image

nejmladší minižákyně U11 / Oblasti / ročník 2019/20 / Oblastní přebor / Skupina A


tabulka
1. SBŠ Ostrava zelená 19/20 16 15 1 695:286 31
2. TJ Rožnov pod Radhoštěm 19/20 16 9 7 516:483 25
3. BK Frýdek-Místek 16 8 8 485:435 24
4. Basket Ostrava 16 5 11 318:564 21
5. BK Příbor 16 3 13 383:629 19
1. kolo
1. SBŠ Ostrava zelená - Rožnov p/R 14.09.2019 09:00 39:14 (3:5 19:10 27:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 14.09.2019, 09:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:



2. SBŠ Ostrava zelená - Rožnov p/R 14.09.2019 10:30 28:27 (4:11 14:13 16:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 14.09.2019, 10:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:



3. BK FM - Basket Ostrava 18.09.2019 15:30 15:26 (2:8 5:20 15:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 18.09.2019, 15:30:00

místo: 1. ZŠ Frýdek-Místek, Frýdek-Místek

rozhodčí:



4. BK FM - Basket Ostrava 18.09.2019 17:00 33:13 (4:4 19:4 29:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 18.09.2019, 17:00:00

místo: 1. ZŠ Frýdek-Místek, Frýdek-Místek

rozhodčí:



2. kolo
5. Rožnov p/R - BK FM 28.09.2019 09:00 33:28 (3:12 13:20 23:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
2. kolo, zápas č. 5

datum: 28.09.2019, 09:00:00

místo: SEZŠ Rožnov p/R, Rožnov p/R

rozhodčí:



6. Rožnov p/R - BK FM 28.09.2019 10:30 32:30 (10:4 22:8 22:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
2. kolo, zápas č. 6

datum: 28.09.2019, 10:30:00

místo: SEZŠ Rožnov p/R, Rožnov p/R

rozhodčí:



7. BK Příbor - SBŠ Ostrava zelená 29.09.2019 12:00 17:42 (4:4 7:18 17:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
2. kolo, zápas č. 7

datum: 29.09.2019, 12:00:00

místo: ZŠ npor. Loma Příbor, Příbor

rozhodčí:



8. BK Příbor - SBŠ Ostrava zelená 29.09.2019 13:30 14:31 (0:4 4:15 10:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
2. kolo, zápas č. 8

datum: 29.09.2019, 13:30:00

místo: ZŠ npor. Loma Příbor, Příbor

rozhodčí:



3. kolo
9. BK FM - BK Příbor 12.10.2019 09:00 39:20 (8:0 12:10 35:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
3. kolo, zápas č. 9

datum: 12.10.2019, 09:00:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:



10. BK FM - BK Příbor 12.10.2019 10:30 35:24 (16:2 17:14 33:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
3. kolo, zápas č. 10

datum: 12.10.2019, 10:30:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:



11. Basket Ostrava - Rožnov p/R 17.10.2019 16:20 24:32 (6:10 11:19 16:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
3. kolo, zápas č. 11

datum: 17.10.2019, 16:20:00

místo: ZŠ Srbská Ostrava-Výškovice, Ostrava-Výškovice

rozhodčí:



12. Basket Ostrava - Rožnov p/R 17.10.2019 17:30 17:41 (5:13 6:25 15:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
3. kolo, zápas č. 12

datum: 17.10.2019, 17:30:00

místo: ZŠ Srbská Ostrava-Výškovice, Ostrava-Výškovice

rozhodčí:



4. kolo
13. BK Příbor - Basket Ostrava 27.10.2019 09:00 25:35 (6:11 13:11 17:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
4. kolo, zápas č. 13

datum: 27.10.2019, 09:00:00

místo: ZŠ npor. Loma Příbor, Příbor

rozhodčí:



14. BK Příbor - Basket Ostrava 27.10.2019 10:30 26:33 (10:4 13:16 21:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
4. kolo, zápas č. 14

datum: 27.10.2019, 10:30:00

místo: ZŠ npor. Loma Příbor, Příbor

rozhodčí:



15. BK FM - SBŠ Ostrava zelená 26.10.2019 09:00 25:31 (8:8 12:12 23:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
4. kolo, zápas č. 15

datum: 26.10.2019, 09:00:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:



16. BK FM - SBŠ Ostrava zelená 26.10.2019 10:30 29:25 (12:0 14:7 24:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
4. kolo, zápas č. 16

datum: 26.10.2019, 10:30:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:



5. kolo
17. Basket Ostrava - SBŠ Ostrava zelená 09.11.2019 09:30 7:55 (1:22 1:31 7:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
5. kolo, zápas č. 17

datum: 09.11.2019, 09:30:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:



18. Basket Ostrava - SBŠ Ostrava zelená 09.11.2019 10:45 11:51 (7:21 11:29 11:45 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
5. kolo, zápas č. 18

datum: 09.11.2019, 10:45:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:



19. Rožnov p/R - BK Příbor 09.11.2019 09:00 37:24 (8:2 15:8 31:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
5. kolo, zápas č. 19

datum: 09.11.2019, 09:00:00

místo: SEZŠ Rožnov p/R, Rožnov p/R

rozhodčí:



20. Rožnov p/R - BK Příbor 09.11.2019 10:30 31:37 (4:12 14:17 27:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
5. kolo, zápas č. 20

datum: 09.11.2019, 10:30:00

místo: SEZŠ Rožnov p/R, Rožnov p/R

rozhodčí:



6. kolo
21. Rožnov p/R - SBŠ Ostrava zelená 23.11.2019 09:00 34:59 (10:10 24:20 28:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
6. kolo, zápas č. 21

datum: 23.11.2019, 09:00:00

místo: SEZŠ Rožnov p/R, Rožnov p/R

rozhodčí:



22. Rožnov p/R - SBŠ Ostrava zelená 23.11.2019 10:30 31:46 (9:11 11:21 21:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
6. kolo, zápas č. 22

datum: 23.11.2019, 10:30:00

místo: SEZŠ Rožnov p/R, Rožnov p/R

rozhodčí:



23. Basket Ostrava - BK FM 23.11.2019 09:30 10:45 (4:8 4:26 10:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
6. kolo, zápas č. 23

datum: 23.11.2019, 09:30:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:



24. Basket Ostrava - BK FM 23.11.2019 10:45 12:43 (4:13 8:19 8:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
6. kolo, zápas č. 24

datum: 23.11.2019, 10:45:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:



7. kolo
25. BK FM - Rožnov p/R 07.12.2019 09:00 22:24 (6:6 12:13 12:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
7. kolo, zápas č. 25

datum: 07.12.2019, 09:00:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:



26. BK FM - Rožnov p/R 07.12.2019 10:30 28:17 (9:4 19:9 24:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
7. kolo, zápas č. 26

datum: 07.12.2019, 10:30:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:



27. SBŠ Ostrava zelená - BK Příbor 24.11.2019 09:00 88:10 (30:0 50:4 70:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
7. kolo, zápas č. 27

datum: 24.11.2019, 09:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:



28. SBŠ Ostrava zelená - BK Příbor 24.11.2019 10:30 53:19 (16:2 28:15 43:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
7. kolo, zápas č. 28

datum: 24.11.2019, 10:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:



8. kolo
29. BK Příbor - BK FM 15.12.2019 12:00 43:49 (16:16 21:27 27:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
8. kolo, zápas č. 29

datum: 15.12.2019, 12:00:00

místo: ZŠ npor. Loma Příbor, Příbor

rozhodčí:



30. BK Příbor - BK FM 15.12.2019 13:30 41:32 (4:14 15:20 27:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
8. kolo, zápas č. 30

datum: 15.12.2019, 13:30:00

místo: ZŠ npor. Loma Příbor, Příbor

rozhodčí:



31. Rožnov p/R - Basket Ostrava 14.12.2019 09:00 40:45 (18:16 23:26 31:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
8. kolo, zápas č. 31

datum: 14.12.2019, 09:00:00

místo: SEZŠ Rožnov p/R, Rožnov p/R

rozhodčí:



32. Rožnov p/R - Basket Ostrava 14.12.2019 10:30 45:23 (16:7 25:9 37:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
8. kolo, zápas č. 32

datum: 14.12.2019, 10:30:00

místo: SEZŠ Rožnov p/R, Rožnov p/R

rozhodčí:



9. kolo
33. Basket Ostrava - BK Příbor 18.01.2020 13:00 17:36 (4:10 9:18 15:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
9. kolo, zápas č. 33

datum: 18.01.2020, 13:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:



34. Basket Ostrava - BK Příbor 18.01.2020 14:15 29:14 (6:0 14:2 25:11 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
9. kolo, zápas č. 34

datum: 18.01.2020, 14:15:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:



35. SBŠ Ostrava zelená - BK FM 11.01.2020 10:45 46:26 (6:5 20:16 32:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
9. kolo, zápas č. 35

datum: 11.01.2020, 10:45:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:



36. SBŠ Ostrava zelená - BK FM 11.01.2020 12:00 38:6 (9:0 20:2 32:2)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
9. kolo, zápas č. 36

datum: 11.01.2020, 12:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:



10. kolo
37. SBŠ Ostrava zelená - Basket Ostrava 25.01.2020 09:00 26:12 (6:4 16:4 22:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
10. kolo, zápas č. 37

datum: 25.01.2020, 09:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:



38. SBŠ Ostrava zelená - Basket Ostrava 25.01.2020 10:30 37:4 (0:2 11:2 22:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
10. kolo, zápas č. 38

datum: 25.01.2020, 10:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:



39. BK Příbor - Rožnov p/R 25.01.2020 08:00 11:38 (2:12 6:20 9:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
10. kolo, zápas č. 39

datum: 25.01.2020, 08:00:00

místo: ZŠ npor. Loma Příbor, Příbor

rozhodčí:



40. BK Příbor - Rožnov p/R 25.01.2020 09:30 22:40 (6:8 12:18 16:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
10. kolo, zápas č. 40

datum: 25.01.2020, 09:30:00

místo: ZŠ npor. Loma Příbor, Příbor

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.