image

kadeti U17 / nadregionální soutěž / ročník 2019/20 / nadregionální liga / skupina A


tabulka
1. Thermia Karlovy Vary 16 16 0 1559:818 32
2. BK Mariánské Lázně 16 14 2 1584:937 30
3. BK Lokomotiva Plzeň B 16 11 5 1195:1039 27
4. BK Kladno 16 8 8 1256:1116 24
5. BK Přeštice 16 8 8 1068:1155 24
6. Basketbal Jiskra Domažlice (MS) 16 6 10 1094:1259 22
7. BK Baník Most (MS) 16 5 11 995:1290 21
8. BA Tygři Louny B 16 2 14 772:1451 18
9. BK Beroun 16 2 14 838:1296 18
1. kolo
17355. BK Loko Plzeň B - BK Mariánské Lázně 05.10.2019 10:00 65:100 (14:29 35:57 48:84)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
1. kolo, zápas č. 17355

datum: 05.10.2019, 10:00:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Tauber Pavel
Bílek Martin

17356. Tygři Louny B - Jiskra Domažlice (MS) 05.10.2019 12:00 27:70 (5:19 9:38 17:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
1. kolo, zápas č. 17356

datum: 05.10.2019, 12:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Vondráčková Sabina
Vostatková Karolína

17357. Thermia K. Vary - BK Kladno 05.10.2019 16:00 96:50 (19:14 40:20 69:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
1. kolo, zápas č. 17357

datum: 05.10.2019, 16:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Růžička Jan
Brus Lukáš

17358. Baník Most (MS) - BK Beroun 05.10.2019 10:00 89:36 (24:7 37:18 69:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
1. kolo, zápas č. 17358

datum: 05.10.2019, 10:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Šeferová Nicole
Gabriel Jan

2. kolo
17359. Tygři Louny B - BK Přeštice 06.10.2019 12:00 59:51 (9:14 23:29 44:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
2. kolo, zápas č. 17359

datum: 06.10.2019, 12:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Vondráčková Sabina
Vostatková Karolína

17360. Thermia K. Vary - BK Beroun 06.10.2019 10:00 97:36 (26:12 51:22 79:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
2. kolo, zápas č. 17360

datum: 06.10.2019, 10:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Gregor Lukáš
Kinka Roman

17361. Baník Most (MS) - BK Kladno 06.10.2019 09:00 87:75 (22:11 41:31 64:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
2. kolo, zápas č. 17361

datum: 06.10.2019, 09:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Šeferová Nicole
Gabriel Jan

3. kolo
17362. BK Loko Plzeň B - Tygři Louny B 19.10.2019 15:00 98:50 (22:10 49:28 75:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
3. kolo, zápas č. 17362

datum: 19.10.2019, 15:00:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Jodl Jiří
Sklenář Tomáš

17363. BK Přeštice - Baník Most (MS) 19.10.2019 17:30 67:63 (22:5 33:18 47:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
3. kolo, zápas č. 17363

datum: 19.10.2019, 17:30:00

místo: Hala TJ Přeštice, Přeštice

rozhodčí:
Karásek Jan
Hasák Miroslav

17364. Jiskra Domažlice (MS) - Thermia K. Vary 19.10.2019 11:00 62:102 (21:34 37:56 53:86)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
3. kolo, zápas č. 17364

datum: 19.10.2019, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Karásek Jan
Podhůrský Pavel

17365. BK Kladno - BK Beroun 19.10.2019 13:00 80:56 (29:11 41:21 63:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
3. kolo, zápas č. 17365

datum: 19.10.2019, 13:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Šťavík Radek
Jon Miloslav

4. kolo
17366. Jiskra Domažlice (MS) - Baník Most (MS) 20.10.2019 10:00 79:55 (17:15 37:23 55:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
4. kolo, zápas č. 17366

datum: 20.10.2019, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Karásek Jan
Podhůrský Pavel

17367. BK Přeštice - Thermia K. Vary 20.10.2019 09:30 53:102 (16:30 26:59 37:93)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
4. kolo, zápas č. 17367

datum: 20.10.2019, 09:30:00

místo: Hala TJ Přeštice, Přeštice

rozhodčí:
Smetana Jiří
Hasák Miroslav

17368. BK Mariánské Lázně - Tygři Louny B 20.10.2019 13:00 123:56 (31:9 67:22 101:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
4. kolo, zápas č. 17368

datum: 20.10.2019, 13:00:00

místo: Mariánské Lázně, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Minich Radovan
Hošťálek Jan

5. kolo
17369. BK Beroun - BK Přeštice 11.11.2019 18:30 32:65 (12:11 17:31 29:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
5. kolo, zápas č. 17369

datum: 11.11.2019, 18:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Hackl Filip
Pavýza Jiří

17370. BK Kladno - Jiskra Domažlice (MS) 02.11.2019 13:00 106:72 (31:15 48:27 74:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
5. kolo, zápas č. 17370

datum: 02.11.2019, 13:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Matějček Josef
Lysov Fedor

17371. Baník Most (MS) - BK Mariánské Lázně 02.11.2019 16:00 55:97 (17:19 27:46 44:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
5. kolo, zápas č. 17371

datum: 02.11.2019, 16:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Chojnacká Anna
Šeferová Nicole

17372. Thermia K. Vary - BK Loko Plzeň B 02.11.2019 16:00 74:48 (20:14 36:23 61:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
5. kolo, zápas č. 17372

datum: 02.11.2019, 16:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Růžička Jan
Kinka Roman

6. kolo
17373. BK Beroun - Jiskra Domažlice (MS) 03.11.2019 14:00 69:59 (24:9 32:25 46:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
6. kolo, zápas č. 17373

datum: 03.11.2019, 14:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Veselý Jiří
Hackl Filip

17374. BK Kladno - BK Přeštice 08.11.2019 19:00 88:51 (16:15 46:26 72:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
6. kolo, zápas č. 17374

datum: 08.11.2019, 19:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Veselý Jiří
Šťavík Radek

17375. Baník Most (MS) - BK Loko Plzeň B 03.11.2019 16:00 49:86 (14:25 22:43 41:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
6. kolo, zápas č. 17375

datum: 03.11.2019, 16:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Chojnacká Anna
Šeferová Nicole

17376. Thermia K. Vary - BK Mariánské Lázně 24.10.2019 19:00 94:68 (26:11 36:33 67:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
6. kolo, zápas č. 17376

datum: 24.10.2019, 19:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Skořepa Petr
Gregor Lukáš

7. kolo
17377. Jiskra Domažlice (MS) - BK Přeštice 16.11.2019 15:00 71:68 (22:13 34:27 52:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
7. kolo, zápas č. 17377

datum: 16.11.2019, 15:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Karásek Jan
Podhůrský Pavel

17378. BK Loko Plzeň B - BK Kladno 16.11.2019 16:30 73:64 (20:14 34:29 54:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
7. kolo, zápas č. 17378

datum: 16.11.2019, 16:30:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Jodl Jiří
Sklenář Tomáš

17379. BK Mariánské Lázně - BK Beroun 16.11.2019 17:00 92:45 (16:4 51:29 71:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
7. kolo, zápas č. 17379

datum: 16.11.2019, 17:00:00

místo: Mariánské Lázně, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Porvich Lubomír
Kuška Karel

17380. Tygři Louny B - Thermia K. Vary 31.10.2019 18:30 37:108 (12:33 19:51 30:84)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
7. kolo, zápas č. 17380

datum: 31.10.2019, 18:30:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Vondráčková Sabina
Vostatková Natálie

8. kolo
17381. Tygři Louny B - Baník Most (MS) 24.10.2019 18:30 53:78 (9:27 25:44 37:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
8. kolo, zápas č. 17381

datum: 24.10.2019, 18:30:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Vondráčková Sabina
Vostatková Natálie

17382. BK Mariánské Lázně - BK Kladno 17.11.2019 11:00 99:51 (30:16 48:24 70:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
8. kolo, zápas č. 17382

datum: 17.11.2019, 11:00:00

místo: Mariánské Lázně, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Porvich Lubomír
Minich Radovan

17383. BK Loko Plzeň B - BK Beroun 17.11.2019 09:00 79:52 (18:7 38:20 63:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
8. kolo, zápas č. 17383

datum: 17.11.2019, 09:00:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Tauber Pavel
Bílek Martin

9. kolo
17384. Thermia K. Vary - Baník Most (MS) 06.12.2019 19:00 131:40 (40:17 73:24 104:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
9. kolo, zápas č. 17384

datum: 06.12.2019, 19:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Kinka Roman
Čihák Dominik

17385. BK Kladno - Tygři Louny B 30.11.2019 13:00 107:52 (17:8 41:24 72:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
9. kolo, zápas č. 17385

datum: 30.11.2019, 13:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Šťavík Radek
Dub Michal

17386. Jiskra Domažlice (MS) - BK Loko Plzeň B 30.11.2019 18:00 70:76 (13:14 36:35 51:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
9. kolo, zápas č. 17386

datum: 30.11.2019, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Kuška Karel
Hošťálek Jan

17387. BK Přeštice - BK Mariánské Lázně 23.11.2019 16:00 70:118 (11:36 30:66 50:97)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
9. kolo, zápas č. 17387

datum: 23.11.2019, 16:00:00

místo: Hala TJ Přeštice, Přeštice

rozhodčí:
Karásek Jan
Hasák Miroslav

10. kolo
17388. BK Beroun - Tygři Louny B 01.12.2019 12:15 79:72 (29:21 46:38 67:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
10. kolo, zápas č. 17388

datum: 01.12.2019, 12:15:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Veselý Jiří
Hackl Filip

17389. Jiskra Domažlice (MS) - BK Mariánské Lázně 01.12.2019 15:00 53:103 (16:27 26:63 36:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
10. kolo, zápas č. 17389

datum: 01.12.2019, 15:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Porvich Lubomír
Podhůrský Pavel

17390. BK Přeštice - BK Loko Plzeň B 01.12.2019 09:30 58:57 (18:18 31:28 44:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
10. kolo, zápas č. 17390

datum: 01.12.2019, 09:30:00

místo: Hala TJ Přeštice, Přeštice

rozhodčí:
Karásek Jan
Hasák Miroslav

11. kolo
17391. BK Kladno - Baník Most (MS) 14.12.2019 10:00 105:56 (29:17 60:27 76:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
11. kolo, zápas č. 17391

datum: 14.12.2019, 10:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Veselý Jiří
Šťavík Radek

17392. BK Beroun - Thermia K. Vary 14.12.2019 13:30 46:82 (12:16 29:32 42:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
11. kolo, zápas č. 17392

datum: 14.12.2019, 13:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Buršík Petr
Pavýza Jiří

17393. BK Přeštice - Tygři Louny B 14.12.2019 16:30 100:38 (22:10 43:18 73:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
11. kolo, zápas č. 17393

datum: 14.12.2019, 16:30:00

místo: Hala TJ Přeštice, Přeštice

rozhodčí:
Jodl Jiří
Hasák Miroslav

12. kolo
17394. BK Mariánské Lázně - BK Loko Plzeň B 15.12.2019 11:00 69:58 (23:13 43:33 56:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
12. kolo, zápas č. 17394

datum: 15.12.2019, 11:00:00

místo: Mariánské Lázně, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Minich Radovan
Hošťálek Jan

17395. Jiskra Domažlice (MS) - Tygři Louny B 15.12.2019 12:30 142:60 (26:15 70:32 98:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
12. kolo, zápas č. 17395

datum: 15.12.2019, 12:30:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Porvich Lubomír
Kuška Karel

17396. BK Kladno - Thermia K. Vary 15.12.2019 09:00 74:76 (14:26 39:41 59:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
12. kolo, zápas č. 17396

datum: 15.12.2019, 09:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Veselý Jiří
Šťavík Radek

17397. BK Beroun - Baník Most (MS) 09.12.2019 18:30 39:96 (8:23 14:52 25:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
12. kolo, zápas č. 17397

datum: 09.12.2019, 18:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Kesler Vladimír
Pavýza Jiří

13. kolo
17398. Tygři Louny B - BK Mariánské Lázně 18.01.2020 10:00 28:105 (7:29 11:57 23:84)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
13. kolo, zápas č. 17398

datum: 18.01.2020, 10:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Vondráčková Sabina
Vostatková Karolína

17399. Thermia K. Vary - BK Přeštice 18.01.2020 16:00 118:48 (24:13 52:31 93:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
13. kolo, zápas č. 17399

datum: 18.01.2020, 16:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Kinka Roman
Heřman Matěj

17400. Baník Most (MS) - Jiskra Domažlice (MS) 18.01.2020 16:00 60:69 (10:18 27:32 48:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
13. kolo, zápas č. 17400

datum: 18.01.2020, 16:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Vondráčková Sabina
Vostatková Karolína

14. kolo
17401. Tygři Louny B - BK Loko Plzeň B 19.01.2020 10:00 43:81 (13:14 21:38 36:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
14. kolo, zápas č. 17401

datum: 19.01.2020, 10:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Vondráčková Sabina
Vostatková Karolína

17402. Baník Most (MS) - BK Přeštice 19.01.2020 10:00 45:80 (13:13 23:47 31:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
14. kolo, zápas č. 17402

datum: 19.01.2020, 10:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:



17403. Thermia K. Vary - Jiskra Domažlice (MS) 19.01.2020 08:30 107:50 (20:16 47:29 79:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
14. kolo, zápas č. 17403

datum: 19.01.2020, 08:30:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Rychnavský Christian
Čabala Tadeáš

17404. BK Beroun - BK Kladno 19.01.2020 13:00 57:68 (9:22 22:38 42:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
14. kolo, zápas č. 17404

datum: 19.01.2020, 13:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:



15. kolo
17405. BK Mariánské Lázně - Thermia K. Vary 01.02.2020 17:00 81:92 (11:20 37:40 60:54 78:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
15. kolo, zápas č. 17405

datum: 01.02.2020, 17:00:00

místo: Mariánské Lázně, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Skořepa Petr
Fiala Petr

17406. BK Loko Plzeň B - Baník Most (MS) 30.01.2020 18:00 100:77 (24:23 52:41 74:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
15. kolo, zápas č. 17406

datum: 30.01.2020, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala č.2, Plzeň

rozhodčí:
Jodl Jiří
Sklenář Tomáš

17407. BK Přeštice - BK Kladno 01.02.2020 15:00 78:68 (21:19 39:35 61:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
15. kolo, zápas č. 17407

datum: 01.02.2020, 15:00:00

místo: Hala TJ Přeštice, Přeštice

rozhodčí:
Jodl Jiří
Sklenář Tomáš

17408. Jiskra Domažlice (MS) - BK Beroun 01.02.2020 10:00 72:58 (13:18 35:25 53:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
15. kolo, zápas č. 17408

datum: 01.02.2020, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Podhůrský Pavel
Kuška Karel

16. kolo
17409. BK Přeštice - BK Beroun 02.02.2020 10:00 84:69 (24:17 56:32 70:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
16. kolo, zápas č. 17409

datum: 02.02.2020, 10:00:00

místo: Hala TJ Přeštice, Přeštice

rozhodčí:
Karásek Jan
Hasák Miroslav

17410. Jiskra Domažlice (MS) - BK Kladno 02.02.2020 10:00 58:96 (16:23 27:48 38:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
16. kolo, zápas č. 17410

datum: 02.02.2020, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Porvich Lubomír
Kuška Karel

17411. BK Mariánské Lázně - Baník Most (MS) 02.02.2020 11:00 119:31 (22:3 54:9 85:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
16. kolo, zápas č. 17411

datum: 02.02.2020, 11:00:00

místo: Mariánské Lázně, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Kinka Roman
Heřman Matěj

17412. BK Loko Plzeň B - Thermia K. Vary 02.02.2020 10:00 49:82 (18:29 35:44 41:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
16. kolo, zápas č. 17412

datum: 02.02.2020, 10:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Jodl Jiří
Buňková Klára

17. kolo
17413. BK Beroun - BK Loko Plzeň B 17.02.2020 18:30 64:89 (25:14 37:39 50:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
17. kolo, zápas č. 17413

datum: 17.02.2020, 18:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Dub Michal
Jon Miloslav

17414. BK Kladno - BK Mariánské Lázně 15.02.2020 18:00 65:84 (13:26 29:40 45:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
17. kolo, zápas č. 17414

datum: 15.02.2020, 18:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Šťavík Radek
Moravcová Lucie

17415. Baník Most (MS) - Tygři Louny B 11.02.2020 16:30 73:62 (22:20 45:33 61:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
17. kolo, zápas č. 17415

datum: 11.02.2020, 16:30:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Šeferová Nicole
Chojnacká Anna

18. kolo
17416. Thermia K. Vary - Tygři Louny B 03.03.2020 19:15 (106:35) (24:11 47:21 78:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
18. kolo, zápas č. 17416

datum: 03.03.2020, 19:15:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Čabala Tadeáš
Gregor Lukáš

17417. BK Beroun - BK Mariánské Lázně 21.02.2020 18:30 (56:105) (15:24 29:53 44:81)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
18. kolo, zápas č. 17417

datum: 21.02.2020, 18:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Strnad Pavel
Horník Michal

17418. BK Kladno - BK Loko Plzeň B 16.02.2020 09:00 73:88 (25:16 43:37 65:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
18. kolo, zápas č. 17418

datum: 16.02.2020, 09:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Moravcová Lucie
Šťavík Radek

17419. BK Přeštice - Jiskra Domažlice (MS) 15.02.2020 16:00 85:45 (17:6 33:19 64:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
18. kolo, zápas č. 17419

datum: 15.02.2020, 16:00:00

místo: Hala TJ Přeštice, Přeštice

rozhodčí:
Podhůrský Pavel
Porvich Lubomír

19. kolo
17420. Tygři Louny B - BK Beroun 29.02.2020 13:00 (67:44) (16:10 29:18 49:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
19. kolo, zápas č. 17420

datum: 29.02.2020, 13:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Vondráčková Sabina
Vostatková Karolína

17421. BK Mariánské Lázně - Jiskra Domažlice (MS) 29.02.2020 17:00 (109:62) (26:11 53:23 76:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
19. kolo, zápas č. 17421

datum: 29.02.2020, 17:00:00

místo: Mariánské Lázně, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Galajda Václav
Jodl Jiří

17422. BK Loko Plzeň B - BK Přeštice 29.02.2020 14:00 (70:54) (24:11 39:21 54:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
19. kolo, zápas č. 17422

datum: 29.02.2020, 14:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Podhůrský Pavel
Minich Radovan

20. kolo
17423. Baník Most (MS) - Thermia K. Vary 19.02.2020 17:30 41:92 (14:17 18:43 34:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
20. kolo, zápas č. 17423

datum: 19.02.2020, 17:30:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Šeferová Nicole
Chojnacká Anna

17424. Tygři Louny B - BK Kladno 01.03.2020 12:00 (33:86) (3:22 7:47 22:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
20. kolo, zápas č. 17424

datum: 01.03.2020, 12:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Vondráčková Sabina
Vostatková Karolína

17425. BK Loko Plzeň B - Jiskra Domažlice (MS) 01.03.2020 12:30 (78:60) (20:15 45:30 58:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
20. kolo, zápas č. 17425

datum: 01.03.2020, 12:30:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Jodl Jiří
Bílek Martin

17426. BK Mariánské Lázně - BK Přeštice 01.03.2020 11:00 (112:56) (30:8 61:20 91:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
20. kolo, zápas č. 17426

datum: 01.03.2020, 11:00:00

místo: Mariánské Lázně, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Porvich Lubomír
Hošťálek Jan

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.