image

starší minižákyně U13 / Oblasti / ročník 2019/20 / Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 / Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A1"


tabulka
1. BK Beroun U13G(ms) 8 7 1 476:309 15
2. BC Benešov U13G 8 5 3 402:329 13
3. Basket Pastelka MB U13G(ms) 7 5 2 399:202 12
4. TJ Sokol Kladno U13G 8 4 4 474:348 12
5. BC Slaný U13G 8 4 4 388:352 12
6. Basket Slovanka U13G(ms) 7 1 6 184:437 8
7. SPŠ při 3.ZŠ Příbram U13G 6 0 6 151:497 6
1. kolo
43. S. Kladno U13G - Basket Slovanka U13G(ms) 24.11.2019 11:30 71:42 (25:8 41:17 49:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A1"
1. kolo, zápas č. 43

datum: 24.11.2019, 11:30:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:
Pavýza Jiří
Kamler Michal

44. Benešov U13G - Pastelka U13G(ms) 14.09.2019 11:00 40:33 (18:10 32:20 38:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A1"
1. kolo, zápas č. 44

datum: 14.09.2019, 11:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Rýdl Milan
Bartoš Václav

45. BerounU13G(ms) - SPŠ Příbram U13G 15.09.2019 11:15 118:27 (27:6 57:14 82:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A1"
1. kolo, zápas č. 45

datum: 15.09.2019, 11:15:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Pavýza Jiří
Kamler Michal

2. kolo
46. Pastelka U13G(ms) - BerounU13G(ms) 28.09.2019 15:00 53:32 (13:6 29:15 43:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A1"
2. kolo, zápas č. 46

datum: 28.09.2019, 15:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Janovský Jaroslav
Pavýza Jiří

47. Basket Slovanka U13G(ms) - Benešov U13G 10.11.2019 16:00 6:69 (2:22 2:35 6:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A1"
2. kolo, zápas č. 47

datum: 10.11.2019, 16:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Bartoš Václav

48. BC Slaný U13G - S. Kladno U13G 28.09.2019 13:30 48:38 (18:8 28:18 32:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A1"
2. kolo, zápas č. 48

datum: 28.09.2019, 13:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Frána Petr
Hackl Filip

3. kolo
49. Benešov U13G - BC Slaný U13G 12.10.2019 13:00 43:51 (6:8 14:20 23:27 39:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A1"
3. kolo, zápas č. 49

datum: 12.10.2019, 13:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Rýdl Milan
Bočková Lenka

50. BerounU13G(ms) - Basket Slovanka U13G(ms) 11.10.2019 17:00 75:45 (28:4 45:16 59:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A1"
3. kolo, zápas č. 50

datum: 11.10.2019, 17:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Bodláková Klára
Strnad Pavel

51. SPŠ Příbram U13G - Pastelka U13G(ms) 13.10.2019 13:00 10:107 (0:26 4:42 6:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A1"
3. kolo, zápas č. 51

datum: 13.10.2019, 13:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
Rýdl Milan
Buršík Petr

4. kolo
52. Basket Slovanka U13G(ms) - SPŠ Příbram U13G 17.12.2019 15:30 37:36 (15:11 20:17 24:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A1"
4. kolo, zápas č. 52

datum: 17.12.2019, 15:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Bočková Lenka
Jon Miloslav

53. BC Slaný U13G - BerounU13G(ms) 03.11.2019 12:00 39:63 (10:13 20:34 29:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A1"
4. kolo, zápas č. 53

datum: 03.11.2019, 12:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Matějček Josef
Orgoník Martin

54. S. Kladno U13G - Benešov U13G 26.10.2019 12:00 38:43 (12:12 17:22 24:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A1"
4. kolo, zápas č. 54

datum: 26.10.2019, 12:00:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:
Šťavík Radek
Kamler Michal

5. kolo
55. BerounU13G(ms) - S. Kladno U13G 09.11.2019 10:45 65:57 (17:16 32:30 44:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A1"
5. kolo, zápas č. 55

datum: 09.11.2019, 10:45:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Hackl Filip
Šťavík Radek

56. SPŠ Příbram U13G - BC Slaný U13G 09.11.2019 11:00 33:67 (8:22 16:39 24:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A1"
5. kolo, zápas č. 56

datum: 09.11.2019, 11:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
Moravcová Lucie
Strnad Pavel

57. Pastelka U13G(ms) - Basket Slovanka U13G(ms) 09.11.2019 11:00 (88:0) (32:0 42:0 66:0)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A1"
5. kolo, zápas č. 57

datum: 09.11.2019, 11:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Dub Michal
Frána Petr

6. kolo
58. BC Slaný U13G - Pastelka U13G(ms) 23.11.2019 13:30 30:41 (9:14 11:24 18:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A1"
6. kolo, zápas č. 58

datum: 23.11.2019, 13:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Dub Michal
Liška Jaroslav

59. S. Kladno U13G - SPŠ Příbram U13G 23.11.2019 11:30 91:15 (18:5 36:7 62:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A1"
6. kolo, zápas č. 59

datum: 23.11.2019, 11:30:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:
Šťavík Radek


60. Benešov U13G - BerounU13G(ms)       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A1"
6. kolo, zápas č. 60

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



7. kolo
61. SPŠ Příbram U13G - Benešov U13G 14.12.2019 11:00 30:77 (4:18 12:37 24:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A1"
7. kolo, zápas č. 61

datum: 14.12.2019, 11:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
Martínek Karel
Lysov Fedor

62. Pastelka U13G(ms) - S. Kladno U13G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A1"
7. kolo, zápas č. 62

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:



63. Basket Slovanka U13G(ms) - BC Slaný U13G 15.12.2019 15:00 18:61 (7:13 10:32 14:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A1"
7. kolo, zápas č. 63

datum: 15.12.2019, 15:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Rýdl Milan
Kamler Michal

8. kolo
64. Basket Slovanka U13G(ms) - S. Kladno U13G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A1"
8. kolo, zápas č. 64

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



65. Pastelka U13G(ms) - Benešov U13G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A1"
8. kolo, zápas č. 65

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:



66. SPŠ Příbram U13G - BerounU13G(ms)       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A1"
8. kolo, zápas č. 66

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:



9. kolo
67. BerounU13G(ms) - Pastelka U13G(ms) 18.01.2020 10:45 (45:25) (12:3 23:12 35:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A1"
9. kolo, zápas č. 67

datum: 18.01.2020, 10:45:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Pavýza Jiří
Dub Michal

68. Benešov U13G - Basket Slovanka U13G(ms)       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A1"
9. kolo, zápas č. 68

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



69. S. Kladno U13G - BC Slaný U13G 08.02.2020 11:30 55:41 (12:5 26:18 41:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A1"
9. kolo, zápas č. 69

datum: 08.02.2020, 11:30:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:
Hackl Filip
Veselý Jiří

10. kolo
70. BC Slaný U13G - Benešov U13G 22.02.2020 12:00 51:61 (8:10 27:29 37:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A1"
10. kolo, zápas č. 70

datum: 22.02.2020, 12:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Frána Petr
Dub Michal

71. Basket Slovanka U13G(ms) - BerounU13G(ms) 18.02.2020 18:45 36:37 (8:15 16:23 24:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A1"
10. kolo, zápas č. 71

datum: 18.02.2020, 18:45:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Frána Petr
Dub Michal

72. Pastelka U13G(ms) - SPŠ Příbram U13G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A1"
10. kolo, zápas č. 72

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:



11. kolo
73. SPŠ Příbram U13G - Basket Slovanka U13G(ms)       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A1"
11. kolo, zápas č. 73

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:



74. BerounU13G(ms) - BC Slaný U13G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A1"
11. kolo, zápas č. 74

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:



75. Benešov U13G - S. Kladno U13G 29.02.2020 11:00 42:79 (8:26 15:46 32:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A1"
11. kolo, zápas č. 75

datum: 29.02.2020, 11:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Rýdl Milan
Seidl Josef

12. kolo
76. S. Kladno U13G - BerounU13G(ms)       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A1"
12. kolo, zápas č. 76

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:



77. BC Slaný U13G - SPŠ Příbram U13G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A1"
12. kolo, zápas č. 77

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



78. Basket Slovanka U13G(ms) - Pastelka U13G(ms)       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A1"
12. kolo, zápas č. 78

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:



13. kolo
79. Pastelka U13G(ms) - BC Slaný U13G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A1"
13. kolo, zápas č. 79

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:



80. SPŠ Příbram U13G - S. Kladno U13G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A1"
13. kolo, zápas č. 80

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:



81. BerounU13G(ms) - Benešov U13G 23.11.2019 16:45 (41:27) (13:7 15:21 23:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A1"
13. kolo, zápas č. 81

datum: 23.11.2019, 16:45:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Vampola Jakub
Dvořák Stanislav

14. kolo
82. Benešov U13G - SPŠ Příbram U13G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A1"
14. kolo, zápas č. 82

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



83. S. Kladno U13G - Pastelka U13G(ms) 10.11.2019 12:00 45:52 (13:10 23:24 29:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A1"
14. kolo, zápas č. 83

datum: 10.11.2019, 12:00:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:
Pavýza Jiří
Machálek Jan

84. BC Slaný U13G - Basket Slovanka U13G(ms)       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižákyně U13, Oblasti
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A1"
14. kolo, zápas č. 84

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.