image

ženy / Oblasti / ročník 2019/20 / Východočeská liga žen / základní


tabulka
1. Sokol Hradec Králové "B" 19 18 1 1519:814 37
2. BK NAPOS Vysoká n.L. 18 14 4 1103:885 30
3. Loko Trutnov "B" 18 12 6 1139:966 30
4. BK Přelouč 18 11 7 1209:1085 29
5. TJ Pardubičky 18 11 7 1164:1099 29
6. SK Týniště nad Orlicí 19 7 12 1102:1176 26
7. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 18 7 11 1114:1212 25
8. Sokol Nová Paka 18 6 12 1003:1118 24
9. BSK TJ Jičín 18 6 12 1018:1206 24
10. TJ Sokol Stěžery 18 4 14 866:1224 22
11. SŠB Pardubice 18 4 14 914:1366 22
1. kolo
501. BSK TJ Jičín - TJ Sokol Stěžery 14.12.2019 18:00 71:38 (13:11 27:14 45:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
1. kolo, zápas č. 501

datum: 14.12.2019, 18:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Jarolímek Otto (1.000/1.000)
Lukeš Libor (1.000/1.000)

502. Sokol Hradec Králové "B" - SK Týniště nad Orlicí 03.12.2019 19:45 84:51 (16:10 42:19 58:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
1. kolo, zápas č. 502

datum: 03.12.2019, 19:45:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Chocholoušová Karla (1.500/1.000)
Polda Tomáš (1.500/1.000)

503. SŠB Pardubice - TJ Pardubičky 06.12.2019 17:10 39:78 (13:22 23:38 32:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
1. kolo, zápas č. 503

datum: 06.12.2019, 17:10:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Chocholoušová Karla (1.500/1.000)
Cibulka Radek (2.000/1.000)

504. Loko Trutnov "B" - Sokol Nová Paka 11.01.2020 11:00 51:39 (16:10 29:24 43:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
1. kolo, zápas č. 504

datum: 11.01.2020, 11:00:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Scholze Štěpán (1.000/1.500)
Plecháč Vojtěch (1.000/1.500)

505. BK Přelouč - BK NAPOS Vysoká n.L. 13.12.2019 19:00 49:63 (4:11 18:30 35:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
1. kolo, zápas č. 505

datum: 13.12.2019, 19:00:00

místo: Sportovní hala Přelouč, Přelouč

rozhodčí:
Schmidt David (1.000/1.000)
Chocholoušová Karla (1.000/1.000)

2. kolo
506. BSK TJ Jičín - BK Přelouč 05.10.2019 18:00 59:74 (17:18 33:39 44:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
2. kolo, zápas č. 506

datum: 05.10.2019, 18:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Brandejs Tomáš (1.000/1.000)
Kolář Jaroslav (1.000/2.500)

*507. TJ Sokol Stěžery - BK NAPOS Vysoká n.L. 05.10.2019 18:30 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
2. kolo, zápas č. 507

datum: 05.10.2019, 18:30:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Kmošek Jakub (1.000/1.000)
Doubková Tereza (1.000/1.000)

508. Sokol Hradec Králové "B" - Loko Trutnov "B" 05.10.2019 19:00 58:52 (11:12 27:25 36:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
2. kolo, zápas č. 508

datum: 05.10.2019, 19:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Zima Jan (3.000/1.000)
Nývltová Eva (3.000/1.000)

509. SK Týniště nad Orlicí - Sokol Nová Paka 05.10.2019 08:30 56:74 (8:24 20:41 33:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
2. kolo, zápas č. 509

datum: 05.10.2019, 08:30:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Kohout Marek (1.500/1.000)
Černohorský Marek (1.500/1.000)

510. SŠB Pardubice - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 05.10.2019 15:00 33:67 (4:25 12:45 22:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
2. kolo, zápas č. 510

datum: 05.10.2019, 15:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Zima Jan (2.000/1.000)
Bubeníčková Michaela (2.000/1.500)

3. kolo
*511. BSK TJ Jičín - BK NAPOS Vysoká n.L. 06.10.2019 11:30 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
3. kolo, zápas č. 511

datum: 06.10.2019, 11:30:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Polda Tomáš (1.000/1.000)
Nývltová Markéta (1.000/1.000)

512. TJ Sokol Stěžery - BK Přelouč 06.10.2019 10:00 55:73 (13:18 26:34 37:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
3. kolo, zápas č. 512

datum: 06.10.2019, 10:00:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Chocholoušová Karla (1.000/1.000)
Doubková Tereza (1.000/1.000)

513. Sokol Hradec Králové "B" - Sokol Nová Paka 06.10.2019 15:00 58:34 (12:12 23:16 42:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
3. kolo, zápas č. 513

datum: 06.10.2019, 15:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Havrda Martin (2.500/1.500)
Plecháč Vojtěch (2.500/2.000)

514. SK Týniště nad Orlicí - Loko Trutnov "B" 04.10.2019 19:30 60:74 (17:15 29:39 48:53 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
3. kolo, zápas č. 514

datum: 04.10.2019, 19:30:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Brandejs Tomáš (1.000/1.000)
Kohout Marek (1.000/1.000)

515. TJ Pardubičky - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 06.10.2019 09:00 63:48 (20:13 32:18 48:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
3. kolo, zápas č. 515

datum: 06.10.2019, 09:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Holubová Anežka (1.000/4.000)
Černohorský Marek (1.000/2.000)

4. kolo
516. BK Přelouč - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 19.10.2019 10:00 76:78 (17:21 33:43 45:51 66:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
4. kolo, zápas č. 516

datum: 19.10.2019, 10:00:00

místo: Sportovní hala Přelouč, Přelouč

rozhodčí:
Černohorský Marek (2.000/1.500)
Schmidt David (2.000/1.500)

517. Loko Trutnov "B" - SŠB Pardubice 19.10.2019 16:15 85:55 (19:11 40:26 58:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
4. kolo, zápas č. 517

datum: 19.10.2019, 16:15:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Zima Jan (1.000/2.000)
Cibulka Radek (1.000/2.000)

518. Sokol Nová Paka - TJ Pardubičky 19.10.2019 16:00 65:56 (14:7 35:24 47:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
4. kolo, zápas č. 518

datum: 19.10.2019, 16:00:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:
Michlík Radek (1.500/1.000)
Brandejs Tomáš (1.500/1.000)

519. BSK TJ Jičín - Sokol Hradec Králové "B" 19.10.2019 17:00 46:80 (7:24 18:39 38:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
4. kolo, zápas č. 519

datum: 19.10.2019, 17:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Jarolímek Otto (1.000/2.500)
Lukeš Libor (1.000/2.500)

520. TJ Sokol Stěžery - SK Týniště nad Orlicí 19.10.2019 13:00 36:71 (9:20 17:38 23:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
4. kolo, zápas č. 520

datum: 19.10.2019, 13:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Němec Karel (1.000/1.500)
Jaroš Milan (1.000/1.500)

5. kolo
521. BK NAPOS Vysoká n.L. - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 20.10.2019 09:00 78:52 (26:14 48:22 62:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
5. kolo, zápas č. 521

datum: 20.10.2019, 09:00:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Hartig Lukáš (1.000/1.000)
Frátrik Josef (1.000/1.000)

522. Loko Trutnov "B" - TJ Pardubičky 20.10.2019 09:30 57:34 (19:4 32:12 42:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
5. kolo, zápas č. 522

datum: 20.10.2019, 09:30:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Polda Tomáš (1.000/1.000)
Brandejs Tomáš (1.000/1.000)

523. Sokol Nová Paka - SŠB Pardubice 20.10.2019 09:00 72:48 (23:8 36:15 51:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
5. kolo, zápas č. 523

datum: 20.10.2019, 09:00:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:
Zima Jan (2.000/2.000)
Dočkal Petr (2.000/2.000)

524. BSK TJ Jičín - SK Týniště nad Orlicí 20.10.2019 10:00 69:55 (13:13 27:27 47:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
5. kolo, zápas č. 524

datum: 20.10.2019, 10:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Michlík Radek (1.000/1.500)
Holubová Anežka (1.000/1.500)

525. TJ Sokol Stěžery - Sokol Hradec Králové "B" 20.10.2019 11:00 37:98 (11:23 18:54 28:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
5. kolo, zápas č. 525

datum: 20.10.2019, 11:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Kolář Jaroslav (1.000/2.500)
Vyhlídal Michal (1.000/2.500)

6. kolo
526. Sokol Hradec Králové "B" - BK Přelouč 02.11.2019 11:00 76:42 (18:10 33:24 56:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
6. kolo, zápas č. 526

datum: 02.11.2019, 11:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Jiříček Petr (3.000/2.000)
Doubková Tereza (3.000/2.000)

527. SK Týniště nad Orlicí - BK NAPOS Vysoká n.L. 02.11.2019 09:00 52:54 (12:10 22:18 34:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
6. kolo, zápas č. 527

datum: 02.11.2019, 09:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Brandejs Tomáš (1.000/1.000)
Kohout Marek (1.000/1.000)

528. SŠB Pardubice - BSK TJ Jičín 02.11.2019 17:00 60:88 (19:23 38:43 49:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
6. kolo, zápas č. 528

datum: 02.11.2019, 17:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Doubková Tereza (2.500/1.000)
Jiříček Petr (2.000/1.000)

529. TJ Pardubičky - TJ Sokol Stěžery 02.11.2019 09:00 74:47 (18:8 38:22 55:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
6. kolo, zápas č. 529

datum: 02.11.2019, 09:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Kašpar Tomáš (1.000/1.000)
Polda Tomáš (1.000/1.000)

530. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Loko Trutnov "B" 02.11.2019 17:00 56:65 (19:18 28:37 40:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
6. kolo, zápas č. 530

datum: 02.11.2019, 17:00:00

místo: Hala TJ, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Fikarová Žaneta (1.000/1.000)
Krajcigr Jan (1.000/1.000)

7. kolo
531. Sokol Hradec Králové "B" - BK NAPOS Vysoká n.L. 03.11.2019 13:30 61:42 (17:8 37:22 45:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
7. kolo, zápas č. 531

datum: 03.11.2019, 13:30:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Doubková Tereza (2.500/1.000)
Mareš Štěpán (2.500/1.000)

532. SK Týniště nad Orlicí - BK Přelouč 03.11.2019 09:00 55:50 (12:17 30:34 45:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
7. kolo, zápas č. 532

datum: 03.11.2019, 09:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Svoboda Karel (1.500/2.000)
Brandejs Tomáš (1.500/1.500)

533. SŠB Pardubice - TJ Sokol Stěžery 03.11.2019 10:00 51:71 (17:12 32:29 42:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
7. kolo, zápas č. 533

datum: 03.11.2019, 10:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Kašpar Tomáš (2.500/1.000)
Holubová Anežka (2.500/1.000)

534. TJ Pardubičky - BSK TJ Jičín 03.11.2019 09:00 69:59 (13:22 33:38 52:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
7. kolo, zápas č. 534

datum: 03.11.2019, 09:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Černohorský Marek (1.000/1.000)
Bubeníčková Michaela (1.000/1.000)

535. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Nová Paka 03.11.2019 10:00 72:68 (20:10 39:27 52:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
7. kolo, zápas č. 535

datum: 03.11.2019, 10:00:00

místo: Hala TJ, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Krajcigr Jan (1.000/1.500)
Fikarová Žaneta (1.000/1.500)

8. kolo
536. BK Přelouč - Loko Trutnov "B" 16.11.2019 17:00 85:51 (23:14 38:30 59:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
8. kolo, zápas č. 536

datum: 16.11.2019, 17:00:00

místo: Sportovní hala Přelouč, Přelouč

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.000/1.000)
Kvíz Leoš (1.000/1.000)

537. BK NAPOS Vysoká n.L. - Sokol Nová Paka 16.11.2019 17:00 67:48 (17:10 32:20 51:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
8. kolo, zápas č. 537

datum: 16.11.2019, 17:00:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Barták Dominik (1.000/1.000)
Svoboda Martin (1.000/1.000)

538. BSK TJ Jičín - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 16.11.2019 17:00 76:74 (23:21 34:36 58:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
8. kolo, zápas č. 538

datum: 16.11.2019, 17:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Scholze Štěpán (1.000/1.000)
Michlík Radek (1.000/1.000)

539. Sokol Hradec Králové "B" - SŠB Pardubice 16.11.2019 16:00 90:34 (19:4 40:12 65:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
8. kolo, zápas č. 539

datum: 16.11.2019, 16:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Kohout Marek (3.000/1.500)
Brandejs Tomáš (2.000/1.500)

540. SK Týniště nad Orlicí - TJ Pardubičky 16.11.2019 09:00 87:48 (21:14 39:26 57:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
8. kolo, zápas č. 540

datum: 16.11.2019, 09:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Jiříček Petr (1.000/1.000)
Polda Tomáš (1.000/1.000)

9. kolo
541. BK Přelouč - Sokol Nová Paka 17.11.2019 10:00 78:48 (19:10 38:19 64:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
9. kolo, zápas č. 541

datum: 17.11.2019, 10:00:00

místo: Sportovní hala Přelouč, Přelouč

rozhodčí:
Jarolímek Otto (1.000/2.500)
Holubová Anežka (1.000/2.500)

542. BK NAPOS Vysoká n.L. - Loko Trutnov "B" 17.11.2019 09:00 58:57 (17:12 34:30 45:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
9. kolo, zápas č. 542

datum: 17.11.2019, 09:00:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.000)
Baudyš Petr (1.000/1.000)

543. TJ Sokol Stěžery - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 17.11.2019 13:00 75:81 (23:21 39:48 61:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
9. kolo, zápas č. 543

datum: 17.11.2019, 13:00:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Brandejs Tomáš (1.000/1.000)
Dočkal Petr (1.000/1.000)

544. Sokol Hradec Králové "B" - TJ Pardubičky 17.11.2019 11:00 84:34 (26:6 40:15 63:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
9. kolo, zápas č. 544

datum: 17.11.2019, 11:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Brandejs Tomáš (2.000/1.000)
Doubková Tereza (2.000/1.000)

545. SK Týniště nad Orlicí - SŠB Pardubice 17.11.2019 09:00 83:68 (19:14 38:29 62:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
9. kolo, zápas č. 545

datum: 17.11.2019, 09:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Němec Karel (2.500/3.000)
Mareš Štěpán (2.500/2.500)

10. kolo
546. SŠB Pardubice - BK Přelouč 30.11.2019 15:00 55:71 (14:21 33:41 43:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
10. kolo, zápas č. 546

datum: 30.11.2019, 15:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Knol Matyáš (3.500/1.000)
Schmidt David (3.500/1.000)

547. TJ Pardubičky - BK NAPOS Vysoká n.L. 30.11.2019 09:00 44:83 (8:20 20:37 29:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
10. kolo, zápas č. 547

datum: 30.11.2019, 09:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Scholze Štěpán (1.000/1.000)
Chocholoušová Karla (1.000/1.000)

548. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Hradec Králové "B" 30.11.2019 19:00 34:95 (10:9 16:41 27:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
10. kolo, zápas č. 548

datum: 30.11.2019, 19:00:00

místo: Hala TJ, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Černohorský Marek (1.500/2.500)
Polda Tomáš (1.000/2.500)

549. Loko Trutnov "B" - BSK TJ Jičín 30.11.2019 16:15 74:66 (23:6 38:29 58:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
10. kolo, zápas č. 549

datum: 30.11.2019, 16:15:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Zima Jan (1.000/1.000)
Michlík Radek (1.000/1.000)

550. Sokol Nová Paka - TJ Sokol Stěžery 30.11.2019 18:00 51:59 (6:14 30:26 38:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
10. kolo, zápas č. 550

datum: 30.11.2019, 18:00:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:
Jarolímek Otto (2.000/1.000)
Svoboda Karel (2.000/1.000)

11. kolo
551. SŠB Pardubice - BK NAPOS Vysoká n.L. 01.12.2019 11:00 31:90 (9:17 16:48 27:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
11. kolo, zápas č. 551

datum: 01.12.2019, 11:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Polda Tomáš (1.500/1.000)
Schmidt David (3.500/1.000)

552. TJ Pardubičky - BK Přelouč 01.12.2019 09:00 51:55 (8:8 18:20 37:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
11. kolo, zápas č. 552

datum: 01.12.2019, 09:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Cibulka Radek (1.000/1.000)
Zima Jan (1.000/1.000)

553. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - SK Týniště nad Orlicí 01.12.2019 10:00 81:51 (11:22 35:38 51:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
11. kolo, zápas č. 553

datum: 01.12.2019, 10:00:00

místo: Hala TJ, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Krajcigr Jan (1.000/1.000)
Duben Tomáš (1.000/1.000)

554. Loko Trutnov "B" - TJ Sokol Stěžery 01.12.2019 09:30 83:64 (17:21 38:38 61:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
11. kolo, zápas č. 554

datum: 01.12.2019, 09:30:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Chocholoušová Karla (1.000/1.000)
Scholze Štěpán (1.000/1.000)

555. Sokol Nová Paka - BSK TJ Jičín 01.12.2019 10:00 62:47 (26:5 33:19 44:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
11. kolo, zápas č. 555

datum: 01.12.2019, 10:00:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:
Dočkal Petr (2.000/1.000)
Jarolímek Otto (2.000/1.000)

12. kolo
556. TJ Sokol Stěžery - BSK TJ Jičín 15.12.2019 10:00 45:66 (10:23 19:43 34:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
12. kolo, zápas č. 556

datum: 15.12.2019, 10:00:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Jiříček Petr (1.000/1.000)
Doubková Tereza (1.000/1.000)

557. SK Týniště nad Orlicí - Sokol Hradec Králové "B" 28.11.2019 19:15 43:71 (15:17 23:38 35:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
12. kolo, zápas č. 557

datum: 28.11.2019, 19:15:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Brandejs Tomáš (1.000/2.500)
Kolář Jaroslav (1.000/2.500)

558. TJ Pardubičky - SŠB Pardubice 12.01.2020 09:00 86:51 (19:17 40:30 68:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
12. kolo, zápas č. 558

datum: 12.01.2020, 09:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Polda Tomáš (1.000/1.000)
Cibulka Radek (1.000/1.000)

559. Sokol Nová Paka - Loko Trutnov "B" 10.01.2020 19:00 37:65 (7:16 17:28 26:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
12. kolo, zápas č. 559

datum: 10.01.2020, 19:00:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:
Dočkal Petr (1.000/1.000)
Zima Jan (1.000/1.000)

560. BK NAPOS Vysoká n.L. - BK Přelouč 15.12.2019 11:00 79:73 (13:23 39:37 58:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
12. kolo, zápas č. 560

datum: 15.12.2019, 11:00:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Svoboda Karel (1.000/4.000)
Kolář Jaroslav (1.000/4.000)

13. kolo
561. BK NAPOS Vysoká n.L. - BSK TJ Jičín 18.01.2020 17:30 80:39 (18:14 41:20 57:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
13. kolo, zápas č. 561

datum: 18.01.2020, 17:30:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Černohorský Marek (1.000/1.000)
Kašpar Tomáš (1.000/1.000)

562. BK Přelouč - TJ Sokol Stěžery 18.01.2020 17:00 77:49 (12:14 38:25 59:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
13. kolo, zápas č. 562

datum: 18.01.2020, 17:00:00

místo: Sportovní hala Přelouč, Přelouč

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

563. Sokol Nová Paka - Sokol Hradec Králové "B" 18.01.2020 14:00 47:68 (14:21 24:41 37:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
13. kolo, zápas č. 563

datum: 18.01.2020, 14:00:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:
Jarolímek Otto (2.000/1.500)
Scholze Štěpán (2.000/1.000)

564. Loko Trutnov "B" - SK Týniště nad Orlicí 07.02.2020 19:30 56:33 (12:10 26:16 36:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
13. kolo, zápas č. 564

datum: 07.02.2020, 19:30:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Kuřitka Pavel (1.000/1.000)
Baudyš Petr (1.000/1.000)

565. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Pardubičky 18.01.2020 17:00 57:71 (18:10 26:34 40:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
13. kolo, zápas č. 565

datum: 18.01.2020, 17:00:00

místo: Hala TJ, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Fikarová Žaneta (1.000/1.000)
Krajcigr Jan (1.000/1.000)

14. kolo
566. BK Přelouč - BSK TJ Jičín 19.01.2020 10:00 88:44 (20:11 45:22 63:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
14. kolo, zápas č. 566

datum: 19.01.2020, 10:00:00

místo: Sportovní hala Přelouč, Přelouč

rozhodčí:
Jarolímek Otto (1.000/1.000)
Lukeš Libor (1.000/1.000)

567. BK NAPOS Vysoká n.L. - TJ Sokol Stěžery 19.01.2020 13:45 69:53 (19:7 32:27 56:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
14. kolo, zápas č. 567

datum: 19.01.2020, 13:45:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Jarolímek Otto (1.000/1.000)
Lukeš Libor (1.000/1.000)

568. Loko Trutnov "B" - Sokol Hradec Králové "B" 19.01.2020 09:30 39:51 (15:8 19:19 30:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
14. kolo, zápas č. 568

datum: 19.01.2020, 09:30:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Brandejs Tomáš (1.000/1.500)
Kvoch Jan (1.000/1.500)

569. Sokol Nová Paka - SK Týniště nad Orlicí 24.01.2020 18:00 61:50 (17:11 35:22 50:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
14. kolo, zápas č. 569

datum: 24.01.2020, 18:00:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:
Kult Michal (1.000/1.000)
Kvoch Jan (1.000/1.000)

570. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - SŠB Pardubice 19.01.2020 10:00 50:61 (9:13 21:30 38:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
14. kolo, zápas č. 570

datum: 19.01.2020, 10:00:00

místo: Hala TJ, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Krajcigr Jan (1.000/2.000)
Fikarová Žaneta (1.000/1.500)

15. kolo
571. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - BK NAPOS Vysoká n.L. 01.02.2020 17:00 55:79 (13:16 23:41 46:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
15. kolo, zápas č. 571

datum: 01.02.2020, 17:00:00

místo: Hala TJ, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Krajcigr Jan (1.000/1.000)
Duben Tomáš (1.000/1.000)

572. TJ Pardubičky - Loko Trutnov "B" 01.02.2020 09:00 79:72 (20:12 37:34 50:48 64:64 66:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
15. kolo, zápas č. 572

datum: 01.02.2020, 09:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Kolář Jaroslav (1.000/1.000)
Svoboda Karel (1.000/1.000)

573. SŠB Pardubice - Sokol Nová Paka 01.02.2020 09:00 61:52 (15:10 30:24 42:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
15. kolo, zápas č. 573

datum: 01.02.2020, 09:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Michlík Radek (1.000/2.000)
Brandejs Tomáš (1.000/2.000)

574. SK Týniště nad Orlicí - BSK TJ Jičín 01.02.2020 16:00 57:50 (13:16 27:27 38:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
15. kolo, zápas č. 574

datum: 01.02.2020, 16:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Holubová Anežka (1.500/1.000)
Jarolímek Otto (1.500/1.000)

575. Sokol Hradec Králové "B" - TJ Sokol Stěžery 01.02.2020 13:00 98:40 (24:9 50:17 82:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
15. kolo, zápas č. 575

datum: 01.02.2020, 13:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Dočkal Petr (1.500/1.000)
Polda Tomáš (1.500/1.000)

16. kolo
576. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - BK Přelouč 02.02.2020 10:00 76:64 (27:19 43:34 69:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
16. kolo, zápas č. 576

datum: 02.02.2020, 10:00:00

místo: Hala TJ, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Krajcigr Jan (1.000/1.000)
Duben Tomáš (1.000/1.000)

577. SŠB Pardubice - Loko Trutnov "B" 02.02.2020 14:00 35:91 (7:20 12:39 22:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
16. kolo, zápas č. 577

datum: 02.02.2020, 14:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Scholze Štěpán (1.000/1.000)
Polda Tomáš (1.000/1.000)

578. TJ Pardubičky - Sokol Nová Paka 02.02.2020 09:00 67:56 (9:20 32:32 50:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
16. kolo, zápas č. 578

datum: 02.02.2020, 09:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Kašpar Tomáš (1.000/1.500)
Holubová Anežka (1.000/3.000)

579. Sokol Hradec Králové "B" - BSK TJ Jičín 02.02.2020 11:00 115:26 (29:4 55:13 76:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
16. kolo, zápas č. 579

datum: 02.02.2020, 11:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Brandejs Tomáš (1.500/1.000)
Svoboda Karel (1.500/1.000)

580. SK Týniště nad Orlicí - TJ Sokol Stěžery 02.02.2020 09:00 59:31 (17:7 29:15 48:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
16. kolo, zápas č. 580

datum: 02.02.2020, 09:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Kohout Marek (1.000/1.000)
Černohorský Marek (1.000/1.000)

17. kolo
581. BK NAPOS Vysoká n.L. - Sokol Hradec Králové "B" 15.02.2020 17:45 60:57 (16:14 34:27 48:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
17. kolo, zápas č. 581

datum: 15.02.2020, 17:45:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Kohout Marek (1.000/2.500)
Brandejs Tomáš (1.000/2.500)

582. BK Přelouč - SK Týniště nad Orlicí 15.02.2020 17:00 75:57 (18:9 39:29 57:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
17. kolo, zápas č. 582

datum: 15.02.2020, 17:00:00

místo: Sportovní hala Přelouč, Přelouč

rozhodčí:
Kvoch Jan (1.000/1.000)
Michlík Radek (1.000/1.000)

583. TJ Sokol Stěžery - SŠB Pardubice 15.02.2020 10:00 47:76 (4:26 16:37 29:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
17. kolo, zápas č. 583

datum: 15.02.2020, 10:00:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Polda Tomáš (1.000/1.000)
Michlík Radek (1.000/2.000)

584. BSK TJ Jičín - TJ Pardubičky 15.02.2020 17:00 61:96 (19:32 30:53 49:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
17. kolo, zápas č. 584

datum: 15.02.2020, 17:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Polda Tomáš (1.000/1.000)
Jarolímek Otto (1.000/1.000)

585. Sokol Nová Paka - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 15.02.2020 16:00 74:63 (15:20 31:36 58:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
17. kolo, zápas č. 585

datum: 15.02.2020, 16:00:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:
Dočkal Petr (1.500/1.000)
Zima Jan (1.500/1.000)

18. kolo
586. BK Přelouč - Sokol Hradec Králové "B" 16.02.2020 17:00 54:90 (12:25 28:48 46:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
18. kolo, zápas č. 586

datum: 16.02.2020, 17:00:00

místo: Sportovní hala Přelouč, Přelouč

rozhodčí:
Černohorský Marek (1.500/2.500)
Plecháč Vojtěch (1.500/2.500)

587. BK NAPOS Vysoká n.L. - SK Týniště nad Orlicí 16.02.2020 11:00 68:52 (19:12 38:28 58:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
18. kolo, zápas č. 587

datum: 16.02.2020, 11:00:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Pačovský Jan (1.000/2.000)
Cibulka Radek (1.000/2.000)

588. BSK TJ Jičín - SŠB Pardubice 16.02.2020 10:00 62:67 (7:22 23:38 44:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
18. kolo, zápas č. 588

datum: 16.02.2020, 10:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Brandejs Tomáš (1.000/2.500)
Svoboda Karel (1.000/2.500)

589. TJ Sokol Stěžery - TJ Pardubičky 16.02.2020 12:30 46:78 (6:22 20:41 33:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
18. kolo, zápas č. 589

datum: 16.02.2020, 12:30:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Kohout Marek (1.000/1.000)
Plecháč Vojtěch (1.000/1.000)

590. Loko Trutnov "B" - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 16.02.2020 09:30 61:50 (12:20 31:30 44:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
18. kolo, zápas č. 590

datum: 16.02.2020, 09:30:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Chocholoušová Karla (1.000/1.000)
Scholze Štěpán (1.000/1.000)

19. kolo
591. Sokol Nová Paka - BK Přelouč 29.02.2020 17:00 48:65 (11:13 26:35 34:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
19. kolo, zápas č. 591

datum: 29.02.2020, 17:00:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:
Černohorský Marek (2.000/2.000)
Doubková Tereza (2.000/1.000)

592. Loko Trutnov "B" - BK NAPOS Vysoká n.L. 29.02.2020 14:30 55:46 (6:5 22:18 34:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
19. kolo, zápas č. 592

datum: 29.02.2020, 14:30:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Dočkal Petr (1.000/1.000)
Zima Jan (1.000/1.000)

593. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Sokol Stěžery 29.02.2020 17:00 48:53 (13:17 34:26 38:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
19. kolo, zápas č. 593

datum: 29.02.2020, 17:00:00

místo: Hala TJ, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Krajcigr Jan (1.000/1.000)
Duben Tomáš (1.000/1.000)

594. TJ Pardubičky - Sokol Hradec Králové "B" 29.02.2020 09:00 63:77 (14:23 26:47 48:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
19. kolo, zápas č. 594

datum: 29.02.2020, 09:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Chocholoušová Karla (1.000/2.000)
Holubová Anežka (1.000/3.000)

595. SŠB Pardubice - SK Týniště nad Orlicí 29.02.2020 19:00 53:75 (14:24 27:42 43:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
19. kolo, zápas č. 595

datum: 29.02.2020, 19:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Pavýza Jiří (2.000/1.000)
Machytka Jan (2.000/1.000)

20. kolo
596. Loko Trutnov "B" - BK Přelouč 01.03.2020 09:30 51:60 (15:17 26:31 41:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
20. kolo, zápas č. 596

datum: 01.03.2020, 09:30:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Polda Tomáš (1.000/1.000)
Lukeš Libor (1.000/1.000)

597. Sokol Nová Paka - BK NAPOS Vysoká n.L. 01.03.2020 10:00 67:87 (24:17 37:39 53:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
20. kolo, zápas č. 597

datum: 01.03.2020, 10:00:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:
Pačovský Jan (2.000/1.000)
Holubová Anežka (2.000/1.000)

598. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - BSK TJ Jičín 01.03.2020 10:00 72:69 (19:18 33:35 52:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
20. kolo, zápas č. 598

datum: 01.03.2020, 10:00:00

místo: Hala TJ, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Duben Tomáš (1.000/1.000)
Krajcigr Jan (1.000/1.000)

599. SŠB Pardubice - Sokol Hradec Králové "B" 01.03.2020 13:00 36:108 (8:27 11:47 23:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
20. kolo, zápas č. 599

datum: 01.03.2020, 13:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Schmidt David (2.500/3.000)
Dočkal Petr (2.000/2.000)

600. TJ Pardubičky - SK Týniště nad Orlicí 01.03.2020 09:00 73:55 (14:13 35:30 60:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
20. kolo, zápas č. 600

datum: 01.03.2020, 09:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Michlík Radek (1.000/1.000)
Zima Jan (1.000/1.000)

21. kolo
601. BK NAPOS Vysoká n.L. - SŠB Pardubice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
21. kolo, zápas č. 601

datum:

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

602. BK Přelouč - TJ Pardubičky       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
21. kolo, zápas č. 602

datum:

místo: Sportovní hala Přelouč, Přelouč

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

603. SK Týniště nad Orlicí - TJ Jiskra Havlíčkův Brod       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
21. kolo, zápas č. 603

datum:

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

604. TJ Sokol Stěžery - Loko Trutnov "B"       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
21. kolo, zápas č. 604

datum:

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

605. BSK TJ Jičín - Sokol Nová Paka       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
21. kolo, zápas č. 605

datum:

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

22. kolo
606. BK Přelouč - SŠB Pardubice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
22. kolo, zápas č. 606

datum:

místo: Sportovní hala Přelouč, Přelouč

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

607. BK NAPOS Vysoká n.L. - TJ Pardubičky       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
22. kolo, zápas č. 607

datum:

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

608. Sokol Hradec Králové "B" - TJ Jiskra Havlíčkův Brod       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
22. kolo, zápas č. 608

datum:

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

609. BSK TJ Jičín - Loko Trutnov "B"       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
22. kolo, zápas č. 609

datum:

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

610. TJ Sokol Stěžery - Sokol Nová Paka       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
22. kolo, zápas č. 610

datum:

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

HomeCredit

HomeCredit
Společnost Home Credit a. s. je českou nebankovní institucí, která se specializuje na spotřebitelské financování. Poskytuje je zejména formou nákupu na splátky, úvěrových či kreditních karet či hotovostních úvěrů. www.homecredit.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC