image

kadetky U17 / liga / ročník 2019/20 / celostátní liga / skupina C


tabulka
1. K2 Prostějov 14 14 0 1019:681 28
2. Sokol Hradec Králové B 14 11 3 1157:773 25
3. BK Studánka Pardubice 14 7 7 807:825 21
4. BSK Continental TJ Jičín 14 7 7 907:911 21
5. BK Žabiny Brno B 14 7 7 793:828 21
6. OSK Olomouc 14 6 8 892:776 20
7. SBŠ Ostrava B 14 4 10 749:899 18
8. Basket Ostrava 14 0 14 553:1184 14
1. kolo
113. Žabiny Brno B - Studánka Pardubice 16.11.2019 14:30 35:44 (7:8 15:23 25:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
1. kolo, zápas č. 113

datum: 16.11.2019, 14:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Petrák Robin (1.000/1.000/---)
Mrázek Michal (1.000/1.000/---)


114. Sokol H. Králové B - BSK TJ Jičín 06.11.2019 19:00 92:32 (20:8 43:21 68:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
1. kolo, zápas č. 114

datum: 06.11.2019, 19:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Kult Michal (1.000/1.000/---)
Kubíček Jiří (1.000/1.000/---)


115. OSK Olomouc - K2 Prostějov 16.11.2019 17:00 53:56 (12:19 24:31 41:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
1. kolo, zápas č. 115

datum: 16.11.2019, 17:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.000/---)
Vildová Linda (1.000/1.000/---)


116. SBŠ Ostrava B - Basket Ostrava 16.11.2019 17:00 73:32 (15:10 34:19 56:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
1. kolo, zápas č. 116

datum: 16.11.2019, 17:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Holubek Tomáš (2.000/1.000/---)
Kavan Jonáš (2.000/1.000/---)


2. kolo
117. SBŠ Ostrava B - Žabiny Brno B 05.10.2019 18:15 53:32 (20:9 28:17 40:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
2. kolo, zápas č. 117

datum: 05.10.2019, 18:15:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (2.000/1.500/---)
Nováková Bára (2.500/2.000/---)


118. Basket Ostrava - Studánka Pardubice 05.10.2019 19:30 44:52 (11:16 22:33 36:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
2. kolo, zápas č. 118

datum: 05.10.2019, 19:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Sýkora Václav (1.000/1.000/---)
Veselý Ondřej (1.000/1.000/---)


119. Sokol H. Králové B - OSK Olomouc 05.10.2019 13:00 73:69 (17:18 38:36 54:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
2. kolo, zápas č. 119

datum: 05.10.2019, 13:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Mareš Roman (1.000/1.000/---)
Trmač Vladislav (1.000/1.000/---)


120. BSK TJ Jičín - K2 Prostějov 05.10.2019 15:30 51:70 (12:19 26:37 36:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
2. kolo, zápas č. 120

datum: 05.10.2019, 15:30:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000/---)
Špaček Jan (1.500/1.000/---)


3. kolo
121. Basket Ostrava - Žabiny Brno B 06.10.2019 10:00 48:68 (19:14 19:32 31:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
3. kolo, zápas č. 121

datum: 06.10.2019, 10:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Sýkora Václav (1.000/1.000/---)
Veselý Ondřej (1.000/1.000/---)


122. SBŠ Ostrava B - Studánka Pardubice 06.10.2019 13:00 58:31 (15:10 27:16 41:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
3. kolo, zápas č. 122

datum: 06.10.2019, 13:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Nováková Bára (2.000/1.000/---)
Konvička Jan (1.000/1.000/---)


123. Sokol H. Králové B - K2 Prostějov 06.10.2019 11:00 61:85 (17:23 31:46 40:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
3. kolo, zápas č. 123

datum: 06.10.2019, 11:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Barták Matěj (1.000/1.000/---)
Bakajsa Michal (1.000/1.000/---)


124. BSK TJ Jičín - OSK Olomouc 06.10.2019 09:00 68:75 (17:26 33:43 50:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
3. kolo, zápas č. 124

datum: 06.10.2019, 09:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000/---)
Špaček Jan (1.000/1.000/---)


4. kolo
125. SBŠ Ostrava B - OSK Olomouc 19.10.2019 10:00 51:61 (7:14 20:30 35:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
4. kolo, zápas č. 125

datum: 19.10.2019, 10:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Nováková Bára (1.000/1.000/---)
Holaň Dominik (1.000/1.000/---)


126. Basket Ostrava - K2 Prostějov 19.10.2019 13:00 27:89 (5:21 8:41 15:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
4. kolo, zápas č. 126

datum: 19.10.2019, 13:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/1.000/---)
Rusz Ondřej (1.000/1.000/---)


127. Žabiny Brno B - Sokol H. Králové B 19.10.2019 12:30 75:70 (24:17 36:33 53:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
4. kolo, zápas č. 127

datum: 19.10.2019, 12:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Mrázek Michal (1.000/1.000/---)
Račanský Martin (2.500/1.000/---)


128. Studánka Pardubice - BSK TJ Jičín 19.10.2019 09:30 63:48 (19:16 30:24 46:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
4. kolo, zápas č. 128

datum: 19.10.2019, 09:30:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.000/---)
Krejsa Vojtěch (1.000/1.000/---)


5. kolo
129. SBŠ Ostrava B - K2 Prostějov 20.10.2019 12:30 42:62 (16:11 26:32 33:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
5. kolo, zápas č. 129

datum: 20.10.2019, 12:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Nováková Bára (1.000/1.000/---)
Holaň Dominik (1.000/1.000/---)


130. Basket Ostrava - OSK Olomouc 20.10.2019 12:00 26:84 (2:20 11:42 17:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
5. kolo, zápas č. 130

datum: 20.10.2019, 12:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/1.000/---)
Rusz Ondřej (1.000/1.000/---)


131. Žabiny Brno B - BSK TJ Jičín 20.10.2019 11:00 67:52 (23:14 42:28 54:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
5. kolo, zápas č. 131

datum: 20.10.2019, 11:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.000/1.000/---)
Račanský Martin (2.500/1.000/---)


132. Studánka Pardubice - Sokol H. Králové B 20.10.2019 09:00 60:84 (18:28 28:47 47:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
5. kolo, zápas č. 132

datum: 20.10.2019, 09:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000/---)
Havlíček Petr (1.000/1.000/---)


6. kolo
133. Sokol H. Králové B - SBŠ Ostrava B 02.11.2019 18:00 91:20 (22:6 44:14 67:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
6. kolo, zápas č. 133

datum: 02.11.2019, 18:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Balog Lukáš (1.000/2.500/---)
Hejduk Jakub (1.000/1.500/---)


134. BSK TJ Jičín - Basket Ostrava 02.11.2019 17:00 102:55 (25:9 47:28 71:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
6. kolo, zápas č. 134

datum: 02.11.2019, 17:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Špaček Jan (1.000/1.000/---)
Poul Matěj (1.000/1.000/---)


135. OSK Olomouc - Žabiny Brno B 02.11.2019 15:30 44:50 (17:10 24:23 36:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
6. kolo, zápas č. 135

datum: 02.11.2019, 15:30:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/1.000/---)
Zachar Dominik (1.000/1.000/---)


136. K2 Prostějov - Studánka Pardubice 02.11.2019 12:00 71:36 (17:9 37:19 53:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
6. kolo, zápas č. 136

datum: 02.11.2019, 12:00:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Jakubík Petr (1.000/1.000/---)
Račanský Martin (1.000/1.000/---)


7. kolo
137. Sokol H. Králové B - Basket Ostrava 03.11.2019 11:30 123:37 (29:11 53:23 89:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
7. kolo, zápas č. 137

datum: 03.11.2019, 11:30:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Balog Lukáš (1.000/1.000/---)
Hejduk Jakub (1.000/1.000/---)


138. BSK TJ Jičín - SBŠ Ostrava B 03.11.2019 10:30 77:57 (16:15 43:31 61:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
7. kolo, zápas č. 138

datum: 03.11.2019, 10:30:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Špaček Jan (1.000/1.000/---)
Poul Matěj (1.000/1.000/---)


139. OSK Olomouc - Studánka Pardubice 03.11.2019 09:00 52:57 (11:14 25:25 38:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
7. kolo, zápas č. 139

datum: 03.11.2019, 09:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Opletal Petr (1.500/2.500/---)
Zachar Dominik (1.500/2.500/---)


140. K2 Prostějov - Žabiny Brno B 03.11.2019 10:00 85:49 (28:10 45:23 63:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
7. kolo, zápas č. 140

datum: 03.11.2019, 10:00:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Jakubík Petr (1.000/1.500/---)
Račanský Martin (1.000/2.000/---)


8. kolo
141. Studánka Pardubice - Žabiny Brno B 17.11.2019 09:00 51:58 (15:7 22:17 37:31 47:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
8. kolo, zápas č. 141

datum: 17.11.2019, 09:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Hejnic Jan (3.000/1.000/---)
Mareš Roman (3.000/1.000/---)


142. BSK TJ Jičín - Sokol H. Králové B 20.11.2019 18:00 62:75 (8:30 28:44 40:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
8. kolo, zápas č. 142

datum: 20.11.2019, 18:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.000/1.000/---)
Menšík Richard (1.000/1.000/---)


143. K2 Prostějov - OSK Olomouc 17.11.2019 13:00 69:58 (13:12 25:24 30:45 54:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
8. kolo, zápas č. 143

datum: 17.11.2019, 13:00:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Petrák Robin (1.000/1.000/---)
Mrázek Michal (1.000/1.000/---)


144. Basket Ostrava - SBŠ Ostrava B 17.11.2019 10:00 40:109 (2:35 13:57 28:81)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
8. kolo, zápas č. 144

datum: 17.11.2019, 10:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Holeš Daniel (1.000/1.000/---)
Holaň Dominik (1.000/1.000/---)


9. kolo
145. Žabiny Brno B - SBŠ Ostrava B 30.11.2019 19:30 72:57 (17:16 32:37 47:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
9. kolo, zápas č. 145

datum: 30.11.2019, 19:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Křičková Lenka (1.500/1.500/---)
Krčmář Dominik (1.500/3.500/---)


146. Studánka Pardubice - Basket Ostrava 30.11.2019 15:00 72:43 (21:4 40:18 60:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
9. kolo, zápas č. 146

datum: 30.11.2019, 15:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Šafařík Michal (1.000/1.000/---)
Špaček Jan (1.000/1.000/---)


147. K2 Prostějov - Sokol H. Králové B 30.11.2019 17:30 72:62 (8:22 29:34 46:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
9. kolo, zápas č. 147

datum: 30.11.2019, 17:30:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Hudec Filip (1.000/1.000/---)
Vildová Linda (1.000/1.000/---)


148. OSK Olomouc - BSK TJ Jičín 30.11.2019 18:00 45:53 (21:15 32:24 38:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
9. kolo, zápas č. 148

datum: 30.11.2019, 18:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (1.000/1.000/---)
Zachar Dominik (1.000/1.000/---)


10. kolo
149. Žabiny Brno B - Basket Ostrava 01.12.2019 12:30 68:56 (20:10 33:23 51:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
10. kolo, zápas č. 149

datum: 01.12.2019, 12:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Trmač Vladislav (2.000/1.000/---)
Poul Matěj (2.000/1.000/---)


150. Studánka Pardubice - SBŠ Ostrava B 01.12.2019 15:00 80:40 (16:11 29:24 56:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
10. kolo, zápas č. 150

datum: 01.12.2019, 15:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Mareš Roman (1.000/1.000/---)
Špaček Jan (1.000/1.000/---)


151. OSK Olomouc - Sokol H. Králové B 01.12.2019 09:00 73:77 (14:24 44:35 55:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
10. kolo, zápas č. 151

datum: 01.12.2019, 09:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (1.000/1.000/---)
Zachar Dominik (1.000/1.000/---)


152. K2 Prostějov - BSK TJ Jičín 01.12.2019 09:00 74:50 (22:19 44:32 62:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
10. kolo, zápas č. 152

datum: 01.12.2019, 09:00:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Hudec Filip (1.000/1.000/---)
Vildová Linda (1.000/1.000/---)


11. kolo
153. K2 Prostějov - SBŠ Ostrava B 14.12.2019 09:30 65:50 (12:14 36:22 52:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
11. kolo, zápas č. 153

datum: 14.12.2019, 09:30:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Jakubík Petr (1.000/1.000/---)
Krčmář Dominik (1.000/1.000/---)


154. OSK Olomouc - Basket Ostrava 14.12.2019 14:30 83:39 (24:12 44:26 69:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
11. kolo, zápas č. 154

datum: 14.12.2019, 14:30:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Račanský Martin (1.000/1.000/---)
Billík Dennis (1.000/1.000/---)


155. BSK TJ Jičín - Žabiny Brno B 14.12.2019 13:00 78:56 (27:16 47:30 60:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
11. kolo, zápas č. 155

datum: 14.12.2019, 13:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.000/1.500/---)
Hejnic Jan (1.000/1.500/---)


156. Sokol H. Králové B - Studánka Pardubice 14.12.2019 18:00 81:64 (23:12 36:32 57:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
11. kolo, zápas č. 156

datum: 14.12.2019, 18:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Mynarčík Petr (1.000/2.000/---)
Špaček Jan (1.000/2.000/---)


12. kolo
157. OSK Olomouc - SBŠ Ostrava B 15.12.2019 11:00 85:38 (26:10 51:13 66:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
12. kolo, zápas č. 157

datum: 15.12.2019, 11:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Zachar Dominik (1.000/1.000/---)
Billík Dennis (1.000/1.000/---)


158. K2 Prostějov - Basket Ostrava 15.12.2019 13:00 82:28 (27:10 38:21 61:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
12. kolo, zápas č. 158

datum: 15.12.2019, 13:00:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Jakubík Petr (1.000/1.000/---)
Vildová Linda (1.000/1.000/---)


159. Sokol H. Králové B - Žabiny Brno B 15.12.2019 09:00 73:58 (16:24 33:35 56:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
12. kolo, zápas č. 159

datum: 15.12.2019, 09:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Mynarčík Petr (1.000/1.500/---)
Špaček Jan (1.000/1.500/---)


160. BSK TJ Jičín - Studánka Pardubice 15.12.2019 14:00 79:69 (22:17 42:48 57:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
12. kolo, zápas č. 160

datum: 15.12.2019, 14:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Theodor Pavel (1.000/2.000/---)
Špaček Jan (1.000/2.000/---)


13. kolo
161. Basket Ostrava - Sokol H. Králové B 18.01.2020 16:00 29:97 (4:24 12:44 21:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
13. kolo, zápas č. 161

datum: 18.01.2020, 16:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Menšík Jan (1.000/1.000/---)
Holaň Dominik (1.000/1.000/---)


162. SBŠ Ostrava B - BSK TJ Jičín 18.01.2020 15:00 64:73 (18:18 35:36 47:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
13. kolo, zápas č. 162

datum: 18.01.2020, 15:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Nováková Bára (1.000/1.000/---)
Nevřela Tomáš (1.000/1.000/---)


163. Studánka Pardubice - OSK Olomouc 18.01.2020 16:00 67:57 (12:10 34:19 49:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
13. kolo, zápas č. 163

datum: 18.01.2020, 16:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Scholze Michal (1.500/1.000/---)
Hartig Lukáš (2.000/1.000/---)


164. Žabiny Brno B - K2 Prostějov 18.01.2020 19:00 53:64 (17:13 28:28 38:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
13. kolo, zápas č. 164

datum: 18.01.2020, 19:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Zachar Dominik (1.500/1.000/---)
Račanský Martin (1.500/1.000/---)


14. kolo
165. SBŠ Ostrava B - Sokol H. Králové B 19.01.2020 09:00 37:98 (7:25 20:50 28:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
14. kolo, zápas č. 165

datum: 19.01.2020, 09:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Nevřela Tomáš (1.000/1.000/---)
Ščurek Vojtěch (1.000/1.000/---)


166. Basket Ostrava - BSK TJ Jičín 19.01.2020 11:00 49:82 (7:23 19:44 32:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
14. kolo, zápas č. 166

datum: 19.01.2020, 11:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Menšík Jan (1.000/1.000/---)
Holaň Dominik (1.000/1.000/---)


167. Žabiny Brno B - OSK Olomouc 19.01.2020 09:00 52:53 (21:19 29:39 38:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
14. kolo, zápas č. 167

datum: 19.01.2020, 09:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Zachar Dominik (1.500/1.000/---)
Račanský Martin (2.000/1.000/---)


168. Studánka Pardubice - K2 Prostějov 19.01.2020 10:00 61:75 (14:16 33:33 50:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
14. kolo, zápas č. 168

datum: 19.01.2020, 10:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Šafařík Michal (1.000/1.000/---)
Bubeníčková Michaela (2.000/1.000/---)


  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.