image

starší minižákyně U13 / Oblasti / ročník 2019/20 / Oblastní přebor / Základní část


tabulka
1. BK Frýdek-Místek 20 17 3 1151:634 37
2. SBŠ Ostrava 18 16 2 1160:362 34
3. TJ Loko Krnov 20 11 9 898:784 31
4. SKB Zlín 19/20 16 13 3 857:621 29
5. Basket Valmez 19/20 20 7 13 644:904 27
6. Basket Ostrava 22 2 20 499:1198 23
7. BK Havířov 20 2 18 426:1132 22
1. kolo
1. BK FM - Havířov 28.09.2019 09:00 85:31 (33:6 51:20 71:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
1. kolo, zápas č. 1

datum: 28.09.2019, 09:00:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Kavka Radim
Kostelníková Stela

2. BK FM - Havířov 28.09.2019 10:30 88:19 (23:2 39:12 72:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
1. kolo, zápas č. 2

datum: 28.09.2019, 10:30:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Kavka Radim
Kostelníková Stela

3. Valmez - SBŠ Ostrava 13.10.2019 12:00 19:61 (5:18 9:33 12:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
1. kolo, zápas č. 3

datum: 13.10.2019, 12:00:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Dostal Vojtěch
Bešina Marek

4. Valmez - SBŠ Ostrava 13.10.2019 13:45 30:50 (5:13 9:27 29:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
1. kolo, zápas č. 4

datum: 13.10.2019, 13:45:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Dostal Vojtěch
Bešina Marek

5. Basket Ostrava - Zlín 25.01.2020 10:00 34:90 (7:32 17:56 23:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
1. kolo, zápas č. 5

datum: 25.01.2020, 10:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Nevřela Tomáš
Skácel Ondřej

6. Basket Ostrava - Zlín 25.01.2020 11:30 18:72 (2:21 14:29 16:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
1. kolo, zápas č. 6

datum: 25.01.2020, 11:30:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Nevřela Tomáš
Skácel Ondřej

2. kolo
7. SBŠ Ostrava - Basket Ostrava 12.10.2019 11:30 48:6 (8:4 26:4 34:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
2. kolo, zápas č. 7

datum: 12.10.2019, 11:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Posker Jan
Ščurek Vojtěch

*8. SBŠ Ostrava - Basket Ostrava 12.10.2019 13:00 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
2. kolo, zápas č. 8

datum: 12.10.2019, 13:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Posker Jan
Ščurek Vojtěch

9. Havířov - Valmez 12.10.2019 13:00 18:44 (4:16 10:20 12:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
2. kolo, zápas č. 9

datum: 12.10.2019, 13:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Billík Dennis
Grobelná Natálie

10. Havířov - Valmez 12.10.2019 15:00 19:53 (5:14 10:18 12:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
2. kolo, zápas č. 10

datum: 12.10.2019, 15:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Billík Dennis
Grobelná Natálie

11. Loko Krnov - BK FM 13.10.2019 10:00 49:60 (8:23 30:40 37:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
2. kolo, zápas č. 11

datum: 13.10.2019, 10:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Čarnecký Martin
Ostráková Julie Valerie

12. Loko Krnov - BK FM 13.10.2019 11:45 44:62 (10:9 18:26 38:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
2. kolo, zápas č. 12

datum: 13.10.2019, 11:45:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Čarnecký Martin
Ostráková Julie Valerie

3. kolo
13. Valmez - Loko Krnov 26.10.2019 12:45 27:43 (2:5 11:20 9:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
3. kolo, zápas č. 13

datum: 26.10.2019, 12:45:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Slovák Marek
Slovák Miroslav

14. Valmez - Loko Krnov 26.10.2019 14:30 30:47 (11:14 17:24 26:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
3. kolo, zápas č. 14

datum: 26.10.2019, 14:30:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Slovák Marek
Slovák Miroslav

15. Basket Ostrava - Havířov 28.11.2019 18:15 9:29 (1:4 3:19 9:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
3. kolo, zápas č. 15

datum: 28.11.2019, 18:15:00

místo: Janáčkova konzervatoř, Ostrava-Moravská Ostrava

rozhodčí:
Jurda Aleš
Posker Jan

16. Basket Ostrava - Havířov 28.11.2019 19:15 17:25 (4:10 6:16 14:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
3. kolo, zápas č. 16

datum: 28.11.2019, 19:15:00

místo: Janáčkova konzervatoř, Ostrava-Moravská Ostrava

rozhodčí:
Jurda Aleš
Posker Jan

17. Zlín - SBŠ Ostrava 26.10.2019 09:00 43:63 (12:12 18:30 34:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
3. kolo, zápas č. 17

datum: 26.10.2019, 09:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Slezák Filip
Kotala Dominik

18. Zlín - SBŠ Ostrava 26.10.2019 10:45 30:88 (2:19 10:49 28:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
3. kolo, zápas č. 18

datum: 26.10.2019, 10:45:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Slezák Filip
Kotala Dominik

4. kolo
19. Havířov - Zlín 09.11.2019 10:00 29:73 (2:22 13:37 19:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
4. kolo, zápas č. 19

datum: 09.11.2019, 10:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Križanová Johana
Grobelná Natálie

20. Havířov - Zlín 09.11.2019 12:00 15:72 (2:18 6:38 9:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
4. kolo, zápas č. 20

datum: 09.11.2019, 12:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Križanová Johana
Grobelná Natálie

21. Loko Krnov - Basket Ostrava 10.11.2019 11:00 67:22 (14:4 39:13 55:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
4. kolo, zápas č. 21

datum: 10.11.2019, 11:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Čarnecký Martin
Ostráková Julie Valerie

22. Loko Krnov - Basket Ostrava 10.11.2019 12:45 57:22 (14:8 38:12 45:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
4. kolo, zápas č. 22

datum: 10.11.2019, 12:45:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Čarnecký Martin
Ostráková Julie Valerie

23. BK FM - Valmez 09.11.2019 09:00 59:29 (17:6 33:14 43:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
4. kolo, zápas č. 23

datum: 09.11.2019, 09:00:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Posker Jan
Ščurek Vojtěch

24. BK FM - Valmez 09.11.2019 10:30 54:29 (16:8 28:16 34:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
4. kolo, zápas č. 24

datum: 09.11.2019, 10:30:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Posker Jan
Ščurek Vojtěch

5. kolo
25. Basket Ostrava - BK FM 23.11.2019 12:30 30:80 (3:28 13:38 20:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
5. kolo, zápas č. 25

datum: 23.11.2019, 12:30:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Jurda Aleš
Nevřela Tomáš

26. Basket Ostrava - BK FM 23.11.2019 13:45 15:81 (3:16 5:38 13:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
5. kolo, zápas č. 26

datum: 23.11.2019, 13:45:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Jurda Aleš
Nevřela Tomáš

27. Zlín - Loko Krnov 24.11.2019 10:00 53:46 (23:15 29:26 47:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
5. kolo, zápas č. 27

datum: 24.11.2019, 10:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Vyplel David
Kraváček Břetislav

28. Zlín - Loko Krnov 24.11.2019 12:00 36:29 (20:8 27:13 36:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
5. kolo, zápas č. 28

datum: 24.11.2019, 12:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Vyplel David
Kraváček Břetislav

29. SBŠ Ostrava - Havířov 23.11.2019 09:00 77:10 (20:0 39:4 68:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
5. kolo, zápas č. 29

datum: 23.11.2019, 09:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Posker Jan
Skácel Ondřej

30. SBŠ Ostrava - Havířov 23.11.2019 10:30 86:10 (27:0 45:6 76:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
5. kolo, zápas č. 30

datum: 23.11.2019, 10:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Posker Jan
Skácel Ondřej

6. kolo
31. Loko Krnov - SBŠ Ostrava 08.12.2019 11:00 24:69 (4:18 6:36 15:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
6. kolo, zápas č. 31

datum: 08.12.2019, 11:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Čarnecký Martin
Balušková Veronika

32. Loko Krnov - SBŠ Ostrava 08.12.2019 12:45 15:88 (5:18 8:44 11:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
6. kolo, zápas č. 32

datum: 08.12.2019, 12:45:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Čarnecký Martin
Balušková Veronika

33. BK FM - Zlín 07.12.2019 12:30 65:42 (11:12 27:24 51:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
6. kolo, zápas č. 33

datum: 07.12.2019, 12:30:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Kavka Radim
Kraus Jiří

34. BK FM - Zlín 07.12.2019 14:00 24:42 (12:19 12:25 18:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
6. kolo, zápas č. 34

datum: 07.12.2019, 14:00:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Kavka Radim
Kraus Jiří

35. Valmez - Basket Ostrava 40:24 (14:4 20:14 25:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
6. kolo, zápas č. 35

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Hudec Filip
Baďura Ota

36. Valmez - Basket Ostrava 43:26 (8:5 16:9 26:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
6. kolo, zápas č. 36

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Hudec Filip
Baďura Ota

7. kolo
37. Zlín - Valmez 11.12.2019 16:45 44:21 (16:0 26:8 32:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
7. kolo, zápas č. 37

datum: 11.12.2019, 16:45:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Vyplel David
Kraváček Břetislav

38. Zlín - Valmez 11.12.2019 18:30 53:38 (22:13 29:20 45:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
7. kolo, zápas č. 38

datum: 11.12.2019, 18:30:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Vyplel David
Kraváček Břetislav

39. SBŠ Ostrava - BK FM 19.12.2019 16:20 34:50 (6:15 17:25 23:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
7. kolo, zápas č. 39

datum: 19.12.2019, 16:20:00

místo: ZŠ Mitušova Ostrava-Hrabůvka, Ostrava-Hrabůvka

rozhodčí:
Pilch Marek
Ščurek Vojtěch

40. SBŠ Ostrava - BK FM 19.12.2019 17:40 23:35 (6:4 14:17 19:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
7. kolo, zápas č. 40

datum: 19.12.2019, 17:40:00

místo: ZŠ Mitušova Ostrava-Hrabůvka, Ostrava-Hrabůvka

rozhodčí:
Pilch Marek
Ščurek Vojtěch

41. Havířov - Loko Krnov 16.12.2019 15:30 24:52 (6:8 14:25 16:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
7. kolo, zápas č. 41

datum: 16.12.2019, 15:30:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Križanová Johana
Grobelná Natálie

42. Havířov - Loko Krnov 16.12.2019 17:00 25:46 (2:17 9:29 15:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
7. kolo, zápas č. 42

datum: 16.12.2019, 17:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Križanová Johana
Grobelná Natálie

8. kolo
43. Havířov - BK FM 11.01.2020 11:00 14:70 (0:22 6:36 8:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
8. kolo, zápas č. 43

datum: 11.01.2020, 11:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Križanová Johana
Snopková Barbora

44. Havířov - BK FM 11.01.2020 13:00 35:58 (8:19 25:29 25:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
8. kolo, zápas č. 44

datum: 11.01.2020, 13:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Križanová Johana
Snopková Barbora

45. SBŠ Ostrava - Valmez 11.01.2020 08:00 85:31 (21:5 46:12 65:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
8. kolo, zápas č. 45

datum: 11.01.2020, 08:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Hrabec Jan
Přidal Matouš

46. SBŠ Ostrava - Valmez 11.01.2020 09:20 78:6 (15:0 46:2 55:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
8. kolo, zápas č. 46

datum: 11.01.2020, 09:20:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Hrabec Jan
Přidal Matouš

47. Zlín - Basket Ostrava 12.01.2020 14:00 59:40 (18:3 31:20 59:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
8. kolo, zápas č. 47

datum: 12.01.2020, 14:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Kotala Dominik
Kraváček Břetislav

48. Zlín - Basket Ostrava 12.01.2020 16:00 53:28 (19:2 25:12 43:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
8. kolo, zápas č. 48

datum: 12.01.2020, 16:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Kotala Dominik
Kraváček Břetislav

9. kolo
49. Basket Ostrava - SBŠ Ostrava 29.01.2020 16:20 24:74 (2:22 9:35 20:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
9. kolo, zápas č. 49

datum: 29.01.2020, 16:20:00

místo: ZŠ MUDr. Lukášové, Ostrava-Hrabůvka

rozhodčí:
Jurda Aleš
Pospíšil Zdeněk

50. Basket Ostrava - SBŠ Ostrava 29.01.2020 17:40 19:72 (6:14 10:24 13:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
9. kolo, zápas č. 50

datum: 29.01.2020, 17:40:00

místo: ZŠ MUDr. Lukášové, Ostrava-Hrabůvka

rozhodčí:
Jurda Aleš
Pospíšil Zdeněk

51. Valmez - Havířov 21.01.2020 15:45 31:29 (11:4 13:11 27:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
9. kolo, zápas č. 51

datum: 21.01.2020, 15:45:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Doležal Vratislav
Sokolovský Ladislav

52. Valmez - Havířov 21.01.2020 17:15 40:31 (12:2 18:12 28:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
9. kolo, zápas č. 52

datum: 21.01.2020, 17:15:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Doležal Vratislav
Sokolovský Ladislav

53. BK FM - Loko Krnov 25.01.2020 11:00 43:31 (15:8 23:12 31:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
9. kolo, zápas č. 53

datum: 25.01.2020, 11:00:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Kavka Radim
Kraus Jiří

54. BK FM - Loko Krnov 25.01.2020 12:30 38:46 (10:3 25:11 31:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
9. kolo, zápas č. 54

datum: 25.01.2020, 12:30:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Kavka Radim
Kraus Jiří

10. kolo
55. Loko Krnov - Valmez 08.02.2020 10:00 57:32 (14:5 3:11 49:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
10. kolo, zápas č. 55

datum: 08.02.2020, 10:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Chodura Ondřej
Ostráková Julie Valerie

56. Loko Krnov - Valmez 08.02.2020 11:45 50:21 (12:2 17:6 37:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
10. kolo, zápas č. 56

datum: 08.02.2020, 11:45:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Chodura Ondřej
Ostráková Julie Valerie

57. Havířov - Basket Ostrava 08.02.2020 09:00 24:44 (3:14 9:26 15:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
10. kolo, zápas č. 57

datum: 08.02.2020, 09:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Suder Lubor
Snopková Barbora

58. Havířov - Basket Ostrava 08.02.2020 11:00 29:43 (6:13 8:27 21:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
10. kolo, zápas č. 58

datum: 08.02.2020, 11:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Suder Lubor
Snopková Barbora

59. SBŠ Ostrava - Zlín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
10. kolo, zápas č. 59

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Mitušova Ostrava-Hrabůvka, Ostrava-Hrabůvka

rozhodčí:



60. SBŠ Ostrava - Zlín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
10. kolo, zápas č. 60

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Mitušova Ostrava-Hrabůvka, Ostrava-Hrabůvka

rozhodčí:



11. kolo
61. Zlín - Havířov 22.02.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
11. kolo, zápas č. 61

datum: 22.02.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



62. Zlín - Havířov 22.02.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
11. kolo, zápas č. 62

datum: 22.02.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



63. Basket Ostrava - Loko Krnov 22.02.2020 12:00 15:56 (4:13 5:27 9:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
11. kolo, zápas č. 63

datum: 22.02.2020, 12:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Kraina Tomáš
Skácel Ondřej

64. Basket Ostrava - Loko Krnov 22.02.2020 13:30 22:56 (4:15 9:31 15:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
11. kolo, zápas č. 64

datum: 22.02.2020, 13:30:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Kraina Tomáš
Skácel Ondřej

65. Valmez - BK FM 22.02.2020 12:15 32:42 (2:11 12:19 21:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
11. kolo, zápas č. 65

datum: 22.02.2020, 12:15:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Slovák Marek
Slovák Michal

66. Valmez - BK FM 22.02.2020 14:00 48:34 (6:12 18:20 35:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
11. kolo, zápas č. 66

datum: 22.02.2020, 14:00:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Slovák Michal
Slovák Marek

12. kolo
67. BK FM - Basket Ostrava 07.03.2020 09:00 70:10 (17:2 33:2 54:5)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
12. kolo, zápas č. 67

datum: 07.03.2020, 09:00:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Kavka Radim
Kraus Jiří

68. BK FM - Basket Ostrava 07.03.2020 10:30 53:31 (9:7 20:13 39:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
12. kolo, zápas č. 68

datum: 07.03.2020, 10:30:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Kavka Radim
Kraus Jiří

69. Loko Krnov - Zlín 07.03.2020 14:00 46:48 (14:19 33:27 39:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
12. kolo, zápas č. 69

datum: 07.03.2020, 14:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Šesták Matěj
Vavrečka Kamil

70. Loko Krnov - Zlín 07.03.2020 14:45 37:47 (8:16 15:22 23:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
12. kolo, zápas č. 70

datum: 07.03.2020, 14:45:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Šesták Matěj
Vavrečka Kamil

71. Havířov - SBŠ Ostrava 07.03.2020 09:00 0:79 (0:20 0:41 0:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
12. kolo, zápas č. 71

datum: 07.03.2020, 09:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Grobelná Natálie
Snopková Barbora

72. Havířov - SBŠ Ostrava 07.03.2020 11:00 10:65 (4:18 8:32 10:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
12. kolo, zápas č. 72

datum: 07.03.2020, 11:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Grobelná Natálie
Snopková Barbora

13. kolo
73. SBŠ Ostrava - Loko Krnov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
13. kolo, zápas č. 73

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:



74. SBŠ Ostrava - Loko Krnov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
13. kolo, zápas č. 74

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:



75. Zlín - BK FM       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
13. kolo, zápas č. 75

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:



76. Zlín - BK FM       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
13. kolo, zápas č. 76

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:



77. Basket Ostrava - Valmez       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
13. kolo, zápas č. 77

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:



78. Basket Ostrava - Valmez       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
13. kolo, zápas č. 78

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:



14. kolo
79. Valmez - Zlín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
14. kolo, zápas č. 79

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



80. Valmez - Zlín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
14. kolo, zápas č. 80

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



81. BK FM - SBŠ Ostrava       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
14. kolo, zápas č. 81

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:



82. BK FM - SBŠ Ostrava       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
14. kolo, zápas č. 82

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:



83. Loko Krnov - Havířov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
14. kolo, zápas č. 83

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



84. Loko Krnov - Havířov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor Základní část
14. kolo, zápas č. 84

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.