image

starší minižákyně U13 / Oblasti / ročník 2019/20 / Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 / Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"


tabulka
1. Basket Pastelka MB U13G(ms) 8 7 1 420:200 15
2. TJ Sokol Kladno U13G 8 6 2 432:341 14
3. BC Benešov U13G 8 5 3 413:277 13
4. BC Slaný U13G 8 4 4 448:307 12
5. BK Beroun U13G(ms) 8 3 5 479:361 11
6. Basket Slovanka U13G(ms) 7 2 5 174:422 9
7. SPŠ při 3.ZŠ Příbram U13G 7 0 7 112:570 7
1. kolo
1. S. Kladno U13G - Basket Slovanka U13G(ms) 24.11.2019 09:30 55:25 (13:4 22:16 41:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
1. kolo, zápas č. 1

datum: 24.11.2019, 09:30:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:
Pavýza Jiří
Kamler Michal

2. Benešov U13G - Pastelka U13G(ms) 14.09.2019 09:00 33:24 (8:6 12:8 23:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
1. kolo, zápas č. 2

datum: 14.09.2019, 09:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Rýdl Milan
Bartoš Václav

3. BerounU13G(ms) - SPŠ Příbram U13G 15.09.2019 09:30 136:18 (32:6 64:6 90:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
1. kolo, zápas č. 3

datum: 15.09.2019, 09:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Pavýza Jiří


2. kolo
4. Pastelka U13G(ms) - BerounU13G(ms) 28.09.2019 13:00 67:34 (22:6 38:12 56:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
2. kolo, zápas č. 4

datum: 28.09.2019, 13:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Pavýza Jiří
Janovský Jaroslav

5. Basket Slovanka U13G(ms) - Benešov U13G 10.11.2019 14:30 6:88 (0:17 2:45 4:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
2. kolo, zápas č. 5

datum: 10.11.2019, 14:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Bartoš Václav

6. BC Slaný U13G - S. Kladno U13G 28.09.2019 10:30 35:38 (8:6 13:19 27:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
2. kolo, zápas č. 6

datum: 28.09.2019, 10:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Dub Michal
Kamler Michal

3. kolo
7. Benešov U13G - BC Slaný U13G 12.10.2019 11:00 61:30 (13:13 29:17 44:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
3. kolo, zápas č. 7

datum: 12.10.2019, 11:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Bočková Lenka
Rýdl Milan

8. BerounU13G(ms) - Basket Slovanka U13G(ms) 11.10.2019 15:30 65:33 (10:14 34:18 50:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
3. kolo, zápas č. 8

datum: 11.10.2019, 15:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Strnad Pavel
Bodláková Klára

9. SPŠ Příbram U13G - Pastelka U13G(ms) 13.10.2019 11:00 10:60 (6:10 6:29 10:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
3. kolo, zápas č. 9

datum: 13.10.2019, 11:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
Buršík Petr
Rýdl Milan

4. kolo
10. Basket Slovanka U13G(ms) - SPŠ Příbram U13G 17.12.2019 17:00 (43:27) (14:2 23:18 29:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
4. kolo, zápas č. 10

datum: 17.12.2019, 17:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Bočková Lenka
Jon Miloslav

11. BC Slaný U13G - BerounU13G(ms) 03.11.2019 10:00 62:57 (14:20 27:30 47:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
4. kolo, zápas č. 11

datum: 03.11.2019, 10:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Matějček Josef
Orgoník Martin

12. S. Kladno U13G - Benešov U13G 26.10.2019 10:00 39:31 (16:4 18:18 29:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
4. kolo, zápas č. 12

datum: 26.10.2019, 10:00:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:
Šťavík Radek
Kamler Michal

5. kolo
13. BerounU13G(ms) - S. Kladno U13G 09.11.2019 09:00 52:54 (11:11 20:28 35:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
5. kolo, zápas č. 13

datum: 09.11.2019, 09:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Šťavík Radek
Hackl Filip

14. SPŠ Příbram U13G - BC Slaný U13G 09.11.2019 09:00 4:117 (0:34 0:56 0:93)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
5. kolo, zápas č. 14

datum: 09.11.2019, 09:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
Strnad Pavel
Moravcová Lucie

15. Pastelka U13G(ms) - Basket Slovanka U13G(ms) 09.11.2019 09:00 (90:5) (21:0 60:3 66:5)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
5. kolo, zápas č. 15

datum: 09.11.2019, 09:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Frána Petr
Dub Michal

6. kolo
16. BC Slaný U13G - Pastelka U13G(ms) 23.11.2019 10:30 29:36 (6:6 18:13 20:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
6. kolo, zápas č. 16

datum: 23.11.2019, 10:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Dub Michal
Pavýza Jiří

17. S. Kladno U13G - SPŠ Příbram U13G 23.11.2019 09:30 116:19 (22:6 54:12 76:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
6. kolo, zápas č. 17

datum: 23.11.2019, 09:30:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:
Šťavík Radek


18. Benešov U13G - BerounU13G(ms)       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
6. kolo, zápas č. 18

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



7. kolo
19. SPŠ Příbram U13G - Benešov U13G 14.12.2019 09:00 34:78 (13:13 26:33 34:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
7. kolo, zápas č. 19

datum: 14.12.2019, 09:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
Martínek Karel
Lysov Fedor

20. Pastelka U13G(ms) - S. Kladno U13G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
7. kolo, zápas č. 20

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:



21. Basket Slovanka U13G(ms) - BC Slaný U13G 15.12.2019 13:30 24:62 (12:9 12:32 24:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
7. kolo, zápas č. 21

datum: 15.12.2019, 13:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Rýdl Milan
Kamler Michal

8. kolo
22. Basket Slovanka U13G(ms) - S. Kladno U13G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
8. kolo, zápas č. 22

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



23. Pastelka U13G(ms) - Benešov U13G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
8. kolo, zápas č. 23

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:



24. SPŠ Příbram U13G - BerounU13G(ms)       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
8. kolo, zápas č. 24

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:



9. kolo
25. BerounU13G(ms) - Pastelka U13G(ms) 18.01.2020 09:00 (48:54) (16:11 34:22 40:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
9. kolo, zápas č. 25

datum: 18.01.2020, 09:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Dub Michal
Pavýza Jiří

26. Benešov U13G - Basket Slovanka U13G(ms)       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
9. kolo, zápas č. 26

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



27. S. Kladno U13G - BC Slaný U13G 08.02.2020 09:30 57:53 (25:11 27:22 50:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
9. kolo, zápas č. 27

datum: 08.02.2020, 09:30:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:
Veselý Jiří
Hackl Filip

10. kolo
28. BC Slaný U13G - Benešov U13G 22.02.2020 10:00 60:30 (15:8 29:16 39:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
10. kolo, zápas č. 28

datum: 22.02.2020, 10:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Dub Michal
Frána Petr

29. Basket Slovanka U13G(ms) - BerounU13G(ms) 18.02.2020 17:30 38:35 (9:10 14:17 22:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
10. kolo, zápas č. 29

datum: 18.02.2020, 17:30:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Dub Michal
Frána Petr

30. Pastelka U13G(ms) - SPŠ Příbram U13G 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
10. kolo, zápas č. 30

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:



11. kolo
31. SPŠ Příbram U13G - Basket Slovanka U13G(ms)       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
11. kolo, zápas č. 31

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:



32. BerounU13G(ms) - BC Slaný U13G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
11. kolo, zápas č. 32

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:



33. Benešov U13G - S. Kladno U13G 29.02.2020 09:00 57:32 (16:10 30:14 47:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
11. kolo, zápas č. 33

datum: 29.02.2020, 09:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Rýdl Milan
Seidl Josef

12. kolo
34. S. Kladno U13G - BerounU13G(ms)       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
12. kolo, zápas č. 34

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:



35. BC Slaný U13G - SPŠ Příbram U13G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
12. kolo, zápas č. 35

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



36. Basket Slovanka U13G(ms) - Pastelka U13G(ms)       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
12. kolo, zápas č. 36

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:



13. kolo
37. Pastelka U13G(ms) - BC Slaný U13G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
13. kolo, zápas č. 37

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:



38. SPŠ Příbram U13G - S. Kladno U13G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
13. kolo, zápas č. 38

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:



39. BerounU13G(ms) - Benešov U13G 23.11.2019 15:00 (52:35) (8:5 20:17 36:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
13. kolo, zápas č. 39

datum: 23.11.2019, 15:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Dvořák Stanislav
Vampola Jakub

14. kolo
40. Benešov U13G - SPŠ Příbram U13G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
14. kolo, zápas č. 40

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



41. S. Kladno U13G - Pastelka U13G(ms) 10.11.2019 10:00 41:69 (8:9 18:28 31:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
14. kolo, zápas č. 41

datum: 10.11.2019, 10:00:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:
Machálek Jan
Pavýza Jiří

42. BC Slaný U13G - Basket Slovanka U13G(ms)       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
14. kolo, zápas č. 42

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

AirBank

AirBank
dělá bankovnictví jednodušeji, bez zbytečností a hvězdiček, férově a narovinu. Zkrátka takové, abyste se pro něj mohli rozhodnout i vy. www.airbank.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC