image

muži / Oblasti / ročník 2019/20 / Severomoravská liga mužů - 2.třída / Základní část


tabulka
1. SVČ Odry 11 7 4 827:723 18
2. BC Nový Jičín C 9 8 1 801:568 17
3. BK Hladnov Slezská 10 7 3 741:692 17
4. BO TJ Hlučín 9 7 2 654:587 16
5. TJ TŽ Třinec 10 3 7 590:675 13
6. BK Labrador Ostrava B 10 3 7 659:805 13
7. BK Snakes Ostrava C 9 2 7 542:680 11
8. TJ Zbrojovka Vsetín 8 1 7 506:590 9
1. kolo
1. Labrador B - Odry 26.09.2019 20:15 64:86 (21:18 29:48 50:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 2.třída Základní část
1. kolo, zápas č. 1

datum: 26.09.2019, 20:15:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Pilch Marek
Pospíšil Zdeněk

3. Hladnov Slezská - Třinec 20.09.2019 18:30 89:58 (24:17 49:32 74:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 2.třída Základní část
1. kolo, zápas č. 3

datum: 20.09.2019, 18:30:00

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:
Holubek Tomáš
Jurda Aleš

4. Hlučín - Vsetín 24.09.2019 18:30 87:78 (19:19 46:36 59:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 2.třída Základní část
1. kolo, zápas č. 4

datum: 24.09.2019, 18:30:00

místo: Sportovní hala, Hlučín

rozhodčí:
Holubek Tomáš
Posker Jan

2. kolo
5. Třinec - Hlučín 11.10.2019 18:45 52:77 (13:18 23:34 41:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 2.třída Základní část
2. kolo, zápas č. 5

datum: 11.10.2019, 18:45:00

místo: 5. ZŠ Třinec-Terasa, Třinec-Terasa

rozhodčí:
Sýkora Václav
Kraus Jiří

7. Odry - Snakes Ostrava C 04.10.2019 18:15 85:45 (23:12 52:25 65:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 2.třída Základní část
2. kolo, zápas č. 7

datum: 04.10.2019, 18:15:00

místo: Odry, Odry

rozhodčí:
Billík Dennis
Tichov Michael

8. Nový Jičín C - Labrador B 08.10.2019 17:45 81:84 (21:21 38:35 58:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 2.třída Základní část
2. kolo, zápas č. 8

datum: 08.10.2019, 17:45:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Konvička Jan
Menšík Jan

3. kolo
9. Snakes Ostrava C - Nový Jičín C 17.10.2019 20:40 53:121 (14:35 27:62 35:90)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 2.třída Základní část
3. kolo, zápas č. 9

datum: 17.10.2019, 20:40:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Opletal Petr
Holaň Dominik

10. Hladnov Slezská - Odry 18.10.2019 18:30 75:82 (15:19 31:44 55:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 2.třída Základní část
3. kolo, zápas č. 10

datum: 18.10.2019, 18:30:00

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:
Posker Jan
Pospíšil Zdeněk

12. Vsetín - Třinec 18.10.2019 18:30 77:72 (19:23 35:41 65:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 2.třída Základní část
3. kolo, zápas č. 12

datum: 18.10.2019, 18:30:00

místo: Sportovní hala Na Lapači Vsetín, Vsetín

rozhodčí:
Konvička Jan
Menšík Jan

4. kolo
14. Odry - Hlučín 01.11.2019 18:15 42:51 (15:7 21:21 29:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 2.třída Základní část
4. kolo, zápas č. 14

datum: 01.11.2019, 18:15:00

místo: Odry, Odry

rozhodčí:
Dolinek Ivo
Baďura Ota

15. Nový Jičín C - Hladnov Slezská 02.11.2019 17:00 95:64 (33:12 52:26 73:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 2.třída Základní část
4. kolo, zápas č. 15

datum: 02.11.2019, 17:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Nevřela Tomáš
Jurda Aleš

16. Labrador B - Snakes Ostrava C 24.10.2019 20:15 72:87 (15:21 40:40 63:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 2.třída Základní část
4. kolo, zápas č. 16

datum: 24.10.2019, 20:15:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Rusz Ondřej
Přidal Matouš

5. kolo
17. Hladnov Slezská - Labrador B 15.11.2019 18:30 64:55 (10:11 26:34 47:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 2.třída Základní část
5. kolo, zápas č. 17

datum: 15.11.2019, 18:30:00

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:
Nevřela Tomáš
Pilch Marek

18. Hlučín - Nový Jičín C 12.11.2019 18:30 52:85 (14:19 28:43 43:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 2.třída Základní část
5. kolo, zápas č. 18

datum: 12.11.2019, 18:30:00

místo: Sportovní hala, Hlučín

rozhodčí:
Jurda Aleš
Posker Jan

19. Vsetín - Odry 15.11.2019 18:30 62:83 (14:24 29:40 45:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 2.třída Základní část
5. kolo, zápas č. 19

datum: 15.11.2019, 18:30:00

místo: Sportovní hala Na Lapači Vsetín, Vsetín

rozhodčí:
Menšík Jan
Slovák Miroslav

6. kolo
21. Odry - Třinec 29.11.2019 18:15 69:51 (11:13 24:20 49:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 2.třída Základní část
6. kolo, zápas č. 21

datum: 29.11.2019, 18:15:00

místo: Odry, Odry

rozhodčí:
Dolinek Ivo
Hudec Filip

22. Nový Jičín C - Vsetín 30.11.2019 17:00 73:68 (17:14 37:32 53:50 73:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 2.třída Základní část
6. kolo, zápas č. 22

datum: 30.11.2019, 17:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Baďura Ota
Kavka Radim

23. Labrador B - Hlučín 28.11.2019 20:15 78:85 (16:10 29:26 46:51 70:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 2.třída Základní část
6. kolo, zápas č. 23

datum: 28.11.2019, 20:15:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Nevřela Tomáš
Rusz Ondřej

24. Snakes Ostrava C - Hladnov Slezská 28.11.2019 20:40 70:74 (11:14 28:31 52:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 2.třída Základní část
6. kolo, zápas č. 24

datum: 28.11.2019, 20:40:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Pilch Marek
Ščurek Vojtěch

7. kolo
25. Hlučín - Snakes Ostrava C 10.12.2019 18:30 80:54 (23:17 51:37 68:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 2.třída Základní část
7. kolo, zápas č. 25

datum: 10.12.2019, 18:30:00

místo: Sportovní hala, Hlučín

rozhodčí:
Holubek Tomáš
Posker Jan

26. Vsetín - Labrador B 24.04.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 2.třída Základní část
7. kolo, zápas č. 26

datum: 24.04.2020, 00:00:00

místo: Sportovní hala Na Lapači Vsetín, Vsetín

rozhodčí:
Konvička Jan
Menšík Jan

27. Třinec - Nový Jičín C 13.12.2019 18:45 60:82 (16:21 17:16 15:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 2.třída Základní část
7. kolo, zápas č. 27

datum: 13.12.2019, 18:45:00

místo: 5. ZŠ Třinec-Terasa, Třinec-Terasa

rozhodčí:
Kraus Jiří
Polke Petr

8. kolo
30. Labrador B - Třinec 16.01.2020 20:15 62:86 (16:19 34:42 53:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 2.třída Základní část
8. kolo, zápas č. 30

datum: 16.01.2020, 20:15:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Holubek Tomáš
Přidal Matouš

31. Snakes Ostrava C - Vsetín 09.01.2020 20:40 74:60 (15:17 29:36 54:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 2.třída Základní část
8. kolo, zápas č. 31

datum: 09.01.2020, 20:40:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Veselý Ondřej
Ščurek Vojtěch

32. Hladnov Slezská - Hlučín 10.01.2020 18:30 74:72 (15:20 38:37 59:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 2.třída Základní část
8. kolo, zápas č. 32

datum: 10.01.2020, 18:30:00

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:
Jurda Aleš
Pospíšil Zdeněk

9. kolo
33. Vsetín - Hladnov Slezská 21.02.2020 18:30 50:75 (9:21 21:37 35:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 2.třída Základní část
9. kolo, zápas č. 33

datum: 21.02.2020, 18:30:00

místo: Sportovní hala Na Lapači Vsetín, Vsetín

rozhodčí:
Vyplel David
Slavík Josef

34. Třinec - Snakes Ostrava C 24.01.2020 18:45 48:44 (11:8 9:14 11:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 2.třída Základní část
9. kolo, zápas č. 34

datum: 24.01.2020, 18:45:00

místo: 5. ZŠ Třinec-Terasa, Třinec-Terasa

rozhodčí:
Kraus Jiří
Polke Petr

36. Odry - Nový Jičín C 24.01.2020 18:15 74:90 (24:34 36:53 57:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 2.třída Základní část
9. kolo, zápas č. 36

datum: 24.01.2020, 18:15:00

místo: Odry, Odry

rozhodčí:
Jurda Aleš
Posker Jan

10. kolo
37. Odry - Labrador B 07.02.2020 18:15 90:55 (24:14 38:29 69:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 2.třída Základní část
10. kolo, zápas č. 37

datum: 07.02.2020, 18:15:00

místo: Odry, Odry

rozhodčí:
Baďura Ota
Hudec Filip

39. Třinec - Hladnov Slezská 07.02.2020 18:45 47:63 (8:21 11:12 11:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 2.třída Základní část
10. kolo, zápas č. 39

datum: 07.02.2020, 18:45:00

místo: 5. ZŠ Třinec-Terasa, Třinec-Terasa

rozhodčí:
Kavka Radim
Polke Petr

40. Vsetín - Hlučín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 2.třída Základní část
10. kolo, zápas č. 40

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Na Lapači Vsetín, Vsetín

rozhodčí:



11. kolo
41. Hlučín - Třinec 11.02.2020 18:30 74:66 (26:11 45:25 72:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 2.třída Základní část
11. kolo, zápas č. 41

datum: 11.02.2020, 18:30:00

místo: Sportovní hala, Hlučín

rozhodčí:
Posker Jan
Ščurek Vojtěch

43. Snakes Ostrava C - Odry 20.02.2020 20:40 58:73 (19:19 38:34 48:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 2.třída Základní část
11. kolo, zápas č. 43

datum: 20.02.2020, 20:40:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Opletal Petr
Kraina Tomáš

44. Labrador B - Nový Jičín C 20.02.2020 20:15 46:96 (14:24 27:51 36:65 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 2.třída Základní část
11. kolo, zápas č. 44

datum: 20.02.2020, 20:15:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Holubek Tomáš
Jurda Aleš

12. kolo
45. Nový Jičín C - Snakes Ostrava C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 2.třída Základní část
12. kolo, zápas č. 45

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:



46. Odry - Hladnov Slezská 28.02.2020 18:15 85:96 (18:9 33:30 54:54 73:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 2.třída Základní část
12. kolo, zápas č. 46

datum: 28.02.2020, 18:15:00

místo: Odry, Odry

rozhodčí:
Kremser Jakub
Baďura Ota

48. Třinec - Vsetín 06.03.2020 18:45 50:38 (12:13 8:5 12:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 2.třída Základní část
12. kolo, zápas č. 48

datum: 06.03.2020, 18:45:00

místo: 5. ZŠ Třinec-Terasa, Třinec-Terasa

rozhodčí:
Kavka Radim
Kraus Jiří

13. kolo
50. Hlučín - Odry 03.03.2020 18:30 76:58 (20:11 29:20 54:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 2.třída Základní část
13. kolo, zápas č. 50

datum: 03.03.2020, 18:30:00

místo: Sportovní hala, Hlučín

rozhodčí:
Holubek Tomáš
Jurda Aleš

51. Hladnov Slezská - Nový Jičín C 06.03.2020 18:30 67:78 (15:22 33:34 56:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 2.třída Základní část
13. kolo, zápas č. 51

datum: 06.03.2020, 18:30:00

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:
Nevřela Tomáš
Ščurek Vojtěch

52. Snakes Ostrava C - Labrador B 05.03.2020 20:40 57:67 (12:17 24:35 43:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 2.třída Základní část
13. kolo, zápas č. 52

datum: 05.03.2020, 20:40:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Opletal Petr
Holaň Dominik

14. kolo
53. Labrador B - Hladnov Slezská       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 2.třída Základní část
14. kolo, zápas č. 53

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:



54. Nový Jičín C - Hlučín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 2.třída Základní část
14. kolo, zápas č. 54

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:



55. Odry - Vsetín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 2.třída Základní část
14. kolo, zápas č. 55

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Odry, Odry

rozhodčí:



15. kolo
57. Třinec - Odry       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 2.třída Základní část
15. kolo, zápas č. 57

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: 5. ZŠ Třinec-Terasa, Třinec-Terasa

rozhodčí:



58. Vsetín - Nový Jičín C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 2.třída Základní část
15. kolo, zápas č. 58

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Na Lapači Vsetín, Vsetín

rozhodčí:



59. Hlučín - Labrador B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 2.třída Základní část
15. kolo, zápas č. 59

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala, Hlučín

rozhodčí:



60. Hladnov Slezská - Snakes Ostrava C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 2.třída Základní část
15. kolo, zápas č. 60

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:



16. kolo
61. Snakes Ostrava C - Hlučín 26.04.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 2.třída Základní část
16. kolo, zápas č. 61

datum: 26.04.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



62. Labrador B - Vsetín 12.12.2019 20:15 76:73 (14:14 32:33 54:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 2.třída Základní část
16. kolo, zápas č. 62

datum: 12.12.2019, 20:15:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Holaň Dominik
Jurda Aleš

63. Nový Jičín C - Třinec       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 2.třída Základní část
16. kolo, zápas č. 63

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Nový Jičín, Nový Jičín

rozhodčí:



17. kolo
66. Třinec - Labrador B 08.05.2020 18:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 2.třída Základní část
17. kolo, zápas č. 66

datum: 08.05.2020, 18:45:00

místo: 5. ZŠ Třinec-Terasa, Třinec-Terasa

rozhodčí:



67. Vsetín - Snakes Ostrava C 10.05.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 2.třída Základní část
17. kolo, zápas č. 67

datum: 10.05.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



68. Hlučín - Hladnov Slezská 28.04.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 2.třída Základní část
17. kolo, zápas č. 68

datum: 28.04.2020, 00:00:00

místo: Sportovní hala, Hlučín

rozhodčí:



18. kolo
69. Hladnov Slezská - Vsetín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 2.třída Základní část
18. kolo, zápas č. 69

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:



70. Snakes Ostrava C - Třinec 17.05.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 2.třída Základní část
18. kolo, zápas č. 70

datum: 17.05.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



72. Nový Jičín C - Odry 17.05.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 2.třída Základní část
18. kolo, zápas č. 72

datum: 17.05.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.