image

starší minižákyně U13 / Oblasti / ročník 2019/20 / Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 / Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"


tabulka
1. Basket Pastelka MB U13G(ms) 8 7 1 420:200 15
2. TJ Sokol Kladno U13G(ms) 8 6 2 432:341 14
3. BC Benešov U13G 8 5 3 413:277 13
4. BC Slaný U13G 8 4 4 448:307 12
5. BK Beroun U13G(ms) 8 3 5 479:361 11
6. Basket Slovanka U13G(ms) 7 2 5 174:422 9
7. ŠSK Příbram U13G(ms) 7 0 7 112:570 7
1. kolo
1. S. Kladno U13G(ms) - Basket Slovanka U13G(ms) 24.11.2019 09:30 55:25 (13:4 22:16 41:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
1. kolo, zápas č. 1

datum: 24.11.2019, 09:30:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:
Pavýza Jiří
Kamler Michal

2. Benešov U13G - Pastelka U13G(ms) 14.09.2019 09:00 33:24 (8:6 12:8 23:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
1. kolo, zápas č. 2

datum: 14.09.2019, 09:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Rýdl Milan
Bartoš Václav

3. BerounU13G(ms) - ŠSK Příbram U13G(ms) 15.09.2019 09:30 136:18 (32:6 64:6 90:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
1. kolo, zápas č. 3

datum: 15.09.2019, 09:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Pavýza Jiří


2. kolo
4. Pastelka U13G(ms) - BerounU13G(ms) 28.09.2019 13:00 67:34 (22:6 38:12 56:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
2. kolo, zápas č. 4

datum: 28.09.2019, 13:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Pavýza Jiří
Janovský Jaroslav

5. Basket Slovanka U13G(ms) - Benešov U13G 10.11.2019 14:30 6:88 (0:17 2:45 4:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
2. kolo, zápas č. 5

datum: 10.11.2019, 14:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Bartoš Václav

6. BC Slaný U13G - S. Kladno U13G(ms) 28.09.2019 10:30 35:38 (8:6 13:19 27:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
2. kolo, zápas č. 6

datum: 28.09.2019, 10:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Dub Michal
Kamler Michal

3. kolo
7. Benešov U13G - BC Slaný U13G 12.10.2019 11:00 61:30 (13:13 29:17 44:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
3. kolo, zápas č. 7

datum: 12.10.2019, 11:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Bočková Lenka
Rýdl Milan

8. BerounU13G(ms) - Basket Slovanka U13G(ms) 11.10.2019 15:30 65:33 (10:14 34:18 50:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
3. kolo, zápas č. 8

datum: 11.10.2019, 15:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Strnad Pavel
Bodláková Klára

9. ŠSK Příbram U13G(ms) - Pastelka U13G(ms) 13.10.2019 11:00 10:60 (6:10 6:29 10:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
3. kolo, zápas č. 9

datum: 13.10.2019, 11:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
Buršík Petr
Rýdl Milan

4. kolo
10. Basket Slovanka U13G(ms) - ŠSK Příbram U13G(ms) 17.12.2019 17:00 (43:27) (14:2 23:18 29:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
4. kolo, zápas č. 10

datum: 17.12.2019, 17:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Bočková Lenka
Jon Miloslav

11. BC Slaný U13G - BerounU13G(ms) 03.11.2019 10:00 62:57 (14:20 27:30 47:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
4. kolo, zápas č. 11

datum: 03.11.2019, 10:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Matějček Josef
Orgoník Martin

12. S. Kladno U13G(ms) - Benešov U13G 26.10.2019 10:00 39:31 (16:4 18:18 29:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
4. kolo, zápas č. 12

datum: 26.10.2019, 10:00:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:
Šťavík Radek
Kamler Michal

5. kolo
13. BerounU13G(ms) - S. Kladno U13G(ms) 09.11.2019 09:00 52:54 (11:11 20:28 35:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
5. kolo, zápas č. 13

datum: 09.11.2019, 09:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Šťavík Radek
Hackl Filip

14. ŠSK Příbram U13G(ms) - BC Slaný U13G 09.11.2019 09:00 4:117 (0:34 0:56 0:93)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
5. kolo, zápas č. 14

datum: 09.11.2019, 09:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
Strnad Pavel
Moravcová Lucie

15. Pastelka U13G(ms) - Basket Slovanka U13G(ms) 09.11.2019 09:00 (90:5) (21:0 60:3 66:5)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
5. kolo, zápas č. 15

datum: 09.11.2019, 09:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Frána Petr
Dub Michal

6. kolo
16. BC Slaný U13G - Pastelka U13G(ms) 23.11.2019 10:30 29:36 (6:6 18:13 20:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
6. kolo, zápas č. 16

datum: 23.11.2019, 10:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Dub Michal
Pavýza Jiří

17. S. Kladno U13G(ms) - ŠSK Příbram U13G(ms) 23.11.2019 09:30 116:19 (22:6 54:12 76:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
6. kolo, zápas č. 17

datum: 23.11.2019, 09:30:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:
Šťavík Radek


18. Benešov U13G - BerounU13G(ms)       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
6. kolo, zápas č. 18

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



7. kolo
19. ŠSK Příbram U13G(ms) - Benešov U13G 14.12.2019 09:00 34:78 (13:13 26:33 34:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
7. kolo, zápas č. 19

datum: 14.12.2019, 09:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
Martínek Karel
Lysov Fedor

20. Pastelka U13G(ms) - S. Kladno U13G(ms)       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
7. kolo, zápas č. 20

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:



21. Basket Slovanka U13G(ms) - BC Slaný U13G 15.12.2019 13:30 24:62 (12:9 12:32 24:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
7. kolo, zápas č. 21

datum: 15.12.2019, 13:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Rýdl Milan
Kamler Michal

8. kolo
22. Basket Slovanka U13G(ms) - S. Kladno U13G(ms)       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
8. kolo, zápas č. 22

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



23. Pastelka U13G(ms) - Benešov U13G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
8. kolo, zápas č. 23

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:



24. ŠSK Příbram U13G(ms) - BerounU13G(ms)       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
8. kolo, zápas č. 24

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:



9. kolo
25. BerounU13G(ms) - Pastelka U13G(ms) 18.01.2020 09:00 (48:54) (16:11 34:22 40:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
9. kolo, zápas č. 25

datum: 18.01.2020, 09:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Dub Michal
Pavýza Jiří

26. Benešov U13G - Basket Slovanka U13G(ms)       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
9. kolo, zápas č. 26

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



27. S. Kladno U13G(ms) - BC Slaný U13G 08.02.2020 09:30 57:53 (25:11 27:22 50:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
9. kolo, zápas č. 27

datum: 08.02.2020, 09:30:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:
Veselý Jiří
Hackl Filip

10. kolo
28. BC Slaný U13G - Benešov U13G 22.02.2020 10:00 60:30 (15:8 29:16 39:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
10. kolo, zápas č. 28

datum: 22.02.2020, 10:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Dub Michal
Frána Petr

29. Basket Slovanka U13G(ms) - BerounU13G(ms) 18.02.2020 17:30 38:35 (9:10 14:17 22:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
10. kolo, zápas č. 29

datum: 18.02.2020, 17:30:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Dub Michal
Frána Petr

30. Pastelka U13G(ms) - ŠSK Příbram U13G(ms) 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
10. kolo, zápas č. 30

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:



11. kolo
31. ŠSK Příbram U13G(ms) - Basket Slovanka U13G(ms)       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
11. kolo, zápas č. 31

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:



32. BerounU13G(ms) - BC Slaný U13G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
11. kolo, zápas č. 32

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:



33. Benešov U13G - S. Kladno U13G(ms) 29.02.2020 09:00 57:32 (16:10 30:14 47:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
11. kolo, zápas č. 33

datum: 29.02.2020, 09:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Rýdl Milan
Seidl Josef

12. kolo
34. S. Kladno U13G(ms) - BerounU13G(ms)       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
12. kolo, zápas č. 34

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:



35. BC Slaný U13G - ŠSK Příbram U13G(ms)       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
12. kolo, zápas č. 35

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



36. Basket Slovanka U13G(ms) - Pastelka U13G(ms)       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
12. kolo, zápas č. 36

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:



13. kolo
37. Pastelka U13G(ms) - BC Slaný U13G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
13. kolo, zápas č. 37

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:



38. ŠSK Příbram U13G(ms) - S. Kladno U13G(ms)       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
13. kolo, zápas č. 38

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:



39. BerounU13G(ms) - Benešov U13G 23.11.2019 15:00 (52:35) (8:5 20:17 36:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
13. kolo, zápas č. 39

datum: 23.11.2019, 15:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Dvořák Stanislav
Vampola Jakub

14. kolo
40. Benešov U13G - ŠSK Příbram U13G(ms)       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
14. kolo, zápas č. 40

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



41. S. Kladno U13G(ms) - Pastelka U13G(ms) 10.11.2019 10:00 41:69 (8:9 18:28 31:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
14. kolo, zápas č. 41

datum: 10.11.2019, 10:00:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:
Machálek Jan
Pavýza Jiří

42. BC Slaný U13G - Basket Slovanka U13G(ms)       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A"
14. kolo, zápas č. 42

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.