image

žáci U15 / nadregionální soutěž / ročník 2019/20 / nadregionální liga / skupina C


tabulka
1. BC Vysočina 14 14 0 1017:541 28
2. BŠ Tygři Praha B 14 11 3 1182:679 25
3. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 14 10 4 1212:825 24
4. Sokol Vyšehrad 14 7 7 968:768 21
5. SKB Strakonice 14 6 8 1050:914 20
6. Kaplice Grizzlies 14 6 8 871:954 20
7. BK Příbram 2000 14 2 12 719:1282 16
8. BC Benešov 14 0 14 330:1386 11
1. kolo
15169. Kaplice Grizzlies - SKB Strakonice 15.12.2019 11:00 72:56 (16:4 32:31 54:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
1. kolo, zápas č. 15169

datum: 15.12.2019, 11:00:00

místo: ZŠ Školní, Kaplice

rozhodčí:
Tomášek Daniel
Petrisko Lukáš

15170. Sokol Vyšehrad - BŠ Tygři Praha B 26.10.2019 18:30 42:58 (11:12 20:24 36:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
1. kolo, zápas č. 15170

datum: 26.10.2019, 18:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Siegfried Jiří
Lejčko Jan

15171. BC Vysočina - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 26.10.2019 13:00 84:72 (15:23 32:42 59:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
1. kolo, zápas č. 15171

datum: 26.10.2019, 13:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Kočí Jaroslav
Kučírek Pavel

15172. BC Benešov - BK Příbram 2000 26.10.2019 16:00 49:75 (7:21 27:38 41:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
1. kolo, zápas č. 15172

datum: 26.10.2019, 16:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Frána Petr
Martínek Karel

2. kolo
15173. Kaplice Grizzlies - BC Benešov 14.09.2019 15:00 116:51 (29:15 58:31 81:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
2. kolo, zápas č. 15173

datum: 14.09.2019, 15:00:00

místo: ZŠ Školní, Kaplice

rozhodčí:
Novák Vratislav
Žáček Matěj

15174. SKB Strakonice - BK Příbram 2000 14.09.2019 14:00 110:34 (23:13 55:19 75:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
2. kolo, zápas č. 15174

datum: 14.09.2019, 14:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Opava Josef
Koch Augustin

15175. Sokol Vyšehrad - BC Vysočina 14.09.2019 12:00 32:68 (14:15 22:31 28:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
2. kolo, zápas č. 15175

datum: 14.09.2019, 12:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Šmídková Hana
Štelbacká Kristina

15176. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - BŠ Tygři Praha B 14.09.2019 11:00 80:98 (18:27 28:50 55:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
2. kolo, zápas č. 15176

datum: 14.09.2019, 11:00:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Fikarová Žaneta
Krajcigr Jan

3. kolo
15177. Kaplice Grizzlies - BK Příbram 2000 15.09.2019 14:00 67:57 (27:14 46:28 58:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
3. kolo, zápas č. 15177

datum: 15.09.2019, 14:00:00

místo: ZŠ Školní, Kaplice

rozhodčí:
Novák Vratislav
Žáček Matěj

15178. SKB Strakonice - BC Benešov 15.09.2019 11:00 136:23 (28:4 66:11 102:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
3. kolo, zápas č. 15178

datum: 15.09.2019, 11:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Koch Augustin
Šlehofer Martin

15179. Sokol Vyšehrad - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 15.09.2019 11:00 64:72 (26:14 35:37 51:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
3. kolo, zápas č. 15179

datum: 15.09.2019, 11:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Štelbacká Kristina
Sýkora Vojtěch

15180. BŠ Tygři Praha B - BC Vysočina 15.09.2019 15:00 55:67 (13:13 24:29 34:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
3. kolo, zápas č. 15180

datum: 15.09.2019, 15:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Schaffner Vojta
Kotrbatá Zuzana

4. kolo
15181. BC Benešov - BC Vysočina 28.09.2019 17:00 14:112 (4:12 10:51 14:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
4. kolo, zápas č. 15181

datum: 28.09.2019, 17:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Buršík Petr
Martínek Karel

15182. BK Příbram 2000 - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 28.09.2019 16:30 55:111 (6:39 29:65 43:82)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
4. kolo, zápas č. 15182

datum: 28.09.2019, 16:30:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
Vávrová Veronika
Svejkovský Ondřej

15183. Kaplice Grizzlies - Sokol Vyšehrad 28.09.2019 15:00 67:52 (15:21 35:29 52:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
4. kolo, zápas č. 15183

datum: 28.09.2019, 15:00:00

místo: ZŠ Školní, Kaplice

rozhodčí:
Koch Augustin
Šlehofer Martin

15184. SKB Strakonice - BŠ Tygři Praha B 28.09.2019 11:00 81:76 (19:15 48:36 64:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
4. kolo, zápas č. 15184

datum: 28.09.2019, 11:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Petrisko Lukáš
Dvořák Stanislav

5. kolo
15185. BC Benešov - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 29.09.2019 10:00 23:132 (6:27 11:61 15:90)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
5. kolo, zápas č. 15185

datum: 29.09.2019, 10:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Strnad Pavel
Buršík Petr

15186. BK Příbram 2000 - BC Vysočina 29.09.2019 11:00 35:122 (6:34 19:63 28:85)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
5. kolo, zápas č. 15186

datum: 29.09.2019, 11:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
Vampola Jakub
Machálek Jan

15187. Kaplice Grizzlies - BŠ Tygři Praha B 29.09.2019 11:00 41:91 (6:26 20:40 33:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
5. kolo, zápas č. 15187

datum: 29.09.2019, 11:00:00

místo: ZŠ Školní, Kaplice

rozhodčí:
Hána Michal
Žáček Matěj

15188. SKB Strakonice - Sokol Vyšehrad 29.09.2019 13:30 55:70 (12:8 25:31 42:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
5. kolo, zápas č. 15188

datum: 29.09.2019, 13:30:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Koch Augustin
Šlehofer Martin

6. kolo
15189. Sokol Vyšehrad - BC Benešov 12.10.2019 11:00 112:40 (29:9 55:19 81:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
6. kolo, zápas č. 15189

datum: 12.10.2019, 11:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Syrovátka František
Tvrdíková Michaela

15190. BŠ Tygři Praha B - BK Příbram 2000 12.10.2019 13:00 107:28 (39:12 61:19 89:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
6. kolo, zápas č. 15190

datum: 12.10.2019, 13:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Čížek Daniel
Bendová Linda

15191. Kaplice Grizzlies - BC Vysočina 12.10.2019 17:00 44:89 (14:22 26:43 30:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
6. kolo, zápas č. 15191

datum: 12.10.2019, 17:00:00

místo: ZŠ Školní, Kaplice

rozhodčí:
Hána Michal
Koch Augustin

15192. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - SKB Strakonice 13.10.2019 11:00 94:40 (25:13 48:22 74:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
6. kolo, zápas č. 15192

datum: 13.10.2019, 11:00:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Krajcigrová Adéla
Dubnová Lucie

7. kolo
15193. Sokol Vyšehrad - BK Příbram 2000 13.10.2019 11:00 91:37 (19:6 44:17 64:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
7. kolo, zápas č. 15193

datum: 13.10.2019, 11:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Schaffner Vojta
Kucharič Milan

*15194. BŠ Tygři Praha B - BC Benešov 15.12.2019 11:00 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
7. kolo, zápas č. 15194

datum: 15.12.2019, 11:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Benda Tomáš
Hackl Filip

15195. BC Vysočina - SKB Strakonice 13.10.2019 15:00 83:33 (21:7 41:17 59:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
7. kolo, zápas č. 15195

datum: 13.10.2019, 15:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Kazda Petr
Friedl Miroslav

15196. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Kaplice Grizzlies 13.10.2019 14:00 103:55 (30:4 55:24 75:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
7. kolo, zápas č. 15196

datum: 13.10.2019, 14:00:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Krajcigrová Adéla
Dubnová Lucie

8. kolo
15197. SKB Strakonice - Kaplice Grizzlies 15.12.2019 13:00 75:54 (22:13 48:33 63:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
8. kolo, zápas č. 15197

datum: 15.12.2019, 13:00:00

místo: ZŠ Školní, Kaplice

rozhodčí:
Petrisko Lukáš
Tomášek Daniel

15198. BŠ Tygři Praha B - Sokol Vyšehrad 27.10.2019 14:00 67:54 (12:12 37:19 50:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
8. kolo, zápas č. 15198

datum: 27.10.2019, 14:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana
Šmídková Hana

15199. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - BC Vysočina 27.10.2019 10:00 70:78 (18:19 36:41 54:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
8. kolo, zápas č. 15199

datum: 27.10.2019, 10:00:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Krajcigrová Adéla
Dubnová Lucie

15200. BK Příbram 2000 - BC Benešov 27.10.2019 11:00 90:31 (17:4 39:16 64:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
8. kolo, zápas č. 15200

datum: 27.10.2019, 11:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
Bočková Lenka
Martínek Karel

9. kolo
15201. BK Příbram 2000 - Kaplice Grizzlies 09.11.2019 16:00 56:68 (12:20 31:37 49:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
9. kolo, zápas č. 15201

datum: 09.11.2019, 16:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
Jon Miloslav
Moravcová Lucie

15202. BC Benešov - SKB Strakonice 09.11.2019 17:00 24:154 (4:33 8:72 20:104)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
9. kolo, zápas č. 15202

datum: 09.11.2019, 17:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Strnad Pavel
Rýdl Milan

15203. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Vyšehrad 09.11.2019 11:30 93:57 (20:17 43:38 70:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
9. kolo, zápas č. 15203

datum: 09.11.2019, 11:30:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Duben Tomáš
Dubnová Lucie

15204. BC Vysočina - BŠ Tygři Praha B 09.11.2019 17:00 72:51 (17:10 46:16 66:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
9. kolo, zápas č. 15204

datum: 09.11.2019, 17:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Kazda Petr
Friedl Miroslav

10. kolo
15205. BC Benešov - Kaplice Grizzlies 10.11.2019 10:00 33:121 (14:25 17:55 21:88)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
10. kolo, zápas č. 15205

datum: 10.11.2019, 10:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Strnad Pavel
Rýdl Milan

15206. BK Příbram 2000 - SKB Strakonice 10.11.2019 10:00 58:110 (10:27 24:54 44:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
10. kolo, zápas č. 15206

datum: 10.11.2019, 10:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
Jon Miloslav
Dub Michal

15207. BC Vysočina - Sokol Vyšehrad 10.11.2019 12:30 54:30 (15:4 23:12 41:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
10. kolo, zápas č. 15207

datum: 10.11.2019, 12:30:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Kazda Petr
Friedl Miroslav

15208. BŠ Tygři Praha B - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 10.11.2019 11:30 81:64 (20:15 45:22 62:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
10. kolo, zápas č. 15208

datum: 10.11.2019, 11:30:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Duben Tomáš
Dubnová Lucie

11. kolo
*15209. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - BC Benešov 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
11. kolo, zápas č. 15209

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Dubnová Lucie
Krajcigrová Adéla

15210. BC Vysočina - BK Příbram 2000 23.11.2019 17:00 77:53 (25:14 36:24 56:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
11. kolo, zápas č. 15210

datum: 23.11.2019, 17:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Lejčko Jan
Bráblík Jan

15211. BŠ Tygři Praha B - Kaplice Grizzlies 23.11.2019 12:30 117:45 (33:16 53:24 90:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
11. kolo, zápas č. 15211

datum: 23.11.2019, 12:30:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Štelbacká Kristina
Jindřichová Simona

15212. Sokol Vyšehrad - SKB Strakonice 23.11.2019 13:30 81:52 (30:7 39:24 67:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
11. kolo, zápas č. 15212

datum: 23.11.2019, 13:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Petrák Jakub
Toboláková Barbora

12. kolo
*15213. BC Vysočina - BC Benešov 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
12. kolo, zápas č. 15213

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Bříza Jiří
Krčálová Anna

15214. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - BK Příbram 2000 24.11.2019 10:00 135:61 (29:19 59:29 96:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
12. kolo, zápas č. 15214

datum: 24.11.2019, 10:00:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Duben Tomáš
Krajcigrová Adéla

15215. Sokol Vyšehrad - Kaplice Grizzlies 24.11.2019 12:30 66:53 (24:14 38:27 54:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
12. kolo, zápas č. 15215

datum: 24.11.2019, 12:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Petrák Jakub
Toboláková Barbora

15216. BŠ Tygři Praha B - SKB Strakonice 24.11.2019 13:00 96:35 (25:8 54:18 76:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
12. kolo, zápas č. 15216

datum: 24.11.2019, 13:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Treml Radek
Neubauer Jan

13. kolo
15217. BK Příbram 2000 - Sokol Vyšehrad 07.12.2019 17:00 34:90 (10:25 19:45 23:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
13. kolo, zápas č. 15217

datum: 07.12.2019, 17:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
Pavýza Jiří
Lysov Fedor

15218. BC Benešov - BŠ Tygři Praha B 07.12.2019 16:00 24:151 (8:36 11:85 18:116)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
13. kolo, zápas č. 15218

datum: 07.12.2019, 16:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Bočková Lenka
Povolný Jáchym

15219. SKB Strakonice - BC Vysočina 29.11.2019 17:30 52:71 (10:17 24:36 34:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
13. kolo, zápas č. 15219

datum: 29.11.2019, 17:30:00

místo: ZŠ Povážská, Strakonice

rozhodčí:
Koch Augustin
Novák Václav

15220. Kaplice Grizzlies - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 14.12.2019 11:00 68:88 (13:18 32:36 50:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
13. kolo, zápas č. 15220

datum: 14.12.2019, 11:00:00

místo: ZŠ Školní, Kaplice

rozhodčí:



14. kolo
15221. BC Benešov - Sokol Vyšehrad 08.12.2019 09:00 18:127 (6:29 6:63 10:99)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
14. kolo, zápas č. 15221

datum: 08.12.2019, 09:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Bočková Lenka
Povolný Jáchym

15222. BK Příbram 2000 - BŠ Tygři Praha B 08.12.2019 11:00 46:114 (15:32 25:54 38:85)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
14. kolo, zápas č. 15222

datum: 08.12.2019, 11:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:



15223. BC Vysočina - Kaplice Grizzlies 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
14. kolo, zápas č. 15223

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Křápek Petr
Olbort Jan

15224. SKB Strakonice - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 08.12.2019 12:00 61:78 (13:18 31:36 42:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
14. kolo, zápas č. 15224

datum: 08.12.2019, 12:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Kalabza Lukáš
Novák Václav

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.