image

nejmladší minižáci U11 / Oblasti / ročník 2019/20 / Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 / jih


tabulka
1. BK Pardubice 16 16 0 1486:373 32
2. BK Přelouč 16 13 3 1295:540 29
3. ADFORS Basket Litomyšl 16 11 5 1052:741 27
4. Basketbal TJ Svitavy 16 10 6 1033:690 26
5. BK Ústí nad Orlicí 16 8 8 738:927 24
6. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 16 8 8 682:929 24
7. BK Studánka Pardubice 16 3 13 591:1134 19
8. Sokol Hradec Králové "B" 16 3 13 531:1181 19
9. SŠB Pardubice 16 0 16 379:1272 16
1. kolo
11251. BK Pardubice - BK Studánka Pardubice 12.10.2019 08:30 108:9 (30:2 56:3 95:3)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 jih
1. kolo, zápas č. 11251

datum: 12.10.2019, 08:30:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Foretová Alena ()
Táborský Zdeněk ()

11252. BK Pardubice - BK Studánka Pardubice 12.10.2019 10:00 62:28 (26:6 38:20 56:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 jih
1. kolo, zápas č. 11252

datum: 12.10.2019, 10:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Novotná Klára ()
Foretová Alena ()

11253. ADFORS Basket Litomyšl - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 13.10.2019 13:30 38:50 (11:10 27:27 35:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 jih
1. kolo, zápas č. 11253

datum: 13.10.2019, 13:30:00

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Sádovský Matěj ()
()

11254. ADFORS Basket Litomyšl - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 13.10.2019 15:00 32:41 (4:10 16:26 22:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 jih
1. kolo, zápas č. 11254

datum: 13.10.2019, 15:00:00

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Sádovský Matěj ()
()

11257. Basketbal TJ Svitavy - Sokol Hradec Králové "B" 12.10.2019 09:00 93:13 (22:2 55:6 81:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 jih
1. kolo, zápas č. 11257

datum: 12.10.2019, 09:00:00

místo: ZŠ Felberova, Svitavy

rozhodčí:
Němec Karel ()
()

11258. Basketbal TJ Svitavy - Sokol Hradec Králové "B" 12.10.2019 11:00 82:15 (12:3 34:7 54:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 jih
1. kolo, zápas č. 11258

datum: 12.10.2019, 11:00:00

místo: ZŠ Felberova, Svitavy

rozhodčí:
Němec Karel ()
()

11259. BK Ústí nad Orlicí - BK Přelouč 12.10.2019 09:00 27:63 (10:17 17:38 22:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 jih
1. kolo, zápas č. 11259

datum: 12.10.2019, 09:00:00

místo: Sportovní hala SOŠ, Ústí nad Orlicí

rozhodčí:
Šaldová Zuzana ()
()

11260. BK Ústí nad Orlicí - BK Přelouč 12.10.2019 10:45 33:92 (9:24 15:43 21:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 jih
1. kolo, zápas č. 11260

datum: 12.10.2019, 10:45:00

místo: Sportovní hala SOŠ, Ústí nad Orlicí

rozhodčí:
Šaldová Zuzana ()
()

2. kolo
11261. BK Studánka Pardubice - BK Ústí nad Orlicí 27.10.2019 09:00 47:66 (6:20 20:35 32:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 jih
2. kolo, zápas č. 11261

datum: 27.10.2019, 09:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Foretová Alena ()
Holubová Anežka ()

11262. BK Studánka Pardubice - BK Ústí nad Orlicí 27.10.2019 11:00 41:83 (10:27 18:45 26:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 jih
2. kolo, zápas č. 11262

datum: 27.10.2019, 11:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Holubová Anežka ()
Foretová Alena ()

11263. Sokol Hradec Králové "B" - BK Přelouč 24.10.2019 16:45 3:101 (0:14 2:39 3:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 jih
2. kolo, zápas č. 11263

datum: 24.10.2019, 16:45:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Michlík Radek ()
Zima Jan ()

11264. Sokol Hradec Králové "B" - BK Přelouč 24.10.2019 18:15 21:98 (5:30 15:48 15:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 jih
2. kolo, zápas č. 11264

datum: 24.10.2019, 18:15:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Michlík Radek ()
Zima Jan ()

11267. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - SŠB Pardubice 25.10.2019 17:00 55:34 (22:3 29:13 45:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 jih
2. kolo, zápas č. 11267

datum: 25.10.2019, 17:00:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Duben Tomáš ()
Zvancigerová Michaela ()

11268. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - SŠB Pardubice 25.10.2019 19:00 72:26 (19:10 37:16 51:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 jih
2. kolo, zápas č. 11268

datum: 25.10.2019, 19:00:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Duben Tomáš ()
Zvancigerová Michaela ()

11269. BK Pardubice - ADFORS Basket Litomyšl 26.10.2019 09:00 44:28 (6:12 16:14 32:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 jih
2. kolo, zápas č. 11269

datum: 26.10.2019, 09:00:00

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Sádovský Matěj ()
()

11270. BK Pardubice - ADFORS Basket Litomyšl 26.10.2019 10:45 72:34 (18:9 32:21 57:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 jih
2. kolo, zápas č. 11270

datum: 26.10.2019, 10:45:00

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Sádovský Matěj ()
()

3. kolo
11271. ADFORS Basket Litomyšl - BK Studánka Pardubice 10.11.2019 13:30 84:38 (27:0 39:18 69:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 jih
3. kolo, zápas č. 11271

datum: 10.11.2019, 13:30:00

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Sádovský Matěj ()
()

11272. ADFORS Basket Litomyšl - BK Studánka Pardubice 10.11.2019 15:00 87:32 (14:10 43:14 65:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 jih
3. kolo, zápas č. 11272

datum: 10.11.2019, 15:00:00

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Sádovský Matěj ()
()

11273. SŠB Pardubice - BK Pardubice 09.11.2019 09:30 15:89 (2:26 2:60 6:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 jih
3. kolo, zápas č. 11273

datum: 09.11.2019, 09:30:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Holubová Anežka ()
Pletánek Matěj ()

11274. SŠB Pardubice - BK Pardubice 09.11.2019 11:30 15:106 (3:24 3:58 9:84)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 jih
3. kolo, zápas č. 11274

datum: 09.11.2019, 11:30:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Pletánek Matěj ()
Holubová Anežka ()

11275. Basketbal TJ Svitavy - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.11.2019 10:00 41:34 (13:8 23:15 31:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 jih
3. kolo, zápas č. 11275

datum: 09.11.2019, 10:00:00

místo: ZŠ Felberova, Svitavy

rozhodčí:
Němec Karel ()
()

11276. Basketbal TJ Svitavy - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.11.2019 12:00 70:29 (18:9 39:18 49:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 jih
3. kolo, zápas č. 11276

datum: 09.11.2019, 12:00:00

místo: ZŠ Felberova, Svitavy

rozhodčí:
Němec Karel ()
()

11279. BK Ústí nad Orlicí - Sokol Hradec Králové "B" 10.11.2019 09:00 60:20 (13:0 30:7 48:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 jih
3. kolo, zápas č. 11279

datum: 10.11.2019, 09:00:00

místo: Hala SUŠP, Zahradní ul., Ústí nad Orlicí

rozhodčí:
Šaldová Zuzana ()
()

11280. BK Ústí nad Orlicí - Sokol Hradec Králové "B" 10.11.2019 10:45 61:28 (21:2 33:8 45:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 jih
3. kolo, zápas č. 11280

datum: 10.11.2019, 10:45:00

místo: Hala SUŠP, Zahradní ul., Ústí nad Orlicí

rozhodčí:
Šaldová Zuzana ()
()

4. kolo
11281. BK Studánka Pardubice - Sokol Hradec Králové "B" 24.11.2019 09:00 52:67 (9:18 24:42 29:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 jih
4. kolo, zápas č. 11281

datum: 24.11.2019, 09:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Chocholoušová Karla ()
Nývltová Markéta ()

11282. BK Studánka Pardubice - Sokol Hradec Králové "B" 24.11.2019 10:45 76:43 (17:16 41:24 59:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 jih
4. kolo, zápas č. 11282

datum: 24.11.2019, 10:45:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Nývltová Markéta ()
Chocholoušová Karla ()

11285. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - BK Přelouč 23.11.2019 09:00 21:98 (3:18 12:45 13:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 jih
4. kolo, zápas č. 11285

datum: 23.11.2019, 09:00:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Dubnová Lucie ()
Krajcigrová Adéla ()

11286. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - BK Přelouč 23.11.2019 10:45 16:89 (6:19 11:40 16:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 jih
4. kolo, zápas č. 11286

datum: 23.11.2019, 10:45:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Krajcigrová Adéla ()
Dubnová Lucie ()

11287. BK Pardubice - Basketbal TJ Svitavy 24.11.2019 12:00 64:43 (23:8 46:15 54:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 jih
4. kolo, zápas č. 11287

datum: 24.11.2019, 12:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Beran Antonín ()
Pletánek Matěj ()

11288. BK Pardubice - Basketbal TJ Svitavy 24.11.2019 13:30 83:37 (11:11 50:15 62:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 jih
4. kolo, zápas č. 11288

datum: 24.11.2019, 13:30:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Vlach Ondřej ()
Hruška Tomáš ()

11289. ADFORS Basket Litomyšl - SŠB Pardubice 24.11.2019 09:00 111:32 (22:12 52:20 78:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 jih
4. kolo, zápas č. 11289

datum: 24.11.2019, 09:00:00

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
()
()

11290. ADFORS Basket Litomyšl - SŠB Pardubice 24.11.2019 10:45 108:16 (30:0 55:4 85:9)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 jih
4. kolo, zápas č. 11290

datum: 24.11.2019, 10:45:00

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
()
()

5. kolo
11291. SŠB Pardubice - BK Studánka Pardubice 05.12.2019 15:45 24:53 (6:11 11:27 17:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 jih
5. kolo, zápas č. 11291

datum: 05.12.2019, 15:45:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Chocholoušová Karla ()
()

11292. SŠB Pardubice - BK Studánka Pardubice 12.12.2019 15:45 25:47 (8:10 12:19 19:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 jih
5. kolo, zápas č. 11292

datum: 12.12.2019, 15:45:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
()
()

11293. Basketbal TJ Svitavy - ADFORS Basket Litomyšl 08.12.2019 09:00 49:76 (13:30 27:45 43:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 jih
5. kolo, zápas č. 11293

datum: 08.12.2019, 09:00:00

místo: ZŠ Felberova, Svitavy

rozhodčí:
()
()

11294. Basketbal TJ Svitavy - ADFORS Basket Litomyšl 08.12.2019 11:00 45:53 (16:5 24:20 30:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 jih
5. kolo, zápas č. 11294

datum: 08.12.2019, 11:00:00

místo: ZŠ Felberova, Svitavy

rozhodčí:
()
()

11295. BK Přelouč - BK Pardubice 08.12.2019 16:30 27:74 (6:19 15:41 24:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 jih
5. kolo, zápas č. 11295

datum: 08.12.2019, 16:30:00

místo: Sportovní hala Přelouč, Přelouč

rozhodčí:
Schmidt David ()
Novotná Klára ()

11296. BK Přelouč - BK Pardubice 08.12.2019 18:00 38:90 (11:25 18:51 26:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 jih
5. kolo, zápas č. 11296

datum: 08.12.2019, 18:00:00

místo: Sportovní hala Přelouč, Přelouč

rozhodčí:
Novotná Klára ()
Schmidt David ()

11297. BK Ústí nad Orlicí - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 08.12.2019 10:00 44:34 (14:7 21:10 31:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 jih
5. kolo, zápas č. 11297

datum: 08.12.2019, 10:00:00

místo: Hala SUŠP, Zahradní ul., Ústí nad Orlicí

rozhodčí:
Šaldová Zuzana ()
()

11298. BK Ústí nad Orlicí - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 08.12.2019 11:45 60:30 (12:4 32:8 45:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 jih
5. kolo, zápas č. 11298

datum: 08.12.2019, 11:45:00

místo: Hala SUŠP, Zahradní ul., Ústí nad Orlicí

rozhodčí:
Šaldová Zuzana ()
()

6. kolo
11303. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Hradec Králové "B" 11.01.2020 10:00 56:48 (17:9 31:24 47:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 jih
6. kolo, zápas č. 11303

datum: 11.01.2020, 10:00:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Duben Tomáš ()
Dubnová Lucie ()

11304. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Hradec Králové "B" 11.01.2020 11:45 53:52 (12:11 25:27 40:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 jih
6. kolo, zápas č. 11304

datum: 11.01.2020, 11:45:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Dubnová Lucie ()
Duben Tomáš ()

11305. BK Pardubice - BK Ústí nad Orlicí 12.01.2020 13:00 93:23 (20:7 50:15 65:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 jih
6. kolo, zápas č. 11305

datum: 12.01.2020, 13:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Novotná Klára ()
Táborský Zdeněk ()

11306. BK Pardubice - BK Ústí nad Orlicí 12.01.2020 15:00 121:18 (30:5 61:6 91:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 jih
6. kolo, zápas č. 11306

datum: 12.01.2020, 15:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Táborský Zdeněk ()
Holubová Anežka ()

11307. ADFORS Basket Litomyšl - BK Přelouč 12.01.2020 09:30 68:52 (18:9 34:21 46:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 jih
6. kolo, zápas č. 11307

datum: 12.01.2020, 09:30:00

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Martiník Matěj ()
Sádovský Matěj ()

11308. ADFORS Basket Litomyšl - BK Přelouč 12.01.2020 11:15 22:108 (10:22 16:54 21:82)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 jih
6. kolo, zápas č. 11308

datum: 12.01.2020, 11:15:00

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Martiník Matěj ()
Sádovský Matěj ()

11309. SŠB Pardubice - Basketbal TJ Svitavy 12.01.2020 09:30 24:90 (7:25 11:45 20:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 jih
6. kolo, zápas č. 11309

datum: 12.01.2020, 09:30:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Knol Matyáš ()
Chocholoušová Karla ()

11310. SŠB Pardubice - Basketbal TJ Svitavy 12.01.2020 11:30 18:111 (8:13 14:49 16:81)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 jih
6. kolo, zápas č. 11310

datum: 12.01.2020, 11:30:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Chocholoušová Karla ()
Knol Matyáš ()

7. kolo
11311. Basketbal TJ Svitavy - BK Studánka Pardubice 26.01.2020 09:00 62:29 (14:10 27:12 47:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 jih
7. kolo, zápas č. 11311

datum: 26.01.2020, 09:00:00

místo: ZŠ Felberova, Svitavy

rozhodčí:
Jaroš Milan ()
Cejp Ladislav ()

11312. Basketbal TJ Svitavy - BK Studánka Pardubice 26.01.2020 11:00 93:28 (20:10 46:12 71:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 jih
7. kolo, zápas č. 11312

datum: 26.01.2020, 11:00:00

místo: ZŠ Felberova, Svitavy

rozhodčí:
Cejp Ladislav ()
Jaroš Milan ()

11313. BK Přelouč - SŠB Pardubice 26.01.2020 09:00 106:6 (24:0 52:0 72:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 jih
7. kolo, zápas č. 11313

datum: 26.01.2020, 09:00:00

místo: Sportovní hala Přelouč, Přelouč

rozhodčí:
Schmidt David ()
Novotná Klára ()

11314. BK Přelouč - SŠB Pardubice 26.01.2020 11:00 100:16 (21:2 48:10 74:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 jih
7. kolo, zápas č. 11314

datum: 26.01.2020, 11:00:00

místo: Sportovní hala Přelouč, Přelouč

rozhodčí:
Novotná Klára ()
Schmidt David ()

11315. BK Ústí nad Orlicí - ADFORS Basket Litomyšl 26.01.2020 09:00 36:69 (12:12 15:35 22:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 jih
7. kolo, zápas č. 11315

datum: 26.01.2020, 09:00:00

místo: Hala SUŠP, Zahradní ul., Ústí nad Orlicí

rozhodčí:
Šaldová Zuzana ()
()

11316. BK Ústí nad Orlicí - ADFORS Basket Litomyšl 26.01.2020 10:45 49:101 (12:27 21:55 29:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 jih
7. kolo, zápas č. 11316

datum: 26.01.2020, 10:45:00

místo: Hala SUŠP, Zahradní ul., Ústí nad Orlicí

rozhodčí:
Šaldová Zuzana ()
()

11317. Sokol Hradec Králové "B" - BK Pardubice 26.01.2020 12:00 15:118 (2:32 4:58 11:96)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 jih
7. kolo, zápas č. 11317

datum: 26.01.2020, 12:00:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Havrda Martin ()
Baldíková Bára ()

11318. Sokol Hradec Králové "B" - BK Pardubice 26.01.2020 13:45 11:118 (2:32 4:64 9:98)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 jih
7. kolo, zápas č. 11318

datum: 26.01.2020, 13:45:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Baldíková Bára ()
Havrda Martin ()

8. kolo
11321. BK Studánka Pardubice - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.02.2020 09:00 33:73 (15:22 22:41 25:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 jih
8. kolo, zápas č. 11321

datum: 09.02.2020, 09:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Pačovský Jan ()
Táborský Zdeněk ()

11322. BK Studánka Pardubice - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.02.2020 11:00 20:86 (4:27 14:46 16:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 jih
8. kolo, zápas č. 11322

datum: 09.02.2020, 11:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Táborský Zdeněk ()
Pačovský Jan ()

11325. ADFORS Basket Litomyšl - Sokol Hradec Králové "B" 22.02.2020 09:00 75:33 (20:6 36:13 65:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 jih
8. kolo, zápas č. 11325

datum: 22.02.2020, 09:00:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Hruška Tomáš ()
Novotná Klára ()

11326. ADFORS Basket Litomyšl - Sokol Hradec Králové "B" 22.02.2020 10:45 66:44 (14:15 32:25 50:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 jih
8. kolo, zápas č. 11326

datum: 22.02.2020, 10:45:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Novotná Klára ()
Hruška Tomáš ()

11327. SŠB Pardubice - BK Ústí nad Orlicí 22.02.2020 15:00 37:54 (4:13 21:23 29:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 jih
8. kolo, zápas č. 11327

datum: 22.02.2020, 15:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Nývltová Eva ()
()

11328. SŠB Pardubice - BK Ústí nad Orlicí 22.02.2020 17:00 19:52 (2:10 6:20 10:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 jih
8. kolo, zápas č. 11328

datum: 22.02.2020, 17:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Nývltová Eva ()
()

11329. Basketbal TJ Svitavy - BK Přelouč 08.02.2020 12:00 52:73 (12:15 26:31 34:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 jih
8. kolo, zápas č. 11329

datum: 08.02.2020, 12:00:00

místo: ZŠ Felberova, Svitavy

rozhodčí:
()
()

11330. Basketbal TJ Svitavy - BK Přelouč 08.02.2020 13:30 33:79 (6:20 14:34 31:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 jih
8. kolo, zápas č. 11330

datum: 08.02.2020, 13:30:00

místo: ZŠ Felberova, Svitavy

rozhodčí:
()
()

9. kolo
11331. BK Přelouč - BK Studánka Pardubice 23.02.2020 15:30 92:39 (26:4 46:11 70:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 jih
9. kolo, zápas č. 11331

datum: 23.02.2020, 15:30:00

místo: Sportovní hala Přelouč, Přelouč

rozhodčí:
Novotná Klára ()
Knol Matyáš ()

11332. BK Přelouč - BK Studánka Pardubice 23.02.2020 16:45 79:19 (22:2 38:11 63:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 jih
9. kolo, zápas č. 11332

datum: 23.02.2020, 16:45:00

místo: Sportovní hala Přelouč, Přelouč

rozhodčí:
Knol Matyáš ()
Novotná Klára ()

11333. BK Ústí nad Orlicí - Basketbal TJ Svitavy 23.02.2020 09:00 33:66 (5:14 15:36 27:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 jih
9. kolo, zápas č. 11333

datum: 23.02.2020, 09:00:00

místo: Hala SUŠP, Zahradní ul., Ústí nad Orlicí

rozhodčí:
Jaroš Milan ()
Cejp Ladislav ()

11334. BK Ústí nad Orlicí - Basketbal TJ Svitavy 23.02.2020 10:45 39:66 (7:12 16:40 30:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 jih
9. kolo, zápas č. 11334

datum: 23.02.2020, 10:45:00

místo: Hala SUŠP, Zahradní ul., Ústí nad Orlicí

rozhodčí:
Cejp Ladislav ()
Jaroš Milan ()

11335. Sokol Hradec Králové "B" - SŠB Pardubice 23.02.2020 12:30 46:38 (11:12 23:22 32:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 jih
9. kolo, zápas č. 11335

datum: 23.02.2020, 12:30:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Hruška Tomáš ()
Svoboda Karel ()

11336. Sokol Hradec Králové "B" - SŠB Pardubice 23.02.2020 14:15 72:34 (30:12 44:18 52:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 jih
9. kolo, zápas č. 11336

datum: 23.02.2020, 14:15:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Svoboda Karel ()
Hruška Tomáš ()

11339. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - BK Pardubice 22.02.2020 09:00 22:127 (10:35 14:62 97:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 jih
9. kolo, zápas č. 11339

datum: 22.02.2020, 09:00:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
()
Krajcigrová Adéla ()

11340. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - BK Pardubice 22.02.2020 10:45 10:117 (0:39 0:64 0:101)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 jih
9. kolo, zápas č. 11340

datum: 22.02.2020, 10:45:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Krajcigrová Adéla ()
()

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

HomeCredit

HomeCredit
Společnost Home Credit a. s. je českou nebankovní institucí, která se specializuje na spotřebitelské financování. Poskytuje je zejména formou nákupu na splátky, úvěrových či kreditních karet či hotovostních úvěrů. www.homecredit.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC