image

muži / Kooperativa NBL / ročník 2019/20 / Základní část


tabulka
1. ERA Basketball Nymburk 22 22 0 2214:1612 100.0
2. BK Opava 22 17 5 1904:1672 77.3
3. Tuři Svitavy 22 16 6 1919:1783 72.7
4. BK JIP Pardubice 22 13 9 1751:1662 59.1
5. BK REDSTONE Olomoucko 22 12 10 1912:1825 54.5
6. SLUNETA Ústí nad Labem 22 12 10 1795:1872 54.5
7. USK Praha 22 11 11 1804:1799 50.0
8. BK ARMEX Děčín 22 10 12 1782:1800 45.5
9. Královští sokoli 22 6 16 1810:2052 27.3
10. NH Ostrava 22 6 16 1791:2106 27.3
11. BC GEOSAN Kolín 22 4 18 1773:2038 18.2
12. Basket Brno 22 3 19 1660:1894 13.6
1. kolo
1. GEOSAN Kolín - BK Opava 05.10.2019 17:45 67:96 (12:24 27:45 45:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
1. kolo, zápas č. 1

datum: 05.10.2019, 17:45:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Blahout Petr (---)
Vošahlík Marek (---)
Scholze Michal (---)

komisař: Andrle Petr

2. BK ARMEX Děčín - Tuři Svitavy 05.10.2019 18:00 98:96 (17:15 40:43 58:59 77:77 86:86)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
1. kolo, zápas č. 2

datum: 05.10.2019, 18:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Hošek Jan (---)
Kurz Vlastimil (---)
Karafiát Kamil (---)

komisař: Macela Miroslav

3. ERA Basketball Nymburk - BK JIP Pardubice 04.10.2019 18:00 88:52 (19:10 38:26 61:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
1. kolo, zápas č. 3

datum: 04.10.2019, 18:00:00

místo: Sportovní centrum ČUS Nymburk, Nymburk

rozhodčí:
Baloun Jan (---)
Kučírek Martin (---)
Salvetr Rudolf (---)

komisař: Ringsmuth Zdeněk

4. NH Ostrava - USK Praha 05.10.2019 17:30 78:100 (17:24 40:46 61:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
1. kolo, zápas č. 4

datum: 05.10.2019, 17:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Baloun Jan (---)
Nejezchleb Petr (---)
Pokorný Štěpán (---)

komisař: Latík Zdeněk

5. Basket Brno - SLUNETA Ústí nad Labem 05.10.2019 19:00 88:91 (15:22 40:42 62:62 78:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
1. kolo, zápas č. 5

datum: 05.10.2019, 19:00:00

místo: Hala míč. sportů Kampus, Brno

rozhodčí:
Kec Jakub (---)
Kapaňa Lukáš (---)
Záruba Matěj (---)

komisař: Paulík Robert

6. BK REDSTONE Olomoucko - Královští sokoli 05.10.2019 18:00 93:70 (20:13 44:28 67:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
1. kolo, zápas č. 6

datum: 05.10.2019, 18:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Vondráček Marek (---)
Jeřáb Jan (---)
Jedlička Jiří (---)

komisař: Hlaváček Pavel

2. kolo
7. BK Opava - Královští sokoli 09.10.2019 18:00 95:68 (23:23 48:35 72:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
2. kolo, zápas č. 7

datum: 09.10.2019, 18:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Hruša Petr (---)
Kapaňa Lukáš (---)
Zatloukal Ondřej (---)

komisař: Paulík Robert

8. SLUNETA Ústí nad Labem - BK REDSTONE Olomoucko 09.10.2019 18:00 100:97 (28:18 50:45 67:74 89:89)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
2. kolo, zápas č. 8

datum: 09.10.2019, 18:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Baloun Jan (---)
Kučírek Martin (---)
Ulrych Lukáš (---)

komisař: Ringsmuth Zdeněk

9. USK Praha - Basket Brno 09.10.2019 18:00 76:59 (21:14 45:29 59:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
2. kolo, zápas č. 9

datum: 09.10.2019, 18:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Hošek Jan (---)
Vošahlík Marek (---)
Scholze Michal (---)

komisař: Hlaváček Pavel

10. BK JIP Pardubice - NH Ostrava 09.10.2019 17:30 93:62 (29:15 54:26 77:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
2. kolo, zápas č. 10

datum: 09.10.2019, 17:30:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Kec Jakub (---)
Kurz Vlastimil (---)
Kovačovič Matej (---)

komisař: Volejník Pavel

11. Tuři Svitavy - ERA Basketball Nymburk 09.10.2019 18:00 70:97 (16:26 43:51 57:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
2. kolo, zápas č. 11

datum: 09.10.2019, 18:00:00

místo: SH Na Střelnici, Svitavy

rozhodčí:
Blahout Petr (---)
Jeřáb Jan (---)
Linhart Tomáš (---)

komisař: Andrle Petr

12. GEOSAN Kolín - BK ARMEX Děčín 09.10.2019 17:45 75:91 (18:22 36:47 50:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
2. kolo, zápas č. 12

datum: 09.10.2019, 17:45:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Matějek Ivor (---)
Salvetr Rudolf (---)
Baudyš Petr (---)

komisař: Zachara Ivan

3. kolo
13. BK ARMEX Děčín - BK Opava 12.10.2019 18:00 63:87 (14:19 33:36 50:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
3. kolo, zápas č. 13

datum: 12.10.2019, 18:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Vyklický Robert (---)
Vošahlík Marek (---)
Hecl Jan (---)

komisař: Hlaváček Pavel

14. GEOSAN Kolín - ERA Basketball Nymburk 12.10.2019 17:45 75:106 (15:34 41:60 51:81)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
3. kolo, zápas č. 14

datum: 12.10.2019, 17:45:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Baloun Jan (---)
Nejezchleb Petr (---)
Záruba Matěj (---)

komisař: Ringsmuth Zdeněk

15. NH Ostrava - Tuři Svitavy 12.10.2019 17:30 75:105 (16:32 41:56 52:86)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
3. kolo, zápas č. 15

datum: 12.10.2019, 17:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Hruša Petr (---)
Vondráček Marek (---)
Jedlička Jiří (---)

komisař: Macela Miroslav

16. BK JIP Pardubice - Basket Brno 12.10.2019 17:30 91:65 (18:18 41:38 66:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
3. kolo, zápas č. 16

datum: 12.10.2019, 17:30:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Kučírek Martin (---)
Jeřáb Jan (---)
Zatloukal Ondřej (---)

komisař: Zachara Ivan

17. BK REDSTONE Olomoucko - USK Praha 12.10.2019 18:00 90:77 (15:17 40:41 66:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
3. kolo, zápas č. 17

datum: 12.10.2019, 18:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Matějek Ivor (---)
Karafiát Kamil (---)
Pokorný Štěpán (---)

komisař: Latík Zdeněk

18. Královští sokoli - SLUNETA Ústí nad Labem 12.10.2019 18:00 90:106 (20:26 45:54 69:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
3. kolo, zápas č. 18

datum: 12.10.2019, 18:00:00

místo: Sportovní hala Třebeš, Hradec Králové - Třebeš

rozhodčí:
Blahout Petr (---)
Linhart Tomáš (---)
Baudyš Petr (---)

komisař: Volejník Pavel

4. kolo
19. BK Opava - SLUNETA Ústí nad Labem 19.10.2019 18:00 94:70 (24:26 43:36 63:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
4. kolo, zápas č. 19

datum: 19.10.2019, 18:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Matějek Ivor (---)
Jedlička Jiří (---)
Hecl Jan (---)

komisař: Latík Zdeněk

20. USK Praha - Královští sokoli 19.10.2019 17:30 82:74 (26:17 50:36 66:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
4. kolo, zápas č. 20

datum: 19.10.2019, 17:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Blahout Petr (---)
Vošahlík Marek (---)
Nejezchleb Petr (---)

komisař: Volejník Pavel

21. BK JIP Pardubice - BK REDSTONE Olomoucko 19.10.2019 17:30 63:83 (16:23 33:46 43:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
4. kolo, zápas č. 21

datum: 19.10.2019, 17:30:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Vyklický Robert (---)
Kapaňa Lukáš (---)
Kubiš Michal (---)

komisař: Andrle Petr

22. Tuři Svitavy - Basket Brno 19.10.2019 17:00 94:73 (27:20 43:35 66:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
4. kolo, zápas č. 22

datum: 19.10.2019, 17:00:00

místo: SH Na Střelnici, Svitavy

rozhodčí:
Baloun Jan (---)
Salvetr Rudolf (---)
Scholze Michal (---)

komisař: Zachara Ivan

23. GEOSAN Kolín - NH Ostrava 19.10.2019 17:45 82:89 (22:28 42:50 54:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
4. kolo, zápas č. 23

datum: 19.10.2019, 17:45:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Kec Jakub (---)
Jeřáb Jan (---)
Ulrych Lukáš (---)

komisař: Hlaváček Pavel

24. BK ARMEX Děčín - ERA Basketball Nymburk 19.10.2019 18:00 69:86 (19:26 32:45 51:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
4. kolo, zápas č. 24

datum: 19.10.2019, 18:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Hruša Petr (---)
Kučírek Martin (---)
Vondráček Marek (---)

komisař: Ringsmuth Zdeněk

5. kolo
25. ERA Basketball Nymburk - BK Opava 26.10.2019 17:00 92:75 (29:19 50:44 74:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
5. kolo, zápas č. 25

datum: 26.10.2019, 17:00:00

místo: Sportovní centrum ČUS Nymburk, Nymburk

rozhodčí:
Baloun Jan (---)
Jeřáb Jan (---)
Karafiát Kamil (---)

komisař: Volejník Pavel

26. NH Ostrava - BK ARMEX Děčín 26.10.2019 17:30 71:78 (17:16 33:42 47:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
5. kolo, zápas č. 26

datum: 26.10.2019, 17:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Blahout Petr (---)
Linhart Tomáš (---)
Záruba Matěj (---)

komisař: Hlaváček Pavel

27. Basket Brno - GEOSAN Kolín 26.10.2019 19:30 73:82 (18:24 36:48 57:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
5. kolo, zápas č. 27

datum: 26.10.2019, 19:30:00

místo: Hala míč. sportů Kampus, Brno

rozhodčí:
Kučírek Martin (---)
Kec Jakub (---)
Zatloukal Ondřej (---)

komisař: Zachara Ivan

28. BK REDSTONE Olomoucko - Tuři Svitavy 26.10.2019 18:00 85:92 (18:19 36:50 53:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
5. kolo, zápas č. 28

datum: 26.10.2019, 18:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Hošek Jan (---)
Pokorný Štěpán (---)
Hecl Jan (---)

komisař: Paulík Robert

29. Královští sokoli - BK JIP Pardubice 25.10.2019 18:00 68:89 (12:26 34:48 47:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
5. kolo, zápas č. 29

datum: 25.10.2019, 18:00:00

místo: Sportovní hala Třebeš, Hradec Králové - Třebeš

rozhodčí:
Matějek Ivor (---)
Vošahlík Marek (---)
Záruba Matěj (---)

komisař: Andrle Petr

30. SLUNETA Ústí nad Labem - USK Praha 27.10.2019 18:00 74:80 (17:24 35:40 58:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
5. kolo, zápas č. 30

datum: 27.10.2019, 18:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Hruša Petr (---)
Salvetr Rudolf (---)
Ulrych Lukáš (---)

komisař: Macela Miroslav

6. kolo
31. BK Opava - USK Praha 30.10.2019 18:00 92:68 (15:22 38:46 66:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
6. kolo, zápas č. 31

datum: 30.10.2019, 18:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Blahout Petr (---)
Kapaňa Lukáš (---)
Pokorný Štěpán (---)

komisař: Andrle Petr

32. BK JIP Pardubice - SLUNETA Ústí nad Labem 30.10.2019 17:30 67:65 (16:16 39:32 53:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
6. kolo, zápas č. 32

datum: 30.10.2019, 17:30:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Hruša Petr (---)
Karafiát Kamil (---)
Jedlička Jiří (---)

komisař: Ringsmuth Zdeněk

33. Tuři Svitavy - Královští sokoli 30.10.2019 18:00 102:83 (22:25 49:48 73:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
6. kolo, zápas č. 33

datum: 30.10.2019, 18:00:00

místo: SH Na Střelnici, Svitavy

rozhodčí:
Kec Jakub (---)
Nejezchleb Petr (---)
Kubiš Michal (---)

komisař: Paulík Robert

34. GEOSAN Kolín - BK REDSTONE Olomoucko 30.10.2019 17:45 82:58 (21:16 38:37 62:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
6. kolo, zápas č. 34

datum: 30.10.2019, 17:45:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (---)
Kurz Vlastimil (---)
Baudyš Petr (---)

komisař: Volejník Pavel

35. BK ARMEX Děčín - Basket Brno 30.10.2019 18:00 68:66 (16:12 35:26 53:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
6. kolo, zápas č. 35

datum: 30.10.2019, 18:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Hošek Jan (---)
Jeřáb Jan (---)
Kovačovič Matej (---)

komisař: Hlaváček Pavel

36. ERA Basketball Nymburk - NH Ostrava 25.11.2019 18:00 95:81 (21:25 51:39 76:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
6. kolo, zápas č. 36

datum: 25.11.2019, 18:00:00

místo: Sportovní centrum ČUS Nymburk, Nymburk

rozhodčí:
Baloun Jan (---)
Pokorný Štěpán (---)
Baudyš Petr (---)

komisař: Hlaváček Pavel

7. kolo
37. NH Ostrava - BK Opava 02.11.2019 17:30 72:107 (16:23 37:51 49:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
7. kolo, zápas č. 37

datum: 02.11.2019, 17:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Hošek Jan (---)
Kurz Vlastimil (---)
Vondráček Marek (---)

komisař: Latík Zdeněk

38. Basket Brno - ERA Basketball Nymburk 02.11.2019 17:30 71:101 (20:31 42:54 58:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
7. kolo, zápas č. 38

datum: 02.11.2019, 17:30:00

místo: Hala míč. sportů Kampus, Brno

rozhodčí:
Blahout Petr (---)
Karafiát Kamil (---)
Záruba Matěj (---)

komisař: Volejník Pavel

39. BK REDSTONE Olomoucko - BK ARMEX Děčín 02.11.2019 17:30 91:87 (11:17 32:35 55:56 78:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
7. kolo, zápas č. 39

datum: 02.11.2019, 17:30:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Baloun Jan (---)
Kec Jakub (---)
Jedlička Jiří (---)

komisař: Macela Miroslav

40. Královští sokoli - GEOSAN Kolín 02.11.2019 17:45 108:97 (25:22 51:53 78:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
7. kolo, zápas č. 40

datum: 02.11.2019, 17:45:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Hruša Petr (---)
Scholze Michal (---)
Ulrych Lukáš (---)

komisař: Zachara Ivan

41. Tuři Svitavy - SLUNETA Ústí nad Labem 02.11.2019 17:45 78:67 (20:15 42:40 64:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
7. kolo, zápas č. 41

datum: 02.11.2019, 17:45:00

místo: SH Na Střelnici, Svitavy

rozhodčí:
Kučírek Martin (---)
Vošahlík Marek (---)
Zatloukal Ondřej (---)

komisař: Hlaváček Pavel

42. USK Praha - BK JIP Pardubice 02.11.2019 18:00 58:63 (16:23 34:40 44:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
7. kolo, zápas č. 42

datum: 02.11.2019, 18:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Matějek Ivor (---)
Salvetr Rudolf (---)
Linhart Tomáš (---)

komisař: Andrle Petr

8. kolo
43. BK Opava - BK JIP Pardubice 09.11.2019 18:00 85:65 (21:15 46:27 70:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
8. kolo, zápas č. 43

datum: 09.11.2019, 18:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Hruša Petr (---)
Jeřáb Jan (---)
Kovačovič Matej (---)

komisař: Latík Zdeněk

44. Tuři Svitavy - USK Praha 09.11.2019 18:00 78:70 (21:20 40:40 63:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
8. kolo, zápas č. 44

datum: 09.11.2019, 18:00:00

místo: SH Na Střelnici, Svitavy

rozhodčí:
Baloun Jan (---)
Kapaňa Lukáš (---)
Jedlička Jiří (---)

komisař: Ringsmuth Zdeněk

45. GEOSAN Kolín - SLUNETA Ústí nad Labem 09.11.2019 17:45 90:93 (21:22 57:43 75:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
8. kolo, zápas č. 45

datum: 09.11.2019, 17:45:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Matějek Ivor (---)
Kurz Vlastimil (---)
Linhart Tomáš (---)

komisař: Zachara Ivan

46. BK ARMEX Děčín - Královští sokoli 09.11.2019 18:00 98:70 (23:19 46:37 71:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
8. kolo, zápas č. 46

datum: 09.11.2019, 18:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Blahout Petr (---)
Scholze Michal (---)
Baudyš Petr (---)

komisař: Volejník Pavel

47. BK REDSTONE Olomoucko - ERA Basketball Nymburk 09.11.2019 18:00 70:106 (15:19 38:45 56:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
8. kolo, zápas č. 47

datum: 09.11.2019, 18:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Hošek Jan (---)
Vošahlík Marek (---)
Nejezchleb Petr (---)

komisař: Hlaváček Pavel

48. NH Ostrava - Basket Brno 09.11.2019 17:30 99:89 (28:26 49:48 70:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
8. kolo, zápas č. 48

datum: 09.11.2019, 17:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Kučírek Martin (---)
Pokorný Štěpán (---)
Karafiát Kamil (---)

komisař: Andrle Petr

9. kolo
49. Basket Brno - BK Opava 13.11.2019 20:00 64:90 (23:28 43:50 49:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
9. kolo, zápas č. 49

datum: 13.11.2019, 20:00:00

místo: Hala míč. sportů Kampus, Brno

rozhodčí:
Kec Jakub (---)
Kapaňa Lukáš (---)
Hecl Jan (---)

komisař: Paulík Robert

50. BK REDSTONE Olomoucko - NH Ostrava 13.11.2019 17:30 109:62 (23:14 48:33 79:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
9. kolo, zápas č. 50

datum: 13.11.2019, 17:30:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Blahout Petr (---)
Kurz Vlastimil (---)
Kubiš Michal (---)

komisař: Zachara Ivan

51. Královští sokoli - ERA Basketball Nymburk 27.11.2019 19:00 80:117 (18:31 38:59 65:85)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
9. kolo, zápas č. 51

datum: 27.11.2019, 19:00:00

místo: Sportovní hala Třebeš, Hradec Králové - Třebeš

rozhodčí:
Vyklický Robert (---)
Vondráček Marek (---)
Ulrych Lukáš (---)

komisař: Zachara Ivan

52. SLUNETA Ústí nad Labem - BK ARMEX Děčín 13.11.2019 18:00 73:71 (18:19 33:33 46:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
9. kolo, zápas č. 52

datum: 13.11.2019, 18:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Hošek Jan (---)
Pokorný Štěpán (---)
Záruba Matěj (---)

komisař: Ringsmuth Zdeněk

53. USK Praha - GEOSAN Kolín 13.11.2019 17:30 95:87 (20:20 44:36 61:58 79:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
9. kolo, zápas č. 53

datum: 13.11.2019, 17:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Vondráček Marek (---)
Nejezchleb Petr (---)
Scholze Michal (---)

komisař: Volejník Pavel

54. BK JIP Pardubice - Tuři Svitavy 13.11.2019 17:30 78:77 (22:28 36:43 57:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
9. kolo, zápas č. 54

datum: 13.11.2019, 17:30:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Kučírek Martin (---)
Vošahlík Marek (---)
Karafiát Kamil (---)

komisař: Macela Miroslav

10. kolo
55. BK Opava - Tuři Svitavy 16.11.2019 18:00 85:79 (18:16 49:36 64:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
10. kolo, zápas č. 55

datum: 16.11.2019, 18:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Vyklický Robert (---)
Baloun Jan (---)
Zatloukal Ondřej (---)

komisař: Andrle Petr

56. GEOSAN Kolín - BK JIP Pardubice 16.11.2019 17:45 84:105 (23:21 41:48 63:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
10. kolo, zápas č. 56

datum: 16.11.2019, 17:45:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Kec Jakub (---)
Pokorný Štěpán (---)
Kubiš Michal (---)

komisař: Volejník Pavel

57. BK ARMEX Děčín - USK Praha 16.11.2019 18:00 82:84 (16:23 37:41 57:59 72:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
10. kolo, zápas č. 57

datum: 16.11.2019, 18:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kučírek Martin (---)
Kapaňa Lukáš (---)
Kovačovič Matej (---)

komisař: Macela Miroslav

58. ERA Basketball Nymburk - SLUNETA Ústí nad Labem 16.11.2019 17:00 112:76 (24:21 54:37 92:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
10. kolo, zápas č. 58

datum: 16.11.2019, 17:00:00

místo: Sportovní centrum ČUS Nymburk, Nymburk

rozhodčí:
Blahout Petr (---)
Kurz Vlastimil (---)
Jedlička Jiří (---)

komisař: Zachara Ivan

59. NH Ostrava - Královští sokoli 16.11.2019 17:30 89:98 (15:26 39:50 60:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
10. kolo, zápas č. 59

datum: 16.11.2019, 17:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Hošek Jan (---)
Jeřáb Jan (---)
Ulrych Lukáš (---)

komisař: Latík Zdeněk

60. Basket Brno - BK REDSTONE Olomoucko 16.11.2019 19:00 63:72 (12:18 23:37 44:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
10. kolo, zápas č. 60

datum: 16.11.2019, 19:00:00

místo: Hala míč. sportů Kampus, Brno

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (---)
Linhart Tomáš (---)
Baudyš Petr (---)

komisař: Hlaváček Pavel

11. kolo
61. BK REDSTONE Olomoucko - BK Opava 22.11.2019 18:00 85:90 (20:23 43:34 62:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
11. kolo, zápas č. 61

datum: 22.11.2019, 18:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Matějek Ivor (---)
Kec Jakub (---)
Scholze Michal (---)

komisař: Latík Zdeněk

62. Královští sokoli - Basket Brno 22.11.2019 19:00 78:76 (20:23 45:40 62:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
11. kolo, zápas č. 62

datum: 22.11.2019, 19:00:00

místo: Sportovní hala Třebeš, Hradec Králové - Třebeš

rozhodčí:
Blahout Petr (---)
Vošahlík Marek (---)
Kubiš Michal (---)

komisař: Zachara Ivan

63. SLUNETA Ústí nad Labem - NH Ostrava 20.11.2019 18:00 107:100 (13:20 39:38 57:61 80:80 93:93)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
11. kolo, zápas č. 63

datum: 20.11.2019, 18:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (---)
Scholze Michal (---)
Kovačovič Matej (---)

komisař: Ringsmuth Zdeněk

64. USK Praha - ERA Basketball Nymburk 22.11.2019 17:30 80:90 (24:17 34:51 62:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
11. kolo, zápas č. 64

datum: 22.11.2019, 17:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Hruša Petr (---)
Salvetr Rudolf (---)
Zatloukal Ondřej (---)

komisař: Ringsmuth Zdeněk

65. BK JIP Pardubice - BK ARMEX Děčín 22.11.2019 17:30 84:69 (25:24 51:41 66:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
11. kolo, zápas č. 65

datum: 22.11.2019, 17:30:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Baloun Jan (---)
Nejezchleb Petr (---)
Jedlička Jiří (---)

komisař: Hlaváček Pavel

66. Tuři Svitavy - GEOSAN Kolín 22.11.2019 18:00 91:81 (24:16 46:35 80:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
11. kolo, zápas č. 66

datum: 22.11.2019, 18:00:00

místo: SH Na Střelnici, Svitavy

rozhodčí:
Hošek Jan (---)
Kurz Vlastimil (---)
Hecl Jan (---)

komisař: Paulík Robert

12. kolo
67. BK Opava - GEOSAN Kolín 07.12.2019 18:00 99:71 (26:22 48:37 64:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
12. kolo, zápas č. 67

datum: 07.12.2019, 18:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Kučírek Martin (---)
Kapaňa Lukáš (---)
Kubiš Michal (---)

komisař: Paulík Robert

68. Tuři Svitavy - BK ARMEX Děčín 07.12.2019 17:00 86:66 (20:11 54:31 66:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
12. kolo, zápas č. 68

datum: 07.12.2019, 17:00:00

místo: SH Na Střelnici, Svitavy

rozhodčí:
Hruša Petr (---)
Vošahlík Marek (---)
Linhart Tomáš (---)

komisař: Latík Zdeněk

69. BK JIP Pardubice - ERA Basketball Nymburk 07.12.2019 17:30 61:85 (21:25 32:41 46:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
12. kolo, zápas č. 69

datum: 07.12.2019, 17:30:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Matějek Ivor (---)
Jeřáb Jan (---)
Nejezchleb Petr (---)

komisař: Zachara Ivan

70. USK Praha - NH Ostrava 07.12.2019 17:30 83:79 (25:19 45:48 65:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
12. kolo, zápas č. 70

datum: 07.12.2019, 17:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Vyklický Robert (---)
Vondráček Marek (---)
Karafiát Kamil (---)

komisař: Macela Miroslav

71. SLUNETA Ústí nad Labem - Basket Brno 08.12.2019 18:00 88:79 (26:19 50:36 66:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
12. kolo, zápas č. 71

datum: 08.12.2019, 18:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Hošek Jan (---)
Pokorný Štěpán (---)
Záruba Matěj (---)

komisař: Ringsmuth Zdeněk

72. Královští sokoli - BK REDSTONE Olomoucko 07.12.2019 18:00 97:112 (19:20 50:49 74:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
12. kolo, zápas č. 72

datum: 07.12.2019, 18:00:00

místo: Sportovní hala Třebeš, Hradec Králové - Třebeš

rozhodčí:
Baloun Jan (---)
Kurz Vlastimil (---)
Ulrych Lukáš (---)

komisař: Hlaváček Pavel

13. kolo
73. Královští sokoli - BK Opava 19.11.2019 19:00 82:104 (22:21 42:48 64:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
13. kolo, zápas č. 73

datum: 19.11.2019, 19:00:00

místo: Sportovní hala Třebeš, Hradec Králové - Třebeš

rozhodčí:
Vyklický Robert (---)
Linhart Tomáš (---)
Záruba Matěj (---)

komisař: Macela Miroslav

74. BK REDSTONE Olomoucko - SLUNETA Ústí nad Labem 11.12.2019 17:00 104:61 (29:22 49:33 79:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
13. kolo, zápas č. 74

datum: 11.12.2019, 17:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Kučírek Martin (---)
Vošahlík Marek (---)
Hecl Jan (---)

komisař: Zachara Ivan

75. Basket Brno - USK Praha 11.12.2019 20:00 94:82 (27:18 52:41 77:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
13. kolo, zápas č. 75

datum: 11.12.2019, 20:00:00

místo: Hala míč. sportů Kampus, Brno

rozhodčí:
Blahout Petr (---)
Vondráček Marek (---)
Zatloukal Ondřej (---)

komisař: Paulík Robert

76. NH Ostrava - BK JIP Pardubice 11.12.2019 17:30 66:115 (15:25 29:61 49:89)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
13. kolo, zápas č. 76

datum: 11.12.2019, 17:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Hošek Jan (---)
Kurz Vlastimil (---)
Jedlička Jiří (---)

komisař: Andrle Petr

77. ERA Basketball Nymburk - Tuři Svitavy 07.11.2019 18:00 98:76 (23:18 42:42 73:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
13. kolo, zápas č. 77

datum: 07.11.2019, 18:00:00

místo: Sportovní centrum ČUS Nymburk, Nymburk

rozhodčí:
Vyklický Robert (---)
Salvetr Rudolf (---)
Ulrych Lukáš (---)

komisař: Ringsmuth Zdeněk

78. BK ARMEX Děčín - GEOSAN Kolín 11.12.2019 17:30 106:72 (27:21 48:39 81:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
13. kolo, zápas č. 78

datum: 11.12.2019, 17:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Baloun Jan (---)
Salvetr Rudolf (---)
Baudyš Petr (---)

komisař: Hlaváček Pavel

14. kolo
79. BK Opava - BK ARMEX Děčín 14.12.2019 18:00 87:70 (20:17 45:39 68:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
14. kolo, zápas č. 79

datum: 14.12.2019, 18:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Blahout Petr (---)
Vondráček Marek (---)
Jedlička Jiří (---)

komisař: Hlaváček Pavel

80. ERA Basketball Nymburk - GEOSAN Kolín 13.12.2019 10:00 114:75 (28:21 68:42 85:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
14. kolo, zápas č. 80

datum: 13.12.2019, 10:00:00

místo: Sportovní centrum ČUS Nymburk, Nymburk

rozhodčí:
Vyklický Robert (---)
Pokorný Štěpán (---)
Záruba Matěj (---)

komisař: Ringsmuth Zdeněk

81. Tuři Svitavy - NH Ostrava 14.12.2019 18:00 108:86 (26:16 58:36 81:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
14. kolo, zápas č. 81

datum: 14.12.2019, 18:00:00

místo: SH Na Střelnici, Svitavy

rozhodčí:
Vyklický Robert (---)
Pokorný Štěpán (---)
Karafiát Kamil (---)

komisař: Volejník Pavel

82. Basket Brno - BK JIP Pardubice 14.12.2019 19:00 80:75 (18:19 33:37 52:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
14. kolo, zápas č. 82

datum: 14.12.2019, 19:00:00

místo: Hala míč. sportů Kampus, Brno

rozhodčí:
Baloun Jan (---)
Jeřáb Jan (---)
Kubiš Michal (---)

komisař: Latík Zdeněk

83. USK Praha - BK REDSTONE Olomoucko 14.12.2019 17:30 84:77 (17:25 43:42 61:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
14. kolo, zápas č. 83

datum: 14.12.2019, 17:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Matějek Ivor (---)
Nejezchleb Petr (---)
Scholze Michal (---)

komisař: Zachara Ivan

84. SLUNETA Ústí nad Labem - Královští sokoli 15.12.2019 18:00 81:78 (16:15 35:38 57:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
14. kolo, zápas č. 84

datum: 15.12.2019, 18:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Hruša Petr (---)
Kec Jakub (---)
Linhart Tomáš (---)

komisař: Macela Miroslav

15. kolo
85. SLUNETA Ústí nad Labem - BK Opava 22.12.2019 17:00 93:66 (28:13 50:30 79:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
15. kolo, zápas č. 85

datum: 22.12.2019, 17:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Baloun Jan (---)
Salvetr Rudolf (---)
Záruba Matěj (---)

komisař: Ringsmuth Zdeněk

86. Královští sokoli - USK Praha 21.12.2019 18:30 95:85 (24:17 47:48 71:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
15. kolo, zápas č. 86

datum: 21.12.2019, 18:30:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Hruša Petr (---)
Pokorný Štěpán (---)
Baudyš Petr (---)

komisař: Macela Miroslav

87. BK REDSTONE Olomoucko - BK JIP Pardubice 21.12.2019 18:00 82:69 (21:15 37:34 58:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
15. kolo, zápas č. 87

datum: 21.12.2019, 18:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Kučírek Martin (---)
Kurz Vlastimil (---)
Karafiát Kamil (---)

komisař: Latík Zdeněk

88. Basket Brno - Tuři Svitavy 21.12.2019 18:00 82:83 (26:13 42:40 58:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
15. kolo, zápas č. 88

datum: 21.12.2019, 18:00:00

místo: Hala míč. sportů Kampus, Brno

rozhodčí:
Kec Jakub (---)
Vondráček Marek (---)
Ulrych Lukáš (---)

komisař: Andrle Petr

89. NH Ostrava - GEOSAN Kolín 21.12.2019 17:30 101:89 (34:21 64:48 84:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
15. kolo, zápas č. 89

datum: 21.12.2019, 17:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Blahout Petr (---)
Kapaňa Lukáš (---)
Hecl Jan (---)

komisař: Paulík Robert

90. ERA Basketball Nymburk - BK ARMEX Děčín 20.12.2019 18:00 102:84 (35:29 63:47 75:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
15. kolo, zápas č. 90

datum: 20.12.2019, 18:00:00

místo: Sportovní centrum ČUS Nymburk, Nymburk

rozhodčí:
Vyklický Robert (---)
Vošahlík Marek (---)
Scholze Michal (---)

komisař: Hlaváček Pavel

16. kolo
91. BK Opava - ERA Basketball Nymburk 02.01.2020 18:00 76:91 (18:24 35:43 57:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
16. kolo, zápas č. 91

datum: 02.01.2020, 18:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Matějek Ivor (---)
Vondráček Marek (---)
Jedlička Jiří (---)

komisař: Hlaváček Pavel

92. BK ARMEX Děčín - NH Ostrava 29.12.2019 18:00 100:76 (23:19 50:41 81:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
16. kolo, zápas č. 92

datum: 29.12.2019, 18:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Baloun Jan (---)
Jeřáb Jan (---)
Baudyš Petr (---)

komisař: Volejník Pavel

93. GEOSAN Kolín - Basket Brno 29.12.2019 17:45 76:87 (21:24 40:38 69:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
16. kolo, zápas č. 93

datum: 29.12.2019, 17:45:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Hruša Petr (---)
Pokorný Štěpán (---)
Kubiš Michal (---)

komisař: Andrle Petr

94. Tuři Svitavy - BK REDSTONE Olomoucko 29.12.2019 18:00 85:82 (26:19 47:38 69:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
16. kolo, zápas č. 94

datum: 29.12.2019, 18:00:00

místo: SH Na Střelnici, Svitavy

rozhodčí:
Matějek Ivor (---)
Nejezchleb Petr (---)
Zatloukal Ondřej (---)

komisař: Zachara Ivan

95. BK JIP Pardubice - Královští sokoli 29.12.2019 17:30 106:71 (30:27 60:43 81:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
16. kolo, zápas č. 95

datum: 29.12.2019, 17:30:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Vyklický Robert (---)
Kapaňa Lukáš (---)
Linhart Tomáš (---)

komisař: Macela Miroslav

96. USK Praha - SLUNETA Ústí nad Labem 29.12.2019 17:30 78:83 (19:18 47:35 65:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
16. kolo, zápas č. 96

datum: 29.12.2019, 17:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Kec Jakub (---)
Vošahlík Marek (---)
Vondráček Marek (---)

komisař: Hlaváček Pavel

17. kolo
97. USK Praha - BK Opava 05.01.2020 17:30 88:58 (26:16 47:36 69:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
17. kolo, zápas č. 97

datum: 05.01.2020, 17:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Blahout Petr (---)
Kurz Vlastimil (---)
Pokorný Štěpán (---)

komisař: Macela Miroslav

98. SLUNETA Ústí nad Labem - BK JIP Pardubice 05.01.2020 18:00 67:73 (18:11 33:36 44:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
17. kolo, zápas č. 98

datum: 05.01.2020, 18:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Baloun Jan (---)
Linhart Tomáš (---)
Ulrych Lukáš (---)

komisař: Ringsmuth Zdeněk

99. Královští sokoli - Tuři Svitavy 04.01.2020 18:30 102:107 (31:22 52:56 71:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
17. kolo, zápas č. 99

datum: 04.01.2020, 18:30:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Vyklický Robert (---)
Jedlička Jiří (---)
Hecl Jan (---)

komisař: Andrle Petr

100. BK REDSTONE Olomoucko - GEOSAN Kolín 04.01.2020 18:00 104:77 (18:15 49:34 74:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
17. kolo, zápas č. 100

datum: 04.01.2020, 18:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Kec Jakub (---)
Vošahlík Marek (---)
Scholze Michal (---)

komisař: Paulík Robert

101. Basket Brno - BK ARMEX Děčín 04.01.2020 18:00 79:82 (21:15 28:45 59:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
17. kolo, zápas č. 101

datum: 04.01.2020, 18:00:00

místo: Hala míč. sportů Kampus, Brno

rozhodčí:
Kučírek Martin (---)
Salvetr Rudolf (---)
Kapaňa Lukáš (---)

komisař: Volejník Pavel

102. NH Ostrava - ERA Basketball Nymburk 03.01.2020 17:30 84:111 (17:30 34:65 67:94)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
17. kolo, zápas č. 102

datum: 03.01.2020, 17:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Hruša Petr (---)
Pokorný Štěpán (---)
Karafiát Kamil (---)

komisař: Hlaváček Pavel

18. kolo
103. BK Opava - NH Ostrava 11.01.2020 18:00 84:76 (17:20 41:41 68:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
18. kolo, zápas č. 103

datum: 11.01.2020, 18:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Hruša Petr (---)
Scholze Michal (---)
Zatloukal Ondřej (---)

komisař: Paulík Robert

104. ERA Basketball Nymburk - Basket Brno 11.01.2020 17:00 116:70 (22:16 55:38 92:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
18. kolo, zápas č. 104

datum: 11.01.2020, 17:00:00

místo: Sportovní centrum ČUS Nymburk, Nymburk

rozhodčí:
Kučírek Martin (---)
Vondráček Marek (---)
Baudyš Petr (---)

komisař: Zachara Ivan

105. BK ARMEX Děčín - BK REDSTONE Olomoucko 11.01.2020 18:00 94:98 (23:25 46:41 70:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
18. kolo, zápas č. 105

datum: 11.01.2020, 18:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Baloun Jan (---)
Salvetr Rudolf (---)
Linhart Tomáš (---)

komisař: Ringsmuth Zdeněk

106. GEOSAN Kolín - Královští sokoli 11.01.2020 17:45 87:74 (16:20 42:42 66:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
18. kolo, zápas č. 106

datum: 11.01.2020, 17:45:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Blahout Petr (---)
Nejezchleb Petr (---)
Karafiát Kamil (---)

komisař: Macela Miroslav

107. SLUNETA Ústí nad Labem - Tuři Svitavy 12.01.2020 18:00 69:76 (16:18 38:37 55:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
18. kolo, zápas č. 107

datum: 12.01.2020, 18:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Vyklický Robert (---)
Pokorný Štěpán (---)
Ulrych Lukáš (---)

komisař: Andrle Petr

108. BK JIP Pardubice - USK Praha 11.01.2020 17:30 91:81 (19:20 44:42 65:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
18. kolo, zápas č. 108

datum: 11.01.2020, 17:30:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Matějek Ivor (---)
Kapaňa Lukáš (---)
Kovačovič Matej (---)

komisař: Volejník Pavel

19. kolo
109. BK JIP Pardubice - BK Opava 15.01.2020 18:00 73:87 (19:19 33:47 51:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
19. kolo, zápas č. 109

datum: 15.01.2020, 18:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Vyklický Robert (---)
Kučírek Martin (---)
Záruba Matěj (---)

komisař: Ringsmuth Zdeněk

110. USK Praha - Tuři Svitavy 15.01.2020 17:30 93:84 (32:23 56:47 77:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
19. kolo, zápas č. 110

datum: 15.01.2020, 17:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Baloun Jan (---)
Salvetr Rudolf (---)
Jedlička Jiří (---)

komisař: Zachara Ivan

111. SLUNETA Ústí nad Labem - GEOSAN Kolín 15.01.2020 17:30 86:79 (21:23 45:43 62:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
19. kolo, zápas č. 111

datum: 15.01.2020, 17:30:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kec Jakub (---)
Jeřáb Jan (---)
Scholze Michal (---)

komisař: Volejník Pavel

112. Královští sokoli - BK ARMEX Děčín 15.01.2020 17:30 69:70 (11:13 29:28 43:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
19. kolo, zápas č. 112

datum: 15.01.2020, 17:30:00

místo: Sportovní hala Třebeš, Hradec Králové - Třebeš

rozhodčí:
Vondráček Marek (---)
Kurz Vlastimil (---)
Kubiš Michal (---)

komisař: Hlaváček Pavel

113. ERA Basketball Nymburk - BK REDSTONE Olomoucko 30.11.2019 17:00 106:67 (31:18 50:37 74:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
19. kolo, zápas č. 113

datum: 30.11.2019, 17:00:00

místo: Sportovní centrum ČUS Nymburk, Nymburk

rozhodčí:
Hruša Petr (---)
Nejezchleb Petr (---)
Záruba Matěj (---)

komisař: Macela Miroslav

114. Basket Brno - NH Ostrava 15.01.2020 20:00 83:85 (20:18 39:43 64:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
19. kolo, zápas č. 114

datum: 15.01.2020, 20:00:00

místo: Hala míč. sportů Kampus, Brno

rozhodčí:
Blahout Petr (---)
Vošahlík Marek (---)
Hecl Jan (---)

komisař: Latík Zdeněk

20. kolo
115. BK Opava - Basket Brno 18.01.2020 18:00 83:68 (31:33 51:44 66:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
20. kolo, zápas č. 115

datum: 18.01.2020, 18:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Matějek Ivor (---)
Kurz Vlastimil (---)
Pokorný Štěpán (---)

komisař: Macela Miroslav

116. NH Ostrava - BK REDSTONE Olomoucko 18.01.2020 17:30 97:92 (25:23 51:46 78:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
20. kolo, zápas č. 116

datum: 18.01.2020, 17:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Vondráček Marek (---)
Nejezchleb Petr (---)
Jedlička Jiří (---)

komisař: Paulík Robert

117. ERA Basketball Nymburk - Královští sokoli 18.01.2020 17:00 102:65 (24:17 60:31 75:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
20. kolo, zápas č. 117

datum: 18.01.2020, 17:00:00

místo: Sportovní centrum ČUS Nymburk, Nymburk

rozhodčí:
Baloun Jan (---)
Kec Jakub (---)
Kovačovič Matej (---)

komisař: Ringsmuth Zdeněk

118. BK ARMEX Děčín - SLUNETA Ústí nad Labem 18.01.2020 18:00 81:82 (18:23 32:48 53:66 74:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
20. kolo, zápas č. 118

datum: 18.01.2020, 18:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Blahout Petr (---)
Kučírek Martin (---)
Karafiát Kamil (---)

komisař: Zachara Ivan

119. GEOSAN Kolín - USK Praha 18.01.2020 17:45 94:86 (20:26 44:49 67:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
20. kolo, zápas č. 119

datum: 18.01.2020, 17:45:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Vyklický Robert (---)
Vošahlík Marek (---)
Zatloukal Ondřej (---)

komisař: Hlaváček Pavel

120. Tuři Svitavy - BK JIP Pardubice 18.01.2020 18:00 80:74 (19:11 44:27 63:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
20. kolo, zápas č. 120

datum: 18.01.2020, 18:00:00

místo: SH Na Střelnici, Svitavy

rozhodčí:
Hruša Petr (---)
Jeřáb Jan (---)
Linhart Tomáš (---)

komisař: Andrle Petr

21. kolo
121. Tuři Svitavy - BK Opava 25.01.2020 17:30 90:70 (20:14 40:41 68:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
21. kolo, zápas č. 121

datum: 25.01.2020, 17:30:00

místo: SH Na Střelnici, Svitavy

rozhodčí:
Kec Jakub (---)
Scholze Michal (---)
Jedlička Jiří (---)

komisař: Latík Zdeněk

122. BK JIP Pardubice - GEOSAN Kolín 25.01.2020 18:00 94:82 (26:26 48:46 68:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
21. kolo, zápas č. 122

datum: 25.01.2020, 18:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (---)
Nejezchleb Petr (---)
Hecl Jan (---)

komisař: Macela Miroslav

123. USK Praha - BK ARMEX Děčín 25.01.2020 18:00 96:78 (20:20 52:39 72:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
21. kolo, zápas č. 123

datum: 25.01.2020, 18:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Hruša Petr (---)
Vondráček Marek (---)
Kubiš Michal (---)

komisař: Volejník Pavel

124. SLUNETA Ústí nad Labem - ERA Basketball Nymburk 25.01.2020 18:00 77:100 (27:26 40:50 61:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
21. kolo, zápas č. 124

datum: 25.01.2020, 18:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kučírek Martin (---)
Jeřáb Jan (---)
Linhart Tomáš (---)

komisař: Hlaváček Pavel

125. Královští sokoli - NH Ostrava 25.01.2020 18:00 92:72 (26:23 41:49 67:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
21. kolo, zápas č. 125

datum: 25.01.2020, 18:00:00

místo: Sportovní hala Třebeš, Hradec Králové - Třebeš

rozhodčí:
Baloun Jan (---)
Kapaňa Lukáš (---)
Baudyš Petr (---)

komisař: Paulík Robert

126. BK REDSTONE Olomoucko - Basket Brno 25.01.2020 18:00 84:69 (22:12 46:33 60:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
21. kolo, zápas č. 126

datum: 25.01.2020, 18:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Blahout Petr (---)
Záruba Matěj (---)
Kovačovič Matej (---)

komisař: Andrle Petr

22. kolo
127. BK Opava - BK REDSTONE Olomoucko 29.01.2020 18:00 94:77 (33:27 61:40 77:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
22. kolo, zápas č. 127

datum: 29.01.2020, 18:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Hruša Petr (---)
Kurz Vlastimil (---)
Kapaňa Lukáš (---)

komisař: Latík Zdeněk

128. Basket Brno - Královští sokoli 29.01.2020 17:30 82:98 (16:27 38:48 58:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
22. kolo, zápas č. 128

datum: 29.01.2020, 17:30:00

místo: Hala míč. sportů Kampus, Brno

rozhodčí:
Vondráček Marek (---)
Linhart Tomáš (---)
Jedlička Jiří (---)

komisař: Paulík Robert

129. NH Ostrava - SLUNETA Ústí nad Labem 29.01.2020 17:30 91:86 (20:23 48:39 62:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
22. kolo, zápas č. 129

datum: 29.01.2020, 17:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Blahout Petr (---)
Nejezchleb Petr (---)
Zatloukal Ondřej (---)

komisař: Hlaváček Pavel

130. ERA Basketball Nymburk - USK Praha 24.10.2019 18:00 99:78 (23:16 53:41 74:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
22. kolo, zápas č. 130

datum: 24.10.2019, 18:00:00

místo: Sportovní centrum ČUS Nymburk, Nymburk

rozhodčí:
Vyklický Robert (---)
Scholze Michal (---)
Kovačovič Matej (---)

komisař: Ringsmuth Zdeněk

131. BK ARMEX Děčín - BK JIP Pardubice 29.01.2020 17:30 77:70 (17:22 36:38 53:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
22. kolo, zápas č. 131

datum: 29.01.2020, 17:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Vyklický Robert (---)
Vošahlík Marek (---)
Záruba Matěj (---)

komisař: Ringsmuth Zdeněk

132. GEOSAN Kolín - Tuři Svitavy 29.01.2020 17:30 69:82 (15:23 35:37 47:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Kooperativa NBL
Základní část
22. kolo, zápas č. 132

datum: 29.01.2020, 17:30:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Kec Jakub (---)
Scholze Michal (---)
Kovačovič Matej (---)

komisař: Zachara Ivan

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.