image

nejmladší minižákyně U11 / Oblasti / ročník 2019/20 / Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" / Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A"


tabulka
1. BC Kolín z.s.U11G 7 7 0 573:163 14
2. Basket Pastelka MB U11G 8 6 2 418:371 14
3. BC Slaný U11G 8 5 3 442:303 13
4. Basket Říčany U11G 7 3 4 328:400 10
5. TJ Sokol Kladno U11G 8 2 6 275:471 10
6. BK Studánka Pardubice U11G (ms) 8 0 8 257:585 8
1. kolo
1. TJ Sokol Kladno U11G - BC Kolín z.s.U11G 28.09.2019 10:00 17:79 (2:14 10:34 12:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A"
1. kolo, zápas č. 1

datum: 28.09.2019, 10:00:00

místo: 12. ZŠ Rozdělov, Kladno

rozhodčí:
Kratochvílová Viola
Strnadová Eliška

2. Basket Pastelka MB U11G - BK Studánka Pardubice U11G (ms) 28.09.2019 09:00 60:24 (23:4 35:13 39:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A"
1. kolo, zápas č. 2

datum: 28.09.2019, 09:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Pavýza Jiří
Lysov Fedor

3. Slaný U11G - Basket Říčany U11G 28.09.2019 09:00 68:33 (19:8 33:15 51:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A"
1. kolo, zápas č. 3

datum: 28.09.2019, 09:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Frána Petr
Kamler Michal

2. kolo
4. BC Kolín z.s.U11G - Basket Říčany U11G 12.10.2019 09:00 62:27 (13:7 36:11 46:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A"
2. kolo, zápas č. 4

datum: 12.10.2019, 09:00:00

místo: Tělocvična 1.ZŠ Kolín, Kolín

rozhodčí:
Málek Jan
Dvorský Dušan

5. BK Studánka Pardubice U11G (ms) - Slaný U11G 12.10.2019 13:00 18:97 (3:21 6:44 14:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A"
2. kolo, zápas č. 5

datum: 12.10.2019, 13:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Chocholoušová Karla
Nývltová Markéta

6. TJ Sokol Kladno U11G - Basket Pastelka MB U11G 12.10.2019 09:00 37:39 (5:6 14:22 26:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A"
2. kolo, zápas č. 6

datum: 12.10.2019, 09:00:00

místo: 12. ZŠ Rozdělov, Kladno

rozhodčí:
Alscherová Daniela
Strnadová Eliška

3. kolo
7. Basket Pastelka MB U11G - BC Kolín z.s.U11G 26.10.2019 10:00 33:76 (10:19 16:41 22:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A"
3. kolo, zápas č. 7

datum: 26.10.2019, 10:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Vyhlídal Michal
Dvorský Dušan

8. Slaný U11G - TJ Sokol Kladno U11G 23.10.2019 16:30 47:24 (8:8 18:10 24:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A"
3. kolo, zápas č. 8

datum: 23.10.2019, 16:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Pavýza Jiří
Kratochvílová Viola

9. Basket Říčany U11G - BK Studánka Pardubice U11G (ms) 26.10.2019 11:00 59:42 (16:8 33:14 42:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A"
3. kolo, zápas č. 9

datum: 26.10.2019, 11:00:00

místo: Sportovní hala Říčany , Praha Říčany

rozhodčí:
Bočková Lenka
Rýdl Milan

4. kolo
10. BC Kolín z.s.U11G - BK Studánka Pardubice U11G (ms) 09.11.2019 09:00 102:16 (20:6 51:8 79:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A"
4. kolo, zápas č. 10

datum: 09.11.2019, 09:00:00

místo: Tělocvična 1.ZŠ Kolín, Kolín

rozhodčí:
Vyhlídal Michal
Dvorský Dušan

11. TJ Sokol Kladno U11G - Basket Říčany U11G 09.11.2019 10:00 42:47 (5:11 16:26 32:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A"
4. kolo, zápas č. 11

datum: 09.11.2019, 10:00:00

místo: 12. ZŠ Rozdělov, Kladno

rozhodčí:
Strnadová Eliška
Alscherová Daniela

12. Basket Pastelka MB U11G - Slaný U11G 09.11.2019 13:00 44:33 (13:8 34:10 40:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A"
4. kolo, zápas č. 12

datum: 09.11.2019, 13:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Frána Petr
Dub Michal

5. kolo
13. Slaný U11G - BC Kolín z.s.U11G 23.11.2019 09:00 33:65 (2:12 8:28 17:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A"
5. kolo, zápas č. 13

datum: 23.11.2019, 09:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Dub Michal
Pavýza Jiří

14. Basket Říčany U11G - Basket Pastelka MB U11G 23.11.2019 16:00 47:79 (6:21 24:42 30:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A"
5. kolo, zápas č. 14

datum: 23.11.2019, 16:00:00

místo: Sportovní hala Říčany , Praha Říčany

rozhodčí:
Bočková Lenka
Povolný Jáchym

15. BK Studánka Pardubice U11G (ms) - TJ Sokol Kladno U11G 23.11.2019 16:00 26:56 (8:8 19:20 21:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A"
5. kolo, zápas č. 15

datum: 23.11.2019, 16:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Holubová Anežka
Knol Matyáš

6. kolo
16. BC Kolín z.s.U11G - TJ Sokol Kladno U11G 11.01.2020 09:30 116:17 (28:6 62:13 85:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A"
6. kolo, zápas č. 16

datum: 11.01.2020, 09:30:00

místo: Tělocvična 1.ZŠ Kolín, Kolín

rozhodčí:
Vyhlídal Michal
Dvorský Dušan

17. BK Studánka Pardubice U11G (ms) - Basket Pastelka MB U11G 11.01.2020 13:00 51:69 (3:18 22:33 37:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A"
6. kolo, zápas č. 17

datum: 11.01.2020, 13:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:



18. Basket Říčany U11G - Slaný U11G 12.01.2020 09:00 43:51 (8:15 18:24 27:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A"
6. kolo, zápas č. 18

datum: 12.01.2020, 09:00:00

místo: Sportovní hala Říčany , Praha Říčany

rozhodčí:
Kvíz Leoš
Bočková Lenka

7. kolo
19. Basket Říčany U11G - BC Kolín z.s.U11G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A"
7. kolo, zápas č. 19

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Říčany , Praha Říčany

rozhodčí:



20. Slaný U11G - BK Studánka Pardubice U11G (ms) 29.02.2020 15:00 70:24 (22:5 40:14 56:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A"
7. kolo, zápas č. 20

datum: 29.02.2020, 15:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Průša Jan
Moravcová Lucie

21. Basket Pastelka MB U11G - TJ Sokol Kladno U11G 19.01.2020 12:00 74:30 (18:6 40:12 56:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A"
7. kolo, zápas č. 21

datum: 19.01.2020, 12:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Vávra Petr
Janovský Jaroslav

8. kolo
22. BC Kolín z.s.U11G - Basket Pastelka MB U11G 22.02.2020 09:00 73:20 (21:8 39:16 55:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A"
8. kolo, zápas č. 22

datum: 22.02.2020, 09:00:00

místo: Tělocvična 1.ZŠ Kolín, Kolín

rozhodčí:
Kvíz Leoš
Dvorský Dušan

23. TJ Sokol Kladno U11G - Slaný U11G 22.02.2020 09:00 52:43 (10:9 18:17 30:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A"
8. kolo, zápas č. 23

datum: 22.02.2020, 09:00:00

místo: 12. ZŠ Rozdělov, Kladno

rozhodčí:
Veselý Jiří
Hackl Filip

24. BK Studánka Pardubice U11G (ms) - Basket Říčany U11G 22.02.2020 09:30 56:72 (12:17 29:31 46:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A"
8. kolo, zápas č. 24

datum: 22.02.2020, 09:30:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Chocholoušová Karla
Pletánek Matěj

9. kolo
25. BK Studánka Pardubice U11G (ms) - BC Kolín z.s.U11G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A"
9. kolo, zápas č. 25

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:



26. Basket Říčany U11G - TJ Sokol Kladno U11G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A"
9. kolo, zápas č. 26

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Říčany , Praha Říčany

rozhodčí:



27. Slaný U11G - Basket Pastelka MB U11G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A"
9. kolo, zápas č. 27

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



10. kolo
28. BC Kolín z.s.U11G - Slaný U11G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A"
10. kolo, zápas č. 28

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Tělocvična 1.ZŠ Kolín, Kolín

rozhodčí:



29. Basket Pastelka MB U11G - Basket Říčany U11G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A"
10. kolo, zápas č. 29

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:



30. TJ Sokol Kladno U11G - BK Studánka Pardubice U11G (ms)       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A"
10. kolo, zápas č. 30

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: 12. ZŠ Rozdělov, Kladno

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.