image

mladší minižákyně U12 / Oblasti / ročník 2019/20 / Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 / Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A1"


tabulka
1. BC Slaný U12G 9 9 0 656:209 18
2. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G 9 8 1 839:310 17
3. BC Kolín U12G 9 5 4 335:345 14
4. BK Beroun U12G(ms) 8 5 3 516:444 13
5. BK Kralupy junior,z.s.U12G(mix) 9 2 7 273:598 11
6. BK Brandýs n. L. U12G(ms) 8 2 6 232:406 10
7. AŠ Mladá Boleslav U12G(ms) 10 0 10 170:709 10
1. kolo
43. Kolín U12G - Brandýs U12G(ms) 14.09.2019 11:00 32:21 (10:15 16:17 24:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A1"
1. kolo, zápas č. 43

datum: 14.09.2019, 11:00:00

místo: Tělocvična 1.ZŠ Kolín, Kolín

rozhodčí:
Málek Jan
Volný David

44. Kral-JuniorU12G(mix) - ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G 14.09.2019 15:00 20:104 (2:36 11:54 13:82 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A1"
1. kolo, zápas č. 44

datum: 14.09.2019, 15:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Kvíz Leoš


45. AŠ Mladá Boleslav U12G(ms) - BK Beroun U12G(ms) 30.11.2019 12:00 5:111 (2:22 2:64 5:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A1"
1. kolo, zápas č. 45

datum: 30.11.2019, 12:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Nesvadba Miloš
Vávra Petr

2. kolo
46. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G - AŠ Mladá Boleslav U12G(ms) 21.09.2019 11:00 123:16 (26:6 55:12 83:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A1"
2. kolo, zápas č. 46

datum: 21.09.2019, 11:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Vyhlídal Michal
Kvíz Leoš

47. Brandýs U12G(ms) - Kral-JuniorU12G(mix) 21.09.2019 11:00 29:25 (6:3 11:10 17:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A1"
2. kolo, zápas č. 47

datum: 21.09.2019, 11:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Pavýza Jiří
Lysov Fedor

48. BC Slaný U12G - Kolín U12G 21.09.2019 12:00 61:22 (10:6 26:10 44:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A1"
2. kolo, zápas č. 48

datum: 21.09.2019, 12:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Šťavík Radek
Kamler Michal

3. kolo
49. Kral-JuniorU12G(mix) - BC Slaný U12G 05.10.2019 14:00 14:72 (1:14 4:36 8:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A1"
3. kolo, zápas č. 49

datum: 05.10.2019, 14:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Šťavík Radek
Orgoník Martin

50. AŠ Mladá Boleslav U12G(ms) - Brandýs U12G(ms) 05.10.2019 11:00 18:39 (6:8 14:20 26:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A1"
3. kolo, zápas č. 50

datum: 05.10.2019, 11:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Lysov Fedor
Machálek Jan

51. BK Beroun U12G(ms) - ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G 05.10.2019 11:30 31:89 (9:12 17:43 27:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A1"
3. kolo, zápas č. 51

datum: 05.10.2019, 11:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Dub Michal
Kvíz Leoš

4. kolo
52. Brandýs U12G(ms) - BK Beroun U12G(ms) 19.10.2019 14:15 45:76 (17:17 21:35 33:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A1"
4. kolo, zápas č. 52

datum: 19.10.2019, 14:15:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Poláček Vojtěch
Dvorský Dušan

53. BC Slaný U12G - AŠ Mladá Boleslav U12G(ms) 19.10.2019 12:00 112:22 (30:3 46:7 88:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A1"
4. kolo, zápas č. 53

datum: 19.10.2019, 12:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Lysov Fedor
Průša Jan

54. Kolín U12G - Kral-JuniorU12G(mix) 19.10.2019 12:45 53:25 (18:5 28:11 43:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A1"
4. kolo, zápas č. 54

datum: 19.10.2019, 12:45:00

místo: Tělocvična 1.ZŠ Kolín, Kolín

rozhodčí:
Vyhlídal Michal
Volný David

5. kolo
55. AŠ Mladá Boleslav U12G(ms) - Kolín U12G 02.11.2019 12:00 16:59 (2:23 4:33 6:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A1"
5. kolo, zápas č. 55

datum: 02.11.2019, 12:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Nesvadba Miloš
Dvorský Dušan

56. BK Beroun U12G(ms) - BC Slaný U12G 02.11.2019 11:15 14:118 (4:44 8:61 8:86)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A1"
5. kolo, zápas č. 56

datum: 02.11.2019, 11:15:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Veselý Jiří
Hackl Filip

57. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G - Brandýs U12G(ms) 02.11.2019 11:00 98:36 (25:13 51:19 74:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A1"
5. kolo, zápas č. 57

datum: 02.11.2019, 11:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Frána Petr
Kvíz Leoš

6. kolo
58. BC Slaný U12G - ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G 17.11.2019 12:00 53:48 (6:16 25:25 39:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A1"
6. kolo, zápas č. 58

datum: 17.11.2019, 12:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Dub Michal
Frána Petr

59. Kolín U12G - BK Beroun U12G(ms) 16.11.2019 12:30 15:42 (1:10 3:24 13:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A1"
6. kolo, zápas č. 59

datum: 16.11.2019, 12:30:00

místo: Tělocvična 1.ZŠ Kolín, Kolín

rozhodčí:
Vávra Petr
Dvorský Dušan

60. Kral-JuniorU12G(mix) - AŠ Mladá Boleslav U12G(ms) 16.11.2019 18:00 29:20 (7:6 14:6 21:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A1"
6. kolo, zápas č. 60

datum: 16.11.2019, 18:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Hackl Filip
Kamler Michal

7. kolo
61. BK Beroun U12G(ms) - Kral-JuniorU12G(mix) 14.12.2019 11:30 (109:46) (26:8 54:19 80:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A1"
7. kolo, zápas č. 61

datum: 14.12.2019, 11:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Buršík Petr
Pavýza Jiří

62. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G - Kolín U12G 13.12.2019 17:00 79:44 (13:12 31:26 54:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A1"
7. kolo, zápas č. 62

datum: 13.12.2019, 17:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Kvíz Leoš
Lysov Fedor

63. Brandýs U12G(ms) - BC Slaný U12G 14.12.2019 10:45 (16:63) (6:14 8:30 14:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A1"
7. kolo, zápas č. 63

datum: 14.12.2019, 10:45:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Vávra Petr
Janovský Jaroslav

8. kolo
64. Brandýs U12G(ms) - Kolín U12G 18.01.2020 10:45 31:43 (6:14 15:20 19:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A1"
8. kolo, zápas č. 64

datum: 18.01.2020, 10:45:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Moravcová Lucie
Kamler Michal

65. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G - Kral-JuniorU12G(mix) 18.01.2020 11:00 119:31 (32:4 59:6 94:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A1"
8. kolo, zápas č. 65

datum: 18.01.2020, 11:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Kvíz Leoš
Janovský Jaroslav

66. BK Beroun U12G(ms) - AŠ Mladá Boleslav U12G(ms) 19.01.2020 10:45 (69:23) (13:6 33:10 53:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A1"
8. kolo, zápas č. 66

datum: 19.01.2020, 10:45:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Dub Michal
Pavýza Jiří

9. kolo
67. AŠ Mladá Boleslav U12G(ms) - ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G 15.02.2020 12:00 15:76 (6:16 10:38 15:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A1"
9. kolo, zápas č. 67

datum: 15.02.2020, 12:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Vávra Petr
Kvíz Leoš

68. Kral-JuniorU12G(mix) - Brandýs U12G(ms) 23.02.2020 14:00 51:15 (14:2 28:6 42:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A1"
9. kolo, zápas č. 68

datum: 23.02.2020, 14:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Moravcová Lucie
Jon Miloslav

69. Kolín U12G - BC Slaný U12G 15.02.2020 10:30 21:55 (0:10 11:25 13:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A1"
9. kolo, zápas č. 69

datum: 15.02.2020, 10:30:00

místo: Tělocvična 1.ZŠ Kolín, Kolín

rozhodčí:
Volný David
Vyhlídal Michal

10. kolo
70. BC Slaný U12G - Kral-JuniorU12G(mix) 09.02.2020 17:00 77:32 (10:12 32:18 57:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A1"
10. kolo, zápas č. 70

datum: 09.02.2020, 17:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Frána Petr
Dub Michal

71. Brandýs U12G(ms) - AŠ Mladá Boleslav U12G(ms)       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A1"
10. kolo, zápas č. 71

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



72. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G - BK Beroun U12G(ms) 01.03.2020 11:00 103:64 (24:16 52:31 80:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A1"
10. kolo, zápas č. 72

datum: 01.03.2020, 11:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Kvíz Leoš
Vyhlídal Michal

11. kolo
73. BK Beroun U12G(ms) - Brandýs U12G(ms)       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A1"
11. kolo, zápas č. 73

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:



74. AŠ Mladá Boleslav U12G(ms) - BC Slaný U12G 11.01.2020 11:00 20:45 (6:6 8:17 14:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A1"
11. kolo, zápas č. 74

datum: 11.01.2020, 11:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Vávra Petr
Janovský Jaroslav

75. Kral-JuniorU12G(mix) - Kolín U12G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A1"
11. kolo, zápas č. 75

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:



12. kolo
76. Kolín U12G - AŠ Mladá Boleslav U12G(ms) 29.02.2020 15:00 46:15 (14:5 24:9 30:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A1"
12. kolo, zápas č. 76

datum: 29.02.2020, 15:00:00

místo: Tělocvična 1.ZŠ Kolín, Kolín

rozhodčí:
Volný David
Dvorský Dušan

77. BC Slaný U12G - BK Beroun U12G(ms)       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A1"
12. kolo, zápas č. 77

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



78. Brandýs U12G(ms) - ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A1"
12. kolo, zápas č. 78

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



13. kolo
79. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G - BC Slaný U12G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A1"
13. kolo, zápas č. 79

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:



80. BK Beroun U12G(ms) - Kolín U12G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A1"
13. kolo, zápas č. 80

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:



81. AŠ Mladá Boleslav U12G(ms) - Kral-JuniorU12G(mix)       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A1"
13. kolo, zápas č. 81

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:



14. kolo
82. Kral-JuniorU12G(mix) - BK Beroun U12G(ms)       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A1"
14. kolo, zápas č. 82

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:



83. Kolín U12G - ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A1"
14. kolo, zápas č. 83

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Tělocvična 1.ZŠ Kolín, Kolín

rozhodčí:



84. BC Slaný U12G - Brandýs U12G(ms)       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A1"
14. kolo, zápas č. 84

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.