image

kadetky U17 / liga / ročník 2019/20 / celostátní liga / skupina C


tabulka
1. Basket Ostrava 0 0 0 0:0 0
2. BSK Continental TJ Jičín 0 0 0 0:0 0
3. BK Studánka Pardubice 0 0 0 0:0 0
4. SBŠ Ostrava B 0 0 0 0:0 0
5. OSK Olomouc 0 0 0 0:0 0
6. Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" 0 0 0 0:0 0
7. BK Žabiny Brno B 0 0 0 0:0 0
8. K2 Prostějov 0 0 0 0:0 0
1. kolo
113. Žabiny Brno B - Studánka Pardubice 16.11.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
1. kolo, zápas č. 113

datum: 16.11.2019, 00:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


114. Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" - BSK TJ Jičín 16.11.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
1. kolo, zápas č. 114

datum: 16.11.2019, 00:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


115. OSK Olomouc - K2 Prostějov 16.11.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
1. kolo, zápas č. 115

datum: 16.11.2019, 00:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


116. SBŠ Ostrava B - Basket Ostrava 16.11.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
1. kolo, zápas č. 116

datum: 16.11.2019, 00:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


2. kolo
117. Žabiny Brno B - SBŠ Ostrava B 05.10.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
2. kolo, zápas č. 117

datum: 05.10.2019, 00:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


118. Studánka Pardubice - Basket Ostrava 05.10.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
2. kolo, zápas č. 118

datum: 05.10.2019, 00:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


119. Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" - OSK Olomouc 05.10.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
2. kolo, zápas č. 119

datum: 05.10.2019, 00:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


120. BSK TJ Jičín - K2 Prostějov 05.10.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
2. kolo, zápas č. 120

datum: 05.10.2019, 00:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


3. kolo
121. Žabiny Brno B - Basket Ostrava 06.10.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
3. kolo, zápas č. 121

datum: 06.10.2019, 00:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


122. Studánka Pardubice - SBŠ Ostrava B 06.10.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
3. kolo, zápas č. 122

datum: 06.10.2019, 00:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


123. Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" - K2 Prostějov 06.10.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
3. kolo, zápas č. 123

datum: 06.10.2019, 00:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


124. BSK TJ Jičín - OSK Olomouc 06.10.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
3. kolo, zápas č. 124

datum: 06.10.2019, 00:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


4. kolo
125. SBŠ Ostrava B - OSK Olomouc 19.10.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
4. kolo, zápas č. 125

datum: 19.10.2019, 00:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


126. Basket Ostrava - K2 Prostějov 19.10.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
4. kolo, zápas č. 126

datum: 19.10.2019, 00:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


127. Žabiny Brno B - Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" 19.10.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
4. kolo, zápas č. 127

datum: 19.10.2019, 00:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


128. Studánka Pardubice - BSK TJ Jičín 19.10.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
4. kolo, zápas č. 128

datum: 19.10.2019, 00:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


5. kolo
129. SBŠ Ostrava B - K2 Prostějov 20.10.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
5. kolo, zápas č. 129

datum: 20.10.2019, 00:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


130. Basket Ostrava - OSK Olomouc 20.10.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
5. kolo, zápas č. 130

datum: 20.10.2019, 00:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


131. Žabiny Brno B - BSK TJ Jičín 20.10.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
5. kolo, zápas č. 131

datum: 20.10.2019, 00:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


132. Studánka Pardubice - Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" 20.10.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
5. kolo, zápas č. 132

datum: 20.10.2019, 00:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


6. kolo
133. Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" - SBŠ Ostrava B 02.11.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
6. kolo, zápas č. 133

datum: 02.11.2019, 00:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


134. BSK TJ Jičín - Basket Ostrava 02.11.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
6. kolo, zápas č. 134

datum: 02.11.2019, 00:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


135. OSK Olomouc - Žabiny Brno B 02.11.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
6. kolo, zápas č. 135

datum: 02.11.2019, 00:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


136. K2 Prostějov - Studánka Pardubice 02.11.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
6. kolo, zápas č. 136

datum: 02.11.2019, 00:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


7. kolo
137. Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" - Basket Ostrava 03.11.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
7. kolo, zápas č. 137

datum: 03.11.2019, 00:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


138. BSK TJ Jičín - SBŠ Ostrava B 03.11.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
7. kolo, zápas č. 138

datum: 03.11.2019, 00:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


139. OSK Olomouc - Studánka Pardubice 03.11.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
7. kolo, zápas č. 139

datum: 03.11.2019, 00:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


140. K2 Prostějov - Žabiny Brno B 03.11.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
7. kolo, zápas č. 140

datum: 03.11.2019, 00:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


8. kolo
141. Studánka Pardubice - Žabiny Brno B 17.11.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
8. kolo, zápas č. 141

datum: 17.11.2019, 00:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


142. BSK TJ Jičín - Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" 17.11.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
8. kolo, zápas č. 142

datum: 17.11.2019, 00:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


143. K2 Prostějov - OSK Olomouc 17.11.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
8. kolo, zápas č. 143

datum: 17.11.2019, 00:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


144. Basket Ostrava - SBŠ Ostrava B 17.11.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
8. kolo, zápas č. 144

datum: 17.11.2019, 00:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


9. kolo
145. Basket Ostrava - Žabiny Brno B 30.11.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
9. kolo, zápas č. 145

datum: 30.11.2019, 00:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


146. SBŠ Ostrava B - Studánka Pardubice 30.11.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
9. kolo, zápas č. 146

datum: 30.11.2019, 00:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


147. K2 Prostějov - Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" 30.11.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
9. kolo, zápas č. 147

datum: 30.11.2019, 00:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


148. OSK Olomouc - BSK TJ Jičín 30.11.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
9. kolo, zápas č. 148

datum: 30.11.2019, 00:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


10. kolo
149. SBŠ Ostrava B - Žabiny Brno B 01.12.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
10. kolo, zápas č. 149

datum: 01.12.2019, 00:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


150. Basket Ostrava - Studánka Pardubice 01.12.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
10. kolo, zápas č. 150

datum: 01.12.2019, 00:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


151. OSK Olomouc - Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" 01.12.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
10. kolo, zápas č. 151

datum: 01.12.2019, 00:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


152. K2 Prostějov - BSK TJ Jičín 01.12.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
10. kolo, zápas č. 152

datum: 01.12.2019, 00:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


11. kolo
153. K2 Prostějov - SBŠ Ostrava B 14.12.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
11. kolo, zápas č. 153

datum: 14.12.2019, 00:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


154. OSK Olomouc - Basket Ostrava 14.12.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
11. kolo, zápas č. 154

datum: 14.12.2019, 00:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


155. BSK TJ Jičín - Žabiny Brno B 14.12.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
11. kolo, zápas č. 155

datum: 14.12.2019, 00:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


156. Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" - Studánka Pardubice 14.12.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
11. kolo, zápas č. 156

datum: 14.12.2019, 00:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


12. kolo
157. OSK Olomouc - SBŠ Ostrava B 15.12.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
12. kolo, zápas č. 157

datum: 15.12.2019, 00:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


158. K2 Prostějov - Basket Ostrava 15.12.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
12. kolo, zápas č. 158

datum: 15.12.2019, 00:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


159. Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" - Žabiny Brno B 15.12.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
12. kolo, zápas č. 159

datum: 15.12.2019, 00:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


160. BSK TJ Jičín - Studánka Pardubice 15.12.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
12. kolo, zápas č. 160

datum: 15.12.2019, 00:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


13. kolo
161. Basket Ostrava - Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" 18.01.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
13. kolo, zápas č. 161

datum: 18.01.2020, 00:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


162. SBŠ Ostrava B - BSK TJ Jičín 18.01.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
13. kolo, zápas č. 162

datum: 18.01.2020, 00:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


163. Studánka Pardubice - OSK Olomouc 18.01.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
13. kolo, zápas č. 163

datum: 18.01.2020, 00:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


164. Žabiny Brno B - K2 Prostějov 18.01.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
13. kolo, zápas č. 164

datum: 18.01.2020, 00:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


14. kolo
165. SBŠ Ostrava B - Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" 19.01.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
14. kolo, zápas č. 165

datum: 19.01.2020, 00:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


166. Basket Ostrava - BSK TJ Jičín 19.01.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
14. kolo, zápas č. 166

datum: 19.01.2020, 00:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


167. Žabiny Brno B - OSK Olomouc 19.01.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
14. kolo, zápas č. 167

datum: 19.01.2020, 00:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


168. Studánka Pardubice - K2 Prostějov 19.01.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
14. kolo, zápas č. 168

datum: 19.01.2020, 00:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

HomeCredit

HomeCredit
www.homecredit.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

BigMedia

BigMediabigmedia.cz

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR