image

starší minižáci U13 / Oblasti / ročník 2019/20 / Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 / sever


tabulka
1. Sokol Hradec Králové - kval 18 18 0 1950:353 36
2. Sokol Nová Paka 18 15 3 1335:716 33
3. BSK Continental TJ Jičín - kval 18 13 5 1231:742 31
4. BK Loko Trutnov 18 11 7 1044:808 29
5. BK NAPOS Vysoká n.L. 18 9 9 876:900 27
6. Sokol Hradec Králové "B" 18 9 9 744:950 27
7. BK Studánka Pardubice -kval 18 7 11 1030:964 25
8. Loko Trutnov "B" 18 5 13 861:1079 23
9. BLNP 18 3 15 498:1503 21
10. SK Týniště nad Orlicí 18 0 18 363:1917 18
1. kolo
13001. BK Loko Trutnov - Loko Trutnov "B" 28.09.2019 13:30 60:24 (15:4 32:18 50:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
1. kolo, zápas č. 13001

datum: 28.09.2019, 13:30:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Meisner Matyáš (1.000/1.000)
Vlach Ondřej (1.000/1.000)

13002. BK Loko Trutnov - Loko Trutnov "B" 28.09.2019 15:30 78:21 (18:4 39:10 59:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
1. kolo, zápas č. 13002

datum: 28.09.2019, 15:30:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Meisner Matyáš (1.000/1.000)
Vlach Ondřej (1.000/1.000)

13003. Sokol Nová Paka - BLNP 28.09.2019 09:00 94:12 (24:2 42:12 63:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
1. kolo, zápas č. 13003

datum: 28.09.2019, 09:00:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:
Plecháč Vojtěch (2.000/1.000)
Kmošek Jakub (2.000/1.000)

13004. Sokol Nová Paka - BLNP 28.09.2019 11:00 90:9 (10:7 46:7 69:7)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
1. kolo, zápas č. 13004

datum: 28.09.2019, 11:00:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:
Kmošek Jakub (2.000/1.000)
Plecháč Vojtěch (2.000/1.000)

13005. BSK Continental TJ Jičín - kval - SK Týniště nad Orlicí 28.09.2019 15:15 93:17 (26:3 43:7 69:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
1. kolo, zápas č. 13005

datum: 28.09.2019, 15:15:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

13006. BSK Continental TJ Jičín - kval - SK Týniště nad Orlicí 28.09.2019 17:15 95:25 (14:2 39:7 65:9)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
1. kolo, zápas č. 13006

datum: 28.09.2019, 17:15:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

13007. BK Studánka Pardubice-kval - Sokol Hradec Králové "B" 28.09.2019 09:00 46:40 (14:8 22:17 36:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
1. kolo, zápas č. 13007

datum: 28.09.2019, 09:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Chocholoušová Karla (1.000/1.000)
Pletánek Matěj (2.000/1.000)

13008. BK Studánka Pardubice-kval - Sokol Hradec Králové "B" 28.09.2019 11:00 43:54 (9:17 23:27 37:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
1. kolo, zápas č. 13008

datum: 28.09.2019, 11:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Chocholoušová Karla (1.000/1.000)
Pletánek Matěj (2.000/1.000)

13009. Sokol Hradec Králové - kval - BK NAPOS Vysoká n.L. 28.09.2019 08:30 97:20 (11:8 43:10 72:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
1. kolo, zápas č. 13009

datum: 28.09.2019, 08:30:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Zima Jan (1.000/1.000)
Hruška Tomáš (1.000/1.000)

13010. Sokol Hradec Králové - kval - BK NAPOS Vysoká n.L. 28.09.2019 10:45 96:31 (35:5 55:20 78:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
1. kolo, zápas č. 13010

datum: 28.09.2019, 10:45:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Zima Jan (1.000/1.000)
Hruška Tomáš (1.000/1.000)

2. kolo
13011. Loko Trutnov "B" - BK NAPOS Vysoká n.L. 12.10.2019 09:00 32:46 (4:8 15:21 23:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
2. kolo, zápas č. 13011

datum: 12.10.2019, 09:00:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Doubková Tereza (1.000/1.000)
(---/---)

13012. Loko Trutnov "B" - BK NAPOS Vysoká n.L. 12.10.2019 11:00 36:46 (14:13 22:23 26:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
2. kolo, zápas č. 13012

datum: 12.10.2019, 11:00:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Doubková Tereza (2.000/1.000)
(---/---)

13013. Sokol Hradec Králové "B" - Sokol Hradec Králové - kval 11.10.2019 15:00 14:110 (6:21 6:51 12:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
2. kolo, zápas č. 13013

datum: 11.10.2019, 15:00:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Plecháč Vojtěch (1.000/1.000)
Beran Antonín (1.000/1.000)

13014. Sokol Hradec Králové "B" - Sokol Hradec Králové - kval 11.10.2019 16:45 22:81 (6:21 8:45 14:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
2. kolo, zápas č. 13014

datum: 11.10.2019, 16:45:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Plecháč Vojtěch (1.000/1.000)
Beran Antonín (1.000/1.000)

13015. SK Týniště nad Orlicí - BK Studánka Pardubice-kval 12.10.2019 09:00 14:105 (3:33 5:61 11:78 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
2. kolo, zápas č. 13015

datum: 12.10.2019, 09:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Kolář Jaroslav (1.000/1.000)
Brandejs Tomáš (1.000/1.000)

13016. SK Týniště nad Orlicí - BK Studánka Pardubice-kval 12.10.2019 11:00 27:108 (8:35 19:55 21:81)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
2. kolo, zápas č. 13016

datum: 12.10.2019, 11:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Brandejs Tomáš (1.000/1.000)
Černohorský Marek (1.000/1.000)

13017. BLNP - BSK Continental TJ Jičín - kval 12.10.2019 09:00 16:129 (4:28 4:61 8:87)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
2. kolo, zápas č. 13017

datum: 12.10.2019, 09:00:00

místo: Sportovní hala ZŠ T.G.M., Lomnice nad Popelkou

rozhodčí:
Jarolímek Otto (1.000/1.000)
(---/---)

13018. BLNP - BSK Continental TJ Jičín - kval 12.10.2019 11:00 23:106 (5:35 14:51 19:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
2. kolo, zápas č. 13018

datum: 12.10.2019, 11:00:00

místo: Sportovní hala ZŠ T.G.M., Lomnice nad Popelkou

rozhodčí:
Jarolímek Otto (1.000/1.000)
(---/---)

13019. BK Loko Trutnov - Sokol Nová Paka 12.10.2019 13:30 23:65 (5:14 12:35 19:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
2. kolo, zápas č. 13019

datum: 12.10.2019, 13:30:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Mareš Štěpán (1.000/2.000)
Vlach Ondřej (1.000/2.000)

13020. BK Loko Trutnov - Sokol Nová Paka 12.10.2019 15:30 31:102 (4:31 18:58 24:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
2. kolo, zápas č. 13020

datum: 12.10.2019, 15:30:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Mareš Štěpán (1.000/2.000)
Vlach Ondřej (1.000/2.000)

3. kolo
13021. Sokol Nová Paka - Loko Trutnov "B" 26.10.2019 09:00 69:40 (16:12 37:16 53:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
3. kolo, zápas č. 13021

datum: 26.10.2019, 09:00:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:
Jarolímek Otto (2.000/1.000)
Vlach Ondřej (2.000/1.000)

13022. Sokol Nová Paka - Loko Trutnov "B" 26.10.2019 11:00 83:37 (35:8 54:21 66:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
3. kolo, zápas č. 13022

datum: 26.10.2019, 11:00:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:
Vlach Ondřej (2.000/1.000)
Jarolímek Otto (2.000/1.000)

13023. BSK Continental TJ Jičín - kval - BK Loko Trutnov 17.11.2019 11:30 54:31 (12:6 27:10 43:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
3. kolo, zápas č. 13023

datum: 17.11.2019, 11:30:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

13024. BSK Continental TJ Jičín - kval - BK Loko Trutnov 17.11.2019 13:30 73:71 (19:16 36:34 52:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
3. kolo, zápas č. 13024

datum: 17.11.2019, 13:30:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

13025. BK Studánka Pardubice-kval - BLNP 26.10.2019 10:00 121:16 (32:2 53:6 85:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
3. kolo, zápas č. 13025

datum: 26.10.2019, 10:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Chocholoušová Karla (1.000/1.000)
Pletánek Matěj (1.000/1.000)

13026. BK Studánka Pardubice-kval - BLNP 26.10.2019 12:00 115:12 (26:2 43:10 83:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
3. kolo, zápas č. 13026

datum: 26.10.2019, 12:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Pletánek Matěj (1.000/1.000)
Chocholoušová Karla (1.000/1.000)

13027. Sokol Hradec Králové - kval - SK Týniště nad Orlicí 24.11.2019 12:00 159:4 (38:0 72:2 113:2)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
3. kolo, zápas č. 13027

datum: 24.11.2019, 12:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Zima Jan (1.000/3.500)
Baldíková Bára (1.000/1.000)

13028. Sokol Hradec Králové - kval - SK Týniště nad Orlicí 24.11.2019 13:45 197:2 (37:2 80:2 134:2)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
3. kolo, zápas č. 13028

datum: 24.11.2019, 13:45:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Baldíková Bára (1.000/1.000)
Zima Jan (1.000/3.500)

13029. BK NAPOS Vysoká n.L. - Sokol Hradec Králové "B" 22.10.2019 16:00 32:34 (8:6 11:18 23:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
3. kolo, zápas č. 13029

datum: 22.10.2019, 16:00:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Holubová Anežka (1.000/1.000)
(---/---)

13030. BK NAPOS Vysoká n.L. - Sokol Hradec Králové "B" 22.10.2019 17:30 41:39 (6:10 18:18 27:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
3. kolo, zápas č. 13030

datum: 22.10.2019, 17:30:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Holubová Anežka (1.000/1.000)
(---/---)

4. kolo
13031. Loko Trutnov "B" - Sokol Hradec Králové "B" 09.11.2019 09:00 54:65 (14:9 26:20 38:35 50:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
4. kolo, zápas č. 13031

datum: 09.11.2019, 09:00:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Mareš Štěpán (2.500/1.000)
(---/---)

13032. Loko Trutnov "B" - Sokol Hradec Králové "B" 09.11.2019 11:00 33:53 (8:14 19:25 29:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
4. kolo, zápas č. 13032

datum: 09.11.2019, 11:00:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Mareš Štěpán (2.500/1.000)
(---/---)

13033. SK Týniště nad Orlicí - BK NAPOS Vysoká n.L. 09.11.2019 09:30 12:111 (7:18 8:47 8:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
4. kolo, zápas č. 13033

datum: 09.11.2019, 09:30:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Kolář Jaroslav (1.000/1.000)
(---/---)

13034. SK Týniště nad Orlicí - BK NAPOS Vysoká n.L. 09.11.2019 11:30 10:103 (4:23 4:49 5:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
4. kolo, zápas č. 13034

datum: 09.11.2019, 11:30:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Kolář Jaroslav (1.000/1.000)
(---/---)

13035. BLNP - Sokol Hradec Králové - kval 10.11.2019 14:30 4:121 (0:37 4:63 4:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
4. kolo, zápas č. 13035

datum: 10.11.2019, 14:30:00

místo: Sportovní hala ZŠ T.G.M., Lomnice nad Popelkou

rozhodčí:
Jarolímek Otto (1.000/1.000)
(---/---)

13036. BLNP - Sokol Hradec Králové - kval 10.11.2019 16:00 7:160 (1:31 1:83 5:118)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
4. kolo, zápas č. 13036

datum: 10.11.2019, 16:00:00

místo: Sportovní hala ZŠ T.G.M., Lomnice nad Popelkou

rozhodčí:
Jarolímek Otto (1.000/1.000)
(---/---)

13037. BK Loko Trutnov - BK Studánka Pardubice-kval 09.11.2019 13:30 63:45 (10:12 22:28 40:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
4. kolo, zápas č. 13037

datum: 09.11.2019, 13:30:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

13038. BK Loko Trutnov - BK Studánka Pardubice-kval 09.11.2019 15:30 40:51 (5:18 22:26 30:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
4. kolo, zápas č. 13038

datum: 09.11.2019, 15:30:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

13039. Sokol Nová Paka - BSK Continental TJ Jičín - kval 08.11.2019 15:00 49:43 (12:2 24:16 34:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
4. kolo, zápas č. 13039

datum: 08.11.2019, 15:00:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

13040. Sokol Nová Paka - BSK Continental TJ Jičín - kval 08.11.2019 17:00 49:55 (9:13 23:32 33:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
4. kolo, zápas č. 13040

datum: 08.11.2019, 17:00:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

5. kolo
13041. BSK Continental TJ Jičín - kval - Loko Trutnov "B" 23.11.2019 09:00 47:73 (12:13 23:32 37:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
5. kolo, zápas č. 13041

datum: 23.11.2019, 09:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Mareš Štěpán (1.000/2.500)
Vlach Ondřej (1.000/2.000)

13042. BSK Continental TJ Jičín - kval - Loko Trutnov "B" 23.11.2019 11:00 61:52 (17:7 28:30 50:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
5. kolo, zápas č. 13042

datum: 23.11.2019, 11:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Vlach Ondřej (1.000/2.500)
Mareš Štěpán (1.000/2.000)

13043. BK Studánka Pardubice-kval - Sokol Nová Paka 23.11.2019 12:30 50:62 (16:12 28.25 34:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
5. kolo, zápas č. 13043

datum: 23.11.2019, 12:30:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Chocholoušová Karla (1.000/2.000)
Pletánek Matěj (1.500/2.000)

13044. BK Studánka Pardubice-kval - Sokol Nová Paka 23.11.2019 14:15 44:76 (10:26 24:40 41:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
5. kolo, zápas č. 13044

datum: 23.11.2019, 14:15:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Pletánek Matěj (1.000/2.000)
Chocholoušová Karla (1.000/2.000)

13045. Sokol Hradec Králové - kval - BK Loko Trutnov 23.11.2019 09:00 86:27 (20:7 51:11 63:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
5. kolo, zápas č. 13045

datum: 23.11.2019, 09:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Červinková Alžběta (1.000/1.000)
Beran Antonín (1.000/1.000)

13046. Sokol Hradec Králové - kval - BK Loko Trutnov 23.11.2019 10:45 105:13 (31:5 56:9 75:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
5. kolo, zápas č. 13046

datum: 23.11.2019, 10:45:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Beran Antonín (1.000/1.000)
Červinková Alžběta (1.000/1.000)

13047. BK NAPOS Vysoká n.L. - BLNP 23.11.2019 14:15 63:29 (21:10 35:12 45:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
5. kolo, zápas č. 13047

datum: 23.11.2019, 14:15:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Plecháč Vojtěch (1.000/1.000)
(---/---)

13048. BK NAPOS Vysoká n.L. - BLNP 23.11.2019 16:00 86:27 (27:4 42:17 63:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
5. kolo, zápas č. 13048

datum: 23.11.2019, 16:00:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Plecháč Vojtěch (1.000/1.000)
(---/---)

13049. Sokol Hradec Králové "B" - SK Týniště nad Orlicí 08.12.2019 08:30 59:35 (10:11 30:21 46:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
5. kolo, zápas č. 13049

datum: 08.12.2019, 08:30:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Bubeníčková Michaela (1.000/1.000)
Beran Antonín (1.000/1.000)

13050. Sokol Hradec Králové "B" - SK Týniště nad Orlicí 08.12.2019 10:15 50:31 (14:13 26:18 39:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
5. kolo, zápas č. 13050

datum: 08.12.2019, 10:15:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Beran Antonín (1.000/1.000)
Bubeníčková Michaela (1.000/1.000)

6. kolo
13051. Loko Trutnov "B" - SK Týniště nad Orlicí 07.12.2019 09:00 111:17 (32:4 66:5 82:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
6. kolo, zápas č. 13051

datum: 07.12.2019, 09:00:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Mareš Štěpán (1.000/1.000)
(---/---)

13052. Loko Trutnov "B" - SK Týniště nad Orlicí 07.12.2019 11:00 109:16 (29:5 50:11 85:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
6. kolo, zápas č. 13052

datum: 07.12.2019, 11:00:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Mareš Štěpán (1.000/1.000)
(---/---)

13053. BLNP - Sokol Hradec Králové "B" 04.01.2020 10:00 27:65 (5:26 9:44 21:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
6. kolo, zápas č. 13053

datum: 04.01.2020, 10:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Beran Antonín (1.000/1.000)
Hruška Tomáš (1.000/1.000)

13054. BLNP - Sokol Hradec Králové "B" 04.01.2020 12:00 31:63 (4:13 14:30 17:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
6. kolo, zápas č. 13054

datum: 04.01.2020, 12:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Beran Antonín (1.000/1.000)
Hruška Tomáš (1.000/1.000)

13055. BK Loko Trutnov - BK NAPOS Vysoká n.L. 07.12.2019 13:30 61:20 (22:4 38:11 51:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
6. kolo, zápas č. 13055

datum: 07.12.2019, 13:30:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Vlach Ondřej (1.000/1.000)
(---/---)

13056. BK Loko Trutnov - BK NAPOS Vysoká n.L. 07.12.2019 15:30 61:21 (14:10 26:12 49:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
6. kolo, zápas č. 13056

datum: 07.12.2019, 15:30:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Vlach Ondřej (1.000/1.000)
(---/---)

13057. Sokol Nová Paka - Sokol Hradec Králové - kval 07.12.2019 09:00 24:104 (14:12 16:44 22:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
6. kolo, zápas č. 13057

datum: 07.12.2019, 09:00:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:
Jarolímek Otto (1.000/1.000)
(---/---)

13058. Sokol Nová Paka - Sokol Hradec Králové - kval 07.12.2019 11:00 28:98 (10:15 14:47 19:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
6. kolo, zápas č. 13058

datum: 07.12.2019, 11:00:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:
Jarolímek Otto (1.000/1.000)
(---/---)

13059. BSK Continental TJ Jičín - kval - BK Studánka Pardubice-kval 07.12.2019 09:00 74:29 (19:6 39:16 55:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
6. kolo, zápas č. 13059

datum: 07.12.2019, 09:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Vyhlídal Michal (1.000/1.000)
Mareš Jan (1.000/1.000)

13060. BSK Continental TJ Jičín - kval - BK Studánka Pardubice-kval 07.12.2019 11:00 67:39 (21:14 35:24 53:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
6. kolo, zápas č. 13060

datum: 07.12.2019, 11:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Mareš Jan (1.000/1.000)
Vyhlídal Michal (1.000/1.000)

7. kolo
13061. BK Studánka Pardubice-kval - Loko Trutnov "B" 11.01.2020 09:00 53:59 (15:19 27:27 41:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
7. kolo, zápas č. 13061

datum: 11.01.2020, 09:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Foretová Alena (1.000/2.000)
Novotná Klára (1.000/2.000)

13062. BK Studánka Pardubice-kval - Loko Trutnov "B" 11.01.2020 11:00 58:49 (18:12 30:23 45:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
7. kolo, zápas č. 13062

datum: 11.01.2020, 11:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Novotná Klára (1.000/2.500)
Foretová Alena (1.000/2.000)

13063. Sokol Hradec Králové - kval - BSK Continental TJ Jičín - kval 11.01.2020 14:00 53:26 (12:4 30:13 41:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
7. kolo, zápas č. 13063

datum: 11.01.2020, 14:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Polda Tomáš (1.000/1.000)
Michlík Radek (1.000/1.000)

13064. Sokol Hradec Králové - kval - BSK Continental TJ Jičín - kval 11.01.2020 16:00 63:48 (27:13 43:31 48:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
7. kolo, zápas č. 13064

datum: 11.01.2020, 16:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Scholze Štěpán (1.000/1.000)
Bubeníčková Michaela (1.000/1.000)

13065. BK NAPOS Vysoká n.L. - Sokol Nová Paka 11.01.2020 09:00 31:63 (7:11 15:35 27:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
7. kolo, zápas č. 13065

datum: 11.01.2020, 09:00:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Bubeníčková Michaela (1.000/1.000)
(---/---)

13066. BK NAPOS Vysoká n.L. - Sokol Nová Paka 11.01.2020 10:45 35:73 (6:20 19:37 26:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
7. kolo, zápas č. 13066

datum: 11.01.2020, 10:45:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Bubeníčková Michaela (1.000/1.000)
(---/---)

13067. Sokol Hradec Králové "B" - BK Loko Trutnov 11.01.2020 16:30 32:37 (10:10 17:23 26:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
7. kolo, zápas č. 13067

datum: 11.01.2020, 16:30:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

13068. Sokol Hradec Králové "B" - BK Loko Trutnov 11.01.2020 18:15 23:48 (5:9 10:26 21:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
7. kolo, zápas č. 13068

datum: 11.01.2020, 18:15:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

13069. SK Týniště nad Orlicí - BLNP 11.01.2020 13:00 37:65 (7:18 21:37 31:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
7. kolo, zápas č. 13069

datum: 11.01.2020, 13:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Kolář Jaroslav (1.000/1.000)
(---/---)

13070. SK Týniště nad Orlicí - BLNP 11.01.2020 15:00 27:70 (9:16 19:30 25:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
7. kolo, zápas č. 13070

datum: 11.01.2020, 15:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Kolář Jaroslav (1.000/1.000)
(---/---)

8. kolo
13071. Loko Trutnov "B" - BLNP 25.01.2020 09:00 47:38 (13:14 26:24 40:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
8. kolo, zápas č. 13071

datum: 25.01.2020, 09:00:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Mareš Štěpán (2.500/1.000)
Vlach Ondřej (2.000/1.000)

13072. Loko Trutnov "B" - BLNP 25.01.2020 11:00 51:54 (11:16 28:31 43:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
8. kolo, zápas č. 13072

datum: 25.01.2020, 11:00:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Vlach Ondřej (2.500/1.000)
Mareš Štěpán (3.000/1.000)

13073. BK Loko Trutnov - SK Týniště nad Orlicí 09.02.2020 13:30 127:19 (30:4 57:13 85:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
8. kolo, zápas č. 13073

datum: 09.02.2020, 13:30:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Mareš Štěpán (1.000/1.000)
Vlach Ondřej (1.000/1.000)

13074. BK Loko Trutnov - SK Týniště nad Orlicí 09.02.2020 15:30 145:9 (42:0 68:3 113:5)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
8. kolo, zápas č. 13074

datum: 09.02.2020, 15:30:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Vlach Ondřej (1.000/1.000)
Mareš Štěpán (1.000/1.000)

13075. Sokol Nová Paka - Sokol Hradec Králové "B" 25.01.2020 09:00 97:16 (24:6 41:11 72:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
8. kolo, zápas č. 13075

datum: 25.01.2020, 09:00:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

13076. Sokol Nová Paka - Sokol Hradec Králové "B" 25.01.2020 11:00 101:27 (29:7 51:13 84:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
8. kolo, zápas č. 13076

datum: 25.01.2020, 11:00:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

13077. BSK Continental TJ Jičín - kval - BK NAPOS Vysoká n.L. 25.01.2020 09:30 81:31 (22:12 35:21 59:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
8. kolo, zápas č. 13077

datum: 25.01.2020, 09:30:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Jarolímek Otto (1.000/1.000)
(---/---)

13078. BSK Continental TJ Jičín - kval - BK NAPOS Vysoká n.L. 25.01.2020 11:30 76:33 (20:0 45:9 59:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
8. kolo, zápas č. 13078

datum: 25.01.2020, 11:30:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Jarolímek Otto (1.000/1.000)
(---/---)

13079. BK Studánka Pardubice-kval - Sokol Hradec Králové - kval 25.01.2020 12:30 20:88 (8:14 8:42 14:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
8. kolo, zápas č. 13079

datum: 25.01.2020, 12:30:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Holubová Anežka (1.000/1.000)
Táborský Zdeněk (1.000/1.000)

13080. BK Studánka Pardubice-kval - Sokol Hradec Králové - kval 25.01.2020 14:15 30:97 (11:29 11:53 26:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
8. kolo, zápas č. 13080

datum: 25.01.2020, 14:15:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Nývltová Eva (1.000/1.000)
(---/---)

9. kolo
13081. Sokol Hradec Králové - kval - Loko Trutnov "B" 23.02.2020 15:00 114:19 (28:2 48:6 85:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
9. kolo, zápas č. 13081

datum: 23.02.2020, 15:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Brandejs Tomáš (1.000/1.000)
Beran Antonín (1.000/1.000)

13082. Sokol Hradec Králové - kval - Loko Trutnov "B" 23.02.2020 16:45 121:14 (25:2 53:8 87:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
9. kolo, zápas č. 13082

datum: 23.02.2020, 16:45:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Beran Antonín (1.000/1.000)
Brandejs Tomáš (1.000/1.000)

13083. BK NAPOS Vysoká n.L. - BK Studánka Pardubice-kval 08.02.2020 08:30 74:29 (29:6 45:17 60:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
9. kolo, zápas č. 13083

datum: 08.02.2020, 08:30:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Bubeníčková Michaela (1.000/1.000)
(---/---)

13084. BK NAPOS Vysoká n.L. - BK Studánka Pardubice-kval 08.02.2020 10:15 52:44 (18:9 30:19 48:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
9. kolo, zápas č. 13084

datum: 08.02.2020, 10:15:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Bubeníčková Michaela (1.000/1.000)
(---/---)

13085. Sokol Hradec Králové "B" - BSK Continental TJ Jičín - kval 08.02.2020 09:00 45:61 (13:14 21:38 33:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
9. kolo, zápas č. 13085

datum: 08.02.2020, 09:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
(---/---)
Beran Antonín (1.000/1.000)

13086. Sokol Hradec Králové "B" - BSK Continental TJ Jičín - kval 08.02.2020 11:00 43:42 (9:16 23:21 31:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
9. kolo, zápas č. 13086

datum: 08.02.2020, 11:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Beran Antonín (1.000/1.000)
(---/---)

13087. SK Týniště nad Orlicí - Sokol Nová Paka 18.01.2020 10:00 18:106 (6:28 10:50 17:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
9. kolo, zápas č. 13087

datum: 18.01.2020, 10:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

13088. SK Týniště nad Orlicí - Sokol Nová Paka 18.01.2020 12:00 43:104 (13:19 19:49 27:85)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
9. kolo, zápas č. 13088

datum: 18.01.2020, 12:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

13089. BLNP - BK Loko Trutnov 08.02.2020 09:00 29:74 (3:13 7:28 15:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
9. kolo, zápas č. 13089

datum: 08.02.2020, 09:00:00

místo: Sportovní hala ZŠ T.G.M., Lomnice nad Popelkou

rozhodčí:
Jarolímek Otto (1.000/1.000)
(---/---)

13090. BLNP - BK Loko Trutnov 08.02.2020 11:00 29:54 (5:20 11:30 20:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 sever
9. kolo, zápas č. 13090

datum: 08.02.2020, 11:00:00

místo: Sportovní hala ZŠ T.G.M., Lomnice nad Popelkou

rozhodčí:
Jarolímek Otto (1.000/1.000)
(---/---)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.