image

ženy / Oblasti / ročník 2019/20 / Oblastní přebor I / základní


tabulka
1. BK Lipník 17 12 5 1142:1025 29
2. SK Renocar Podolí 15 13 2 1056:816 28
3. SKB Tišnov 14 12 2 961:665 26
4. Univerzita Brno 14 12 2 991:699 26
5. STRABAG Zlín 17 7 10 923:886 24
6. Sokol Šlapanice 16 7 9 1030:951 23
7. VSK UNI Brno Jun 17 6 11 898:1034 23
8. BK Blansko 16 4 12 865:963 20
9. BK Velké Meziříčí 17 1 16 734:1331 18
10. TJ Sokol Lanžhot 13 4 9 584:814 17
1. kolo
1. Renocar Podolí - Sokol Šlapanice 11.10.2019 17:30 63:58 (10:11 40:30 54:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
1. kolo, zápas č. 1

datum: 11.10.2019, 17:30:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Urbánek Štěpán
Krejčiřík Jiří

2. SKB Tišnov - BK Blansko 19.11.2019 18:00 81:46 (22:10 40:21 61:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
1. kolo, zápas č. 2

datum: 19.11.2019, 18:00:00

místo: Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Slezák Jiří
Chaloupka Libor

3. Velké Meziříčí - Sokol Lanžhot 26.10.2019 10:00 29:57 (7:11 13:31 20:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
1. kolo, zápas č. 3

datum: 26.10.2019, 10:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Křápek Petr
Jansová Kristýna

4. STRABAG Zlín - BK Lipník 05.10.2019 18:30 44:60 (14:20 22:34 33:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
1. kolo, zápas č. 4

datum: 05.10.2019, 18:30:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Kotala Dominik
Mikšík Milan

5. VSK UNI Brno Jun - Univerzita Brno 09.10.2019 20:15 43:63 (13:20 24:32 32:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
1. kolo, zápas č. 5

datum: 09.10.2019, 20:15:00

místo: Hala Pod Hradem, Brno

rozhodčí:
Josefus Ondřej
Karafiát Kamil

2. kolo
6. SKB Tišnov - Sokol Lanžhot 06.10.2019 09:30 81:40 (21:11 38:16 58:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
2. kolo, zápas č. 6

datum: 06.10.2019, 09:30:00

místo: ,

rozhodčí:
Dospíšil Josef
Chaloupka Libor

7. Velké Meziříčí - BK Blansko 24.11.2019 10:00 38:64 (11:8 17:26 23:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
2. kolo, zápas č. 7

datum: 24.11.2019, 10:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Křápek Petr
Lošťák Jan

8. STRABAG Zlín - Univerzita Brno 08.10.2019 19:10 25:73 (4:20 21:37 23:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
2. kolo, zápas č. 8

datum: 08.10.2019, 19:10:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Kraváček Břetislav
Mikšík Milan

9. VSK UNI Brno Jun - BK Lipník 06.10.2019 10:40 45:56 (16:13 29:28 39:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
2. kolo, zápas č. 9

datum: 06.10.2019, 10:40:00

místo: Hala Pod Hradem, Brno

rozhodčí:
Horký Radim
Juránek Zdeněk

3. kolo
10. BK Lipník - Univerzita Brno 18.10.2019 19:00 62:58 (14:18 32:32 47:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
3. kolo, zápas č. 10

datum: 18.10.2019, 19:00:00

místo: Sportovní hala, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:
Baďura Ota
Hudec Filip

11. BK Blansko - STRABAG Zlín 19.10.2019 17:00 55:43 (16:8 22:23 17:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
3. kolo, zápas č. 11

datum: 19.10.2019, 17:00:00

místo: Sportovní hala ČKD, Blansko

rozhodčí:
Křápek Petr
Dospíšil Josef

12. Sokol Lanžhot - VSK UNI Brno Jun 19.10.2019 19:00 39:55 (9:15 11:7 12:15 7:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
3. kolo, zápas č. 12

datum: 19.10.2019, 19:00:00

místo: Sportovní hala, Lanžhot

rozhodčí:
Novotný Tomáš
Sehnal Jiří

13. Renocar Podolí - SKB Tišnov 23.10.2019 19:00 53:50 (14:15 26:29 41:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
3. kolo, zápas č. 13

datum: 23.10.2019, 19:00:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Slezák Jiří
Krejčiřík Jiří

14. Sokol Šlapanice - Velké Meziříčí 19.10.2019 20:00 95:40 (19:9 40:25 64:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
3. kolo, zápas č. 14

datum: 19.10.2019, 20:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Slezák Jiří
Frass Rastislav

4. kolo
15. BK Blansko - VSK UNI Brno Jun 20.10.2019 10:00 53:56 (11:24 24:22 18:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
4. kolo, zápas č. 15

datum: 20.10.2019, 10:00:00

místo: Sportovní hala ČKD, Blansko

rozhodčí:
Novotný Tomáš
Urbánek Štěpán

16. Sokol Lanžhot - STRABAG Zlín 20.10.2019 10:00 35:49 (6:9 5:8 12:19 12:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
4. kolo, zápas č. 16

datum: 20.10.2019, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Lanžhot

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Slezák Jiří

17. Renocar Podolí - Velké Meziříčí 18.10.2019 20:45 97:54 (22:11 49:20 69:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
4. kolo, zápas č. 17

datum: 18.10.2019, 20:45:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Buryšek Zdeněk
Jansa Martin

18. Sokol Šlapanice - SKB Tišnov 20.10.2019 10:00 42:61 (9:16 19:34 29:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
4. kolo, zápas č. 18

datum: 20.10.2019, 10:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Křápek Petr
Olbort Jan

5. kolo
19. SKB Tišnov - Velké Meziříčí 02.11.2019 16:00 92:35 (24:6 54:13 74:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
5. kolo, zápas č. 19

datum: 02.11.2019, 16:00:00

místo: SH ZŠ Smíškova Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Janík Karel
Chaloupka Libor

20. STRABAG Zlín - Renocar Podolí 05.11.2019 19:10 51:66 (20:15 33:25 44:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
5. kolo, zápas č. 20

datum: 05.11.2019, 19:10:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Kraváček Břetislav
Mikšík Milan

21. VSK UNI Brno Jun - Sokol Šlapanice 13.11.2019 20:15 75:66 (19:12 31:28 47:43 63:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
5. kolo, zápas č. 21

datum: 13.11.2019, 20:15:00

místo: Hala Pod Hradem, Brno

rozhodčí:
Urbánek Štěpán
Křápek Petr

22. BK Lipník - BK Blansko 02.11.2019 17:00 75:55 (23:11 37:24 47:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
5. kolo, zápas č. 22

datum: 02.11.2019, 17:00:00

místo: Sportovní hala, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:
Baďura Ota
Sokolovský Ladislav

23. Univerzita Brno - Sokol Lanžhot 07.11.2019 20:10 89:36 (19:9 41:18 61:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
5. kolo, zápas č. 23

datum: 07.11.2019, 20:10:00

místo: Hala Pod Hradem, Brno

rozhodčí:
Kapounek Petr
Frass Rastislav

6. kolo
24. STRABAG Zlín - Sokol Šlapanice 03.11.2019 11:45 46:35 (9:13 24:22 31:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
6. kolo, zápas č. 24

datum: 03.11.2019, 11:45:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Kraváček Břetislav
Mikšík Milan

25. VSK UNI Brno Jun - Renocar Podolí 30.10.2019 20:15 52:65 (8:24 20:41 30:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
6. kolo, zápas č. 25

datum: 30.10.2019, 20:15:00

místo: Hala Pod Hradem, Brno

rozhodčí:
Urbánek Štěpán
Buryšek Zdeněk

26. BK Lipník - Sokol Lanžhot 03.11.2019 11:00 85:43 (27:8 52:26 67:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
6. kolo, zápas č. 26

datum: 03.11.2019, 11:00:00

místo: hala SŠE Lipník nad Bečvou, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:
Latík Zdeněk
Sokolovský Ladislav

27. Univerzita Brno - BK Blansko 31.10.2019 20:10 68:44 (19:9 43:16 57:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
6. kolo, zápas č. 27

datum: 31.10.2019, 20:10:00

místo: Hala Pod Hradem, Brno

rozhodčí:
Křápek Petr
Večeřa Pavel

7. kolo
28. Sokol Lanžhot - BK Blansko 24.01.2020 19:00 46:50 (14:16 12:6 7:7 13:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
7. kolo, zápas č. 28

datum: 24.01.2020, 19:00:00

místo: Sportovní hala, Lanžhot

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Hynková Klára

29. Renocar Podolí - BK Lipník 20.11.2019 19:10 77:61 (20:17 41:29 55:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
7. kolo, zápas č. 29

datum: 20.11.2019, 19:10:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Janík Karel
Křápek Petr

30. Sokol Šlapanice - Univerzita Brno 19.11.2019 19:45 50:59 (13:17 21:28 32:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
7. kolo, zápas č. 30

datum: 19.11.2019, 19:45:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Mynarčík Petr
Bráblík Jan

31. SKB Tišnov - STRABAG Zlín 16.11.2019 16:00 52:34 (11:8 24:19 38:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
7. kolo, zápas č. 31

datum: 16.11.2019, 16:00:00

místo: Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Buryšek Zdeněk


32. Velké Meziříčí - VSK UNI Brno Jun 16.11.2019 17:00 53:65 (12:16 27:35 37:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
7. kolo, zápas č. 32

datum: 16.11.2019, 17:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Kazda Petr
Friedl Miroslav

8. kolo
33. Renocar Podolí - Univerzita Brno 13.11.2019 19:10 48:57 (7:15 23:35 34:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
8. kolo, zápas č. 33

datum: 13.11.2019, 19:10:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Kapounek Petr
Frass Rastislav

34. Sokol Šlapanice - BK Lipník 17.11.2019 10:00 58:84 (17:16 32:31 46:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
8. kolo, zápas č. 34

datum: 17.11.2019, 10:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Janík Karel
Olbort Jan

35. SKB Tišnov - VSK UNI Brno Jun 21.01.2020 18:00 58:48 (19:12 31:27 47:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
8. kolo, zápas č. 35

datum: 21.01.2020, 18:00:00

místo: Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Kapounek Petr

36. Velké Meziříčí - STRABAG Zlín 17.11.2019 10:00 27:81 (4:15 11:50 19:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
8. kolo, zápas č. 36

datum: 17.11.2019, 10:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Friedl Miroslav
Kazda Petr

9. kolo
37. STRABAG Zlín - VSK UNI Brno Jun 26.11.2019 19:10 46:49 (14:9 32:22 40:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
9. kolo, zápas č. 37

datum: 26.11.2019, 19:10:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Kotala Dominik
Mikšík Milan

38. BK Lipník - SKB Tišnov 18.01.2020 10:00 (71:69) (20:18 36:38 46:48 63:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
9. kolo, zápas č. 38

datum: 18.01.2020, 10:00:00

místo: hala SŠE Lipník nad Bečvou, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:
Kraváček Břetislav
Mikulec Ivo

39. Univerzita Brno - Velké Meziříčí 28.11.2019 20:00 92:41 (23:9 50:18 76:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
9. kolo, zápas č. 39

datum: 28.11.2019, 20:00:00

místo: Hala Pod Hradem, Brno

rozhodčí:
Sekáč Martin
Mynarčík Petr

40. BK Blansko - Renocar Podolí 29.11.2019 17:15 65:74 (11:14 15:15 13:21 21:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
9. kolo, zápas č. 40

datum: 29.11.2019, 17:15:00

místo: Sportovní hala ČKD, Blansko

rozhodčí:
Jansa Martin
Chaloupka Libor

41. Sokol Lanžhot - Sokol Šlapanice 30.11.2019 19:00 39:82 (11:23 11:15 8:19 9:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
9. kolo, zápas č. 41

datum: 30.11.2019, 19:00:00

místo: Sportovní hala, Lanžhot

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Křápek Petr

10. kolo
42. BK Lipník - Velké Meziříčí 01.12.2019 11:00 70:58 (21:8 33:14 49:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
10. kolo, zápas č. 42

datum: 01.12.2019, 11:00:00

místo: Sportovní hala, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:
Baďura Ota
Sokolovský Ladislav

43. Univerzita Brno - SKB Tišnov 19.12.2019 18:00 65:70 (18:17 44:40 54:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
10. kolo, zápas č. 43

datum: 19.12.2019, 18:00:00

místo: Hala Pod Hradem, Brno

rozhodčí:
Vondráček Marek
Zavřel Maxmilian

44. BK Blansko - Sokol Šlapanice 01.12.2019 10:00 54:78 (14:17 10:26 14:23 11:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
10. kolo, zápas č. 44

datum: 01.12.2019, 10:00:00

místo: Sportovní hala ČKD, Blansko

rozhodčí:
Chaloupka Libor
Horký Radim

45. Sokol Lanžhot - Renocar Podolí 31.01.2020 19:00 38:74 (7:23 8:15 10:18 13:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
10. kolo, zápas č. 45

datum: 31.01.2020, 19:00:00

místo: Sportovní hala, Lanžhot

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Čermáková Barbora

11. kolo
46. Sokol Lanžhot - SKB Tišnov 22.03.2020 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
11. kolo, zápas č. 46

datum: 22.03.2020, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Lanžhot

rozhodčí:



47. BK Blansko - Velké Meziříčí 14.12.2019 18:00 77:43 (22:13 23:13 22:7 10:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
11. kolo, zápas č. 47

datum: 14.12.2019, 18:00:00

místo: Sportovní hala ČKD, Blansko

rozhodčí:
Janík Karel
Lošťák Jan

48. Univerzita Brno - STRABAG Zlín 12.12.2019 18:00 81:56 (30:10 44:26 63:41 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
11. kolo, zápas č. 48

datum: 12.12.2019, 18:00:00

místo: Hala Pod Hradem, Brno

rozhodčí:
Jansa Martin
Urbánek Štěpán

49. BK Lipník - VSK UNI Brno Jun 11.01.2020 17:00 77:63 (18:19 33:32 59:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
11. kolo, zápas č. 49

datum: 11.01.2020, 17:00:00

místo: Sportovní hala, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:
Sokolovský Ladislav
Mainuš Michal

12. kolo
50. Sokol Šlapanice - Renocar Podolí 15.12.2019 10:00 51:61 (10:16 22:37 41:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
12. kolo, zápas č. 50

datum: 15.12.2019, 10:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Sekáč Martin
Křápek Petr

51. BK Blansko - SKB Tišnov 13.12.2019 17:00 56:67 (12:18 18:23 15:10 11:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
12. kolo, zápas č. 51

datum: 13.12.2019, 17:00:00

místo: Sportovní hala ČKD, Blansko

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Josefus Ondřej

52. Sokol Lanžhot - Velké Meziříčí 23.02.2020 10:00 (58:49) (17:21 13:2 11:6 17:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
12. kolo, zápas č. 52

datum: 23.02.2020, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Lanžhot

rozhodčí:
Buryšek Zdeněk
Slezák Jiří

53. BK Lipník - STRABAG Zlín 15.12.2019 09:00 59:58 (19:17 32:43 48:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
12. kolo, zápas č. 53

datum: 15.12.2019, 09:00:00

místo: Sportovní hala, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:
Latík Zdeněk
Dostal Vojtěch

54. Univerzita Brno - VSK UNI Brno Jun 11.12.2019 20:00 63:43 (14:16 33:25 43:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
12. kolo, zápas č. 54

datum: 11.12.2019, 20:00:00

místo: Hala Pod Hradem, Brno

rozhodčí:
Urbánek Štěpán
Krejčiřík Jiří

13. kolo
55. VSK UNI Brno Jun - BK Blansko 15.01.2020 20:15 58:52 (8:10 22:22 36:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
13. kolo, zápas č. 55

datum: 15.01.2020, 20:15:00

místo: Hala Pod Hradem, Brno

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Zavřel Maxmilian

56. STRABAG Zlín - Sokol Lanžhot 18.01.2020 13:30 60:38 (18:11 34:19 45:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
13. kolo, zápas č. 56

datum: 18.01.2020, 13:30:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Kraváček Břetislav
Mikulec Ivo

57. Velké Meziříčí - Renocar Podolí 18.01.2020 14:00 58:93 (17:26 33:53 46:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
13. kolo, zápas č. 57

datum: 18.01.2020, 14:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Frass Rastislav
Janík Karel

58. SKB Tišnov - Sokol Šlapanice 14.01.2020 18:00 63:49 (15:13 36:29 48:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
13. kolo, zápas č. 58

datum: 14.01.2020, 18:00:00

místo: Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Vondráček Marek
Janík Karel

14. kolo
59. Univerzita Brno - BK Lipník 07.03.2020 17:00 (82:68) (28:12 43:32 59:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
14. kolo, zápas č. 59

datum: 07.03.2020, 17:00:00

místo: Hala Pod Hradem, Brno

rozhodčí:
Chaloupka Libor
Buryšek Zdeněk

60. STRABAG Zlín - BK Blansko 19.01.2020 10:00 58:39 (14:8 24:22 39:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
14. kolo, zápas č. 60

datum: 19.01.2020, 10:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Kraváček Břetislav
Mikšík Milan

61. VSK UNI Brno Jun - Sokol Lanžhot 28.03.2020 17:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
14. kolo, zápas č. 61

datum: 28.03.2020, 17:10:00

místo: Hala Pod Hradem, Brno

rozhodčí:



62. SKB Tišnov - Renocar Podolí 28.01.2020 18:00 72:57 (23:9 35:29 51:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
14. kolo, zápas č. 62

datum: 28.01.2020, 18:00:00

místo: Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Hynková Klára

63. Velké Meziříčí - Sokol Šlapanice 09.02.2020 10:00 38:80 (11:29 18:45 27:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
14. kolo, zápas č. 63

datum: 09.02.2020, 10:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Friedl Miroslav
Kazda Petr

15. kolo
64. Sokol Šlapanice - STRABAG Zlín 01.02.2020 16:00 64:55 (13:16 27:32 48:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
15. kolo, zápas č. 64

datum: 01.02.2020, 16:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Horký Radim
Čermáková Barbora

65. Renocar Podolí - VSK UNI Brno Jun 12.02.2020 19:10 75:38 (25:6 47:16 60:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
15. kolo, zápas č. 65

datum: 12.02.2020, 19:10:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Vaníček Marek
Zavřel Maxmilian

66. Sokol Lanžhot - BK Lipník 22.02.2020 10:00 (56:55) (18:9 14:10 14:16 10:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
15. kolo, zápas č. 66

datum: 22.02.2020, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Lanžhot

rozhodčí:
Slezák Jiří
Buryšek Zdeněk

67. BK Blansko - Univerzita Brno 24.02.2020 19:15 (47:60) (12:20 12:21 9:9 14:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
15. kolo, zápas č. 67

datum: 24.02.2020, 19:15:00

místo: Sportovní hala ČKD, Blansko

rozhodčí:
Račanský Martin
Chaloupka Libor

16. kolo
68. Velké Meziříčí - SKB Tišnov 02.02.2020 10:00 (24:90) (5:31 14:49 16:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
16. kolo, zápas č. 68

datum: 02.02.2020, 10:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Kočí Jaroslav
Janík Karel

69. Renocar Podolí - STRABAG Zlín 29.01.2020 19:10 (69:55) (16:14 43:23 58:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
16. kolo, zápas č. 69

datum: 29.01.2020, 19:10:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Hynková Klára

70. Sokol Šlapanice - VSK UNI Brno Jun 06.02.2020 19:45 76:59 (22:14 40:25 55:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
16. kolo, zápas č. 70

datum: 06.02.2020, 19:45:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Buryšek Zdeněk
Krejčiřík Jiří

71. BK Blansko - BK Lipník 08.02.2020 17:30 52:59 (18:10 9:15 10:27 15:7)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
16. kolo, zápas č. 71

datum: 08.02.2020, 17:30:00

místo: Sportovní hala ČKD, Blansko

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Horký Radim

72. Sokol Lanžhot - Univerzita Brno 20.03.2020 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
16. kolo, zápas č. 72

datum: 20.03.2020, 19:00:00

místo: Sportovní hala, Lanžhot

rozhodčí:



17. kolo
73. Univerzita Brno - Renocar Podolí 05.03.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
17. kolo, zápas č. 73

datum: 05.03.2020, 00:00:00

místo: Hala Pod Hradem, Brno

rozhodčí:



74. BK Lipník - Sokol Šlapanice 29.02.2020 17:00 (73:80) (18:17 39:35 54:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
17. kolo, zápas č. 74

datum: 29.02.2020, 17:00:00

místo: Sportovní hala, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:
Baďura Ota
Mainuš Michal

75. VSK UNI Brno Jun - SKB Tišnov 04.03.2020 20:15 (45:55) (17:16 29:30 32:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
17. kolo, zápas č. 75

datum: 04.03.2020, 20:15:00

místo: Hala Pod Hradem, Brno

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Jansa Martin

76. STRABAG Zlín - Velké Meziříčí 29.02.2020 13:00 (99:30) (14:10 39:16 69:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
17. kolo, zápas č. 76

datum: 29.02.2020, 13:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Kotala Dominik
Mikulec Ivo

18. kolo
77. BK Blansko - Sokol Lanžhot 01.03.2020 10:00 (56:59) (13:12 13:15 15:11 15:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
18. kolo, zápas č. 77

datum: 01.03.2020, 10:00:00

místo: Sportovní hala ČKD, Blansko

rozhodčí:
Horký Radim
Hofman Radim

78. BK Lipník - Renocar Podolí 06.03.2020 18:45 (56:84) (18:19 38:42 52:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
18. kolo, zápas č. 78

datum: 06.03.2020, 18:45:00

místo: Sportovní hala, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:
Sokolovský Ladislav
Mainuš Michal

79. Univerzita Brno - Sokol Šlapanice 27.02.2020 20:10 (81:66) (25:16 46:32 60:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
18. kolo, zápas č. 79

datum: 27.02.2020, 20:10:00

místo: Hala Pod Hradem, Brno

rozhodčí:
Vaníček Marek
Hynková Klára

80. STRABAG Zlín - SKB Tišnov 01.03.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
18. kolo, zápas č. 80

datum: 01.03.2020, 00:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:



81. VSK UNI Brno Jun - Velké Meziříčí 01.03.2020 10:10 (50:74) (8:23 16:30 36:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
18. kolo, zápas č. 81

datum: 01.03.2020, 10:10:00

místo: Hala Pod Hradem, Brno

rozhodčí:
Jansa Martin
Hynková Klára

19. kolo
82. Velké Meziříčí - BK Lipník 19.01.2020 12:00 (43:71) (4:13 19:37 28:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
19. kolo, zápas č. 82

datum: 19.01.2020, 12:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Urbánek Štěpán
Krejčiřík Jiří

83. SKB Tišnov - Univerzita Brno 17.03.2020 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
19. kolo, zápas č. 83

datum: 17.03.2020, 18:00:00

místo: Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov

rozhodčí:



84. Sokol Šlapanice - BK Blansko 14.03.2020 17:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
19. kolo, zápas č. 84

datum: 14.03.2020, 17:30:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Novotný Tomáš
Olbort Jan

85. Renocar Podolí - Sokol Lanžhot 18.03.2020 19:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
19. kolo, zápas č. 85

datum: 18.03.2020, 19:10:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:



20. kolo
86. VSK UNI Brno Jun - STRABAG Zlín 11.03.2020 20:15 (54:63) (28:14 41:30 49:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
20. kolo, zápas č. 86

datum: 11.03.2020, 20:15:00

místo: Hala Pod Hradem, Brno

rozhodčí:
Horký Radim
Hynková Klára

87. SKB Tišnov - BK Lipník 21.03.2020 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
20. kolo, zápas č. 87

datum: 21.03.2020, 18:00:00

místo: Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov

rozhodčí:



88. Velké Meziříčí - Univerzita Brno 13.03.2020 18:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
20. kolo, zápas č. 88

datum: 13.03.2020, 18:45:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Friedl Miroslav
Kazda Petr

89. Renocar Podolí - BK Blansko 01.04.2020 19:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
20. kolo, zápas č. 89

datum: 01.04.2020, 19:10:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:



90. Sokol Šlapanice - Sokol Lanžhot 15.03.2020 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I základní
20. kolo, zápas č. 90

datum: 15.03.2020, 10:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Horký Radim
Novotný Tomáš

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

AirBank

AirBank
dělá bankovnictví jednodušeji, bez zbytečností a hvězdiček, férově a narovinu. Zkrátka takové, abyste se pro něj mohli rozhodnout i vy. www.airbank.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC