image

starší žákyně U15 / nadregionální soutěž / ročník 2019/20 / nadregionální liga / skupina A


tabulka
1. TJ Sokol Kladno 14 12 2 1174:582 26
2. BK Baník Most 14 12 2 1019:720 26
3. BK Kralupy junior 14 11 3 1064:636 25
4. BSK Tatran Kraslice (MS) 14 9 5 1059:817 23
5. BC Slaný 14 5 9 946:765 19
6. BK Teplice (MS) 14 5 9 687:834 19
7. BA Tygřice Louny 14 2 12 448:1145 16
8. Válečnice Děčín 14 0 14 379:1277 14
1. kolo
15711. BC Slaný - BKj. Kralupy n.V. 26.10.2019 09:00 53:73 (10:20 20:43 40:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
1. kolo, zápas č. 15711

datum: 26.10.2019, 09:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav
Matějček Josef

15712. Tatran Kraslice - Sokol Kladno 26.10.2019 15:00 51:87 (18:24 31:44 41:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
1. kolo, zápas č. 15712

datum: 26.10.2019, 15:00:00

místo: Základní škola, Kraslice

rozhodčí:
Schambergerová Barbora
Koranda Vladimír

15713. BK Teplice - Válečnice Děčín 02.11.2019 10:00 51:23 (13:4 26:8 38:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
1. kolo, zápas č. 15713

datum: 02.11.2019, 10:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Šeferová Nicole
Chojnacká Anna

15714. BK Baník Most - BA Tygřice Louny 22.10.2019 17:45 91:28 (23:6 42:11 60:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
1. kolo, zápas č. 15714

datum: 22.10.2019, 17:45:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Šeferová Nicole
Chojnacká Anna

2. kolo
15715. BC Slaný - BK Baník Most 14.09.2019 10:00 56:63 (20:15 36:26 44:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
2. kolo, zápas č. 15715

datum: 14.09.2019, 10:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



15716. BKj. Kralupy n.V. - BA Tygřice Louny 14.09.2019 17:00 90:23 (23:7 47:11 66:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
2. kolo, zápas č. 15716

datum: 14.09.2019, 17:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Machálek Jan
Kvíz Leoš

15717. Tatran Kraslice - BK Teplice 14.09.2019 15:00 78:28 (21:10 48:20 60:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
2. kolo, zápas č. 15717

datum: 14.09.2019, 15:00:00

místo: Základní škola, Kraslice

rozhodčí:
Schambergerová Barbora
Koranda Vladimír

15718. Sokol Kladno - Válečnice Děčín 14.09.2019 13:00 133:14 (39:2 76:6 103:8 133:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
2. kolo, zápas č. 15718

datum: 14.09.2019, 13:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Machálek Jan
Buršík Petr

3. kolo
15719. BC Slaný - BA Tygřice Louny 15.09.2019 10:00 97:32 (16:8 46:14 77:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
3. kolo, zápas č. 15719

datum: 15.09.2019, 10:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Machálek Jan
Lysov Fedor

15720. BKj. Kralupy n.V. - BK Baník Most 15.09.2019 09:00 56:64 (11:13 23:24 31:28 44:44 51:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
3. kolo, zápas č. 15720

datum: 15.09.2019, 09:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Jon Miloslav
Bukovský Michal

15721. Tatran Kraslice - Válečnice Děčín 15.09.2019 10:00 134:32 (28:7 71:14 109:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
3. kolo, zápas č. 15721

datum: 15.09.2019, 10:00:00

místo: Základní škola, Kraslice

rozhodčí:
Koranda Vladimír
Schambergerová Barbora

15722. Sokol Kladno - BK Teplice 15.09.2019 10:00 86:27 (13:10 39:16 67:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
3. kolo, zápas č. 15722

datum: 15.09.2019, 10:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Zámostný Jindřich
Týř Jan

4. kolo
15723. BK Baník Most - BK Teplice 19.11.2019 18:15 73:47 (26:12 44:21 59:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
4. kolo, zápas č. 15723

datum: 19.11.2019, 18:15:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Chojnacká Anna
Šeferová Nicole

15724. BA Tygřice Louny - Válečnice Děčín 28.09.2019 16:00 66:41 (14:11 31:20 45:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
4. kolo, zápas č. 15724

datum: 28.09.2019, 16:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:



15725. BC Slaný - Tatran Kraslice 28.09.2019 16:00 52:75 (13:24 25:43 40:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
4. kolo, zápas č. 15725

datum: 28.09.2019, 16:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Dub Michal
Hackl Filip

15726. BKj. Kralupy n.V. - Sokol Kladno 28.09.2019 17:00 44:62 (12:12 28:22 35:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
4. kolo, zápas č. 15726

datum: 28.09.2019, 17:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Šťavík Radek
Bukovský Michal

5. kolo
15727. BK Baník Most - Válečnice Děčín 25.09.2019 18:00 110:16 (24:4 52:14 84:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
5. kolo, zápas č. 15727

datum: 25.09.2019, 18:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Šeferová Nicole
Hendrych Jan

15728. BA Tygřice Louny - BK Teplice 04.11.2019 19:30 30:91 (2:23 10:46 14:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
5. kolo, zápas č. 15728

datum: 04.11.2019, 19:30:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Hušek Daniel
Šeferová Nicole

15729. BC Slaný - Sokol Kladno 29.09.2019 11:00 62:79 (17:22 33:40 43:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
5. kolo, zápas č. 15729

datum: 29.09.2019, 11:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Dub Michal
Frána Petr

15730. BKj. Kralupy n.V. - Tatran Kraslice 29.09.2019 10:00 63:64 (17:24 30:35 49:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
5. kolo, zápas č. 15730

datum: 29.09.2019, 10:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Bukovský Michal
Šťavík Radek

6. kolo
15731. Tatran Kraslice - BK Baník Most 12.10.2019 15:00 68:90 (17:18 27:41 53:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
6. kolo, zápas č. 15731

datum: 12.10.2019, 15:00:00

místo: Základní škola, Kraslice

rozhodčí:
Schambergerová Barbora
Koranda Vladimír

15732. Sokol Kladno - BA Tygřice Louny 13.10.2019 17:00 128:22 (30:2 71:12 92:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
6. kolo, zápas č. 15732

datum: 13.10.2019, 17:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Hackl Filip
Lysov Fedor

15733. BK Teplice - BC Slaný 12.10.2019 10:00 29:80 (4:13 18:22 22:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
6. kolo, zápas č. 15733

datum: 12.10.2019, 10:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Kesler Vladimír
Lahovská Barbora

15734. Válečnice Děčín - BKj. Kralupy n.V. 12.10.2019 09:00 13:94 (4:28 4:54 8:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
6. kolo, zápas č. 15734

datum: 12.10.2019, 09:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Liška Jaroslav
Abraham Aleš

7. kolo
15735. Tatran Kraslice - BA Tygřice Louny 13.10.2019 12:00 100:42 (27:8 55:16 70:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
7. kolo, zápas č. 15735

datum: 13.10.2019, 12:00:00

místo: Základní škola, Kraslice

rozhodčí:
Schambergerová Barbora
Heřman Matěj

15736. Sokol Kladno - BK Baník Most 10.10.2019 18:00 74:50 (18:10 34:27 58:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
7. kolo, zápas č. 15736

datum: 10.10.2019, 18:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Hackl Filip
Pazourek Jaroslav

15737. BK Teplice - BKj. Kralupy n.V. 13.10.2019 10:00 49:87 (13:27 27:45 40:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
7. kolo, zápas č. 15737

datum: 13.10.2019, 10:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Lahovská Barbora
Kesler Vladimír

15738. Válečnice Děčín - BC Slaný 13.10.2019 13:00 31:97 (12:17 22:38 29:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
7. kolo, zápas č. 15738

datum: 13.10.2019, 13:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Abraham Aleš
Kunclová Natálie

8. kolo
15739. BKj. Kralupy n.V. - BC Slaný 24.10.2019 17:00 65:52 (17:10 37:27 57:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
8. kolo, zápas č. 15739

datum: 24.10.2019, 17:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Matějček Josef
Pavýza Jiří

15740. Sokol Kladno - Tatran Kraslice 27.10.2019 10:45 92:44 (20:13 43:25 74:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
8. kolo, zápas č. 15740

datum: 27.10.2019, 10:45:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Průša Jan
Lysov Fedor

15741. Válečnice Děčín - BK Teplice 03.11.2019 14:00 22:84 (5:21 14:44 16:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
8. kolo, zápas č. 15741

datum: 03.11.2019, 14:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kunclová Natálie
Lunhul Vladislav

15742. BA Tygřice Louny - BK Baník Most 14.10.2019 18:30 22:73 (10:17 14:39 18:55 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
8. kolo, zápas č. 15742

datum: 14.10.2019, 18:30:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Vostatková Natálie
Vondráčková Sabina

9. kolo
15743. BA Tygřice Louny - BC Slaný 09.11.2019 10:00 21:91 (8:23 15:42 21:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
9. kolo, zápas č. 15743

datum: 09.11.2019, 10:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Vondráčková Sabina
Vostatková Natálie

15744. BK Baník Most - BKj. Kralupy n.V. 12.11.2019 17:45 50:71 (18:15 28:30 38:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
9. kolo, zápas č. 15744

datum: 12.11.2019, 17:45:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Nesper Jindřich
Šeferová Nicole

15745. Válečnice Děčín - Tatran Kraslice 09.11.2019 13:00 27:96 (10:19 18:44 22:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
9. kolo, zápas č. 15745

datum: 09.11.2019, 13:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kout Jan
Šlaj Jiří

15746. BK Teplice - Sokol Kladno 09.11.2019 09:30 36:63 (10:21 12:40 24:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
9. kolo, zápas č. 15746

datum: 09.11.2019, 09:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Lahovská Barbora
Kesler Vladimír

10. kolo
15747. BK Baník Most - BC Slaný 10.11.2019 15:00 69:66 (17:9 33:29 48:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
10. kolo, zápas č. 15747

datum: 10.11.2019, 15:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Šeferová Nicole
Vondráčková Sabina

15748. BA Tygřice Louny - BKj. Kralupy n.V. 10.11.2019 13:00 31:89 (4:18 12:36 23:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
10. kolo, zápas č. 15748

datum: 10.11.2019, 13:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Lahovská Barbora
Blašková Martina

15749. BK Teplice - Tatran Kraslice 10.11.2019 10:00 42:74 (8:26 16:42 28:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
10. kolo, zápas č. 15749

datum: 10.11.2019, 10:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Liška Jaroslav
Hušek Daniel

15750. Válečnice Děčín - Sokol Kladno 10.11.2019 10:00 36:99 (4:27 16:53 25:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
10. kolo, zápas č. 15750

datum: 10.11.2019, 10:00:00

místo: Sportovní hala Křešice, Děčín

rozhodčí:
Kunclová Natálie
Shumskyy Vitaliy

11. kolo
15751. Válečnice Děčín - BK Baník Most 27.11.2019 18:00 36:72 (8:14 17:35 28:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
11. kolo, zápas č. 15751

datum: 27.11.2019, 18:00:00

místo: Sportovní hala Křešice, Děčín

rozhodčí:
Liška Jaroslav
Kunclová Natálie

15752. BK Teplice - BA Tygřice Louny 23.11.2019 13:30 51:26 (15:7 24:13 34:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
11. kolo, zápas č. 15752

datum: 23.11.2019, 13:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Kesler Vladimír
Lahovská Barbora

15753. Sokol Kladno - BC Slaný 23.11.2019 16:30 81:54 (28:8 47:26 65:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
11. kolo, zápas č. 15753

datum: 23.11.2019, 16:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Benda Tomáš
Jon Miloslav

15754. Tatran Kraslice - BKj. Kralupy n.V. 23.11.2019 15:00 54:86 (10:27 25:53 35:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
11. kolo, zápas č. 15754

datum: 23.11.2019, 15:00:00

místo: Základní škola, Kraslice

rozhodčí:
Schambergerová Barbora
Růžička Jan

12. kolo
15755. BK Teplice - BK Baník Most 24.11.2019 10:00 59:69 (17:26 32:43 44:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
12. kolo, zápas č. 15755

datum: 24.11.2019, 10:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Lepší Tereza
Šeferová Nicole

15756. Válečnice Děčín - BA Tygřice Louny 24.11.2019 09:00 35:41 (9:16 17:21 22:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
12. kolo, zápas č. 15756

datum: 24.11.2019, 09:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Liška Jaroslav
Kunclová Natálie

15757. Tatran Kraslice - BC Slaný 24.11.2019 10:00 64:48 (22:11 31:27 48:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
12. kolo, zápas č. 15757

datum: 24.11.2019, 10:00:00

místo: Základní škola, Kraslice

rozhodčí:
Schambergerová Barbora
Sládek Ondřej

15758. Sokol Kladno - BKj. Kralupy n.V. 24.11.2019 10:00 58:61 (6:17 16:35 44:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
12. kolo, zápas č. 15758

datum: 24.11.2019, 10:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Hackl Filip
Machálek Jan

13. kolo
15759. BA Tygřice Louny - Tatran Kraslice 07.12.2019 13:00 42:92 (10:19 18:39 31:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
13. kolo, zápas č. 15759

datum: 07.12.2019, 13:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Vostatková Natálie
Vondráčková Sabina

15760. BK Baník Most - Sokol Kladno 30.11.2019 09:30 59:56 (17:9 25:25 35:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
13. kolo, zápas č. 15760

datum: 30.11.2019, 09:30:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:



15761. BKj. Kralupy n.V. - BK Teplice 07.12.2019 13:00 74:34 (16:0 35:9 56:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
13. kolo, zápas č. 15761

datum: 07.12.2019, 13:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Nesper Jindřich
Ftáčková Lucie

15762. BC Slaný - Válečnice Děčín 07.12.2019 16:00 (89:24) (17:10 44:14 68:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
13. kolo, zápas č. 15762

datum: 07.12.2019, 16:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Moravcová Lucie
Hackl Filip

14. kolo
15763. BK Baník Most - Tatran Kraslice 08.12.2019 10:00 86:65 (18:10 42:27 61:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
14. kolo, zápas č. 15763

datum: 08.12.2019, 10:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Kundert Mathias
Šeferová Nicole

15764. BA Tygřice Louny - Sokol Kladno 08.12.2019 10:00 22:76 (5:22 10:45 22:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
14. kolo, zápas č. 15764

datum: 08.12.2019, 10:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Lepší Tereza
Ryvolová Aneta

15765. BC Slaný - BK Teplice 08.12.2019 11:00 (49:59) (8:15 18:34 33:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
14. kolo, zápas č. 15765

datum: 08.12.2019, 11:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Hackl Filip
Pavýza Jiří

15766. BKj. Kralupy n.V. - Válečnice Děčín 10.12.2019 18:00 (111:29) (31:7 59:12 89:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
14. kolo, zápas č. 15766

datum: 10.12.2019, 18:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Pavýza Jiří
Kamler Michal

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.