image

žáci U15 / nadregionální soutěž / ročník 2019/20 / nadregionální liga / skupina A


tabulka
1. BK Baník Most 22 19 3 1807:1294 41
2. BK Sokolov 19 17 2 1590:1017 36
3. BA 2006´ Roudnice n.L. 21 14 7 1445:1187 35
4. SKB Rokycany 21 6 15 1213:1607 27
5. Slavoj BK Litoměřice 20 5 15 942:1402 25
6. ŠSK Slaný 18 5 13 1049:1204 23
7. TJ Thermia Karlovy Vary 19 4 15 1108:1443 23
1. kolo
15351. Slavoj Litoměřice - BK Baník Most 23.10.2019 18:00 44:82 (7:17 11:41 23:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
1. kolo, zápas č. 15351

datum: 23.10.2019, 18:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Hendrych Jan
Šeferová Nicole

15352. BA Roudnice n.L. - ŠSK Slaný 26.10.2019 16:00 61:55 (20:15 36:33 43:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
1. kolo, zápas č. 15352

datum: 26.10.2019, 16:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:



15353. Thermia K. Vary - BK Sokolov 07.11.2019 19:00 71:86 (18:22 38:48 56:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
1. kolo, zápas č. 15353

datum: 07.11.2019, 19:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Řánek David
Čabala Tadeáš

2. kolo
15354. BK Baník Most - SKB Rokycany 14.09.2019 10:00 95:42 (27:12 44:18 70:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
2. kolo, zápas č. 15354

datum: 14.09.2019, 10:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Asztalos Ondřej
Nesper Jindřich

15355. BA Roudnice n.L. - Thermia K. Vary 14.09.2019 15:00 69:54 (19:12 33:26 47:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
2. kolo, zápas č. 15355

datum: 14.09.2019, 15:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Benda Tomáš
Lunhul Vladislav

15356. ŠSK Slaný - BK Sokolov 14.09.2019 13:00 53:71 (6:18 20:39 35:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
2. kolo, zápas č. 15356

datum: 14.09.2019, 13:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Hušek Daniel
Kundert Mathias

3. kolo
15357. Slavoj Litoměřice - SKB Rokycany 15.09.2019 10:00 57:76 (11:18 24:31 42:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
3. kolo, zápas č. 15357

datum: 15.09.2019, 10:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kesler Vladimír
Rosenberger Tomáš

15358. BA Roudnice n.L. - BK Sokolov 15.09.2019 10:00 51:64 (20:16 34:26 45:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
3. kolo, zápas č. 15358

datum: 15.09.2019, 10:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:



15359. ŠSK Slaný - Thermia K. Vary 15.09.2019 13:00 66:45 (13:2 37:17 55:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
3. kolo, zápas č. 15359

datum: 15.09.2019, 13:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Machálek Jan
Lysov Fedor

4. kolo
15360. SKB Rokycany - Thermia K. Vary 28.09.2019 17:00 60:57 (8:13 32:25 43:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
4. kolo, zápas č. 15360

datum: 28.09.2019, 17:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Porvich Lubomír
Tauber Pavel

15361. Slavoj Litoměřice - BA Roudnice n.L. 28.09.2019 15:00 37:65 (9:24 17:37 25:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
4. kolo, zápas č. 15361

datum: 28.09.2019, 15:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kesler Vladimír


15362. BK Baník Most - ŠSK Slaný 28.09.2019 09:30 97:54 (17:22 44:24 70:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
4. kolo, zápas č. 15362

datum: 28.09.2019, 09:30:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Chojnacká Anna
Lepší Tereza

5. kolo
15363. SKB Rokycany - BK Sokolov 04.10.2019 16:30 54:109 (15:28 25:53 44:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
5. kolo, zápas č. 15363

datum: 04.10.2019, 16:30:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Kuncl Michal
Bílek Martin

15364. Slavoj Litoměřice - ŠSK Slaný 29.09.2019 11:00 68:59 (13:17 35:29 52:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
5. kolo, zápas č. 15364

datum: 29.09.2019, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kesler Vladimír


15365. BK Baník Most - BA Roudnice n.L. 29.09.2019 14:00 54:50 (14:12 28:26 43:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
5. kolo, zápas č. 15365

datum: 29.09.2019, 14:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Chojnacká Anna
Šeferová Nicole

6. kolo
15366. BA Roudnice n.L. - SKB Rokycany 12.10.2019 17:30 59:57 (14:16 31:24 48:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
6. kolo, zápas č. 15366

datum: 12.10.2019, 17:30:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Matějček Josef
Labuta Filip

15367. Thermia K. Vary - Slavoj Litoměřice 12.10.2019 16:00 70:53 (15:13 35:27 56:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
6. kolo, zápas č. 15367

datum: 12.10.2019, 16:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Hejná Adéla
Rychnavský Christian

15368. BK Sokolov - BK Baník Most 12.10.2019 15:00 64:81 (12:25 30:33 44:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
6. kolo, zápas č. 15368

datum: 12.10.2019, 15:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Hovorka Petr
Skořepa Petr

7. kolo
15369. ŠSK Slaný - SKB Rokycany 13.10.2019 09:00 66:49 (12:12 25:17 41:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
7. kolo, zápas č. 15369

datum: 13.10.2019, 09:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Velda Pavel
Nesvadba Miloš

15370. Thermia K. Vary - BK Baník Most 13.10.2019 10:00 56:106 (11:11 27:46 48:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
7. kolo, zápas č. 15370

datum: 13.10.2019, 10:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Kinka Roman
Hejná Adéla

15371. BK Sokolov - Slavoj Litoměřice 13.10.2019 10:00 76:35 (21:6 38:18 54:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
7. kolo, zápas č. 15371

datum: 13.10.2019, 10:00:00

místo: ZŠ Sokolov, Švabinského 1702, Sokolov

rozhodčí:
Růžička Jan
Čihák Dominik

8. kolo
15372. BK Baník Most - Slavoj Litoměřice 23.10.2019 16:30 91:38 (20:8 43:22 76:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
8. kolo, zápas č. 15372

datum: 23.10.2019, 16:30:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Hendrych Jan
Šeferová Nicole

15373. ŠSK Slaný - BA Roudnice n.L. 27.10.2019 09:00 54:45 (13:13 29:21 37:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
8. kolo, zápas č. 15373

datum: 27.10.2019, 09:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Dub Michal
Pavýza Jiří

15374. BK Sokolov - Thermia K. Vary 21.10.2019 16:00 126:46 (38:11 75:24 102:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
8. kolo, zápas č. 15374

datum: 21.10.2019, 16:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Čabala Tadeáš
Gregor Lukáš

9. kolo
15375. SKB Rokycany - Slavoj Litoměřice 09.11.2019 16:00 62:74 (19:9 30:32 51:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
9. kolo, zápas č. 15375

datum: 09.11.2019, 16:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Jodl Jiří
Porvich Lubomír

15376. BK Sokolov - BA Roudnice n.L. 09.11.2019 17:00 78:65 (24:19 44:33 61:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
9. kolo, zápas č. 15376

datum: 09.11.2019, 17:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Hovorka Petr
Skořepa Petr

15377. Thermia K. Vary - ŠSK Slaný 09.11.2019 16:00 83:68 (19:16 40:34 67:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
9. kolo, zápas č. 15377

datum: 09.11.2019, 16:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Schambergerová Barbora
Sládek Ondřej

10. kolo
15378. SKB Rokycany - BK Baník Most 10.11.2019 10:00 67:124 (22:23 33:59 50:83)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
10. kolo, zápas č. 15378

datum: 10.11.2019, 10:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Jodl Jiří
Buňková Klára

15379. Thermia K. Vary - BA Roudnice n.L. 10.11.2019 10:00 49:73 (16:24 24:45 36:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
10. kolo, zápas č. 15379

datum: 10.11.2019, 10:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Koranda Vladimír
Hovorka Petr

15380. BK Sokolov - ŠSK Slaný 10.11.2019 10:00 89:51 (25:16 47:25 64:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
10. kolo, zápas č. 15380

datum: 10.11.2019, 10:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Sládek Ondřej
Schambergerová Barbora

11. kolo
15381. BK Sokolov - SKB Rokycany 23.11.2019 15:00 120:42 (28:14 60:30 88:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
11. kolo, zápas č. 15381

datum: 23.11.2019, 15:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Kinka Roman
Heřman Matěj

15382. ŠSK Slaný - Slavoj Litoměřice 23.11.2019 16:00 55:62 (9:12 25:30 43:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
11. kolo, zápas č. 15382

datum: 23.11.2019, 16:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Pavýza Jiří
Liška Jaroslav

15383. BA Roudnice n.L. - BK Baník Most 23.11.2019 15:00 74:78 (17:23 34:39 56:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
11. kolo, zápas č. 15383

datum: 23.11.2019, 15:00:00

místo: tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem, Roudnice n.L.

rozhodčí:
Chojnacká Anna
Hušek Daniel

12. kolo
15384. Thermia K. Vary - SKB Rokycany 24.11.2019 10:00 94:44 (21:11 44:25 72:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
12. kolo, zápas č. 15384

datum: 24.11.2019, 10:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Růžička Jan
Rychnavský Christian

15385. BA Roudnice n.L. - Slavoj Litoměřice 24.11.2019 14:30 73:41 (18:9 40:21 53:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
12. kolo, zápas č. 15385

datum: 24.11.2019, 14:30:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Kesler Vladimír
Blašková Martina

15386. ŠSK Slaný - BK Baník Most 24.11.2019 09:30 66:88 (21:17 29:40 40:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
12. kolo, zápas č. 15386

datum: 24.11.2019, 09:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Veselý Jiří
Vyhlídal Michal

13. kolo
15387. SKB Rokycany - ŠSK Slaný 07.12.2019 17:00 51:69 (6:17 13:31 34:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
13. kolo, zápas č. 15387

datum: 07.12.2019, 17:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Buňková Klára
Tauber Pavel

15388. BK Baník Most - Thermia K. Vary 07.12.2019 15:30 85:62 (22:13 38:27 67:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
13. kolo, zápas č. 15388

datum: 07.12.2019, 15:30:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Šeferová Nicole
Chojnacká Anna

15389. Slavoj Litoměřice - BK Sokolov 07.12.2019 11:00 52:79 (21:20 33:37 47:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
13. kolo, zápas č. 15389

datum: 07.12.2019, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Blašková Martina
Kesler Vladimír

14. kolo
15390. SKB Rokycany - BA Roudnice n.L. 08.12.2019 09:00 50:81 (17:26 34:49 46:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
14. kolo, zápas č. 15390

datum: 08.12.2019, 09:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Buňková Klára
Tauber Pavel

15391. Slavoj Litoměřice - Thermia K. Vary 08.12.2019 10:00 43:65 (9:14 17:35 32:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
14. kolo, zápas č. 15391

datum: 08.12.2019, 10:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kesler Vladimír
Blašková Martina

15392. BK Baník Most - BK Sokolov 08.12.2019 12:00 66:78 (15:21 41:41 53:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
14. kolo, zápas č. 15392

datum: 08.12.2019, 12:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Šeferová Nicole
Kundert Mathias

15. kolo
15453. BK Sokolov - SKB Rokycany 11.01.2020 17:00 77:62 (20:21 35:33 57:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
15. kolo, zápas č. 15453

datum: 11.01.2020, 17:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Hovorka Petr
Skořepa Petr

15454. ŠSK Slaný - Slavoj Litoměřice 11.01.2020 16:20 51:52 (18:15 33:21 46:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
15. kolo, zápas č. 15454

datum: 11.01.2020, 16:20:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Benda Tomáš
Dub Michal

15455. BA Roudnice n.L. - BK Baník Most 11.01.2020 16:00 74:80 (19:14 41:34 56:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
15. kolo, zápas č. 15455

datum: 11.01.2020, 16:00:00

místo: tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem, Roudnice n.L.

rozhodčí:
Kesler Vladimír
Šeferová Nicole

16. kolo
15456. Thermia K. Vary - SKB Rokycany 12.01.2020 10:00 55:64 (9:14 33:32 45:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
16. kolo, zápas č. 15456

datum: 12.01.2020, 10:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Pacelt Jan
Čihák Dominik

15457. BA Roudnice n.L. - Slavoj Litoměřice 12.01.2020 10:00 84:42 (18:11 45:23 58:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
16. kolo, zápas č. 15457

datum: 12.01.2020, 10:00:00

místo: tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem, Roudnice n.L.

rozhodčí:
Kesler Vladimír
Blašková Martina

15458. ŠSK Slaný - BK Baník Most 12.01.2020 12:00 61:77 (13:10 23:31 42:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
16. kolo, zápas č. 15458

datum: 12.01.2020, 12:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Frána Petr
Dub Michal

17. kolo
15459. SKB Rokycany - Slavoj Litoměřice 25.01.2020 17:00 76:44 (19:12 36:16 63:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
17. kolo, zápas č. 15459

datum: 25.01.2020, 17:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Tauber Pavel
Minich Radovan

15460. BK Sokolov - BA Roudnice n.L. 25.01.2020 15:00 61:47 (20:8 33:20 46:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
17. kolo, zápas č. 15460

datum: 25.01.2020, 15:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Svojanovský Daniel
Kinka Roman

15461. Thermia K. Vary - ŠSK Slaný 17.01.2020 19:00 43:52 (17:12 26:18 35:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
17. kolo, zápas č. 15461

datum: 17.01.2020, 19:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Hejná Adéla
Hovorka Petr

18. kolo
15462. SKB Rokycany - BK Baník Most 26.01.2020 12:00 54:77 (19:20 29:39 40:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
18. kolo, zápas č. 15462

datum: 26.01.2020, 12:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Kalabza Petr
Tauber Pavel

15463. Thermia K. Vary - BA Roudnice n.L. 26.01.2020 08:15 62:77 (14:21 28:49 41:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
18. kolo, zápas č. 15463

datum: 26.01.2020, 08:15:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Hejná Adéla
Brus Lukáš

15464. BK Sokolov - ŠSK Slaný       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
18. kolo, zápas č. 15464

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:



19. kolo
15465. SKB Rokycany - BA Roudnice n.L. 08.02.2020 19:00 57:68 (14:12 28:32 40:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
19. kolo, zápas č. 15465

datum: 08.02.2020, 19:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Buňková Klára
Tauber Pavel

15466. Slavoj Litoměřice - Thermia K. Vary 08.02.2020 16:00 67:44 (17:8 38:16 53:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
19. kolo, zápas č. 15466

datum: 08.02.2020, 16:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:



15467. BK Baník Most - BK Sokolov 28.01.2020 16:30 76:64 (18:20 37:31 59:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
19. kolo, zápas č. 15467

datum: 28.01.2020, 16:30:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Hendrych Jan
Šeferová Nicole

20. kolo
15468. SKB Rokycany - ŠSK Slaný 09.02.2020 10:00 60:51 (10:20 24:26 40:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
20. kolo, zápas č. 15468

datum: 09.02.2020, 10:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Buňková Klára
Tauber Pavel

15469. BK Baník Most - Thermia K. Vary 29.01.2020 17:30 109:61 (31:16 60:32 84:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
20. kolo, zápas č. 15469

datum: 29.01.2020, 17:30:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Šeferová Nicole
Lahovská Barbora

15470. Slavoj Litoměřice - BK Sokolov 09.02.2020 10:00 31:67 (10:20 13:37 20:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
20. kolo, zápas č. 15470

datum: 09.02.2020, 10:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Vondráčková Sabina
Kesler Vladimír

21. kolo
15471. BK Baník Most - Slavoj Litoměřice 12.02.2020 16:30 67:36 (18:6 34:20 54:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
21. kolo, zápas č. 15471

datum: 12.02.2020, 16:30:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Hendrych Jan
Šeferová Nicole

15472. ŠSK Slaný - BA Roudnice n.L. 22.02.2020 14:30 52:82 (10:18 20:40 32:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
21. kolo, zápas č. 15472

datum: 22.02.2020, 14:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Dub Michal
Frána Petr

15473. BK Sokolov - Thermia K. Vary 14.02.2020 16:00 102:35 (16:2 45:18 77:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
21. kolo, zápas č. 15473

datum: 14.02.2020, 16:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Heřman Matěj
Kinka Roman

22. kolo
15474. Slavoj Litoměřice - BK Baník Most 12.02.2020 18:00 (34:79) (6:19 20:35 28:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
22. kolo, zápas č. 15474

datum: 12.02.2020, 18:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Hendrych Jan
Šeferová Nicole

15475. BA Roudnice n.L. - ŠSK Slaný 23.02.2020 10:00 81:66 (21:17 47:31 62:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
22. kolo, zápas č. 15475

datum: 23.02.2020, 10:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Liška Jaroslav
Pavýza Jiří

15476. Thermia K. Vary - BK Sokolov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
22. kolo, zápas č. 15476

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Skořepa Petr
Kinka Roman

23. kolo
15477. SKB Rokycany - Thermia K. Vary 07.03.2020 17:30 93:56 (18:13 48:24 76:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
23. kolo, zápas č. 15477

datum: 07.03.2020, 17:30:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Šrámková Sandra
Jodl Jiří

15478. Slavoj Litoměřice - BA Roudnice n.L. 07.03.2020 09:00 32:81 (7:20 19:38 23:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
23. kolo, zápas č. 15478

datum: 07.03.2020, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kesler Vladimír
Lepší Tereza

15479. BK Baník Most - ŠSK Slaný       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
23. kolo, zápas č. 15479

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:



24. kolo
15480. SKB Rokycany - BK Sokolov 08.03.2020 10:00 54:88 (11:27 19:45 35:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
24. kolo, zápas č. 15480

datum: 08.03.2020, 10:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Buňková Klára
Mašek Jakub

15481. Slavoj Litoměřice - ŠSK Slaný       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
24. kolo, zápas č. 15481

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:



15482. BK Baník Most - BA Roudnice n.L. 04.03.2020 17:30 64:85 (15:19 26:44 44:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
24. kolo, zápas č. 15482

datum: 04.03.2020, 17:30:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Šeferová Nicole
Chojnacká Anna

25. kolo
15483. BK Baník Most - SKB Rokycany 26.01.2020 14:00 86:39 (22:6 46:21 70:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
25. kolo, zápas č. 15483

datum: 26.01.2020, 14:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Tauber Pavel
Kalabza Petr

15484. BA Roudnice n.L. - Thermia K. Vary       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
25. kolo, zápas č. 15484

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:



15485. ŠSK Slaný - BK Sokolov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
25. kolo, zápas č. 15485

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:



26. kolo
15486. Slavoj Litoměřice - SKB Rokycany       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
26. kolo, zápas č. 15486

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:



15487. BA Roudnice n.L. - BK Sokolov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
26. kolo, zápas č. 15487

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:



15488. ŠSK Slaný - Thermia K. Vary       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
26. kolo, zápas č. 15488

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



27. kolo
15489. ŠSK Slaný - SKB Rokycany       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
27. kolo, zápas č. 15489

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



15490. Thermia K. Vary - BK Baník Most       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
27. kolo, zápas č. 15490

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



15491. BK Sokolov - Slavoj Litoměřice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
27. kolo, zápas č. 15491

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:



28. kolo
15492. BA Roudnice n.L. - SKB Rokycany       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
28. kolo, zápas č. 15492

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



15493. Thermia K. Vary - Slavoj Litoměřice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
28. kolo, zápas č. 15493

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



15494. BK Sokolov - BK Baník Most 28.01.2020 18:15 91:45 (20:17 40:32 66:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
28. kolo, zápas č. 15494

datum: 28.01.2020, 18:15:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Hendrych Jan
Šeferová Nicole

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.