image

mladší žáci U14 / Oblasti / ročník 2019/20 / Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 / základní


tabulka
1. SŠB Pardubice "B" 24 19 5 1434:930 43
2. BK Bizoni Náchod 24 17 7 1447:1038 41
3. SK Týniště nad Orlicí 22 19 3 1770:1031 41
4. SKB Česká Třebová 20 14 6 910:812 34
5. Sokol Hradec Králové "B" 20 11 9 1080:911 31
6. BK Přelouč 24 5 19 807:1549 29
7. ADFORS Basket Litomyšl 20 7 13 856:1077 27
8. TJ Sokol Stěžery 22 4 18 803:1266 26
9. SŠB Pardubice 20 2 18 658:1151 22
1. kolo
14001. SŠB Pardubice - SŠB Pardubice "B" 12.09.2019 16:30 32:82 (8:18 10:41 18:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
1. kolo, zápas č. 14001

datum: 12.09.2019, 16:30:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Schmidt David (1.000/1.000)
Pačovský Jan (1.000/1.000)

14002. SŠB Pardubice - SŠB Pardubice "B" 19.09.2019 16:30 24:72 (6:18 12:36 17:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
1. kolo, zápas č. 14002

datum: 19.09.2019, 16:30:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Pačovský Jan (1.000/1.000)
Nývltová Markéta (1.000/1.000)

14003. SKB Česká Třebová - BK Bizoni Náchod 15.09.2019 09:00 38:35 (8:7 22:17 32:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
1. kolo, zápas č. 14003

datum: 15.09.2019, 09:00:00

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
Martiník Matěj (1.500/1.000)
(---/---)

14004. SKB Česká Třebová - BK Bizoni Náchod 15.09.2019 10:45 44:39 (9:8 22:13 27:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
1. kolo, zápas č. 14004

datum: 15.09.2019, 10:45:00

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
Martiník Matěj (2.000/1.000)
(---/---)

14005. ADFORS Basket Litomyšl - BK Přelouč 14.09.2019 09:00 77:31 (16:6 37:15 58:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
1. kolo, zápas č. 14005

datum: 14.09.2019, 09:00:00

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Martiník Matěj (1.500/1.000)
(---/---)

14006. ADFORS Basket Litomyšl - BK Přelouč 14.09.2019 10:45 62:34 (17:8 33:14 52:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
1. kolo, zápas č. 14006

datum: 14.09.2019, 10:45:00

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Martiník Matěj (1.500/1.000)
(---/---)

14007. SK Týniště nad Orlicí - TJ Sokol Stěžery 14.09.2019 10:00 100:44 (28:8 48:24 77:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
1. kolo, zápas č. 14007

datum: 14.09.2019, 10:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Brandejs Tomáš (1.000/1.000)
Kohout Marek (1.000/1.000)

14008. SK Týniště nad Orlicí - TJ Sokol Stěžery 14.09.2019 12:00 120:29 (34:4 55:8 85:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
1. kolo, zápas č. 14008

datum: 14.09.2019, 12:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Kohout Marek (1.000/1.000)
Brandejs Tomáš (1.000/1.000)

2. kolo
14009. SŠB Pardubice "B" - TJ Sokol Stěžery 21.09.2019 09:00 56:17 (15:3 28:5 41:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
2. kolo, zápas č. 14009

datum: 21.09.2019, 09:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Cibulka Radek (1.000/1.000)
(---/---)

14010. SŠB Pardubice "B" - TJ Sokol Stěžery 21.09.2019 11:00 70:23 (20:4 38:9 49:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
2. kolo, zápas č. 14010

datum: 21.09.2019, 11:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Cibulka Radek (1.000/1.000)
(---/---)

14011. BK Přelouč - SK Týniště nad Orlicí 21.09.2019 09:00 17:88 (4:23 11:44 13:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
2. kolo, zápas č. 14011

datum: 21.09.2019, 09:00:00

místo: Sokolovna, Přelouč

rozhodčí:
Dočkal Petr (2.000/1.000)
(---/---)

14012. BK Přelouč - SK Týniště nad Orlicí 21.09.2019 11:00 39:90 (13:20 17:55 25:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
2. kolo, zápas č. 14012

datum: 21.09.2019, 11:00:00

místo: Sokolovna, Přelouč

rozhodčí:
Dočkal Petr (1.000/1.000)
(---/---)

14013. BK Bizoni Náchod - ADFORS Basket Litomyšl 21.09.2019 09:00 37:34 (9:6 21:16 31:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
2. kolo, zápas č. 14013

datum: 21.09.2019, 09:00:00

místo: TJ SPŠS Náchod,Pražská 931, Náchod

rozhodčí:
Kohout Marek (1.000/1.000)
Brandejs Tomáš (1.000/1.000)

14014. BK Bizoni Náchod - ADFORS Basket Litomyšl 21.09.2019 10:45 53:52 (15:16 23:24 47:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
2. kolo, zápas č. 14014

datum: 21.09.2019, 10:45:00

místo: TJ SPŠS Náchod,Pražská 931, Náchod

rozhodčí:
Brandejs Tomáš (1.000/1.000)
Kohout Marek (1.000/1.000)

14015. SŠB Pardubice - Sokol Hradec Králové "B" 21.09.2019 13:00 36:57 (12:9 19:23 28:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
2. kolo, zápas č. 14015

datum: 21.09.2019, 13:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Soudek Milan (1.000/1.000)
Scholze Štěpán (1.000/1.000)

14016. SŠB Pardubice - Sokol Hradec Králové "B" 21.09.2019 15:00 30:53 (11:7 22:21 26:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
2. kolo, zápas č. 14016

datum: 21.09.2019, 15:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Scholze Štěpán (1.000/1.000)
Soudek Milan (1.000/1.000)

3. kolo
14017. Sokol Hradec Králové "B" - SŠB Pardubice "B" 22.09.2019 09:00 38:51 (13:15 22:29 30:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
3. kolo, zápas č. 14017

datum: 22.09.2019, 09:00:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Zima Jan (1.000/1.000)
Bubeníčková Michaela (1.000/1.000)

14018. Sokol Hradec Králové "B" - SŠB Pardubice "B" 22.09.2019 10:45 47:60 (11:15 19:23 33:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
3. kolo, zápas č. 14018

datum: 22.09.2019, 10:45:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Bubeníčková Michaela (1.000/1.000)
Zima Jan (1.000/1.000)

14019. SKB Česká Třebová - SŠB Pardubice 12.10.2019 15:00 58:18 (11:12 21:14 39:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
3. kolo, zápas č. 14019

datum: 12.10.2019, 15:00:00

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
Jaroš Milan (2.000/1.000)
(---/---)

14020. SKB Česká Třebová - SŠB Pardubice 12.10.2019 16:45 53:34 (10:9 22:19 34:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
3. kolo, zápas č. 14020

datum: 12.10.2019, 16:45:00

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
Jaroš Milan (2.000/1.000)
(---/---)

14021. SK Týniště nad Orlicí - BK Bizoni Náchod 05.10.2019 10:30 67:84 (22:21 40:47 56:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
3. kolo, zápas č. 14021

datum: 05.10.2019, 10:30:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Černohorský Marek (1.000/1.000)
Brandejs Tomáš (1.000/1.000)

14022. SK Týniště nad Orlicí - BK Bizoni Náchod 05.10.2019 12:15 34:93 (10:25 16:53 22:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
3. kolo, zápas č. 14022

datum: 05.10.2019, 12:15:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Kolář Jaroslav (1.000/1.000)
Brandejs Tomáš (1.000/1.000)

14023. TJ Sokol Stěžery - BK Přelouč 05.10.2019 11:00 61:45 (18:15 30:30 41:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
3. kolo, zápas č. 14023

datum: 05.10.2019, 11:00:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Červinková Alžběta (1.000/1.000)
(---/---)

14024. TJ Sokol Stěžery - BK Přelouč 05.10.2019 13:00 51:35 (11:12 27:21 39:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
3. kolo, zápas č. 14024

datum: 05.10.2019, 13:00:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Červinková Alžběta (1.000/1.000)
(---/---)

4. kolo
14025. SŠB Pardubice "B" - BK Přelouč 19.10.2019 13:00 52:25 (14:7 23:15 40:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
4. kolo, zápas č. 14025

datum: 19.10.2019, 13:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Knol Matyáš (1.000/1.000)
Pletánek Matěj (1.500/1.000)

14026. SŠB Pardubice "B" - BK Přelouč 19.10.2019 15:00 81:27 (17:7 38:11 67:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
4. kolo, zápas č. 14026

datum: 19.10.2019, 15:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Knol Matyáš (1.000/1.000)
Pletánek Matěj (1.500/1.000)

14027. BK Bizoni Náchod - TJ Sokol Stěžery 19.10.2019 09:00 55:28 (18:12 25:18 44:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
4. kolo, zápas č. 14027

datum: 19.10.2019, 09:00:00

místo: TJ SPŠS Náchod,Pražská 931, Náchod

rozhodčí:
Plecháč Vojtěch (1.000/1.000)
(---/---)

14028. BK Bizoni Náchod - TJ Sokol Stěžery 19.10.2019 10:45 55:43 (11:7 34:19 47:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
4. kolo, zápas č. 14028

datum: 19.10.2019, 10:45:00

místo: TJ SPŠS Náchod,Pražská 931, Náchod

rozhodčí:
Plecháč Vojtěch (1.000/1.000)
(---/---)

14029. SŠB Pardubice - ADFORS Basket Litomyšl 19.10.2019 09:00 44:47 (6:11 27:23 38:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
4. kolo, zápas č. 14029

datum: 19.10.2019, 09:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Nývltová Eva (1.000/1.500)
Pletánek Matěj (1.500/1.500)

14030. SŠB Pardubice - ADFORS Basket Litomyšl 19.10.2019 11:00 24:35 (4:6 6:13 16:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
4. kolo, zápas č. 14030

datum: 19.10.2019, 11:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Pletánek Matěj (1.500/1.500)
Nývltová Eva (1.000/1.500)

14031. Sokol Hradec Králové "B" - SKB Česká Třebová 17.11.2019 09:00 36:46 (10:8 20:23 26:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
4. kolo, zápas č. 14031

datum: 17.11.2019, 09:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Beránek Martin (1.000/1.000)
Hruška Tomáš (1.000/1.000)

14032. Sokol Hradec Králové "B" - SKB Česká Třebová 17.11.2019 11:00 47:56 (9:18 25:25 43:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
4. kolo, zápas č. 14032

datum: 17.11.2019, 11:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Hruška Tomáš (1.000/1.000)
Beránek Martin (1.000/1.000)

5. kolo
14033. SKB Česká Třebová - SŠB Pardubice "B" 02.11.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
5. kolo, zápas č. 14033

datum: 02.11.2019, 00:00:00

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14034. SKB Česká Třebová - SŠB Pardubice "B" 02.11.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
5. kolo, zápas č. 14034

datum: 02.11.2019, 00:00:00

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14035. ADFORS Basket Litomyšl - Sokol Hradec Králové "B" 03.11.2019 09:00 34:87 (10:17 17:39 23:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
5. kolo, zápas č. 14035

datum: 03.11.2019, 09:00:00

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Sádovský Matěj (1.000/1.000)
Martiník Matěj (1.000/1.000)

14036. ADFORS Basket Litomyšl - Sokol Hradec Králové "B" 03.11.2019 10:45 43:74 (10:7 16:32 33:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
5. kolo, zápas č. 14036

datum: 03.11.2019, 10:45:00

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Sádovský Matěj (1.000/1.000)
Martiník Matěj (1.000/1.000)

14037. SK Týniště nad Orlicí - SŠB Pardubice 02.11.2019 16:00 81:46 (24:5 44:17 70:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
5. kolo, zápas č. 14037

datum: 02.11.2019, 16:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Černohorský Marek (1.000/1.000)
(---/---)

14038. SK Týniště nad Orlicí - SŠB Pardubice 02.11.2019 18:00 106:26 (24:8 49:14 70:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
5. kolo, zápas č. 14038

datum: 02.11.2019, 18:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Černohorský Marek (1.000/1.000)
(---/---)

14039. BK Přelouč - BK Bizoni Náchod 02.11.2019 09:00 25:108 (6:28 9:52 18:82)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
5. kolo, zápas č. 14039

datum: 02.11.2019, 09:00:00

místo: Sportovní hala Přelouč, Přelouč

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14040. BK Přelouč - BK Bizoni Náchod 02.11.2019 11:00 20:103 (1:29 6:50 12:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
5. kolo, zápas č. 14040

datum: 02.11.2019, 11:00:00

místo: Sportovní hala Přelouč, Přelouč

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

6. kolo
14041. SŠB Pardubice "B" - BK Bizoni Náchod 16.11.2019 09:00 59:48 (16:9 27:28 38:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
6. kolo, zápas č. 14041

datum: 16.11.2019, 09:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Nývltová Eva (1.500/1.000)
Nývltová Markéta (1.000/1.000)

14042. SŠB Pardubice "B" - BK Bizoni Náchod 16.11.2019 11:00 51:44 (10:10 26:22 45:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
6. kolo, zápas č. 14042

datum: 16.11.2019, 11:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Nývltová Markéta (1.000/1.000)
Nývltová Eva (1.500/1.000)

14043. SŠB Pardubice - TJ Sokol Stěžery 16.11.2019 13:00 40:29 (20:10 32:16 34:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
6. kolo, zápas č. 14043

datum: 16.11.2019, 13:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Pletánek Matěj (1.500/1.000)
(---/---)

14044. SŠB Pardubice - TJ Sokol Stěžery 16.11.2019 15:00 25:38 (4:10 10:20 15:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
6. kolo, zápas č. 14044

datum: 16.11.2019, 15:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Pletánek Matěj (1.500/1.000)
(---/---)

14045. Sokol Hradec Králové "B" - SK Týniště nad Orlicí 16.11.2019 09:00 34:69 (6:24 10:32 18:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
6. kolo, zápas č. 14045

datum: 16.11.2019, 09:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14046. Sokol Hradec Králové "B" - SK Týniště nad Orlicí 16.11.2019 11:00 41:60 (9:17 13:31 31:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
6. kolo, zápas č. 14046

datum: 16.11.2019, 11:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14047. SKB Česká Třebová - ADFORS Basket Litomyšl 16.11.2019 09:00 42:24 (11:9 27:14 36:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
6. kolo, zápas č. 14047

datum: 16.11.2019, 09:00:00

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14048. SKB Česká Třebová - ADFORS Basket Litomyšl 16.11.2019 10:45 45:29 (16:7 23:15 37:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
6. kolo, zápas č. 14048

datum: 16.11.2019, 10:45:00

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

7. kolo
14049. ADFORS Basket Litomyšl - SŠB Pardubice "B" 26.11.2019 17:15 34:84 (2:21 13:40 25:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
7. kolo, zápas č. 14049

datum: 26.11.2019, 17:15:00

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Sádovský Matěj (1.500/1.500)
(---/---)

14050. ADFORS Basket Litomyšl - SŠB Pardubice "B" 26.11.2019 18:45 40:58 (14:12 22:28 32:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
7. kolo, zápas č. 14050

datum: 26.11.2019, 18:45:00

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Sádovský Matěj (1.500/1.500)
(---/---)

14051. SK Týniště nad Orlicí - SKB Česká Třebová 30.11.2019 09:00 69:63 (22:14 37:23 53:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
7. kolo, zápas č. 14051

datum: 30.11.2019, 09:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Kolář Jaroslav (2.500/1.000)
(---/---)

14052. SK Týniště nad Orlicí - SKB Česká Třebová 30.11.2019 11:00 55:45 (18:4 32:18 36:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
7. kolo, zápas č. 14052

datum: 30.11.2019, 11:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Kolář Jaroslav (2.500/1.000)
(---/---)

14053. TJ Sokol Stěžery - Sokol Hradec Králové "B" 08.12.2019 12:30 34:66 (12:5 18:20 26:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
7. kolo, zápas č. 14053

datum: 08.12.2019, 12:30:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Michlík Radek (1.000/1.000)
Baldíková Bára (1.000/1.000)

14054. TJ Sokol Stěžery - Sokol Hradec Králové "B" 08.12.2019 14:30 37:50 (11:14 22:26 29:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
7. kolo, zápas č. 14054

datum: 08.12.2019, 14:30:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Baldíková Bára (1.000/1.000)
Michlík Radek (1.000/1.000)

14055. BK Přelouč - SŠB Pardubice 30.11.2019 09:00 38:35 (8:6 16:13 28:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
7. kolo, zápas č. 14055

datum: 30.11.2019, 09:00:00

místo: Sportovní hala Přelouč, Přelouč

rozhodčí:
Nývltová Eva (1.000/2.000)
Nývltová Markéta (1.000/1.500)

14056. BK Přelouč - SŠB Pardubice 30.11.2019 11:00 49:35 (16:6 29:16 37:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
7. kolo, zápas č. 14056

datum: 30.11.2019, 11:00:00

místo: Sportovní hala Přelouč, Přelouč

rozhodčí:
Nývltová Markéta (1.000/1.500)
Nývltová Eva (1.000/2.000)

8. kolo
14057. SŠB Pardubice - BK Bizoni Náchod 15.12.2019 09:00 37:60 (2:20 15:34 19:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
8. kolo, zápas č. 14057

datum: 15.12.2019, 09:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Nývltová Eva (1.000/1.000)
Táborský Zdeněk (1.000/1.000)

14058. SŠB Pardubice - BK Bizoni Náchod 15.12.2019 11:00 33:84 (8:28 18:47 26:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
8. kolo, zápas č. 14058

datum: 15.12.2019, 11:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Táborský Zdeněk (1.000/1.000)
Nývltová Eva (1.000/1.000)

14059. Sokol Hradec Králové "B" - BK Přelouč 14.12.2019 09:00 82:23 (18:12 46:15 60:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
8. kolo, zápas č. 14059

datum: 14.12.2019, 09:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14060. Sokol Hradec Králové "B" - BK Přelouč 14.12.2019 11:00 66:33 (10:17 24:23 41:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
8. kolo, zápas č. 14060

datum: 14.12.2019, 11:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14061. SKB Česká Třebová - TJ Sokol Stěžery 14.12.2019 15:45 55:44 (11:15 22:24 41:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
8. kolo, zápas č. 14061

datum: 14.12.2019, 15:45:00

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14062. SKB Česká Třebová - TJ Sokol Stěžery 14.12.2019 17:15 53:30 (15:5 27:11 45:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
8. kolo, zápas č. 14062

datum: 14.12.2019, 17:15:00

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14063. ADFORS Basket Litomyšl - SK Týniště nad Orlicí 15.12.2019 09:00 36:92 (5:28 18:52 28:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
8. kolo, zápas č. 14063

datum: 15.12.2019, 09:00:00

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14064. ADFORS Basket Litomyšl - SK Týniště nad Orlicí 15.12.2019 10:45 58:95 (10:21 28:50 36:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
8. kolo, zápas č. 14064

datum: 15.12.2019, 10:45:00

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

9. kolo
14065. SK Týniště nad Orlicí - SŠB Pardubice "B" 22.02.2020 09:00 72:64 (23:20 42:29 57:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
9. kolo, zápas č. 14065

datum: 22.02.2020, 09:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Kohout Marek (1.000/1.000)
(---/---)

14066. SK Týniště nad Orlicí - SŠB Pardubice "B" 22.02.2020 11:00 78:46 (23:10 39:18 62:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
9. kolo, zápas č. 14066

datum: 22.02.2020, 11:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Kohout Marek (1.000/1.000)
(---/---)

14067. TJ Sokol Stěžery - ADFORS Basket Litomyšl 18.01.2020 09:00 35:49 (0:10 9:29 11:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
9. kolo, zápas č. 14067

datum: 18.01.2020, 09:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14068. TJ Sokol Stěžery - ADFORS Basket Litomyšl 18.01.2020 11:00 34:36 (12:6 20:15 32:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
9. kolo, zápas č. 14068

datum: 18.01.2020, 11:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14069. BK Přelouč - SKB Česká Třebová 18.01.2020 09:00 32:36 (6:8 18:18 26:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
9. kolo, zápas č. 14069

datum: 18.01.2020, 09:00:00

místo: Sportovní hala Přelouč, Přelouč

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14070. BK Přelouč - SKB Česká Třebová 18.01.2020 11:00 37:32 (12:6 20:10 28:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
9. kolo, zápas č. 14070

datum: 18.01.2020, 11:00:00

místo: Sportovní hala Přelouč, Přelouč

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14071. BK Bizoni Náchod - Sokol Hradec Králové "B" 19.01.2020 12:30 55:44 (10:15 23:32 43:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
9. kolo, zápas č. 14071

datum: 19.01.2020, 12:30:00

místo: TJ SPŠS Náchod,Pražská 931, Náchod

rozhodčí:
Michlík Radek (1.000/1.000)
Zima Jan (1.000/1.000)

14072. BK Bizoni Náchod - Sokol Hradec Králové "B" 19.01.2020 14:15 58:47 (16:10 26:26 41:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
9. kolo, zápas č. 14072

datum: 19.01.2020, 14:15:00

místo: TJ SPŠS Náchod,Pražská 931, Náchod

rozhodčí:
Zima Jan (1.000/1.000)
Michlík Radek (1.000/1.000)

10. kolo
14073. SŠB Pardubice "B" - SŠB Pardubice 16.01.2020 16:30 67:33 (19:11 29:15 45:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
10. kolo, zápas č. 14073

datum: 16.01.2020, 16:30:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Plecháč Vojtěch (1.000/1.000)
(---/---)

14074. SŠB Pardubice "B" - SŠB Pardubice 30.01.2020 16:30 50:40 (11:20 19:28 33:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
10. kolo, zápas č. 14074

datum: 30.01.2020, 16:30:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Plecháč Vojtěch (1.000/1.000)
Schmidt David (1.000/1.000)

14075. BK Bizoni Náchod - SKB Česká Třebová 01.02.2020 09:00 45:51 (16:12 30:25 39:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
10. kolo, zápas č. 14075

datum: 01.02.2020, 09:00:00

místo: TJ SPŠS Náchod,Pražská 931, Náchod

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14076. BK Bizoni Náchod - SKB Česká Třebová 01.02.2020 10:45 56:27 (18:4 27:12 45:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
10. kolo, zápas č. 14076

datum: 01.02.2020, 10:45:00

místo: TJ SPŠS Náchod,Pražská 931, Náchod

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14077. BK Přelouč - ADFORS Basket Litomyšl 01.02.2020 09:00 52:41 (11:10 28:18 38:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
10. kolo, zápas č. 14077

datum: 01.02.2020, 09:00:00

místo: Sportovní hala Přelouč, Přelouč

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14078. BK Přelouč - ADFORS Basket Litomyšl 01.02.2020 11:00 44:45 (10:11 21:20 31:29 35:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
10. kolo, zápas č. 14078

datum: 01.02.2020, 11:00:00

místo: Sportovní hala Přelouč, Přelouč

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14079. TJ Sokol Stěžery - SK Týniště nad Orlicí 01.02.2020 09:00 32:88 (2:25 14:40 20:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
10. kolo, zápas č. 14079

datum: 01.02.2020, 09:00:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Kult Michal (1.000/1.000)
Červinková Alžběta (1.000/2.000)

14080. TJ Sokol Stěžery - SK Týniště nad Orlicí 01.02.2020 11:00 45:70 (12:29 22:42 29:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
10. kolo, zápas č. 14080

datum: 01.02.2020, 11:00:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Červinková Alžběta (1.000/2.000)
Kult Michal (1.000/1.000)

11. kolo
14081. TJ Sokol Stěžery - SŠB Pardubice "B" 16.02.2020 09:00 22:72 (1:21 7:41 13:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
11. kolo, zápas č. 14081

datum: 16.02.2020, 09:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Hruška Tomáš (1.000/2.000)
Beran Antonín (1.000/2.000)

14082. TJ Sokol Stěžery - SŠB Pardubice "B" 16.02.2020 10:45 45:48 (13:18 23:29 33:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
11. kolo, zápas č. 14082

datum: 16.02.2020, 10:45:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Beran Antonín (1.000/2.000)
Hruška Tomáš (1.000/2.000)

14083. SK Týniště nad Orlicí - BK Přelouč 11.01.2020 09:00 95:32 (24:7 42:17 71:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
11. kolo, zápas č. 14083

datum: 11.01.2020, 09:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Brandejs Tomáš (1.000/1.000)
Černohorský Marek (1.000/1.000)

14084. SK Týniště nad Orlicí - BK Přelouč 11.01.2020 11:00 116:36 (32:6 59:17 93:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
11. kolo, zápas č. 14084

datum: 11.01.2020, 11:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Černohorský Marek (1.000/1.000)
Brandejs Tomáš (1.000/1.000)

14085. ADFORS Basket Litomyšl - BK Bizoni Náchod 16.02.2020 09:30 41:54 (12:15 14:24 20:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
11. kolo, zápas č. 14085

datum: 16.02.2020, 09:30:00

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Šorf Martin (1.000/1.000)
Sádovský Matěj (1.000/1.000)

14086. ADFORS Basket Litomyšl - BK Bizoni Náchod 16.02.2020 11:15 39:58 (15:16 23:30 32:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
11. kolo, zápas č. 14086

datum: 16.02.2020, 11:15:00

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Sádovský Matěj (1.000/1.000)
Šorf Martin (1.000/1.000)

14087. Sokol Hradec Králové "B" - SŠB Pardubice 16.02.2020 15:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
11. kolo, zápas č. 14087

datum: 16.02.2020, 15:40:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14088. Sokol Hradec Králové "B" - SŠB Pardubice 16.02.2020 17:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
11. kolo, zápas č. 14088

datum: 16.02.2020, 17:10:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

12. kolo
14089. SŠB Pardubice "B" - Sokol Hradec Králové "B" 27.02.2020 15:40 41:51 (10:11 19:30 29:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
12. kolo, zápas č. 14089

datum: 27.02.2020, 15:40:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Chocholoušová Karla (1.000/1.000)
(---/---)

14090. SŠB Pardubice "B" - Sokol Hradec Králové "B" 27.02.2020 17:10 43:61 (10:12 18:33 37:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
12. kolo, zápas č. 14090

datum: 27.02.2020, 17:10:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Chocholoušová Karla (1.000/1.000)
(---/---)

14091. SŠB Pardubice - SKB Česká Třebová 29.02.2020 09:00 42:40 (11:11 16:20 29:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
12. kolo, zápas č. 14091

datum: 29.02.2020, 09:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Nývltová Eva (1.000/---)
(---/---)

14092. SŠB Pardubice - SKB Česká Třebová 29.02.2020 11:00 24:52 (5:15 14:28 20:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
12. kolo, zápas č. 14092

datum: 29.02.2020, 11:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Nývltová Eva (1.000/---)
(---/---)

14093. BK Bizoni Náchod - SK Týniště nad Orlicí 01.03.2020 09:00 51:60 (16:12 28:30 40:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
12. kolo, zápas č. 14093

datum: 01.03.2020, 09:00:00

místo: TJ SPŠS Náchod,Pražská 931, Náchod

rozhodčí:
Mareš Štěpán (1.000/1.000)
Vlach Ondřej (1.000/1.000)

14094. BK Bizoni Náchod - SK Týniště nad Orlicí 01.03.2020 10:45 70:65 (30:8 42:22 60:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
12. kolo, zápas č. 14094

datum: 01.03.2020, 10:45:00

místo: TJ SPŠS Náchod,Pražská 931, Náchod

rozhodčí:
Vlach Ondřej (1.000/1.000)
Mareš Štěpán (1.000/1.000)

14095. BK Přelouč - TJ Sokol Stěžery 29.02.2020 09:00 41:38 (10:7 25:17 35:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
12. kolo, zápas č. 14095

datum: 29.02.2020, 09:00:00

místo: Sportovní hala Přelouč, Přelouč

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14096. BK Přelouč - TJ Sokol Stěžery 29.02.2020 11:00 37:44 (6:6 24:14 30:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
12. kolo, zápas č. 14096

datum: 29.02.2020, 11:00:00

místo: Sportovní hala Přelouč, Přelouč

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

13. kolo
14097. BK Přelouč - SŠB Pardubice "B" 11.03.2020 17:30 19:56 (8:7 12:26 12:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
13. kolo, zápas č. 14097

datum: 11.03.2020, 17:30:00

místo: Sportovní hala Přelouč, Přelouč

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14098. BK Přelouč - SŠB Pardubice "B" 11.03.2020 19:00 36:55 (13:12 19:26 29:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
13. kolo, zápas č. 14098

datum: 11.03.2020, 19:00:00

místo: Sportovní hala Přelouč, Přelouč

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14099. TJ Sokol Stěžery - BK Bizoni Náchod 11.03.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
13. kolo, zápas č. 14099

datum: 11.03.2020, 00:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14100. TJ Sokol Stěžery - BK Bizoni Náchod 11.03.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
13. kolo, zápas č. 14100

datum: 11.03.2020, 00:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14101. ADFORS Basket Litomyšl - SŠB Pardubice 11.03.2020 11:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
13. kolo, zápas č. 14101

datum: 11.03.2020, 11:00:00

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14102. ADFORS Basket Litomyšl - SŠB Pardubice 11.03.2020 12:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
13. kolo, zápas č. 14102

datum: 11.03.2020, 12:45:00

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14103. SKB Česká Třebová - Sokol Hradec Králové "B" 11.03.2020 16:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
13. kolo, zápas č. 14103

datum: 11.03.2020, 16:30:00

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14104. SKB Česká Třebová - Sokol Hradec Králové "B" 11.03.2020 18:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
13. kolo, zápas č. 14104

datum: 11.03.2020, 18:15:00

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14. kolo
14105. SŠB Pardubice "B" - SKB Česká Třebová 02.11.2019 09:00 72:28 (19:6 34:13 50:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
14. kolo, zápas č. 14105

datum: 02.11.2019, 09:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Schmidt David (1.000/2.000)
(---/---)

14106. SŠB Pardubice "B" - SKB Česká Třebová 02.11.2019 11:00 44:46 (13:9 23:22 31:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
14. kolo, zápas č. 14106

datum: 02.11.2019, 11:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Schmidt David (1.000/2.000)
(---/---)

14107. Sokol Hradec Králové "B" - ADFORS Basket Litomyšl       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
14. kolo, zápas č. 14107

datum:

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14108. Sokol Hradec Králové "B" - ADFORS Basket Litomyšl       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
14. kolo, zápas č. 14108

datum:

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14109. SŠB Pardubice - SK Týniště nad Orlicí       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
14. kolo, zápas č. 14109

datum:

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14110. SŠB Pardubice - SK Týniště nad Orlicí       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
14. kolo, zápas č. 14110

datum:

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14111. BK Bizoni Náchod - BK Přelouč       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
14. kolo, zápas č. 14111

datum:

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14112. BK Bizoni Náchod - BK Přelouč       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
14. kolo, zápas č. 14112

datum:

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

15. kolo
14113. BK Bizoni Náchod - SŠB Pardubice "B"       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
15. kolo, zápas č. 14113

datum:

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14114. BK Bizoni Náchod - SŠB Pardubice "B"       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
15. kolo, zápas č. 14114

datum:

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14115. TJ Sokol Stěžery - SŠB Pardubice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
15. kolo, zápas č. 14115

datum:

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14116. TJ Sokol Stěžery - SŠB Pardubice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
15. kolo, zápas č. 14116

datum:

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14117. SK Týniště nad Orlicí - Sokol Hradec Králové "B"       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
15. kolo, zápas č. 14117

datum:

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14118. SK Týniště nad Orlicí - Sokol Hradec Králové "B"       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
15. kolo, zápas č. 14118

datum:

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14119. ADFORS Basket Litomyšl - SKB Česká Třebová       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
15. kolo, zápas č. 14119

datum:

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14120. ADFORS Basket Litomyšl - SKB Česká Třebová       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
15. kolo, zápas č. 14120

datum:

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

16. kolo
14121. SŠB Pardubice "B" - ADFORS Basket Litomyšl       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
16. kolo, zápas č. 14121

datum:

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14122. SŠB Pardubice "B" - ADFORS Basket Litomyšl       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
16. kolo, zápas č. 14122

datum:

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14123. SKB Česká Třebová - SK Týniště nad Orlicí       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
16. kolo, zápas č. 14123

datum:

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14124. SKB Česká Třebová - SK Týniště nad Orlicí       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
16. kolo, zápas č. 14124

datum:

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14125. Sokol Hradec Králové "B" - TJ Sokol Stěžery       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
16. kolo, zápas č. 14125

datum:

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14126. Sokol Hradec Králové "B" - TJ Sokol Stěžery       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
16. kolo, zápas č. 14126

datum:

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14127. SŠB Pardubice - BK Přelouč       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
16. kolo, zápas č. 14127

datum:

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14128. SŠB Pardubice - BK Přelouč       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
16. kolo, zápas č. 14128

datum:

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

17. kolo
14129. BK Bizoni Náchod - SŠB Pardubice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
17. kolo, zápas č. 14129

datum:

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14130. BK Bizoni Náchod - SŠB Pardubice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
17. kolo, zápas č. 14130

datum:

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14131. BK Přelouč - Sokol Hradec Králové "B"       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
17. kolo, zápas č. 14131

datum:

místo: Sportovní hala Přelouč, Přelouč

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14132. BK Přelouč - Sokol Hradec Králové "B"       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
17. kolo, zápas č. 14132

datum:

místo: Sportovní hala Přelouč, Přelouč

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14133. TJ Sokol Stěžery - SKB Česká Třebová       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
17. kolo, zápas č. 14133

datum:

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14134. TJ Sokol Stěžery - SKB Česká Třebová       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
17. kolo, zápas č. 14134

datum:

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14135. SK Týniště nad Orlicí - ADFORS Basket Litomyšl       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
17. kolo, zápas č. 14135

datum:

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14136. SK Týniště nad Orlicí - ADFORS Basket Litomyšl       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
17. kolo, zápas č. 14136

datum:

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

18. kolo
14137. SŠB Pardubice "B" - SK Týniště nad Orlicí       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
18. kolo, zápas č. 14137

datum:

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14138. SŠB Pardubice "B" - SK Týniště nad Orlicí       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
18. kolo, zápas č. 14138

datum:

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14139. ADFORS Basket Litomyšl - TJ Sokol Stěžery       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
18. kolo, zápas č. 14139

datum:

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14140. ADFORS Basket Litomyšl - TJ Sokol Stěžery       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
18. kolo, zápas č. 14140

datum:

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14141. SKB Česká Třebová - BK Přelouč       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
18. kolo, zápas č. 14141

datum:

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14142. SKB Česká Třebová - BK Přelouč       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
18. kolo, zápas č. 14142

datum:

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14143. Sokol Hradec Králové "B" - BK Bizoni Náchod 26.01.2020 11:00 49:46 (15:9 32:20 39:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
18. kolo, zápas č. 14143

datum: 26.01.2020, 11:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Zima Jan (1.000/1.000)
Bubeníčková Michaela (1.000/1.000)

14144. Sokol Hradec Králové "B" - BK Bizoni Náchod 26.01.2020 13:00 50:56 (10:22 28:32 42:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
18. kolo, zápas č. 14144

datum: 26.01.2020, 13:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Bubeníčková Michaela (1.000/1.000)
Zima Jan (1.000/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.