, zápas č. 60

datum: 16.11.2019, 11:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Horník Michal (2.000/1.000)
Bakajsa Michal (2.000/1.000)

2. kolo
61. Tesla Pardubice - Basket Poděbrady 05.10.2019 17:00 48:82 (11:16 25:32 40:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
2. kolo, zápas č. 61

datum: 05.10.2019, 17:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Mareš Roman (1.000/2.000)
Trmač Vladislav (1.000/2.000)

62. BVK Holice - BK Brandýs n. L. 05.11.2019 19:30 95:43 (28:9 52:18 76:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
2. kolo, zápas č. 62

datum: 05.11.2019, 19:30:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Kult Michal (2.000/1.500)
Špaček Jan (2.000/1.500)

63. BSK - Jižní Supi - Lions J. Hradec 05.10.2019 17:30 92:69 (24:20 48:36 65:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
2. kolo, zápas č. 63

datum: 05.10.2019, 17:30:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Menšík Richard (1.000/1.500)
Ďurana Antonín (1.000/1.500)

64. Sokol Vyšehrad - BC Vysočina 05.10.2019 16:00 47:81 (10:27 23:45 30:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
2. kolo, zápas č. 64

datum: 05.10.2019, 16:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Syrovátka František (2.500/1.000)
Kohout Radomír (1.500/1.000)

3. kolo
65. Tesla Pardubice - BK Brandýs n. L. 09.01.2020 18:45 90:55 (23:12 47:24 71:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
3. kolo, zápas č. 65

datum: 09.01.2020, 18:45:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Svoboda Martin (1.000/1.000)
Mareš Roman (1.000/1.000)

66. BVK Holice - Basket Poděbrady 06.10.2019 12:00 62:59 (14:22 27:35 51:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
3. kolo, zápas č. 66

datum: 06.10.2019, 12:00:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Hartig Lukáš (1.000/2.000)
Kult Michal (1.000/2.000)

67. BSK - Jižní Supi - BC Vysočina 06.10.2019 10:00 75:67 (28:23 49:32 61:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
3. kolo, zápas č. 67

datum: 06.10.2019, 10:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Menšík Richard (2.000/1.000)
Ďurana Antonín (1.000/1.000)

68. Sokol Vyšehrad - Lions J. Hradec 06.10.2019 12:00 85:92 (25:26 47:43 64:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
3. kolo, zápas č. 68

datum: 06.10.2019, 12:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/2.000)
Syrovátka František (2.000/2.000)

4. kolo
69. Basket Poděbrady - Lions J. Hradec 19.10.2019 14:00 92:77 (23:19 54:37 78:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
4. kolo, zápas č. 69

datum: 19.10.2019, 14:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.500/1.500)
Matys Pavel (2.000/2.500)

70. BK Brandýs n. L. - BC Vysočina 19.10.2019 13:00 56:96 (10:26 19:45 34:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
4. kolo, zápas č. 70

datum: 19.10.2019, 13:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Šmůla Petr (1.000/1.000)
Bakajsa Michal (2.000/1.000)

71. Tesla Pardubice - BSK - Jižní Supi 19.10.2019 17:30 80:95 (20:21 40:55 62:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
4. kolo, zápas č. 71

datum: 19.10.2019, 17:30:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.500/1.500)
Lejčko Jan (1.500/2.000)

72. BVK Holice - Sokol Vyšehrad 19.10.2019 14:30 78:41 (23:12 46:17 66:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
4. kolo, zápas č. 72

datum: 19.10.2019, 14:30:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Kapl Antonín (2.000/2.000)
Mareš Roman (2.000/2.000)

5. kolo
73. Basket Poděbrady - BC Vysočina 20.10.2019 12:30 83:73 (25:17 44:35 66:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
5. kolo, zápas č. 73

datum: 20.10.2019, 12:30:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Musil Jan (2.000/1.000)
Bendová Linda (2.000/1.000)

74. BK Brandýs n. L. - Lions J. Hradec 20.10.2019 08:00 81:60 (14:19 36:26 55:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
5. kolo, zápas č. 74

datum: 20.10.2019, 08:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.000/1.500)
Křenek Karel (1.000/1.500)

75. Tesla Pardubice - Sokol Vyšehrad 20.10.2019 09:00 77:73 (15:21 28:41 53:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
5. kolo, zápas č. 75

datum: 20.10.2019, 09:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Slanina Vladimír (2.000/2.000)
Lejčko Jan (2.000/2.000)

76. BVK Holice - BSK - Jižní Supi 20.10.2019 12:30 94:59 (23:17 46:32 66:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
5. kolo, zápas č. 76

datum: 20.10.2019, 12:30:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Kapl Antonín (2.000/3.000)
Mareš Roman (2.000/2.000)

6. kolo
77. BSK - Jižní Supi - Basket Poděbrady 02.11.2019 17:30 63:87 (17:16 32:37 52:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
6. kolo, zápas č. 77

datum: 02.11.2019, 17:30:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.500/1.500)
Koudela Pavel (3.000/1.500)

78. Sokol Vyšehrad - BK Brandýs n. L. 02.11.2019 14:00 91:61 (25:19 49:35 67:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
6. kolo, zápas č. 78

datum: 02.11.2019, 14:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Hartig Lukáš (1.000/1.000)
Frátrik Josef (2.000/1.000)

79. Lions J. Hradec - Tesla Pardubice 02.11.2019 15:00 88:63 (17:20 43:37 72:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
6. kolo, zápas č. 79

datum: 02.11.2019, 15:00:00

místo: Městská SH J.Hradec II-malá, Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.500/1.000)
Kavan Jonáš (1.500/1.000)

80. BC Vysočina - BVK Holice 02.11.2019 17:00 59:47 (13:18 29:32 46:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
6. kolo, zápas č. 80

datum: 02.11.2019, 17:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/2.000)
Trmač Vladislav (1.000/2.000)

7. kolo
81. BSK - Jižní Supi - BK Brandýs n. L. 03.11.2019 09:30 73:68 (19:27 39:37 58:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
7. kolo, zápas č. 81

datum: 03.11.2019, 09:30:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.500/1.000)
Koudela Pavel (2.500/1.500)

82. Sokol Vyšehrad - Basket Poděbrady 03.11.2019 10:00 65:69 (20:19 32:31 53:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
7. kolo, zápas č. 82

datum: 03.11.2019, 10:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Menšík Richard (3.500/2.000)
Prchalová Simona (3.500/2.000)

83. Lions J. Hradec - BVK Holice 03.11.2019 09:00 64:80 (12:17 32:35 48:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
7. kolo, zápas č. 83

datum: 03.11.2019, 09:00:00

místo: Městská SH J.Hradec II-malá, Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Slanina Vladimír (2.000/2.000)
Kavan Jonáš (2.000/2.000)

84. BC Vysočina - Tesla Pardubice 03.11.2019 12:00 95:45 (22:7 52:20 75:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
7. kolo, zápas č. 84

datum: 03.11.2019, 12:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.000)
Trmač Vladislav (1.000/1.000)

8. kolo
85. BVK Holice - Tesla Pardubice 12.11.2019 19:30 98:60 (15:17 43:32 73:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
8. kolo, zápas č. 85

datum: 12.11.2019, 19:30:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Kovář Jan (2.000/1.000)
Scholzová Michaela (2.000/1.000)

86. Sokol Vyšehrad - BSK - Jižní Supi 17.11.2019 15:00 64:75 (13:17 34:39 41:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
8. kolo, zápas č. 86

datum: 17.11.2019, 15:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Hendrich Pavel (2.000/1.000)
Moulton Christopher (2.000/1.000)

87. BC Vysočina - Lions J. Hradec 17.11.2019 10:00 64:61 (17:17 34:30 47:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
8. kolo, zápas č. 87

datum: 17.11.2019, 10:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.000/2.000)
Račanský Martin (1.000/2.000)

88. BK Brandýs n. L. - Basket Poděbrady 17.11.2019 11:00 62:63 (10:13 23:30 46:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
8. kolo, zápas č. 88

datum: 17.11.2019, 11:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/2.000)
Šenk Pavel (1.000/2.000)

9. kolo
89. BK Brandýs n. L. - Tesla Pardubice 30.11.2019 11:30 78:83 (21:20 38:43 64:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
9. kolo, zápas č. 89

datum: 30.11.2019, 11:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/1.000)
Slanina Vladimír (1.000/1.000)

90. Basket Poděbrady - BVK Holice 30.11.2019 09:00 78:81 (16:29 38:44 49:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
9. kolo, zápas č. 90

datum: 30.11.2019, 09:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Kubíček Jiří (2.000/2.000)
Frátrik Josef (2.000/2.000)

91. BC Vysočina - BSK - Jižní Supi 30.11.2019 17:00 78:67 (22:22 42:33 61:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
9. kolo, zápas č. 91

datum: 30.11.2019, 17:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Mynarčík Petr (1.000/2.000)
Račanský Martin (1.000/3.500)

92. Lions J. Hradec - Sokol Vyšehrad 30.11.2019 13:00 78:73 (13:11 42:32 59:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
9. kolo, zápas č. 92

datum: 30.11.2019, 13:00:00

místo: Městská SH J.Hradec II-malá, Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Csöllei Pavel (1.000/1.000)
Havlíček Petr (1.000/1.000)

10. kolo
93. Basket Poděbrady - Tesla Pardubice 01.12.2019 13:00 94:58 (25:19 48:33 72:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
10. kolo, zápas č. 93

datum: 01.12.2019, 13:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Kubíček Jiří (2.000/1.000)
Frátrik Josef (2.000/1.000)

94. BK Brandýs n. L. - BVK Holice 01.12.2019 14:00 40:90 (12:24 20:43 30:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
10. kolo, zápas č. 94

datum: 01.12.2019, 14:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Hejduk Jakub (1.500/2.000)
Bendová Linda (1.500/2.000)

95. Lions J. Hradec - BSK - Jižní Supi 01.12.2019 09:00 81:77 (15:15 37:37 51:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
10. kolo, zápas č. 95

datum: 01.12.2019, 09:00:00

místo: Městská SH J.Hradec II-malá, Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Csöllei Pavel (1.000/2.000)
Havlíček Petr (1.000/2.000)

96. BC Vysočina - Sokol Vyšehrad 01.12.2019 10:00 66:67 (16:14 27:35 50:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
10. kolo, zápas č. 96

datum: 01.12.2019, 10:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Mynarčík Petr (1.500/2.000)
Račanský Martin (1.500/2.000)

11. kolo
97. BC Vysočina - Basket Poděbrady 14.12.2019 17:00 42:95 (14:25 19:47 27:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
11. kolo, zápas č. 97

datum: 14.12.2019, 17:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Kubíček Jiří (1.000/1.500)
Mareš Roman (1.000/1.500)

98. Lions J. Hradec - BK Brandýs n. L. 14.12.2019 13:00 72:68 (12:14 36:29 59:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
11. kolo, zápas č. 98

datum: 14.12.2019, 13:00:00

místo: Městská SH J.Hradec II-malá, Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/1.500)
Barták Matěj (1.000/1.500)

99. Sokol Vyšehrad - Tesla Pardubice 14.12.2019 10:00 98:73 (24:17 44:35 68:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
11. kolo, zápas č. 99

datum: 14.12.2019, 10:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Balog Lukáš (1.000/3.000)
Svejkovský Ondřej (1.000/3.000)

100. BSK - Jižní Supi - BVK Holice 14.12.2019 17:00 61:104 (9:27 21:49 45:81)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
11. kolo, zápas č. 100

datum: 14.12.2019, 17:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Kovačovič Matej (1.000/2.000)
Bakajsa Michal (1.000/2.000)

12. kolo
101. Lions J. Hradec - Basket Poděbrady 15.12.2019 09:00 62:81 (12:12 21:35 40:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
12. kolo, zápas č. 101

datum: 15.12.2019, 09:00:00

místo: Městská SH J.Hradec II-malá, Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.500/1.000)
Novák Václav (1.500/2.000)

102. BC Vysočina - BK Brandýs n. L. 15.12.2019 12:00 64:60 (24:15 35:33 47:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
12. kolo, zápas č. 102

datum: 15.12.2019, 12:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Scholze Michal (1.000/1.000)
Svoboda Martin (1.000/1.000)

103. BSK - Jižní Supi - Tesla Pardubice 15.12.2019 12:00 79:74 (21:28 41:41 59:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
12. kolo, zápas č. 103

datum: 15.12.2019, 12:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/1.000)
Kovačovič Matej (1.000/1.000)

104. Sokol Vyšehrad - BVK Holice 15.12.2019 10:00 66:85 (15:22 30:37 42:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
12. kolo, zápas č. 104

datum: 15.12.2019, 10:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/2.000)
Buršík Martin (1.000/2.000)

13. kolo
105. BK Brandýs n. L. - BSK - Jižní Supi 18.01.2020 15:00 57:92 (14:20 24:48 48:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
13. kolo, zápas č. 105

datum: 18.01.2020, 15:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.500/1.000)
Pazourek Jaroslav (1.000/1.000)

106. Basket Poděbrady - Sokol Vyšehrad 18.01.2020 19:30 99:38 (28:7 57:18 76:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
13. kolo, zápas č. 106

datum: 18.01.2020, 19:30:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.500/1.000)
Koudela Pavel (2.000/2.000)

107. BVK Holice - Lions J. Hradec 18.01.2020 17:00 77:59 (17:14 34:31 56:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
13. kolo, zápas č. 107

datum: 18.01.2020, 17:00:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Baudyš Petr (2.000/1.000)
Theodor Pavel (2.000/1.000)

108. Tesla Pardubice - BC Vysočina 18.01.2020 15:00 61:62 (17:12 38:30 53:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
13. kolo, zápas č. 108

datum: 18.01.2020, 15:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Frátrik Josef (1.000/1.000)
Kubíček Jiří (1.000/1.000)

14. kolo
109. Basket Poděbrady - BSK - Jižní Supi 19.01.2020 14:00 93:86 (22:20 43:50 71:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
14. kolo, zápas č. 109

datum: 19.01.2020, 14:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.500/1.500)
Koudela Pavel (2.000/3.000)

110. BK Brandýs n. L. - Sokol Vyšehrad 19.01.2020 10:00 62:67 (10:25 21:42 47:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
14. kolo, zápas č. 110

datum: 19.01.2020, 10:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Barták Dominik (2.500/2.000)
Pazourek Jaroslav (1.000/3.000)

111. Tesla Pardubice - Lions J. Hradec 19.01.2020 09:00 55:67 (9:20 24:41 45:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
14. kolo, zápas č. 111

datum: 19.01.2020, 09:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Frátrik Josef (2.000/1.000)
Kubíček Jiří (2.000/1.000)

112. BVK Holice - BC Vysočina 19.01.2020 10:00 84:63 (24:13 41:29 60:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina B
14. kolo, zápas č. 112

datum: 19.01.2020, 10:00:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Kovář Jan (2.000/1.000)
Theodor Pavel (2.000/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.