image

juniorky U19 / nadregionální soutěž / ročník 2019/20 / nadregionální liga / skupina A


tabulka
1. TJ Sokol Stěžery 22 14 8 1363:1215 36
2. Válečnice Děčín 20 14 6 1198:1063 34
3. BC Wizards DDM P10 22 8 14 1130:1322 30
4. TJ Sokol Jaroměř - Josefov 20 6 14 1084:1175 26
1. kolo
19501. TJ Sokol Stěžery - Wizards P10 28.09.2019 12:30 55:34 (11:14 26:21 46:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
1. kolo, zápas č. 19501

datum: 28.09.2019, 12:30:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Polda Tomáš
Svoboda Karel

19503. Válečnice Děčín - TJ Sokol Jaroměř - Josefov 28.09.2019 13:30 55:41 (9:8 26:22 43:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
1. kolo, zápas č. 19503

datum: 28.09.2019, 13:30:00

místo: Sportovní hala Křešice, Děčín

rozhodčí:
Liška Jaroslav
Gabriel Jakub

2. kolo
19502. TJ Sokol Stěžery - Wizards P10 28.09.2019 14:30 70:41 (22:10 45:20 59:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
2. kolo, zápas č. 19502

datum: 28.09.2019, 14:30:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Svoboda Karel
Polda Tomáš

19504. Válečnice Děčín - TJ Sokol Jaroměř - Josefov 28.09.2019 15:30 62:47 (19:10 34:25 48:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
2. kolo, zápas č. 19504

datum: 28.09.2019, 15:30:00

místo: Sportovní hala Křešice, Děčín

rozhodčí:
Gabriel Jakub
Liška Jaroslav

3. kolo
19505. Wizards P10 - TJ Sokol Jaroměř - Josefov 12.10.2019 10:00 60:61 (9:18 30:32 45:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
3. kolo, zápas č. 19505

datum: 12.10.2019, 10:00:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Týř Pavel
Kohout Radomír

19507. TJ Sokol Stěžery - Válečnice Děčín 12.10.2019 13:00 59:61 (13:11 30:28 38:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
3. kolo, zápas č. 19507

datum: 12.10.2019, 13:00:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Růžička Martin
Bubeníčková Michaela

4. kolo
19506. Wizards P10 - TJ Sokol Jaroměř - Josefov 12.10.2019 12:00 55:53 (14:15 22:32 40:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
4. kolo, zápas č. 19506

datum: 12.10.2019, 12:00:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Kohout Radomír
Týř Pavel

19508. TJ Sokol Stěžery - Válečnice Děčín 12.10.2019 15:00 63:44 (24:8 33:23 51:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
4. kolo, zápas č. 19508

datum: 12.10.2019, 15:00:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Bubeníčková Michaela
Růžička Martin

5. kolo
19509. Válečnice Děčín - Wizards P10 24.10.2019 17:00 58:20 (13:11 24:11 42:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
5. kolo, zápas č. 19509

datum: 24.10.2019, 17:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Lahovská Barbora
Tesař Michal

19511. TJ Sokol Jaroměř - Josefov - TJ Sokol Stěžery 26.10.2019 13:30 52:45 (17:6 27:17 39:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
5. kolo, zápas č. 19511

datum: 26.10.2019, 13:30:00

místo: Sport.areál, O.Španiela 817, Jaroměř

rozhodčí:
Mareš Štěpán
Jiříček Petr

6. kolo
19510. Válečnice Děčín - Wizards P10 24.10.2019 19:00 39:55 (2:19 13:36 21:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
6. kolo, zápas č. 19510

datum: 24.10.2019, 19:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Tesař Michal
Lahovská Barbora

19512. TJ Sokol Jaroměř - Josefov - TJ Sokol Stěžery 26.10.2019 15:30 50:52 (11:10 23:18 42:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
6. kolo, zápas č. 19512

datum: 26.10.2019, 15:30:00

místo: Sport.areál, O.Španiela 817, Jaroměř

rozhodčí:
Jiříček Petr
Mareš Štěpán

7. kolo
19513. Wizards P10 - TJ Sokol Stěžery 09.11.2019 13:00 61:63 (11:14 33:26 45:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
7. kolo, zápas č. 19513

datum: 09.11.2019, 13:00:00

místo: ZŠ Olešská , Praha 10

rozhodčí:
Balog Lukáš
Kohout Radomír

19515. TJ Sokol Jaroměř - Josefov - Válečnice Děčín 09.11.2019 15:00 58:44 (21:8 37:17 50:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
7. kolo, zápas č. 19515

datum: 09.11.2019, 15:00:00

místo: Sport.areál, O.Španiela 817, Jaroměř

rozhodčí:



8. kolo
19514. Wizards P10 - TJ Sokol Stěžery 09.11.2019 15:00 60:62 (15:10 32:22 51:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
8. kolo, zápas č. 19514

datum: 09.11.2019, 15:00:00

místo: ZŠ Olešská , Praha 10

rozhodčí:
Kohout Radomír
Balog Lukáš

19516. TJ Sokol Jaroměř - Josefov - Válečnice Děčín 09.11.2019 17:00 64:68 (10:24 22:37 37:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
8. kolo, zápas č. 19516

datum: 09.11.2019, 17:00:00

místo: Sport.areál, O.Španiela 817, Jaroměř

rozhodčí:



9. kolo
19517. TJ Sokol Jaroměř - Josefov - Wizards P10 24.11.2019 13:30 73:55 (15:15 35:30 46:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
9. kolo, zápas č. 19517

datum: 24.11.2019, 13:30:00

místo: Sport.areál, O.Španiela 817, Jaroměř

rozhodčí:
Plecháč Vojtěch
Mareš Štěpán

19519. Válečnice Děčín - TJ Sokol Stěžery 24.11.2019 11:00 73:57 (11:20 30:29 54:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
9. kolo, zápas č. 19519

datum: 24.11.2019, 11:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Liška Jaroslav
Lahovská Barbora

10. kolo
19518. TJ Sokol Jaroměř - Josefov - Wizards P10 24.11.2019 15:30 53:64 (16:11 29:32 34:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
10. kolo, zápas č. 19518

datum: 24.11.2019, 15:30:00

místo: Sport.areál, O.Španiela 817, Jaroměř

rozhodčí:
Mareš Štěpán
Plecháč Vojtěch

19520. Válečnice Děčín - TJ Sokol Stěžery 24.11.2019 13:00 71:66 (9:14 27:35 45:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
10. kolo, zápas č. 19520

datum: 24.11.2019, 13:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Lahovská Barbora
Liška Jaroslav

11. kolo
19521. Wizards P10 - Válečnice Děčín 07.12.2019 10:00 62:51 (21:10 35:26 49:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
11. kolo, zápas č. 19521

datum: 07.12.2019, 10:00:00

místo: ZŠ Olešská , Praha 10

rozhodčí:
Borýsková Nikola
Lampa Adam

19523. TJ Sokol Stěžery - TJ Sokol Jaroměř - Josefov 07.12.2019 09:00 56:45 (17:14 32:27 38:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
11. kolo, zápas č. 19523

datum: 07.12.2019, 09:00:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Zima Jan
Dočkal Petr

12. kolo
19522. Wizards P10 - Válečnice Děčín 07.12.2019 12:00 43:88 (10:30 17:41 31:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
12. kolo, zápas č. 19522

datum: 07.12.2019, 12:00:00

místo: ZŠ Olešská , Praha 10

rozhodčí:
Borýsková Nikola
Lampa Adam

19524. TJ Sokol Stěžery - TJ Sokol Jaroměř - Josefov 07.12.2019 11:00 66:50 (15:21 28:33 48:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
12. kolo, zápas č. 19524

datum: 07.12.2019, 11:00:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Dočkal Petr
Zima Jan

13. kolo
19525. TJ Sokol Stěžery - Wizards P10 11.01.2020 12:30 80:46 (15:11 39:22 57:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
13. kolo, zápas č. 19525

datum: 11.01.2020, 12:30:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Bubeníčková Michaela


19527. Válečnice Děčín - TJ Sokol Jaroměř - Josefov 11.01.2020 11:00 55:47 (17:13 32:19 40:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
13. kolo, zápas č. 19527

datum: 11.01.2020, 11:00:00

místo: Sportovní hala Křešice, Děčín

rozhodčí:
Martinovská Michaela
Hošek Václav

14. kolo
19526. TJ Sokol Stěžery - Wizards P10 11.01.2020 14:30 71:49 (10:13 33:25 50:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
14. kolo, zápas č. 19526

datum: 11.01.2020, 14:30:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Bubeníčková Michaela


19528. Válečnice Děčín - TJ Sokol Jaroměř - Josefov 11.01.2020 13:00 59:55 (15:14 31:32 44:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
14. kolo, zápas č. 19528

datum: 11.01.2020, 13:00:00

místo: Sportovní hala Křešice, Děčín

rozhodčí:
Hošek Václav
Martinovská Michaela

15. kolo
19529. Wizards P10 - TJ Sokol Jaroměř - Josefov 25.01.2020 10:00 60:46 (14:20 30:30 46:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
15. kolo, zápas č. 19529

datum: 25.01.2020, 10:00:00

místo: ZŠ Olešská , Praha 10

rozhodčí:
Schaffner Vojta
Kohout Radomír

19531. TJ Sokol Stěžery - Válečnice Děčín 25.01.2020 13:00 78:60 (18:9 36:23 55:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
15. kolo, zápas č. 19531

datum: 25.01.2020, 13:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Růžička Martin
Bubeníčková Michaela

16. kolo
19530. Wizards P10 - TJ Sokol Jaroměř - Josefov 25.01.2020 12:00 71:41 (14:8 32:24 55:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
16. kolo, zápas č. 19530

datum: 25.01.2020, 12:00:00

místo: ZŠ Olešská , Praha 10

rozhodčí:
Kohout Radomír
Schaffner Vojta

19532. TJ Sokol Stěžery - Válečnice Děčín 25.01.2020 15:00 72:69 (19:24 43:38 57:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
16. kolo, zápas č. 19532

datum: 25.01.2020, 15:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Bubeníčková Michaela
Růžička Martin

17. kolo
19533. Válečnice Děčín - Wizards P10 08.02.2020 17:00 61:32 (12:6 33:15 45:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
17. kolo, zápas č. 19533

datum: 08.02.2020, 17:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kesler Vladimír
Kočárník Vojta

19535. TJ Sokol Jaroměř - Josefov - TJ Sokol Stěžery 08.02.2020 13:30 63:76 (12:15 25:36 49:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
17. kolo, zápas č. 19535

datum: 08.02.2020, 13:30:00

místo: Sport.areál, O.Španiela 817, Jaroměř

rozhodčí:
Plecháč Vojtěch


18. kolo
19534. Válečnice Děčín - Wizards P10 08.02.2020 19:00 61:34 (5:10 26:20 36:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
18. kolo, zápas č. 19534

datum: 08.02.2020, 19:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kočárník Vojta
Kesler Vladimír

19536. TJ Sokol Jaroměř - Josefov - TJ Sokol Stěžery 08.02.2020 15:30 59:52 (12:20 28:30 46:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
18. kolo, zápas č. 19536

datum: 08.02.2020, 15:30:00

místo: Sport.areál, O.Španiela 817, Jaroměř

rozhodčí:
Plecháč Vojtěch


19. kolo
19537. Wizards P10 - TJ Sokol Stěžery 23.02.2020 10:00 52:56 (20:12 32:26 37:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
19. kolo, zápas č. 19537

datum: 23.02.2020, 10:00:00

místo: ZŠ Olešská , Praha 10

rozhodčí:
Kohout Radomír
Musil Jan

19539. TJ Sokol Jaroměř - Josefov - Válečnice Děčín 23.02.2020 09:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
19. kolo, zápas č. 19539

datum: 23.02.2020, 09:00:00

místo: Sport.areál, O.Španiela 817, Jaroměř

rozhodčí:



20. kolo
19538. Wizards P10 - TJ Sokol Stěžery 23.02.2020 12:00 56:54 (11:15 24:28 42:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
20. kolo, zápas č. 19538

datum: 23.02.2020, 12:00:00

místo: ZŠ Olešská , Praha 10

rozhodčí:
Musil Jan
Kohout Radomír

19540. TJ Sokol Jaroměř - Josefov - Válečnice Děčín 23.02.2020 11:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
20. kolo, zápas č. 19540

datum: 23.02.2020, 11:00:00

místo: Sport.areál, O.Španiela 817, Jaroměř

rozhodčí:



21. kolo
19541. TJ Sokol Jaroměř - Josefov - Wizards P10 07.03.2020 13:30 59:61 (13:10 33:28 45:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
21. kolo, zápas č. 19541

datum: 07.03.2020, 13:30:00

místo: Sport.areál, O.Španiela 817, Jaroměř

rozhodčí:
Plecháč Vojtěch
Nývltová Markéta

19543. Válečnice Děčín - TJ Sokol Stěžery 08.03.2020 12:00 54:48 (16:15 27:23 40:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
21. kolo, zápas č. 19543

datum: 08.03.2020, 12:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Liška Jaroslav
Blašková Martina

22. kolo
19542. TJ Sokol Jaroměř - Josefov - Wizards P10 07.03.2020 15:30 67:59 (16:14 40:30 52:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
22. kolo, zápas č. 19542

datum: 07.03.2020, 15:30:00

místo: Sport.areál, O.Španiela 817, Jaroměř

rozhodčí:
Nývltová Markéta
Plecháč Vojtěch

19544. Válečnice Děčín - TJ Sokol Stěžery 08.03.2020 14:00 65:62 (19:11 45:27 49:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
22. kolo, zápas č. 19544

datum: 08.03.2020, 14:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Blašková Martina
Liška Jaroslav

23. kolo
19545. Wizards P10 - Válečnice Děčín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
23. kolo, zápas č. 19545

datum:

místo: ZŠ Olešská , Praha 10

rozhodčí:



19547. TJ Sokol Stěžery - TJ Sokol Jaroměř - Josefov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
23. kolo, zápas č. 19547

datum:

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:



24. kolo
19546. Wizards P10 - Válečnice Děčín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
24. kolo, zápas č. 19546

datum:

místo: ZŠ Olešská , Praha 10

rozhodčí:



19548. TJ Sokol Stěžery - TJ Sokol Jaroměř - Josefov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
24. kolo, zápas č. 19548

datum:

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.