image

muži / 1. liga / ročník 2019/20 / skupina Západ


tabulka
1. YDEA KONDOR 0 0 0 0:0 0
2. Sokol Písek Sršni 0 0 0 0:0 0
3. GBA Lions Jindřichův Hradec 0 0 0 0:0 0
4. Basketbal Polabí 0 0 0 0:0 0
5. Sokol Pražský 0 0 0 0:0 0
6. Basket Košíře 0 0 0 0:0 0
7. USK Praha B 0 0 0 0:0 0
8. Slavoj BK Litoměřice 0 0 0 0:0 0
9. BK Lokomotiva Plzeň 0 0 0 0:0 0
10. Sokol Vyšehrad 0 0 0 0:0 0
1. kolo
1. Sokol Vyšehrad - Sokol Pražský 20.09.2019 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
1. kolo, zápas č. 1

datum: 20.09.2019, 19:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
(---)
(---)


2. BK Loko Plzeň - Sokol Písek 20.09.2019 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
1. kolo, zápas č. 2

datum: 20.09.2019, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---)
(---)


3. Slavoj Litoměřice - GBA Lions J. Hradec 20.09.2019 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
1. kolo, zápas č. 3

datum: 20.09.2019, 19:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---)
(---)


4. USK Praha B - Basketbal Polabí 20.09.2019 20:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
1. kolo, zápas č. 4

datum: 20.09.2019, 20:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---)
(---)


5. Basket Košíře - YDEA KONDOR 20.09.2019 20:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
1. kolo, zápas č. 5

datum: 20.09.2019, 20:00:00

místo: Hala Ing. Škvora, Praha 6

rozhodčí:
(---)
(---)


2. kolo
6. Sokol Pražský - YDEA KONDOR 27.09.2019 19:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
2. kolo, zápas č. 6

datum: 27.09.2019, 19:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---)
(---)


7. Basketbal Polabí - Basket Košíře 27.09.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
2. kolo, zápas č. 7

datum: 27.09.2019, 00:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---)
(---)


8. GBA Lions J. Hradec - USK Praha B 27.09.2019 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
2. kolo, zápas č. 8

datum: 27.09.2019, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:
(---)
(---)


9. Sokol Písek - Slavoj Litoměřice 29.09.2019 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
2. kolo, zápas č. 9

datum: 29.09.2019, 17:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---)
(---)


10. Sokol Vyšehrad - BK Loko Plzeň 27.09.2019 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
2. kolo, zápas č. 10

datum: 27.09.2019, 19:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
(---)
(---)


3. kolo
11. BK Loko Plzeň - Sokol Pražský 04.10.2019 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
3. kolo, zápas č. 11

datum: 04.10.2019, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---)
(---)


12. Slavoj Litoměřice - Sokol Vyšehrad 04.10.2019 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
3. kolo, zápas č. 12

datum: 04.10.2019, 19:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---)
(---)


13. USK Praha B - Sokol Písek 04.10.2019 20:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
3. kolo, zápas č. 13

datum: 04.10.2019, 20:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---)
(---)


14. Basket Košíře - GBA Lions J. Hradec 04.10.2019 20:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
3. kolo, zápas č. 14

datum: 04.10.2019, 20:00:00

místo: Hala Ing. Škvora, Praha 6

rozhodčí:
(---)
(---)


15. YDEA KONDOR - Basketbal Polabí 04.10.2019 19:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
3. kolo, zápas č. 15

datum: 04.10.2019, 19:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
(---)
(---)


4. kolo
16. Sokol Pražský - Basketbal Polabí 11.10.2019 19:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
4. kolo, zápas č. 16

datum: 11.10.2019, 19:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---)
(---)


17. GBA Lions J. Hradec - YDEA KONDOR 11.10.2019 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
4. kolo, zápas č. 17

datum: 11.10.2019, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:
(---)
(---)


18. Sokol Písek - Basket Košíře 13.10.2019 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
4. kolo, zápas č. 18

datum: 13.10.2019, 17:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---)
(---)


19. Sokol Vyšehrad - USK Praha B 11.10.2019 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
4. kolo, zápas č. 19

datum: 11.10.2019, 19:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
(---)
(---)


20. BK Loko Plzeň - Slavoj Litoměřice 11.10.2019 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
4. kolo, zápas č. 20

datum: 11.10.2019, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---)
(---)


5. kolo
21. Slavoj Litoměřice - Sokol Pražský 18.10.2019 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
5. kolo, zápas č. 21

datum: 18.10.2019, 19:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---)
(---)


22. USK Praha B - BK Loko Plzeň 18.10.2019 20:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
5. kolo, zápas č. 22

datum: 18.10.2019, 20:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---)
(---)


23. Basket Košíře - Sokol Vyšehrad 18.10.2019 20:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
5. kolo, zápas č. 23

datum: 18.10.2019, 20:00:00

místo: Hala Ing. Škvora, Praha 6

rozhodčí:
(---)
(---)


24. YDEA KONDOR - Sokol Písek 18.10.2019 19:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
5. kolo, zápas č. 24

datum: 18.10.2019, 19:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
(---)
(---)


25. Basketbal Polabí - GBA Lions J. Hradec 18.10.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
5. kolo, zápas č. 25

datum: 18.10.2019, 00:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---)
(---)


6. kolo
26. Sokol Pražský - GBA Lions J. Hradec 25.10.2019 19:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
6. kolo, zápas č. 26

datum: 25.10.2019, 19:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---)
(---)


27. Sokol Písek - Basketbal Polabí 27.10.2019 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
6. kolo, zápas č. 27

datum: 27.10.2019, 17:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---)
(---)


28. Sokol Vyšehrad - YDEA KONDOR 25.10.2019 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
6. kolo, zápas č. 28

datum: 25.10.2019, 19:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
(---)
(---)


29. BK Loko Plzeň - Basket Košíře 25.10.2019 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
6. kolo, zápas č. 29

datum: 25.10.2019, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---)
(---)


30. Slavoj Litoměřice - USK Praha B 25.10.2019 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
6. kolo, zápas č. 30

datum: 25.10.2019, 19:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---)
(---)


7. kolo
31. USK Praha B - Sokol Pražský 01.11.2019 20:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
7. kolo, zápas č. 31

datum: 01.11.2019, 20:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---)
(---)


32. Basket Košíře - Slavoj Litoměřice 01.11.2019 20:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
7. kolo, zápas č. 32

datum: 01.11.2019, 20:00:00

místo: Hala Ing. Škvora, Praha 6

rozhodčí:
(---)
(---)


33. YDEA KONDOR - BK Loko Plzeň 01.11.2019 19:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
7. kolo, zápas č. 33

datum: 01.11.2019, 19:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
(---)
(---)


34. Basketbal Polabí - Sokol Vyšehrad 01.11.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
7. kolo, zápas č. 34

datum: 01.11.2019, 00:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---)
(---)


35. GBA Lions J. Hradec - Sokol Písek 01.11.2019 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
7. kolo, zápas č. 35

datum: 01.11.2019, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:
(---)
(---)


8. kolo
36. Sokol Pražský - Sokol Písek 08.11.2019 19:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
8. kolo, zápas č. 36

datum: 08.11.2019, 19:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---)
(---)


37. Sokol Vyšehrad - GBA Lions J. Hradec 08.11.2019 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
8. kolo, zápas č. 37

datum: 08.11.2019, 19:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
(---)
(---)


38. BK Loko Plzeň - Basketbal Polabí 08.11.2019 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
8. kolo, zápas č. 38

datum: 08.11.2019, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---)
(---)


39. Slavoj Litoměřice - YDEA KONDOR 08.11.2019 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
8. kolo, zápas č. 39

datum: 08.11.2019, 19:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---)
(---)


40. USK Praha B - Basket Košíře 08.11.2019 20:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
8. kolo, zápas č. 40

datum: 08.11.2019, 20:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---)
(---)


9. kolo
41. Basket Košíře - Sokol Pražský 15.11.2019 20:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
9. kolo, zápas č. 41

datum: 15.11.2019, 20:00:00

místo: Hala Ing. Škvora, Praha 6

rozhodčí:
(---)
(---)


42. YDEA KONDOR - USK Praha B 15.11.2019 19:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
9. kolo, zápas č. 42

datum: 15.11.2019, 19:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
(---)
(---)


43. Basketbal Polabí - Slavoj Litoměřice 15.11.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
9. kolo, zápas č. 43

datum: 15.11.2019, 00:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---)
(---)


44. GBA Lions J. Hradec - BK Loko Plzeň 15.11.2019 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
9. kolo, zápas č. 44

datum: 15.11.2019, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:
(---)
(---)


45. Sokol Písek - Sokol Vyšehrad 17.11.2019 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
9. kolo, zápas č. 45

datum: 17.11.2019, 17:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---)
(---)


10. kolo
46. Sokol Pražský - Sokol Vyšehrad 22.11.2019 19:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
10. kolo, zápas č. 46

datum: 22.11.2019, 19:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---)
(---)


47. Sokol Písek - BK Loko Plzeň 24.11.2019 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
10. kolo, zápas č. 47

datum: 24.11.2019, 17:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---)
(---)


48. GBA Lions J. Hradec - Slavoj Litoměřice 22.11.2019 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
10. kolo, zápas č. 48

datum: 22.11.2019, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:
(---)
(---)


49. Basketbal Polabí - USK Praha B 22.11.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
10. kolo, zápas č. 49

datum: 22.11.2019, 00:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---)
(---)


50. YDEA KONDOR - Basket Košíře 22.11.2019 19:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
10. kolo, zápas č. 50

datum: 22.11.2019, 19:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
(---)
(---)


11. kolo
51. YDEA KONDOR - Sokol Pražský 29.11.2019 19:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
11. kolo, zápas č. 51

datum: 29.11.2019, 19:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
(---)
(---)


52. Basket Košíře - Basketbal Polabí 29.11.2019 20:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
11. kolo, zápas č. 52

datum: 29.11.2019, 20:00:00

místo: Hala Ing. Škvora, Praha 6

rozhodčí:
(---)
(---)


53. USK Praha B - GBA Lions J. Hradec 29.11.2019 20:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
11. kolo, zápas č. 53

datum: 29.11.2019, 20:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---)
(---)


54. Slavoj Litoměřice - Sokol Písek 29.11.2019 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
11. kolo, zápas č. 54

datum: 29.11.2019, 19:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---)
(---)


55. BK Loko Plzeň - Sokol Vyšehrad 29.11.2019 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
11. kolo, zápas č. 55

datum: 29.11.2019, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---)
(---)


12. kolo
56. Sokol Pražský - BK Loko Plzeň 06.12.2019 19:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
12. kolo, zápas č. 56

datum: 06.12.2019, 19:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---)
(---)


57. Sokol Vyšehrad - Slavoj Litoměřice 06.12.2019 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
12. kolo, zápas č. 57

datum: 06.12.2019, 19:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
(---)
(---)


58. Sokol Písek - USK Praha B 08.12.2019 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
12. kolo, zápas č. 58

datum: 08.12.2019, 17:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---)
(---)


59. GBA Lions J. Hradec - Basket Košíře 06.12.2019 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
12. kolo, zápas č. 59

datum: 06.12.2019, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:
(---)
(---)


60. Basketbal Polabí - YDEA KONDOR 06.12.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
12. kolo, zápas č. 60

datum: 06.12.2019, 00:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---)
(---)


13. kolo
61. Basketbal Polabí - Sokol Pražský 13.12.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
13. kolo, zápas č. 61

datum: 13.12.2019, 00:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---)
(---)


62. YDEA KONDOR - GBA Lions J. Hradec 13.12.2019 19:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
13. kolo, zápas č. 62

datum: 13.12.2019, 19:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
(---)
(---)


63. Basket Košíře - Sokol Písek 13.12.2019 20:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
13. kolo, zápas č. 63

datum: 13.12.2019, 20:00:00

místo: Hala Ing. Škvora, Praha 6

rozhodčí:
(---)
(---)


64. USK Praha B - Sokol Vyšehrad 13.12.2019 20:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
13. kolo, zápas č. 64

datum: 13.12.2019, 20:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---)
(---)


65. Slavoj Litoměřice - BK Loko Plzeň 13.12.2019 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
13. kolo, zápas č. 65

datum: 13.12.2019, 19:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---)
(---)


14. kolo
66. Sokol Pražský - Slavoj Litoměřice 03.01.2020 19:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
14. kolo, zápas č. 66

datum: 03.01.2020, 19:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---)
(---)


67. BK Loko Plzeň - USK Praha B 03.01.2020 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
14. kolo, zápas č. 67

datum: 03.01.2020, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---)
(---)


68. Sokol Vyšehrad - Basket Košíře 03.01.2020 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
14. kolo, zápas č. 68

datum: 03.01.2020, 19:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
(---)
(---)


69. Sokol Písek - YDEA KONDOR 05.01.2020 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
14. kolo, zápas č. 69

datum: 05.01.2020, 17:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---)
(---)


70. GBA Lions J. Hradec - Basketbal Polabí 03.01.2020 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
14. kolo, zápas č. 70

datum: 03.01.2020, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:
(---)
(---)


15. kolo
71. GBA Lions J. Hradec - Sokol Pražský 10.01.2020 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
15. kolo, zápas č. 71

datum: 10.01.2020, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:
(---)
(---)


72. Basketbal Polabí - Sokol Písek 10.01.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
15. kolo, zápas č. 72

datum: 10.01.2020, 00:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---)
(---)


73. YDEA KONDOR - Sokol Vyšehrad 10.01.2020 19:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
15. kolo, zápas č. 73

datum: 10.01.2020, 19:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
(---)
(---)


74. Basket Košíře - BK Loko Plzeň 10.01.2020 20:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
15. kolo, zápas č. 74

datum: 10.01.2020, 20:00:00

místo: Hala Ing. Škvora, Praha 6

rozhodčí:
(---)
(---)


75. USK Praha B - Slavoj Litoměřice 10.01.2020 20:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
15. kolo, zápas č. 75

datum: 10.01.2020, 20:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---)
(---)


16. kolo
76. Sokol Pražský - USK Praha B 17.01.2020 19:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
16. kolo, zápas č. 76

datum: 17.01.2020, 19:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---)
(---)


77. Slavoj Litoměřice - Basket Košíře 17.01.2020 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
16. kolo, zápas č. 77

datum: 17.01.2020, 19:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---)
(---)


78. BK Loko Plzeň - YDEA KONDOR 17.01.2020 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
16. kolo, zápas č. 78

datum: 17.01.2020, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---)
(---)


79. Sokol Vyšehrad - Basketbal Polabí 17.01.2020 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
16. kolo, zápas č. 79

datum: 17.01.2020, 19:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
(---)
(---)


80. Sokol Písek - GBA Lions J. Hradec 19.01.2020 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
16. kolo, zápas č. 80

datum: 19.01.2020, 17:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---)
(---)


17. kolo
81. Sokol Písek - Sokol Pražský 26.01.2020 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
17. kolo, zápas č. 81

datum: 26.01.2020, 17:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---)
(---)


82. GBA Lions J. Hradec - Sokol Vyšehrad 24.01.2020 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
17. kolo, zápas č. 82

datum: 24.01.2020, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:
(---)
(---)


83. Basketbal Polabí - BK Loko Plzeň 24.01.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
17. kolo, zápas č. 83

datum: 24.01.2020, 00:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---)
(---)


84. YDEA KONDOR - Slavoj Litoměřice 24.01.2020 19:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
17. kolo, zápas č. 84

datum: 24.01.2020, 19:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
(---)
(---)


85. Basket Košíře - USK Praha B 24.01.2020 20:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
17. kolo, zápas č. 85

datum: 24.01.2020, 20:00:00

místo: Hala Ing. Škvora, Praha 6

rozhodčí:
(---)
(---)


18. kolo
86. Sokol Pražský - Basket Košíře 31.01.2020 19:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
18. kolo, zápas č. 86

datum: 31.01.2020, 19:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---)
(---)


87. USK Praha B - YDEA KONDOR 31.01.2020 20:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
18. kolo, zápas č. 87

datum: 31.01.2020, 20:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---)
(---)


88. Slavoj Litoměřice - Basketbal Polabí 31.01.2020 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
18. kolo, zápas č. 88

datum: 31.01.2020, 19:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---)
(---)


89. BK Loko Plzeň - GBA Lions J. Hradec 31.01.2020 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
18. kolo, zápas č. 89

datum: 31.01.2020, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---)
(---)


90. Sokol Vyšehrad - Sokol Písek 31.01.2020 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, 1. liga
skupina Západ
18. kolo, zápas č. 90

datum: 31.01.2020, 19:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
(---)
(---)


  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

HomeCredit

HomeCredit
www.homecredit.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

BigMedia

BigMediabigmedia.cz

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR