image

muži / Oblasti / ročník 2019/20 / Severomoravská liga mužů - 1.třída / Skupina A


tabulka
1. TJ Slavoj Český Těšín 12 11 1 1031:840 23
2. BK Hladnov Ostrava 12 11 1 1071:840 23
3. TJ Sokol Karvíná B 12 7 5 1084:932 19
4. Restart Havířov 12 7 5 894:931 19
5. Slavia Havířov 12 4 8 870:972 16
6. BK Labrador Ostrava A 12 2 10 860:1019 14
7. BK Frýdek-Místek 12 0 12 766:1042 12
1. kolo
1. Český Těšín - Karviná B 12.09.2019 18:30 96:93 (20:23 39:53 68:67 83:83)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 12.09.2019, 18:30:00

místo: SŠHOP Český Těšín, Český Těšín

rozhodčí:
Holubek Tomáš
Sýkora Václav
Nováková Bára

2. Restart Havířov - BK FM 17.09.2019 20:10 82:52 (21:12 43:30 65:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 17.09.2019, 20:10:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Giecek Adam
Križanová Johana

3. Labrador A - Slavia Havířov 19.09.2019 20:15 73:100 (23:22 43:50 55:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 19.09.2019, 20:15:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Nevřela Tomáš
Rusz Ondřej

2. kolo
4. BK FM - Labrador A 26.09.2019 20:30 62:64 (20:13 35:31 49:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Skupina A
2. kolo, zápas č. 4

datum: 26.09.2019, 20:30:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Stáňa Lukáš
Nováková Bára

5. Karviná B - Restart Havířov 27.09.2019 20:00 83:52 (22:16 38:23 63:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Skupina A
2. kolo, zápas č. 5

datum: 27.09.2019, 20:00:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Holubek Tomáš
Ščurek Vojtěch

6. Hladnov Ostrava - Český Těšín 27.09.2019 18:30 82:70 (21:21 44:35 56:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Skupina A
2. kolo, zápas č. 6

datum: 27.09.2019, 18:30:00

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:
Billík Dennis
Jurda Aleš

3. kolo
7. Restart Havířov - Hladnov Ostrava 11.10.2019 20:15 56:85 (17:29 34:48 48:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Skupina A
3. kolo, zápas č. 7

datum: 11.10.2019, 20:15:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Billík Dennis
Holaň Dominik

8. Labrador A - Karviná B 10.10.2019 20:15 64:82 (13:19 29:43 49:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Skupina A
3. kolo, zápas č. 8

datum: 10.10.2019, 20:15:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Nevřela Tomáš
Posker Jan

9. Slavia Havířov - BK FM 16.10.2019 19:50 97:69 (19:14 42:34 72:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Skupina A
3. kolo, zápas č. 9

datum: 16.10.2019, 19:50:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Nováková Bára
Stáňa Lukáš

4. kolo
10. Karviná B - Slavia Havířov 25.10.2019 20:00 116:43 (34:12 59:23 91:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Skupina A
4. kolo, zápas č. 10

datum: 25.10.2019, 20:00:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Nováková Bára
Stáňa Lukáš

11. Hladnov Ostrava - Labrador A 13.12.2019 18:30 77:65 (15:22 34:34 47:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Skupina A
4. kolo, zápas č. 11

datum: 13.12.2019, 18:30:00

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:
Ščurek Vojtěch
Pospíšil Zdeněk

12. Český Těšín - Restart Havířov 24.10.2019 18:30 78:64 (23:18 39:36 65:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Skupina A
4. kolo, zápas č. 12

datum: 24.10.2019, 18:30:00

místo: SŠHOP Český Těšín, Český Těšín

rozhodčí:
Holubek Tomáš
Opletal Petr

5. kolo
13. Český Těšín - Labrador A 07.11.2019 18:30 94:72 (26:12 53:35 75:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Skupina A
5. kolo, zápas č. 13

datum: 07.11.2019, 18:30:00

místo: SŠHOP Český Těšín, Český Těšín

rozhodčí:
Giecek Adam
Opletal Petr

14. Slavia Havířov - Hladnov Ostrava 06.11.2019 19:50 70:80 (12:12 27:32 47:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Skupina A
5. kolo, zápas č. 14

datum: 06.11.2019, 19:50:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Nevřela Tomáš
Rusz Ondřej

15. BK FM - Karviná B 07.11.2019 20:30 55:94 (12:26 27:56 42:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Skupina A
5. kolo, zápas č. 15

datum: 07.11.2019, 20:30:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Holubek Tomáš
Nováková Bára
Sýkora Václav

6. kolo
16. Hladnov Ostrava - BK FM 22.11.2019 18:30 91:53 (11:11 40:26 70:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Skupina A
6. kolo, zápas č. 16

datum: 22.11.2019, 18:30:00

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:
Nevřela Tomáš
Posker Jan

17. Český Těšín - Slavia Havířov 26.11.2019 18:30 91:62 (23:25 42:39 69:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Skupina A
6. kolo, zápas č. 17

datum: 26.11.2019, 18:30:00

místo: SŠHOP Český Těšín, Český Těšín

rozhodčí:
Holubek Tomáš
Opletal Petr

18. Restart Havířov - Labrador A 15.11.2019 20:15 80:77 (18:17 35:35 61:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Skupina A
6. kolo, zápas č. 18

datum: 15.11.2019, 20:15:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Sýkora Václav
Ščurek Vojtěch

7. kolo
19. Slavia Havířov - Restart Havířov 04.12.2019 19:50 61:88 (17:20 33:34 49:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Skupina A
7. kolo, zápas č. 19

datum: 04.12.2019, 19:50:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Giecek Adam
Nováková Bára

20. BK FM - Český Těšín 05.12.2019 20:30 71:89 (19:18 43:44 61:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Skupina A
7. kolo, zápas č. 20

datum: 05.12.2019, 20:30:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Holubek Tomáš
Sýkora Václav
Ščurek Vojtěch

21. Karviná B - Hladnov Ostrava 06.12.2019 20:00 68:92 (10:21 30:48 47:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Skupina A
7. kolo, zápas č. 21

datum: 06.12.2019, 20:00:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Nováková Bára
Stáňa Lukáš

8. kolo
22. Karviná B - Český Těšín 21.01.2020 19:20 83:98 (27:12 39:56 64:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Skupina A
8. kolo, zápas č. 22

datum: 21.01.2020, 19:20:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Holubek Tomáš
Nováková Bára
Sýkora Václav

23. BK FM - Restart Havířov 12.12.2019 20:30 56:79 (21:25 32:36 44:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Skupina A
8. kolo, zápas č. 23

datum: 12.12.2019, 20:30:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Giecek Adam
Pilch Marek

24. Slavia Havířov - Labrador A 11.12.2019 19:50 80:70 (21:20 42:45 60:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Skupina A
8. kolo, zápas č. 24

datum: 11.12.2019, 19:50:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Nevřela Tomáš
Ščurek Vojtěch

9. kolo
25. Labrador A - BK FM 09.01.2020 20:15 80:63 (16:13 36:33 54:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Skupina A
9. kolo, zápas č. 25

datum: 09.01.2020, 20:15:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Nevřela Tomáš
Posker Jan

26. Restart Havířov - Karviná B 10.01.2020 20:15 92:88 (22:15 45:38 69:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Skupina A
9. kolo, zápas č. 26

datum: 10.01.2020, 20:15:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Sýkora Václav
Nováková Bára

27. Český Těšín - Hladnov Ostrava 09.01.2020 18:30 99:64 (23:10 53:21 78:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Skupina A
9. kolo, zápas č. 27

datum: 09.01.2020, 18:30:00

místo: SŠHOP Český Těšín, Český Těšín

rozhodčí:
Holubek Tomáš
Opletal Petr

10. kolo
28. Hladnov Ostrava - Restart Havířov 17.01.2020 18:30 112:66 (27:20 59:53 89:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Skupina A
10. kolo, zápas č. 28

datum: 17.01.2020, 18:30:00

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:
Nevřela Tomáš
Posker Jan

29. Karviná B - Labrador A 17.01.2020 20:00 104:82 (16:23 42:47 69:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Skupina A
10. kolo, zápas č. 29

datum: 17.01.2020, 20:00:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Sýkora Václav
Nováková Bára

30. BK FM - Slavia Havířov 16.01.2020 20:30 74:81 (8:15 34:32 54:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Skupina A
10. kolo, zápas č. 30

datum: 16.01.2020, 20:30:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Opletal Petr
Pilch Marek

11. kolo
31. Slavia Havířov - Karviná B 12.02.2020 19:50 83:96 (19:21 45:33 76:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Skupina A
11. kolo, zápas č. 31

datum: 12.02.2020, 19:50:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Giecek Adam
Križanová Johana

32. Labrador A - Hladnov Ostrava 06.02.2020 20:15 69:113 (10:34 31:59 52:85)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Skupina A
11. kolo, zápas č. 32

datum: 06.02.2020, 20:15:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Nevřela Tomáš
Pilch Marek

33. Restart Havířov - Český Těšín 24.01.2020 20:15 75:94 (18:31 37:59 51:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Skupina A
11. kolo, zápas č. 33

datum: 24.01.2020, 20:15:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Veselý Ondřej
Pilch Marek

12. kolo
34. Labrador A - Český Těšín 13.02.2020 20:15 69:75 (19:16 31:40 51:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Skupina A
12. kolo, zápas č. 34

datum: 13.02.2020, 20:15:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Nevřela Tomáš
Rusz Ondřej

35. Hladnov Ostrava - Slavia Havířov 07.02.2020 18:30 86:73 (17:24 42:37 66:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Skupina A
12. kolo, zápas č. 35

datum: 07.02.2020, 18:30:00

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:
Holubek Tomáš
Ščurek Vojtěch

36. Karviná B - BK FM 07.02.2020 20:00 (100:82) (27:26 59:37 84:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Skupina A
12. kolo, zápas č. 36

datum: 07.02.2020, 20:00:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Veselý Ondřej
Posker Jan

13. kolo
37. BK FM - Hladnov Ostrava 20.02.2020 20:30 74:96 (18:24 38:44 56:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Skupina A
13. kolo, zápas č. 37

datum: 20.02.2020, 20:30:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Sýkora Václav
Holaň Dominik

38. Slavia Havířov - Český Těšín 19.02.2020 19:50 50:58 (10:14 29:27 43:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Skupina A
13. kolo, zápas č. 38

datum: 19.02.2020, 19:50:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Giecek Adam
Ščurek Vojtěch

39. Labrador A - Restart Havířov 27.02.2020 20:15 75:89 (24:18 40:42 53:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Skupina A
13. kolo, zápas č. 39

datum: 27.02.2020, 20:15:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Giecek Adam
Ščurek Vojtěch

14. kolo
40. Restart Havířov - Slavia Havířov 28.02.2020 20:15 71:70 (13:10 27:31 52:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Skupina A
14. kolo, zápas č. 40

datum: 28.02.2020, 20:15:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Opletal Petr
Karabínová Natálie

41. Český Těšín - BK FM 27.02.2020 18:30 89:55 (31:16 55:29 76:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Skupina A
14. kolo, zápas č. 41

datum: 27.02.2020, 18:30:00

místo: SŠHOP Český Těšín, Český Těšín

rozhodčí:
Holubek Tomáš
Sýkora Václav

42. Hladnov Ostrava - Karviná B 28.02.2020 18:30 93:77 (18:19 44:41 67:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Skupina A
14. kolo, zápas č. 42

datum: 28.02.2020, 18:30:00

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:
Rusz Ondřej
Posker Jan

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.