image

mladší minižákyně U12 / Oblasti / ročník 2019/20 / Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 / Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A"


tabulka
1. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G 9 9 0 1012:245 18
2. BC Slaný U12G 9 8 1 767:242 17
3. BC Kolín U12G 9 5 4 402:463 14
4. AŠ Mladá Boleslav U12G(ms) 10 2 8 284:642 12
5. BK Beroun U12G(ms) 8 3 5 450:491 11
6. BK Kralupy junior,z.s.U12G(mix) 9 2 7 292:768 11
7. BK Brandýs n. L. U12G(ms) 8 2 6 212:568 10
1. kolo
1. Kolín U12G - Brandýs U12G(ms) 14.09.2019 09:00 36:21 (8:3 19:9 31:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A"
1. kolo, zápas č. 1

datum: 14.09.2019, 09:00:00

místo: Tělocvična 1.ZŠ Kolín, Kolín

rozhodčí:
Málek Jan
Volný David

2. Kral-JuniorU12G(mix) - ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G 14.09.2019 13:00 16:100 (5:33 10:51 10:68 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A"
1. kolo, zápas č. 2

datum: 14.09.2019, 13:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Kvíz Leoš


3. AŠ Mladá Boleslav U12G(ms) - BK Beroun U12G(ms) 30.11.2019 10:00 29:50 (11:10 17:25 26:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A"
1. kolo, zápas č. 3

datum: 30.11.2019, 10:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Nesvadba Miloš
Vávra Petr

2. kolo
4. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G - AŠ Mladá Boleslav U12G(ms) 21.09.2019 09:00 129:16 (25:4 57:10 95:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A"
2. kolo, zápas č. 4

datum: 21.09.2019, 09:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Kvíz Leoš
Vyhlídal Michal

5. Brandýs U12G(ms) - Kral-JuniorU12G(mix) 21.09.2019 09:00 46:40 (13:11 16:22 36:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A"
2. kolo, zápas č. 5

datum: 21.09.2019, 09:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Pavýza Jiří
Lysov Fedor

6. BC Slaný U12G - Kolín U12G 21.09.2019 10:00 76:19 (15:6 39:8 60:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A"
2. kolo, zápas č. 6

datum: 21.09.2019, 10:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Šťavík Radek
Kamler Michal

3. kolo
7. Kral-JuniorU12G(mix) - BC Slaný U12G 05.10.2019 12:00 15:104 (8:26 9:51 13:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A"
3. kolo, zápas č. 7

datum: 05.10.2019, 12:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Šťavík Radek
Orgoník Martin

8. AŠ Mladá Boleslav U12G(ms) - Brandýs U12G(ms) 05.10.2019 09:00 29:30 (12:10 20:12 26:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A"
3. kolo, zápas č. 8

datum: 05.10.2019, 09:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Machálek Jan
Lysov Fedor

9. BK Beroun U12G(ms) - ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G 05.10.2019 10:00 35:96 (14:18 17:53 34:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A"
3. kolo, zápas č. 9

datum: 05.10.2019, 10:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Dub Michal
Kvíz Leoš

4. kolo
10. Brandýs U12G(ms) - BK Beroun U12G(ms) 19.10.2019 12:30 40:72 (7:19 16:37 28:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A"
4. kolo, zápas č. 10

datum: 19.10.2019, 12:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Hackl Filip
Poláček Vojtěch

11. BC Slaný U12G - AŠ Mladá Boleslav U12G(ms) 19.10.2019 10:00 73:21 (17:8 32:12 56:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A"
4. kolo, zápas č. 11

datum: 19.10.2019, 10:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Průša Jan
Lysov Fedor

12. Kolín U12G - Kral-JuniorU12G(mix) 19.10.2019 11:00 84:33 (14:8 32:12 55:25 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A"
4. kolo, zápas č. 12

datum: 19.10.2019, 11:00:00

místo: Tělocvična 1.ZŠ Kolín, Kolín

rozhodčí:
Vyhlídal Michal
Volný David

5. kolo
13. AŠ Mladá Boleslav U12G(ms) - Kolín U12G 02.11.2019 10:00 40:28 (6:11 19:15 32:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A"
5. kolo, zápas č. 13

datum: 02.11.2019, 10:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Nesvadba Miloš
Dvorský Dušan

14. BK Beroun U12G(ms) - BC Slaný U12G 02.11.2019 09:30 33:96 (11:26 15:53 18:83)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A"
5. kolo, zápas č. 14

datum: 02.11.2019, 09:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Veselý Jiří
Hackl Filip

15. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G - Brandýs U12G(ms) 02.11.2019 09:00 125:14 (31:6 70:6 95:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A"
5. kolo, zápas č. 15

datum: 02.11.2019, 09:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Frána Petr
Kvíz Leoš

6. kolo
16. BC Slaný U12G - ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G 17.11.2019 10:00 40:72 (16:23 27:40 39:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A"
6. kolo, zápas č. 16

datum: 17.11.2019, 10:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Frána Petr
Dub Michal

17. Kolín U12G - BK Beroun U12G(ms) 16.11.2019 11:00 55:51 (13:14 25:27 47:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A"
6. kolo, zápas č. 17

datum: 16.11.2019, 11:00:00

místo: Tělocvična 1.ZŠ Kolín, Kolín

rozhodčí:
Vávra Petr
Dvorský Dušan

18. Kral-JuniorU12G(mix) - AŠ Mladá Boleslav U12G(ms) 16.11.2019 16:00 46:35 (6:6 22:12 40:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A"
6. kolo, zápas č. 18

datum: 16.11.2019, 16:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Hackl Filip
Kamler Michal

7. kolo
19. BK Beroun U12G(ms) - Kral-JuniorU12G(mix) 14.12.2019 09:45 (113:33) (28:7 55:17 79:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A"
7. kolo, zápas č. 19

datum: 14.12.2019, 09:45:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Buršík Petr
Pavýza Jiří

20. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G - Kolín U12G 13.12.2019 15:30 139:26 (37:2 68:10 100:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A"
7. kolo, zápas č. 20

datum: 13.12.2019, 15:30:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Kvíz Leoš
Lysov Fedor

21. Brandýs U12G(ms) - BC Slaný U12G 14.12.2019 09:00 19:120 (1:37 4:65 17:104)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A"
7. kolo, zápas č. 21

datum: 14.12.2019, 09:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Vávra Petr
Janovský Jaroslav

8. kolo
22. Brandýs U12G(ms) - Kolín U12G 18.01.2020 09:00 10:68 (0:18 2:42 6:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A"
8. kolo, zápas č. 22

datum: 18.01.2020, 09:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Moravcová Lucie
Kamler Michal

23. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G - Kral-JuniorU12G(mix) 18.01.2020 09:00 145:15 (35:7 72:9 93:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A"
8. kolo, zápas č. 23

datum: 18.01.2020, 09:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Janovský Jaroslav
Kvíz Leoš

24. BK Beroun U12G(ms) - AŠ Mladá Boleslav U12G(ms) 19.01.2020 09:00 (45:47) (12:10 24:22 35:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A"
8. kolo, zápas č. 24

datum: 19.01.2020, 09:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Dub Michal
Pavýza Jiří

9. kolo
25. AŠ Mladá Boleslav U12G(ms) - ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G 15.02.2020 10:00 32:111 (10:21 12:61 28:82)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A"
9. kolo, zápas č. 25

datum: 15.02.2020, 10:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Kvíz Leoš
Vávra Petr

26. Kral-JuniorU12G(mix) - Brandýs U12G(ms) 23.02.2020 12:00 78:32 (21:9 47:14 65:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A"
9. kolo, zápas č. 26

datum: 23.02.2020, 12:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Jon Miloslav
Moravcová Lucie

27. Kolín U12G - BC Slaný U12G 15.02.2020 09:00 27:78 (4:25 16:44 20:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A"
9. kolo, zápas č. 27

datum: 15.02.2020, 09:00:00

místo: Tělocvična 1.ZŠ Kolín, Kolín

rozhodčí:
Vyhlídal Michal
Volný David

10. kolo
28. BC Slaný U12G - Kral-JuniorU12G(mix) 09.02.2020 15:30 109:16 (26:5 51:5 78:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A"
10. kolo, zápas č. 28

datum: 09.02.2020, 15:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Dub Michal
Frána Petr

29. Brandýs U12G(ms) - AŠ Mladá Boleslav U12G(ms)       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A"
10. kolo, zápas č. 29

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



30. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G - BK Beroun U12G(ms) 01.03.2020 09:00 95:51 (22:9 43:20 52:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A"
10. kolo, zápas č. 30

datum: 01.03.2020, 09:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Vyhlídal Michal
Kvíz Leoš

11. kolo
31. BK Beroun U12G(ms) - Brandýs U12G(ms)       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A"
11. kolo, zápas č. 31

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:



32. AŠ Mladá Boleslav U12G(ms) - BC Slaný U12G 11.01.2020 09:00 20:71 (3:19 3:36 11:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A"
11. kolo, zápas č. 32

datum: 11.01.2020, 09:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Vávra Petr
Janovský Jaroslav

33. Kral-JuniorU12G(mix) - Kolín U12G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A"
11. kolo, zápas č. 33

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:



12. kolo
34. Kolín U12G - AŠ Mladá Boleslav U12G(ms) 29.02.2020 13:15 59:15 (15:4 25:6 49:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A"
12. kolo, zápas č. 34

datum: 29.02.2020, 13:15:00

místo: Tělocvična 1.ZŠ Kolín, Kolín

rozhodčí:
Dvorský Dušan
Volný David

35. BC Slaný U12G - BK Beroun U12G(ms)       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A"
12. kolo, zápas č. 35

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



36. Brandýs U12G(ms) - ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A"
12. kolo, zápas č. 36

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



13. kolo
37. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G - BC Slaný U12G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A"
13. kolo, zápas č. 37

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:



38. BK Beroun U12G(ms) - Kolín U12G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A"
13. kolo, zápas č. 38

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:



39. AŠ Mladá Boleslav U12G(ms) - Kral-JuniorU12G(mix)       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A"
13. kolo, zápas č. 39

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:



14. kolo
40. Kral-JuniorU12G(mix) - BK Beroun U12G(ms)       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A"
14. kolo, zápas č. 40

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:



41. Kolín U12G - ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A"
14. kolo, zápas č. 41

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Tělocvična 1.ZŠ Kolín, Kolín

rozhodčí:



42. BC Slaný U12G - Brandýs U12G(ms)       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A"
14. kolo, zápas č. 42

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.