image

nejmladší minižákyně U11 / Oblasti / ročník 2019/20 / Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" / Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"


tabulka
1. BC Kolín z.s.U11G 7 7 0 417:173 14
2. BC Slaný U11G(mix) 8 5 3 337:263 13
3. Basket Říčany U11G 7 5 2 385:279 12
4. TJ Sokol Kladno U11G 8 3 5 243:322 11
5. Basket Pastelka MB U11G(ms) 8 3 5 303:339 11
6. BK Studánka Pardubice U11G (ms) 8 0 8 236:545 8
1. kolo
31. TJ Sokol Kladno U11G - BC Kolín z.s.U11G 28.09.2019 12:00 19:58 (4:16 12:32 14:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
1. kolo, zápas č. 31

datum: 28.09.2019, 12:00:00

místo: 12. ZŠ Rozdělov, Kladno

rozhodčí:
Strnadová Eliška
Kratochvílová Viola

32. Basket Pastelka MB U11G(ms) - BK Studánka Pardubice U11G (ms) 28.09.2019 11:00 66:34 (24:8 41:22 53:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
1. kolo, zápas č. 32

datum: 28.09.2019, 11:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Lysov Fedor
Pavýza Jiří

33. Slaný U11G(mix) - BasketŘíčany U11G 28.09.2019 12:00 31:46 (6:10 16:16 28:24 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
1. kolo, zápas č. 33

datum: 28.09.2019, 12:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Dub Michal
Frána Petr

2. kolo
34. BC Kolín z.s.U11G - BasketŘíčany U11G 12.10.2019 10:45 70:43 (18:8 39:22 54:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
2. kolo, zápas č. 34

datum: 12.10.2019, 10:45:00

místo: Tělocvična 1.ZŠ Kolín, Kolín

rozhodčí:
Málek Jan
Dvorský Dušan

35. BK Studánka Pardubice U11G (ms) - Slaný U11G(mix) 12.10.2019 15:00 28:88 (7:20 14:40 18:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
2. kolo, zápas č. 35

datum: 12.10.2019, 15:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Nývltová Markéta
Chocholoušová Karla

36. TJ Sokol Kladno U11G - Basket Pastelka MB U11G(ms) 12.10.2019 11:00 46:24 (10:4 31:12 37:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
2. kolo, zápas č. 36

datum: 12.10.2019, 11:00:00

místo: 12. ZŠ Rozdělov, Kladno

rozhodčí:
Strnadová Eliška
Alscherová Daniela

3. kolo
37. Basket Pastelka MB U11G(ms) - BC Kolín z.s.U11G 26.10.2019 12:00 22:52 (5:6 11:20 15:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
3. kolo, zápas č. 37

datum: 26.10.2019, 12:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Vyhlídal Michal
Dvorský Dušan

38. Slaný U11G(mix) - TJ Sokol Kladno U11G 23.10.2019 18:30 41:20 (0:10 13:14 31:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
3. kolo, zápas č. 38

datum: 23.10.2019, 18:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Pavýza Jiří
Kratochvílová Viola

39. BasketŘíčany U11G - BK Studánka Pardubice U11G (ms) 26.10.2019 13:00 82:36 (25:14 39:22 62:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
3. kolo, zápas č. 39

datum: 26.10.2019, 13:00:00

místo: Sportovní hala Říčany , Praha Říčany

rozhodčí:
Rýdl Milan
Bočková Lenka

4. kolo
40. BC Kolín z.s.U11G - BK Studánka Pardubice U11G (ms) 09.11.2019 10:45 79:13 (24:4 42:8 65:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
4. kolo, zápas č. 40

datum: 09.11.2019, 10:45:00

místo: Tělocvična 1.ZŠ Kolín, Kolín

rozhodčí:
Vyhlídal Michal
Dvorský Dušan

41. TJ Sokol Kladno U11G - BasketŘíčany U11G 09.11.2019 12:00 31:54 (8:15 12:23 19:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
4. kolo, zápas č. 41

datum: 09.11.2019, 12:00:00

místo: 12. ZŠ Rozdělov, Kladno

rozhodčí:
Alscherová Daniela
Strnadová Eliška

42. Basket Pastelka MB U11G(ms) - Slaný U11G(mix) 09.11.2019 15:00 24:32 (12:8 15:18 21:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
4. kolo, zápas č. 42

datum: 09.11.2019, 15:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Dub Michal
Frána Petr

5. kolo
43. Slaný U11G(mix) - BC Kolín z.s.U11G 23.11.2019 12:00 21:54 (5:18 9:29 11:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
5. kolo, zápas č. 43

datum: 23.11.2019, 12:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Dub Michal
Pavýza Jiří

44. BasketŘíčany U11G - Basket Pastelka MB U11G(ms) 23.11.2019 18:00 50:30 (12:7 23:14 38:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
5. kolo, zápas č. 44

datum: 23.11.2019, 18:00:00

místo: Sportovní hala Říčany , Praha Říčany

rozhodčí:
Bočková Lenka
Povolný Jáchym

45. BK Studánka Pardubice U11G (ms) - TJ Sokol Kladno U11G 23.11.2019 17:45 21:51 (11:8 15:22 19:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
5. kolo, zápas č. 45

datum: 23.11.2019, 17:45:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Knol Matyáš
Holubová Anežka

6. kolo
46. BC Kolín z.s.U11G - TJ Sokol Kladno U11G 11.01.2020 11:15 53:15 (10:4 24:8 39:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
6. kolo, zápas č. 46

datum: 11.01.2020, 11:15:00

místo: Tělocvična 1.ZŠ Kolín, Kolín

rozhodčí:
Vyhlídal Michal
Dvorský Dušan

47. BK Studánka Pardubice U11G (ms) - Basket Pastelka MB U11G(ms) 11.01.2020 15:00 50:55 (8:13 24:25 30:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
6. kolo, zápas č. 47

datum: 11.01.2020, 15:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:



48. BasketŘíčany U11G - Slaný U11G(mix) 12.01.2020 11:00 38:43 (10:8 15:24 22:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
6. kolo, zápas č. 48

datum: 12.01.2020, 11:00:00

místo: Sportovní hala Říčany , Praha Říčany

rozhodčí:
Bočková Lenka
Kvíz Leoš

7. kolo
49. BasketŘíčany U11G - BC Kolín z.s.U11G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
7. kolo, zápas č. 49

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Říčany , Praha Říčany

rozhodčí:



50. Slaný U11G(mix) - BK Studánka Pardubice U11G (ms) 29.02.2020 16:30 52:16 (10:2 16:8 42:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
7. kolo, zápas č. 50

datum: 29.02.2020, 16:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Moravcová Lucie
Průša Jan

51. Basket Pastelka MB U11G(ms) - TJ Sokol Kladno U11G 19.01.2020 14:00 42:24 (8:6 18:11 24:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
7. kolo, zápas č. 51

datum: 19.01.2020, 14:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Janovský Jaroslav
Vávra Petr

8. kolo
52. BC Kolín z.s.U11G - Basket Pastelka MB U11G(ms) 22.02.2020 10:30 51:40 (24:7 33:22 45:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
8. kolo, zápas č. 52

datum: 22.02.2020, 10:30:00

místo: Tělocvična 1.ZŠ Kolín, Kolín

rozhodčí:
Kvíz Leoš
Dvorský Dušan

53. TJ Sokol Kladno U11G - Slaný U11G(mix) 22.02.2020 11:00 37:29 (4:11 13:13 23:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
8. kolo, zápas č. 53

datum: 22.02.2020, 11:00:00

místo: 12. ZŠ Rozdělov, Kladno

rozhodčí:
Hackl Filip
Veselý Jiří

54. BK Studánka Pardubice U11G (ms) - BasketŘíčany U11G 22.02.2020 11:30 38:72 (16:14 27:34 29:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
8. kolo, zápas č. 54

datum: 22.02.2020, 11:30:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Pletánek Matěj
Chocholoušová Karla

9. kolo
55. BK Studánka Pardubice U11G (ms) - BC Kolín z.s.U11G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
9. kolo, zápas č. 55

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:



56. BasketŘíčany U11G - TJ Sokol Kladno U11G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
9. kolo, zápas č. 56

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Říčany , Praha Říčany

rozhodčí:



57. Slaný U11G(mix) - Basket Pastelka MB U11G(ms)       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
9. kolo, zápas č. 57

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



10. kolo
58. BC Kolín z.s.U11G - Slaný U11G(mix)       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
10. kolo, zápas č. 58

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Tělocvična 1.ZŠ Kolín, Kolín

rozhodčí:



59. Basket Pastelka MB U11G(ms) - BasketŘíčany U11G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
10. kolo, zápas č. 59

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:



60. TJ Sokol Kladno U11G - BK Studánka Pardubice U11G (ms)       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
10. kolo, zápas č. 60

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: 12. ZŠ Rozdělov, Kladno

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.