image

junioři U19 / nadregionální soutěž / ročník 2019/20 / nadregionální liga / skupina B


tabulka
1. Basket Poděbrady 22 20 2 1837:1209 42
2. Válečníci Děčín 21 17 4 1619:1117 38
3. ŠSK Slaný 22 14 8 1678:1381 36
4. BK Kralupy junior 19 14 5 1510:1095 33
5. BK Brandýs nad Labem 20 9 11 1262:1291 29
6. BK Teplice 21 6 15 1165:1408 27
7. Válečníci Děčín B 21 3 18 920:1584 24
8. AŠ Mladá Boleslav 22 1 21 1056:1962 23
1. kolo
19113. Válečníci Děčín - Válečníci Děčín B 09.11.2019 09:00 94:37 (16:11 45:21 62:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
1. kolo, zápas č. 19113

datum: 09.11.2019, 09:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Tesař Michal
Mycak Michael

19114. BK Teplice - ŠSK Slaný 09.11.2019 11:30 63:75 (16:26 35:43 45:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
1. kolo, zápas č. 19114

datum: 09.11.2019, 11:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Kesler Vladimír
Lahovská Barbora

19115. BKj Kralupy - BK Brandýs n. L. 09.11.2019 16:00 71:53 (18:20 41:29 59:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
1. kolo, zápas č. 19115

datum: 09.11.2019, 16:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Bukovský Michal
Reitzová Patricie-Anna

19116. AŠ Mladá Boleslav - Basket Poděbrady 09.11.2019 17:00 38:133 (15:24 21:68 31:94)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
1. kolo, zápas č. 19116

datum: 09.11.2019, 17:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Frána Petr
Dub Michal

2. kolo
19117. Válečníci Děčín - AŠ Mladá Boleslav 28.09.2019 09:15 85:41 (19:14 42:21 68:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
2. kolo, zápas č. 19117

datum: 28.09.2019, 09:15:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Ďurana Antonín
Kunclová Natálie

19118. Válečníci Děčín B - Basket Poděbrady 28.09.2019 20:00 34:78 (11:16 15:42 23:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
2. kolo, zápas č. 19118

datum: 28.09.2019, 20:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:



19119. BK Teplice - BKj Kralupy 28.09.2019 19:00 52:63 (13:14 25:24 38:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
2. kolo, zápas č. 19119

datum: 28.09.2019, 19:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Kouba Dalibor
Rosenberger Tomáš

19120. ŠSK Slaný - BK Brandýs n. L. 28.09.2019 18:00 72:87 (11:12 32:35 54:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
2. kolo, zápas č. 19120

datum: 28.09.2019, 18:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Frána Petr
Hackl Filip

3. kolo
19121. Válečníci Děčín - Basket Poděbrady 29.09.2019 09:00 82:51 (13:9 27:17 43:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
3. kolo, zápas č. 19121

datum: 29.09.2019, 09:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Liška Jaroslav
Martinovská Michaela

19122. Válečníci Děčín B - AŠ Mladá Boleslav 29.09.2019 13:00 37:50 (8:18 14:29 30:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
3. kolo, zápas č. 19122

datum: 29.09.2019, 13:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kunclová Natálie
Martinovská Michaela

19123. BK Teplice - BK Brandýs n. L. 29.09.2019 10:00 55:51 (6:13 22:20 38:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
3. kolo, zápas č. 19123

datum: 29.09.2019, 10:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Kouba Dalibor
Rosenberger Tomáš

19124. ŠSK Slaný - BKj Kralupy 29.09.2019 09:00 70:81 (17:19 35:36 53:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
3. kolo, zápas č. 19124

datum: 29.09.2019, 09:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Dub Michal
Reitzová Patricie-Anna

4. kolo
19125. AŠ Mladá Boleslav - BKj Kralupy 12.10.2019 15:00 37:115 (8:32 21:59 27:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
4. kolo, zápas č. 19125

datum: 12.10.2019, 15:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Dub Michal
Frána Petr

19126. Basket Poděbrady - BK Brandýs n. L. 12.10.2019 15:00 65:54 (15:21 32:32 48:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
4. kolo, zápas č. 19126

datum: 12.10.2019, 15:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Benda Tomáš
Výborný Dominik

19127. Válečníci Děčín - BK Teplice 12.10.2019 20:00 79:49 (18:13 40:24 55:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
4. kolo, zápas č. 19127

datum: 12.10.2019, 20:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Šikner Roman
Horák Daniel

19128. Válečníci Děčín B - ŠSK Slaný 12.10.2019 13:00 35:98 (6:33 19:53 22:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
4. kolo, zápas č. 19128

datum: 12.10.2019, 13:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Liška Jaroslav
Abraham Aleš

5. kolo
19129. AŠ Mladá Boleslav - BK Brandýs n. L. 21.11.2019 18:30 58:60 (17:18 31:36 49:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
5. kolo, zápas č. 19129

datum: 21.11.2019, 18:30:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Hejnic Jan
Nesvadba Miloš

19130. Basket Poděbrady - BKj Kralupy 13.10.2019 12:00 89:78 (21:22 41:41 62:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
5. kolo, zápas č. 19130

datum: 13.10.2019, 12:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Benda Tomáš
Vyhlídal Michal

19131. Válečníci Děčín - ŠSK Slaný 13.10.2019 09:00 49:57 (12:16 22:27 31:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
5. kolo, zápas č. 19131

datum: 13.10.2019, 09:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Liška Jaroslav
Kunclová Natálie

19132. Válečníci Děčín B - BK Teplice 13.10.2019 11:00 37:59 (7:12 14:28 24:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
5. kolo, zápas č. 19132

datum: 13.10.2019, 11:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Liška Jaroslav
Abraham Aleš

6. kolo
19133. BK Teplice - AŠ Mladá Boleslav 26.10.2019 13:30 87:40 (22:16 46:23 65:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
6. kolo, zápas č. 19133

datum: 26.10.2019, 13:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Blašková Martina
Lahovská Barbora

19134. ŠSK Slaný - Basket Poděbrady 26.10.2019 18:00 55:60 (13:22 29:34 46:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
6. kolo, zápas č. 19134

datum: 26.10.2019, 18:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Pavýza Jiří
Průša Jan

19135. BKj Kralupy - Válečníci Děčín 17.10.2019 17:00 61:63 (12:9 27:27 47:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
6. kolo, zápas č. 19135

datum: 17.10.2019, 17:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Veselý Jiří
Frána Petr

19136. BK Brandýs n. L. - Válečníci Děčín B 26.10.2019 10:00 63:46 (20:11 36:29 55:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
6. kolo, zápas č. 19136

datum: 26.10.2019, 10:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Benda Tomáš
Jon Miloslav

7. kolo
19137. BK Teplice - Basket Poděbrady 27.10.2019 10:00 59:87 (23:8 36:29 46:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
7. kolo, zápas č. 19137

datum: 27.10.2019, 10:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Lahovská Barbora
Blašková Martina

19138. ŠSK Slaný - AŠ Mladá Boleslav 27.10.2019 11:00 97:57 (30:8 56:19 85:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
7. kolo, zápas č. 19138

datum: 27.10.2019, 11:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Dub Michal
Pavýza Jiří

19139. BKj Kralupy - Válečníci Děčín B 11.01.2020 17:00 107:27 (29:7 54:17 83:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
7. kolo, zápas č. 19139

datum: 11.01.2020, 17:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Vampola Jakub
Lysov Fedor

19140. BK Brandýs n. L. - Válečníci Děčín 27.10.2019 10:00 38:55 (3:17 17:29 25:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
7. kolo, zápas č. 19140

datum: 27.10.2019, 10:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Jon Miloslav
Strnad Pavel

8. kolo
19141. Válečníci Děčín B - Válečníci Děčín 08.11.2019 18:00 41:100 (15:27 25:51 33:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
8. kolo, zápas č. 19141

datum: 08.11.2019, 18:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Ďurana Antonín
Kunclová Natálie

19142. ŠSK Slaný - BK Teplice 10.11.2019 09:00 64:59 (28:19 40:32 51:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
8. kolo, zápas č. 19142

datum: 10.11.2019, 09:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Frána Petr
Lysov Fedor

19143. BK Brandýs n. L. - BKj Kralupy 10.11.2019 09:00 70:73 (18:13 39:31 60:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
8. kolo, zápas č. 19143

datum: 10.11.2019, 09:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Bukovský Michal
Vávra Petr

19144. Basket Poděbrady - AŠ Mladá Boleslav 10.11.2019 11:15 107:51 (22:13 49:20 79:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
8. kolo, zápas č. 19144

datum: 10.11.2019, 11:15:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Buršík Martin
Vyhlídal Michal

9. kolo
19145. Basket Poděbrady - Válečníci Děčín 23.11.2019 19:30 91:74 (14:28 35:44 63:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
9. kolo, zápas č. 19145

datum: 23.11.2019, 19:30:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Frána Petr
Vávra Petr

19146. AŠ Mladá Boleslav - Válečníci Děčín B 23.11.2019 12:00 60:74 (12:20 35:37 39:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
9. kolo, zápas č. 19146

datum: 23.11.2019, 12:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Nesvadba Miloš
Moravcová Lucie

19147. BK Brandýs n. L. - BK Teplice 23.11.2019 10:00 71:59 (22:10 29:26 43:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
9. kolo, zápas č. 19147

datum: 23.11.2019, 10:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Hejnic Jan
Šmíd Vojtěch

19148. BKj Kralupy - ŠSK Slaný 23.11.2019 18:00 91:54 (30:13 50:26 66:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
9. kolo, zápas č. 19148

datum: 23.11.2019, 18:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Šmíd Pavel
Anton Karel

10. kolo
19149. AŠ Mladá Boleslav - Válečníci Děčín 24.11.2019 11:00 52:84 (18:24 36:41 44:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
10. kolo, zápas č. 19149

datum: 24.11.2019, 11:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Nesvadba Miloš
Lysov Fedor

19150. Basket Poděbrady - Válečníci Děčín B 24.11.2019 13:00 94:45 (18:15 41:16 67:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
10. kolo, zápas č. 19150

datum: 24.11.2019, 13:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Vávra Petr
Frána Petr

19151. BKj Kralupy - BK Teplice 24.11.2019 14:00 81:44 (24:12 49:22 59:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
10. kolo, zápas č. 19151

datum: 24.11.2019, 14:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Šmíd Pavel
Anton Karel

19152. BK Brandýs n. L. - ŠSK Slaný 24.11.2019 10:00 81:80 (22:21 41:36 56:50 75:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
10. kolo, zápas č. 19152

datum: 24.11.2019, 10:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Strnad Pavel
Kvíz Leoš

11. kolo
19153. BK Brandýs n. L. - AŠ Mladá Boleslav 05.12.2019 18:30 81:47 (27:14 49:21 60:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
11. kolo, zápas č. 19153

datum: 05.12.2019, 18:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav
Matějček Josef

19154. BKj Kralupy - Basket Poděbrady 07.12.2019 16:00 101:58 (30:2 57:18 75:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
11. kolo, zápas č. 19154

datum: 07.12.2019, 16:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Benda Tomáš
Jon Miloslav

19155. ŠSK Slaný - Válečníci Děčín 07.12.2019 14:00 77:72 (26:19 55:35 67:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
11. kolo, zápas č. 19155

datum: 07.12.2019, 14:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Moravcová Lucie
Hackl Filip

19156. BK Teplice - Válečníci Děčín B 07.12.2019 13:30 68:40 (16:10 34:24 51:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
11. kolo, zápas č. 19156

datum: 07.12.2019, 13:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Tesař Michal


12. kolo
19157. BKj Kralupy - AŠ Mladá Boleslav 28.11.2019 17:45 82:59 (16:13 44:26 64:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
12. kolo, zápas č. 19157

datum: 28.11.2019, 17:45:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Matějček Josef
Moravcová Lucie

19158. BK Brandýs n. L. - Basket Poděbrady 08.12.2019 09:00 51:65 (8:14 26:32 41:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
12. kolo, zápas č. 19158

datum: 08.12.2019, 09:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Frána Petr
Dub Michal

19159. BK Teplice - Válečníci Děčín 05.12.2019 19:30 52:60 (14:12 25:19 41:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
12. kolo, zápas č. 19159

datum: 05.12.2019, 19:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Asztalos Ondřej
Eisner Petr

19160. ŠSK Slaný - Válečníci Děčín B 08.12.2019 09:00 88:40 (22:8 44:17 68:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
12. kolo, zápas č. 19160

datum: 08.12.2019, 09:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Hackl Filip
Pavýza Jiří

13. kolo
19161. Basket Poděbrady - BK Teplice 11.01.2020 11:00 88:47 (19:10 42:20 69:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
13. kolo, zápas č. 19161

datum: 11.01.2020, 11:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Buršík Martin
Mareš Jan

19162. AŠ Mladá Boleslav - ŠSK Slaný 11.01.2020 15:00 49:80 (11:20 24:39 35:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
13. kolo, zápas č. 19162

datum: 11.01.2020, 15:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav
Šmíd Vojtěch

19163. Válečníci Děčín B - BKj Kralupy 27.10.2019 10:30 37:97 (8:17 18:46 23:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
13. kolo, zápas č. 19163

datum: 27.10.2019, 10:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Liška Jaroslav
Lepší Tereza

19164. Válečníci Děčín - BK Brandýs n. L. 11.01.2020 13:00 88:52 (34:14 52:24 66:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
13. kolo, zápas č. 19164

datum: 11.01.2020, 13:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Rom Daniel
Tesař Michal

14. kolo
19165. AŠ Mladá Boleslav - BK Teplice 12.01.2020 11:00 49:71 (11:21 22:35 36:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
14. kolo, zápas č. 19165

datum: 12.01.2020, 11:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav
Šmíd Vojtěch

19166. Basket Poděbrady - ŠSK Slaný 12.01.2020 13:00 90:71 (25:14 40:31 64:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
14. kolo, zápas č. 19166

datum: 12.01.2020, 13:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Mareš Jan
Buršík Martin

19167. Válečníci Děčín - BKj Kralupy 12.01.2020 13:30 76:75 (17:16 42:29 54:47 68:68 72:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
14. kolo, zápas č. 19167

datum: 12.01.2020, 13:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Rom Daniel
Tesař Michal

19168. Válečníci Děčín B - BK Brandýs n. L. 12.01.2020 09:00 34:57 (9:24 20:43 28:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
14. kolo, zápas č. 19168

datum: 12.01.2020, 09:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Rom Daniel
Tesař Michal

15. kolo
19169. Válečníci Děčín - Válečníci Děčín B 24.01.2020 17:30 88:46 (14:17 39:19 64:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
15. kolo, zápas č. 19169

datum: 24.01.2020, 17:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kout Jan
Kesler Vladimír

19170. BK Teplice - ŠSK Slaný 25.01.2020 14:30 54:72 (15:16 29:34 43:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
15. kolo, zápas č. 19170

datum: 25.01.2020, 14:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Ryvolová Andrea


19171. BKj Kralupy - BK Brandýs n. L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
15. kolo, zápas č. 19171

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:



19172. AŠ Mladá Boleslav - Basket Poděbrady 25.01.2020 11:30 30:124 (5:36 16:52 20:90)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
15. kolo, zápas č. 19172

datum: 25.01.2020, 11:30:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Dub Michal
Nesvadba Miloš

16. kolo
19173. Válečníci Děčín - AŠ Mladá Boleslav 08.02.2020 09:00 104:39 (22:14 52:16 72:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
16. kolo, zápas č. 19173

datum: 08.02.2020, 09:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kout Jan
Kesler Vladimír

19174. Válečníci Děčín B - Basket Poděbrady 08.02.2020 13:00 42:63 (13:15 18:26 40:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
16. kolo, zápas č. 19174

datum: 08.02.2020, 13:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kesler Vladimír
Kout Jan

19175. BK Teplice - BKj Kralupy 08.02.2020 15:30 35:73 (4:22 10:39 59:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
16. kolo, zápas č. 19175

datum: 08.02.2020, 15:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Lahovská Barbora
Krob Vlastimil

19176. ŠSK Slaný - BK Brandýs n. L. 08.02.2020 15:00 73:54 (17:11 33:23 57:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
16. kolo, zápas č. 19176

datum: 08.02.2020, 15:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Šťavík Radek
Jon Miloslav

17. kolo
19177. Válečníci Děčín - Basket Poděbrady 09.02.2020 13:00 48:69 (7:26 18:46 36:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
17. kolo, zápas č. 19177

datum: 09.02.2020, 13:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kunclová Natálie
Liška Jaroslav

19178. Válečníci Děčín B - AŠ Mladá Boleslav 09.02.2020 15:00 70:48 (18:11 30:25 54:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
17. kolo, zápas č. 19178

datum: 09.02.2020, 15:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kunclová Natálie
Liška Jaroslav

19179. BK Teplice - BK Brandýs n. L. 09.02.2020 11:30       (0:0 0:0 0:0)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
17. kolo, zápas č. 19179

datum: 09.02.2020, 11:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Lahovská Barbora
Blašková Martina

19180. ŠSK Slaný - BKj Kralupy 09.02.2020 09:00 85:77 (20:27 36:49 66:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
17. kolo, zápas č. 19180

datum: 09.02.2020, 09:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Reitzová Patricie-Anna
Jon Miloslav

18. kolo
19181. AŠ Mladá Boleslav - BKj Kralupy 22.02.2020 18:00 42:82 (10:22 18:42 26:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
18. kolo, zápas č. 19181

datum: 22.02.2020, 18:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Moravcová Lucie
Průša Jan

19182. Basket Poděbrady - BK Brandýs n. L. 22.02.2020 15:00 66:59 (20:22 28:36 44:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
18. kolo, zápas č. 19182

datum: 22.02.2020, 15:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Lejčko Jan
Moulton Christopher

19183. Válečníci Děčín - BK Teplice 22.02.2020 10:00 76:44 (22:5 41:16 55:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
18. kolo, zápas č. 19183

datum: 22.02.2020, 10:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Lahovská Barbora
Lunhul Vladislav

19184. Válečníci Děčín B - ŠSK Slaný 22.02.2020 12:00 55:58 (16:14 26:22 35:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
18. kolo, zápas č. 19184

datum: 22.02.2020, 12:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Lahovská Barbora
Lunhul Vladislav

19. kolo
19185. AŠ Mladá Boleslav - BK Brandýs n. L. 23.02.2020 09:00 68:85 (22:22 38:40 54:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
19. kolo, zápas č. 19185

datum: 23.02.2020, 09:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Benda Tomáš
Vyhlídal Michal

19186. Basket Poděbrady - BKj Kralupy 23.02.2020 14:00 86:23 (23:3 47:15 62:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
19. kolo, zápas č. 19186

datum: 23.02.2020, 14:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Martínek Karel
Bartoš Václav

19187. Válečníci Děčín - ŠSK Slaný 23.02.2020 12:00 79:55 (19:19 45:34 63:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
19. kolo, zápas č. 19187

datum: 23.02.2020, 12:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kesler Vladimír
Lunhul Vladislav

19188. Válečníci Děčín B - BK Teplice 23.02.2020 10:00 53:51 (14:15 24:31 37:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
19. kolo, zápas č. 19188

datum: 23.02.2020, 10:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kesler Vladimír
Lunhul Vladislav

20. kolo
19189. BK Teplice - AŠ Mladá Boleslav 07.03.2020 10:00 (64:55) (15:11 32:20 49:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
20. kolo, zápas č. 19189

datum: 07.03.2020, 10:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Kout Jan
Lahovská Barbora

19190. ŠSK Slaný - Basket Poděbrady 07.03.2020 10:00 (67:69) (26:18 43:39 60:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
20. kolo, zápas č. 19190

datum: 07.03.2020, 10:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Dub Michal
Frána Petr

19191. BKj Kralupy - Válečníci Děčín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
20. kolo, zápas č. 19191

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:



19192. BK Brandýs n. L. - Válečníci Děčín B 07.03.2020 15:00 (83:54) (16:15 38:24 59:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
20. kolo, zápas č. 19192

datum: 07.03.2020, 15:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel
Tesař Michal

21. kolo
19193. BK Teplice - Basket Poděbrady 08.03.2020 10:00 (59:85) (25:17 39:31 47:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
21. kolo, zápas č. 19193

datum: 08.03.2020, 10:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Lahovská Barbora
Krob Vlastimil

19194. ŠSK Slaný - AŠ Mladá Boleslav 08.03.2020 11:00 (121:45) (21:11 49:19 85:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
21. kolo, zápas č. 19194

datum: 08.03.2020, 11:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Vondráček Marek
Benda Tomáš

19195. BKj Kralupy - Válečníci Děčín B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
21. kolo, zápas č. 19195

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:



19196. BK Brandýs n. L. - Válečníci Děčín 08.03.2020 12:00 (54:83) (22:23 30:41 42:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
21. kolo, zápas č. 19196

datum: 08.03.2020, 12:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel
Tesař Michal

22. kolo
19197. Válečníci Děčín B - Válečníci Děčín 26.01.2020 14:00 36:80 (9:19 17:43 28:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
22. kolo, zápas č. 19197

datum: 26.01.2020, 14:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kunclová Natálie
Ryvolová Andrea

19198. ŠSK Slaný - BK Teplice 26.01.2020 10:00 109:34 (32:11 56:19 80:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
22. kolo, zápas č. 19198

datum: 26.01.2020, 10:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Buršík Petr
Bočková Lenka

19199. BK Brandýs n. L. - BKj Kralupy 23.01.2020 18:45 58:79 (16:12 33:34 47:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
22. kolo, zápas č. 19199

datum: 23.01.2020, 18:45:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav
Kvíz Leoš

19200. Basket Poděbrady - AŠ Mladá Boleslav 26.01.2020 12:00 119:41 (26:13 54:15 87:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
22. kolo, zápas č. 19200

datum: 26.01.2020, 12:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Veselý Jiří
Šťavík Radek

23. kolo
19201. Basket Poděbrady - Válečníci Děčín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
23. kolo, zápas č. 19201

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:



19202. AŠ Mladá Boleslav - Válečníci Děčín B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
23. kolo, zápas č. 19202

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:



19203. BK Brandýs n. L. - BK Teplice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
23. kolo, zápas č. 19203

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



19204. BKj Kralupy - ŠSK Slaný       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
23. kolo, zápas č. 19204

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:



24. kolo
19205. AŠ Mladá Boleslav - Válečníci Děčín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
24. kolo, zápas č. 19205

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:



19206. Basket Poděbrady - Válečníci Děčín B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
24. kolo, zápas č. 19206

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:



19207. BKj Kralupy - BK Teplice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
24. kolo, zápas č. 19207

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:



19208. BK Brandýs n. L. - ŠSK Slaný       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
24. kolo, zápas č. 19208

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



25. kolo
19209. BK Brandýs n. L. - AŠ Mladá Boleslav       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
25. kolo, zápas č. 19209

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



19210. BKj Kralupy - Basket Poděbrady       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
25. kolo, zápas č. 19210

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:



19211. ŠSK Slaný - Válečníci Děčín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
25. kolo, zápas č. 19211

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



19212. BK Teplice - Válečníci Děčín B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
25. kolo, zápas č. 19212

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:



26. kolo
19213. BKj Kralupy - AŠ Mladá Boleslav       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
26. kolo, zápas č. 19213

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:



19214. BK Brandýs n. L. - Basket Poděbrady       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
26. kolo, zápas č. 19214

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



19215. BK Teplice - Válečníci Děčín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
26. kolo, zápas č. 19215

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:



19216. ŠSK Slaný - Válečníci Děčín B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
26. kolo, zápas č. 19216

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



27. kolo
19217. Basket Poděbrady - BK Teplice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
27. kolo, zápas č. 19217

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:



19218. AŠ Mladá Boleslav - ŠSK Slaný       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
27. kolo, zápas č. 19218

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:



19219. Válečníci Děčín B - BKj Kralupy       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
27. kolo, zápas č. 19219

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:



19220. Válečníci Děčín - BK Brandýs n. L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
27. kolo, zápas č. 19220

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:



28. kolo
19221. AŠ Mladá Boleslav - BK Teplice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
28. kolo, zápas č. 19221

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:



19222. Basket Poděbrady - ŠSK Slaný       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
28. kolo, zápas č. 19222

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:



19223. Válečníci Děčín - BKj Kralupy       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
28. kolo, zápas č. 19223

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:



19224. Válečníci Děčín B - BK Brandýs n. L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
28. kolo, zápas č. 19224

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.