image

mladší minižáci U12 / Oblasti / ročník 2019/20 / Oblastní přebor / Skupina A


tabulka
1. BK Snakes Ostrava 16 16 0 1177:333 32
2. BK NH Ostrava Poruba 16 11 5 916:522 27
3. Basketpoint Frýdek-Místek 16 9 7 971:572 25
4. Basket Valmez 19/20 16 4 12 459:1003 20
5. BK Příbor 16 0 16 213:1306 16
1. kolo
81. Valmez - Snakes Ostrava 21.09.2019 09:00 15:81 (11:24 13:41 15:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
1. kolo, zápas č. 81

datum: 21.09.2019, 09:00:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Giecek Adam
Billík Dennis

82. Valmez - Snakes Ostrava 21.09.2019 10:45 7:64 (2:12 2:34 2:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
1. kolo, zápas č. 82

datum: 21.09.2019, 10:45:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Giecek Adam
Billík Dennis

83. BK Příbor - FM 20.09.2019 17:00 1:135 (0:41 0:62 1:104)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
1. kolo, zápas č. 83

datum: 20.09.2019, 17:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Slovák Miroslav
Slovák Marek

84. BK Příbor - FM 20.09.2019 18:30 6:90 (2:30 6:51 6:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
1. kolo, zápas č. 84

datum: 20.09.2019, 18:30:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Slovák Miroslav
Slovák Michal

2. kolo
85. Snakes Ostrava - BK Příbor 06.10.2019 15:00 111:2 (20:0 52:0 80:2)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
2. kolo, zápas č. 85

datum: 06.10.2019, 15:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Ščurek Vojtěch
Vlček David

86. Snakes Ostrava - BK Příbor 06.10.2019 16:30 97:6 (30:0 46:2 67:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
2. kolo, zápas č. 86

datum: 06.10.2019, 16:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Ščurek Vojtěch
Vlček David

87. NH Poruba - Valmez 05.10.2019 08:00 76:9 (20:1 40:3 62:7)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
2. kolo, zápas č. 87

datum: 05.10.2019, 08:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Hrabec Jan
Jurda Aleš

88. NH Poruba - Valmez 05.10.2019 09:30 66:8 (16:2 42:2 54:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
2. kolo, zápas č. 88

datum: 05.10.2019, 09:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Hrabec Jan
Jurda Aleš

3. kolo
89. BK Příbor - NH Poruba 20.10.2019 09:00 8:82 (2:14 2:42 2:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
3. kolo, zápas č. 89

datum: 20.10.2019, 09:00:00

místo: ZŠ npor. Loma Příbor, Příbor

rozhodčí:
Kavka Radim
Kostelníková Stela

90. BK Příbor - NH Poruba 20.10.2019 10:30 10:94 (2:17 10:38 10:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
3. kolo, zápas č. 90

datum: 20.10.2019, 10:30:00

místo: ZŠ npor. Loma Příbor, Příbor

rozhodčí:
Kavka Radim
Kostelníková Stela

91. FM - Snakes Ostrava 20.10.2019 09:00 25:75 (4:21 10:29 19:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
3. kolo, zápas č. 91

datum: 20.10.2019, 09:00:00

místo: Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek-Místek

rozhodčí:
Ščurek Vojtěch
Přidal Matouš

92. FM - Snakes Ostrava 20.10.2019 10:30 42:53 (11:17 27:23 40:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
3. kolo, zápas č. 92

datum: 20.10.2019, 10:30:00

místo: Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek-Místek

rozhodčí:
Ščurek Vojtěch
Přidal Matouš

4. kolo
93. NH Poruba - FM 14.10.2019 17:00 45:42 (6:20 24:27 32:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
4. kolo, zápas č. 93

datum: 14.10.2019, 17:00:00

místo: ZŠ I. Sekaniny Ostrava-Poruba, Ostrava-Poruba

rozhodčí:
Posker Jan
Kraina Tomáš

94. NH Poruba - FM 14.10.2019 18:30 47:31 (10:12 22:17 33:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
4. kolo, zápas č. 94

datum: 14.10.2019, 18:30:00

místo: ZŠ I. Sekaniny Ostrava-Poruba, Ostrava-Poruba

rozhodčí:
Posker Jan
Kraina Tomáš

95. Valmez - BK Příbor 02.11.2019 09:00 66:17 (14:2 30:5 50:5)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
4. kolo, zápas č. 95

datum: 02.11.2019, 09:00:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Baďura Ota
Doležal Vratislav

96. Valmez - BK Příbor 02.11.2019 10:45 67:28 (21:5 39:15 57:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
4. kolo, zápas č. 96

datum: 02.11.2019, 10:45:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Baďura Ota
Doležal Vratislav

5. kolo
97. FM - Valmez 16.11.2019 12:30 102:16 (25:3 50:5 73:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
5. kolo, zápas č. 97

datum: 16.11.2019, 12:30:00

místo: Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek-Místek

rozhodčí:
Kavka Radim
Suder Lubor

98. FM - Valmez 16.11.2019 14:00 61:6 (23:0 39:4 51:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
5. kolo, zápas č. 98

datum: 16.11.2019, 14:00:00

místo: Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek-Místek

rozhodčí:
Kavka Radim
Suder Lubor

99. Snakes Ostrava - NH Poruba 16.11.2019 09:00 65:24 (5:10 31:13 48:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
5. kolo, zápas č. 99

datum: 16.11.2019, 09:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Ščurek Vojtěch
Přidal Matouš

100. Snakes Ostrava - NH Poruba 16.11.2019 10:30 54:21 (7:7 27:12 38:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
5. kolo, zápas č. 100

datum: 16.11.2019, 10:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Ščurek Vojtěch
Přidal Matouš

6. kolo
101. Snakes Ostrava - Valmez 30.11.2019 12:15 59:25 (18:3 30:10 37:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
6. kolo, zápas č. 101

datum: 30.11.2019, 12:15:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Hrabec Jan
Vlček David

102. Snakes Ostrava - Valmez 30.11.2019 13:30 65:22 (12:8 37:11 47:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
6. kolo, zápas č. 102

datum: 30.11.2019, 13:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Hrabec Jan
Vlček David

103. FM - BK Příbor 01.12.2019 09:00 64:14 (23:7 33:9 42:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
6. kolo, zápas č. 103

datum: 01.12.2019, 09:00:00

místo: Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek-Místek

rozhodčí:
Kavka Radim
Suder Lubor

104. FM - BK Příbor 01.12.2019 10:30 61:15 (16:2 33:11 57:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
6. kolo, zápas č. 104

datum: 01.12.2019, 10:30:00

místo: Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek-Místek

rozhodčí:
Kavka Radim
Suder Lubor

7. kolo
105. BK Příbor - Snakes Ostrava 14.12.2019 09:00 10:69 (4:23 4:34 6:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
7. kolo, zápas č. 105

datum: 14.12.2019, 09:00:00

místo: ZŠ npor. Loma Příbor, Příbor

rozhodčí:
Slovák Marek
Slovák Michal

106. BK Příbor - Snakes Ostrava 14.12.2019 10:30 16:89 (2:22 6:35 11:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
7. kolo, zápas č. 106

datum: 14.12.2019, 10:30:00

místo: ZŠ npor. Loma Příbor, Příbor

rozhodčí:
Slovák Michal
Slovák Marek

107. Valmez - NH Poruba 15.12.2019 08:00 29:83 (6:10 11:35 23:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
7. kolo, zápas č. 107

datum: 15.12.2019, 08:00:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Menšík Jan
Hudec Filip

108. Valmez - NH Poruba 15.12.2019 09:30 22:64 (4:10 13:26 20:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
7. kolo, zápas č. 108

datum: 15.12.2019, 09:30:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Menšík Jan
Hudec Filip

8. kolo
109. NH Poruba - BK Příbor 19.01.2020 15:00 82:6 (16:2 42:2 60:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
8. kolo, zápas č. 109

datum: 19.01.2020, 15:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Jurda Aleš
Kraina Tomáš

110. NH Poruba - BK Příbor 19.01.2020 16:15 68:17 (17:7 35:11 45:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
8. kolo, zápas č. 110

datum: 19.01.2020, 16:15:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Jurda Aleš
Kraina Tomáš

111. Snakes Ostrava - FM 18.01.2020 08:30 86:34 (28:6 52:11 68:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
8. kolo, zápas č. 111

datum: 18.01.2020, 08:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Pilch Marek
Přidal Matouš

112. Snakes Ostrava - FM 18.01.2020 10:00 69:23 (8:3 29:5 44:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
8. kolo, zápas č. 112

datum: 18.01.2020, 10:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Pilch Marek
Přidal Matouš

9. kolo
113. FM - NH Poruba 01.02.2020 09:00 51:42 (13:15 25:18 34:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
9. kolo, zápas č. 113

datum: 01.02.2020, 09:00:00

místo: Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek-Místek

rozhodčí:
Kavka Radim
Suder Lubor

114. FM - NH Poruba 01.02.2020 10:30 30:61 (8:16 13:32 19:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
9. kolo, zápas č. 114

datum: 01.02.2020, 10:30:00

místo: Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek-Místek

rozhodčí:
Kavka Radim
Suder Lubor

115. BK Příbor - Valmez 02.02.2020 09:00 23:70 (3:20 12:35 17:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
9. kolo, zápas č. 115

datum: 02.02.2020, 09:00:00

místo: ZŠ npor. Loma Příbor, Příbor

rozhodčí:
Kavka Radim
Kostelníková Stela

116. BK Příbor - Valmez 02.02.2020 10:30 34:61 (3:18 13:31 22:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
9. kolo, zápas č. 116

datum: 02.02.2020, 10:30:00

místo: ZŠ npor. Loma Příbor, Příbor

rozhodčí:
Kavka Radim
Kostelníková Stela

10. kolo
117. Valmez - FM 15.02.2020 09:00 23:69 (0:16 2:32 13:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
10. kolo, zápas č. 117

datum: 15.02.2020, 09:00:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Slovák Marek
Slovák Michal

118. Valmez - FM 15.02.2020 10:30 13:111 (3:30 5:55 7:86)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
10. kolo, zápas č. 118

datum: 15.02.2020, 10:30:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Slovák Michal
Slovák Marek

119. NH Poruba - Snakes Ostrava 16.02.2020 12:30 38:76 (8:19 12:47 30:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
10. kolo, zápas č. 119

datum: 16.02.2020, 12:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Kraina Tomáš
Ščurek Vojtěch

120. NH Poruba - Snakes Ostrava 16.02.2020 14:00 23:64 (2:15 10:37 16:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
10. kolo, zápas č. 120

datum: 16.02.2020, 14:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Kraina Tomáš
Ščurek Vojtěch

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.